Americké volby 2016: Newsweek čelí skandálu! 4 dny před volbami nechal vytisknout...

Americké volby 2016: Newsweek čelí skandálu! 4 dny před volbami nechal vytisknout časopis s výsledky voleb a Hillary Clinton jako vítězkou voleb! Podle nejpřesnějšího průzkumu by ale měl vyhrát Trump!

Americké volby 2016: Newsweek čelí skandálu! 4 dny před volbami nechal vytisknout časopis s výsledky voleb a Hillary Clinton jako vítězkou voleb! Podle nejpřesnějšího průzkumu by ale měl vyhrát Trump!

Naprostý skandál včera večer propukl na mediální scéně v USA. Americký levicově-liberální časopis Newsweek, který od roku 2012 vychází jen v elektronické podobě, nechal 4 dny před konáním prezidentských voleb vytisknout blíže neurčený náklad papírového vydání  Newsweeku s fotografii Hillary Clinton na titulní stránce a nápisem “Madam President”. Informace se poprvé objevila včera večer před půlnocí na Twitteru jisté ženy, která tvrdila, že je zaměstnankyní knihkupectví, které právě obdrželo náklad časopisů Newsweek, které mají jít do prodeje ráno 9. listopadu. Na Twitteru uveřejnila fotografie časopisu, zepředu a zezadu. Když si toho všiml server Infowars, po několika minutách Twitterový účet zmizel. Redakce Infowars si ale udělala kopie a co se odehrálo potom, nad tím se opravdu tají dech.

2016-Presidential-polls-Hillary-Clinton-Donald-Trump-leading-battleground-states-win-lose-670x388.jpg
Záhadné vydání časopisu Newsweek.

Redaktor Infowars Owen Shroyer zvedl telefon a zavolal do Newsweeku, aby se informoval, jestli se jedná o hoax nebo podvrh, anebo jestli opravdu jde o skutečné vydání. A dozvěděl se, že Newsweek opravdu vytiskl blíže neurčený objem papírových časopisů a jsou připraveny k odeslání do prodejen. Do nich zatím prý byly odeslány jen “vzorky” obchodníkům, a jeden ze vzorků prý unikl na internet. Na dotaz Owen Shroyera, jestli Newsweek vytiskl i verzi s Donaldem Trumpem, odpověděl redaktor Newsweeku, že ano. Jenže to má háček. Zatímco verzi Newsweeku s Hillary Clinton už prý vybraní prodejci dostali jako vzorky, o verzi časopisu s Donaldem Trumpem nejsou ani stopy. Redakce Infowars chce po Newsweeku, aby uveřejnil obrázky verze časopisu s Donaldem Trumpem, jenže to redakce Newsweeku moc nechce. Video s titulky nahoře odhaluje více.

Redaktor Infowars volá do Newsweeku (bez titulků, pouze anglicky)

Newsweek hasil skandál Photoshopem a ještě s chybou!

A tady to začíná být opravdu velice pikantní. Jakmile se spustil skandál na internetu, že Newsweek vytiskl dopředu výsledek voleb, přičemž volí se teprve dnes, rozjel se obrovský řev a redakce Newsweeku začaala hasit mediální kauzu neuvěřitelným způsobem. Během chvíle Newsweek uveřejnil titulní stránky dvou verzí časopisů, tentokrát i verzi s Trumpem. Jenže, co se nestalo. Někdo zřejme v jejich redakci spěchal natolik ve Photoshopu, že mnoho lidí si všimlo, že titulní stránky obou verzí časopisů s Hillary Clinton a Donaldem Trumpem mají grafickou a do očí bijící chybu ve slovech “Historic”, kde místo písmena “H” jsou dva znaky velkého měkkého “I”.

Ta fotografie dosud na oficiálním Twitteru Newsweeku v čase psaní tohoto článku visí zde, zatímco v článku na CNN Money, kde celou kauzu bagatelizují, už je korektní verze obrázku se správným znakem “H” ve slovech [1]. A proč zrovna písmeno “H” je chybně? No přece “H” jako Hillary. Newsweek možná tímto vyslal do světa vzkaz, symbol. Dvě “I” totiž připomínají dvě věže, dva mrakodrapy v New Yorku, jinými slovy datum 9/II, tedy 11. září. A vítěz voleb bude znám až zítra 9. 11. nad ránem, opět symbolika a odkaz na 9/11. Je to snad symbol toho, že tyto volby jsou vlastně “11. zářím” americké demokracie?

TrumpHillary.jpg
Všimněte si chyb písmen “H” ve slovech “Historic” pod oběma kandidáty.

Časopis Newsweek ve verzi s Trumpem asi okopíroval text i s chybou z popisku od verze s Hillary, takže to byla pouze narychlo ve Photoshopu připravená úvodní stránka s Trumpem, aby v rámci “Damage Control” nedošlo k více škodám, ale je zcela zjevné, že náklad na celoamerické vydání (náklad může být ve stovkách tisíc výtisků, spíš milionů) musel majitele Newsweeku, vydavatelskou společnost Topix Media, stát neskutečný balík peněz. A jen těžko by tento náklad někdo odsouhlasil, pokud by si nebyl dopředu jistý výsledkem voleb. Ovšem je zde i druhá varianta, neméně důležitá. Je docela možné, že se jednalo o řízený únik informace, že Newsweek už má dopředu jasno, kdo vyhraje a touto informací může být sledován záměr, aby se o tom veřejnost dozvěděla a voliči, kteří chtějí hlasovat pro Trumpa, aby nešli k volbám a mysleli si, že už je stejně rozhodnuto a Hillary to má v kapse, protože přece Newsweek už vynaložil peníze na vytisknutí časopisu, a to by přece nedělal, pokud by něco nevěděl, jak to dopadne.

Trump chce zavírat hranice, uvalovat cla na dovoz a zbrojit

Donald Trump měl včera hektický den. Procestoval celkem 5 amerických států, které jsou pro Trumpa klíčové, navštívil Floridu, Severní Karolínu, Ohio, New Hampshire a Michigan. Nejvíce pozornosti získalo vystoupení v Raleigh v Severní Karolíně, kde Donald Trump se mimochodem zmínil o tom, že USA musí začít modernizovat armádu a musí začít zbrojit, protože svět nás (tzn. USA) nenávidí, uvedl Trump. Znovu se tvrdě opřel do Íránu, do dohody s Íránem o zastavení obohacování uranu, kterou pomohla vyjednat i Hillary Clinton. Volební marathon shromáždění skončil po půlnoci v Michiganu, ale Trump na každé své zastávce znovu opakoval své cíle a stěžejní teze: Všechny americké firmy, které vyrábí zboží mimo USA, ale dováží ho na americký trh, se budou muset vrátit domů se svými továrnami. Pokud to neudělají, jejich zboží bude při dovozu do USA zatíženo 35% daní. Informace doslova otřásla dnes ráno analytickými servery a finančními trhy v USA, to by znamenalo konec globalizace v USA na spotřebním trhu a bylo by to podříznutí životní tepny globalizace v USA.

newsweek2016.jpg
Newsweek dnes uvolnil náhled obálek obou kandidátů. Všimněte si, že u Trumpa vlevo dole už žádný text “Historic” není.

Obavy jsou na kapitálových trzích hlavně v Německu. To je největší obchodní partner USA v Evropě a dováží do USA nejvíce zboží a produktů. Donald Trump zatím ujišťuje, že 35% daň by se zatím vztahovala jen na americké firmy, které mají offshore výroby mimo USA, ale specialisté na trhy toto označují za slabou útěchu, protože pokud by cizí firmy mohly do USA dovážet dál bez cla 35% a americké offshore firmy se clem, vedlo by to pouze k tomu, že by americké firmy změnily subjektivitu a odešly by z USA úplně. Staly by se z nich kyperské, panamské a jiné korporace. Na to by musel Donald Trump a jeho vláda reagovat, takže clo by bylo dříve či později uvaleno na veškerý dovoz do USA, offshore, neoffshore.

Na CNN včera byl rozhovor s makléřem z Wall Street, který označil Trumpa za “řezníka světového globalismu” a vyjádřil obavy, že pokud by se stal prezidentem, nejvíce škod by to napáchalo paradoxně ne v USA, ale na německé, francouzské a také čínské ekonomice a na importérech do USA. Zároveň připomněl, že mnoho evropských firem by mohlo clo obejít díky smlouvě CETA, kdy offshore firmy by dovážely zboží do USA přes Kanadu a jednotný tržní prostor NAFTA, čili skrze re-export z Kanady do USA. Museli by ale získat kanadskou anebo evropskou firemní subjektivitu podle CETA. Samozřejmě, že by to mohlo vést k obchodní válce mezi USA a Kanadou, protože Trump oznámil, že chce zcela přepsat letitou smlouvu NAFTA.

Trump bude válčit proti globalismu těžce, Kanada je na koni díky CETA

Smlouva NAFTA je opravdu pro USA velmi nevýhodná, ale otázka je, jestli k novelizaci smlouvy bude ochota ze strany Mexika a hlavně Kanady, která si podpisem smlouvy CETA s EU rozvázala ruce s USA. Kanada díky CETA už nebude závislá na smlouvě NAFTA a na vývozu produkce výhradně do USA, díky CETA se Kanadě otevřely evropské trhy. Psal jsem o tom už v jednom z předchozích článků, že CETA je pro Kanadu cestou ven z amerického područí a je to smlouva, kterou globalisté odstavují USA od moci nad Kanadou a jejími představiteli. Takže Trump, pokud bude chtít vyjednat lepší verzi smlouvy NAFTA, bude muset Kanadě nabídnout víc, než kolik toho má Kanada ve smlouvě NAFTA teď. A jednou z těch věcí, které se Kanadě v NAFTA nelíbí, to je třeba omezení doby pobytu kanadských dělníků v USA na 6 měsíců a poté musí na dalších 6 měsíců USA opustit. A opravdu nevím, jak Trump by potom prodával svým voličům smlouvu NAFTA, která by uvolnila kanadským gastarbeiterům cestu na americký trh práce bez časových omezení.

Screenshot-2016-11-07-at-12.jpg
Newsweek uvedl, že speciální vydání časopisu má na svědomí majitel a vydavatel Newsweeku, firma Topix Media, nikoliv samotná redakce.

Dnešní den voleb v USA může přinést dva diametrálně odlišné výsledky. Triumfální vítězství globalistů a amerických globál médií, které dostanou Hillary Clinton do Bílého domu, anebo obrovské a šokující překvapení, které překoná šok z Brexitu, pokud se do Bílého domu dostane Donald Trump. A průzkum dosud nejpřesnější agentury IBD/TIPP, která měla dosud za poslední tři prezidentské volby nejpřesnější odhady, který vyšel právě dnes v den voleb, ukazuje vedení Donalda Trumpa s náskokem 2 procentních bodů [2].

První výsledky tzv. exitových průzkumů v New Hampshire [3] ukazují lehké a nic nezaručující vedení Donalda Trumpa, ale rozhodovat se bude ve státech Florida, Ohio, Pennsylvánie, Severní Karolína a Michigan. Trump pro své vítězství podle modelů potřebuje vyhrát ve 4 z těchto 5 států. V úvahu přichází i další státy, které by mohl získat, ale pokud nevyhraje Floridu, jeho šance budou nulové. Pokud by se volby měly vyhrávat podle počtu lidí na shromážděních, Trump by vyhrál s obrovským náskokem. Jeho projevy přitahovaly tisíce a desetitisíce lidí, u Hillary to bývaly obvykle jen stovky podporovatelů. Média však dělají divy a pokud voliči Trumpa uvěří, že Hillary má volby v kapse (i díky řízeným únikům typu Newsweek), potom na 4 roky usedne do Bílého domu žena, která přivede svět blíže k jaderné konfrontaci mezi USA (potažmo NATO) a Ruskem.

*Titulky v prvním videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Aksal
Návštěvník
Aksal

K článku bych dodala jednu informaci, která zatím nikde nezazněla. Hillary si několik dnů před volbami objednala velký vítězný ohňostroj. Včera večer ale ruská TV Rossija 24 uvedla, že realizační tým Hillary spěšně tento ohňostroj odvolal. Dávno před tím, než se začaly počítat hlasy voličů. Myslím, že toto o něčem svědčí…

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Aksal: možná to měla být součást nějakého satanisticko pedofilního večírku na oslavu vítězství….
Ale vypadá to, že už to ( Díky Bohu ) nestihne : (FBI a NY policie už vyšetřují…)

Benghazigate Broke Emailgate,
Emailgate Broke Servergate,
Servergate and Emailgate Broke Weinergate,
Weinergate Broke Pizzagate
Guess what’s coming next?
ISISGATE…And It Doesn’t Get Any Bigger Than That…
PIZZAGATE: The Scandal That Will Take Down the Clintons, the Democratic Party and the U.S. Federal Government
http://stateofthenation2012.com/?p=56142

BREAKING: CLINTON TO BE INDICTED FOR CHILD PEDOPHILIA, SEX TRAFFICKING, SATANIC MURDER, & MORE!
NYPD Threatens To Expose Massive D.C. Pedophilia Ring—Clintons, Congressmen and Other VIPs Implicated
http://stateofthenation2012.com/?p=56131

Doufejme jen, že se jim to vyšetřování podaří dotáhnout do konce… víme jak a pro koho fungují státní zastupitelství v “demokratických zemích”, že ano….

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Wikileaks BOMBSHELL Hillary Clinton Linked to Satanic Pedophile Cult
https://youtu.be/bxwZt7r6ABM
Wikileaks nově vypouštění další informace…. pak se nedivme, co myslí Soroš ve skutečnosti tou “otevřenou společností”, “Open University” a dalšími “otevřenými” demagogiemii, do kterých přes 20 let nahání naše děcka… Janda je zářným ( odstrašujícím) příkladem – prostitující se gender mix, účastnící se jakéhokoliv “dotačního Projektu”….
Je mi z nich nevolno!

PS:Kolik dětí se asi “ztrácí” při migračních přesunech…
Vždycky mne šokovalo ve vchodech amerických obchoďáků, kolik tam bylo vylepených letáků s fotkami ztracených dětí a mladých: MISSING X.Y. ( plné zdi!)

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Srdečně blahopřeji všem adorable deplorables, kremlolím a ZemanOvcím k vítězství jejich favorita. 🙂 Doufám, že si oslavy užíváte stejně, jako si my na Jungmannce užíváme truchlení. 🙂

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Důvod k radosti mají všichni.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Truchlit netřeba, rozhodně ne kvůli Spojeným státům.
Pro USA to naopak znamená odklon ze sebevražedného kursu nastaveného dosavadními vládci.
Trump sice hovoří o přátelství a spolupráci, ale myslí to tak, že budou opuštěny kontraproduktivní cesty a směry, kde Spojené státy plnily spíše úlohu bouchače nastavujícího krk v bitvách za někoho jiného a přeorientují se více na ochranu vlastních zájmů a zájmů svých obyvatel.
Před časem to z jeho úst jasně zaznělo – bude se jednat férově, ale tvrdě. Sednout si s někým za jednací stůl automaticky neznamená akceptovat jeho požadavky.
Nesmíme zapomínat, že Trump je koněm Pentagonu a vojenských zpravodajských služeb.
Jeho poradce Michael Flynn byl před svým loňským penzionováním šéfem vojenské rozvědky.
Ano, to je ten, co má na stránce ve wiki pověšenou fotku, jak na nějaké oslavě sedí vedle Putina.
Čili je naděje, že přestane takové to okopávání kotníků a přizdisráčské podrazy a dohodnou se jako velcí kluci. Tohle bude naše a tohle si vezmete vy.
Zcela určitě Rusům nenechají celý Blízký Východ.
Bude to prostě podobná situace, jako by nastala, kdyby se v červenci 1944 atentát na Hitlera podařil. Německé vojenské velení by se pokusilo změnit situaci směřující ke katastrofě a snažilo by se jednat, dokud by mělo nějaké trumfy v rukou.
Američtí vojáci a zpravodajci to zvládli lépe, atentát na Hitlary se podařil a vojensko-politická situace Spojených států sice není dobrá, ale je stokrát lepší než ta německá. Jelikož už na tom pracují pět let, tak mají určitě další postup promyšlený.
Jak jsem napsal před osmi lety do jedné analýzy – vkládám naděje na vyřešení světové politické situace do odvahy, vlastenectví a profesionality velitelů a příslušníků ozbrojených sil Spojených států. Ještě je čeká dlouhá cesta, ale vykročili dobře.
God bless America!!

P.S.: Pokud by vám chtěli sebrat prémie, že jste se málo snažili a proto Killary nevyhrála, argumentujte výše uvedeným. Americké ozbrojené síly nelze porazit pindáním na internetu.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Pindáním na Aeronetu určitě ne. A na americké ozbrojené síly jsou tu jiní. 🙂

M.C.
Návštěvník
M.C.

To by mě zajímalo, kdo?

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

Neboj, brzy se uvidíme.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

🙂 🙂 🙂 Kandelábre, měl byste začít shánět pomocníky – to sám ( za aktuální situace tolika “opuštěných” Evropských a jiných hodnotných elementů) nemůžete sám zvládnout… A že jich je, a ještě bude – až jim to dojde.

Ještě že nám je na poslední chvíli všechny pěkně ukázali ( díky BradyGatě), než stihnou znovu převléknout kabáty, soudruzi…

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Těším se. Máte ještě tu násadu od koštěte?

nexen
Návštěvník
nexen

Ještě Schapiro platí, nebo už odcestoval? Hlavně ať tu nezapomene Dienstbiera!

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

O Dienstbiera ( a další národně nežádoucí “kousky” se již S PŘEDSTIHEM postaral
NÁŠ PAN PREZIDENT o předcházejícím víkendu v Lánech.
Teď už asi balí 😉 – nemá to štěstí, jako Bertrand, že by spadal pod Služební Zákon!
Není špatné mít za Prezidenta Prediktora ( tedy Prognostika 😉 )

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Jeho Excelence pan velvyslanec je pořád v ČR a zřejmě tu zůstane, dokud jej Trump nevymění za někoho svého. A to bude moci udělat až od konce ledna. Pan doktor Dienstbier by se měl bát spíš Emana.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Děkuji, Bertrande :-).
Nicméně souhlasím se Zlomeným, protože do ledna ještě může přijít PŘEKVAPENÍ.
Pořád ještě “třetí řešení” není vyloučeno….
PS: Zatím nemusíte moc truchlit 😉 – díky ( novému, ZATÍM platnému) služebnímu zákonu ještě nemusíte balit…

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Služební zákon se mne opravdu netýká. 🙂

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

V tom případě je pochopitelné Vaše truchlení.
Jestli jste na stejné lodi s “panem Doktorem Dienstbierem”, zřejmě chystáte krabice, a čekáte, kdy Vás stihne “Emanův” hněv….;-)

smith
Návštěvník
smith

Tak z některých vstupů mám jasně pocit, že všichni voliči a stoupenci Trumpa jsou méněcenní, blbci a nevzdělanci….tak jsem se zařadil mezi ně !!!

smith
Návštěvník
smith

Některé živé vstupy na Radiožurnálu: to jsou zážitky !!!!

RRR
Návštěvník
RRR

Nevíte komu fandila umělkyně Magda Vašáryová?

Zlomeny
Návštěvník
Zlomeny

Mate dost popcornu? Tohle jeste neni konec, tohle byl prolog.. ted se teprve spusti Grande Finale.. a hlavne at Vam neprasknou branice..

LCZ
Návštěvník
LCZ

Ke spektáklu, kde se očekává silný kulturní zážitek, preferuji brambůrky a panáka, ale neopovrhuji ani Ruskou zmrzlinou ;-).

zunaza
Návštěvník
zunaza

A ještě jeden dodatek k Blitkům 24.To je snad poprvé,kdy hned ráno nekopli do Zemana.Tedy,pokud mi něco neuniklo.:-)

dita
Návštěvník
dita

No, na DVTV jsou neskutečně trapní viz: Možná se dočkáme summitu Putina a Trumpa organizovaného v Praze. Náš prezident jasně vyjádřil své preference směrem k Donaldu Trumpovi,” nechal se dále slyšet Petr Kolář.
Dita

PS: teď mluví Jakl ale najednou nefunguje spojení

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Summit v Praze? To zní naprosto logicky

zunaza
Návštěvník
zunaza

ČT 24 by se měla přejmenovat na Blitky 24.Kecy do poslední chvíle.A to jejich vysvětlení průzkumu:-):-):-):-)Špatně zhodnocený:-):-):-)Já bych spíše řekla,že přefinancovaný.Shapiro pomalu vypadal,jako před kolapsem.Naše sluníčka z lumpenžumpy si dnes asi místo kávy dají panáka a kafe černé,jako jejich miláček Ohava.Co teprve náš vrchní de bill v NATU -Pavel a náš pan ministr harakiri Stropnihnis?Už se asi pomalu tiskne nová mapa kudy tudy do amícké zádele.Ještě bude veselo.Ale snad se možnost 3.světové odkládá.Velké díky všem,kdo se podílí na chodu AE.

Karel
Návštěvník
Karel

Na ČT skoro konec světa a údiv nad průzkumy…:D děkuji zde redakci, že aspoň někdo zveřejňoval objektivní čísla!

monsanto
Návštěvník
monsanto

Newsweek by mel honem spustit rotacky a rychle vytisknou vydani s obalkou Trumpa nebo bude muset verejne priznat, ze to bylo pouze dilko v Photoshopu.