Americké století – Věk teroru. Videa

Americké století – Věk teroru. Videa

Zatímco na Blízkém východě to stále vře – a tím nemám na mysli jen hrozbu celosvětového konfliktu, ale i uprchlickou vlnu, valící se na Evropu, svět nemá větší problém, než posilovat a rozšiřovat základny NATO, ležící po zrušení Varšavské smlouvy již kolem celého Ruska. Západní svět to nazývá “ruskou expanzí” – ale jak jinak to může nazývat svět, který je zcela pod vlivem politiky USA a kterou shrnuje věta: “USA nemají přátelé, USA mají jen zájmy”? O  “přátelství” USA by mohl vyprávět nejeden lídr své země, ať už nežijící (Hussajn, Kaddáfi a další a další), tak i žijící bývalý lídr té  země, která nikdy nepřestala být v hledáčku zájmů USA, Gorbačov.  Kde zůstalo “čestné slovo” USA, že po rozpadu Varšavské smlouvy se NATO neposune ani o píď???

Místo toho zde máme hrozbu konfliktu mezi zemí, která má v rámci NATO druhou největší armádu, mezi Tureckem – a opět Ruskem. A opět zde máme Spojené státy, žijící v představě, že i tentokrát konflikt odnese pouze Evropa (včetně Ruska), zatímco ony jsou daleko, daleko za oceánem. A Evropa je opět slepá k tomu, že se má opět stát rukojmím amerických zájmů – když už ne jinak, tak přes vlnu uprchlíků. Evropa v rozkladu, Evropa ve válce, Evropa jakákoliv, hlavně ale ne jako spolupracující s Ruskem!  A Evropa, která je v největší krizi ve své historii, nevidí větší problém k řešení, než jsou tzv. proruské weby a tzv. proruská propaganda.

Zapomeňme nyní na Rusko, zapomeňme na Čínu či na jakýkoliv jiný protipól politiky Spojených států a podívejme se pouze a jen na politiku USA. Dnes se v Americe udělovaly ceny Oskar (dočkal se i DiCaprio a jistě o něm budeme slyšet ještě více, než doposud – jak by také ne, když je to on, kdo v budoucnu má hrát buď Lenina a/nebo Putina a to rozhodnutí stojí na Putinovi, viz zde). A podívejme se na politiku USA očima Američana a trojnásobného držitele Oskara, Olivera Stonea.

William Oliver Stone, známější jen jako Oliver Stone, je americký režisér a scénárista, který třikrát obdržel Cenu Akadamie, zvanou Oscar. Vyrůstal v poměrně bohaté rodině v newyorské čtvrti Manhattan. Když se jeho rodiče rozvedli, začal pracovat v různých profesích. V šedesátých letech pak odjel do Vietnamu, kde byl těžce raněn. Po návratu do USA začal docházet na New York University’s Film School a od té doby začal točit filmy. Natočil filmy jako Četa či Narozen 4. července (více zdroj).

A kromě toho natočil desetidílný dokument “Neznámé dějiny Spojených států”, jehož závěrečnou část jsem vložila v úvodu a která nese název “Americké století – Věk teroru”.  Mnozí dokument znají, ale obzvláště poté, co v pořadu “Máte slovo” brněnská učitelka Štěpánová předvedla, jaká manipulace s historií lidstva právě naplno probíhá, považuji za vhodné připomenout tento americký pohled na tolik oslavované Spojené státy a jejich politiku. Ke vložení dokumentu mě navíc nakopla i taková “náhoda”, že na jedné z tv stanic právě dnes začalo vysílání stejného dokumentu (zde). Všechny jeho části jsou ke shlédnutí zde:

Neznámé dějiny Spojených států, první část

Neznámé dějiny Spojených států, druhá část

Neznámé dějiny Spojených států, třetí část

Neznámé dějiny Spojených států, čtvrtá část

Neznámé dějiny Spojených států, pátá část

Neznámé dějiny Spojených států, šestá část

Neznámé dějiny Spojených států, sedmá část

Neznámé dějiny Spojených států, osmá část

Neznámé dějiny Spojených států, devátá část 

Neznámé dějiny Spojených států, desátá část – viz úvodní video

Nic není jen černobílé a rozhodně si nemyslím, že Rusko či snad Čína spasí svět. Ale jestli jej někdo rozhodně nespasí, ba naopak vede a přivede do záhuby, tak jsou to Spojené státy. A na tom si trvám a budu fandit každému, kdo se jim postaví. Naši politici – tedy nikoliv už naši politici, ale pouze loutky EU a USA – to neudělají, ale to je jejich volba, velmi připomínající postoje ambiciózních loutek z dob fašismu i komunismu. A nezávidím jim, až je jednou osud bude soudit třeba za takové aktivity, jako je likvidace tzv. proruských webů, viz zde, kde se stejně, jako např. za církevních restitucí, opět angažovala soudružka Langšádlová zde, naslouchajíc tak hitlerovskému nicku viz zde.

Nemám ráda Spojené státy, resp. jejich politiku, to je celé. Pro svět a lidstvo je jejich politika neštěstím a v tom mám jasno bez ohledu na Rusko – no, správnější by bylo, že právě s ohledem na Rusko a na vše, čím kvůli této politice muselo a musí procházet! Následující seznam je asi již zprofanovaný, ale nic to nemění na tom, že je platný 200 let terorismu USA: Přehledný seznam všech amerických válečných zločinů, teroru a válek“Ten seznam je jen dalším doplněním toho, o čem je vložený cyklus Olivera Stonea – amerického občana a držitele tří Oskarů! V dokumentu „Světový řád podle Ruska“ se vyjádřilasi takto: „Mám rád Ameriku, jako svojí matku. Ale nenávidím Ameriku“.

-Pozorovatelka-  1.3.2016

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
LCZ
Návštěvník
LCZ

Vážení, máme se na co “těšit” :
Více než 5.000 TUN bojových zbraní a munice ve 415 kontejnerech dovezli z USA do německého přístavu v Nordenham.
Tato největší „zásilka“ za posledních 10 let byla poté umístěna do U.S. ARMY skladu v Miesau, odkud bude distribuována dále.
Tato „kritická zásilka“ se uskutečňuje v souvislosti se zmínkami o “ Nové Studené Wálce“ mezi Západem a Ruskem.
Spojené síly se budou tak zásobovat na přicházející U.S.ARMY cvičení „ANAKONDA 2016“, které se uskuteční v červnu v Polsku, a bude se ho účastnit 20.000 spojeneckých oddílů.
„………toto jen ukazuje, jak myslíme na ochranu našich spojenců.“ dodal plukovník U.S.ARMY Col. Matthew Redding.
http://www.nbcnews.com/news/world/u-s-army-germany-takes-delivery-5-000-tons-ammunition-n523501

Co asi ty naše kluky ( a nás) asi čeká……..!

LCZ
Návštěvník
LCZ

HRDINA NATO V ČT24:
“To se ČT poněkud vymklo kontrole. Veterán z Iráku už asi další medaili nedostane…
Níže uvedený vstup veterána z Iráku Petra Pelikána na ČT24 se České televizi poněkud vymkl kontrole. Neboť, jeho názor nebyl nejspíš tím, který chtěla moderátorka slyšet a tedy KONEČNĚ ZAZNĚLA PRAVDA. PhDr. Petr Pelikán, (* 22. listopadu 1964) je český orientalista, arabista, překladatel a analytik. Je honorárním konzulem Súdánu v České republice.”
https://youtu.be/wQkOdGtg9MI

Jana
Návštěvník
Jana

Nezdá se vám že Breedlov je těžce duševně nemocný.
Před pár dny prohlašoval že USA jsou připraveny vést a vyhrát válku v Evropě proti Rusku.
A včera zase řekl že podle něj Spojené státy v Evropě už ztratily vojenskou sílu, kterou by „čelily Rusku“.
To je už na cvokaře ne?
A vzhledem k jeho funkci raději i na kamizolu!
Nějak se mi vybavil film Dr Strangelove..

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Líbí se mi výstižné konstatování: …svět je zcela pod vlivem politiky USA, což shrnuje věta: „USA nemají přátele, USA mají jen zájmy.“
Prezident USA často zdůrazňuje, že cílem jeho zahraniční politiky “je svět, kde Amerika zaujímá vůdčí postavení a zůstává toutéž nepostradatelnou zemí, jakou byla v minulém století” …Před rokem dokonce Obama prohlásil, že USA mají právo „dát nůž na krk“ celému světu. Spojené státy se před ničím nezastaví a pro své světové panování jsou ochotny jít i do války s Ruskem. Prosazovat své zájmy silou je odsouzeníhodné. Budoucnost lidstva by mněla být postavena na úplně jiných základech.
USA jsou největším světovým obchodníkem se zbraněmi. Podle některých odhadů vyrábějí tři čtvrtiny světové produkce zbraní. Spotřeba zbraní ve válkách je bytostním zájmem vojenskoprůmyslových komplexů. Z hlediska výrobců zbraní je každý důvod k válce dobrý důvod. Výrobci zbraní jsou skutečnými vítězi každé války. Zisky vojenskoprůmyslových komplexů jsou podmíněny mařením lidských životů a ničením vytvořených hodnot ve válkách. Je čas tuto uvedenou skutečnost změnit. Jedna možná cesta realizace potřebné změny je uvedena v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

Spammer Dědek je tu zas!
Návštěvník
Spammer Dědek je tu zas!

Vážený pane Dědku. Přestaňte už konečně propagovat ty vaše naivní a nesmyslné stránky.
Bylo vám to řečeno nejméně už tisíckrát a to v různých diskusích na různých fórech!
Nikdo vás nemá rád!

Carmelo
Návštěvník
Carmelo

Pane Dědku, plně s vami souhlasím.

LCZ
Návštěvník
LCZ

MIMO TÉMA: Pro Pozorovatelku:
Paní Pozorovatelko, nezapomínáme na něco?
Zajímal by mne Váš pohled.-
viz můj koment/dotaz k článku NIBIRU.
Dekuji.

Jani
Návštěvník
Jani

Kniha vyšla i v češtině, koupila jsem si jí ped časem…
http://www.albatrosmedia.cz/utajene-dejiny-spojenych-statu.html

Thom
Návštěvník
Thom

Zamysleli ste sa, že práve naša generácia má tu česť byť pri tak významných celosvetových zmenách, či už ide o geopolitiku, cirkev alebo iné zmeny v spoločnosti?

Thom2
Návštěvník
Thom2

A zamyslel jste se nekdy nad tim, ze kazda generace si muze myslet, ze je pritomna pri vyjimecnych zmenach? Zalezi na tom, jak to dobre marketingove te generaci vysvetlite. Poslechnete si kuprikladu Nohavicovu pisen “Tesinska” a mozna ze jsme taky pred takovymi “super” zmenami.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

https://www.youtube.com/watch?v=oGx9L0wu_KY fosilní dokument…dokonce i ČT2 si troufla na oba díly…Nebo si Američané dávají přes usta,nebot jeden NECHCE znát pravdu https://www.youtube.com/watch?v=inZUDMGJsKo

Jan Z Rokycan
Návštěvník
Jan Z Rokycan

Pokud prijmeme teorii (ke ktere se priklanim – a druha svetova valka nam to de facto potvrdila), ze vse je propojene, a ze vsechny “hlavni” staty tzn. USA, Rusko, Cina je jedna banda, ktera s nami hraje takovou peknou hru, tak pak nerozumim vetsine diskutujicim, o cem ze se to vlastne prou. Souhlasim s Pozorovatelkou, ze nemit rad USA je nyni vporadku, ale je treba se mit napozoru a nepodlehnout pokuseni, ze Rusko to s nami mysli dobre. Hraje se tady “pyramidova” hra, kde nejvyssi patro je jen jedno, a z dejin by nam melo vyplynout, ze to s nami jako s lidstvem nemysli vubec dobre. Pouzivaji vsech statu jen jako prostredky pro konani hry, tudiz opravdu nema cenu se prit o to, kdo osvobodil Evropu, vse jiz bylo dopredu naplanovane, tak jako valka. To se vlastne deje i ted – napred “sjednotit a oslabit” Evropu (Hitler), a pak “rozdelit” (USA, Rusko). Porad stejny scenar – rozdel a panuj. Takze prosim neplytvejte svuj mozkovy potencial na hadky typu kdo co osvobodil, a zda se to uci ve skolach tak, nebo onak – je to totiz v globale uplne jedno. Ti nahore si pak mnou ruce, jak to dobre zaridili, ze se zaobirate temi nepodstatnymi vecmi. Dulezita vec je, jak byt co nejmene zavisly na spolecnosti, kterou ridi zaprodanci at uz z jedne nebo druhe strany, kteri z duvodu velke financni vidiny udelaji cokoliv. Myslim, ze je to v kazdem z nas, nejednejme tak jako ti “nahore”, ze za mrzky peniz zaprodame sve okoli. Budme co nejvice nezavisli a sobestacni, v ten okamzik nebudeme ani ten “peniz” tak nutne potrebovat.