Američanům unikly informace o rozmístění jejich jaderných zbraní v Evropě! Americké hlavice...

Američanům unikly informace o rozmístění jejich jaderných zbraní v Evropě! Americké hlavice jsou uskladněny na 6 různých letištích v celkem 5 zemích Evropy! Uniklý dokument NATO hovoří o 150 amerických jaderných “zbraních” v Evropě, což je krycí označení pro MIRV nosiče různých typů! To znamená, že Američané mají v Evropě až 1500 termonukleárních hlavic a zakázané rakety středního doletu! Smlouva o zákazu vývoje těchto raket je podle šéfa NATO stejně mrtvá, dohoda INF zanikne 2. srpna!

Američanům unikly informace o rozmístění jejich jaderných zbraní v Evropě! Americké hlavice jsou uskladněny na 6 různých letištích v celkem 5 zemích Evropy! Uniklý dokument NATO hovoří o 150 amerických jaderných “zbraních” v Evropě, což je krycí označení pro MIRV nosiče různých typů! To znamená, že Američané mají v Evropě až 1500 termonukleárních hlavic a zakázané rakety středního doletu! Smlouva o zákazu vývoje těchto raket je podle šéfa NATO stejně mrtvá, dohoda INF zanikne 2. srpna!

Severoatlantická aliance (NATO) provedla opět další ukázku naprosté nekompetentnosti, což znovu potvrzuje, že český generál Petr Pavel, který v minulosti této organizaci předsedal v rámci vojenského křídla, zanechal po sobě alianci opravdu v tristním stavu. Takový bordel se jen tak nevidí a v Rusku je z toho velké pozdvižení, protože vyplavalo na povrch něco, co rozhodně nemělo. K čemu došlo? Z vedení NATO totiž v oficiálním veřejném dokumentu uniklo kompletní rozmístění amerických jaderných zbraní v Evropě. Levá ruka zjevně nevěděla, co dělá pravá a informace se tak dostala na veřejnost, čehož si všimli jako první belgičtí novináři. Je to téměř neuvěřitelné, ale jeden z nejvyšších pracovníků NATO vyzradil nejvyšší vojenské tajemství a je to prostě venku.

Základna Büchel v Německu.

Kanadský senátor pro obranu a bezpečnost Parlamentního shromáždění NATO Joseph A. Day totiž již v dubnu tohoto roku napsal a publikoval na webu NATO studii s názvem: “A new era for nuclear deterrence? Modernisation, arms control and allied nuclear forces” a do svého dokumentu zanesl i kompletní seznam rozmístění amerických jaderných zbraní v Evropě. Jakmile se informace donesla na veřejnost, vedení NATO dokument ze serveru okamžitě stáhlo a 11. července publikovalo již upravený dokument [1], který seznam amerických skladů neobsahuje. Každopádně, informace již unikla a je venku, informaci o tom přinesl i americký list The Washington Post [2] a ve Washingtonu je z toho mimořádný skandál, protože tato informace měla zůstat utajena. Americké jaderné zbraně se podle těchto informací nachází v 5 členských zemích NATO v Evropě na celkem 6 leteckých základnách.

  • Kleine Brogel, Belgie
  • Büchel, Německo
  • Aviano, Itálie
  • Ghedi-Torre, Itálie
  • Volkel, Holandsko
  • Incirlik, Turecko

A to zdaleka není všechno. Senátor Joseph A. Day totiž do dokumentu nešťastně uvedl výbušnou a šokující informaci, především pro ruskou generalitu, že Američané mají na těchto základnách dohromady “150 jaderných zbraní” pro operační použití v případě krize. Není jasné, jestli senátor Joseph A. Day je takový diletant a nula, anebo je to projev nedbalosti, nicméně toto směšně nízké číslo nepředstavuje počet jaderných hlavic, jak si možná senátor myslí, ale jedná se o tzv. “jaderná zařízení”, nebo též “jaderné zbraně”, které představují operační, taktické a operačně-taktické komplety. Jedním z nich jsou tzv. MIRV zařízení, což jsou raketová pouzdra až pro 12 termonukleárních hlavic, která se v případě pohotovosti montují na rakety, ale rovněž v kontejnerové podobě do strategických bombardérů B1-B a B-2 Stealth.

Uniklé informace o americkém jaderném arzenálu v Evropě má na svědomí kanadský senátor

Kanadský senátor si zřejmě myslel, že Američané mají v Evropě pouhých 150 jaderných hlavic a tím to hasne, jenže to je samozřejmě nesmysl, protože to by v případném konfliktu nestačilo na taktické údery při obraně ani jedné jediné země, natož celé aliance v celé Evropě. Jenže senátor tlumočil informace z vnitřních materiálů NATO a neuvědomil si, že “jaderná zbraň” ve vojenské terminologii se nerovná “jaderná hlavice”. Celkový počet 150 jaderných komplexů při přepočtu na MRV a MIRV kapacity znamená, že Američané mají v Evropě okolo 1500 termonukleárních hlavic. To by nebylo žádné překvapení, ani pro Rusko, jenže jedná se zde o jiný problém.

Joseph A. Day, kanadský senátor zodpovědný za únik tajných informací NATO.

Číslo 150 jaderných komplexů je příliš nízké pro zásoby tzv. jednohlavicových taktických jaderných komplexů krátkého doletu. Tyto komplexy totiž nepoužívají MRV a ani MIRV konfigurace pro nesení více hlavic na raketě, takže taková zásoba jaderných hlavic by byla nesmyslně a podezřele nízká pro celé NATO a obranu členských zemí NATO. To by prostě nedávalo smysl. Ruský generální štáb proto pracuje s podezřením, že zmínka o těchto 150 amerických jaderných zbraních na celou Evropu, resp. zařízeních, popisuje nikoliv hlavice, ale MRV a MIRV jaderné zbraně, tedy svazky až 12 hlavic v jednom pouzdru. Jenže, taková pouzdra lze montovat jen na těžké rakety středního doletu, které by Američané vůbec neměli v Evropě mít podle smlouvy INF. A to je ten průser pro NATO a USA.

Američané mají v Evropě jaderné zbraně jiného typu, než by měli mít, celé to prasklo a je to venku

Kanadský senátor je tudíž v roli naprostého idiota a debila, protože prozradil na Američany zásadní informaci, která ruskému velení okamžitě dojde a docvakne. Američané tak již podle těchto informací skrývají v Evropě a v Turecku po mnoho let raketové komplexy středního doletu, zřejmě v rozebraném a demontovaném stavu, protože jinak by nemělo smysl, aby Američané měli v Evropě jen 150 zbraní určených pro bombardování single hlavicemi a raketami krátkého doletu se single hlavicí. Američané tedy disponují v Evropě velkými komplexy v konfiguraci 9, 10 a 12 hlavic v jednom MRV nebo MIRV pouzdře pro nainstalování na balistické rakety středního doletu.

Základna Büchel v Německu.

A najednou by to všechno dávalo smysl, proč američtí jestřábi již od konce minulého roku řvali a sehráli to divadlo s odstoupením od smlouvy INF na zákaz raket krátkého a středního doletu, že prý Rusko porušilo dohodu tím, že vyrobilo raketu 9M729 Novator, která má zakázaný střední dolet. Byla to pro Američany jasná záminka, protože tyto uniklé informace z NATO nyní jasně demaskují ty šašky typu Gen. Petra Pavla, nebo šéfa NATO Jense Stoltenberga, který oznámil [3], že smlouva INF zanikne už 2. srpna.

Američané mají v Evropě už nachystány a uschovány rakety středního doletu, protože pro tyto rakety už mají připraveno 150 zbraňových pouzder s mnoha hlavicemi. Agrese proti Rusku je připravena a naplánována, Američané mají MRV a MIRV komplexy nachystané na základnách a potřebují pouze sestavit a smontovat rakety středního doletu a postavit je na odpaliště. A jenom díky kanadskému diletantovi, který nechápe rozdíl mezi zbraní a hlavicí, teď víme, čím Američané ve skutečnosti v Evropě disponují.

Američané věděli, že Rusové už vědí o jejich podivných jaderných počtech munice v Evropě, a proto musely USA odstoupit od smlouvy INF jako první

Ruská armáda zřejmě o tomto už dávno věděla a začala přijímat protiopatření. Američanům praskly nervy, protože jim došlo, že je Rusové odhalili. A proto Američané, aby nebyli za idioty, začali křičet na Rusko, že porušuje smlouvu INF a kvůli němu musí USA od smlouvy odstoupit. Zkrátka, ve chvíli, kdy to už nešlo zachránit a Rusové zjistili, že Američané v Evropě mají schované rakety středního doletu v rozebraném stavu, ale mají pro ně přichystaných 150 komplexů MRV/MIRV, tak Američané věděli, že to musí být oni, kdo první smlouvu INF vypoví, protože jinak by smlouvu vypovědělo Rusko a obvinilo by USA. Najednou to všechno do sebe zapadá, proč americká strana tak umanutě a tvrdošíjně chce od smlouvy INF odstoupit. Je to logické, celou dobu Pentagon měl v Evropě schované rakety a hlavicové komplexy středního doletu.

Základna Incirlik v Turecku.

To ale otevírá další otázku, jak dlouho ty komplexy Američané v Evropě mají? Co když se jedná o ty samé komplexy, které byly v Západní Evropě v 80. letech minulého století před podpisem smlouvy INF? Co když Američané nikdy rakety z Evropy neodsunuli, ale pouze je rozmontovali a schovali do podzemních a tajných krytů spolu se 150 MRV/MIRV komplexy? To by potom znamenalo, že USA podváděly od samotného počátku a nikdy nedošlo z jejich strany k naplnění dohod podle smlouvy INF. Takže, co to znamená? No, je docela reálné, že současné a zběsilé americké odcházení od smlouvy INF je pouhé zametání stop po jejím neplnění ze strany USA po celou dobu a nyní hrozilo, že se to provalí. Uniklé informace z NATO o směšně nízkém čísle 150 “jaderných zbraních” na obranu celé Evropy a celého NATO to pouze potvrzují.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Přerovské strojírny
Návštěvník
Přerovské strojírny

Smlouva o likvidaci raket středního a krátkého doletu je zrušena. Nyní přijde ten zázračný ekonomický růst, že? Závod ve zbrojení by jej mohl stabilně zajistit. Jako daňový poplatník a dělník se na ten zítřejší “blahobyt” moc těším…

Tomáš Jedno
Návštěvník
Tomáš Jedno

MIRV je v tomto případě poněkud zavádějící termín. Z definice “multiple independently targetable reentry vehicle (MIRV)” se jedná nikoliv o rakety středního a krátkého doletu, které jsou předmětem INF, ale o balistické střely dlouhého doletu. Sám článek je kvalitní a použití chybné terminologie je možná vedlejší, leč nahrává individuím typu Jakuba Jandy k útokům na Aeronet, takže se laskavě hned neuražte, že jsem si dovolil technickou poznámku 😉

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Nikdy se nic neděje nechtěně nebo náhodou. Vše má svůj cíl a záměr…

Babuš
Návštěvník
Babuš

Ba ba, ještě se nestalo, aby něco nějak nedopadlo 🙂

konzerva
Návštěvník
konzerva

Copak nám to ti ameri´káni sestřelili….svůj, mossadu nebo iránský dron??.. https://rusvesna.su/news/1563541407comment image
Zajatí američené pochodovali 17.7.1944 v paříži a římě… https://www.youtube.com/watch?v=U1CnKsvZXQIcomment imagecomment imagecomment image

r.m.
Návštěvník
r.m.

možná ám to jednou vysvětlí ČéTé, ale spíš nee

Do Redakce zpravodajství ČT také nikdy nebylo vypsané řádné výběrové řízení. Takže je to zřejmě jen a jen záležitost osobních konexí. Což platí o celé ČT. Produkční si zaměstnávají své dcerky a synky jako asistenty, tehdejší šéfdramaturgové si jako řadové dramaturgy brali své známé…
http://outsidermedia.cz/verejnopravni-sluzba-obcanum/

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

r.m.
jednoduše řečeno, jeden židáckej darebák vedle druhého. A prý česká televize.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva
ať už ten dron byl USparchantů nebo mosadu, jedno je jisté Iránců nebyl. Takže jen další důvod k
blbé propagandě a provokacím

r.m.
Návštěvník
r.m.

http://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/AAEwe5I.img?h=799&w=799&m=6&q=60&o=f&l=f&x=495&y=443
http://www.msn.com/cs-cz/zpravy/v%C4%9Bda-a-technika/popul%C3%A1rn%C3%AD-aplikace-z-v%C3%A1s-ud%C4%9Bl%C3%A1-starce-a-takt%C3%A9%C5%BE-v%C3%A1m-pr%C3%BD-ukradne-data/ar-AAEvUCH?ocid=spartanntp
Populární aplikace z vás udělá starce. A taktéž vám prý ukradne data
Ruská aplikace FaceApp dokáže i omladit. V tomto případě omladila Zemana a co se nestalo, podoba s mladým Viktorem Koženým jak vyšitá.

Babuš
Návštěvník
Babuš

Tak jsem si pustil SVCS a místo pana VK tam hraje ruský rádio nebo co?
Už asi pátá ruská písnička a ani slovo?
To je potom těžký tvrdit, že nejste proruský rádio a neplatí vás Putin 🙂
comment image
to Vás někdo hacknul nebo co?

r.m.
Návštěvník
r.m.

VK tam mluví jen v pátek od plus mínus 19:00

Bard
Návštěvník
Bard

Jsi jednoduchej

Bard
Návštěvník
Bard

Oprava: zjednodušenej

Babuš
Návštěvník
Babuš

Poradím vám. Když napíšete koment, dá se asi 5 minut opravovat, takže když na něm shledáte nějaký překlep…. stačí ho opravit. Kliknete na Uprav a změníte co potřebujete.
Zjednodušeně řečeno 🙂
V jednoduchosti je krása.
Dvouduchá individua mají problém, říká se mu :
http://www.cmhcd.cz/stopstigma/poradna/psychiatr/rozdvojena-osobnost/

Bard
Návštěvník
Bard

To mi nemusíš radit, čulibrku, udělal jsem přesně to, co jsem chtěl udělat a napsat to tak, jak jsem to chtěl napsat.

Babuš
Návštěvník
Babuš

No to pak ovšem vysvětluje, že jednoduchost je vám proti mysli , jsa dvouduchým, což je víc než jedna.
Ten jejich ruskej zvukař Jarda je prostě bůh… plete si čudlíky… nemluví… pouští fajn šit… asi taky nějaký dvouduchý 🙂

Bard
Návštěvník
Bard

Hele, synku, člověk, který tu propaguje debily a primitivní vrahy Mašíny a podobné lidi jejich úrovně, což si udělal ty, několik dni zpátky v místní diskusi, je podle mého na jejich úrovni a proto se s tebou dále již nehodlám zabývat, snad si rozumíme. Pro mne jsi přesně to, co jsem napsal výše. Sorry, končím.

Babuš
Návštěvník
Babuš

IMHO si , otče , nemusel ani začínat. Mašíni jsou hrdinové, takže díky za kompliment. Já ti rozumím. Dokonce i chápu. Chápu Vás oba.
BTW kapesný by nebylo , taťko ? 🙂 ty starej barde 🙂

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Babuš
pro tebe je člověk který podřízne svázaného člověka hrdina,jo? To seš obyčejnej gaquner a patříš za katr stejně jako Mašíni “na věšák”.

Babuš
Návštěvník
Babuš

OK, takže pokud někdo utíkal z koncentráku a při tom použil násilí proti SS manům tak byl vrah. Jasně. Pak jo. Celá ta vaše socialistická respublika byl koncentrák a každej kdo byl v cestě a hrozilo že vás nabonzá, byl škodná. Kdyby mohli lidi za komančů volně odcházet, nebylo by akce Mašínů. Nebo si myslíte, že místo aby se sebrali , vše prodali a odjeli auty do německa by někdo zabíjel?
PCHE.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Babuš. Tedy pokud podle vaší logiky, příští týden, někdo zabije pokladníka, saniťáka, uloupí peníze, zapálí, zabije pár policistů – je hrdina? Opravdu?

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

My jsme Slovani, takže určitě lepší ruský písničky než vymletý sračky od umělců MKUltra 😀

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

A neměl bys BigBossi pak změnit přezdívku na dejme tomu VjelíkijChozjájin ? Nebo tak něco.
Ja na primjér sámaja málenkaja kikímora … bíp.
Nu daváj.

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Nemyslím si. Bo jména si nevybíráme

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

To je slovo chlapa. Jména si vybírají nás. Moje jméno např. vybrali lidi a ušili mi takovej debilní kulich. Kdyby bylo po mym, menoval bych se třeba Velkej Tygr , nebo Super sůva , Mutantní Nindža želva, nebo tak něco.

JohnnyGoToHollywood
Návštěvník
JohnnyGoToHollywood

Velmi hezká ČeskoSlovenská skladba Hranice:

https://www.youtube.com/watch?v=Mj4aQ9NCnOk

Janaz
Návštěvník
Janaz

Na 99,99% to bol plánovaný únik a nie náhoda. A že amíci rakety stredného doletu s jadrovými náložami len rozobrali a nikam neodviezli ma vôbec neprekvapuje, prekvapilo by ma, keby amíci nejakú dohodu plnili.

Ludek
Návštěvník
Ludek

Janaz
“Janaz” a “anazuz” = póvl!
Čaputová je prožidovský ksindl!

r.m.
Návštěvník
r.m.

comment image

IvaS.
Návštěvník
IvaS.

Vy, Luďku, evidentně nejste normální.
K normálnímu rozumnému příspěvku zařvat takový blábol … to je fakt diagnóza.

Vene
Návštěvník
Vene

Jedovatým morem zavšivení američtí sionisté si nedají a nedají pokoj.
Ať žije Rusko a Rusové, naši slovanští bratři.

anonym
Návštěvník
anonym

Vene
Rusů mám za 40 let plnou prdel, pohříchu těch Amíků je taky dost. Tak nevím, kam se obrátit, když z další strany hrozí Spojené státy Evropské a V4 se rozkládá na podrazáky. Sami za sebe asi sotva.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

anonym
a včempak ti asi ti rusové vadí v kontextu s teroristickými USA a šmejdy prolezlou EU založenou ke zničení evropy?

Aldo
Návštěvník
Aldo

Trump hodlá schválit v nejbližší době rozhodnutí o devalvaci dolaru.
——————————————————————————-
Analytici největších bank a investičních fondů varují: kvůli celkovému zpomalení a úpadku v obchodě rozpoutaly centrální banky světovou měnovou válku. Čím to hrozí ekonomice a proč budou euro a dolar stále levnější?
Podle odhadu WTO se mezinárodní obchod snížil v roce 2018 o 0,5 bilionu dolarů a letos mají ztráty dosáhnout 1,5 bilionu. Mezinárodní měnový fond varoval, že pokračování konfrontace s Čínou sníží světový HDP o 0,5%, tj. o 455 miliard dolarů.
„Úrokové sazby klesly dnes na historická minima, proto centrální banky nedokáží ovlivnit hodnotu úvěrových prostředků obvyklým způsobem. Jediná varianta spočívá v oslabení národních měn,“ řekl televizi CNBC šéf oddělení měnové politiky zemí G10 Bank of America Merrill Lynch Tanos Vamvakidis.
Jakmile Státní pokladna zveřejní příslušné nařízení, zahájí Federální rezervní banka New Yorku měnové intervence. Začne prodávat dolary a nakupovat cizí měny, varovali bankovní analytici. Oslabí to dolar, který je, podle odhadu Bank of America, přeceněn dnes přibližně o 13 %.
„Nemohou ovlivnit cenu půjček, protože úrokové sazby dosáhly historického minima. Jediný způsob, jak se dají v budoucnu zmírnit peněžní a úvěrové podmínky, je oslabení národní měny,“ vysvětlil analytik.
Během následujícího závodu v devalvacích se miliardy dolarů budou přemísťovat po světě, z jedněch papírů do druhých, a vytvářet tržní bubliny. Tohle všechno vede k nové krizi.

https://cz.sputniknews.com/svet/2019071910374216-utok-na-dolar-trump-chysta-menovou-valku/

r.m.
Návštěvník
r.m.

jen aby taky nakoupili dost CZK abychom přestali práci našich lidí vyvážet zdarmo, taky se nám snaží namluvit, že když budou půjčky jen s minimálním úrokem, zhroutí se ekonomika: to je teda systém, já myslel, že ekonomiku tvoří výroba a služby a ony jsou to úroky z půjček, kydy

Milada
Návštěvník
Milada

Kazdy cech je dluzen 160 800,- kc
A to se bude par milionu posilat do Turecka, aby sem nelezli migranti.

IvaS.
Návštěvník
IvaS.

Každý Čech není dlužen nic. Dluží pouze ti, co byli u moci a přijímali debilní rozhodnutí, a pak ti, co volili stále dokola tyhle vlastizrádné strany a dementní politiky, co nás zadlužují. A doufám upřímně, že na ně dojde a budou platit.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Presne tak Valka mezi bankami je v plnem proudu. Uvidime co bude z tohoto –
https://www.casopis-sifra.cz/na-lodi-ktera-patrila-bance-jp-morgan-zabavily-americke-urady-pri-jednom-z-nejvetsich-zatahu-v-historii-20-tun-kokainu/
Sakris, ta lod nejela na mazut ale na koks !
Ale co taky cekat od mafiozu z Neapole, ze?

r.m.
Návštěvník
r.m.

taková škoda, než keřík koky vyroste a listy se otrhaj to kua trvá, nevím proč tak šílej, když jde o 100% bio pěstitelství a kokain likviduje řadu nebezpečných baktérií

herrique
Návštěvník
herrique

comment image

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno
r.m.
Návštěvník
r.m.

Tajemství nejbohatšího muže světa: Rockefellerův otec byl podvodník
https://www.idnes.cz/xman/styl/john-davison-rockefeller-miliardar-otec-podvodnik-ropa.A190625_143358_xman-styl_fro?recommendationId=000000000034-0000-0000-000000000000
na shnilých základech se nic koudného postavit nedá