Americká CDC zahájila děsivé obvolávání neočkovaných Američanů podle databáze neočkovaných osob, aby...

Americká CDC zahájila děsivé obvolávání neočkovaných Američanů podle databáze neočkovaných osob, aby se nechaly očkovat, anebo čelily konsekvencím! Vzápětí americké ministerstvo zdravotnictví vyvěsilo nové nabídky práce pro zaměstnance na pozice zřízenců a asistentů v izolačních kempech pro rizikové neočkované osoby! A navíc FEMA začala po celých USA chystat ke zprovoznění internační tábory pro miliony Američanů! Proč 5 zemí bývalého Britského impéria sdružených v alianci Five Eyes realizuje nejděsivější kopie nacistických procesů řízení obyvatelstva z dob III. Říše?

Americká CDC zahájila děsivé obvolávání neočkovaných Američanů podle databáze neočkovaných osob, aby se nechaly očkovat, anebo čelily konsekvencím! Vzápětí americké ministerstvo zdravotnictví vyvěsilo nové nabídky práce pro zaměstnance na pozice zřízenců a asistentů v izolačních kempech pro rizikové neočkované osoby! A navíc FEMA začala po celých USA chystat ke zprovoznění internační tábory pro miliony Američanů! Proč 5 zemí bývalého Britského impéria sdružených v alianci Five Eyes realizuje nejděsivější kopie nacistických procesů řízení obyvatelstva z dob III. Říše?

Právě dnes ve čtvrtek vysílal Alex Jones na Infowars nejnovější informace o událostech, ke kterým došlo v USA v posledních hodinách. Je nanejvýš nutné pochopit nový rozměr společenského teroru, který je jako v první řadě implementován globalisty v pěti anglosaských zemích, které se podílely na financování vzestupu Adolfa Hitlera k moci. Skrytý nacismus v těchto pěti zemích je definovaný nenávistí ke svobodným lidem a především ke slovanským národům a Rusku jmenovitě.

Ta nenávist, která se přisuzuje neoconům, pochází ale ve skutečnosti z pohrobků nacismu a z importu špiček nacistické III. Říše po II. sv. válce do 5 anglosaských zemích, do USA, Kanady, Velké Británie, Austrálie a Nového Zélandu sdružených do špionážní organizace Five Eyes [1]. Tyto ideové a ideologické špičky nacistů vytvořily v těchto 5 zemích po II. sv. válce stínové zákulisní vlády. Ta nejznámější z nich je americká Majestic 12 (MJ-12), která je přezdívána jako CABAL. Obrovská moc těchto nacistických zákulisních vlád je v jejich přímém napojení na Syndikát v nejvyšší, tedy okultní rovině řízení.

Aliance zemí Five Eyes – Anglosaské země bývalého Britského impéria

Tyto zákulisní vlády se až dosud držely v pozadí, maskovaly se Pentagonem, armádou, diplomatickými silami, zákulisními taktikami, ale navenek veškerou moc jako držely demokratické a volené vlády a sbory. Po spuštění procesu COVID-19 však došlo k neuvěřitelné změně. Došlo k vyslání povelu a všechny vlády začaly jako otočením knoflíku kolektivně likvidovat své národní ekonomiky a terorizovat své obyvatelstvo způsobem, jakým by se choval okupační nepřítel k cizímu obyvatelstvu okupované země.

Zavádění teroru, sledování, kontrolování pohybu, omezování lidských práv, omezování vstupu do škol, do zaměstnání, do veřejné dopravy, nucení k drastickému ponižování a k výtěrům nosů za účelem odběru genetického materiálu, drakonické testování experimentálních roztoků na široké populaci jako na pokusných zvířatech, blokování dostupnosti laciných a účinných léků, aby se lidé nemohli snadno z nemoci vyléčit, ale aby jako pokusné oběti při vivisekci vydržely naživu a v bolestech co nejdéle.

Kdysi Total Einsatz, dnes Total Control. Obojí ale nacistické procesy řízení populace s cílem transformace svobodné společnosti do totalitního systému

Staří lidé prosí a naříkají v nemocnicích, pane doktore, pomozte mi, ale lékaři mají přísný zákaz podávat Ivermectin, hrozila by jim profesní, ale i fyzická likvidace jako v USA, kde záhadně umírají praktičtí lékaři, kteří lidem podávali Ivermectin. Ministři zdravotnictví začínají připomínat spíše nacistické důstojníky, kteří omezují lid a práva lidí jako dozorci v koncentračním táboře. Mnoho lidí nám píše do redakce, že chování politiků připomíná spíše nacisty, než aby se to dalo označit za ochranu zdraví obyvatel. A toto je naprosto přesný postřeh, pokud jste si jej všimli. Jenže, on to není jenom pocit. Nejsou to jenom jako nacisté, ve skutečnosti jde o opravdové nacisty a nacistické procesy řízení. Ty poznáte snadno.

Telefonát CDC vyzývající k očkování

V první fází nacisté zavádějí ideové dělení obyvatelstva na dvě skupiny. Na ty dobré, a na tu ostatní odbojnou chátru. Zavádí apartheid. V druhé fázi přichází Total Control, Total Einsatz, prostě totální kontrola obyvatelstva. Třetím poznávacím znamením nacistických procesů řízení je Arbeit Macht Frei. Občan nemá povoleno nic jiného, než je pohyb do práce a z práce. Naprosto nic jiného.

Žádné cestování, žádné hospody, žádná kina, ani divadla nebo koncerty, žádné spolčování, jen držení odstupů, žádné cigarety, ani kouření v hospodách, nic takového. Pouze do práce a z práce, protože kola průmyslu a válečného úsilí se nesmí zastavit. Čtvrtým poznávacím znamením je změna občana na nevolníka a později otroka, který postupně zjišťuje, že jeho život se eliminuje pouze na otrocké postavení ve vymezeném ohradníku vlastní existence, protože kamkoliv jinam vkročí, tak slyší: “Ihre Papiere, bitte!

Špionážní aliance anglosaských zemí Five Eyes je řízena zákulisními nacistickými kádry a jejich nacistickými nástroji řízení

Slyší to nejen na hranicích, ale i při vstupu do nákupního centra, do obchodu s potravinami, slyší to každé ráno při nástupu do práce u zaměstnavatele, slyší to každé ráno ve škole, pokud je student, slyší to na nádraží, při nástupu do vlaku, autobusu, slyší to na ulici při náhodné kontrole. A pátým poznávacím znamením jsou koncentrační tábory pro ty, kteří se odmítnou těmto 4 poznávacím znamením nacistických procesů řízení podřídit.

A teď si zkuste těchto 5 hlavních znaků z uvedeného příkladu přeložit z dob III. Říše do dnešních reálií a namísto válečného úsilí si tam dosaďte globální ekonomiku a pod těmi papíry si představte covidové pasy. Najednou s hrůzou zjistíte, že se to v ničem neliší, a že žijete v nacistickém společenském zřízení, kde jednotlivec, pokud se vzpírá, je izolován v koncentračním kempu. Lidská práva jsou pošlapána. Ústava je kus hadru.

Největší terror procesu COVID-19 na obyvatelstvu probíhá právě v 5 zemích bývalého Britského impéria, protože globalisté tyto země považuji nikoliv za nejschopnější provést transit společenského řízení od demokracie k Total Control společnosti, ale považují je kvůli nacistickým stínovým vládám za “všehoschopné” bez jakéhokoliv odmlouvání. Proto si všimněte, ve kterých zemích jako první spustili koncentrační kempy v této době? Ano, kempy jsou spouštěny v Austrálii, nově na Novém Zélandu, ve Velké Británii se provádí přípravy na základě uměle vyvolané palivové krize, v Kanadě se rozjíždí teror podobný Austrálii a v samotných USA to bude největší.

Alex Jones totiž informoval [2], že americká CDC začala obvolávat Američany, kteří nejsou očkovaní, aby se nechali očkovat. Šokovaní Američané se ptají, odkud telefonní operátorky CDC vzali jejich telefonní čísla a znalosti o tom, že nejsou očkovaní. A představte si, že operátoři na to odpovídají, že tyto informace mají z databáze CDC, která vede seznamy očkovaných Američanů a ve spojení s federální databází obyvatelstva lze snadno zjistit, kdo se ještě nenechal očkovat. Operátoři přitom používají i výhrůžky, že když se člověk nechce ani tak naočkovat, že to po něho může mít konsekvence.

Americká CDC začala svolávat neočkované Američany k vakcinaci, je to poslední výzva, jinak budou čelit konsekvencím a koncentračním táborům budovaným na vymýcených planinách uprostřed lesů

A pokud se ptáte jaké konsekvence, tak odpověď vám dají poslední pracovní inzeráty, které na pracovních serverech v USA vyvěsilo ministerstvo zdravotnictví. Právě teď začala náborová kampaň pro zřízence a operátory internačních táborů pro rizikové osoby bez očkování. Nástupní plat je od 3 200 do 4 200 USD měsíčně a jedná se o pozice tzv. asistentů, ale i řidičů dodávek [3] pro svoz rizikových osob, kdy kabina řidiče bude vzduchotěsně oddělena od nákladového prostoru s rizikovou osobou. Řidiči budou sbírat lidi po celých státech a odvážet je do internačních kempů, které již k otevření začala připravovat FEMA.

Očkovaní lidé začnou brzy na dveře neočkovaných Američanů psát nápisy, že tady je neočkovaný, stejně jako Němci malovali na dveře obchodů a bytových domů Židů nápisy “Juden Hier!” A teď mi řekněte: V čem se to liší od svozu Židů do koncentračních táborů v dobách III. Říše? Liší se to pouze v dekoraci a v obsazené roli. Dekorací již není Davidova hvězda na kabátu Žida, ale nálepka na čele neočkované osoby, že je High Risk. Pokud Američan odmítne vax, CDC to bude vidět v databázi a informaci rozšíří do místa bydliště odmítače. Samozřejmě ne narovinu, ale řekne se, že hackeři nabourali databázi a uveřejnili ji.

FEMA uprostřed lesů kácí mýtiny a zřizuje v nich od populace odlehlé covidové koncentrační kempy, stejně jako nacisté za II. sv. války budovali vyhlazovací KZ koncentráky daleko od civilizace

Lidé po celých USA sdílí na Twitteru fotografie a videa, jak FEMA začíná aktivovat koncentrační tábory vybudované v posledních 15 letech po celých USA. Ale nejen ty, buduje v lesích i úplně nové. Kdo nebude očkovaný, automaticky bude označen za High-Risk osobu pro komunitu ostatních obyvatel v rezidenční čtvrti a bude zavolána dodávka, která člověka naloží a odveze do koncentračního tábora uprostřed lesů. Např. do takového, jaký FEMA právě chystá v lesích ve státě Washington. Video níže.

Jenom dnes na domech odpíračů bude nápis “Tady bydlí neočkovaný!” Ve chvíli, kdy se obsazují pracovní pozice pro zaměstnance sběrných a koncentračních táborů v USA, tak je hotovo a vymalováno. Tento proces nacistického řízení je již tak daleko, že ani Američané nechápou, co je vlastně čeká. Kdo se nenechá očkovat, tak se nebude u něj zjišťovat, jestli je nebo není nakažený, jestli něco šíří nebo nešíří. Ne, to jste na omylu a nepochopili jste ten koncept!

Neočkovaný člověk dostane nášivku na kabát High-Risk o do několika týdnů dostane rozkaz k transportu do izolačního tábora

Samotný fakt, že odmítnete vakcínu, z vás automaticky udělá High-Risk osobu per se. Nikdo nebude prověřovat, jestli máte nákazu nebo jste zdravý jako řípa. Prostě bez vakcíny budete High-Risk a brzy dostanete povolávací rozkaz k transportu do koncentračního tábora, tedy pardon, do izolačního centra, abychom to nazvali tak, jak to nazývají globalčiky. Jenže název zařízení nehraje roli, jsou-li praktiky vzniku a účelu takového centra doslova a do detailu okopírované z nacistických koncentračních táborů.

Američané jsou sice majiteli desítek milionů zbraní, ale zbraň sama o sobě nemá nožičky a nebude bojovat za svobodu sama. Tu zbraň musí pozvednout muž, ale k tomu Američané nemají odvahu, protože si zatím nesáhli na dno. Stále ještě si žijí dobře, stále ještě není teror v USA tak vysoký a tak široce obsáhlý, aby Američané už neměli co ztratit a povstali proti teroru. A tohle se týká celé západní civilizace.

Dokud si západní národy nesáhnou na dno, ať už svých sil, svých majetků kvůli daním z nemovitosti, nebo svých nákupních vozíků, tak do té doby budou globalisté za použití nacistických procesů řízení stínových vlád 5 nejmocnějších anglosaských zemí zavádět novodobý totalitní systém Total Control, který bude transformovat svobodné národy a jejich lidi do nevolníků a otroků, přičemž ti, kteří se postaví na odpor, skončí jako High-Risk osoby v koncentračních kempech pro neočkované odpírače, kde budou vystaveni převýchově a drženi tam tak dlouho, dokud nesvolí se svým očkováním

A na branách těch táborů bude nápis Vaccination Sets You Free (Vakcinace osvobozuje). Nacistické procesy řízení vycházejí z primitivní 6. priority řízení, pokud byste pátrali po jejich konceptuálním původu. Jsou to procesy násilí a brutální síly, která se maskuje za bezpečnost lidu, za vyšší prozřetelnosti, za čistou rasu, za zdravou populaci, prostě se maskuje za různé záminky, ale pořád to jsou pouze procesy řízení skrze násilí, tedy jde o proces na 6. prioritě.

Dokud si národy nesáhnou na úplné dno, k žádnému odporu a povstání proti nacistickému teroru nedojde

Globalčiky budou mít čisté rukavičky. Bílé rukavičky. Špinavou práci provedou nacisté v řadách stínových vlád 5 vítězných anglosaských mocností z dob II. sv. války. Takové chucpe, když se nad tím zamyslíte. Kdo potom vyhrál II. sv. válku, když v zemích Evropy, kde těchto 5 anglosaských zemí řídí vojensky slovanské země, se najednou dětí učí, že Sovětská armáda byla okupační armádou a v roce 1945 přijela evropské země namísto osvobození okupovat? Odkud se berou procesy odstraňování sovětských maršálů z podstavců na pražských náměstích?

Důsledek rehabilitace nacistických procesů řízení v Evropě. Šéf BIS Michal Koudelka s Tenetovou medailí CIA za spolupráci na rozvracení poválečného upořádání v Evropě po roce 1945, aby SSSR a potažmo Rusko bylo nejen v ČR vykreslováno jako okupant a nikoliv jako osvoboditel v roce 1945

Odkud se berou zpravodajské pohádkové hry o dvou ruských špionech, kteří mažou tuhle čalamádu na kliku jakéhosi dovjitého špiona v Salisbury, támhle vyhazují do povětří české muniční sklady, a to ještě nadvakrát, protože poprvé to nějak nevyšlo jako? Odkud se berou šéfové české kontrašpionáže, kteří v Langley od šéfky CIA přebírají medaile za spolupráci? Proč se Česko, oběť zrady z Mnichova 1938, paktuje s pohrobky nacistů ve stínových vládách USA a Velké Británie? Proč v ČR dochází k rehabilitaci Sudeťáků, jejich odsunu a k oceňování medailemi od Sudeťáků pro bývalé české ministry kultury?

Rehabilitace nacismu má urychlit snahu globalistů o ustanovení nového světového řádu, kde člověk nebude občanem, ale de facto vězněm pod trvalým sledováním a dozorem

Všechno to do sebe zapadá jako skládačka, do dokonalého obrazu. Nacistické procesy řízení tak mají dovést světovou globalizaci ke konečnému cíli nasunutí nového světového pořádku, a to formou násilí a teroru, který je na 6. prioritě nejrychlejší, pokud se provádí odhodlaně a s obrovskou silou. Je to doslova jako finální tah globalistů na branku, kdy v této fázi se používají procesy na 6. prioritě, protože se očekává, že národy jsou již vařené, zpracované a nepostaví se na odpor.

Tečka za lidskými právy a svobodnou společností v ČR

Ano, v takové fázi lze proces na 6. prioritě provést, protože kde není odpor, tam lze považovat procesy řízení na 6. prioritě za zcela nejefektivnější. Je potřeba si uvědomit, že odpor vzniká obvykle tehdy, když člověk, jedinec, skupina nebo celek populace již nemá co ztratit. Tam obvykle vzniká odpor a odboj, přičemž globalisté to dobře vědí. Odpor totiž má být zavčas pohlcen a pacifikován, a to právě koncentračními tábory pro odpírače Total Control. Dokud si národy nesáhnou až na dno, nedá se bohužel očekávat žádná změna, volby, nevolby.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
mim
Návštěvník
mim

Věc A následek je krásné a plně srozumitelné slovo. Místo amerikanismů používejme náš jazyk. Toto je také nástroj ztráty národní identity. A jak sleduji velice úspěšný, mladší generace téměř nezná nebo jen s velkou námahou hledá české vyjádření a uchyluje se k bastardizované formě pseudo angličtiny a považuje to za běžný výraz… U slovenských bratrů je tento trend mnohem citelnější a ze slovenštiny je už takový Německo/anglický mišmaš že tomu není možné uvěřit…

anonymka
Návštěvník
anonymka

Tento článek je výborný, ale na druhou stranu není žádný důvod litovat tyhle paka, že se mají zájem samy zničit. Nevěřím ani na chvíli, že nás se to dotkne též, i když část naší populace je taky docela zblblá. Určitě více jak polovina lidí v naší zemi má rozum a dostatečně vyvinutý instinkt sebezáchovy, aby na tu jejich hru nepřistoupila.
Posuďte sami, kam až Spojené království dospělo.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/britanie-univerzity-studenti-rasismus-diverzita-vyucovani.A211002_163025_zahranicni_jhr

Zdenek
Návštěvník
Zdenek

“Nevěřím ani na chvíli, že nás se to dotkne též” … Velmi naivni myslenka. Nejenze dotkne, ale uz i dotyka a dotykalo. Nebo zijes na samote u lesa, nemas internet, nectes noviny, nedivas se na TV?

Lex DRUID
Návštěvník
Lex DRUID

Nepříjde vám divný na alternativním webu číst upoutávky na články Babišovy Mladé fronty – iděs a klikat z diskuse alternativního webu na Babišův mainstream a Sport od Seznam cz ?
Fakt vám to nepřijde divný?

Pave1
Návštěvník
Pave1

Musíte číst obsah, ne paušálně nálepkovat, jako to dělají oni. Tenhle odkaz je o vymývacím školení britských universit, je pravdivý a doložený. Informace dobře ilustruje ztrátu svobod západu.

nicema
Návštěvník
nicema

Víc jak polovina lidí v naší zemi má rozum a dostatečně vyvinutý instinkt sebezáchovy?
Když 65 % starších 12 let je očkovaných a další procento je natěšených na phčelku?
Zdroj opendatalab.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Ještě přidám. Britové dostávají na prdel všude, od Poláků a Francouzů to pro jejich národní “hrdost” muselo být hodně tvrdé. K tomu navíc při zápasu s naší Spartou si naši kluci odmítli před zápasem pokleknout na důkaz přijetí viny za rasismu a koloniální minulost. Klečeli na hřišti jen Skotové. Jinak by mě zajímalo, nad čím poklekával černý Kamara, jestli snad byl též kolonialista.

Dařilo se i přemožiteli pražské Slavie ze 4. předkola Evropské ligy Legii Varšava. Před bouřlivými domácími fanoušky porazila Leicester 1:0. Tři body polskému mistrovi zajistil po půl hodině hry Mahir Emreli, který se prosadil ve čtvrtém zápase po sobě. Legia, za niž nastoupil na posledních šest minut útočník Tomáš Pekhart, dosud neklopýtla a vede skupinu C.

https://www.sport.cz/fotbal/evropska-liga/clanek/2766919-fotbaliste-lyonu-porazili-brondby-vyhru-slavi-i-vaclik-a-pekhart.html#article-artcl

Takže máme deset tisíc rasistických dětiček, alespoň podle skotského fotbalového manšaftu a hráče Kamary a trvají na řešení českého rasismu organizací UEFA a trestem pro naše kluby.

Kdybych tyhle týpky zaznamenala v hořící chatrči, asi bych si náhle uvědomila, že jsem kdesi po cestě ztratila mobil, polámalo se mi kolo a musím jít zavolat pomoc do nejbližší vesnice vzdálení 15 km pěšky. Taky je miluji, je to nejspíš vzájemné.

konzerva
Návštěvník
konzerva
Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Ten typek v tom pruhovaným, to je typickej tyran a násilník, ten si dovolí jen na ženskou a na děcko, zasáhl chlap a už kecy, přišel si užít krásnou budovou jenom, státní svatek, tvl ten se mi dostat pod ruky.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Já myslím, že to je v pořádku. Počítám, že v Americe nic takového nenastane, aspoň ne ve všech státech, je to předci jen dosti odbojný lid a Austrálie, Kanada a Spojené království ať si vyžerou vlastní medicínku, kterou si navařili. Dokud byla Británie v EU, tak zachovávali jakés, takés dekorum, nechávali u nich naše lidi, Poláky, Ukrajince a ostatní národy z východu otročit za méně peněz než ty jejich Indy a černochy, když nějaký zkurvený pubertální Brit umlátil našeho kuchaře řetězem, jen tak pro nic za nic, jen že se mu nelíbil jeho slovanský původ, tak ho soud osvobodil. příkladů by bylo více.
Desítky let nám schazovali měnu a nakupovali naše kvalitní zboží doslova za hubičky, Intriky Británie jsou tak trapně průhledné, že to pochopí i malé dítě, jak nás hluboce nesnáší a snaží se vykořisťovat po dlouhá léta. I Amerika je v jejich područí, to že Amerika kdysi vyhrála válku o nezávislost nic neznamená, v Americe vždy měla Británie své dlouhé pařáty. Staré rody v Anglii a zejména královská rodina se nikdy nesmíří se ztrátou vlivu nad svými dřívějšími koloniemi a to pěstování antirasismu a socializmu je vždy jen zástěrka a technická pomůcka jak si vliv udržet.
Osobně mám za to, že královská rodina se cítí právoplatnými dědici nad Ruskem a dokud do posledního aristokrata nevychcípou, klid na planetě nebude. Díky židům se vliv Britského impéria na Ameriku umenšil, ale nezmizel úplně, je však o to zákeřnější.

Nezačalo to po druhé světové válce, ale dříve než vypukla první, ještě v předchozí době válkou o ceny bavlny, kdy se rozpadalo Britské koloniální panství, zatím co Amerika plnila světové trhy levnou bavlnou, díky otrokům. Právě z Kanady proudili do USA nové myšlenky o zrušení otroctví a britští agenti podněcovali černochy ke vzpourám. Sama Británie otroctví zrušila, protože s upadajícím trhem a příjmy už nebyla schopná se o své otroky postarat. Celý tenhle hladový bordel nazvala bojem o osvobození a sociální a lidská práva. Přitom vlivy v bývalých koloniích si udržovala nadále, až na Ameriku, kde její vliv upadal. Hladovějící impérium se pak prostřednictvím svých vazalských států koncem osmdesátých let vrhlo na drancování bohatství východní Evropy. Na to jim byla EU dobrá. Národy Spojeného království, snad s výjimkou Irů, k nám Slovanům chovají nejen zášť, ale i hluboké pohrdání, stejně tak jako k románským národům.
Tady máte další důkaz, jak nás tyhle národy milují, tentokrát trapní debílkové ve skotských sukýnkách. Nevím na co jsou tak hrdí, oni sami jsou vazalové, my jsme svobodný národ a vždy jsme si žili za své, nemuseli nikoho drancovat, i když ne vždy byl blahobyt.

Žijeme v galaxii s příčkou, podle mě je na čase, aby se ta příčka rozpadlá po konci tisíciletí zase obnovila. Až to nastane, bude hodně široká a pevná a myslím, že předěl bude tentokrát o něco více na západ něž byla berlínská zeď.
https://www.sport.cz/fotbal/evropska-liga/clanek/2770798-kvuli-rasismu-se-klidne-spoji-sparta-se-slavii-nechutne-na-miste-je-nejtvrdsi-trest-zuri-ve-skotsku.html?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz#hp-sez

Boris Johnson není idiot, zná moc dobře mentalitu svých nevolníků a Poláky nazpět nepovolá, ví moc dobře, že v zemi je proti bílým cizincům z východu leta královskou rodinou pěstovaná zášť.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/britanie-benzin-trestanci-raab-ridici-cisterny-kamiony.A210930_085357_zahranicni_remy

Je jisté, že dospělý občan spojeného království má jakýs takýs civilizační nátěr a nebude příchozí z v7chodních států Evropy na potkání mlátit do hlavy, ale rádi nás nemají už jen pro naší ochotu pracovat, inteligenci a schopnost se přizpůsobit.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/velka-britanie-rozhovor-ceska-prazdne-regaly-benzin-brexit.A210927_142151_zahranicni_kha

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

anonymka
velmi pravdivý,dobrý koment,znám ze své zkušenosti …

Jaris
Návštěvník
Jaris

anonymka
Vemte na vedomi, ze Anglie je ovladana prave zidochazary. V Londyne se soustredi zidacke svetove finance. Kralovskou rodinu tam maji akorat pro ozdobu, protoze maji radi tradice. Kralovna celkem o nicem nerozhoduje.
Vite, dnes je v mode nadavat na Britanii, jenze ta prinesla do kolonii prave zapadni kulturu. Dnes je spousta byvalych kolonii, ktere se osamostatnily a myslite, ze se vratily ke svemu primitivnimu zpusobu zivota. Zkuste jim vzit auta, mobily, kompjutry, sofistikovane zbrane. Takova Zimbabwe za Mugabeho vyhodila vsechny bile farmare a svete div se, najednou z ‘well to do’ statu se stala troska. Pred par lety bylo dovoleno se bilym farmarum vratit a ty cerne opice plakaly stestim. Jen se podivejte, jak to vypada v Jizni Africe a mnoha jinych byvalych kolonii V.Britanie – chaos, vrazdy, bida.
Co se tyce pracovniku cizincu v Anglii, tak ta ma snad pravo si rozhodnout, koho do sve zeme pusti pracovat. Vsichni evropsti vychcankove tam stejne chodili si akorat vydelat. Napriklad Polaci jsou v cizich zemich rozlezli jak svabi.
Ja jsem jednoznacne byla od zacatku pro Brexit. Byt spojen s deformovanou EU blaznu neni zadne terno. Je to stejne jako si uvazat mlynske kolo okolo krku.
Verim, ze se Anglie z toho marastu dostane a drzim jim palce.

Maximus
Návštěvník
Maximus

VIDEO: RTVS: „450 ľudí na Slovensku leží v nemocnici s Covid-19, z nich 90 sa nedalo zaočkovať!“
https://www.infovojna.sk/article/video-rtvs-450-ludi-na-slovensku-lezi-v-nemocnici-s-covid-19-z-nich-90-sa-nedalo-zaockovat

Kadlik
Návštěvník
Kadlik

“Total Control, který bude transformovat svobodné národy a jejich lidi do nevolníků a otroků, přičemž ti, kteří se postaví na odpor, skončí jako High-Risk osoby v koncentračních kempech pro neočkované odpírače, kde budou vystaveni převýchově a drženi tam tak dlouho, dokud nesvolí se svým očkováním”

Sale jeste verim tomu ze toto neplati pro Ceskou Republiku protoze v zemi s tak hlubokou partizanskou tradici tremi predeslimi a ctvrtym jiz aktivnim odbojem, minimallne lide jako ja misto do vladnich koncentracnich taboru pujdou dolesa si udelat tabor vlastni partyznsky !!!!

Anonym
Návštěvník
Anonym

Čau lidi, teď už chápu, proč premiéra nového Bonda byla odložena. Zajímalo by mě, jaké by bylo procento proočkovanosti po shlédnutí toho filmu. Byl tam takový aha moment, kdy v kině bylo najednou úplný ticho a já se v duchu jen smál a říkal si, kolik lidí právě teď nad tím začalo přemýšlet a litovat, že se nechali nakočkovat. Doporučuji shlédnout, jinak bondovky mě začali bavit až právě s Danielem Craigem a už nám představili nového Bonda, jsem zvědav, jestli to lidi budou baštit. Psal jsem to už dvakrát, ale klidně to napíšu znovu. V létě mi doktor řekl, ať se neočkuju, když jsem se začal smát, že já určitě ne, tak si oddychl a že konečně někdo normální. Za 10 let zde prý bude epidemie rakoviny a autoimunitních onemocnění. Před dvěma týdny Babiš ve sněmovně řekl, že v roce 2035 bude rakovina hlavní příčina úmrtí v ČR.

Jarmila Novotná
Návštěvník
Jarmila Novotná

Jj, v bondovce to krásně ukázali. Jen jestli to ti očko pochopili 🙁

Monika Waisse
Návštěvník
Monika Waisse

Australský soud právě rozhodl že povinné očkováni lidí je vrozporu se zákonem !Toto rozhodnutí bude mít účinný dopad na Australskou tyranii lidi a věříme i na pád Corony po celém světě !

bressy
Návštěvník
bressy

A jak vime ,ze je to pravda?

konzerva
Návštěvník
konzerva

Na rudém seznamu to nenajdete.

Monika Waisse
Návštěvník
Monika Waisse

Mám to pouze Japonštině poslat moc nepomůže jinak to máte v Ágličtine píše ( konzerva )

konzerva
Návštěvník
konzerva
Zdenek
Návštěvník
Zdenek

Je potreba si vyslechnout, o cem pani mluvi + cist komentare.

Teragram-swalnogar: It’s half real. What she didn’t explain is the case was lost & she is reading the notes from the dissenting judge. She’s quite self serving ..

Nejaky dalsi odkaz na podporu tvrzeni?

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Kdo má uši, slyš!
Kdo má jít do zajetí, půjde do zajetí. Kdo má zemřít mečem, musí mečem zemřít. Teď musí Boží lid osvědčit trpělivost a víru.
Janovo zjevení 13:9-10

angel
Návštěvník
angel

a kdo to určuje, kdo má kam jít ?

anonymka
Návštěvník
anonymka

Čtenářka
jdi s těmi náboženskými kecy do háje, svůj osud si určujeme sami. Nevím kdo je boží lid co musí osvědčit víru, ale tenhle lid v naší zemi převážně na víru prdí. Víra je totiž jedině vymejvání mozku a nic jiného.

Jaris
Návštěvník
Jaris

anonymka
Pletete si stejne jako PaVo a dalsi zdejsi atheiste viru s nabozenstvim.

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

anonymka
vezmou si promptně tabletku Sára

Zdenek
Návštěvník
Zdenek

Osud si rozhodne sama neurcujes. Napriklad prave ted nic z toho, co se kolem deje neovlivnis ani kdyby ses na hlavu stavela …

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

Čtenářka
jojo…
comment image
27.9.2021 oregon
zdroj: PF.