Američané rozehráli v ČR zpravodajskou hru nejen proti Rusku, ale současně i...

Američané rozehráli v ČR zpravodajskou hru nejen proti Rusku, ale současně i proti Číně! Ministr zahraničí Tomáš Petříček vyzval k zahájení vyšetřování Číny kvůli utajování informací o Coronaviru a ke změně vztahů s Čínou, která prý získává nebezpečně velký vliv v Evropě na úkor USA! Všechno, co momentálně dělá česká vláda v rovině zahraniční politiky, je naprostá likvidace vztahů ČR se dvěma jadernými světovými velmocemi a současně má dojít k těsnějšímu upoutání české zahraniční politiky k Washingtonu! Jedná se o přípravné tanečky k rozmístění trvalých amerických základen v zemích skupiny V4 do roku 2030 v rámci projektu Three Seas Initiative, uvádí ruské bezpečnostní zdroje!

Američané rozehráli v ČR zpravodajskou hru nejen proti Rusku, ale současně i proti Číně! Ministr zahraničí Tomáš Petříček vyzval k zahájení vyšetřování Číny kvůli utajování informací o Coronaviru a ke změně vztahů s Čínou, která prý získává nebezpečně velký vliv v Evropě na úkor USA! Všechno, co momentálně dělá česká vláda v rovině zahraniční politiky, je naprostá likvidace vztahů ČR se dvěma jadernými světovými velmocemi a současně má dojít k těsnějšímu upoutání české zahraniční politiky k Washingtonu! Jedná se o přípravné tanečky k rozmístění trvalých amerických základen v zemích skupiny V4 do roku 2030 v rámci projektu Three Seas Initiative, uvádí ruské bezpečnostní zdroje!

Česká republika se nebezpečně zaplétá do plánů amerických jestřábů, a to ve skrytu současné koronavirové krize. Už v neděli jsme informovali [1], že americká CIA ve spolupráci s českými tajnými službami rozehrává nebezpečnou hru proti Ruské federaci, která má být obviněna, že stojí za kybernetickými útoky proti českým nemocnicím, které mimochodem dosud fungují na počítačových systémech Windows NT 4.0 z 90. let a na letitých Windows XP, které jsou jen o pár let mladší.

Zpravodajská hra proti Rusku spočívá v tom, že Moskva bude obviněna, že její hackeři útočí na české nemocnice v odvetě za odstranění sochy maršála Ivana Koněva na Praze 6. Starosta Ondřej Kolář (TOP 09), který se v odstranění sochy nejvíce angažoval, má v současné době znovu přidělenou policejní ochranu [2], protože Rusko prý vyslalo do ČR několik Rusů a agentů. Může jít o operativní tým na jeho “extrakci” a odvoz do Ruska. Ochranu má nově i pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) [3]. Bude se teď jednat o hru nervů.

Tomáš Petříček, ministr zahraničí ČR

Přitom vrácení sochy na původní místo by celou situaci okamžitě vyřešilo a urovnalo. Nicméně, je velmi reálné, že Američané mají plán a chtějí, aby Rusové opravdu Ondřeje Koláře do Ruska unesli, protože by se jim to náramně hodilo do plánu. Mohli by potom z pražského starosty udělat mučedníka, doslova druhého Borise Němcova a uvalit na Rusko další sankce za únos.

Být na místě Ondřeje Koláře, hluboce bych se nad tímto zamyslel, jestli opravdu tím největším nebezpečím je teď ruská rozvědka, a ne třeba plán amerických partnerů na obětování Ondřeje Koláře v zájmu vysoké zpravodajské hry. Jakou cenu má Ondřej Kolář a kdy je cena vyšší? Když je chráněný a nedotknutelný v Praze, anebo když by byl unesen a postaven před soud v Moskvě?

Kolář na cestě do Moskvy podle plánu CIA? Čína se od ČR za materiální pomoc dočká vyšetřování, plivání a eliminace vztahů

Dovedete si představit tu mediální hysterii a nekonečné reportáže z Moskvy? Nedivil bych se, když by CIA přímo poskytla GRU pomoc s dopadením Ondřeje Koláře, protože tím by posloužil CIA hned dvakrát. Nejprve odstranil sochu maršála Koněva, umazal si ruce za Američany. A po únosu do Ruska by posloužil Američanům podruhé, jako obětní beránek americké protiruské propagandy, která by Kolářův únos do Ruska využila k posílení protiruské agendy nejen v ČR, ale v celé skupině zemí V4. Jenže, jak se ukazuje, v této protiruské provokaci okolo sochy maršála a kybernetických útoků na české nemocnice se ukazuje, že zdaleka nejde jenom o zpravodajskou hru proti Rusku.

Vykládka čínské zdravotní pomoci z letadla Antonov 124 na letišti v Ruzyni.

Ministr zahraničí ČR Tomáš Petříček si nechal v tichosti a utajení udělat silně proti-čínskou analýzu vývoje situace v ČR okolo Coronaviru s ohledem na bezpečnostní rizika posilujícího vlivu Číny v ČR, a to v souvislosti s virovou krizí. Čína podle Petříčka [4] získává v ČR mohutný vliv, a to na úkor západních spojenců, především potom USA, ale přitom Čína prý zatajovala informace okolo Coronaviru, zamlčovala hrozby, a z toho je prý potřeba vyvodit důsledky, zahájit vyšetřování Číny a především je potřeba okamžitě přehodnotit a změnit vztahy s Čínou, rozuměj v tom smyslu, že je potřeba eliminovat vztahy s Čínu tak maximálně, jak to jen půjde.

Analýza prý uvádí, že Čína zdravotní pomůcky do světa nedaruje, ale prodává je, a navíc prý jsou nevalné kvality. Stejně tak prý hrozí situace, že Čína začne skupovat v Evropě virovou krizí oslabené podniky a továrny, což prý představuje mohutné bezpečnostní riziko, že v Evropě posílí čínský kapitál. To povede k oslabení západních hodnot a transatlantických vazeb, uvádí se v dokumentu.

Plivání na zachránce, Čína jako hadr? NATO ukázalo svoji slabost, v době virové krize a zdravotní nouze se alianční pomoc zhroutila

Zkusme se teď vrátit zhruba o měsíc a něco zpátky. Česká republika zjišťuje, že se virové krizi nevyhne a bude potřeba přijímat opatření. První průser na sebe nenechá dlouho čekat a Správa státních hmotných rezerv už počátkem dubna zpětně přiznává [5], že neměla dostatek zdravotnického materiálu, ani roušek, ani respirátorů, sklady jsou poloprázdné, anebo dokonce úplně prázdné a vláda prý na to byla dlouho upozorňována.

V normální situaci a v normální zemi by se za to někdo zodpovídal před tribunálem, ale v Česku ne, protože jak víte, Česko snese fšecko. Sklady civilní obrany byly už v 90. letech rozkradeny, zlikvidovány a zrušeny, takže co dělat? A tak přišla ke slovu lidová tvořivost a marketingové reklamní agentury v Praze, které dostaly zakázku na natočení reklam, aby si lidé sami a doma ušili roušky svépomocí. Jenže, protože tolik milionů roušek ušít nešlo za pár dnů a nocí, bylo potřeba roušky a další materiál někde nakoupit ve světě. A v tu chvíli to přišlo.

Andrej Babiš komentuje přílet letadla se zdravotnickou pomocí z Číny.

USA odmítly pomoc evropským zemím, včetně České republiky, protože Donald Trump zakázal vývoz zdravotnických potřeb ze země, a to včetně spojencům v NATO. Jediná země, která neodmítla, byla Čína a zachránila Česku republiku. Všechno to, čím se teď Česká republika chlubí, že v zemi nevypukla epidemii jako v Itálii, že se daří testovat tisíce lidí, že je to úspěch, tak to všechno je úspěch díky Číně. Je to díky čínským rouškám, díky čínským respirátorům a díky čínským testům na Coronavirus. Ani jeden test v ČR nepochází ze západních zemí nebo z USA, ani jedna rouška, ani jeden respirátor.

Všechno je Made in China, a to včetně těch 3M respirátorů, což je sice americká značka registrovaná v Kalifornii, ale veškerá produkce 3M se vyrábí a distribuuje do světa z čínského Šen-čenu. Bez pomoci Číny a bez nákupů od Číny by se česká vláda v čele s tím manekýnem Petříčkem neměla čím chlubit. Jediné, co přišlo z USA, byl Remdesivir pro zkušební testování na pokusném českém pacientovi v kritickém stavu, protože v USA to firma Gielad potřebovala otestovat účinek na pacientovi slovanského původu, který má jiný genetický základ než zkušební pacienti v USA.

V době virologického úderu na Evropu pomohla zemím NATO Čína a ruské letouny poskytnuté Ukrajinou, to prostě nevymyslíš

Jenže, české vládě už otrnulo. Virovou krizi se podařilo zažehnat, a tak se ihned začíná vytahovat analýza, která nejen, že neděkuje Číně za pomoc, ale naopak ji pomlouvá, poškozuje a dokonce obviňuje. Na objednávku ministra zahraničí tak vznikla analýza, která má podnítit vyšetřování Číny za to, že nevarovala včas před virem, a rovněž má podnítit eliminaci vztahů s Čínou. To, že před měsícem a půl celá Česká republika čekala na přílety Antonovů s nákladem zdravotního materiálu z Číny jako na smilování, to už je jaksi zapomenuto a hlavním úkolem ministra zahraničí teď je dodrbat a zlikvidovat veškeré vztahy s Čínou. Přesně tohle se České republice jednou šeredně vrátí i s úroky. Ve chvíli, kdy se USA na své spojence vykašlaly a zakázaly vývozy zdravotnického materiálu, tak členské země NATO v Evropě zdravotnickým materiálem z Číny zásobovala ukrajinská letadla zkonstruovaná ruským konstruktérem v dobách SSSR. To je pěkné chucpe, že?

Výroba respirátorů 3M v čínském Shenzhenu.

Neschopnost NATO reagovat na virovou krizi odhalila, že když v USA nastane problém, a nemusí jít o jadernou válku, ale jenom o obyčejný virus, tak celé NATO je v háji a naprosto mimo schopnost vzájemné pomoci. Dokonce členské země NATO ani nemají velkokapacitní letadla, která by bylo možné nasadit na dopravu většího objemu materiálu v případě krize.

Kdepak, členské země NATO musely zachraňovat ruské Antonovy provozované Ukrajinou. Američané totiž spojencům neposkytly ani zdravotnický materiál, ani transportní letadla, která mají v Evropě na leteckých základnách Ramstein v Německu a Aviano v Itálii. Kdepak, žádná pomoc od členské země NATO, ale pronájem původně ruských letadel od Ukrajiny. Za veškerou pomoc vděčí Evropská unie Číně, Ukrajině a ruským letadlům. To je výsledek měsíc a půl trvající koronavirové krize v Evropě.

V případě války by se NATO sesypalo v důsledku neochoty pomáhat si v době krize mezi sebou, dokonce i ČR zakázala vyvážet zdravotnický materiál v době virové krize, a to ani do členských zemí EU a NATO

A co je jediným výsledkem? No přece analýza, která obviňuje Čínu, pošpiňuje kvalitu zdravotního materiálu, vyzývá k vyšetřování Číny a k eliminaci vztahů s Čínou. A odkud tento nevděk pramení? Od Čechů? Ale kdepak, je to befel od amerických partnerů, kteří ministrovi zahraničí ČR poslali čerstvé noty, jakým způsobem má “poděkovat” Číně za její pomoc. Bezpáteřní plivanec na Čínu, za který by mělo přijít okamžité odvolání ministra.

Obviňování Číny ve světle toho, jak podivně a neuvěřitelně se virus rozšířil do celého světa a dokonce do míst, kam by se rozšířit neměl, je naprostý projev idiocie na jedné straně, ale současně i servility vůči americkým páníčkům, kteří prostě ve světle virové krize pochopili, že NATO právě předvedlo Rusku i Číně svoji naprostou slabost. Stačí malá krize, třeba jenom virová a celé NATO je naprosto neschopné vzájemné pomoci. Představte si model, že několik zemí NATO je napadeno nepřítelem virologickými a biologickými zbraněmi, včetně USA. Co se stane?

Čínská zdravotní rouška STX, Standard Extra 3-vrstvá.

Americký prezident zjistí, že nemá dostatek zdravotního materiálu ani pro vlastní lidi, natož pro spojence v Evropě. Pomoc tak nepřijde a evropské země NATO zůstávají bez pomoci, v první fázi bez pomoci zdravotní. V USA začne eskalovat bezpečnostní situaci kvůli nákaze, začínají se objevovat rabování, pouliční gangy obsazují policejní stanice, přebírají moc a systém moci v USA se hroutí zevnitř. USA nemohou do Evropy poslat vojáky, potřebují je doma. Coronavirová krize tak ukázala generálům na celém světě, jakou slabinu má celé NATO. Vůbec nemusí jít o krizi jadernou nebo válečnou, prostě stačí virus a NATO není schopno pomoci si mezi sebou k ochraně obyvatelstva před virem vlastními prostředky.

Američané usilují o zlomení odporu mezi obyvatelstvem v ČR proti rozmístění amerických základen

Země NATO se nemohou spolehnout na USA, ale musí se spoléhat na čínskou pomoc, kterou do Evropy vozí Ukrajinci ruskými letadly. Přesně taková je teď účetní bilance uvnitř NATO po této vlně koronavirové krize, která zdaleka ještě nekončí. A právě proto Američané zahajují právě teď zpravodajské hry proti Rusku a Číně, protože nemohou sedět se založenýma rukama. USA totiž v krizi v Evropě selhaly a spojence nechaly na holičkách. Proto Američané musí honem rychle odvést pozornost jinam, a to nejlépe tím, že poskoci USA v Evropě začnou na povel na Rusko a Čínu kydat novou a čerstvě vyrobenou špínu a hnůj. Proto to obvinění Ruska z útoků na české nemocnice v odvetě za sochu Koněva, proto ty útoky na Čínu za pomoc v době, kdy USA zemím NATO v Evropě pomoc odmítly. Kruh se uzavírá a Čína za pomoc sklidí špínu a nadávky.

Plán Trojmoří

Do redakce jsme dostali podrobnosti o současné nové zpravodajské hře v ČR proti Rusku a Číně. Podle našeho zdroje z okruhu ruských bezpečnostních struktur je cílem Pentagonu připravit do roku 2030 v zemích skupiny V4 podmínky a základy pro rozmístění amerických základen, které se postupně přesunou ze západních zemí do prostoru Střední a Východní Evropy. Jmenovitě se to ale bude týkat Polska, České republiky, Slovenska a Maďarska. Podle informací jde o naplňování americko-polského plánu Three Seas Inititaive, tedy plán Trojmoří.

Tento projekt je postupně naplňován a ve všech zemích Trojmoří mají být do roku 2030 americké základny. Zatím se nachází v Polsku, v Rumunsku a v Bulharsku, základny na Slovensku jsou podle všeho v jednání, více v článku zde, stejně tak v Maďarsku. Pro Američany je teď hlavní získat podporu veřejnosti pro americké základny v ČR. K tomu je potřeba vytvořit mezi veřejností v ČR nenávist k Rusku, a k tomu byl právě vybrán Ondřej Kolář a celá kauza s pomníkem. Rovněž i obvinění Ruska z útoků na české nemocnice má tento účel.

Ondřej Kolář jako obětní beránek plánu americké CIA na rozpoutání protiruské hysterie v ČR, která povede k souhlasu české veřejnosti s vybudováním amerických základen

Američané předpokládají, že Ondřej Kolář v nějaké chvíli bude postaven v Moskvě před soud, a tento proces by definitivně v ČR obrátil veřejnost proti Ruské federaci. To by byl ten bod zlomu, který by českou vládu přiměl ke kývnutí na vybudování amerických základen na území ČR. Podle našich informací jsou vytipovány 4 lokality v ČR, Američané se zajímají především o bývalý VVP Brdy a rovněž o strategicky položené letiště v Ostravě – Mošnově, kde mohou přistávat největší americká letadla C-5 Galaxy a bombardéry B-52. Redakce Aeronetu už dříve informovala [6], že Alexandr Vondra z ODS na volebním sjezdu vyzval k vybudování americké strategické letecké základny v Ostravě – Mošnově.

Ondřej Kolář v září 2019 při zasedání zastupitelstva Prahy 6 před hlasováním o odstranění pomníku maršála Koněva.

Američané jsou si tedy podle těchto informací z ruských bezpečnostních zdrojů vědomi svého neúspěchu s umístěním radaru v Brdech a nově tedy chtějí vytvořit v ČR protiruskou hysterii mezi obyvatelstvem, která by dokopala českou vládu k rozhodnutí, které podle informací není mnoha českým politikům příliš po vůli, a to k souhlasu s pobytem amerických vojsk na území ČR.

Přestože mnoho politiků v ČR jde Američanům na ruku, rozhodnutí o pobytu vojsk, i když spojeneckých, se bojí jako čert kříže, protože se bojí velkého odporu ze strany silně pacifisticky založeného českého obyvatelstva, které má nelibé vzpomínky na jiný pobyt vojsk z minulosti. Jak se však ukazuje, Američané tak řeší v této chvíle spíše propagandistický problém v ČR, protože vyvolat v ČR natolik silnou protiruskou nenávist a obavy z Ruska, aby Češi kvůli tomu kývli na rozmístění amerických základen, to bude vyžadovat od Američanů opravdu velkou invenci a dobře promyšlené protiruské zpravodajské hry.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete… a to i v době virové nákazy

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 8 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 37% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s koronavirem. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
trtal
Návštěvník
trtal

Policie ČR je zločinecká a teroristická organizace

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=250548

Alanis
Návštěvník
Alanis

Pompeo ve středu v 19 hodin volal s premiérem Andrejem Babišem. Oba státníci spolu ve středu hovořili o budoucnosti sítí 5G. Podepsali i deklaraci. Cílem je „vybudovat sítě 5. generace, které budou chráněné před neautorizovaným přístupem i případným napadením a které zajistí občanům soukromí a ochranu jejich základních práv“, uvedl Úřad vlády.
Přeloženo: Ne Čína, ale USA si namastí kapsu. Technologicky nejsou na výši, ale budete v “bezpečí” za neustálého odposlechu NSA, čučkaře Koudelky a možná i policie i bez povolení soudem. Tím je domluvena i dostavba jaderných bloků a pohlídání amerických technologií dodáním patřičného počtu zfetovaných parazitů, které budete živit na základnách na svém území. Pro zdárné fungování nasunou i jaderné zbraně. Do té doby si zahrajeme pár her na odstavení Ruska.
Toto všechno jen potvrzuje, jak Koblihu a Koudelku skřípli při jejich návštěvě v Bílé chatrči.Takže je úplně jedno, jestli je u vesla stahovač králíků nebo ovar, Mirda Tullamore nebo Andrej Kobliha, procesy jedou dál bez ohledu na cokoli. Je potřeba jít k volbám, aby měl žid s čím zamíchat a z koše vysypat jimi vybrané počty hlasů pro předem připravená procenta stran. Bez vás ten podvod nefunguje. Jsme jen otroci bez možnosti věci ovlivnit.
Jenže žádný plán se nezdaří zcela. Už teď to pitomý Amík přepálil a místo nenávisti k Rusku vyvolal spíš nenávist k USA. Nálada na přijetí základen prudce klesla. Bude nutno uspořádat cinknuté průzkumy, ve kterých se 99 procent bude tetelit pro základny, i když veřejné mínění bude přesně opačné. Už teď informační bitvu prohráli, amík je v očích obyvatel parazit, lidé drží palce Rusku, Putin a Lavrov jednoznačně sklízí obdiv českého publika. A pražské trio pitomců tomu dá jen korunu. Alternativa sílí i na vesnici a lidé procitají, ČT a mainstream silně ztrácí pozice, což je příjemné zjištění. A čím víc budou tlačit, tím víc budou prohrávat. Máme zkušenost z totality jak číst mezi řádky i co si myslet – “nápovědu” od té doby nemáme rádi a vnucované se nám brzy zajídá.

Jana
Návštěvník
Jana
Cyril
Návštěvník
Cyril

Vse zalezi na vladach jednotlivych vychodoevropskych statu, jestli dovoli zakladny NATO na svem uzemi.Kdyz ovsem nebudou zakladny NATO tak se urcite dockame zakladen z Ruska.Tak jak to bylo za vlady KSČ.Historie se bude opakovat. ČR ma dost vyhodnou polohu pro zajem svetovych mocnosti umistit zakladny na jejim uzemi.
Mame na vybranou,bud NATO ( USA) nebo Rusko.

Drak
Návštěvník
Drak

Píšeš blbosti. Nemyslíš.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Viděl bych to jinak. Ty hlupáky odstraní američané, nebo britové a svedou to na Rusko. Ty hry jsou od nich známé a stále stejné. Využijí najatého idiota a pak jej zlikvidují, aby nedejbože nežvanil. Tak to provedli se spoustou jiných a není důvod, že by s těmito magory to udělali jinak. Nemají pro ně žádnou cenu. Své si udělali, tak, jak se požadovalo a ostatní se zařídí. Nechápu, že toto těm blbům, kteří se jim zaprodali nedochází. Se svými lidmi zacházejí jako se smradlavými hovny po použití, tak jak asi dopadnou ti tupci, na kterých jim tím tuplem nezáleží.

Historik
Návštěvník
Historik

Můj pohled je takový, že korona byla generálka. Se vším všudy. Po všech ptačích chřipkách, prasečích, šílených kravách je celá společnost ve všech zemích správně “nastavená”.
Podle mě, se teď horem, dolem analyzuje, zatímco v někde v chlaďáku v podzemí čeká ta opravdová “dobrota”.
7…,8… miliard je prostě už přes čáru.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

krasny propletenec!!!
trockisticti celoplanetarnici nechaji clena aspen clubu hamacka a spol. pekne namlsat z predrazenych cinskych koronacovych naustku i testu, aby ho nasledne jeste vice zaklekli pro sve zvracene, dobyvacne a likvidacni cile, kdyz se nezdarilo poklidne prevzati moci v dobe nouzoveho stavu republiky s naslednym plnenim jejich rozkazu, ktere 30let poctive plni cela zkorumpovana i vydiratelna suita zprava i zleva trockisty dosazena, nabrifovana a vycvicena.
a postevacek petricek od prodejne pochvy? o tom se jednou v bulvaru docteme zpravu, ze mel smrtelny uraz po uklouznuti na mydle, neb ten si ani nezaslouzi plachtit z prvniho prazskeho mrakodrapu (odborova kachlikarna), dnes novym majitelem pojmenovany RADOST, kdy jej zasantrocil dalsi clen aspen institutu stredula, ktereho mimo jine zeman i s likvidatorem dlouhym navrhoval na noveho prezidenta.
logika i dedukce zni jasne…pouze smejdi se mohou v politice udrzet nekolik let az desetileti, neb jsou pod ochranou svych zmetkovitych loutkovodicu, kterym se pro dokonani cizackych cilu vse promiji.
jak jednou rikal staricsky kulak: “zivot je boj, kurva je dobre promazany i zaplaceny stroj, a my jsme bozi bojovnici na kterych se stipa drivi.”

Dobroděj
Návštěvník
Dobroděj
Dáša
Návštěvník
Dáša

Dobrá připomínka pro ty, kteří si už nepamatují, jak luxusně si žili v době, kdy dnešní premiéři, top tuneláři a povaleči soch dělali do textilu.
Ať Mirda zůstává s touto krajinou!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jak můžou sakra američané rozehrát v ČR zpravodajskou hru? To už nejme suverení stát, za které vůči zahraničí vystupuje ministerstvo zahraničí řízené vládou? Co mají co dělat,natož “rozehrávat” nějací hňupi ze zadlužené země za mořem v ČR?Co je nám po nich a jejich blbých nápadech.? Proti tomu aby tu nikdo nic nerozehrával mají působit naše tajné služby a ne aby měli hlavy zastrčené v p.deli těch kteří tu naprosto nezákoně něco “rozehrávají”. Amík už je tak zbabělej a připosranej,že nedokáže nic říct sám za sebe. Chce aby ty jeho blbé výmysly tlumočil někdo jinej, kdo stím nemá nic společného. A samozřejmě počítají také s tím, že když něco nevyjde odskáče to ten co ty jejich fejky a blbé nápady prezentoval. Křivější a připosranější povahu nikde
jinde člověk nenajde než je ta banda teroristických křiváků.

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

Pochop Jaryne, pokud můžou , tak můžou. Pokud nemůžou , tak nemůžou. Tobě asi nic po jejich blbých nápadech není. Taky nejsi součástí jejich hry. Na tebe se zaokrouhluje. A jasně, můžou to přehnat a může se jim to vymstít. Tak už hry fungujou. Pokud se jim to vymstí moc často, přestanou s tim. Pokud se jim to bude vyplácet, nepřestanou s tim. To že se to Tobě nelíbí na věci NIC nemění.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Hafáček
mně je to v podstatě u zadku, mně s klidu,pohody a blahobytu nevytrhnou. Jen na tím kroutím
hlavou, co je tady za absurdistan.

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

z klidu… ale jinak máš pravdu 🙂

bokke123
Návštěvník
bokke123

Jj to už říkal Srba, na kterého to tenkrát ušila Slonková aspol., při jeho práci na MZV, že to neřídí patřičné ministerstvo, ale někdo z venku…

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Po 40 letech, jako idealista (antikomous, nikdy clenem SSM) stravenych poctivou praci v USA, za kterou jsem dostal kudlu od US rezimu do zad (potrestan za namitky proti porusovani inzenyrskych praktik velko spolecnostmi, jako Triumph Aerostructures, porusovani zakonu AIR21 a slibena ochrana — “nasrat a rozmazat”) mohu dnes s klidnym svedomim konstatovat:
United States of America, vedena svou vladou, je IMPERIUM LZI.
V mem poslednim protestu, ktery vlada USA (FAA) zamitla, tito darebaci dokonce popiraji platnost Tretiho Newtonova Zakona a fotografie dokazujici katastrofu !!
Posledni slusny president, ktereho pamatuji byl Jimmy Carter. Ten zbytek po nem, jedna prolhana sracka-mrdka horsi druhe, a vetsina jejich objektu jakbysmet.
Pura vida

Drak
Návštěvník
Drak

40 let jsi pro ně dělal, tak neskuhrej. Kdyby ti tak vadily, byl bys dávno pryč.

zneuznany genius
Návštěvník
zneuznany genius

Keď dôjde na lámanie chleba, na ruské veľkomestá začnú dopadať ZHN a Putin bude stále ešte pri moci, je isté /nie pravdepodobné/,že Rusko svoj boj o bytie a nebytie prehrá.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

zneuznaný genius
kdyby to tak ty “genie” bylo, tak to už USA zkusili dávno. Ale proto,že vědí že ani na rusko ani na čínu nemají, rozhrávají pořád nějaké šaškárny. Dlouho si mysleli,že by se schovali za NATO které by za ně bojovalo a proto plánovali napadení ruska z evropy. Jenže země NATO včatně německa dali v posledení době jasně najevo,že na konfliktu s ruskem nemají zájem a naopak chtějí prohloubit spolupráci, protože rusko je surovinově bohaté a na rozdíl od USA spolehlivý partner. Na provokace přiblblých US “jestřábů” které zezadu postrkují židé z Izraele, Šojgu s úsměvem na rtech veřejně prohlásil, že jen raketami z ponorek může rusko zničit USA v řádu minut a to i několikrát. USA nedisponují ničím,čím by mohly zastavit hypersonické rakety ruska. V raketové technice jsou mnohem slabší a jinou válku rusko nepřipustí. Putin jasně řekl,že noha agresora na ruskou zem už nevstoupí. Každý kdo zaútočí zemře na místě odkud to udělal. A USA si jsou naprosté převahy ruska dobře vědomy. A navíc v případě konfliktu je rusko a čína
a mnoho dalších zemí východu kterým rusko poskytuje ochranu před terorizmem USA a Izraele spojenci už jen z toho principu, že si dobře uvědomují , že pokud by byl jeden poražen, je druhý na řadě. Pokusit se porazit rusko znamená napřed porazit čínu ,nebo naopak. Bez toho je to zhola nemožné. Konflikt velmocí by byl velmi krátký a odehrál by se ve vzduchu. Rusové mají k zadržení zastaralých raket USA spolehlivé prostředky, zatímco co USA které technicky zaostaly už za Obamy o mnoho let, nejsou schopni ruské rakety zastavit. Ostatně po prvních raketových úderech na města v USA to amík vzdá. To je názor vojenských stratégů. A to z mnoha důvodů. Jednak na něco takového není zvyklý a okamžitě se proti židofašisatům postaví vlastní občané kterým namlouvají jak jsou USA silné a bezpečné, jednak proto, že amík nemá naprosto zkušenost s většími konflikty, vždy napadl jen mnohem slabší státy které technicky převyšoval a i tyto konfliklty prohrál. Dalšími důvody je katastrofální zadlužení země a velká závislost na věřitelích. A bez finančního zázemí nelze válčit. A amík nemá ani technické a surovinové zázemí
nutné pro válku a hlavně podporu vlastních občanů. A stejně jsou na tom ty jejich základny všude možně. Většinou v nepřátelském prostředí , protože ti zhulení šašci tam jen otravují život místním ovyvatelům. Ale podstatnější je to, že nemají logistické zabezpečení a každý kdo byl na vojně ví, že bez možnosti dozásobení má každá “pevnost” velmi krátkou životnost. Nehledě k tomu , že ty základny mají životnost v konfliktu jen do doletu rakety , která stačí jedinná aby to hnízdo rozkládající se na pár hektarech zničila. Takže ty “genie” kterej neumíš určitě vystřelit ani z praku nerozumuj a chleba si ulom sám pokud na něj máš.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Jaryne, když Ameriku postrkuje proti Rusku Izrael, tak není kontraproduktivní útočit na USA? Je to moc velký prostor, naproti tomu Izrael – tam se strefí docela přesně každé vohráblo.

Jaris
Návštěvník
Jaris

To se mi libi, Daso! Uz se to melo udelat hned v r. 1948.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dáša
to je samozřejmě pravda. A mnohokrát zde bylo řečeno , že s koncem USA končí i Izrael který je hnisajícím vředem v regionu kde stejně jako USA přežívá na ukradeném území. USA jsou klacek v ruce Izraele a to že Izrael amíky neustále postrkuje proti rusku, číně a zemím blízkého středního východu je pro ně sebezničující. Jenže je pohání nepřekonatelná touha žida po mamonu a získání bohatství které má někdo jiný a navíc
si zřejmě naprosto ve své nenažrané zaslepenosti neuvědomují realitu světa. Jejich zvrácené učení jim nalilo do hlavy že jsou “vyvolení” a ti hlupáci tomu věří , aniž by se pídili po tom , k čemu vlastně. Židofašisté totiž zaspali a své šance promarnili. Byla doba kdy rusko bylo zranitelné stejně jako čína , jenže ta je dávno pryč. A židofašisté ji promarnili hrkáním svých starých krámů ve stovce konfliktů které vyvolali, kde aby mohli
vykrádat nerostné bohatství cizích států platili převraty, podporovali opozice,svrhávali vlády , budovali základny které jsou jen na dohlížení na hladký průběh vykrádání států kde jsou dislokovány. A na velké země dělali jen bububu a vyhlašovali sankce. Před evropou kterou vůbec neberou jako spojence, ale jako nepříjemného konkurenta si hráli na siláky a ochránce. Tuto dobu skutečné velmoci jako čína a rusko se rozvíjeli a
budovaly svou ochranu, protože věděli , že USA se dostanou do situace , kdy to jejich pozlátko shoří jak papírovej čert. USA doběhly astronomické dluhy protože žít na dluh se nedá věčně a vyčrpaly je neustálé konflikty které prohrávali a nepřinesly jim to co očekávali. A svět se na ně nepřipravoval jen vojensky, zatím co oni ve vojenské technice zaostali. Svět společně budoval nezávislost na uměle drženém petrodolaru, vytvářel kanály vzájemného obchodu bez závislosti na USA a ty tak byly postupně izolovány. Věřitelé USA si uvědomili, že své peníze které USA půjčili nikdy neuvidí, začali se dluhopisů zbavovat, další nikdo nekoupí a nakoupili zlato. Tyk se inflanční dolárky vrací USA domů a to je pro ně hodně špatné. Změnila se sitruace ve světě. Čína a rusko obsadili mnoho trhů o které USA přišly, státy se začaly aktivně bvránit proti vykrádání
a přimkly se k rusku a číně které jsou spolehlivými obchodními partnery na rozdíl od zloděje,agresora a teroristy z USA. A to vše je důvodem toho v jaké situaci se USA nachází. Podle analitiků jim už opravdu pro přežití zbývá jedinná naděje a to je “velká válka”. Jenže válka proti velmocem není válkou proti malému státu. Ostatně i z těchto konfliktů nakonec z ostudou prchali. Žádná dobyvačná válka proti tak obrovkým zemím není možná a USA na ni absolutně nemají. Ostatně žádná z velmocí by takovou nepřipustila v době vyspělé raketové techniky ve které USA předčí. Takže jsou USA v bezvýchodné situaci , která ostatně přinesla i všechny jejich odporné pokusy nějak oslabit protivníka. Proto USA stále více mluví a uvažují o nečekaném jaderném úderu. Jenže jak ho provést, když rusko má nejdokonalejší protivzdušnou obranu a spolehlivě zadrží jak letadla tak rakety? Navíc má mnohem dokonalejší raketovou techniku kterou naopak
USA nejsou schopny zadržet a nemají k tomu prostředky. Navíc svou agresivní debilní politikou USA přispěly k tomu, že rusko a čína zapoměly na dřívější spory a jsou z nich partneři z rozumu , protože vědí kdo je jejich společný nepřítel. Díky této debilní politice narcise kačera který si ve své aroganci dovolil i buzerovat “partnerskou” evropu, přišly USA i o její podporu a rozvíjí se snahy zbavit se vlivu USA jak na evropu v hospodářské oblasti ,tak v NATO za které stále USA schovávají svou slabost. A proč netrefit Izrael jako snadný cíl? Protože opravdové velmoci nevyvolávají konflikty, nejsou agresivní, hledají rozumnou obchodní spolupráci a nechovají se jako teroristé, protože to prostě nemají zapotřebí. Takže se připravili a čekají na to,co zoufalý židofašista provede. A jak známo
připraveným štěstí přeje. Ostaně tyto dva židofašistické státy které se vymykají standartu protože oba přežívají na ukradeném území pojí stejný osud.

Plukovník Žitný
Návštěvník
Plukovník Žitný

Jedinná nebo dějinná? Asi máte na mysli jedinou.

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Israhell je jen jednou hlavou hydry. Spíše taková kuchyň, kde se nikdo neodváží nakouknout pod pokličku.

sváko Ragan
Návštěvník
sváko Ragan

– nebodaj ty truľo máš tie ZHN doma v pivnici, prikryté dekou. Pri Pezinku na Cajle robia priefuky sračiek čo máš v gebuni ty mudrc.