Americký občan George Dienstbier chtěl protlačit ve vládě osvojování dětí homosexuály ještě...

Americký občan George Dienstbier chtěl protlačit ve vládě osvojování dětí homosexuály ještě před pražskými “slavnostmi” Gay Pride. Byl by to prý hezký dárek!

Americký občan George Dienstbier chtěl protlačit ve vládě osvojování dětí homosexuály ještě před pražskými “slavnostmi” Gay Pride. Byl by to prý hezký dárek!

O tom, že uvnitř české vlády se pohybují operátoři amerických tajných služeb, mluvíme na Aeronetu už poměrně dlouho. Dnes probleskla médii neuvěřitelná zpráva, že americký občan v české vládě (George Dienstbier) chtěl prosadit návrh zákona na adopce dětí homosexuály ještě před vypuknutím letošního průvodu Gay Pride v Praze [1]. Dostal za úkol z USA, aby protlačil homosexuální adopce ještě před tímto letošním průvodem, aby byl symbolicky vyslán signál do světa, že česká vláda je progresivní ve věci prosazování “norského konceptu” tzv. Neolebensbornu. Ten prosazují v Evropě zejména Norské fondy spolu s americkými globalisty.

Upset-child.png
Vyděšené dítě v průvodu Gay Pride v San Franciscu

Je však zajímavé, že pan Dienstbier dostal stejný úkol, jako dostávali před rokem 1989 např. soudruzi v Sovětském svazu, kdy splnění rozličných úkolů bylo vždy vyžadováno k nějakému datu a výročí, obvykle k oslavě VŘSR nebo 1. Máje. Dnes je tedy pro globalisty novým etalonem takových výročí právě pochod spoře oblečených homosexuálů Prahou, kdy maminky musí dětem na chodníku okolo vysvětlovat, proč se ty dvě paní v podprsenkách a pomalované barvičkami líbají, anebo proč si dva pánové, stejně počmáraní, strkají jazyky do úst. Tak daleko, jako tomu je v San Franciscu, to ještě v Praze nezašlo (viz. horní a další fotografie dole), ale ta doba je za dveřmi.

Homosexualizace dětí jako priorita tezí LGBT v ČR

I letos se bude konat tato sodomická zvrhlost a George Dienstbier je nešťastný, že zákon o homosexuálních adopcích nebyl zařazen na pořad jednání vlády před ústavními prázdninami. Proti jsou hlavně Lidovci, ale jak to tak vypadá, ani ČSSD před podzimními volbami se tímto nechce zabývat, protože voliči ČSSD jsou vesměs konzervativního ražení a jednoznačná podpora těmto věcem by poškodila stranu jako celek. To však nebrání G. Dienstbierovi, aby se nesnažil o nemožné. Zřejmě si bude stěžovat na postup vlády na americkém velvyslanectví, kde poreferuje o tom, jak česká vláda odmítá plnit “norský protokol”. Podle něho je potřeba, aby všechny země EU postavili homosexuály a jejich svazky na úroveň svazků tradiční rodiny a aby měli práva k výchově dětí i ve vztahu k adopcím. Podporou norského protokolu jsou podmíněny výplaty peněz z Norských fondů. A právě z nich jsou sponzorovány desítky českých neziskovek.

senator_jiri_dienstbier_mladsi_galerie-980.jpg
Jiří (George) Dienstbier je držitelem amerického občanství.

Ještě větší překvapení zaznělo z médií v tom ohledu, že záštitu nad letošním ročníkem Gay Pride budou mít kromě amerického občana a ministra bez práce George Dienstbiera také pražská primátorka Adriana Krnáčová, dále senátor Václav Láska a radní za Prahu 7 Hana Třeštíková. Takže tu máme sodomický průvod polonahých lidí, který se lehce inspiruje biblickými průvody v městech Sodoma a Gomora, kde lidé chodili v průvodech s postelemi vynášenými z budov a na nesených postelích probíhaly orgie mužů s muži, žen se ženami a také mužů a žen s dětmi, takže nešlo jen o homosexualitu, ale i pedofilii. Biblické texty v podstatě zachytily v Sodomě a Gomoře vůbec první alegorické průvody, protože nesené postele v průvodech šlo považovat za alegorické předměty, na kterých jeli účastníci průvodů. Bůh podle známého textu hořce zaplakal při pohledu na tu sociální spoušť a usoudil, že u náprava není možná a rozhodl se obě města srovnat se zemí.

Být Gay je IN

I dnes je důvod hořce zaplakat. Velkoměstem chodí průvody gayů, leseb a vystavují se na odiv světu téměř nazí. Barvičky a tělky použité na obarvení nelze považovat za oblečení a opravdu mi není jasné, proč by lidé s úchylkou i bez ní měli v ulicích dávat na odiv svoji sexuální preferenci. Chodí snad heterosexuálové polonazí v průvodech po Praze? Tyto průvody nemají za cíl podpořit integraci gayů do společnosti, mají naopak ukázat jejich nadřazenost a výjimečnost. Je to povyšování menšin nad majoritu. Tady v Německu být gayem znamená mít všude přednost, myšleno v pracovně-právních vztazích. Firma při náboru si nedovolí gaye odmítnout při výběrovém řízení, protože by mohla být obviněna z homofobie, což je diskriminace. Hlavně cizí firmy se zahraničním kapitálem se toho bojí, takže právě v amerických nadnárodních korporacích najdete obrovské počty gayů a lesbiček.

kidspride1.jpg
Děti v San Franciscu vychovávané k homosexualismu.

Adopce dětí homosexuály je šílený sociální experiment. Nikdo jim nebere jejich orientaci, ale akceptace jejich odlišnosti přece nemůže ještě znamenat, že budou ovlivňovat výchovu mladé generace, ne? Dětský mozek přijímá především vzory, nepoužívá logiku a složité kognitivní modely chování, na rozdíl od dospělých, takže vyrůstání v homosexuální rodině zafixuje v dítěti opět homosexuální model. Proč chodit daleko, stačí se podívat, co o homosexualitě psal C. Jung.

San_Francisco_LGBT_Pride_Parade_20130630_121457_B13_6394.jpg
Děti v průvodu Gay Paride v San Franciscu.
Homosexuální výchova dětí, katastrofický experiment!

Děti, podle Junga, se učí až do svých předpubertálních let o okolním světě zejména na principu kopírování vzorů. Dětský mozek nemá natolik vyvinutou šedou kůru mozkovou, takže kognitivní modely ve výchově prakticky neexistují. Nejlepším příkladem je mluva. Když se v rodině mluví sprostě, z dítěte vyroste sprostě mluvící člověk. Když se v rodině neudržuje čistota, ani dítě nebude dbát na hygienu. Když si rodiče nečistí zuby, ani dítě si je nebude čistit. A když dítě uvidí dva muže, jak se líbají, dítě si najednou udělá vlastní názor? Ne, opět použije model vzoru a chování okopíruje, protože mozek dítěte se teprve utváří.

Pride_Parade_San_Francisco_20120624_130555_B12_6569.jpg
Děti v průvodu Gay Pride v San Franciscu.

Adopce dětí homosexuály bude mít za následek nárůst homosexuálních vztahů ve společnosti. Stejně tak vzrostou bisexuální vztahy, které princip tradiční rodiny podkopávají možná ještě více, než vztahy čistě homosexuální. Když budete dítě vychovávat mezi zloději, stane se z něho také zloděj. Nemůže nikdo očekávat, že děti svěřené do výchovy homosexuálních párů převezmou heterosexuální modely chování. Tohle snad nikdo nemůže myslet vážně.

Sprostá rodina rovná se sprosté dítě. Homo rodina rovná se hetero dítě?

Do celého konceptu adopcí homosexuály nebyli připuštění odborníci na dětskou psychologii a nebyly realizovány žádné pilotní projekt. Vzít třeba 2,000 homosexuálních párů, umístit k nim malé děti a po 20 letech vyhodnotit studii. Kolik dětí v dospělosti založí heterosexuální rodiny a kolik homosexuální vztahy bez závazku. Všimněte si, žádný takový projekt nikde na světě neproběhl. Pro jistotu. Protože Jungův model dětské psychiky a vývoje je zkrátka neoddiskutovatelný. Když se budete před malým dítětem 3x denně jako muž líbat s jiným mužem, dítě tento vzorec převezme. Bude vzorec považovat za normální, protože model vidí doma každý den.

updatedprideflagandkids.jpg
Děti se musí naučit LGBT tezím zavčas. Vlaječky v průvodech jsou začátkem procesu homosexualizace.

Je děsivé, že koncept norského modelu Neolebensbornu prosazuje v české vládě právě člověk s americkým občanstvím. Je to podobné jako na Ukrajině, kde polovinu tamní vlády tvoří cizinci a lidé se zahraničními pasy. Copak je ČR rozvojovou zemí, aby si nechala svojí budoucnost diktovat cizími fondy odněkud z Norska a USA? Odmítněte politiku Neolebensbornu v ČR a na podzim při volbách hlasujte pro ty strany, které podporují tradiční rodinu a a naopak hledají cesty likvidace všech projevů a vlivů prosazování homosexualismu.

O problematice průvodů Gay Pride a o vlivu cizích mocností na výchovu českých dětí budeme, kromě jiného, hovořit i dnes večer od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

Nesestříhaný záznam pořadu: zde

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Aladar
Návštěvník
Aladar

Dobry den,
clanek je trosku volovina, ale pobavi ?.
1) prosim opravte si hrubku (nebyva to u Vas zvykem) “Podle něho je potřeba, aby všechny země EU postavili ….”
2) vychovavany k homosexualismu … dal bych prednost slovu homosexualite. Ale asi je pro tento novotvar nejaky duvod.
S pozdravem Aladar

Občan
Návštěvník
Občan

SPIKNUTÍ DEVIANTŮ. Podívejte se, kdo z ministrů současné protinárodní vlády ČSSD, ANO a KDU–ČSL podporuje úchylné adopce dětí homosexuálními páry:

– Andrej Babiš (ANO)
– Dan Ťok (ANO)
– Jiří Dienstbier (ČSSD)
– Karla Šlechtová (ANO)
– Kateřina Valachová (ČSSD)
– Lubomír Zaorálek (ČSSD)
– Michaela Marksová (ČSSD)
– Richard Brabec (ANO)
– Robert Pelikán (ANO)

Připomínáme, že návrh protlačili vrchní zemský škůdce Dienstbier spolu s růžovým islamofilem Pelikánem. Sněmovna by o schválení návrhu těchto dvou existencí měla rozhodovat v pondělí 5. září. Zavolejte svému poslanci nebo ho navštivte, podpořte petici na http://www.petice-adopce.cz/ a především přijďte ve dnech 7. – 8. října k volbám a podpořte svým hlasem pronásledovanou Národní demokracii, skutečnou opozici vůči režimu, který naše rodiny, kulturu a vlast vystavuje naprosto bezprecedentnímu nebezpečí!

https://www.facebook.com/narodnidemokracie

PRAŽSKÁ HRDOST DEVIANTŮ: Letošní nahnědlý a deviantní průvod Prahou vedli a všem vlastencům do tváře se smáli tito nepřátelé státu: vrchní zemský škůdce a americký občan Dienstbier za asistence velvyslance Shapira, Krnáčové z ANO, předsedy Zelených Stropnického juniora a teplického zastupitele Feriho. Pamatujme si ta jména a nezapomeňme, že agenda homosexualismu, juvenilní justice a homosexuální adopce jsou spojené nádoby – jde o způsob, jakým má být narušeno sociální pletivo evropských společností a následně zlikvidovány jejich národní státy.

Mája
Návštěvník
Mája

Nezapomínejte na další významné DUHOVÉ EVROPSKÉ HODNOTY:
vzrůstající duhový fenomén ŽÍT BRNO, který už ovládá Brno.
Jeho předsedkyně, duhová Antonová (https://youtu.be/n-BCzhvfYx0) , vydavatelka knihy “TEPLÁ PRAHA” , která jezdí s brněnským duhovým místoprimátorem na Ukrajinu (Hollan – to je ten, který se tam nechává v nočním podniku bičovat a vykřikuje u toho “chci víc!!!” :https://youtu.be/B4Bbge92Nlo ), aktuálně kandiduje do Senátu za koalici TOP 09, ŽÍT BRNO A ZELENÍ.
Žít Teplé Brno žije z Brna, z neziskovek a “institutů”, “vyučují” na školách, a tlačí vše, co je potřeba dle Agendy 2030:
LGTB, a jejich adopce dětí, ilegální (a potenciálně nebezpečné) migranty, maximální podpora nepracujících romů – dostávají zdarma a přednostně státní byty, na které čeká rodina se třemi dětmi v pořadníku léta, inkluze, jakože likviduje herny – a natajno je povoluje (za co asi?).
Povídá se, že ŽÍT BRNO údajně vyinkasovalo 2 miliony od Babiše na svoji kampaň, která je zázračně vystřelila do vedení města. A dnes tam tito pokřivenci panují v tandemu s ANO.
Antonovácomment image , má jako volební téma ” důstojnou smrt” – asi má na mysli nás, kteří překážíme v naší zemi naší normalitou.

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

Otázka pro paní Pozorovatelku : v souvislosti s Prague Pride 2016 se ptám na astrologické a numerologcké zhodnocení načasování a zda js vhoné pro islamisty .

Aladar
Návštěvník
Aladar

Pavlino vite o tom, ze astrologie a numerologie jsou nesmysly?

skyllaacharybda
Návštěvník
skyllaacharybda

kuřbuřtí rodina s malým chlapečkem základ kapitalistického státu…

monsanto
Návštěvník
monsanto

Mami, koupíš mi zmrzlinu?
Jen proto, ze šukám s tvým otcem, zlato, mi ješte nemusíš řikat mami..
A jak ti mám teda řikat?
Normálně – řikej mi Pepo

Aleš
Návštěvník
Aleš

“Když se budete před malým dítětem 3x denně jako muž líbat s jiným mužem, dítě tento vzorec převezme.” – tak přede mnou se v dětství dost často líbal táta s mámou, a přesto jsem homosexuál. Jak si to vysvětlujete? 🙂

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Otázkou je, jak si to vysvětlujete vy sám. A jestli jste homo- tak to z vás nedělá untermensch. Klíčovou otázkou je, kdo plodí a vychovává děti a kloní se tak před životem jako takovým neb cítí odpovědnost za reprodukci, která je jeho podstatou a podmínkou. Co kdybychom byli všichni homosexuálové?

Aladar
Návštěvník
Aladar

Jenomze to se nestane. Homosexualita muze mit v ramci rodiny sve opodstatneni. Mimo jine i jako alternativni rodic v pripade, ze se neco stane biologickym rodicum.

Realita je takova, ze i kdyz dite vychvavaji buzny nebo lesby, sexualni orientaci neovlivni.

Pepek
Návštěvník
Pepek

člověče,když jsi úchylný,tak se tím nechlub,ale něco s tím dělej. V Lidlu teď nabízí docela levná a přitom pevná lana.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Zapad je jiz de znacné miry prosaknut hnusem LGBT, avsak co se tyce Ceska, nasunovani ideologie LGBT se vyznacuje svoji extrémni brutalitou. Na co mel “zapad” dostatek casu (50 – 60 roku), v Cesku se musi stihnout behem nekolika let. Role, kterou prave hraje “americka spojka” Dientsbier v ramci ceské vlady je pro lobby LGBT nenahraditelna !

informix
Návštěvník
informix

Keď už sa tu spomenula tá extrémna brutalita nasúvania LGBT ideológie.

Tu sú zdokumentované dva prípady, k akým tvrdým krokom sú ochotní siahnuť homosexualisti pri presadzovaní svojich požiadaviek.

Prvý príklad je z Francúzska z rokov 2013-2014. Keď Hollandeho vláda ohlásila, že plánuje uzákoniť nielen homosexuálne svatby ale aj adopcie, protesty vyhnali do ulíc ľudí v podobne niekoľkých demonštrácií v účasťou presahujúcou milión ľudí. Jednalo sa o najväčšie demonštrácie za posledných 30 rokov. Vláda ale ani tak neustúpila, homosvatby aj adopcie schválila a odpor ľudí začala lámať pomocou policajného teroru: zatýkanie ľudí, prepúšťanie z práce, rozháňanie demonštrácií slzným plynom, vyhrážky odobratím detí. Pod tlakom udalostí ľudia požadovali hlasovanie o téme v referende, vláda však požiadavku bez debaty zmietla zo stola. Akonáhle boli schválené homosexuálne svatby a adopcie, okamžite zamierila do škôl šialená genderová sexuálna výchova, kde sa deti učili že “mama má fúzy” a “ocko nosí sukňu”. Francúzsko je najkrikľavejší príklad, k akej rozsiahlej brutalite a represii dokáže homo-lobby siahnuť, keď sa jej niekto postaví na odpor:
https://diskuter.wordpress.com/2015/02/03/la-manif-pour-tous-ohliadnutie-za-francuzskym-bojom-za-tradicnu-rodinu/

Druhý príklad je zo Slovenska z rokov 2014-2015. V súvislosti so stupňujúcimi sa emóciami ohľadom tlaku na schválenie registrovaných partnerstiev a pod vplyvom správ o výčinoch homo-lobby v zahraničí sa vzmohla mohutná vlna odporu, ktorá viedla až k vypísaniu referenda o zákaze RP, homosvatieb, homoadopcií a zákaze povinnej sexuálnej výchovy detí. To čo nasledovalo v súvislosti s predreferendovou kampaňou nemalo v histórii Slovenska obdobu. Nasledovala bezprecedentná hysterická mediálna kampaň, politici vyzývali na bojkot referenda, prebiehali vlny masívnej cenzúry, mazania diskusných a facebookových účtov, trestné oznámenia (za agitáciu o referendovej téme!!!), vyhadzovy zo zamestnania, mediálny lynč a vyhrážky proti členom Aliancie za Rodinu a mnoho ďalšieho. Je zaujímavé, že do českého mediálneho priestoru nepreniklo o týchto dramatických udalostiach ani slovo.
https://diskuter.wordpress.com/2015/03/07/slovenske-referendum-za-rodinu-ohliadnutie-za-referendovou-kampanou/

Dávam sem obidva tieto články ako príklad toho, akú ohromnú silu homo-lobby za sebou má…

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Co se tyce Francie a nasilného protlaceni zakona “svatba pro vsechny”, v tom nemam zadné pochyby o vlivu temnych sil. Jde spise o jinou vec. Jde o uroven nazorového otupeni ve spolecnostech. Celkova tupost je na “zapade” mnohem dal, nez na “vychode”. Proto si myslim, ze namisto jednoho, lépe stravitelného sousta, lobby LGBT musi na vychode krmit verejnost dvemi – tremi sousty zaroven, aby vykompenzovala ztratu casu v otupovani labilni casti spolecnosti.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Kapal je nepolepšitelný, po čase jsem projel záznam “profesionála” Kapala s VK a je to bohužel pořád stejné. Kdyby Kapal tou jeho samolibou komediantskou dikcí celkově místo deseti slov řekl jedno, nic navíc by ze své hlavy nesdělil. On musí neustále planě mlet, furt do toho musí všelijak žblemcat – VK mu na to nereaguje, ale Kapal furt musí žvanit, chrchlat a všelijak hnusit do hovoru VK. A jako vždy koruna nakonec při “profesionálním” kapalovitém “řízení” volajících. Je to děs….
A ten falešný záznam? No, jen jestli si to nesplichtili Kapal s Dukátem sami, po těch křivárnách vůči Hlávkovi je od rodinného podniku Kapal-Dukát-Zikmundová všechno možné.

Forever
Návštěvník
minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

To uz neni info, ale desinfo, které ma za cil prisladit horkou pilulku. Nakonec se mainstreamu snad i podari prosadit urcité sympatie vuci synum vsech iranskych taxikaru.

Milan
Návštěvník
Milan

http://www.zombietime.com/folsom_sf_2007_part_1/index.php

tohle mají židáci za úkol zde vybudovat,pokud nás teda dřív nenechají povraždit invazními tlupami negrů.
Pozorně projděte zombietime,je tam fotek všemožných úchylů do mrtě,je to hnus,…..teďka se omlouvám,jdu se vyblejt

informix
Návštěvník
informix

V Nórsku sa konal detský gay-parade
http://nemytaya-eu.livejournal.com/70852.html

—-

V Švédsku donútili škôlkarov zúčastniť sa homosexuálneho pochodu “hrdosti”
http://www.hlavnespravy.sk/svedske-deti-do-6-rokov-pochodovali-na-podporu-homosexualov/653118
http://www.zvedavec.org/vezkratce/10879/
http://afinabul.blog.cz/1508/jestli-tolerujete-tohle-vase-deti-budou-dalsi-na-rade
“Jak uvedly švédské noviny Expressen, školka Hagahuset v Göteborgu donutila 120 dětí ve věku 1-6 let k účasti na pochodu homosexuálů West Pride 2015. … Děti, které pochodovaly v průvody a mávaly duhovými vlajkami skandovaly hesla jako například „Koho smíš milovat? – Kohokoli chceš!“ … „Děláme to, protože to chceme“ říká 3letá Alice Gesaw. „Člověk může milovat koho chce,“ dodává její kamarád Hugo Beaumont. ”
“Učiteľka Sara Ghaziová v rozhovore pre portál Expressen uviedla, že v škôlke každý deň hovoria o rovnosti medzi ľuďmi a tom, že nezáleží na sexuálnej orientácii alebo farbe pleti.”