Americký právník, který o sobě prohlašuje, že je židovský křesťan a v...

Americký právník, který o sobě prohlašuje, že je židovský křesťan a v minulosti dokonce žaloval vlastní matku kvůli penězům vyplaceným zdravotním pečovatelkám vlastní babičky, dnes zažaloval Čínu a její představitele o 20 bilionů dolarů! Čína prý vyrobila Coronavirus jako biologickou zbraň a je tedy zodpovědná za globální pandemii a celosvětovou hospodářskou krizi, která se na virus postupně nabaluje! Požaduje sestavení poroty a velké soudní přelíčení proti čínským představitelům! Pro některé je blázen, který se veze na vlně údajné konspirace o weaponizovaném Coronaviru, jiní v něm ale vidí první vlaštovku chystaných žalob po celém světě proti Číně!

Americký právník, který o sobě prohlašuje, že je židovský křesťan a v minulosti dokonce žaloval vlastní matku kvůli penězům vyplaceným zdravotním pečovatelkám vlastní babičky, dnes zažaloval Čínu a její představitele o 20 bilionů dolarů! Čína prý vyrobila Coronavirus jako biologickou zbraň a je tedy zodpovědná za globální pandemii a celosvětovou hospodářskou krizi, která se na virus postupně nabaluje! Požaduje sestavení poroty a velké soudní přelíčení proti čínským představitelům! Pro některé je blázen, který se veze na vlně údajné konspirace o weaponizovaném Coronaviru, jiní v něm ale vidí první vlaštovku chystaných žalob po celém světě proti Číně!

Když se řekne židovské slovo “chucpe” pocházející z jidiš, mnoha lidem vytane na mysli nějaká nehorázná drzost. Bylo by možné uvádět mnoho příkladů z minulosti, ale před několika hodinami došlo k dalšímu chucpe, ze kterého doslova přechází zrak. Bývalý americký federální prokurátor ministerstva spravedlnosti Larry Klayman [1], který založil hnutí Judicial Watch (Právnická hlídka) a Freedom Watch (Hlídka svobody), zažaloval vrcholné čínské představitele za rozšíření Coronaviru po světě jako biologické zbraně a požaduje po Číně, aby zaplatila 20 bilionů dolarů za ztráty globální ekonomiky [2]. To je více peněz, než je celé roční HDP Číny. Chucpe spočívá především v tom, že na veřejnost unikly informace, že to byla právě americká vláda v dobách Baracka Obamy, resp. vládní zdravotnická organizace, která v minulosti zafinancovala sumou 3,7 milionu dolarů virologický výzkum koronavirů izolovaných z netopýrů v laboratořích v čínském Wuhanu [3]. Donald Trump to nyní chce vyšetřovat [4].

Larry Klayman

Larry Klayman a jeho skupina advokátů z Freedom Watch spolu s texaskou společností Buzz Photos podali žalobu (ke stažení zde) na čínskou vládu, čínskou armádu, virologický institut ve Wuhanu, ředitelku virologického institutu ve Wuhanu Shi Zhengli a generálmajorku čínské armády Chen Wei, která velí vojenskému výzkumu v laboratořích ve Wuhanu. Navrhovatelé žádají 20 bilionů dolarů a tvrdí, že koronavirus je výsledkem biologické zbraně připravené čínskými úřady. Obvinili Čínu z pomoci a napomáhání vedoucí ke smrti, poskytování materiální podpory teroristům, ze spiknutí za účelem zranění a smrti amerických občanů, nedbalosti, neoprávněné smrti a napadení a ublížení na těle.

Žaloba židovského právníka proti Číně za vypuštění bojového viru do světa

Tvrdí, že virus byl vypuštěn z Wuhan Virology Institute. Navrhovatelé uvedli, že virus COVID-19 byl „navržen“ Čínou tak, aby masově zabíjel populace. “Biologické zbraně byly zakázány v roce 1925, a proto je taková biologická zbraň teroristickou zbraní hromadného ničení,” uvádí se v žalobě. Americká skupina cituje několik zpráv z médií, které uvádějí, že v Číně existuje pouze jedna mikrobiologická laboratoř, která zpracovává pokročilé viry, jako je právě nový koronavirus – a to ve Wuhanu. Žaloba tvrdí, že Čína spojila své prohlášení o koronavíru s národními bezpečnostními protokoly, aby nedošlo k odkrytí skutečného původu a určení tohoto viru.

GenMjr. Chen Wei

Klayman a žalobci také tvrdí, že čínští lékaři a vědci, kteří hovořili o koronavíru a volali na poplach do celého světa, byli postupně umlčeni. Žalobci dodávají, že to bylo prý zoufalství generálmajora Chenové, aby se zachránila před virem, když si prý ona sama a šest členů jejího týmu píchli injekce s potenciální vakcínou, která ještě nebyla testována. Tvrdí také, že všichni obžalovaní společně pracovali na mezinárodním terorismu. Žaloba uvádí, že zatímco koronavírus je pomalu působící virus a pomalu se šíří, aby byl použit proti armádě, tak rovněž byl navržen tak, aby byl použitelný proti obecné populaci jednoho nebo více států z pohledu Číny vnímaných jako nepřátelských národů, jako jsou Spojené státy americké. Žaloba také požádali o soudní proces před porotou proti čínským obžalovaným.

Skupinová žaloba z Texasu jako startovní vlaštovka pro mohutnou právní válku proti Číně

Jmenovaným žalobcem je Texas Buzz Photos, který se specializuje na sportovní fotografie na středních školách a údajně přišel kvůli karanténám jen za poslední víkend asi o 50 000 dolarů, které požaduje nyní po Číně, aby je zaplatila. Samotná žaloba je podána jako skupinová, tzv. Class Action, ke které se může připojit kdokoliv, kdo se cítí poškozen. Sám Klayman je účastníkem žaloby i zastupujícím právníkem, který podal tuto skupinovou žalobu. V ní obviňuje čínskou vládu, lidovou osvobozeneckou armádu, Wuhanský institut virologie a ředitele ústavu Shi Zhengliho za neoprávněnou smrt, napadení a ublížení na těle, materiální podporu terorismu, nedbalosti a spiknutí, aby Američanům ublížil a zabil.

Reportér Newsweeku, Daniel Klaidman

Klaymanova tvrzení potom spočívají na rozhovoru [5] Washington Times s uznávaným židovským virologem Dany Shohamem z izraelské Bar Ilan University, který spekuluje, že… “v zásadě může dojít k infiltraci vnějšího viru buď jako únik z laboratoře nebo jako vnitřní nepovšimnutá infekce osoby, která normálně vyšla z dotyčného zařízení. Mohlo to být v případě Wuhanského institutu virologie, ale zatím neexistují žádné důkazy ani náznaky pro takový incident,“ shrnuje Dany Shoham.

Tato zdánlivě bizarní žaloba se může zdát jako šílenství, ale ujišťuji vás, že to tak není a jde pouze o startovací vlaštovku, protože v USA existuje v nejvyšších politických kruzích objednávka na obvinění Číny, ale nechce to udělat nikdo z politiků svýma rukama. Takže k tomu použili bývalého prokurátora ministerstva spravedlnosti a nastrčenou americkou společnosti, která je navrhovatelem č. 1 a ostatní se k této Class Action žalobě přidají. Pokud by žalobu podala americká vláda, bylo by to vyhlášení války Číně, nejen v obchodní rovině. Když jsou ale žalobcem obyčejní Američané v civilní žalobě, je to v podstatě ze strany Číny nenapadnutelné. Jenže, Larry Klayman jako ultrapravičák je v USA velmi známou a kontroverzní postavou.

V roce 1998 žaloval vlastní matku, že mu nevrátila peníze za ošetřování vlastní babičky, dnes žaluje čínské představitele a generály

V roce 1998 uveřejnil časopis Newsweek tištěný článek [6] Daniela Klaidmana, že prokurátor Larry Klayman v té době žaluje svoji vlastní matku Shirley Feinberg, a to za to, že mu nevrátila dosud 50 000 dolarů, které jeho matka potřebovala na zaplacení ošetřovatelek pro svoji vlastní matku, Klaymanovu babičku Yettu Goldberg. Larry Klayman chtěl žalobu utajit, aby se nedostala na veřejnost tato ostudná zpráva, že žaluje vlastní matku za peníze na ošetřování vlastní babičky, ale co čert nechtěl, nakonec se to dostalo ven a napsal o tom časopis Newsweek.

Larry Klayman potom z toho obvinil Billa Clintona a Hillary Clinton, že je to jejich odveta pomsta, a to kvůli tomu, že Klayman během Clintonova prezidentování podal několik žalob právě na vládu Billa Clintona, žalob bylo celkem 18 za celou dobu Clintonova prezidentství. O židovských právnících se vypráví v USA opravdu drsné vtipy, ale tato událost skutečně dokazuje, že ty vtipy vychází ze skutečnosti, židovští právníci opravdu nemají problém žalovat ani vlastní matky za to, že vynakládají a potom synovi nevrací peníze za péči o vlastní starou babičku svého vlastního vnuka. Pěkné chucpe, že? Mimochodem, redaktor Newsweeku Daniel Klaidman, který o tom napsal článek v roce 1998, je také Žid, aby bylo jasné, že nešlo o antisemitismus, ale o čistou válku a přestřelku mezi Židy.

Shi Zengli, ředitelka laboratoří ve Wuhanu.

Larry Klayman se narodil v roce 1951 do čistě židovské rodiny rodů Klayman a Feinberg, ovšem on sám o sobě prohlašuje, že se považuje za Žida i křesťana současně [7], a to ve smyslu židovského křesťana, resp. židokřesťana. V současné válce o NWO, kde se rozhoduje o přežití systému Pax Americana, anebo o jeho kolapsu a nahrazení sionistickým etalonem NWO, se postupně začínají odkrývat karty a vytahovat procesy právních systémů k poškození nepřítele v rámci této války mezi židy a Židy. Není proto divu, že do čela žaloby proti Číně se staví Žid z chasidské rodiny a žaluje globalistickou, rozuměj sionistickou Čínu. Stejně jako v roce 1998 o něm napsal globalistický Newsweek, že žaluje vlastní matku, i tehdy to byl útok Domu Sion proti chasidskému Klaymanovi. Nic se nezměnilo, strany zůstávají pořád stejné a válka mezi Domem Sion a Domem JHVH zuří se stále větší intenzitou.  Je velmi zásadní zde připomenout, proč Chasidé a obecně Dům JHVH se tak často vtěluje do role židokřesťanských tradic.

Coronavirus je další příležitostí pro další bitvu mezi Domem Sion a Domem JHVH

Stát Izrael vznikl jako plán Domu Sion na vysídlení nechtěných a nežádoucích Židů z celého světa do finálního vyhnanství “v pouštní zemi” jménem Palestina a v roce 1933 se na tom Dům Sion dohodl s Adolfem Hitlerem na základě smlouvy Haavara [8]. Pro mnoho Židů není současná podoba Izraele vysněným rájem, ale de facto permanentním válečným prostorem, kde neustále Židům hrozí nebezpečí ze strany okolních států. A toto nebezpečí je Domem Sion celé dekády saturováno, posilováno, prohlubováno a zesilováno. Mnoho Židů tedy pochopilo, že cílem Domu Sion je vehnání Izraele do konečného konfliktu, který Talmud předpovídá jako Holokaust 2.0 a na jeho konci bude spálená země judská sežehnutá od 7 Sluncí, které se rozzáří nad územím Judei a sežehnou ji na prach.

Vicepremiérka Číny Sun Chunlan na inspekci ve Wuhanu.

Poté Bůh sestoupí na Zemi a zbývajícím přeživším Židům ve světě, to znamená těm, kteří se odmítli do Izraele přestěhovat, udělí vlastnictví a vládu nad celou planetou. Již více nebude diaspor, neb celá ta Země bude domovem a statkem Židů a vypálený cejch na boku planety, černý a spáleny cejch země judské, bude na věky připomínkou oběti, kterou Bůh žádal jako důkaz věrnosti vyvoleného národa.

Proto veškeré světové procesy na této planetě se dají z hlediska vysokých procesů řízení dělit pouze na dvě světové větve řízení. Jedna větev usiluje o nastolení Jeruzaléma jako města vládnoucího celému světu z pozice židovského národa, druhá větev usiluje o zničení Izraele a všech Židů, kteří usilují o ochranu Jeruzaléma, protože bez zničení Izraele nebude naplněno proroctví o NWO, tedy celá planeta v majetku Domu Sion, vláda nad všemi národy a dušemi, všemi majetky a statky z titulu “věčné oběti”, kterou vyvolený národ přinesl.

Vysoké procesy řízení na planetě jsou dnes pouze o jediném sporu dvou křídel světového židovstva, jaký bude osud Jeruzaléma a Judeje

Kdokoliv se dnes staví na ochranu Izraele, staví se tak na stranu Domu JHVH (Dům Jehova – Staroslověnsky “Žehova”, rozuměj Slunce v astrální rovině). Kdokoliv jde proti Izraeli ve smyslu OSN, ve smyslu EU, ale i ve smyslu arabských organizací, staví se vědomě či nevědomě na stranu Domu Sion (v astrální rovině reprezentuje tento dům opačné Slunce, černé slunce Herešav, ze kterého čerpá Kabala a zednářské lóže). Konceptuální vnímání vysokých procesů řízení je pro veřejnost prakticky nepochopitelné a nepolapitelné. Na konceptuální kádry narazíte pouze výjimečně, např. ve chvíli, kdy se v Praze nad jámou Mah’ralu hlasuje v poslanecké sněmovně o usnesení o ochraně Izraele. Pouze Karel Schwarzenberg se odmítl hlasování zúčastnit a zdržel se [7], nepostavil se ani na jednu stranu při hlasování, ani pro Izrael, ani proti Izraeli.

Vnitřní hala v nemocnici ve Wuhanu.

Pro mnoho lidí to bylo nepochopitelné, ale z hlediska vysokých procesů řízení to bylo jediné logické rozhodnutí, protože šlechta ví, že nemá smysl a význam se ve válce mezi židy a Židy o osud Jeruzaléma a Judeje přiklánět na jednu nebo druhou stranu židů. Současná koronavirová krize je na tom úplně stejně. Postupně začnou propukat bojůvky mezi oběma domy o kontrolu procesů globalizace, uvidíme jak útoky Domu Sion proti Donaldu Trumpovi a Vladimiru Putinovi na jedné straně, tak stejně tak i útoky proti Číně a proti Evropské unii na straně druhé v odvetě. Ve skutečnosti všechno, co se bude odehrávat, je mohutná válka o Jeruzalém a novou podobu zřízení světa. Světa, který bude pod čepcem, anebo pod zástěrou. V obou případech ale pod vládou vyvoleného národa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete… a to i v době virové nákazy

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 10 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 33% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s koronavirem. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Pozorazor
Návštěvník
Pozorazor

Zdochýnajúca kobyla najviac kope. To sú dnes spojené štáty…ako hegemón skončili!

Merkur
Návštěvník
Dont Judasme
Návštěvník
Dont Judasme

židovský křesťan – tedy něco jako feldkurát Katz nebo jeho velebnost Halík

Jana
Návštěvník
Jana

Soňa Peková: Nový koronavirus považuju za uměle vytvořený
https://www.youtube.com/watch?v=3AfokVbej8I&feature=emb_logo

Jana
Návštěvník
Jana

Část rozhovoru S. Pekové z Reflexu ( a odkaz na svůj článek o Baxter) jsem zaslala prof. F. Boyle, který v únorovém rozhovoru řekl, ze které laboratoře podle něj koronavirus unikl, a jakým způsobem se do Wuhanu pravděpodobně dostal. Zaslal mi jako odpověď text svého rozhovoru z r. 2015, který začíná takto:

U.S. Biowarfare Programs Have 13,000 Death Scientists Hard at Work

America’s $100-billion Germ Warfare
Industry a “Criminal Enterprise,” Author of U.S. Biowarfare Act Says

By Sherwood Ross

The American legal authority who in 1989 drafted the law Congress enacted to comply with the 1972 Biological Weapons Convention says the U.S. today [October 11, 2015] is in flagrant violation of that Convention.

“Since Sept. 11, 2001, we have spent somewhere in the area of $100 billion” on offensive biological warfare, charges Professor Francis Boyle of the University of Illinois, Champaign.

Boyle said an estimated 13,000 “death scientists” in 400 laboratories in the U.S. and abroad, are employed making new strains of offensive killer germs that will be resistant to vaccines.

For example, Dr. Yoshihiro Kawaoka’s group at the University of Wisconsin has found a way to increase the toxicity of the flu virus by 200 times! Boyle says Kawaoka is “the same death scientist who resurrected the genocidal Spanish Flu virus for the Pentagon for offensive biowarfare purposes.”

As for fighting flu, the National Institutes of Health in 2006, a typical year, got only $120 million from Congress to fight flu, which kills an estimated 36,000 Americans annually. By contrast, Congress gave NIH $1.76 billion for “biodefense,” even though the anthrax outbreak in 2001 killed just five persons.

“These distorted budgetary allocations,” (spending 15 times as much for germ warfare as for fighting flu) demonstrate that the priority here is not the promotion of the public health of American citizens but rather to further develop the U.S. offensive biowarfare industry that will someday ‘blowback’ upon the American people with a catastrophic pandemic,” Boyle said.

He went on to say the Pentagon and Central Intelligence Agency(CIA) are “ready, willing, and able to launch biowarfare when it suits their interests…They have a super-weapons-grade anthrax that they already used against us in October, 2001.”

Boyle here was referring to the anthrax pathogens mailed to two U.S. Senators (Tom Daschle, of South Dakota and Patrick Leahy, of Vermont) and others after 9/11 that were traced back to the Government’s biowarfare lab at Fort Detrick, Md.

Boyle’s remarks came in response to written questions from Sherwood Ross, a Miami, Fla.-based columnist. Asked if the recent outbreaks of Ebola in Sierra Leone and Liberia could be from U.S. Government-backed facilities, Boyle replied:

“These Ebola vaccines were experimental U.S. biowarfare vaccines that were being tested out in West Africa. It was a result of testing out of the U.S. biowarfare vaccines at our lab in Kenema, Sierra Leone, that created the West African Ebola pandemic in the first place.”

Boyle warned that the Galveston National Laboratory in Texas, a high-containment research lab, has been seeking for potential biowarfare agents in the wild in other parts of the world “in order to turn them into biological weapons.”

He said, “They should shut down Galveston as an ongoing criminal enterprise along the lines of the S.S. and the Gestapo — except that Galveston is far more dangerous to humanity than Hitler’s death squads ever were.”

Boyle added, “American universities have a long history of willingly permitting their research agenda, researchers, institutes, and laboratories to be co-opted, corrupted, and perverted by the the Pentagon and the C.I.A. into death science. These include Wisconsin, North Carolina, Boston U., Harvard, M.I.T., Tulane, University of Chicago, and my own University of Illinois, as well as many others.”

Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

Americka pacientka zero.. a vymrdnci z emeriky chtej vole nekoho žalovat?? Ste se posraly ne?? Nefungovala kauza huawei v roce 2013 kde to tem zmrdum posral snowden.. pak ani v roce 2018, kdy naopak huawei stouply trzby, tak ste se misto reseni problemu v emerickym rybnicku oddelaly celou cinu! Kreteni! Zmrdi! I nasi pribuzny umiraj čuraci emericky zkurv3ny!

Resit problemy hospodarstvi biologickym teroristicky utokem dokaze jenom amerika.. mrdky mrdky mrdky! Nasrat vam do rukou a zneplatnit dolar! Otevrete fort knox a je s Vama konec kurwy!

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Ve Fort Knox je len nukleárny odpad,tak ako aj na Liberty Street 33,v Jew Yoke City! Len mŕtvy žid je užitočný pre tento svet!

Jana
Návštěvník
Jana

O grantu, který dostala laboratoř ve Wuhanu mluvil i James Corbett – O projektu PREDICT (byl spuštěn 2009 )… v jehož rámci dotace pro Wuhanskou laboratoř skončily koncem září 2019… těsně před vypuknutím pandemie – ta měla vypuknout dle odhadů v říjnu
https://www.youtube.com/watch?v=AD0NR_NZlNc

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Trump už se k tomu vyjádřil:
No, to je hodně peněz … říkáte v 2015 ? (ptá se novinářky, která vznesla dotaz)
Kdože to byl Prezident?
Hned zítra ráno se na to podíváme!
https://youtu.be/BpwndRgw-kI
Jestli masivně obvinili Čínu, aby ugriloval exemplárně Fauciho /deep state/ , tak to je dobrej tah. 😉

Jana
Návštěvník
Jana

“Hlasovanie v OSN nakoniec dopadlo veľmi jednoznačne. Všetkých 193 členských štátov OSN podporilo rezolúciu požadujúcu univerzálnu dostupnosť očkovacej látky proti koronavírusu SARS-CoV-2 pre každého obyvateľa planéty. Rozhodnutie bolo prijaté jednomyseľne, čo prekvapilo najmä u niektorých afrických krajín (napríklad Keňa), ktoré mali v minulosti aj v súčasnosti vážne výhrady voči používaniu niektorých vakcín, ktorých vedľajším účinkom bola neschopnosť donosiť dieťa. V súčasnosti niektoré africké štáty potestujú proti nekontrolovateľnému testovaniu vakcín v Afrike.”

https://www.hlavnespravy.sk/osn-sa-rozhodlo-vakcina-proti-chorobe-covid-19-vsetkych/2131510

Jana
Návštěvník
Jana

Prof. Boyle, autor amerického zákona o biologických zbraních z r. 1989, který v únoru možná jako první ukázal na laboratoř ve Wuhanu, která mohla získat genetický materiál z amerických či australské laboratoře, a která byla i finančně napojena na US granty, mi před chvílí zaslal odkaz na následující článek (Napsala jsem mu dotaz na “kauzu Baxter” a pandemii, kterou vyhlásila WHO v roce 2009, byla připravena vakcína pro americké lékaře, ti se vzepřeli a pandemie “vyšuměla”)

https://joshmitteldorf.scienceblog.com/2020/04/17/where-did-covid-19-come-from/

r.m.
Návštěvník
r.m.

Amíci jim naúčtujou právě tolik, kolik mají dluh a odmítnou vrátit Číně dluhy. Pak je budou vymáhat a po řádský falešný vlajce jim vyhlásí válku. Totéž udělali Japoncům těsně před WW2.
Co to jde se snaží odvrátit pozornost od bordelu ve Fort Detrik v Mérylandu
United States Army Medical Research Institute of Infectious Diseases
https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Army_Medical_Research_Institute_of_Infectious_Diseases
Firma ve firmě U.S Army’s main institution and facility for defensive research into countermeasures against biological warfare. )))
blbečci