Americká konzulka v Hong Kongu byla v hotelu Marriott přistižena s notičkama...

Americká konzulka v Hong Kongu byla v hotelu Marriott přistižena s notičkama v ruce na setkání s vůdci protičínských protestů! Peking povolal na kobereček americké diplomaty a varoval je, že pokud se budou nadále vměšovat do záležitostí Číny, vedení v Pekingu vyšle do Hong Kongu armádu a zruší autonomní status území! Hong Kong má svého Mikuláše Mináře, který organizuje protesty v ulicích, ale v zákulisí si chodí pro instrukce a morální podporu k zástupcům cizích mocností!

Americká konzulka v Hong Kongu byla v hotelu Marriott přistižena s notičkama v ruce na setkání s vůdci protičínských protestů! Peking povolal na kobereček americké diplomaty a varoval je, že pokud se budou nadále vměšovat do záležitostí Číny, vedení v Pekingu vyšle do Hong Kongu armádu a zruší autonomní status území! Hong Kong má svého Mikuláše Mináře, který organizuje protesty v ulicích, ale v zákulisí si chodí pro instrukce a morální podporu k zástupcům cizích mocností!

Protesty a demonstrace v Hong Kongu stále neutichají a dnes se situace vyostřila do nevídaných rozměrů. Jeden z čínských hostů hotelu JW Marriott vyfotil uvnitř hotelu šéfku politického odboru amerického konzulátu v Hong Kongu, Julii Eadeh, jak během setkání s vůdci hongkongských protestů diskutuje situaci a na setkání si přinesla řadu dokumentů ve svodce, což okamžitě čínská média označila [1] za pověstné americké notičky, které američtí velvyslanci a konzulové rozdávají v hostitelských zemích vytipovaným spolupracovníkům z řad domácího obyvatelstva. Na zachycené fotografii se Julie Eadeh sešla se dvěma hlavními vůdci protestů za nezávislost Hong Kongu a jeho odtržení od Číny, Joshuou Wongem a Nathanem Lawem.

Americká konzulka s oběma vůdci protestů v Hong Kongu v hotelu Marriott.

Joshua Wong je hlavní postavou protestů a je vůdcem hnutí Demosistó, které usiluje o vyhlášení nezávislosti Hong Kongu na Číně. Nathan Law je jeho pravá ruka a je to jediný poslanec Demosistó, který se v roce 2017 dostal do místního parlamentu. Hnutí usiluje o vyhlášení nezávislosti Hong Kongu kvůli tomu, že smlouva mezi Čínou a Velkou Británií o autonomním statusu Hong Kongu platí od roku 1997 jen 50 let, tzn. jen do roku 2047 a potom se Hong Kong stane integrální součástí Číny a místní parlament v Hong Kongu bude rozpuštěn.

Jakub Kalenský má co vysvětlovat, jeho kámoši z Atlantic Council byli čínskou vládou spoluobviněni ze spolupráce s lidmi z hnutí Demosistó a podněcování protestů a pokusů o separatismus v Hong Kongu

Současné protesty v Hong Kongu jsou řízeny ze zahraničí, podílí se na nich kromě jiných i kolegové Jakuba Kalenského z Atlantic Council [2], konkrétně má jít o dvě osoby, Pepeho Zhanga a Mieon Oh [3], kteří mají podle vyjádření čínské vlády velmi blízko na organizační struktury hnutí Demosistó a čínská vláda obviňuje Atlantic Council z podílu na podněcování nepokojů v Hong Kongu. Právě i tito dva pracovníci Atlantic Council proto byli dnes ve čtvrtek rovněž předmětem kritiky Pekingu spolu s dalšími neziskovčíky při předvolání amerických diplomatů k vysvětlení amerického vměšování do situace v Hong Kongu. Naše redakce děkuje zdroji z okruhu Čínského velvyslanectví v Praze za poskytnutí této exkluzivní informace.

Vůdci protestů: Nathan Law Kwun-chung, Joshua Wong Chi-fung a Lester Shum

Protestující v Hong Kongu mají nový symbol, žluté přilby. Je to jistý odkaz na žluté vesty ve Francii, ovšem tím souvislost končí. Pekingu dochází s protestujícími v ulicích Hong Kongu trpělivost a čínská armáda je připravena v autonomním prostoru Hong Kongu zasáhnout [4]. To by ovšem znamenalo de facto nukleární řešení, protože proti takovému kroku by vznikl v Hong Kongu odpor i od lidí, kteří se zatím k protestům nepřipojují.

Cílem amerického vměšování v Hong Kongu je vyprovokování Pekingu k nasazení armády a tím k porušení mezinárodní dohody s Velkou Británií o statusu Hong Kongu

Peking by tak v takovém případě musel úplně zrušit autonomní status Hong Kongu a musel by rozpustit místní parlament a celou aglomeraci by musel připojit k Číně se vším všudy. To by de facto bylo porušení smlouvy s Brity z roku 1997, ovšem nic jiného by se nedalo očekávat, kromě protestů Londýna a tamní vlády, která je nyní na straně Donalda Trumpa. Porušení statusu Hong Kongu by mělo za následek jedinou věc, Američané a Britové by to využili k tomu, že by Čínu označili za agresora, který porušil mezinárodní smlouvu a začali by proti Číně uplatňovat sankce.

Protesty v Hong Kongu mezi obyvatelstvem.

A přesně o to jde americké administrativě v případě Hong Kongu. Nikomu z americké vlády nejde o samostatnost Hong Kongu, protože to je utopie a nesmysl, ale cílem podpory konzulátu protestujícím je vyvolat reakci Pekingu a jeho tvrdý zásah v ulicích a zrušení autonomie. To potom umožní americké a britské vládě vykreslit Čínu jako agresora a uvalit na Čínu sankce. A mnoho amerických vazalů by se muselo k sankcím připojit, protože vtrhnutí čínské armády do ulic Hong Kongu by bylo přirovnáváno k okupaci a možná i k Srpnu 1968 v Československu. To je téměř jistota, že pro-americké země v Evropě by se k sankcím připojily.

Předák separatistického hnutí podle svých slov žádal americkou konzulku, aby USA přestaly hongkongské policii prodávat gumové projektily a slzný plyn

Peking si musí být vědom toho, že Američané se snaží vyprovokovat čínskou armádu k zásahu v Hong Kongu. O to samé se pokusili na Ukrajině, když podnítili státní převrat, chaos v celé zemi, nechali vzniknout polovojenské jednotky Azov, Pravý sektor a další, aby rozvrátily zemi a Rusko aby vojensky zasáhlo na ochranu obyvatel ruského původu. Tím by bylo Rusko vykresleno jako agresor, který vtrhl na Ukrajinu. Vladimir Putin tento plán prokoukl, ale v Hong Kongu to teď Američané zkouší na čínského prezidenta úplně stejně.

Vůdci: Nathan Law Kwun-chung, Joshua Wong Chi-fung a Lester Shum

Joshua Wong v reakci médiím uvedl [5], že se s americkou pracovnicí konzulátu sešel, aby s ní diskutoval o chystaném americkém zákonu Hong Kong Human Rights and Democracy Act, který leží v americkém kongresu na podporu demokracie a zejména protičínské opozice v Hong Kongu, a rovněž s ní mluvil kvůli tomu, aby ji požádal, aby americká vláda přestala hongkongské policii dodávat a prodávat gumové projektily a slzný plyn [6]. Tady se ukazuje opět další ukázka onoho rčení Valerije Pjakina, éto děbily. Samotný Joshua Wong tímto vyjádřením totiž pouze odhalil a odkopal americké partnery, o co jim ve skutečnosti jde.

Americký konzul údajně intervenoval v parlamentu v Hong Kongu v legislativní radě, konzulka řešila v hotelu notičky a gumové projektily

Američané prodávají hongkongské policii slzný plyn a gumové projektily, kterými potom policisté střílí do demonstrantů v Hong Kongu, které to potom rozzuří a tím více potom protestují v ulicích a situace eskaluje. Joshua Wong zřejmě vůbec netuší, o co Američanům jde, a že jim rozhodně nejde o nezávislost Hong Kongu, ale pouze rozvrácení Hong Kongu a ulice do takové míry, že Peking bude donucen nasadit armádu a porušit tím mezinárodní smlouvu s Brity z roku 1997. To je přesně to, o co Američanům jde.

Julie Eadeh, vedoucí politického oddělení amerického konzulátu v Hong Kongu

Jenže Wong si pustil ústa na špacír ještě více, když pro média uvedl, že jeho schůzka v Marriottu s Julií Eadeh není prvním setkáním s americkými představiteli, ale že se už dříve sešel s americkým konzulem v Hong Kongu v rámci legislativní rady hongkongského parlamentu. Americký konzul se zajímal o přípravu nových zákonů v Hong Kongu. Samotná Julie Eadeh má zkušenosti z Iráku, pracovala v Bagdádu, pracovala na ambasádě v Rijádu v Saúdské Arábii a všude se věnovala agendě zahraničních vztahů v oblasti environmentalistiky a lidských práv.

Joshua Wong je de facto čínská kopie českého Mikuláše Mináře, oba dva přerušili studia a vrhli se do řízení ulice a protestů

Její současný šéf a ministr zahraničí USA Mike Pompeo jako bývalý ředitel CIA se s ní zná již z dob Bushovy vlády od invaze do Iráku. Američané se dnes snaží rozbít jednotný postoj Evropské unie k Číně. Evropa nechce jít proti Číně a Íránu, ale pokud by Peking udělal chybu a pomocí armády by brutálně potlačil procesy v Hong Kongu, některé evropské země by se mohly USA podvolit a připojily by se do obchodní války proti Číně. Takových debilů je mezi evropskými politiky stále dost, o tom není třeba pochybovat.

Joshua Wong na svolané demonstraci.

Co je ovšem pikantní, to je samotný Joshua Wong, který je doslova v roli Mikuláše Mináře z neziskovky Milion chvilek. Joshua Wong totiž kvůli řízení protestů v Hong Kongu přerušil studia na vysoké škole a věnuje se hnutí Demosistós a organizování protestů. Jenže, přesně to samé udělal i Mikuláš Minář, který přerušil studia na vysoké škole v Praze na FF UK, aby se mohl věnovat neziskovce a řízení protestů proti Andreji Babišovi. Jestliže se vůdce protestů v Hong Kongu setkává po hotelích s pracovníky amerického konzulátu, s kým se asi tak setkává Mikuláš Minář? Kdopak koordinuje během protestů ty anglojazyčné transparenty v pražských ulicích? No, zkuste hádat. V České republice jde o to samé jako v Hong Kongu, nikoliv o řešení problémů, ale o jejich eskalaci z ulice, která povede ke krizi. A pro každou krizi jsou dopředu připraveni jejich kádři.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jan
Návštěvník
Jan

Deti delaji praci pro USA, kdyz jejich zoldaci a zbrane jaou na nic! Greta, Minar, tady ti sikmooci blbeckove.

Jochen
Návštěvník
Jochen

Cinane-Joshua and Nathan- no tak to mi staci.

WinterCoat
Návštěvník
WinterCoat

Joshua – dobrej zombie

Lynn
Návštěvník
Lynn

Děkuji za článek. Věřím, že si ho přečte spousta lidí, poučí se a nebude nikomu dělat křoví. Babiš není dobrý premiér, pokud by se ho však podařilo těm, kdo stojí za demonstracemi proti němu, sesadit, bylo by to mnohem horší. My. běžné lidé bychom si neměli ani na chvíli myslet, že politikům jde o naše blaho, o naší prosperitu, Vůbec ne, to je jim lhostejné, jen hrají různé mocenské hrátky s cílem se zdržet, mít co největší vliv a peníze. Doporučuji k přečtení knihu Ladislava Mňačka “Jak chutná moc”, je to klasika, ale pravdivá. My, voliči volíme toho, u koho se budeme mít lépe. Někdy může být prosperita vedlejším účinkem mocenských hrátek politiků. V každém případě máme zatím ještě na výběr z většího a menšího zla,. volme to menší a nedělejme nikomu debily.

Slyšela jsem názor, že někteří účastníci na protibabišovské demonstraci na Letné měli pocit, že oni, běžní občané ovlivňují politiku. To byla iluze, jen se nechali nachytat a dělali někomu užitečné idioty, naštěstí pro nás všechny ty demonstrace skončily fiaskem.

Krkoitz fonMiloitz
Návštěvník
Krkoitz fonMiloitz

Jasně ale na Letné bylo podle svolavatele NOSatého HNĚDOkošiláče KONCER pro Babiše ale místo spěvu tam tzv. ÚMĚLci ilegální skupiny KAFE Prague trousili moudra jak kozel bobky jinak pokad lůzou svrhnou kapitána porvou se mezi sebou o jeho post jak to bývá po každé vspouře neshodli se ani na jednotné kandidátce na prezidenta a Milouš jim taky nevoní ale volitelnějšího nemaj

Charlie
Návštěvník
Charlie

Já bych raději lidem doporučil knihu “Židovský rasismus ” od Davida Duke.. Hned by pochopili, co se na světě děje.
Dá se stáhnout na Ulozto.cz

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Klubko jedovatých sionistických hadů opět v akci aneb permanentní revolucí až k branám pekelným

M.C.
Návštěvník
M.C.

Sedí Mykola na břehu Dněpru a chytá ryby.
Smutně hledí do vody na splávek.
Z vody vyhlédne zlatá rybka a ptá se ho: ,,Mykolo, co jsi takový smutný? Neberou, neberou?”
,,Ále,” povídá Mykola, ,,přemýšlím, jestli jsme s tím Majdanem neudělali chybu. Předtím to nestálo za moc a teď je to ještě horší.”
Mykola najednou dostane nápad: ,,Poslyš, rybko, nemohla bys zařídit, aby se u nás situace zlepšila?”
,,To by bylo hodně těžké a ty jsi mě nechytil, tak nemáš právo na takovéto přání. Ale nějakou drobnost bych ti splnit mohla.”
,,Tak víš co, vezmi mě na výlet do nějaké země, kde proběhlo něco podobného, jako u nás na Majdanu a lidé se tam mají lépe. Třeba pochopím, kde jsme udělali chybu.”
,,No to by šlo, ale je to dost daleko.”
,,To nevadí, hlavně, když mě potom vrátíš nazpátek”
A tak rybka mrskla ploutví a přenesla Mykolu do daleké východní země, na náměstí s podivným názvem Tchien-an-men.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Za chvíli jim dojdou symboly. Příští převrat bude mít žlutý kalhoty a ten další žlutý polobotky.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Ten další bude mít hnědé spodky.

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

comment image
kagman stajl 🙂

Jaris
Návštěvník
Jaris

Po polsku receno – ty dvaja sie vygupjajum

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kulíšek
co tě tak zaujalo na dvou vypatlaných magorech. Jsou s tebou do rodiny?

sestka
Návštěvník
sestka

Tanec buzerantu pred zahajenim spratelovani blizsiho

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

OT Valí se nové chucpe “Pro boj s globálním oteplováním doporučují vědci jíst méně masa, používat méně chemikálií a chránit lesy, ” Doporučení je od OSN, toho co vydalo kvótu pro ČR, 5 milionů migrantů. Já doporučuji, držte se masa, sádla a vajíček, nejezte Statiny od felčarů. Omezte soju a sacharidy ošetřené glokosfáty.

r.m.
Návštěvník
r.m.

se sádlem mám dneska splněno, s tím dalším uvidím

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

glyphosáty

.lak
Návštěvník
.lak

Necháš ten fridex.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kulíšek
opisováním rozumu nezískáš.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Lubomíre
ti co nemají maso z vlastních zdrojů , nebo alespoň z tuzemských soukromých jatek, nebo prodejen domácích farem bych to doporučil také, aby se nenechali trávit tím dovezeným odpadem bůhví odkud. Ale jinak je to pěkná blbost.

Ijn
Návštěvník
Ijn

Krizí v ČR vyvolá vláda totálním selhání. V likvidaci Životní Prostředí lesů i úrody za nás pracují pouze škůdci a političtí vyvrhelove

Jana
Návštěvník
Jana

Toto napojení snad ani nikoho nemůže překvapit.