Americké laboratoře Moderna oznámily vytvoření plně funkční vakcíny proti nemoci Covid-19, jenže...

Americké laboratoře Moderna oznámily vytvoření plně funkční vakcíny proti nemoci Covid-19, jenže v pozadí se skrývá někdo úplně jiný! Moderna je totiž financována tajemnou agenturou americké armády DARPA z rozpočtu Pentagonu a z grantů nadace Melinda & Bill Gates Foundation! Laboratoř navíc úzce spolupracuje se 3 největšími výrobci vakcín v USA, se společnostmi MERCK, AstraZeneca a Vertex! Pokud bude vakcína schválena, půjde o první mRNA syntetickou vakcínu na světě, která v lidském těle bude sama vyrábět virové proteiny Covid-19, ale bez schopnosti množit se, čímž se má aktivovat imunitní odezva! Vakcína ale může obsahovat i jiné a skryté šablony mRNA a buňky podle nich začnou vyrábět naprosto nepředvídatelné proteiny v těle!

Americké laboratoře Moderna oznámily vytvoření plně funkční vakcíny proti nemoci Covid-19, jenže v pozadí se skrývá někdo úplně jiný! Moderna je totiž financována tajemnou agenturou americké armády DARPA z rozpočtu Pentagonu a z grantů nadace Melinda & Bill Gates Foundation! Laboratoř navíc úzce spolupracuje se 3 největšími výrobci vakcín v USA, se společnostmi MERCK, AstraZeneca a Vertex! Pokud bude vakcína schválena, půjde o první mRNA syntetickou vakcínu na světě, která v lidském těle bude sama vyrábět virové proteiny Covid-19, ale bez schopnosti množit se, čímž se má aktivovat imunitní odezva! Vakcína ale může obsahovat i jiné a skryté šablony mRNA a buňky podle nich začnou vyrábět naprosto nepředvídatelné proteiny v těle!

Laboratoře americké výzkumné společnosti Moderna dnes oznámily [1], že úspěšně otestovaly v první fázi převratnou novou vakcínu proti Covid-19, která je založena na výzkumu syntetických vakcín označovaných jako Messenger RNA (mRNA). Test první skupiny lidských pacientů dopadl nad očekávání, všichni naočkovaní si vytvořili protilátky proti Covid-19 a vakcína podle všeho opravdu funguje. Vakcína označená jako mRNA-1273 vytváří imunitní protilátky v lidském těle v objemu, který závisí do značné míry na objemu vakcíny v těle. Moderna otestovala na vzorku osob od 18 do 55 let věku dávky v rozmezí 25, 100 a 250 mikrogramů vakcíny. Čím větší dávka, tím větší objem protilátek si tělo vytvořilo. Při nejvyšší dávce 250 mikrogramů mRNA-1273 hlásili dobrovolníci vedlejší příznaky podobné lehké chřipce, ale jinak nic závažného. Ve druhé fázi testů bude Moderna testovat už jen vakcíny o objemu 50 mikrogramů, které vytvoří dostatečně velký počet protilátek v těle.

Uprostřed je protein, okolo šroubovice RNA, která jej syntetizuje v buňce.

Hned na úvod je ale potřeba říct, že pokud bude vakcína úspěšná a bude schválena, bude to první syntetická vakcína typu mRNA na světě, protože dosud žádná podobná syntetická vakcína zatím neexistuje a není schválena. Vakcíny mRNA jsou součástí výzkumu, který financuje americký Pentagon skrze svoji tajemnou agenturu DARPA. A právě agentura DARPA poskytla laboratořím Moderna v roce 2013 dotaci ve výši 23 milionů dolarů na výzkum a vývoj mRNA vakcín [2].

Nejprve si tedy musíme říct, v čem se mRNA vakcíny liší od těch současných. Normální vakcíny dnes vpravují do lidského těla oslabené viry pomocí nosičů s agresivním chováním, jejichž úkolem je dopravit do buněk oslabený virus, aby si lidský organismus na oslabené viry vytvořil imunity. Nosiče mají za správných okolností zaniknout ihned poté, co předají nesené oslabené vzorky viru do lidské buňky. Ne vždycky se to podaří a nosič vakcíny začne páchat strašné věci v organismu, začne vyvolávat rakovinu, leukémii, napadat játra, ledviny atd. Výrobci vakcín se tudíž snaží o jiný přístup, a tím je mRNA.

Laboratoře Moderna mají na stole první syntetickou mRNA vakcínu na světě, která bude vyrábět imunitu pomocí výroby virových proteinů ve zdravých buňkách

Vakcína na bázi mRNA funguje tak, že vpraví do lidské buňky návod na výrobu určitého proteinu okopírovaný z knihovny lidské DNA. Tento návod má zjednodušenou formu v podobě šablony RNA pro výrobu určité specifické bílkoviny uvnitř buňky. Protein normálně produkuje virus, a proti němu si tělo má vytvořit vakcínu. Jakmile se mRNA šablona dostane do buňky, tak ta začne vyrábět podle tohoto návodu proteiny viru, které jsou ale nekompletní a nemohou se množit jako normální plnohodnotný virus [3]. Přesto ale to stačí k tomu, že lidský imunitní systém tyto vyrobené proteiny detekuje a začne je napadat, čímž si imunitní systém vytvoří imunitní odezvu a naučí se napadat i skutečné viry, nejen části jejich proteinů vyrobených pomocí mRNA šablon. Tomuto se říká syntetická vakcína, protože namísto vzorků virů se imunoterapie v organismu startuje pomocí spuštění výroby virových proteinů přímo v lidských buňkách.

DARPA a BARDA jako vládní sponzoři Moderny.

Na jedné straně je to chytré a geniální řešení, na straně druhé někteří výzkumníci jsou zděšeni a varují, co by toto mohlo znamenat, pokud se někde buď něco pokazí, a to není otázkou jestli, ale pouze kdy se to stane, anebo někdo do vakcíny potají přidá mRNA šablony na výrobu jiných a dalších proteinů, které s výrobou imunity už nemají nic společného. Tyto mRNA vakcíny totiž úplně obchází pohled na imunitu, jak jsme ji doposud chápali. Pokud vlivem jakékoliv anomálie dojde k tomu, že dojde k porušení mRNA šablony, která začne v buňkách vyrábět odlišné než očekávané proteiny, může dojít ke vzniku dosud neznámých a lidstvu zcela cizích a zmutovaných virů a bakterií, které mohou využívat tyto porouchané proteiny pro svoji stavbu, což může vést ke vzniku nezničitelných organismů. Určitý příklad zde máme z minulosti.

Když se v USA v průběhu 50. a 60. let rozšířila umělá sladidla, v populaci došlo k prudkému nárůstu nemocných s diabetem. Přestože to nikdy nebylo přiznáno veřejně, lékaři si začali všímat, že při dlouhodobé konzumaci jídel a především nápojů s umělými sladidly ztratí lidské tělo schopnost výroby hormonu inzulínu, bez něhož si lidské buňky nedokáží z krve odebírat cukr, který je nezbytný pro činnost motoru buněk, kterým jsou mitochondrie.

Obelhávání lidského organismu se již jednou nevyplatilo, děsivý nárůst diabetů po zavedení umělých sladidel v USA je drsným varováním

Mitochondrie zajišťují základní funkci glykózy v buňce, tedy štěpení cukru a poskytování energie pro buňku. Umělá sladidla totiž vedou po delší době ke zmatení organismu, kdy mozek vrací organismu informace o sladkosti při konzumaci jídla a nápojů, ale slinivka břišní, kde se inzulín normálně produkuje, žádný skutečný cukr neregistruje. Po určité době tak dojde k děsivé události a slinivka se přepne do dosud lékaři nepochopitelného stavu nouzového provozu a omezí produkci inzulínu na takové minimum, že to člověka ohrožuje na životě. Umělá sladidla jsou tudíž vysoce a prudce nebezpečnou látkou, která může kdykoliv vyvolat diabetes a přepnutí slinivky břišní do nouzového režimu, protože slinivka je uvedena v omyl.

Nadace Billa Gatese financující Modernu.

Dosud se má za to, že diabetes vzniká tím, že slinivka břišní vyhodnotí rozpory z mozku o vysoké sladkosti a nízkou detekcí cukru v krvi jako projev trvale náhradního zdroje příjmu cukru do těla “odjinud” a slinivka se tak natrvalo přepne do vegetativního stavu, jako by si myslela, že už není potřeba, protože “člověk” dostává a zpracovává cukr a má zdroj inzulínu nějak jinak a od této chvíle už produkce inzulínu není ve slinivce potřeba, slinivka se na to prostě vykašle. Toto “zblbnutí” slinivky je drsnou odvetou přírody za to, že si člověk zahrává s mozkem a podsouvá mu sladkou chuť do mozku chemickými látkami (Aspartam, Acesulfam K a další), které nemají s cukry vůbec nic společného. A totéž bude hrozit u mRNA vakcín.

Syntetické vakcíny budou do buněk dopravovat šablony a návody na výrobu proteinů, ovšem kdo zaručí, že nedojde k poruše nebo podvržení jiných šablon? Prionová nemoc jako strašák?

Lidská buňka má od přírody za úkol vyrábět proteiny jen pro své vlastní množení a jedinou výjimkou jsou viry, které když proniknou do buňky, tak ukradnou buňce část výrobní kapacity a začnou energii buňky využívat pro kusovou a hromadnou výrobu svých virů, tedy kopií virů. Buňky však produkují a kopírují tyto viry na přírodní bázi, ale nejsou vytvořeny k tomu, aby synteticky vyráběly části proteinů ze šablon mRNA. Největší hrozba spočívá v tom, že poškozená (anebo armádou či výrobcem vakcíny potají přidaná jiná) mRNA šablona bude vyrábět tzv. “rogue” proteiny, tedy zdivočelé proteiny vyvolávající děsivé nemoci.

Ta nejhorší z nich je tzv. Prionová nemoc, kterou vyvolávají v lidském těle špatně vyrobené proteiny, z chybných RNA šablon. Tato nemoc vede ke smrtelným neurodegenerativním onemocněním, přičemž mnohé z nich jsou dokonce i přenosné z člověka na člověka. Za normálních okolností by tyto zdivočelé a chybné proteiny v těle měly být zlikvidovány makrofágy, ale to neplatí pro specificky zdeformované proteiny, na které se makrofágy a fagocyty neumí posadit, přichytit se k nim a zničit je.

Znázornění toho, jak funguje mRNA vakcína.

Jestliže vakcína bude lidskému organismu posílat mRNA šablony, aby si samo vyrábělo části proteinů Covid-19 s cílem nastartování imunitní odezvy, může dojít k naprosto nečekaným odezvám organismu. Jestliže existují pádné důvody pro to, proč slinivka břišní se po určité době zaplavení organismu umělými sladidly přepíná do vegetativního stavu, existuje reálná obava, že buňky mohou po určité době, po několika generacích, začít vnímat podsouvané mRNA šablony jako chybu v činnosti buňky a mohou vypnout svoji vlastní replikaci. To by vedlo k okamžité smrti člověka. Část lékařů se obává, že mRNA vakcíny skrývají ještě jednu potenciálně vysoce nebezpečnou hrozbu vyvolání autoimunitní reakce celého těla. Pokud imunitní systém usoudí, že vzorky virových proteinů jsou produkovány zdánlivě zdravými buňkami, začne imunitní systém napadat všechny zdravé buňky, protože bude předpokládat, že uvnitř buněk probíhá skrytá a zhoubná produkce virových proteinů.

Na výzkumu syntetických vakcín se finančně podílí americká armáda, soukromé nadace, americká vláda a největší žraloci Big Pharma

Imunitní systém se totiž učí a pokud zjistí, že v těle se objevují virové proteiny ze zdravých buněk, z minuty na minutu může tělo spustit imunitní reakci proti všem zdravým buňkám v lidském těle. Dosud imunitní systém pracuje tak, že virem napadená buňka množí a množí viry, až buňka praskne a vypustí vyrobené viry dál. Jenže v případě syntetických mRNA vakcín to takhle fungovat nebude. Buňky zůstanou zdravé, pouze budou nepochopitelně vyrábět proteiny virů. Jak se imunitní systém v tom vyzná a naučí se tomu porozumět, aby nedošlo k jeho zmatení jako u slinivky v případě umělých cukrů, to ukáže teprve čas. Velkým varováním je právě finanční účast agentury DARPA na vývoji mRNA vakcíny v laboratořích Moderna. A také účast MERCK.

Laboratoře Moderna spolupracují s největším výrobcem vakcín v USA, farma firmou MERCK.

A to není zdaleka všechno. Kromě agentury Pentagonu DARPA se na financování výzkumu v laboratořích Moderny podílí i nadace Melinda & Bill Gates Foundation. Je to jediná soukromá nadace, která laboratoře Moderny financuje. V roce 2016 se nadace zavázala poskytnout 20 milionů dolaru na výzkum mRNA, s příslibem dalších 100 milionů dolarů. Kromě agentury DARPA spadající pod Pentagon a nadace Billa Gatese se na financování výzkumu mRNA v Moderně podílí i vládní agentura BARDA (Biological Advanced Research and Development Authority) spadající pod americké ministerstvo zdravotnictví. V roce 2016 poskytlo Moderně dotaci ve výši 125 milionů dolarů na výzkum mRNA vakcín. Všude tam, kde se okolo farmaceutického výzkumu pohybují finance amerického Pentagonu, tam všude máme co do činění s využitím výzkumu pro armádu, anebo obráceně, použití poznatků armády pro výzkum.

Šablony mRNA ve vakcínách budou určovat farmaceutické firmy, ale také i sponzoři, kteří jejich vývoj zaplatili, takže americká armáda, americká vláda a Gatesova nadace

Dovedeme si určitě představit vakcínu, která bude v lidských buňkách syntetizovat proteiny, které nebudou tak úplně v plánu a budou využitelné pro armádu, např. proteiny, které v krvi při určité elektromagnetické frekvenci začnou na sebe vázat látky, které povedou k prudké autoimunitní reakci a k zabití nepřítele. Volné radikální proteiny, tzv. priony, se budou vázat v mozku, kdy nemusí způsobovat nemoc, ale mohou do mozku dopravovat látky ovlivňující myšlení a vnímání obyvatelstva. Americká CIA s tím již má bohaté zkušenosti v rámci projektu Monarch. Ve vakcíně totiž nemusí být jen mRNA šablony na výrobu proteinů viru, na který si má tělo vybudovat imunitu, ale můžou tam být i šablony na jiné proteiny, např. ty, které na sebe vážou zinek, hliník, železo, kyslík, dusík atd. Jakmile se taková osoba dostane do elektromagnetického pole, proteiny se zpolarizují a během okamžiku vzniknou v těle metaloproteiny.

Moderna spolupracuje i s AstraZeneca.

V elektromagnetickém poli potom lze na tyto proteiny působit a ovlivňovat biologické procesy člověka, působit na mozek člověka, jeho synapse atd. Syntetické vakcíny totiž dostanou do člověka “plány” na výrobu celé řady proteinů uvnitř zdravých buněk, aniž by to imunitní systém postřehl, pokud výrobce vakcíny o to vysloveně nestojí. Sekvence mRNA jsou zkrátka výkresové plány, šablony, na jejichž základě buňka vyrobí proteiny, které jsou v knihovně DNA popsány. Doufám, že už tedy tušíte, proč syntetické vakcíny mRNA mají tak obrovský význam, proč se v tom angažuje Pentagon, jeho DARPA a nadace Billa Gatese, který jede plán na depopulaci této planety. A pozor, krutě byste se mýlili, že depopulací se myslí rozvojové země Afriky nebo chudých zemí v Asii. Depopulace v pojetí globalistů, tedy Domu Sion, je myšlena genocida bílé rasy, všech gójských národů. Syntetické vakcíny mRNA totiž budou určeny hlavně pro tzv. západní civilizaci.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Bára
Návštěvník
Bára

Tady je doplnění k článku – Moderna, Boston, mRNA-1273 vakcína na COVID19

Čekají na to celosvětové 5G až bude zavedeno. Vakcína způsobí, že se imunitní systém těla obrátí proti sobě, příznaky podobné chřipce, které se vyvinou v infekci horních cest dýchacích, plicní pneumonii a nakonec SMRT! Cílové míry přežití pro 2%. Říkají, že chtějí infikovat 99% populace! Tento program začal už v roce 1995.
https://www.facebook.com/zdenek.danicek/videos/2957729587628536

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Lutujem USA gójov,ktorým Žumpa Trump oznámil že použije US Army k rýchlemu očkovaniu( dokonca povolal 1 milión záloh do armady), pridu,zaockuju,odchod.Kto odmietne,povalia na zem,sputajú,zarazia ” vakcínu” do tela-odchod. Tíčo sa nebodaj spriecia inak,čaká ich kratky Ruby Ridge a odstrel-odchod. Táká má byť jesenná buducnosť židovských otrokov,teda gójov! Samozrejme,židia ” očkovaní” nebudú! A po 5-7 rokocb začnú gojovia náhle skapínať,no už žiadna súvislost s ich židovakcínami nebude nikde spomenutá!!! A po gójoch USA prídu na radu gojovia EU…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jo a “léčivými” látkami v té “vykcíně” je rtuť a hlavně látky získávané z potratů které mají zařídit aby ženy matky schopny donosit plod. A vakcína se bude jmenovat NŽNGSP- 20 /nápad židů na genocidní snížení populace/.
č. 19 měl Covid.

Bnb5D
Návštěvník
Bnb5D

Úplný súhlas!!!

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Seznam maže soukromou poštu – maily se zmínkou o “viru”, “COVID” ve spojení s “fake” a “divadlo”.

aechmea
Návštěvník
aechmea

Test PCR je nevhodný k testování infekčních nemocí. Slouží třeba k určování testů otcovství, výzkumu GMO a ge.materiálu. Ještě před pár dny to NEbylo ani na wikipedii, jako způsob využití, ale dnes už to pro jistotu doplnili….Takže tak…

Švejk
Návštěvník
Švejk

Certificate Of Vaccination ID 19…

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

VIRUS je JED/TOXIN, ktery se nereplikuje a nerozmnozuje.
Do tela se dostane invazivne – bud fyzicky (injekcne), nebo neprirozenym utokem (organicky stress – EMF ci jine vlny, nedostatek kysliku, ci jineho).
Virova capsida je v podstate kapsa okolo cizi latky/ nebo v miste utoku, kterou vytvori imunitni system k izolaci nebezpeci, a je tvorena biol. materialem napadeneho organismu.
Zadny “vysoce infekcni a nakazlivy Virus” neexistuje.

A ze zrovna MERCK je v tom zapojen, ktery byl odsouzen za podvody, falsovani vysledku, NETESTOVANI vakcin, ktere prodaval 20 let, a ktere nikdy nemely zadne deklarovane vysledky, tak to hovori za vse – jaky je to vse PODVOD NA LIDI!
https://www.legalexaminer.com/health/massive-fraud-in-merck-mmr-vaccine-testing/
(Vysledky imunizace zadne, ale zato 340% narust Autismu!)

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

comment image

hirameki
Návštěvník
hirameki

virus neni jed, ale kousek nukleove kyseliny. to neni jed, nukleova kyselina neni jed.
s ostatnim bych vcelku souhlasil.

aechmea
Návštěvník
aechmea

Pokud je virus totéž co exozom (zapouzdřený toxin z buňky), pak vyvstává zcela zásadní otázka: Co tedy způsobuje ostatní virová onemocnění? (ebola, cholera…) Musí být tedy jiné příčiny a to buďto přirozené a nebo i zároveň uměle vytvořené a vyžaduje to zcela jiný pohled na příčiny nemocí. Můj osobní pohled směřuje k vrcholu pyramidy…Přemýšlím, jak velký stupeň nasra..sti mezi lidmi musí nastat, aby se sjednotili a něco s tím vším udělali. Nebo budeme pořád sedět na zadku a stěžovat si, že s tím stejně nic neuděláme?

MarIna
Návštěvník
MarIna

Ono to s tou teóriou, že vírus je len exogénne vylúčená DNA alebo RNA obalená materiálom hostiteľskej bunky, nebude také jednoznačné. Nabúrava ju napríplad fakt, že vírus sa dá z biologického materiálu fyzicky izolovať a dokáže sa pomnožiť v bunkovej kultúre (napr. v Petriho miske), kde napadnuté bunky odumierajú a prázdne miesta sa volajú tzv. plaky.
Ako vysvetlíte napr. takú besnotu, tu tiež spôsobuje nejaká forma “stresu”?
Predtým ako bola vyvinutá PCR metóda, tak bola laboratórna diagnostika vírusov založená na ich fyzickej izolácii. Teraz všetko hádžu do “detektora DNA” a samozrejme že nachádzajú aj genetický materiál baktérií a vírusov ako “odpadu” ktorý sa za život v organizme nazbiera.
Vírusy sú zvláštne patogény, je to skupina rôznorodých “druhov” s rôznou veľkosťou, zložením a “metabolizmom”. Doteraz sa snažia vedci prísť na to, čo sú vírusy vlastne zač, myslím že zjednodušovať ich existenciu len jednou teóriou by bolo naivné.
Na margo vakcín: Vakcíny sú typickým príkladom toho, ako sa niečo prospešné zvrhlo a začalo zneužívať.

jhjh
Návštěvník
jhjh

s tou besnotou opatrne. su priklady, hlavne z cias velkeho pasteura, ked ludia boli zjavne pohryzeni besnym psom ale odmietli liecbu vakcinou velkeho majstra a cuduj sa svete, nic sa im nestalo. nemali ani len priznaky. zatial co niekto kto bol tou vakcinou lieceny zostal paralizovany, pripadne rovno zomrel. takze je potrebne povedat 2 veci a sice, ze rola “imunity” u cloveka hra obrovsku rolu. za dalsie, niekto je pohryzeny besnym psom a ten hrozny virus si ani neprdne. ked to prenesieme do sveta pocitacov, tak virus ak sa dostane na pc, tak uz na 100% posobi a skodi. virus benosty, ci ine virusy vo vseobenosti posobia rozne. niekomu nespravia nic, niekoho polozia na lopatky a tak sa skor zda, ze to, ako na koho co posobi je skor vecou cloveka ako takeho. jeho sposobu zivota, psychiky, zvladania stresu a pod.

co sa tyka mnozenia, a mrtvych buniek, vsak teoria bechampa hovori, ze to pochadza z buniek, takze ked na jednej strane sa to mnozi, tak asi z tych buniek ubuda materialu a bunky su ako vy hovorite “prazdne”.

a na zaver, ak sa vedci len snazia prist na to, co virus je, ako to, ze vedia, ze prave vakcina je to prave orechove? predsa najskor viem, ako co funguje a az na zaklade toho viem reagovat a ponukam riesenia. v zasade, skor to vyzera tak, ze na bechampovej teorii sa nedal vytrieskat ziadny kapital, zatial co pasteur ponukol vyborny business model.

MarIna
Návštěvník
MarIna

pre jhjh
Pri všetkej úcte, ale ste riadne mimo a ako argumenty používate 150 rokov staré teórie a diagnostickoliečebné poznatky Bechampa a Pasteura. Keďže bohužiaľ v krajinách tretieho sveta (hlavne v Afrike) je besnota stále rozšírená a ľudia tam na ňu aj v dnešnej dobe umierajú, tak sa poznatky o besnote neopierajú len o archaické poznámky z čias Pasteura ale aj prípady zo súčasnosti. A teda: človek má spomedzi cicavcov obrovskú citlivosť na vírus besnoty a ak sa raz nakazí, tak na besnotu so stopercentnou určitosťou umiera (inkubačná doba má však veľkú variabilitu a to v závislosti od vzdialenosti miesta vstupu vírusu a mozgu, ku ktorému musí vírus “doputovať”). Jedinou šancou ako napadnutie rhabdovírusom zvrátiť, je jeho včasné neutralizovanie protilátkami ktoré si telo vytvorí vpravením vakcíny plus priamo vpraveným imunoglobulínom. V dnešnej dobe sa vakcinuje tzv. inaktivovaným vírusom, zatiaľčo Pasteur vyrábal vakcínu zo živého, “oslabeného” vírusu, takže sa nie je čo čudovať že veľký podiel ľudí ktorých liečil malo problémy alebo zomreli aj napriek vakcinácii.
Aby nedošlo k omylu, ja netvrdím že vakcíny sú zázračným liekom (navyše to vyzerá tak, že sa očkovanie začalo zneužívať na rôzne neetické ciele). Základná myšlienka očkovania je táto: vpraviť do organizmu simuláciu patogénu a tak vyvolať imunitnú odpoveď a pripraviť telo na boj s patogénom. Princíp je predsa dobrý, nie? To čo tu však nastalo v posledných dekádach vo vakcinačnom priemysle nemá s “good medical practice” nič spoločného.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Žádný “virus” nebyl nikdy tak očištěn, aby byl IZOLOVÁN, a tento izolát – “VIRUS” poté prozkoumán, popsán, zdokumentován, a výsledek výzkumu s dokumentací publikován v odborném tisku/literatuře.
“VIRUS” – i jen podle Wikipedie – je neživý, nemnoží se a nereplikuje se (tedy nemůže se ani “pomnožit v Petriho misce”) 😉

MarIna
Návštěvník
MarIna

Pani zlatá, Wikipedia nie je vedecký zdroj informácií. Ľudia natoľko osprosteli, že im stačia výblitky hociakých amatérov na “wikipedii”. Zdrojom relevantných poznatkov je napr. Encyclopedia Britannica a databázy vedeckých publikácií. Neviem odkiaľ máte, že žiadny vírus nebol nikdy izolovaný?!? To myslíte akože vôbec žiadny alebo hovoríte o covid-19? Hlboko sa mýlite, vírusové partikuly sú identifikovateľné jednak laboratórne, práve ich pomnožením v bunkových kultúrach, ale sú aj priamo pozorovateľné elektrónovým mikroskopom. K “množeniu” vírusu nedochádza klasickým delením alebo mitózou ako ich poznáme u prokariotických alebo eukariotických buniek, k jeho replikácii – t.j. pomnoženiu jeho genetického materiálu a následnému enkapsulovaniu však dochádza, a to spôsobom ktorý by sa dal jednoducho prirovnať ku “génovému inžinierstvu”. Vírusová partikula sa cez rôzne receptory pricucne na bunku, genetický materiál sa uvoľní do vnútra bunky a vnútorný mechanizmus bunky začne replikovať genetický materiál vírusu plus stavebné zložky jeho obalov. Takto sa vo vnútri “hostiteľskej” bunky zostavia nové vírusové častice (virióny), ktoré sa následne uvoľňujú mimo bunku. Tento popis je veľmi zjednodušený, ako som už spomínala predtým, existujú rôzne “typy”vírusov s rôznym spôsobom “fungovania” (napr. také onkovírusy sa inkorporujú do genetickej výbavy bunky a spôsobia zablokovanie génu ktorý zastavuje delenie bunky, čím dochádza k jej šialenému deleniu a vzniku nádorového tkaniva, proste laicky povedané k rakovine).
Apropó, zaujímalo by ma, či máte nejaké vedecké poznatky z oblasti virológie, alebo vaše vedomosti pochádzajú len z amatérskych zdrojov a z Wikipédie.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Pani strieborná, asi som “natoľko osprostelá, že mi stačia výblitky hociakých amatérov na “wikipedii”.”
Máte pravdu, že zajisté zřejmě Vašich znalostí z oboru nedosahuji, a s pár zkouškami z kursíků Rakovina a Biochemie na MUNI – pouze ze zvědavosti – si po svém bádám na amatérské (amatér = milovník, nadšenec) úrovni za účelem odhalení “tak jak to ksakru tedy je doopravdy?!”.
A mohu Vám sdělit upřímně, že nejenom na Wikipedii, ale ani na PubMedu, či jinde, jsem nenašla žádnou práci (papers) o izolaci či popisu zkoumání izolovaného viru (jakéhokoliv!) – tedy čistého viru bez buněčných (hostitelských) součástí..
Proto, pokud o takové práci na odborné (vědecké) úrovni víte, byla bych Vám vděčna za odkaz. Děkuji předem. Jsem opravdu velmi zvědavá. 😉
Zaujaly mne například velmi přednášky Dr. Cowana (které rychle mažou na YT).
Mohlo by Vás možná zajímat i něco z dnes již historie (r. 2000):

“Pro: Prezident České republiky
Václav Havel
Hrad, Praha 1
OTEVŘENÝ DOPIS PREZIDENTU ČESKÉ REPUBLIKY VÁCLAVU HAVLOVI

Vážený pane prezidente,
obracím se na Vás jako na nejvyššího představitele České republiky a mezinárodně uznávanou morální autoritu.
Na XIII. Světové konferenci HIV/AIDS se prezident Jihoafrické republiky Thabo Mbeki odvážně postavil před 12 000 delegátů této konference a otevřel tabuizovanou otázku, zda je to virus, či chudoba, která způsobuje to, co je v Africe nazýváno AIDS a na co zde umírají tisíce lidí.
Ve skutečnosti jsou tato a další otázky (Kde je důkaz existence viru HIV? Kde je důkaz validity testů HIV pozitivity?) kladeny řadou odborníků takřka od doby, kdy vznikla teorie HIV/AIDS. Po šestnácti letech uvedení teorie do praxe není sto žádný z AIDS odborníků nebo žádná z institucí tyto jednoduché otázky zodpovědět. Namísto odpovědí přichází cenzura a perzekuce tazatelů.
V České republice se snažím již déle než dva roky získat od Ministerstva zdravotnictví vědecké důkazy, které by opravňovaly postup při testování HIV a léčbě AIDS pacientů. Diskuse byly vždy ukončeny, aniž by Ministerstvo podalo jediný vědecký důkaz o existenci HIV.
Thabo Mbeki, stejně jako Vy, před svým nástupem do prezidentského úřadu prošel „kariérou disidenta“. Dnes v ní pokračuje coby „AIDS disident“, jak je médii a zdravotnickými institucemi nazýván každý, kdo kritizuje HIV/AIDS propagandu.
Sám víte nejlépe, co znamená být médii označen jako disident.
Dnes je proti Thabo Mbekimu organizován extrémní nátlak jak ze strany politiků, tak ze strany „vědců“ (mezi nimi jsou i čeští HIV/AIDS představitelé!!!).
Je naší morální povinností pomoci prezidentovi Mbekimu i všem, kteří doplácejí na smyšlenou teorii HIV/AIDS u nás i v zahraničí.
Je však zároveň naší zákonnou povinností nedopustit, aby státní orgány České republiky vědomě postupovaly proti zájmům a zdraví občanů tak, jak se to děje v souvislosti s HIV/AIDS.
Z pozice řadového občana jsem udělal maximum, aniž bych dosáhl jakékoli změny v postupu Ministerstva zdravotnictví. Obracím se tedy na Vás jako na prezidenta, abyste se stal garantem úplného prošetření celé kauzy HIV/AIDS v České republice. Kniha, kterou právě držíte v rukou podává dostatek důkazů o tom, že Ministerstvo zdravotnictví již minimálně dva roky vědomě poškozuje zdraví občanů
a mrhá penězi ze státního rozpočtu.
Zároveň věřím, že Vám jako světově uznávané morální autoritě nejsou lhostejné osudy lidí, kteří jsou obětmi vědecko-politických machinací a že se postavíte všemi svými prostředky za nápravu jednoho z nejméně humánních příběhů historie 20. století.
S úctou
D. Š.
P.S.: Dopis je zaslán zároveň ministrovi zdravotnictví, ministrovi spravedlnosti a předsedovi parlamentu České republiky. “

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Marina
Sám autor metody PCR varoval, že ji NELZE používat pro prokazování infekčnosti u “virů” – je to indikační metoda.

MarIna
Návštěvník
MarIna

Ono to s tou teóriou, že vírus je len exogénne vylúčená DNA alebo RNA obalená materiálom hostiteľskej bunky, nebude také jednoznačné. Nabúrava ju napríplad fakt, že vírus sa dá z biologického materiálu fyzicky izolovať a dokáže sa pomnožiť v bunkovej kultúre (napr. v Petriho miske), kde napadnuté bunky odumierajú a prázdne miesta sa volajú tzv. plaky.
Ako vysvetlíte napr. takú besnotu, tu tiež spôsobuje nejaká forma “stresu”?
Predtým ako bola vyvinutá PCR metóda, tak bola laboratórna diagnostika vírusov založená na ich fyzickej izolácii. Teraz všetko hádžu do “detektora DNA” a samozrejme že nachádzajú aj genetický materiál baktérií a vírusov ako “odpadu” ktorý sa za život v organizme nazbiera.
Vírusy sú zvláštne patogény, je to skupina rôznorodých “druhov” s rôznou veľkosťou, zložením a “metabolizmom”. Doteraz sa snažia vedci prísť na to, čo sú vírusy vlastne zač, myslím že zjednodušovať ich existenciu len jednou teóriou by bolo naivné.
Na margo vakcín: Vakcíny sú typickým príkladom toho, ako sa niečo prospešné zvrhlo a začalo zneužívať.

vanitas vanitatum
Návštěvník
vanitas vanitatum

Nějaký Kurjagin na ruském webu se dost podrobně zabývá tím virem, který nyní hýbe světem.A zmiňuje se,že již v 2015 na webu nature medicine Uninversity v severní Karolíně Chapel Hill se objevila zajímavá zpráva kolektivu autorů z USA, Číny ,Švýcarska. Tak 9.11 2015 tam píšou ,jak vytvořili chiméru viru z Sars-CoV a … z SHC014-Cov z čínských netopýrů !!! Ti vjedci jsou opravdu boží. A hned 12.11 2015 D. Butler v Nature varuje před nebezpečím tohoto laboratorního viru pro lidi. Tak teoreticky vzato už 4 roky můžou vjedci pilně pracovat na vakcíně proti viru chiméře – Covid 19… Podle těch různých rozporuplných zpráv na webech mají v plánu tuto tzv.pandemii protáhnout ještě rok. Obyvatelstvo je v pozici zaseknuté ryby, kterou chtějí vylovit. Nyní povolí tah. A pak zase přitáhnou, když už vyloženě hovoří o tzv. druhé vlně. Jestli jim to lidi ještě zežerou, tak to fakt nevím. Možná vytáhnout už něco silnějšího, toto už je profláknuté. Osobně v této hře stále vsázím na ekonomickou kartu , jako hlavní tah na branku. FED se už ani nenamáhá vydávat nějaké dluhopisy a přímo zalévá burzy dolary stisknutím klávesnice počítače. ECB v podstatě je na tom stejně, jeden za 18 a druhý za dvacet bez dvou. Hrozí to,že USA vyhlásí bankrot a všichni držitelé amerických dluhopisů i dolarů si tím vším můžou vytapetovat WC. Doufám ,že i ČNB má dostatečně veliké toalety, při jejich vskutku prozíravé bankovní politice.

Člověk
Návštěvník
Člověk

Jediné co zachrání svět je odstoupení od všeho zahleňujícího, viz prof. Arnold Ehret.

Posledni Slovan
Návštěvník
Posledni Slovan

Děkuji aeronetu za jeho práci, ale BOHUŽEL většina s úsměvem tento systém platí. Zaplatí si neflix a da penize sionu, má účet v bance, kartu a platí online za věci na které si nemůže ani šáhnout a dá peníze sionu, jde do kauflandu a nakoupí produkty, které už z většiny vlastní sion a opět dá peníze sionu, jde do obchoďáku nakoupit drahé hadry, které skrz akcie opět ovládá sion no a dá opět peníze sionu. A nejhorší špína, jste Vy co tohle všechno dělate a platíte a pak přijdete sem nadávat na sion. Vy milý drazí jste horší jako oni a jako všichni liberáli dohromady.
Mě platí šéf v hotovosti, televizi ani netflix nemám pouze starý noťas s linuxem, jídlo nakupuju zásadně od farmářu a menších obchůdků, plus mám svojí zahrádku, topím dřevem, vařím dřevem a ohřívàm vodu dřevem, vodu mám vlastní ze studny, náklady na elektřinu mám naposled 467 kč, oblečení kupuju v sekáčích nebo českých obchodech, kterých je víc a víc.
Tohle jsem napsal proto, aby jste nebrečeli, že to nejde. Jde to ale musíte si vytáhnout hlavu z prdele a začít dělat takovou už dneska výjimečnou věc. Myslet!

Aldo
Návštěvník
Aldo

A co mají dělat lidé co bydlí ve městech v panelacich? Ne každý má tu možnost bydlet ve vlastním domku. Chce to trochu myslet pane Slovan.

Posledni Slovan
Návštěvník
Posledni Slovan

Můj Táta byl zavřený za komunistů, ve 12 letech byly dny kdy jsme doma jedli brambory se solí a k večeři topinky, bez snídaně, vystudoval jsem průmyslovku a pak šel na vysokou, našel si práci a před 15 lety jsem si po 20 letech šetření(protože nikdy nebudu nic nikomu dlužit) a přežívání v podnájmu, koupil malý domek 90 m2, který mi úplně stačí a jsem skoro nezávislý na státu, to že jste v paneláku, je proto, že jste se neučil a nedokázal najít dobře placenou práci a připravit se, každý z nás může na střední a vysokou, vinit můžete pouze sebe a svoje rodiče. Mě nikdo nic nedal a mý chudí rodiče mě vždy vedli k disciplíně, jestli Vaši ne, tak je mi líto ale máte holt peška.

hirameki
Návštěvník
hirameki

ty seš nějakej hodně přemoudřelej.

Poslední Slovan
Návštěvník
Poslední Slovan

Nezáviď, že jsem z paneláku v Ostravě se dostal vlastní pílí do domečku.🤣klaune😂

Poslední Slovan
Návštěvník
Poslední Slovan

Umím se o sebe postarat, něco co neznáš viď?

Radim Ježek
Návštěvník
Radim Ježek

Tak pozor na ty hrubky pane vysokoškoláku, který určuje obecnou pravdu, mohli bychom se Vám vysmát!

“Mě nikdo nic nedal a mý chudí rodiče mě vždy vedli k disciplíně, jestli Vaši ne, tak je mi líto ale máte holt peška.”

V jedné větě jsou tři, takto si vážíte našeho jazyka? Klasický čtenář AE:-) Guma přesvědčená o svojí pravdě. Zdravím VK ( Velkého Konsipranta )

Poslední Slovan
Návštěvník
Poslední Slovan

klasická čechovina, závidíš tak začneš kopat, bravo🥳, nezapomeň platit kartou, zaplatit si sionflix a zají do kauflandu. 😂 si mě rozesmál klaune😂a ano na češtinu seru, jsem původem Slovák a jsem na to hrdý, vy čistí Češi jste ovce, co umí pouze celý život békat ne makat.😂

Rybička Bělička
Návštěvník
Rybička Bělička

Poslední “Slovan”
slovák pomlouvá čecha cože?
To je podobný jako “Hej pozor hov.no, jdou dvě”.

Poslední Slovan
Návštěvník
Poslední Slovan

Zavídíte, tak kopete. Bravo

Radim Ježek
Návštěvník
Radim Ježek

Komentář odstraněn během jedné minuty:-) Jste rychlíci:-) Ať žije svoboda slova!!

Anonym
Návštěvník
Anonym

A z paneláku chodíš do kaufu, platíš židflix a nosíš značkové hadry, prestaň je krmit, zaber v práci a začni šetřit ty chytráku. Ale to nejde viď?🤣pokrytče

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Anonym
a pražáci co si na bydlení v panelácích za miliony půjčili od žida si za to můžou protože
si stále dokola voli na radnice výhradně mizernou pakáž. Nestačili jim zloději z ODS a gauneři z Topky kteří z nic udělali holé zadky česka, teď přidali i zhulené všiváky od Pirátů.

Poslední Slovan
Návštěvník
Poslední Slovan

Přesně tak, díky

Pavel
Návštěvník
Pavel

To že jste v paneláku a nejste soběstačny, za to si můžete sám!