Američané začali na ukrajinských vojácích testovat vakcíny na Covid-19 jako na laboratorních...

Američané začali na ukrajinských vojácích testovat vakcíny na Covid-19 jako na laboratorních krysách, ale dopadlo to špatně, v Charkově na tyto vakcíny již zemřelo 5 ukrajinských vojáků! Američtí virologové ukrajinským lékařům ani nesdělili složení vakcín, takže ti potom nevědí, jak dobrovolníky z řad ukrajinské armády zachraňovat a léčit, když je zkušební vakcína začne ohrožovat na životě! Americká ambasáda v Kyjevě na svém webu přiznala, že americká vláda financuje na Ukrajině výstavbu virových laboratoří v rámci výzkumu nejnebezpečnějších virů a Kyjevu poskytla celkem 4 mobilní výzkumné laboratoře! Na Američanech se nic netestuje, zato Ukrajinců je mnógo!

Američané začali na ukrajinských vojácích testovat vakcíny na Covid-19 jako na laboratorních krysách, ale dopadlo to špatně, v Charkově na tyto vakcíny již zemřelo 5 ukrajinských vojáků! Američtí virologové ukrajinským lékařům ani nesdělili složení vakcín, takže ti potom nevědí, jak dobrovolníky z řad ukrajinské armády zachraňovat a léčit, když je zkušební vakcína začne ohrožovat na životě! Americká ambasáda v Kyjevě na svém webu přiznala, že americká vláda financuje na Ukrajině výstavbu virových laboratoří v rámci výzkumu nejnebezpečnějších virů a Kyjevu poskytla celkem 4 mobilní výzkumné laboratoře! Na Američanech se nic netestuje, zato Ukrajinců je mnógo!

V souvislosti s hysterií a celosvětovou pandemií koronaviru se v poslední době hovoří o tom, že vakcína na Sars-Cov-2 už je na cestě a možná už na podzim si budete moci stoupnout do fronty na očkovací látku. Jenže, co už se tak nahlas nepropaguje a nesděluje, to jsou velice podivné a bizarní procesy okolo testování těchto vakcín. Pokud si myslíte, že tyto vakcíny se testují někde v laboratořích na pokusných myších nebo krysách, tak to je samozřejmě omyl, protože na to není čas.

Farmaceutické společnosti se snaží čas nezbytný pro vyvinutí vakcíny maximálně zkrátit, a tak jsou etické standardy ohýbány a obcházeny tak, že jakmile vakcína úspěšně zareaguje v Petriho misce, okamžitě se testuje na lidech a na pacientech. Ovšem, nikoliv v USA. Tamní zákony to totiž zakazují. Všechny potenciální vakcíny na Covid-19 se v této době, a to bude pro většinu z vás šok, testují ve Východní Evropě a tím pádem ve slovanských zemích. Zemí, která se stala zkušebním vakcinačním polygonem č. 1 na světě, je Ukrajina.

Maxim Stěpanov, ministr zdravotnictví Ukrajiny

Ukrajinský ministr zdravotnictví Maxim Stěpanov na tiskové konferenci 22. června v Kyjevě uvedl [1], že na Ukrajině se s okamžitou platností začínají testovat 4 různé léky na Covid-19 od amerických farmaceutických firem, jejichž jména nezveřejnil. V souvislosti s tím hovořil o vakcínách a plánu WHO na celosvětovou kampaň na podporu očkování proti Covid-19, která by měla začít přesně za rok, tedy v polovině roku 2021.

Testování léků na Covid-19 a rovněž vakcín probíhá na Ukrajině v Charkově při tamní lékařské univerzitě a dobrovolníky jsou především ukrajinští vojáci, kteří se dobrovolně přihlašují k testům očkovacích látek proti Sars-Cov-2. Jenže tiskový mluvčí Lidových milicí Luhanské lidové republiky před několika dny uvedl [2] pro ruské a ukrajinské tiskové agentury informaci, že testování na ukrajinských vojácích se vymklo kontrole, protože v Charkově po podání zkušebních vakcín zemřelo postupně 5 vojáků ukrajinské armády, dalších 8 dobrovolníků je v kritickém stavu a 3 z nich byli připojeni na plicní ventilátory.

Američanům na Ukrajině zemřelo už 5 vojáků ukrajinské armády, když na nich testovali vakcínu na Covid-19

Pokusů se od 22. června účastnilo 15 ukrajinských dobrovolníků, z toho 10 vojáků ukrajinské armády. Podle svědectví lékařů, kteří na testy dohlíželi, nebylo možné zemřelým dobrovolníkům nijak pomoci, protože na místě přítomní američtí virologové odmítli ukrajinským lékařům z fakulty epidemiologických nákaz Charkovské lékařské univerzity sdělit virologické a látkové složení vakcíny, takže nebylo možné vojákům pomoci, neboť nebylo jasné, jako látky a biologické kmeny se ve vakcíně dostaly do těl vojáků [3], nejprve zemřeli 4 z nich, později i pátý [4]. Tyto informace jsou na Ukrajině přísně tajeny a Luhanská lidová republika je získala díky své rozvědce a bohatým informačním kontaktům v Charkově.

Vojenská nemocnice v Charkově, kde v dubnu propukla epidemie Covid-19

Ukrajinci jsou podle lékařů v Charkově de facto v pozici a roli pokusných laboratorních krys, na kterých Američané zkouší své experimentální vakcíny metodou pokus-omyl. Pokud by se něco takového stalo v USA, okamžitě by farmaceutická firma byla obviněna z 5-násobného zabití a čelila by kriminálnímu vyšetřování. Jelikož však americký právní systém je založen na teritorialitě a americké soudy nestíhají trestné činy Američanů spáchané v zahraničí, tak díky tomu americké farmaceutické společnosti tohoto využívají a v zemích 3. světa se chovají způsobem, že si kupují lidi na testování.

Americká vláda buduje na Ukrajině laboratoře na výzkum nejnebezpečnějších virů

Dobrovolné testování probíhá i v Rusku [5], kde lidé za odměnu dostanou 100,000 rublů, tedy zhruba asi 1500 USD za to, že podstoupí celý zkušební vakcinační cyklus. Jenže testování doma na vlastních lidech je úplně jiná liga s jiným přístupem. Zkušební vakcíny jsou navrženy tak, aby nepředstavovaly a maximálně minimalizovaly riziko pro dobrovolníky, protože testování probíhá v rámci národa na vlastních lidech ze strany ruských farmaceutických firem.

Ovšem pokud farmaceutická firma vezme do krabice své vakcíny a provede s nimi vakcinační testy na druhé straně planety v nějaké zemi 3. světa, resp. v zemi bývalého Východního bloku, tak je potom jasné, že na kolaterální škody se ohledy brát nebudou a laboratoř otestuje na těchto lidech naprosto všechno, co ji napadne, bez jakýchkoliv etických zábran a pravidel. Jestliže máte v Charkově tým 15 dobrovolníků na testování vakcíny a 5 dobrovolníků vám na vzorky vakcín zemře, tak to nemá nic společného s vědeckými a seriozními testy, ale je to masakr za bílého dne.

Test na Covid-19, informační cedule

Americká vláda na území Ukrajiny provádí velmi podivné aktivity, se kterými se pochlubila na svých webových stránkách [6] dokonce i americká ambasáda v Kyjevě. Washington ve spolupráci s Ukrajinou totiž spustil speciální program na ochranu před virovými a biologickými hrozbami a Američané začali na Ukrajině budovat zbrusu nové biohazard laboratoře.

Americký laboratorní výzkum na Ukrajině se v rámci tohoto programu zabývá výzkumem ptačí chřipky, veškerých kmenů rodiny SARS, včetně koronavirů, nechybí ani výzkum hemoragických virů Ebola, hantavirů, prasečí chřipky atd. Američané si tak za dozoru a supervize amerického ministerstva zahraničí a jeho ambasády v Kyjevě budují na Ukrajině mohutné testovací a laboratorní zázemí pro vývoj virů, a to zjevně nejen civilního použití. Na webu amerického velvyslanectví v Kyjevě je uvedený popis tohoto programu, který opravdu vyvolává obavy. Na webu americké ambasády v Kyjevě se totiž píše toto:

Program snižování biologické hrozby na Ukrajině

Program snižování biologických hrozeb v rámci amerického ministerstva obrany spolupracuje s partnerskými zeměmi na boji proti hrozbě výskytu (úmyslných, náhodných nebo přirozených) nejnebezpečnějších infekčních chorob na světě. Program plní poslání ke snižování biologické hrozby rozvíjením kultury, zvládání bio-hrozeb, mezinárodních výzkumných projektů a posílení schopnosti partnerů posílit biologickou bezpečnost a epidemiologický dohled. Prioritními oblastmi programu snižování biologických hrozeb na Ukrajině jsou konsolidace a ochrana patogenů a toxinů, které představují nebezpečí. Dále je úkolem pokračování pomoci Ukrajině při posilování schopnosti Ukrajiny detekovat a hlásit ohniska nebezpečných patogenů dříve, než budou představovat hrozbu pro bezpečnost nebo stabilitu.

Současnými výkonnými agenty Programu snižování biologických hrozeb na Ukrajině jsou Ministerstvo zdravotnictví, Státní služba Ukrajiny pro bezpečnost potravin a ochranu spotřebitele, Národní akademie agrárních věd a Ministerstvo obrany.

Pomoc ministerstvu obrany při reakci na COVID-19

Sanitární a epidemiologické oddělení velení lékařských sil Ministerstva obrany Ukrajiny obdrželo od Agentury pro snižování hrozeb obrany čtyři mobilní laboratoře, aby posílily systém epidemiologického dozoru v ozbrojených silách Ukrajiny. Ministerstvo obrany Ukrajiny obdrželo od vlády Kabinetu ministrů Ukrajiny oficiální příkaz k rozmístění mobilních laboratoří v Kyjevě, Lvově a na východní Ukrajině na pomoc v boji proti COVID-19.

Dne 11. dubna 2020 navštívil prezident Zelensky sanitární a epidemiologické oddělení v Pokrovském v Doněcké oblasti a dozvěděl se o schopnostech mobilních laboratoří pomáhat armádě a civilistům během epidemie COVID-19 ( zpravodajský článek ).

Stavba laboratoří

V rámci Programu snižování biologické hrozby došlo k modernizaci mnoha laboratoří Ministerstva zdravotnictví a Státní služby pro bezpečnost potravin a ochranu spotřebitele Ukrajiny a bylo dosaženo biologické bezpečnosti úrovně 2. V roce 2019 byly v rámci tohoto programu vybudovány dvě laboratoře pro Státní službu Ukrajiny pro bezpečnost potravin a ochranu spotřebitele, jedna v Kyjevě a druhá v Oděse.

Americká ambasáda tak na Ukrajině koordinuje biologickou a virologickou obranu a ochranu, pomáhá budovat laboratoře, poskytuje Ukrajině i mobilní laboratoře, které lze operativně přesunovat z místa na místo přímo v terénu. Žádná jiná země od USA v době koronavirové krize tak mohutnou pomoc od USA a americké vlády nedostala, takže si snadno domyslíte, jak vysokou prioritu má Ukrajina pro americké farmaceutické společnosti a rovněž i pro americkou armádu.

Aktuální výzkumné projekty

Program snižování biologické hrozby podporuje mnoho společných výzkumných projektů, na nichž ukrajinští a američtí vědci spolupracují. Několik nedávných příkladů takových projektů je uvedeno níže:

  • „Posouzení rizik šíření určitých zvláště nebezpečných patogenů influenzy ptáků, které jsou potenciálně přenášeny stěhovavými ptáky na Ukrajinu“
  • “Prevalence hemoragického viru Krym-Kongo a hantavirů na Ukrajině, jakož i potenciální potřeba diferenciální diagnostiky pacientů s podezřením na leptospirózu.”
  • “Prevalence viru afrického moru prasat (ASFV) u domácích prasat a divokých prasat na Ukrajině – budování schopnosti studovat, jak se tento virus přenáší prostřednictvím charakterizace izolátů viru sekvenováním genomu a fylogenetickou analýzou.”
  • „Epidemiologický dohled nad virem afrického moru prasat a posouzení regionálního rizika: studie z terénu“
Konference

Program snižování biologické hrozby vybízí ukrajinské vědce k účasti na vědeckých konferencích po celém světě, kde mají příležitost představit svou práci a integrovat se do mezinárodní vědecké komunity.

Jak sami vidíte, Američané si z Ukrajiny udělali virovou laboratoř a z Ukrajinců laboratorní krysy. Důvodem je stále vysoká vzdělanost lékařských a vědeckých kádrů z dob éry Sovětského svazu, kteří patřili k naprosté světově vědecké špičce v oblasti biologie a chemie, takže Američané se rozhodli využívat na Ukrajině uznávané a zkušené post-sovětské kádry a vědce pro potřeby amerického výzkumu. Právě proto investují do modernizaci a výstavby virových laboratoří na Ukrajině a ne někde v prostoru rovníkové Afriky mezi pologramotnými černochy.

Východní Evropa se stává laboratoří, kde je možné na Slovanech (za souhlasu jejich vlád) testovat všechno, od jedovatých potravin až po nebezpečné vakcíny

Ukrajina se dá využívat nejen jako zdroj k tunelování klasických zdrojů, ale i mozků. A tak není problém přivézt na Ukrajinu vzorky vakcín a otestovat je na ukrajinských vojácích. Několik jich zemře, ale to přece nevadí, ukrajinská média to ututlají a Ukrajinců je přece mnógo. Ukrajinci dostanou na ruku 100 dolarů a podepíší papír, že nebudou laboratoř žalovat za zdravotní újmu, že byli seznámeni s rizikem a chudí Ukrajinci za pár dolarů udělají cokoliv.

Jenže v těchto laboratořích na Ukrajině se testují i věci, které nejde legálně testovat ani v USA. Dětské léky, dětské vakcíny, testy vakcín na dětech, na novorozencích, prostě věci, které v USA jsou buď naprosto nepřípustné, anebo jejich schvalovací proces trvá 20 nebo i 30 let. A jak uvedl [7] server Global Research, na Ukrajině podle všeho Američané vyrábí i biologické zbraně v přesně zmapovaných závodech a laboratořích. Mapa těchto laboratoří je níže.

Americké vojenské bio laboratoře na Ukrajině, zdroj: Global Research

A pozor, nemyslete si, že těmi pokusnými krysami jsou jenom Ukrajinci. Společnost Gilead také neměla povolení v USA ke klinickému testování, a tak testovala na jaře svůj Remdesivir v nemocnicích v České republice. Teprve poté, když se ukázalo že české pacienty Remdesivir nezabíjí, tak dostal Gilead povolení ke klinickým testům i v USA. Český gój nebo ukrajinský gój, v tom není rozdíl. Když něco je potřeba otestovat, seriozní vědec to otestuje na myších a krysách.

Když něco spěchá, farmaceutická firma to otestuje na Ukrajincích, Češích a dalších slovanských gójích ve Východní Evropě. A čím více na východ v Evropě, tím drsnější metody farmaceutických firem z USA. V Česku na to šli ještě opatrně s Remdesivirem, na Ukrajině ale už zemřelo při testech 5 vojáků, a to začali testovat teprve před měsícem. Na západě by si to nikdo nedovolil, ale na Divokém Východě je dovoleno vše. Plné huby svobody a demokracie, ale ve skutečnosti nám holí hlavy už 30 let a teď už jsme i v rolích pokusných krys.

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 8 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 25% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Picúr
Návštěvník
Picúr

Čo sa týka testovania vakcínu na Covid 19, na to sa prihlasujú màlo solventní jedinci , pre ktorých aj tá alamuzna ktorú dostanú za účasť je veľkou pomocou. Žiaľ nie sú si vedomí následkov .

Toti
Návštěvník
Toti

Nedávno šéf světové zdr. organizace bil na poplach, jak začne kovid řádit v Africe. Děje se tak? Nebo neumím hledat v toku informací?

CCX
Návštěvník
CCX

Tak a je to tady! Kvůli hysterickým havloidům museli lidi odložit roušky, protože to přidávalo body Babišovi. “Roušky nosí jenom voliči Babiše!” No a teď, když nakažených je víc než při maximu v dubnu, je budeme muset zase znovu nasazovat. Takže poděkujme sluníčkářům za znovurozjetí epidemie koronaviru!

Dáša
Návštěvník
Dáša

Co to je “nakažený”? Nebo: “pozitivně testovaný”? Na toto téma mluvil senátor MUDr. Źaloudík, lékařská kapacita z brněnské onkologie. Na jeho text jsem upozornila níže a nebo je k dohledání na PL.
Ovšem musím poznamenat, že MUDr. Žaloudík nemá žádné obchodní zájmy ve vakcinaci lidí, jako pan doktor z české vlády, kterému hodlá prezident udělit nejvyšší státní vyznamenání, asi za manipulativní marketing.

zemekf
Návštěvník
zemekf

přijeď k nám, jeden mejdan a 26 nakažených, 160 lidí v karanténě, oni ti to poví …..
Co je “nakažený”? Nebo: “pozitivně testovaný”?
Žaloudíka přivítáme také ))))))

victor12gCx
Návštěvník
victor12gCx

Zajímavé je, že u všech léků je příbalový leták se složením a všemi riziky. A u vakcín ne.

Toti
Návštěvník
Toti

Lék a vakcína je úplně něco jiného. Věřím, že už Vám to napsalo přede mnou více lidí, ale zatím tady žádný koment nevidím.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Co to plácáš za blbosti, čemu “věříš”? Ty jelito?

A proč by vakcína jakožto léčivo neměla mít v příbalovém letáku napsáno všechno to, jako třeba u antibiotik? Ty vemeno? Co to tady točíš?

Toti
Návštěvník
Toti

Opravdu “bruto”, podle výraziva děláte zřejmě na jatkách. Zčásti to níže napsala anonymka, běžte si koupit vakcínu do lékárny s tím, že si ji budete sám aplikovat a určitě dostanete vakcínu a i ten příbalový leták 🙂 V balení je třeba i 100 ks vakcín, nicméně zabalená do letáku není ani jedna.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Nepiš blbosti.

Toti
Návštěvník
Toti

V něčem máte ale pravdu. Je důležité číst příbalové letáky. Váš otec to 9 měsíců před Vaším narozením, když se náhodně setkal s Vaší matkou a otevřel krabičku s kondomem, neudělal. Bohužel pro čtenáře Aeronetu.

anonymka
Návštěvník
anonymka

victor12gCx
To je proto, že doktoři to objednávají ve velkoobchodních balení k vůli slevám a je v jednom balení v krabici příbalák jen jeden. Tím že si vakcínu neaplikujete sami, nýbrž prostřednictvím lékaře, tak se má za to, že návod k upotřebení nepotřebujete. ovšem na vyžádání vám lékař musí dát příbalovou informaci přečíst.
Je to ovšem na nic, stejně se jen dozvíte, že možné nežádoucí reakce je zvýšená teplota, mírná alergická reakce a podobné kraviny. možné závažné vedlejší účinky jsou bagatelizovány na nějaké zbytková promile v populaci, takže údajně riziko nehrozí. Ovšem nikdo vám nezaručí, že nebudete právě ten jeden z milionu u kterého se ty závažné účinky projeví.
Mám s tím zkušenost s kočkou, handrkovala jsem se s firmou Bioveta, po očkování kocoura nastaly velmi závažné účinky, kočku jsem doléčovala půl roku, což stálo nemalé peníze, ale z Biovety nevyrazíte ani dech, nebo omluvu, natož pak náklady léčby. Pamatuji si dobu, kdy psy, tak tři z deseti, běžně po očkování proti vzteklině ochrnovali na zadní nohy, pak dlouhé marodění, a nakonec úhyn. Stejně to bylo nařízené aplikovat a nikdo s tím nic neuděl, i když vzteklina v zemi prakticky nebyla.
Po dlouhých letech se pak vyrobila nová vakcína s mírnějšími vedlejšími účinky.

f.g.
Návštěvník
f.g.

anonymka
Sára, neotravuj.

Dáša
Návštěvník
Dáša

To mohu potvrdit. Před 4 lety jsem (naposled) nechala očkovat kocoury. Zatímco tři se s tím jakž takž vyrovnali, paradoxně jeden ten největší a nejmladší měl velké problémy. Plakal bolestí a tři dny s ním nic nebylo.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Asi záleží na tom, zda si očkovanec o krabičku od vakcíny řekne. Tuhle jsem viděla v čekárně lékaře slečnu, která si byla vyzvednout v lékárně vakcínu proti klíšťové encefalitidě a čekala na aplikaci. Jestli tam je leták nebo ne – o tom asi nepřemýšlela. Asi to potřebovala aby mohla vylehávat v trávě u vody. A nebo ji fascinovalo to tlusté klíště z reklamy, která běží v několika modifikacích průběžně.
Co jsme se naleželi v trávě u splavu a nikdy nic jsme nechytli, coby děti. Ona ta klíšťata sem někdo zřejmě nasunul.

Solium
Návštěvník
Solium

Nenasunul, ibaže sa otepluje, su mierne zimy…

Alanis
Návštěvník
Alanis

Lidi, pojdte se naočkovat!

comment image

A nebojte se, zkouší se to na Ukrajincích, dohlíží nad tím Prymula a zisk má USA a jeho dcera. A speciálně pro vás to zajistil s láskou Babiš. Rakev si ale hradíte sami!
Celé to zaštiťuje skvělý Bill Gates. Co chcete víc?

Bill Gates: Ľudia budú možno potrebovať niekoľko dávok vakcíny proti Covidu-19, najmä starí ľudia

https://www.hlavnespravy.sk/bill-gates-ludia-budu-mozno-potrebovat-niekolko-davok-vakciny-proti-covidu-19-najma-stari-ludia/2240814

Ach jo, Bill je starý šprýmař…

Thom
Návštěvník
Thom

Pán Babiš až po Vás.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Jak ví, že bude o ten shit zájem? Bude se to pak zase pálit poté, co nakoupené zásoby projdou? Jako Tamiflu? A kdo na tom asi zbohatne, jaké budou provize a tak…

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

Jak ví, že bude o ten shit zájem?

velmi jednoduche, neb to bude MUST pro vsechny obcany CR a to 4xrocne + cela evropa.
dle aktivit prymuly lze predpokladat, ze si jiz s rodinkou ve svajcu pronajal maxi trezor na zlate cihly, kdy vrah bill mesicne planuje vyrobit 3miliony genocidni vakciny.
to se prymulovic rodince nebudou hrnout dolace nebo euraky, ale z nebe jim budou padat rovnou zlate cihly.
komunisticko-lampasackeho a kolaborantskeho zmetka za gule povesit do pruvanu a pretahnout vrbovym protkem.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

jiz 4x jsem daval info na AE o nebezpecne varne koronace, ale nikdo neraguje.
takze, kdy si dame sraz u hnizda vraha billa, aby jsme zde protestovali a tu svoloc z ceske kotliny vyhnali?
spojeni k bilemu temelinu je jednoduche
https://mapy.cz/zakladni?x=14.8394374&y=49.9768983&z=16&base=ophoto&source=pubt&id=15308252

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

A jak má ty patláku patlavej kdokoliv reagovat na tvou hatlaninu v jazyce hatlamatlapatla “nebezpecne varne koronace”.

Napsals aspoň odkaz na překladový slovník tvého jazyka hatlamatlapatla? Tady se píše česky, ty patláku patlavej, matlavej.

Ten degenerativní šlakismus je jako mor.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Alanis
Oni ty černoši vědí, proč Billa z té Jihoafrické vyhnali. Všem černochům se za malé č, omlouvám, ještě to velké Č u nás není podle zákona českého pravopisu, tak se nechci dostat do střetu se zákonem.

Peter Dulek
Návštěvník
Peter Dulek

Wikipedia o vakcinach proti klasickej chripke: The live, weakened vaccine is generally not recommended in pregnant women, children less than two years old, adults older than 50, or people with a weakened immune system. To chcu zrejme popravit seniorov na jeden sup.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

sorry…
houbeles testovani proti koronaci!
jiz pro adolfa rozkaz znel jasne a to zlikvidovat slovany!
takze, kdyz ada jako nastrceny tajtrdlik neuspel, NWO opustilo zakulisi a nestydate a bez skrupuli pokracuje dle vysnenych vizi.
nyni celoplanetarni kreatury nasly jedovy lektvar ke zkapani slovanu, a tak svym dosazenym loutkam mohu rozdat manualy s nazvem: jak znicit slovanskeho krtka?, vcetne kufriku s biologickou zbrani ala koronac genocidni, kdy vakcina je pouze fiktivnim svetylkem pro slet vystrasenych mur bojicich se o zivot, ale de facto ma vyresit konecnou otazku.
bohuzel, dopadneme jeste hure nez za protektoratu B und M, kdy nas odriznou od potravin a dle doporuceni svedskeho vedce magnuse söderlunda nas budou krmit lidskym masem z mrtvol a prebytky pouziji na vyrobu tepla i energie, ktere se jeste budou exportovat na zapad, dle osvedceneho motta: “vycucat do morku kosti!!!”
jediny kladny faktor spatruji v tom, ze se NWO opet zastavi pred osekanou, ale stale silnou matickou rusi, ktera se protentokrat bude starat sama o sebe.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

.hatlamatla.patla . šlak! .!

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

V intencích programů New Age a New World Order dotancuje lidstvo s idiotským úsměvem k propasti svého zničení.
(Miroslav Dolejší)

A to ještě nevěděl, že s hadrem na ksichtě.

comment image

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

S doporučením drržte huby tupý ovce

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

jeste by to chtelo na ritni otvor nasadit balonky pro sber bioplynu…

anonymka
Návštěvník
anonymka

hledac pravdy
Jo, ale když nebudete plnit normu, tak jste v maléru.

Enni
Návštěvník
Enni
Enni
Návštěvník
Enni

Přežijí jen ti, co mají vlastní mozek !
Pokud se chováte jako ovce, jdete na porážku. A věřte, že nikdo, opravdu nikdo se Vás nezastane.
Doporučuji si ještě poslechnout toto video, dokreslí to tu sebranku kompletně.
https://www.youtube.com/watch?v=ak9paR_UYsU&feature=youtu.be

Ještě někdo věří ve šťastné zítřky?

Vlast moje draha
Návštěvník
Vlast moje draha

Zdravim, prosim o radu, resp. o vysvetleni. Vim ze, je to mimo tema, ale i tak doufam, ze se najde nekdo kdo mi to objasni. Chtel bych se zeptat proc D.Landa v minulosti, ci Ortel (koncert 8.8. V 8hodin8minut), proc odkazuji na cislo 88? U kotlebovcu bych to jeste pochopil, ale proc radoby cesti vlastenci odkazuji na pozdrav Hail Hitler ci to ma i jiny vyznam? Bohuzel mi tohle neprijde projev vlastenectvi, ale spise vlastizrady. Zvlast po tom co si obcane, nasi predci, nasi dedove za valky zazili. Ortel jsem vzdycky omlouval, miluju jejich hudbu….ale co je moc to je prilis. Narozdil od pana Hnidka, si vazim slovanske kultury a historie. P.s. dekuju panu V.K., adminum a vsem nositelum svetla a nadeje v tehle nelehke dobe 🙂

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

No, ale přeci osmička není čistě jen hitlerovský symbol, je to číslo rovnováhy a harmonie. Totéž je svastika.

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

comment image

honza prague
Návštěvník
honza prague

asi vám covid19 zasáhl mozek …. ale spíš bych typnul vrozený kreténizmus.
jen tak mimochodem teplouši…nepíše se ” hail ” nýbrž “heil”.