Americké testovací kity na Covid-19 dodávané do Evropy byly kontaminovány aktivními kmeny...

Americké testovací kity na Covid-19 dodávané do Evropy byly kontaminovány aktivními kmeny Coronaviru, ale britská NHS oznámila, že je nepřestane odebírat a naopak ukončí dodávky testovacích kitů z Číny! Laboratoře v Tanzanii zjistily, že čínské testovací kity rovněž pozitivně testují na Covid-19 pastevecké kozy, ptáky a dokonce i ovoce! A již 100 000 českých ovčanů si dobrovolně nainstalovalo špionážní aplikaci eRouška do svých telefonů, která shromažďuje informace o vašem pohybu, aby vás v budoucnu mohli snadněji zavřít do karantény! Inspirace byla čerpána od Číny, která zavedla jako první země na světe elektronický imunitní semafor, což je děsivá aplikace v telefonu, která vám povoluje a zakazuje chodit do míst, obchodů a dopravních prostředků v závislosti nejen na vašem testu na Covid-19 a v závislosti na ostatních lidech okolo!

Americké testovací kity na Covid-19 dodávané do Evropy byly kontaminovány aktivními kmeny Coronaviru, ale britská NHS oznámila, že je nepřestane odebírat a naopak ukončí dodávky testovacích kitů z Číny! Laboratoře v Tanzanii zjistily, že čínské testovací kity rovněž pozitivně testují na Covid-19 pastevecké kozy, ptáky a dokonce i ovoce! A již 100 000 českých ovčanů si dobrovolně nainstalovalo špionážní aplikaci eRouška do svých telefonů, která shromažďuje informace o vašem pohybu, aby vás v budoucnu mohli snadněji zavřít do karantény! Inspirace byla čerpána od Číny, která zavedla jako první země na světe elektronický imunitní semafor, což je děsivá aplikace v telefonu, která vám povoluje a zakazuje chodit do míst, obchodů a dopravních prostředků v závislosti nejen na vašem testu na Covid-19 a v závislosti na ostatních lidech okolo!

Dnes uběhlo rovných 75 let od konce II. sv. války v Evropě a celý kontinent by měl slavit. Jenže, nic takového se nekoná. Média i dnešní den překypují informacemi o nákaze Covid-19 a zítra 9. května ani v Moskvě nebude vojenská přehlídka, místo toho dojde jen k přehlídce letecké, kdy ruské letectvo alespoň symbolicky přeletí nad Rudým náměstím [1]. V procesech řízení jde o porážku Vladimira Putina, první po 20 letech od chvíle, kdy nastoupil k moci. Je to porážka vynucená oběma domy vyvolených správců této planety v jejich válce o ukotvení vlastní vize světové vlády.

Koronavirová krize je totiž vyšším procesem světového řízení a je to masivní ofenzíva Domu Sion na brutální prosazení Nového světového řádu bez jediného výstřelu zbraní, ale za pomoci řízení na 5. prioritě pomoci chemicko-biologického útoku doprovázeného globálním krizovým řízením, které nedovolí nikomu tento proces zpochybnit. Kdokoliv se o to pokusí, bude nemilosrdně zlikvidován, odstaven a umlčen. Kdokoliv přijde na stopu spiknutí, bude zastřelen, jako virový vědec v USA, který chystal velký objev o původu viru [2]. Všechno, co se nyní odehrává, je změna světového řádu, už o tom naprosto není pochyb.

Tropické ovoce Papaya – V Tanzanii bylo otestováno čínskými kontaminovanými testy pozitivně na Covid-19.

Před několika dny Facebook [3] a YouTube [4] zrušily profily Davida Ickea s odůvodněním, že využíval krizi okolo Covid-19 k šíření svých údajně konspiračních teorií okolo vlivu 5G sítí na lidský organismus a oslabování imunity jedince. Jenže Facebook i YouTube zrušily profily i dalším subjektům, např. jednomu z největších ruských serverů publikujícímu v anglickém jazyce, serveru Southfront.org [5], který měl na Facebooku 150 000 odběratelů, i v jeho případě to bylo kvůli tomu, že server prý využíval virovou krizi k posilování svého vlivu, dozvěděli se od Facebooku. A v neposlední řadě už před 2 týdny ze stejného důvodu Facebook zrušil profil našeho Aeronetu [5].

Rovnež i nám bylo sděleno, že obsah profilu nebyl v souladu s komunitními pravidly Facebooku a propagoval zavádějící informace o koronaviru a jeho původu. Ke smazání našeho profilu došlo jen pár minut poté, co Ladislava Mortkowitz Bauerová napsala na serveru tiskové agentury AFP dezinformační kritiku na náš článek o dánském zákoně, který umožňuje nucené očkování. Tato vlna likvidace účtů na Facebooku a YouTube postupně zasáhne i ostatní servery alternativy spolu s tím, jak se proces nasunování NWO bude utužovat. Nikdo se totiž nesmí dozvědět pravdu, nikdo nesmí ani na okamžik pochybovat o oficiálním příběhu o koronaviru. Přesto ale pravda uniká na povrch.

Americké testovací sady na Covid-19 byly kontaminovány aktivními kmeny Coronaviru, lidé se po stěru nosní sondou dokonce mohli nakazit

Již 30. března publikoval britský list The Telegraph neuvěřitelnou informaci o tom, že britská Národní zdravotnická služba (NHS) s nemilým překvapením zjistila, že testovací kity na Covid-19 importované z USA jsou kontaminovány [6] aktivními kmeny Coronaviru, a to znamenalo, že tyto testovací kity falešně diagnostikovaly zdravé lidi, že mají nákazu Covid-19. Britský list Express navíc upřesnil [7], že kontaminace byla zjištěna jak u tzv. primerů, tak i u stěrových nosních sond. Testované zdravé osoby by tak byly po použití těchto sond nakaženy právě z těchto testů.

Kontaminaci zjistila evropská kontrolní laboratoř Eurofins z Lucemburska, která náhodně testovala americké testy používané v řadě západních evropských zemí již od poloviny února. Britská NHS testovala těmito testy britské občany skoro měsíc a není jasné, kolik hoaxových pozitivních testů bylo takto vytvořeno a kolik lidí bylo dokonce těmito testy i nakaženo. Americké Centrum pro kontrolu nakažlivých nemocí (CDC) začalo celou věc prošetřovat a teprve 18. dubna došlo k odhalení informací [8], že produkční laboratoř CDC v Atlantě v Georgii, která tyto testy vyrábí, byla ve skutečnosti kontaminována aktivními kmeny Coronaviru.

Americké testy na Covid-19 byly kontaminovány Coronavirem.

To znamená, že při výrobě se tyto viry dostávaly do testovacích sad. Zákeřnost spočívala v tomu, že ne všechny testy byly kontaminovány, což vedlo k tomu, že nebylo možné na první pohled ihned odhalit, že je něco špatně. Kdyby totiž všechny testy byly kontaminovány, na chybu by se přišlo okamžitě, protože každý otestovaný člověk by byl pozitivní, každý jeden po druhém, a to by vyvolalo ihned podezření. NHS však oznámila, že i nadále bude odebírat testy z USA, rovněž bude vyvíjet vlastní testy. Vedle toho chce ukončit import čínských testů do Velké Británie. Americké kontaminované testy tak zjevně NHS neznepokojují.

Krize sype Billu Gatesovi pohádkové jmění

Těmito kontaminovanými testy se v USA testovalo od února. Dámy a pánové, kdo z vás to má? Však to je luxusní podvod v přímém přenosu na vytvoření umělé a zfalšované hysterie o nárůstu počtu nakažených v USA, ne? Pamatujete si, jak světová média hlásila z USA v březnu masový a raketový nárůst nakažených? No aby ne, když testovací kity byly kontaminovány. Takový bordel, takový šlendrián, někdo by za to měl pykat, že? Jenže ono nic, ticho po pěšině, pouze Bill Gates si koupil [9] novou nemovitost, za více jak miliardu korun.

Del Mar Residence – Nový dům Billa a Melindy Gates za 43 milionů dolarů.

Někdo by si teď pomyslel, že ti Američané to mají pěkně promyšlené, jak nasunout globalistické NWO do USA, proti čemuž bojuje Donald Trump, odmítá nosit roušky, chce otevírat obchody. Někdo by řekl, že to celé prokoukl. Jenže, pravdou je, že on bojuje za Dům JHVH a Chasidé nejsou tupí a plně chápou, že Dům Sion v této chvíli ve své ofenzívě tahá za delší konec. Dokonce i v Jeruzalémě museli Židé natáhnout na ústa kusy hadrů, je to potupa pro Charedim. Jenže, pokud si myslíte, že za falšováním testů stojí jen Američané, tak jste na omylu.

Tanzanie oznámila, že kontaminovány jsou i čínské testy na Covid-19, které pozitivně testují kozy, ptáky a dokonce i tropické ovoce

K neuvěřitelné události došlo v Tanzanii. Tamní prezident John Magufuli dostal od svých zdrojů informaci, že čínské testy na Covid-19, mimochodem tytéž, které nakoupilo české ministerstvo zdravotnictví, fungují nějak zvláštně a podivně. Prezidentovi se dostaly informace, že testy pozitivně hlásí nemocné i v případech, kdy by testy měly být negativní, např. u novorozenců z odlehlých vesnic apod. Prezident se proto rozhodl, že udělá test, který se jen tak nevidí. Do centrální laboratoře nechal anonymně poslat vzorky krve pastevecké kozy, ptáky,  a také tyčinkové stěry z několika citrusových plodů a také z papayi.

Vadné čínské testy v Tanzanii pozitivně testovaly i pastevecké kozy a ovoce.

Jaké to bylo překvapení, když laboratoř zpětně oznámila, že testy vyšly pozitivně u kozy, ptáky a papayi [10]. Pouze citrusové ovoce vyšlo negativně v testech na Covid-19. Prezident neuvedl, od koho byly testy nakoupeny a kdo je vyrobil, ale jen několik hodin poté Tanzanie oznámila [11], že přestane nakupovat testovací kity na Covid-19 od Číny. Důvod uveden nebyl. Je však snadné si dát dohromady jedna a jedna. V tomto případě to byly podle všeho čínské testy, které byly také kontaminovány jako ty americké. A to už není náhoda, dámy a pánové, to je vzorec!

Jestliže v USA vznikají kontaminované testy od února, které v březnu vyvolají v USA raketový nárůst nakažených, a jestliže v Africe dojde v Tanzanii k odhalení, že testovací sady pozitivně testují na Covid-19 kozy, ptáky a dokonce i dužnaté tropické ovoce, potom je jasné že se jedná o celosvětové spiknutí proti národům, o nosatý proces globálního řízení v rámci nasunování NWO. Cílem je vytvořit dojem pandemie, pocit hysterie, stovky a miliony nakažených, hle, podívej, testy to potvrzují!

Ve chvíli, kdy v USA a ve Velké Británii se testuje kontaminovanými viry a nikdo za to nepyká a není postaven ke zdi, a ve chvíli, kdy i Čína vyrábí kontaminované testy a rovněž ani v Číně kvůli tomu není skandál, tak to prostě znamená, že jsme svědky a obětmi spiknutí globalistů proti národům. A je potom logické, že globalistické Facebooky a YouTube servery mažou profily lidí a webů, které na toto spiknutí upozorňují a pomáhají jej veřejnosti odhalovat. Právě proto se mažou všude videa Davida Ickea, proto všude mažou video ze zahajovací ceremoniálu olympiády v Londýně v roce 2012, kde bylo všechno okolo Coronaviru, 5G sítí, nemocnic a kradení dětí odhaleno 8 let v předstihu. Jenže, procesy už jsou mnohem dál, Česká republika kopíruje procesy z Číny.

České firmy vyděsilo prohlášení ministra zdravotnictví, aby si lidé dobrovolně do svých telefonu instalovali špionážní sledovací software pro nahrávání pohybu lidí a snadnější zavírání lidí a firem do karantén

Český ministr zdravotnictví Adam Vojtěch včera vyzval [12] českou veřejnost, aby si stáhla sama a dobrovolně mobilní aplikaci eRouška do chytrých telefonů platforem Android a iOS. Tato aplikace formálně vychází z čínské předlohy aplikace Health Code App. Česká aplikace eRouška slouží ke sledování a zaznamenávání pohybu uživatele 24 hodin denně, informace se ukládají na datovém úložišti a později je možné data využívat pro korelaci s jinými daty od ostatních uživatelů.

Pokud se v budoucnu někdo nakazí, hygienikové potom vyzvednou z databáze korespondující korelační data a kontaktují všechny ostatní uživatele aplikace, že v minulosti tam a tam přišli do kontaktu s nakaženým. V závislosti na pravomocech ministra zdravotnictví v budoucnosti potom bude možné očekávat, že všichni, kteří přišli do styku s nakaženým, budou uvrženi do karantény. Pokud jste zaměstnanec nějaké firmy a máte tuto aplikaci, teoreticky riskujete i problémy se zaměstnavatelem, který bude mít obavy, že mu touto aplikací v budoucnu přivodíte zavření firmy do karantény, pokud v budoucnu přijdete do kontaktu s jiným člověkem s touto aplikací, který bude pozitivně otestován.

Aplikace eRouška pro Android.

Do redakce se nám ozval majitel jedné pražské firmy, který nás informoval, že by nás to mohlo zajímat, že firemní právník mu dnes ráno doporučil, aby zaměstnancům nařídil zákaz instalace této aplikace do telefonů formou písemného dodatku k pracovním smlouvám. Je to reakce podnikatelů na včerejší znepokojivý výrok ministra zdravotnictví, aby si lidé nainstalovali tuto špionážní aplikaci do svých mobilních telefonů. Na Google Play platformě si tuto aplikaci stáhlo již více jak 100 000 českých občanů [13], kteří naprosto netuší, že tím ohrožují nejen svoji svobodu v budoucnu, ale i provoz podniků a závodů, ve kterých pracují.

Pokud se totiž v budoucnu nakazí, nebo budou jen podezřelí z nákazy, potom hygienikové budou vědět, kam mají jít a jaký podnik zavřít kvůli virové prevenci. A nejde jenom o místo výkonu vaší práce, ale může jít i o zákazníky. Nejhorší je aktivní blbec, říká jedno přísloví. A teď si představte, že aktivní blbec si tuto špionážní aplikaci nainstaluje do telefonu a živí se jako živnostník v oboru služeb, řekněme instalatér. Za den obejde dva nebo tři zákazníky. Všude se zdrží hodinu, dvě, podle rozsahu opravy. Za dva měsíce chytne Covid-19 a hygienici si vyjedou jeho historii z eRoušky, a už to jede a všichni, se kterými přišel do styku, mají malér.

Aktivní blbec je horší než třídní nepřítel, dobrovolné nainstalování Vojtěchovy “eSledovačky” může vyjít firmy a rodiny hodně draho. Čína zašla ještě dál a vymyslela “Imunitní semafor”

Okamžitě lítačka hygieniků do všech domácností, kde opravoval kapající kohoutek nebo ucpaný odpad dřezu, okamžité testování, karantény, pokud opravoval v nějaké firmě, tak celá firma v karanténě, zákazy vycházení a lidé bez práce. A to všechno kvůli aktivnímu blbci, který si dobrovolně nainstaluje špionážní aplikaci na sledování svého vlastního pohybu. Bože, je tohle vůbec normální, kolik tupých lidí žije na této planetě v roce 2020?

Lidi si dokonce to špehování ještě chválí v komentářích pod aplikací na Google Play, to prostě není možné, to nevymyslíš. Můžete mít porobený národ, ale to neznamená zlomený. Pokud ale máte národ s tupými občany, tak se obávám, že je vymalováno. A pokud se ptáte, odkud se tento nápad na Chytrou karanténu vzal, odpovědí je Čína. Tam totiž nelení a nekecají, tam totiž makají. A výsledkem tohoto makání je imunitní semafor. Pokud nevíte, co to je, tak zatajte dech, protože Orwell se právě otočil v hrobě a nevěří, že ho někdo překonal.

Čínský imunitní semafor, Health Code App.

Čína totiž zprovoznila a zavedla mezi obyvatele novou aplikaci s názvem Health Code App, která funguje na velmi jednoduchém, ale ve skutečnosti děsivém principu [14]. Neoficiálně se aplikaci začalo říkat “Imunitní semafor” a funguje přesně podle toho. Všechna důležitá místa, obchody, úřady a dopravní systémy ve vybraných městech v Číně jsou opatřena QR kódy. Číňané si musí do svého chytrého telefonu stáhnout Health Code App a mít telefon u sebe. Aplikace je propojena přímo s čínskou policií, což v případě české aplikace eRouška zatím prý neplatí. Funguje to následujícím způsobem: Vyjdete z domu, např. ze svého věžáku, kde bydlíte, ale před otevřením domovních dveří dole v hale musíte oskenovat tzv. Exit Code, tedy QR kód, který vám řekne, jestli smíte anebo nesmíte panelák opustit.

Pokud nejste na policii vedeni v evidenci jako nemocní v karanténě, aplikace se rozsvítí zeleně jako semafor a můžete vyjít ven. Pokud systém registruje v blízkosti paneláku vysokou míru nakažených, displej se rozsvítí oranžově, že si musíte dávat pozor a nasadit si roušku, anebo skafandr. Pokud ale jste v karanténě, anebo policie usoudí, že ve vašem okolí je nebezpečně vysoké riziko nákazy, tak se rozsvítí červená obrazovka na telefonu a nesmíte budovu opustit,

Imunitní semafor v chytrém telefonu vám klidně zakáže opustit panelák nebo dům, ve kterém bydlíte, nepustí vás do autobusu nebo hospody

Aplikace na vás automaticky nahlásí, že jste porušili příkaz, pokud budovu opustíte, i když vám telefon po načtení QR kódu přikázal budovu neopouštět. Systém automaticky informuje policii, a ta vás zatkne. Vítejte v novém světovém řádu, kde o právu na opuštění vašeho bydliště rozhoduje aplikace, která se rozhoduje na základě informací vládních úřadů a policie. Přezkoumání neexistuje. Pokud policie nechce, abyste opustili budovu, bude vám QR kód neustále zobrazovat červený semafor, zatímco vaši sousedé od vedle budou bez problému mít zelenou. Pokud se vám podaří dostat z domu, je to teprve začátek. Na zastávce MHD musí oskenovat nástupní QR kód. Aplikace znovu zjistí ze státních databází, jestli smíte používat MHD, anebo nesmíte. Podle barvy semaforu na aplikaci se to dozvíte.

Imunitní semafor v telefonu při vstupu do metra ve Wuhanu. Aplikace hlásí zelenou, držitel telefonu smí vstoupit do metra.

Pokud dojedete MHD do centra města, před vstupem do obchodu opět skenujete QR kód, jestli smíte do obchodu s potravinami. Aplikace hlásí zelenou, že ano. Ale když vedle chcete do hospody, aplikace vám hlásí červenou. Nějaká státní databáze asi obsahuje informaci, že berete nějaké léky, anebo jste v rekonvalescenci, anebo nemáte dostatečné vysoké sociální skóre, abyste mohli vstoupit do hospody. Hlavní vtip spočívá v tom, že tato aplikace vám zakáže, nedoporučí, nebo povolí vstup nebo výstup do/z budovy, obchodu nebo dopravního prostředku ve jménu ochrany zdraví, ale nemáte šanci si nijak ověřit, jestli je to pravda, anebo vás jenom někdo zařadil na seznam nežádoucích osob, kterým nemá být umožněný volný pohyb, viz. přesně ten proces, o kterém píšu v mé první knize Human Ex Machina.

Tento imunitní semafor má jedinou vadu z pohledu tvůrců, závisí na ochotě uživatele nosit telefon s sebou venku. Systém v Číně zatím není napojený přes Internet věcí (IoT) a sítě 5G na motory otevírání domovních dveří, na ovládání bran, odemykání zámků, takže z baráku bez problému vyjdete ven bez mobilu, prostě ho necháte ležet doma na stole a dveře otevřete klikou. Ale po rozšíření 5G sítí budou do internetu propojeny domovní zámky, dveře, brány, bezpečnostní rámy, naprosto všechno. A potom už opravdu dům bez mobilu a imunitního semaforu neopustíte, protože neotevřete dveře, klika nebude fungovat, pokud tam vůbec ještě nějaká bude. To je pouze otázka času, opravdu nepřeháním. A právě proto se okolo 5G sítí hraje tak obrovská mocenská hra ve světě, kdo bude a kdo nebude tyto sítě budovat a mít pod kontrolou. Problém natrvalo vyřeší až podkožní čipy s NFC/RFID obvodem, ten už si doma “nezapomenete”.

Totální kontrola a dozor nad obyvatelstvem 24 hodin denně je tady, vize George Orwella se naplnila

Ve jménu ochrany zdraví děkujeme, že zůstáváte doma. Ve jménu ochrany zdraví jsme vám smazali Facebook a YouTube, děkujeme za pochopení. Ve jménu ochrany zdraví špehujeme 24 hodin denně, kam chodíte a kde se zdržujete. A ve jménu ochrany zdraví rozhodujeme, kdy smíte opustit svůj domov, jestli smíte jezdit MHD, jestli smíte do nákupního centra, do hospody, do kina, na fotbalový zápas atd. Ne ne, není to kvůli snaze mít totální dohled a kontrolu nad obyvatelstvem v Novém světovém řádu, ne ne. Je to pro vaše dobro, pro ochranu vašeho zdraví, abyste se nenakazili, a vy abyste nikoho nenakazili. Chráním tebe, chráním sebe. Ňuňuňu, Ťuťuťu.

Tanzanie po skandálu s kontaminovanými testy oznámila, že už nechce žádné další dodávky čínských testů.

A mezitím migranti bez roušek překračují hranice Schengenu z jihu v Řecku a v Itálii, a dokonce i hranice ČR z Německa se svými dětmi v autech, a bez roušek, jak zachytily záběry zadrženého Afghánce na D1, který v Německu pobodal svoji přítelkyni a matku jejich dítěte [15]. Je to všechno jedna obrovská mozaika složená z jednotlivých střípků globalizace, které do sebe zapadají a vytváří dokonalý a přitom děsivý obraz dystopické budoucnosti, civilizace odvíjející se podle iterace 6. kapitoly Syndikátu, včetně obrazů a výjevů posunu Arabského rovníku a přesunu civilizace nad 60. rovnoběžku planety Země, projekce spáleného obvodu planety podle Kapitoly VI. Syndikátu už proniká i na mainstream [16]. Nemají čas, a proto spěchají s plánem na vybudování kontroly nad civilizací co nejrychleji.

Nejen o těchto událostech okolo kontaminovaných testů a sledovacích aplikacích budeme hovořit dnes po 19. hodině v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa za uplynulý týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Sante
Návštěvník
Sante

Místní autentický údaj o úmrtnosti v berghamské provincii v epicentru koronaviru:
“V jedenáctitisícovém městě zemřelo v minulých dvou měsících s diagnózou nového koronaviru 180 lidí…” Je to pandemické číslo?
https://www.radiovaticana.cz/clanek.php?id=31062

r.m.
Návštěvník
r.m.

Ono to není tak složité. Čím déle to potrvá, tím větší dluhy si všichni vyrobí a tím větší zisky chazarská pakáž zinkasuje.

Radek
Návštěvník
Radek

comment image
“Pokud lež opakujete dostatečně často, lidé tomu věří a dokonce tomu věříte sami.”

“Propaganda funguje nejlépe, když jsou ti, s nimiž je manipulováno, přesvědčeni, že jedná podle vlastní svobodné vůle.”

“Lži, která se jednou řekla, zůstává lží, ale lži, která je tisíckrát lží, se stává pravdou.”

“Toto je tajemství propagandy: Ti, kteří se jí mají přesvědčit, by měli být zcela ponořeni do myšlenek propagandy, aniž by si vůbec všimli, že jsou do ní ponořeni.”

“Mysli na tisk jako na skvělou klávesnici, na které může hrát vláda.”

“Nejoslnivější propagandistická technika nepřinese žádný úspěch, pokud se nepřetržitě nebere v úvahu jeden základní princip – musí se omezit na několik bodů a opakovat je znovu a znovu.”
Joseph Goebbels, říšský ministr propagandy

To je důvod, proč je fašismus tak populární u tzv. liberální demokracie (sionismus), i když tvrdí opak.
comment image

Digital Yuan 2022
Návštěvník
Digital Yuan 2022

CGTN – China Global Television Network

Why digital currency in China?
https://www.youtube.com/watch?v=JkMsrr4hg5E

China has been working on a digital version of the yuan since 2014, and there is talk that the central government hopes to launch a form of e-currency for the 2022 Beijing Winter Olympics.

That’s why a screenshot of an internal mobile application developed by the Agricultural Bank of China showing a digital banknote attracted so much attention on social media recently.

For now, the digital yuan is theoretical, but how would it affect daily life?

Are digital currencies safe?

Do China’s efforts to create a cashless society resemble what’s happening elsewhere?

Why this drive to go digital, at all?

======
Čína pracuje na digitální verzi jüanu od roku 2014 a hovoří se o tom, že ústřední vláda doufá, že zavede určitou formu elektronické měny pro zimní olympijské hry v Pekingu v roce 2022.

To je důvod, proč snímek interní mobilní aplikace vyvinuté Agrární bankou Číny ukazující digitální bankovku přitahoval v poslední době tolik pozornosti na sociálních médiích.

Prozatím je digitální jüan teoretický, ale jak by to ovlivnilo každodenní život?

Jsou digitální měny bezpečné?

Připomíná čínské úsilí o vytvoření bezhotovostní společnosti to, co se děje jinde?

Proč tato jednotka jde vůbec digitálně?

======
😐

globál
Návštěvník
globál

To je na čip kdy bude v hlavě a budou se řezat. Myšlenci a v mírnější formě vás oberou EMP, nebo vám nebo někomu blízko zajiskří startér. A budou vám k smíchu tvrdit že patříte do databáze serveru nepřátel a to může tvrdit každý i mohou tvrdit že jste měli být pojištění s otisky prstů, duhovky a DNA. i kdyby tak tam nebudete s trestem za úmyslný podvod. Maximálně vás se spojenci pozavírají jako organizovanou skupinu do budovaných FEMAčů. Druhé kategorie lidských zdrojů.

:-)))) Vás snad v sociopatické školastice nic nenaučili.

globál
Návštěvník
globál

To je na čip kdy bude v hlavě a budou se řezat. Myšlenci a v mírnější formě vás oberou EMP, nebo vám nebo někomu blízko zajiskří startér. A budou vám k smíchu tvrdit že patříte do databáze serveru nepřátel a to může tvrdit každý i mohou tvrdit že jste měli být pojištění s otisky prstů, duhovky a DNA. i kdyby tak tam nebudete s trestem za úmyslný podvod. Maximálně vás se spojenci pozavírají jako organizovanou skupinu do budovaných FEMAčů. Druhé kategorie lidských zdrojů.

:-)))) Vás snad v sociopatické školastice nic nenaučili.
Teď už bulí s návrhem vyžranova že by si /museli / měli brát neplacené volno, trzi.
Stejně se živí jen zoufalstvím dětí se zdeformovanými bicími komandy, drbany okolí. Ta tradice je tu půl století

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Na ” První zprávy.cz” je článek z Die Zeit , nazvaný “pandemie udělala z američanůl druhořadý národ” který stojí za to přečíst. Sice nelze naprosto souhlasit s označením směsice potomků kolonistů , zločinců z celého světa, přistěhovalců a černochů kteří byli přivezeni do ameriky jako otrocká pracovní síla ,za “národ”. Národy mají své tisícileté historie,kulturu , tradice což je po staletí určuje ,provázi a jednoznačně identifikuje. Kdežto tuhle splácaninu která existuje na území, které jejich předci sotva před 300 lety ukradli původním obyvatelům za jejich vyvražďování v žádném případě nelze národem nazvat. Jedinnými národy jsou zbytky indiánských kmenů,které ti parchanti drží dodnes drží v rezervacích. Nicméně dále článek popisuje skutečný stav dnešních USA. Korupce , byrokracie, šmírovaní občanů, nemilosrdná ekonomika tlačí lidi na dno a díky koronaviru si uvědomili v jakém svrabu vlastně amerika je. Začínají si uvědomovat i její naprostou izolaci ve světě díky
sprosté teroristické a agresivní politice spojené se snahou o vykrádání cizích států , kterou se snaží židofašisté udržet těžce zadlužený stát nad vodou.Článek popisuje i jak vidí američan vládu Trumpa a stav země.

Hledám pravdu
Návštěvník
Hledám pravdu
Whistleblower
Návštěvník
Whistleblower

Víte co je taky zajímavý?

Všichni musí nosit roušky.
Nejlepší rušky, fakt uplně spolehlivé, jsou ty z nanomateriálu.

No, kamarád pracoval v centrále pojišťovny, četl si tam ty jejich důvěrné materály … A hádejte co se tam dočetl?

Pojišťovny považují nanomateriály za potencionální ryziko! Podobně jako azbest!

No, uvidíme za pár let. Tipoval bych na rakovinu plic.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Slavičín , odkud pochází Hřib , jeden z těch komunálních oslů co se snaží v žoldu židofašistů provokovat rusko , v noci z 1 na 2 května osvobodila rudá armáda. Kdyby toho nebylo, tak ten trouba vůbec nemusel existovat. A
takoví šmejdi kteří by měli mluvit o ruském lidu jen s úctou a být vděčni za to že tu vůbec jsou, mají tu drzost uchylovat se k hloupým provokacím.

Realista (bohužel)
Návštěvník
Realista (bohužel)

Na SEZNAMu je již mnoho “hrdých” sdílečů své polohy. Konkrétně si 1 171 648 lidí
zapnulo sdílení polohy a pomáhá zastavení nákazy.

zazracnedieta
Návštěvník
zazracnedieta

Prezident Tanzanie poslal stery kozy, ovce, pattaya a ineho ovocia,zvierat, ci inych veci do laboratoria na testy pod ludskymi menami.

Hadajte, ktore sa vratili ako pozitivne 🙂

📌 https://youtu.be/0fLqJPMSqJg

Realista (bohužel)
Návštěvník
Realista (bohužel)

Ten chlapík je asi poslední normální člověk z těch všech potentátů. Pobavil jsem se v té smutné veselohře. Například, když nastínil, že by musel mít obavu o každou papáju, aby předčasně neshnila strachy, že chytla koronasviňu. Samozřejmě mluvil i vážně a zase i on přidal polínko do ohně naděje, že se svět probudí z toho celosvětového podvodu jak zotročit národy. TO VIDEO ŠIŘTE DÁL!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

zazracnedieta
mnohem užitečnější by bylo dělat testy “na blbost” zejména u politiků. Národ by se asi divil
jací “géniové” ,hohcštapleři a hlupáci se nám snaží kecat do života