Americká CDC vypustila první čísla o počtech lidí poškozených vakcínou Pfizer, na...

Americká CDC vypustila první čísla o počtech lidí poškozených vakcínou Pfizer, na prvních 100 000 očkovaných to jsou 3 000 případů, ale do statistiky jsou zahrnuty jen vážné případy lidí, u kterých vedlejší projevy vyvolaly pracovní neschopnost a zamezení výkonu běžné práce a běžného pohybu! Ve statistice nejsou lidé s epizodou omdlení, ztráty vědomí, vyrážek, ekzémů, dočasně zhoršeného zraku, krátkodobého zvracení a dalších krátkodobých projevů, které nevyvolávají pracovní neschopnost, ani hospitalizaci! Kamala Harris se nenechala očkovat spolu s Bidenem, počká 1 týden a uvidí, co vakcína udělá se starým pánem!

Americká CDC vypustila první čísla o počtech lidí poškozených vakcínou Pfizer, na prvních 100 000 očkovaných to jsou 3 000 případů, ale do statistiky jsou zahrnuty jen vážné případy lidí, u kterých vedlejší projevy vyvolaly pracovní neschopnost a zamezení výkonu běžné práce a běžného pohybu! Ve statistice nejsou lidé s epizodou omdlení, ztráty vědomí, vyrážek, ekzémů, dočasně zhoršeného zraku, krátkodobého zvracení a dalších krátkodobých projevů, které nevyvolávají pracovní neschopnost, ani hospitalizaci! Kamala Harris se nenechala očkovat spolu s Bidenem, počká 1 týden a uvidí, co vakcína udělá se starým pánem!

Americké centrum pro kontrolu nakažlivých nemocí (CDC) právě publikovalo [1] první oficiální statistiku týkající se průběhu očkování vakcínou Pfizer v USA. Podle této statisticky bylo ke dni 18. 12. 2020 v USA vakcinováno 112 807 osob, z toho u 3 150 osob po očkování propukly vážné vedlejší projevy a nemoci, které vedly k pracovní neschopnosti a k hospitalizaci. Jedná se tak zhruba o 3% očkovaných, u kterých propuknou po očkování vakcínou Pfizer zdravotní problémy, které vyřadí osobu z běžného života. Do této statistiky nejsou zahrnuty případy, které nevedly k hospitalizaci, ani k pracovní neschopnosti. Mezi tyto vedlejší příznaky, které se do statistiky nezahrnují, patří ekzémy, vyrážky, krátkodobě zhoršený zrak, průjmy, zácpy, bolesti hlavy, končetin, zvracení, nevolnosti, a to ve všech podobách, které nevyžadují zásah lékaře nebo hospitalizaci, ani lékařem uznanou pracovní neschopnost.

Čerstvá statistika

Vakcína tak podle všeho má vedlejší účinky na mnohem více osob, ale pouze u 3% se vedlejší projevy manifestují tak vážným způsobem, že to vyžaduje pracovní neschopnost, hospitalizaci a zásah lékařů. Celkem 3 000 lidí na 100 000 očkovaných může připadat někomu jako malé číslo, ale pouze do okamžiku a do chvíle, než si uvědomíte, že takto onemocní 3 000 osob proti své vůli, protože se nechtěli nechat dobrovolně očkovat, ale nějaký kretén v roli politika, premiéra či jiného vůdce učinil očkování tzv. kompulzivním, tedy vyžadovaným pod pohrůžkou ztráty nějakého občanské či lidského práva.

Vakcína proti Covid-19 povede k rozdělené obyvatelstva na 2. apartheidové kategorie

Mnoho lidí se v USA nechává očkovat poprvé v životě, protože zaměstnavatelé poprvé v historii podmiňují další zaměstnávání pracovníků podstoupením vakcinace. Pokud se lidé nenechají očkovat, americký zaměstnavatel s nimi rozváže pracovní kontrakt. A pozor, v USA neexistuje Zákoník práce, drtivá většina pracovních smluv v USA je uzavírána systémem “contract-at-will” a to v překladu znamená, že pracovní smlouva je uzavírána oběma stranami na základě klauzule o “vůli” nabídnout práci a být zaměstnán, která může kdykoliv skončit z minuty na minutu, jestliže jedna strana tuto vůli pozbyde. Pokud se americký zaměstnanec rozhodne neočkovat, zaměstnavatel ztratí vůli ho nadále zaměstnávat a zcela legálně zaměstnance propustí na minutu.

Vakcína Pfizer

Přesně k tomuto dojde na jaře i v evropských zemích, včetně Slovenska a ČR, kde vlády přenesou tento krok na jednotlivé zaměstnavatele, kteří ve vlastní dikci budou nuceni požadovat po svých zaměstnancích očkování. V první vlně to budou ne-slovenské firmy na Slovensku, a ne-české firmy v Česku, tedy nadnárodní korporace, nadnárodní montovny, automobilky, podniky a závody v majetku cizího kapitálu, které půjdou příkladem a na základě pokynů svých mateřských podniků a vedení korporací v cizině.

Lidé budou vyzváni k podepsání dodatků k pracovním smlouvám, ale u mnoha firem nebude potřeba ani to, protože mnoho lidí pracuje v podnicích a závodech jako agenturní pracovníci a nemají zaměstnanecké smlouvy. A tak jednoduše tuto selekci provede místo koncové firmy přímo agentura, že bude do podniku posílat jen ty své agenturní pracovníky, kteří budou očkovaní. Podniky a závody se tím zbaví právní zodpovědnosti za případné soudní žaloby a tahanice po soudech, které se budou táhnout dlouhé roky, a to ještě v době, kdy v případě Slovenska bude Matovičova vláda politických globalistických (ko)laborantů už dávno v propadlišti politických dějin.

Nekonečný nouzový stav na Slovensku a změny v Ústavě

Zdravotní poškození způsobené vakcínou má úplně jiný rozměr, pokud k poškození dojde kvůli dobrovolnému rozhodnutí nechat se očkovat, než když je člověk k očkování donucen buď přímo, anebo okolnostmi, jako je právě zachování si pracovního místa v nadnárodním podniku, který požaduje očkování po všech zaměstnancích. V této chvíli není bez zajímavosti, že situace dochází už tak daleko, že na Slovensku je odpíráno dětem navštěvování škol v rozporu se slovenskou ústavou, a to v případě, že děti nemají roušky, případně antigenní testování. Na jaře se to jistě rozšíří a rozroste o děti, které nebudou očkované.

Matovičova propustka pro vstup do obchodu, aby si člověk mohl nakoupit

Na Slovensku přitom dosud je relativní klid a se slovenskou veřejností nehýbe ani snaha slovenské vlády o změnu Ústavy, která dává [2] premiérovi právo vyhlašovat a prodlužovat Nouzové stavy donekonečna a neomezeně dlouho, přičemž slovenský parlament by tyto Nouzové stavy posvěcoval až dodatečně a zpětně nejpozději do 20 dnů od vyhlášení Nouzového stavu. Jenže, tento systém by umožnil jednu nebezpečnou věc, permanentní Nouzový stav na Slovensku, a to jednoduchým způsobem. Pokud by slovenská vláda Nouzový stav zrušila před uplynutím lhůty 20 dnů, resp. předtím, než by parlament o Nouzovém stavu zpětně rozhodoval, potom by již nebylo o čem rozhodovat a parlament by Nouzový stav nijak neřešil.

Vakcíny Pfizer se bojí politici na Slovensku i v USA, Kamala Harris cukla na poslední chvíli a odložila své očkování o týden, až se uvidí… jak dopadne Biden po očkování

Po zrušení Nouzového stavu by ale vláda mohla vyhlásit nový nouzový stav, třeba jen 24 hodin po zrušení toho předchozího, a opět by začala běžet 20-denní lhůta, během které by se musel sejít parlament a odsouhlasit zpětně tento další nouzový stav. A vláda by opět nouzový stav před zasedáním parlamentu zrušila. A tak pořád dokola. Vzhledem k tomu, že Národní rada SR má přesně stanovený harmonogram jednání, nebylo by možné zasedat okamžitě a rozhodovat okamžitě o Nouzovém stavu, protože byrokratické postupy v Národní radě mají určitou setrvačnost, takže ta lhůta 20 dnů by byla vyčerpávána pravidelně a pokaždé skoro celá. Slovensko by se tak dostalo do stavu permanentního Nouzového stavu bez skutečné kontroly ze strany parlamentu.

Joe Biden a opět injekce s bílou trubičkou uvnitř. Takže opět hollywoodská injekce?

Vakcína Pfizer nemá dobré renomé a to se potvrdilo i dnes, kdy se nechal naočkovat zfalšovaný vítěz voleb Joe Biden, ale navzdory včerejšímu oznámení, že se naočkuje před kamerami i spolu s Kamalou Harris, došlo k podstatné změně. Dnes v pondělí se nechal naočkovat pouze Joe Biden [3] a Kamala Harris oznámila, že počká 1 týden, než se nechá očkovat. Americká média to okamžitě začala překládat jako jasný signál, že Kamala Harris čeká, až co vakcína provede s Joe Bidenem a jestli ho vakcína nepošle do nemocnice, případně rovnou na hřbitov.

Celá věc má ale i další rozměr a vysvětlení. Kamala Harris je Bidenovou chystanou viceprezidentkou a bezpečnostní protokoly nařizují, že prezident a viceprezident se nesmí společně a spolu vystavovat riziku, takže nelétají spolu jedním letadlem, nejezdí společně v jednom autě, a nyní se ukazuje, že společně nepodstupují ani očkování jednou vakcínou v jeden den na jednom místě. Kdyby vakcína měla vedlejší účinek, Kamala Harris se tomu vyhne a zasáhne to pouze Joe Bidena.

Kdo prodělá nemoc a těsně před očkování onemocní, logicky už nemusí se nechat očkovat… a politici na Slovensku v tu ránu onemocněli, včetně premiéra! Takové chucpe!

A tady je zajímavý moment. Prezident Donald Trump prodělal údajně koronavirus, a to už před volbami, kdy se zázračně vyléčil. Nemusí se proto očkovat, takže před pár dny se místo něho nechal veřejně očkovat viceprezident Mike Pence. Na Slovensku se v posledních dnech podezřele a naprosto neuvěřitelně mnoho slovenských politiků v okruhu Matovičovy vlády prohlásilo za pozitivní na koronavirus, včetně samotného premiéra [4]. Podle všeho to vypadá, že zvolili stejný postup jako Donald Trump, tedy prodělání nemoci, aby si vytvořili protilátky a nemuseli se nechat očkovat vakcínou. Vakcína je totiž jako ruská ruleta, nevíte, kdy dojde k výstřelu po stlačené kohoutku.

Igor Matovič kontroluje zdravotního pracovníka při plošném testování

Někomu vakcína sedne a nic mu neudělá, u druhého vyvolá anafylaktický šok, ochrnutí obličeje, poškození zraku, ledvin, jater, slinivky břišní. Nikdo z politiků nenechá očkovat své děti na kameru, naprosto ani jeden politik, ani v USA, ani v Evropě. Dokonce i Miloš Zeman se nechá očkovat jen v soukromí [5], nepozve veřejnost a televizní kamery, takže víte, co to znamená? Ano, tím je to dané. Sebrali nám Vánoce, popřeli svátek narození Krista, chtějí lid napíchat vakcínama a hned po nich rozdat lidem covidové pasy pro monitorování, sledování a kontrolu očkovaných obyvatel.

Vakcína je pouze záminka pro zavedení covidových pasů a systémů sledování a rozlišování mezi očkovanými a neočkovanými. Vakcína není cíl pro vaše dobro a zdraví, vakcína je prostředek pro mediální a politické zdůvodnění potřeby následného sledování, identifikování a rozlišování lidí v populaci po očkování, kdo je občanem 1. (očkované) kategorie (a kdo může si nakoupit v obchodě), a kdo je občanem 2. (neočkované) kategorie (a nesmí vstoupit do obchodu). Vakcína je tudíž záminkou pro zavedení Total Control.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Vánoční poselství

Važení přátelé a milí čtenáři, blíží se konec roku 2020, který se zapíše do dějin jako rok Velkého resetu a společenských změn, proti kterým musí všichni vlastenci bojovat a vzdorovat. Přinášeli jsme vám po celý rok články, analýzy, komentáře, titulkovaná videa a rozhlasové pořady. Umožňujeme vám svobodný vyjadřovací prostor, místo pro sdílení informací a komentářů. Pokud se vám líbilo, co jsme pro vás po celý roka zajišťovali, a chcete-li, abychom pokračovali v naší práci v budoucím roce, přispějte prosím v závěru tohoto roku, podle vaších možností, jakoukoliv finanční částkou na podporu a zachování našeho společného projektu.

Je nám jasné, že tento rok bude Ježíšek mimořádně nákladnou a bolestivou záležitostí v reflexi na celoroční dopady covidové hysterie, ale pokud se ocitneme i my mezi vašimi obdarovanými, budeme vděčni za jakoukoliv částku. Přispět nám můžete na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou. Děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
ema
Návštěvník
ema

Zdravím a reaguji na poslední vysílání SV z 8.1.2021. Pan VK tvrdí, že CÍLEM vakcinace je kontrola obyvatelstva. Myslím, že cílem je GENOCIDA , proklamovaná BG, autorem vakcíny, který chce snížit počet obyvatel už řadu let zcela nepokrytě. To je podle mě pravý důvod hysterie kolem zběsilosti vakcinovaní co nejvíce lidí a co nejdříve. Už se neřeší zdravotní stav v době vpichu- jako se VŽDY hlídal (dítě nemohlo mít ani rýmu, když mělo být očkované…) také je zajímavé, že se mluvilo o vakcíně, teď už jsou to 2 vakcíny a už se mluví o tom, že se neví, jak dlouho bude účinkovat- takže nejméně ještě třetí vakcína a nedávno někdo řekl, (nějaký epidemiolog) že vakcinace není zárukou neinfekčnosti…..Takže vakcinování do smrti- dotyčného…..

Plkal
Návštěvník
Plkal

Vypadá to. že nemocnice budou plné lidí, která tam dostane vakcína proti COVIDu místo COVIDu samotného. Tohle prostě nevymyslíš. Jen Chazar může něco takového vymyslet.

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

K té tabulce očkovaných a zdravotních problémů mám 2 věci:
1) jde o lidi v Británii, ne USA. Mám odkaz na celou prezentaci a tam to na začátku je.
2) Všimli jste si, že procento těch uvedených zdravotních problémů každým dnem roste? První den bylo ani ne půl procenta a pátý den už skoro 3 procenta. To nevyznívá moc dobře pro vakcínu a její bezpečnost. A to je to jen první dávka. Kdo ví,co udělá druhá, třetí…

Konspirátor
Návštěvník
Konspirátor

Nikdo nebude loajální k firmě, která po něm bude požadovat nedobrovolnou vakcinaci, a navíc když se ukáže, že má vedlejší účinky.

– Zaměstnanci budou utíkat ke konkurenci
– Budou bonzovat informace médiím
– Budou vynášet technické informace a vynálezy konkurenci
– Budou úmyslně vyrábět šmejdy
– Obchodníci budou dohazovat kšefty konkurenci

Z toho je jasné, že je za tím nějaká skutečně obrovská sviňárna. Napadá mě pár možných, když pominu masouvou depopulaci. V tom případě ale firmy, které se toho nezůčastní nebo to ošvindlují, převálcují ty poslušné.

– Chystá se velké propouštění lidí, kvůli přechodu na roboty a umělou inteligenci
– Ve vakcínách je něco, co omezí “testosteron” a udělá z lidí poslušné nerebelující otroky
– …

Nejhorší co mě napadlo, že v těch vakcínách bude něco, co vás donutí se nechat očkovat pravidelně …
… a tím si prodloužit život, jinak chcípnete.

Kdo to neudělá, nebo na to nebude mít, protože budou zvyšovat cenu, tak zemře.

Přežijí jen ti, “co na to budou mít”!

Ti se pak nejspíš vyvraždí mezi vzájemně mezi sebou, protože tou genocidou “neschopných” zničí geny alturismu, solidarity, sociálního chování, …

Náznakem je to, že za tím je Bill Gates, jehož motem je “Lidé nesmějí mít jinou možnost!” To prohlásil když řídil Microsoft. Je to tuším i ve filmu Piráti ze Silicon Valley, je dělaný hodně podle reality. Je to zmrd, byl vynikající hráč pokru, profesionální lhář! ITáci vám řeknou jaké “prasárny” dělal v podnikání!

Veselský Petr
Návštěvník
Veselský Petr

Jak jsi se uvedl v nadpise přesně to jseš jen vymýšlíš hlouposti a pak je publikuješ. Musíš asi být nešťastný člověk co se takto užírá. Ze stálého straku tě trefí šlak!!

Mr.Leonardo
Návštěvník
Mr.Leonardo

Jede to velice rychle. Už tady máme další vlnu, další mutaci…ne proto, že ONI nemají čas, ale proto, aby sme MY neměli čas. Aby sme nestihli sesbírat pravdivé informace a uzřít tu hrůzostrašnou mozaiku židovského spiknutí. Aby sme v rychlém sledu událostí nemohli zaujat adekvátní stanoviska a zorganizovat se v masový odpor. Proto ta rychlost! Proto se v zrychleném konání likviduje ústava a zákon a všechny svobody a práva z nich plynoucí. Na jaře už budou řvát o třetí vlně a dalších mutacích viru. Ženou nás jak dobytek na porážku. Tenhle židovský teroristický akt globálního spiknutí vyustí ve světový holocaust. Nelitujme jedného jediného chcíplého nosatého teroristu!

Kolnik
Návštěvník
Kolnik

Bidetovi píchli B-komplex, tak v poho.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kolnik
kdyby píchli dementovi skutečně to svinstvo od Pficera, už by vytrčil papuče. Jedině , že by to nefungovalo na pedofily, pak by měl šanci.

Aldo
Návštěvník
Aldo
Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

omlouvam se za pravopis vse nejak jsem se nasral .

Romana
Návštěvník
Romana

Pravopis…
Randle Mc Murphy…to zni tak komunisticky

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

TO je fakt to jsem prehnal mam 45896 pohlavi a jsem homous a debil a z inkluzivni skoly a mam rad havla a strasne mam rad migranty a cekam je jako darek pod vanocni stromecek a pohled od pani merkelove a layn a vcera jsem se kouknul na hezkou baculku a uz me napadlo kurva nezavrou me ???!!!CO jeste muzu ???muzu se jeste divat , myslet , jist , soulozit a vlastne ZIT ??

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Narcistickej hlupák Trump opět vyhlásil sankce na 100 čínských a ruských firem. On to kačer zjevně nemá v hlavě v pořádku. Neustále vyhlašování sankcí na velmoci zemí, která je katastrofálně zadlužená a v obrovských problémech a které nejvíce poškozují právě hospodářství USA je opravdu jednání idiota. Právě těmito blbými gesty se dostal do situace , ve které se nachází. A USA naprosto izoloval od světa všetně bývalých spojenců. Jak si může země s holou prdelí, s docházejícími surovinami, se spoustou vnitřních problémů , která se v zoufalé snaze už snaží prodávat své staré zbrojní krámy aby se udržela nad vodou, myslet , že by nějak výrazně mohla poškodit velmoci jako čína a rusko? Jen díky této idiotské politice ztratili už téměř všechny východní trhy i afriku, svět už v podstatě přešel na obchodování mimo dolar a postavil jednotný blok proti USA. Čína se jim jen směje a na dluhy si zabavuje stále více podniků a majetku USA, zastavila do USA vývoz vzácných kovů
bez kterých se dnes neobejde elektronika a prodává americké dluhopisy. A rusko od kterého si potupně USA musí nakupovat plyn a nechá si jej vozit tankery severní cestou , pohrozilo přerušením spolupráce na poli vesmírného výzkumu. To by pro USA znamenalo, že se bez ruských raketových motorů které stále ještě musí od rusů kupovat, nedostaly ani na nízký orbit a pokud rusové odmítnou vozit jejich kosmonauty na mezinárodní vesmírnou stanici, skončí i tam. Tomu Doníkovi opravdu straší ve věži.

victor12gCx
Návštěvník
victor12gCx

Od roku 2014 sleduji Pjakina. Nejsem jeho fanatický vyznavač, ale zatím jeho prognózy byly nejblíže pravdě. O Trumpovi jasně říkal, že je figurou globalistů a má za úkol odstavit USA od role světového četníka a udělat z něj v podstatě normální stát. A odstavit od moci US státní elity, aby nemohly dále plenit planetu. V tomto ohledu plní zadání na 100%. Dokonalý tendr – Obama načal dílo, Trump dokonává. V případě, že mu bude umožněno pokračovat další 4 roky, půjde vše relativně poklidnou cestou. V případě, že státní elity se chopí přes Bidena, nebo Kamaly moci, půjde vše mnohem krvavěji, asi občanská válka se všemi nebezpečími pro celý svět (podobně bylo vše na hraně v letech 90tých při rekonstrukci SSSR).
Dokonce říká, že pro tzv. podpindos na celém světě nastanou v případě Bidena zlé časy. Z důvodu, aby neposkytli státní elitě US příliš zdrojů na další období.

manboat
Návštěvník
manboat

Ještě bych dodal, že někteří lidé obtížně chápou status státní elity, protože se domnívají, že jsou striktně ohraničené nějak územně na státy. Jenže tak to není, státní elity, především USA, jsou rozlezlé po celém světě a může se tak někomu jevit, že jsou to ve skutečnosti globální elity. Rozdí mezi státními a globálními elitami je především v tom, že státní elity řídí strukturně a globální nestrukturně, to jest především tvorbou informačních polí.

Standa
Návštěvník
Standa

Trump je kovaný kapitalista ne globalista. Málokdo ví, že musel hned čtyřikrát vyhlásit bankrot, a to v letech 1991, 1992, 2004 a 2009. Přesto se vždy znovu postavil na nohy.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Standa
no spíš mu vždy na nohy pomohla Ivanka, protože ten narcistickej realitní makléř toho zjevně o podnikání a ekonomice moc neví. Pro americké bysnysmeny se jeho idiotské chování stalo noční můrou. Jeho “sankce” na kde koho USA dorazily.

Jotar Jablatar
Návštěvník
Jotar Jablatar

Za trumpem stojí armáda a tak musí občas dělat věci, které by třeba nedělal. Politik má omezené možnosti, i prezident

angel
Návštěvník
angel

debile !

Nirvana
Návštěvník
Nirvana

cum on! what regular’s?

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Jaryne,
na Doníka mi nesahejte! 😉
Co Doník dělá, dobře dělá, a jestli se mu to všechno podaří, tak vyhrajeme i my. 😉
Rusko se opět postavilo na nohy jenom díky sankcím a izolaci – po Gorbyho otevření dveří všem a samoobsluhou k dispozici … Jen díky té izolaci je dnes Rusko prakticky ve všem soběstačné, nezávislé, a BEZ dluhů.
Ropy i plynu je v Americe dost, stejně jako všude jinde – např. u nás u Hodonína, záleží jen na tom, jak hluboko zavrtáte (Sheol), a odstavování “naftařů z Texasu může být třeba i odstavování jednoho ze dvou “R”… Jinak – dávno se ví, že ropa i z “vytěženého” vrtu “dorůstá”, a po nějaké době opět proudí … je to taková krev země.
A “vesmírný výzkum”?
“…pro USA znamenalo, že se bez ruských raketových motorů které stále ještě musí od rusů kupovat, nedostaly ani na nízký orbit a pokud rusové odmítnou vozit jejich kosmonauty na mezinárodní vesmírnou stanici, skončí i tam.”
Myslíte ten megabazén v HolyWoodoo ? Co by tam dělali, když i tu “vlajku na Měsíci” zapichovali v HolyWoodoo?
Pamatujete si před pár lety – po nástupu k veslu, jak Doník veřejně a velmi nahlas vyhlásil “A vrátíme Americe její prvenství i ve VesMiru – vrátíme se na Měsíc, a postavíme tam základnu! Hned dám pokyn k přípravě!” a povolal zodpovědné “vjedce” z NASA, aby ihned!!! zahájili přípravy … A z “vjedců z NASA” k jeho překvapení (a já ho podezřívám, že velmi dobře zahranému překvapení 😉 ) vypadlo, že “to bude asi “problémek”, jelikož nějaké Van Allenovy pásy … se jaksi “objevily” kolem ZeměKoule, a ty jsou nepropustné, a tudíž nedovolí …. Lunu!
Navíc pak další “vjedci z NASA” – z jiného oddělení, kteří se měli starat o veškeré materiály od všech těch Apoll, a o výdobytky Vesmíru a Měsíce (nějaké šutry), zahlásili, že sice neví jak se to mohlo stát, ale všechny lejstra, výpočty a záznamy se kamsi “ztratily”(!), stejně jako ty šutry…
No není to hezká americká komedie ? 😉
Takže Doníkovi (a nejen jemu, ale celému světu) pak museli přiznat, že Luna asi jen tak nebude… Sorry , jako …. a od té doby už se o tom nemluví. (Jen Mech (musk) občas něco šveholí o Venus ( a její “kolonizaci” … nenažranými zbohatlíky, kteří už neví co by, a proto je potřeba je hezky pumpnout. 😉 – nevím, kolik už si jich předplatilo … až jednou … :-))) )
Rusové nejsou tak teatrální, tak se ani o tu “Lunu” nikdy nepokoušeli, přestože “mají ty motory”.
Vědí, jak je to ve skutečnosti, a stejně tak to ví i Doník.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Zvědavá matka
pochopil jsem , že to “Na Doníka mi nesahejte” je ironie. Naprosto souhlasím , že se velmi zasloužil o to, že se rusko vrátilo na pozici silné velmoci a výrazně posílilo hospodářsky a zejména potom nejen v soběstačnosti , ale stalo i světovou jedničkou ve vývozu několika komodit, například pšenice, což byla jedna z ran pro americké farmáře pro kterou Trump ztratil podporu právě farmářských států , které mu vyýrazně pomohly při první volbě. To posilování Ruska a i Číny zahájil už ušatý černoujšek z Mombasy v Keni ve svém nadšení,že jej udělali náčelníkem tak velkého kmene. Tolik konfiktů a teroristických akcí a napadání cizích států už
dlouho žádný USA prezident nepředvedl. Pokud se týká surovin v USA, ví každý, že už dlouho mají problém a nedostatek a musí si přikupovat , nebo je těžit s čím dál tím většími náklady. A to je pro tak katastrofálně zadluženou zemi problém. Pokud se týká těch raketových motorů a nízkého orbitu , neměl jsem na mysli tu Hyllywůdskou šaškárnu s “malým krokem pro člověka, ale velkým pro lidstvo”, i když to byla veliká trapárna zejména ve chvíli kdy jim do záběru spadla lampa, kterou zhodil ,osvětlovač. Pak to sice vymazali, ale svět už měl tu srandu natočenou. Ty ruské raketové motory USA stále kupují aby dostaly na ten nízký orbit své satelity, na kterých jsou dnes USA bytostně závislé. A Šojgu v nějakém rozhoru s usměvem poznamenal , že jak je USA jednou “naserou” , tak jim je briskně vypnou /zničí/ a bez nich se v USA nic nehne a jejich stateční mariňáci netrefí ani domů. A že techniku k ničení satelitů má výhradně čína a rusko ví také každý. A to je úplně něco jiného, než mezinárodní vesmírná stanice. Tam naprostou většinu kosmonautů kteří se tam léta střídají a věškétého materiálu , dopravují ruské vesmírné lodě. K něčemu takovému se USA ještě zdaleka nedopracovaly. A to je jen vyšší orbit. Teprve daleko nad ním, směrem k měsíci jsou Van Allenovy pásy , přes které se zatím nepodařilo dle seriozních vědců přepravit žádný živý organizmus z důvodu extrémní radioaktivity. A to je jen jeden z mnoha faktů , které tu jejich “měsíční šaškárnu”řadí jen do kategorie jejich jejich ubohých lží.

Nirvana
Návštěvník
Nirvana

USA jsou parazit, vysávající celý Svět. Víme, odkud vítr vane. Ale z P.R.C., mám strach, protože tam Satanisté těžce testují NWO! Bezcenné zelené papírky a dlouhopisy investují všude, kde to jen jde.
I RF bude mít v dalších letech obrovský problém na Sibiři – ostatně už má.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Nirvana
no on největší problém se “zelenými papírky” které FED tiskl v rolích jak hjzlpapír mají dnes nejvíce USA. A hlavně proto, že čína jako největší věřitel, ale i spousta dalších států se začali zbavovat amerických dluhopisů, na které si USA napůjčovaly a vytvořily ten astronomický dluh který mají vůči státům světa. . Právě to, že dnes jim už nikdo na žádné dluhopisy nepůjčí, protože všichni vědí, že jsou tak katastrofálně zadluženi, že už nejsou schopni splatit nejen dluh , ale
nesplácácí ani úroky z dluhů, což je pro každého věřitele jasný signál, začaly USA
tak rychle hospodářsky upadat. A židofašistické “investice” na dluh, dnes každý odmítá a svět už obchoduje mimo dolar. A problém rusů na sibiři? Možná jen s tím , že už tam není taková zima jako dřív a budou muset své sibiřské jednotky ,pracovníky a obyvatele převléknout, protože je jim v tom co mají horko.
Jinak nemám obavu, že by si rusové neporadili, ostatně jako vždy.