Americký generál si nebral servítky: NATO by mělo vyloučit Turecko z aliance!...

Americký generál si nebral servítky: NATO by mělo vyloučit Turecko z aliance! [CZ Titulky]

Americký generál si nebral servítky: NATO by mělo vyloučit Turecko z aliance! [CZ Titulky]

Tvrdé kritiky Erdoganovy vlády přibývá. Další americký generál v penzi, Paul Vallely, rozebral situaci v regionu Sýrie a jasně uvedl pro televizi RT, že Turci přesně věděli, na koho střílejí. Výmluvy [1] na to, že Turecko by se zachovalo jinak, kdyby vědělo, že Su-24 patří Rusům a ne Assadovi, jsou zkrátka příliš průhledné. Nemluvíme zde o novinářích, o blogerech, ale o zkušených amerických generálech, kteří tvrdě kritizují Turecko za sestřel ruského stroje v Sýrii.

Je to studená sprcha pro sluníčkové západní mainstreamové outlety, které zjišťují, že američtí generálové nejsou žádná banda bezduchých zabedněnců, kteří vidí jenom jednoho nepřítele, v Kremlu. Jak je to skvělé, když nezávislé názory zkušených vojáků jasně dokazují, že Turecko hraje natolik falešnou kartou, že už ani generálové nemohou zůstat mlčet.

Video jsem opět opatřil českým překladem v titulcích, kdyby se titulky neobjevily, klikněte v YouTube přehrávači na ikonu “CC” pro zapnutí Closed Captions.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývají 3 dny a na zajištění provozu AE News na další měsíc chybí dovybrat ještě cca 12% potřebné částky. Pokud se Vám články na AE News líbí, přispějte prosím jakoukoliv částkou (zde) na zachování našeho provozu, moc děkujeme!
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
B
Návštěvník
B

Servítky si nebral ani bývalý hlavoun CIA, ovšem v opačném gardu. Nutno dodat, že jsem se dlouho tak upřímně nezasmál.

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7011-byvaly-reditel-cia-obama-nebombardoval-isis-ropu-kvuli-zivotnimu-prostredi-video

mm
Návštěvník
mm

Všimněte si že všechny podobné komentáře odsuzující zločinecké činy Západu a jeho spojenců vyslovují POUZE bývalí nebo penzionovaní lidé, kteří když byli u kormidla tak dělali přesně to co dnes odsuzují.
Že by přece jen měli něco jako svědomí??
Osobně si to nemyslím.
Spíš jde o syndrom “strachu z pekla” s přibližující se smrtí.

josé
Návštěvník
josé

Jak to, že někdo může monitorovat lety nad Sýrií, když Rusko tam veškeré radary ruší? Že by další dezinformace?

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Je na tobě vidět, že jsi na vojně nebyl a zbraň si pravděpodobně v ruce neměl. Jestliže se poví monitorovat lety nad Sýrií myslí se tím komplexní informace zahrnující zpravodajskou službu a teď se podrž, protože to asi budeš slyšet poprvé, tam nahoře si létají ve výškách kolem 10000m drony a pak ještě o kousek výše satelity. Rušičky radaru se používají tam, kde se používá radar, ty chytrolíne. Příště až se budeš do nějaké terminologie navážet, tak si o problematice něco nastuduj a pak můžeš kafrat

zxr9
Návštěvník
zxr9

Nebud tak drsnej, jen nezná.

Thom
Návštěvník
Thom

Je to v poriadku, že reakcii pribúda. Ale pokial to nebude vyhlasenie na úrovni premiera, alebo aspoň člena vlády niektorého z členov Nato, tak to sílu nemá, Ale je aspoň chválihodné, že cítiť rozpačitosť západu v prípade zostrenia ruského bombardéru.

lcc
Návštěvník
lcc

Na USA pozor, takého zhadzovanie Turecka má určite ´další zámer, možno ho oslabiť, nastolit kurdskú otázku, vytvoriť Kurdistan a nazbezpečiť cez jeho územie transport plynu z Kataru.
Takáto kampaň proti Turkom nie je len tak, okrem toho by si Turci nikdy nedovolili rozstreliť rusom lietadlo,pokiaľ by na to nemali príkaz USA.

Thom
Návštěvník
Thom

V tom incidente s bombardérom možno vidieť USA (via Turecko) snahu narusit koaliciu Rusko-EU Nato. Ale Holande je teraz strašne akčný 🙂 a do koalicie zapojil i Nemecko. A to znamená minimálne na začiatok komunikáciu medzi Ruskom a EU.

konzerva
Návštěvník
konzerva

http://rusvesna.su/news/1448578506 takhle dopadli ti co po nich střileli…pozor 21+ prostě rus se s něma nemazal…..

Jaris
Návštěvník
Jaris

Nic jineho si nezaslouzili. Patri jim smrt. Mam radost.

gecik
Návštěvník
gecik

Ze zabíjení moc radost nemám.

Montisan
Návštěvník
Montisan

Nechápu kdo přišel s tou pitomostí, že Rusko má bombardovat IS! Proč jako? Jediný legální důvod pro jakýkoliv angažmá ruských ozbrojených sil v bývalé Sýrii je plnění smlouvy s prezidentem Assadem a tudíž jen tento pán může ruskýmu letectvu určovat cíle! A ne nějaký západní poskoci světožida a jejich tisk! Ovšem dny páně Assada jako syrského prezidenta skončily tak jako skončil tento Frantíky kdysi uměle upatlaný pastát na území Arabského království. Assad už by se měl probrat a pokud nechce skončit jako Saddám s Muamarrem, tak by měl urychleně na Sýrii zapomenout (jeho tatík jí pokupě udržoval jen terorem a nepřetržitě po desítky let uplatňovaným stanným právem. podobně jako Husajn tzv. Irák) a soustředit se na zachování a upevnění své rodné země – Alávistánu! Ten budoucnost má, protože jen v něm má skutečnou nefalšovanou podporu většiny lidu!

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Vole, podívej se na fotky Sýrie před vývozem demokracie ala USA a poté.Sýrie byla sekulární stát, kde vedle sebe mohli žít muslimové, křesťané a dokonce i židé. Pokud chceš, aby takto různorodná společnost mezi sebou klidně žila musí být tvrdá ruka, která dá po tlamě komukoliv, kdo by si vyskakoval na úkor druhých.Uvidíš, že po skončení války si jej lid opět zvolí za vůdce, protože už poznali, co to je ta americká demokracie. Jenom samý chaos a zmar.

Montisan
Návštěvník
Montisan

Nezvolí, nezvolí. Tam žádný volby neproběnou, stejně jako v tzv. Iráku (stejný slepenec kolonialismu). Víš jak to tam dopadlo, ne? Sunnité bojkotovali ty tzv. demokratické volby a do čela země se dostal šíitský proíránský diktátor Malíkí. No a z odporu ptoyi jeho vládě vzešla organizace ISIL! Jejími členy jsou výnamní činovníci bývalého Husajnova režimu, kteří pomohli vybudovat armádní a policejní složky chalífátu. V tzv. Iráku ale tvoří menšinu, kdežto v Sýrii mají většinu a ta bude vždy volit spíš (pokud by jim to světožid dovolil legálně, jinak budou volit jako dosud bojem) pana Baghdádího – http://www.expres.cz/jak-se-zije-pod-isis-04p-/zpravy.aspx?c=A151120_120726_dx-zpravy_pali

Nejsem ovce
Návštěvník
Montisan
Návštěvník
Montisan

To není dobrovolnická armáda! V naší armádě taky sloužili Maďaři a dokonce Němci – za první republiky! Té židozednářské “obřezané” republiky, což byl podobně nemravnej spolek jarmulatých holek, jak já říkávám a po zásluze dopad jak dopad! Tady nikdo nechápe že bojujete za Sion! Buď to nechápete mnozí, nebo to dělíte úmyslně, ale to nechápu zase já proč. Nerozumíš principům kolonialismu? Ty si fakt myslíš, že Britové a Frantíci mohli ovládat stamiliony lidí jen svýma silama? Víš jak to dokázali vůbec? Dle římského hesla: rozděl a panuj! Staří Hebrejci si to vyzkoušeli na vlastní kůži, když jejich králové dělali provincionální správce římským císařům. Vždy v každé provincii kterou kolonialisti nakreslili žilo mnoho navzájem se nesnášejích etnik a náboženství. Z nich si kolonialisti vybrali vždy menšinu v jimi dané správní jednotce – např. pastevecké Tutsie v provincii kterou nakreslili do mapy jako Rwandu a Burundi. Těm pak nakeclai že většinoví Hutové jsou podlidé a že nad nimi musí držet moc. Tito zmanipulovaní lidé pak drželi ostatní pod britskou vládou v domění že slouží sobě! V Sýrii Frantíci udělali Tutsie z Alávitů! Ti tvoří většinu v důstojnickém sboru, ale i vedoucí ve státní správě. Ostatní pak drželi zkrátka. Po vyhlášení nezávislosti této kolonie se do čela postavili Sunnité, ale země byla nestabilní a prakticky neudržitelná pro odpor Kurdů i šíitů! Proto alávitští důstojníci z bývalé francouzské koloniální armády provedli puč a nastolili v zemi svojí diktaturu! Ale to není trvalý řešení! Tento pastát vyplozený Sykes-Pikotským komplotem proti arabskýmu lidu nemá smysl udržovat nasilu dál pohromadě dalších desítky let! Nač to je dobré? Komu? To samý platí o Iráku, tzv. Zajordánsku ve vztahu k Palestině – šlo o jednu kolinii Britů, která ale je jen okresem Arabského chalífátu! Ten jediný toto území spravoval právoplatně poté co ho v 77. století sjednotil! A ten se vrací!

Montisan
Návštěvník
Montisan

Pardon – v sedmém století! Jeden čas byl hlavním městem chalífátu damašek, pak zase Baghdád. Nebyly tam žádný bezdůvodný hranice! Ty nakreslili až nosatí zednáři z Londýna a Paříže za první světové války!!!

xzden
Návštěvník
xzden

Jenže většina Čechů nechápe co se s nimi děje, mj obsah pojmu “světožid”, takže jim nutně uniká většina souvislostí toho co píšete.
asi nejlepší výukové video je toto https://www.youtube.com/watch?v=IFHADfAqRkI , které navíc obsahuje cenné (jinde zásadně ignorované) drsné fakta ohledně “pražského jara 68” . Součástí právě probíhající české tragedie je nechápání funkce Miloše Zemana, mezinárodního sionisty par excelllence. Ve zmiíněném dokumentu je zmiňovan mj Liehm, Kriegel a další Zemanem vyznamenané ikony a jejich funkce během řízené destrukce.Československa za zlatých šedesátých, které vyvrcholily na jaře 1968. Díky srpnové invazi r.68 Češi mj neví co je contergan:
comment image,
Česko a Slovensko dnes není zamořeno muslimy (řízená imigrace muslimů do Rakouska a dalších zemí byla spuštěna v polovině 70.let), a ještě nějakou dobu mohli žít v zemi s nejvyšší životní úrovní z celého lido-demo. Masivní propaganda nabádající k zadlužování a následný “nástup řezníka” (zavedení zvěrských exekučních zákonů) jsou dílo Zemanova socanského týmu.
Teď se postavil do čela boje, který neexistuje (muslimové tady nemají žádné zázemí, proto je naše země nezajímá) a jehož funkcí je odvedení pozornosti od skutečných konfliktů.

xzden
Návštěvník
xzden

Perfektní vyšší level Zemanova působení je destrukce zbytků české populace, přeměna ekonomicky zdevastované a zotročené české společnosti na čínskou kolonii. Přečtěte si co o přínosu čínských investorů pro Rusko píše G.Sidorov v kapitole ´”Země spícího draka” (Рок возомнивших себя богами, 2014)
Ženy provdané za nastrčeného člena rodiny (jakože “podnikatele”) se automaticky mění na rozplozovací mašiny které oplozuje celá široká rodina v pauzách mezi výprasky a otročením na poli. Žijí v permanentním strachu z vyvraždění sebe a jejich rodin pokud o tom nebudou mlčet. Stovky Rusek provdaných za Číňany jsou nezvěstné. .
Když v r.1979 Číňani vtrhli do vietnamského Lang Son, kuchali vesničany zaživa, pamatuji si na otřesné záběry z exhumace hrobů, které vysílala i naše televize.
Předtím Číňani vyškolili Pol-Potovce kteří na základě čínských instrukcí proměnili Kambodžu v peklo (https://en.wikipedia.org/wiki/Killing_Fields). Není náhoda, že na čínské přehlídce se Zemanovou účastí chyběli Vietnamci, přestože se od Japonců osvobodili sami (a pak ještě museli válčit s bývalými kolonizátory, Američany i Číňany).

Na jednom blogu bylo uvedeno: nejgeniálnějjším tahem globálního parazita (GP) je přesvědčit zotročenou lidskou společnost, aby milovala své vlastní katany.

Montisan
Návštěvník
Montisan

Nevím přesně jak to bylo s Čínou, ale asi podobně jako s Tureckem, u kterého to mám zjištěné zcela přesně. Židozednáři stvořili Turka a novoturectví, tedy nacionalismus maloasijských Turků. Čisě účelově, aby zničili Osmanský chalífát (přestal jim vyhovovat poté co si zvolili Palestinu za cíl svého státotvorného úsilí). Současně nesměli dopustit, aby jeho zánik znamenal návrat k chalífátu arabskému! O to se postarali jejich pacholci Sykes s Picotem a mnozí další, včetně Saúdú, kteří rovněž mají svůj původ v kryptožidovské sektě Dönmeh.
V Rusku židozednáři s podporou Němců zničili říši a stvořili zločinné novotvary typu Běloruska a Ukrajinky, Moldávie či Lotyšska a další podobné! V této zhůvěřilosti pokračovali židobolševici, proces tzv. ukrajinizace maloruských a dokonce i novoruských gubernií zpomalil až Stalin!
O Číně vím málo, jen to že otec novodobých Chanů, čínských nacionálů je muž, který si vzal americkou zednářku, když žil v emigraci v USA a jistý čas pobýval v Japonsku, jehož vojenskou mašinerii financoval Jacob Schiff a britská váda. Jistý profesor Sunjatsen …

Montisan
Návštěvník
Montisan

Znám ten dokument. U nás se velice rozšířilo jakési postkomunistické myšlení, např. Novinky jsou toho plné! Primitivní výkřiky proti muslimům maj vysoké hodnocení, kdežto jakákoliv kritika Izraele a sionismu je v červených bodech. Zeman je Bůh, vše co dělá stejně jako Putin je nekritizovatelné. Zlo je jakési pomyslené “USA” bez toho aby kdokoliv rozklíčoval co tento pojem přesně představuje! Mnozí by se pak divili čemu slouží. Já tady nemám prostor vše rozebírat a tak chci na tématu článku své poznání dokumentovat: kolega výše papouškuje tu postsovětskou tezi o “diktátorech kteří krotili multikulturní společnost” apod cancy. Sověti přeci hlásali různé ty kecy o “nevměšování do vnitřních záležitostí svrchovaných zemí” přestože šlo o evidentní koloniální pozůstatky. Bylo to trapně účelové – pokud stál v čele tzv. pokrokový vůdce, či pokud v dané zemi probíhal tzv. národně osvobozenecký zápas. Vůbec si nepřipustili že by to mělo asi být jinak! Že ta “dekolonizace” by měla především vést k návratu k původnímu přirozenému řádu tam kde byl zničen (severoafrické a aasijské kolonie) a k vybudování takového řádu tam kde dosud nebyl (černá Afrika)! A nikoliv jen staré správce nahradit za nové, řízené ne z Paříže či Londýna, ale z Moskvy! Tohle myšení maj tihle posbolševici na Novinkách, ale i tu stále hluboce v sobě zakořeněné!