Americký vojenský instruktor zachránil dívku před znásilněním a přidal se na stranu...

Americký vojenský instruktor zachránil dívku před znásilněním a přidal se na stranu Donbasu

Americký vojenský instruktor zachránil dívku před znásilněním a přidal se na stranu Donbasu

Jeden ze specialistů americké armády, vyslaný bojovat na straně Ukrajinců jako instruktor, se nemohl dívat, jak ukrajinská armáda jedná s místním obyvatelstvem. Když se ukrajinský důstojník chystal znásilnit dívku Anastasii Gavrilenko, měl ho Russell Mohsen zastřelit a i s dívkou utéct k domobrancům. Fotografií chtěl údajně světu sdělit, že “Všichni jsme jenom lidé”:

 Russell Mohsen a Anastasia Gavrilenko

K události mělo dojít 27. května a zpráva jako první vyšla na Novoross.info . V dnešní době se to v rámci informační války všude jen hemží všelijakými zprávami z obou stran, ale nepřijde mi nevěrohodné, že tváří v tvář zvěrstvům, kterých se ukrajinští fašisté dopouštějí, se normální člověk zachová tak, jak se měl zachovat tento Američan.

Zfašizovaná ukrajinská mládež

Pravý sektor se svými zvěrstvy rád chlubí a nedávno zveřejnil video opolčenského bojovníka, kterému amputoval prsty na rukou:

 

Co je nejsmutnější, snímky z mučení slaví na ukrajinských sociálních sítích veliký úspěch:

zdroj

Pokud je zpráva o americkém vojákovi pravdivá, o to více mu čest a kéž by bylo víc takových. Ostatně – ve Vietnamu byla podobných příběhů spousta.

 

– Pozorovatelka – 31.5.2015

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Na tohle bych moc nedal, takové zprávy vznikají v každé válce… Obvykle jde o součást propagandy jedné ze stran, která s realitou nemá mnoho společného. Hezky tyto praktiky popisuje Jitka Obzinová z vlastní zkušenosti:

Válečné zpravodajství z Bosny, Jitka Obzinová…
https://www.youtube.com/watch?v=i–Q7M5_GnE

Je nesmysl obviňovat běžné Ukrajince, kteří jsou jen zblbnutí svými vůdci a využiti k zabíjení. Fašismus začal úplně jinde, ne u obyčejných normálních lidí.

marmaris
Návštěvník
marmaris

No jooo, ale tak mi vysvětli, kde ztratil ty prsty. Že by si je naschvál ukousl? :DDD

marmaris
Návštěvník
marmaris

Amputoval mu prsty na rukou, nikoliv palce, ty mu zůstaly. Uřezali mu ukazováčky. Palce znamenají rusky prsty. Asi byste si to měli opravit.