Američané podepisují petici k jadernému útoku na Rusko

Američané podepisují petici k jadernému útoku na Rusko

Mediální analytik a aktivista Mark Dice vyzýval Američany k podpisu absurdní a falešné petice k podpoře prezidenta Obamy v preventivním jaderném útoku na Rusko. Většina Kaliforňanů v San Diegu petici, podporující Obamův plán jako součást strategie “zachovat americkou převahu”, podepsala, jak je vidět ve videu. Mark Dice experiment provedl uprostřed gradujícího napětí mezi Washingtonem a Moskvou (zdroj)

Mark Dice

Video potvrzuje to, co ukázaly výsledky amerického Centra pro výzkum Pew Research Center. Její specialisté provedly průzkum v osmi zemích NATO: USA, Kanadě, Velké Británii, Španělsku, Německu, Francii, Itálii a Polsku a ptali se občanů, zda jsou pro užití vojenské síly v případě ruského útoku na spojence NATO.

Ukázalo se, že pouze ve dvou zemích, ve Spojených státech a v Kanadě, je “pro” více než polovina respondentů – 56 a 53%. V Německu hlasovalo 58% respondentů “proti”, ve Francii to bylo 53% a v Itálii 51%. V Polsku bylo 48% respondentů ve prospěch vojenského konfliktu s Ruskem, zatímco 38% bylo proti.

Pokud jde o Polsko, kam se právě přemísťují vojska NATO (viz článek), byl zdrženlivým postojem Evropanů velmi pobouřen místopředseda vlády a ministr národní obrany Tomasz Semonyak , kterému se v novinářské hantýrce v Polsku říká šéf “oddělení války” (zdroj).

K Polsku ještě video v článku zde, jak je polský voják pyšný na vojska NATO, a na sebe, že udělá něco “dobrého pro svět” .

A záminka k válce se intenzivně hledá, zpráva z Ukrajiny říká: “Krvavý masakr v Charkově v noci 12. června byl organizován místními gangy vyprovokovanými ruskými bezpečnostními službami – uvedl šéf SBU Valentin Nalyvajčenko. “Mohu potvrdit, že to byl čin výtržnictví mačetami. Jde o místní gang, který je ale podněcovaný zahraničními zpravodajskými službami Ruska. ” – řekl Nalyvajčenko. (zdroj)

Ač byla petice falešná, potvrzuje, že Američanům a Kanaďanům je úplně jedno, jestli v Evropě bude další válka, ale evropští politici pořád tancují, jak USA pískají. A ještě by mě zajímalo, kde je ten strach Pobaltských zemí, když před pár dny například Litva oslavovala Den Ruska.

– Pozorovatelka –  14. 6. 2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pepa
Návštěvník
Pepa

V každém státě se prostě občas najde parta idiotů. Nemá cenu z toho dělat kdo ví co.

dugi
Návštěvník
dugi

Hovada americké!

mysiak
Návštěvník
mysiak

Prijeb..ý národ

Robert
Návštěvník
Robert

Mám takový pocit, že mě váš Akismet “odchytává” už na základě mailu, případně jména a ne toho, co je v mém příspěvku. Skutečně se vám nehodí mé nesouhlasné příspěvky?

gape
Návštěvník
gape

Mi spíš připadá, že jsme tam kde jsme protože jsme si nechali vsugerovat, že čarodějnice a ďáblové jsou pověry. Jedna věc je tady diskutovat o tom, kde kdo jak chápe zeměpis a druhá je pozorovat znaky duchový příslušnosti zkoumaný kultury. Jestli někomu připadá stravitelný co je v americkejch filmech, tak prosim o vysvětlení toho, proč to tam je. Páč tolik zla a násilí, jimž jsou tamní dávno technologizované děti programováni, nemá v historii obdoby. Divit se pak, že je hřib nad městem neděsí je tracením času a energie ve světě následků.

Robert Janez
Návštěvník
Robert Janez

Dělat si názor na většinu občanů USA na základě tohoto videa je jako hodnotit občany ČR na základě pořadu Nikdo není dokonalý. Video tedy nepotvrzuje to, co ukázaly výsledky amerického Centra pro výzkum Pew Research Center. Preventivní jaderný úder a použití vojenské síly v případě napadení, jak jistě každý s IQ nad 70 chápe, je úplně něco jiného. Když vezmu falešnou petici, tak jsem schopen podobné video během dne natočit i v ČR, a to s otázkou jaderného útoku na USA i Rusko. 100 lidí mě pošle do prd.le, ale 101 to podepíše. Samozřejmě pak sestříhám video s těmi stoprvními. Toto video tedy patří do zábavného pořadu a ne k dalšímu děšení již vámi vyděšených čtenářů. Normálního novináře by to ani nenapadlo v tomto případě použít, vám se hodí vše.

Martin
Návštěvník
Martin

Dotaz pro Aeronet.: Budete informovat i o pohybu uprchlíků v Česku? Mainstream nám samozřejmě nic neřekne a lidé chtějí vědět,jak to vypadá. Jsou tady, přijíždějí každý den,jsou vidět na nádražích,ale média samozřejmě mlčí. Musí se o tom vědět,ať si na sebe lidé začnou dávat větší pozor.

Administrator
Admin

Dostali jsem echo od čtenáře z Českých Budějovic, který nás už včera upozornil, že vlak z Lince do Horního Dvořiště přivezl asi padesátku arabských migrantů, které se nepodařilo Rakousku vrátit do Itálie. Jelikož potřebujeme nějaké potvrzení této události, alespoň fotografie, video nebo další nezávislá svědectví, tak jsme zatím s informací nevyšli. Znamenalo by to průlom v tvrzení české vlády, že uprchlíky nechce přijímat. V Brně se objevila asi dvacítka Arabů, kteří se do ČR dostali zřejmě ze Slovenska skrze tzv. “balkánskou cestu”, tzn. přes Maďarsko, Srbsko, Makedonii a Řecko.

Policie zatím nezasahuje, což potvrzuje podezření, že policie má příkaz nic nedělat, a to v naději, že migranti nemají ČR za cílovou zemi, ale za tranzitní prostor na cestě do Německa, Francie a Velké Británie. Co by se ale stalo, kdyby je Němci zadrželi a vrátili k nám, to raději ani nedomýšlet. Situace je neúnosná, Itálie plánuje variantu “B”, že vojenské italské lodě budou ještě na moři vyzvedávat uprchlíky, poté potopí jejich čluny a samotná vojenská loď s uprchlíky odjede zpátky do Libye a vysadí je na pobřeží. Tahle varianta bude strašně drahá a zřejmě i nebezpečná, protože pobřeží Libye, resp. většinu pobřeží, kontrolují ozbrojené islámské milice, které jsou ve válce se slabou vládou opevněnou v Benghází (Tripolis je pod kontrolou islamistů a Al Kajdy již od minulého léta, kdy došlo k zoufalému útěku a evakuaci americké ambasády a všech zastupitelství členských zemí EU z Tripolisu). Libyí zmítá občanská válka somálského typu a vysadit ty uprchlíky na pobřeží by znamenalo jejich popravu. Nevěřím, že Itálie tento plán takto zrealizuje, spíš to bude tak, že Itálie ty běžence bude tajně rozvážet loděmi všude, kde to bude možné, tajně, pod rouškou výletních plaveb, jakmile je vysypou ve Francii, ve Španělsku nebo v Chorvatsku v přístavu nebo na pláži, zbaví se Itálie zodpovědnosti za ně.

Situace povede k přijetí kvót na přijímání uprchlíků, i přes odpor mnoha evropských zemí, to je realita, použije se Lisabonská smlouva, která umožňuje, že v kritických chvílích, které ohrožují celistvost a integritu EU, má právo Evropská komise nařídit dočasná bezpečnostní opatření, která jsou závazná pro všechny. Pan Juncker tuto hrozbu už několikrát zmínil, že když Evropský parlament se nedohodne, Evropská komise začne konat exekutivně a vyhlásí kvóty příkazem jako bezpečnostní opatření. Moc se jim do toho nechce, protože to by zvedlo bouři nevole, že se obchází demokratický proces v už tak rozpolceném EU parlamentu, ale když to nepůjde jinak, udělají to.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Našel jsem článek o tom, jak imigranti obsazují Olomouc. Na FB je i fotka z nádraží (viz dole). Blogerovi na iDnes rovnou redakce vyhrožuje za šíření poplašné zprávy paragrafy. Tady je odkaz na článek i s výhrůžkami a reakcemi čtenářů, kteří uprchlíky v Olomouci viděli: http://lelek.blog.idnes.cz/c/465667/na-nadrazi-v-olomouci-se-objevuji-desitky-imigrantu-doplneno-ii.html

A tady fotka převzatá z vlasteneckenoviny.cz, potažmo z FB:comment image

xerox
Návštěvník
xerox

je naprosto jedno jak to dotyčný myslel , zda doopravdy nebo konspirativně , o to tu nejde … ale podpora podobných petic je vlastně podporou pro atomový armagedon neboli vyhlazení všeho živého na planetě , ale proč to píšu … chci to dát do souvislosti s dnešní zprávou :

,, Muž z Ostravy stanul před soudem, chválil na Facebooku atentát na české vojáky
Podle znaleckého posudku Kesudisovy výroky jednoznačně naplňují skutkovou podstatu trestného činu, protože jejich autor se staví na stranu teroristických organizací Tálibán a al-Kajdá. ,,
http://goo.gl/lM1fbw

takže na jedné straně je souzen člověk , který se hrubě vyjadřoval o mrtvých českých vojácích v zahraničí a ještě aby soudu jen tak nevyklouzl přišili mu podporu tzv. terorismu …
na druhé straně jsou tu lidi podporující nesmyslné petice vedoucí k likvidaci života na zemi plus samozřejmě politici např. typu langšádlové ze strany top , která použití jaderných raket podporuje a nic se neděje …
http://goo.gl/mGYuf3

kdy bude trestný i další vyjadřování nespokojenosti s panujícím režimem třeba s jeho aktivitami ve vojenských operací v zahraničí a jaká slova a celkový význam daného blogu nebo diskuse se bude moct používat , aby diskutéři nebo blogeři se nedostali do kriminálu , kdo to bude posuzovat a podle čeho si nedovedu představit … ale jak je vidět , ta doba se neodvratně blíží …

kajmik01
Návštěvník
kajmik01

Nezlobte se, ale mícháte dvě věci.
V případě druhého odkazu šlo o odpověď na imaginární dotaz, jestli by mělo NATO jít do konfliktu s Ruskem, pokud by Rusko vojensky napadlo členské státy NATO, konkrétně Pobaltské země. Většina dotázaných politiků potvrdila, že je to pro nás (jako členské země) povinnost a na přímý dotaz jestli by obrana spojence byla podstoupena i v případě rizika atomové války také většinou váhavě přikyvovali. Takže nešlo o vzývání k atomovému holokaustu a válce, ale o HYPOTETICKOU OBRANU spojence. A jak jsem psal už v originálním článku, kromě pár jednodušších lidí si nikdo atomovou válku nepřeje, protože ta by znamenala konec civilizace, minimálně v tom smyslu jak ji známe a pravděpodobnou okamžitou nebo naopak pomalou a trýznivou smrt drtivé většiny z nás.
—-
To, že se někdo raduje nad smrtí jiných lidí (v tomto případě vojáků České republiky, které na misi poslala sněmovna a nasazení schválil prezident) a nevybíravě je uráží, je přinejmenším humus. Osobně bych za to nezavíral, ale byl v případě prokázání viny buď pouze pro morální odsouzení bez vězení nebo max. pro veřejně prospěšné práce jako symbol, že se ani u nás nejde beztrestně radovat ze smrti jiných. Ostatně za podobné názory by ve většině zemí dopadl buď podobně nebo ještě hůř. Ani Rusko by se v podobném případě nechovalo o moc jinak.
Já na Ukrajině třeba zapletení několika čechů do krvavé občanské války nepovažuju za dobrý nápad, ale to neznamená že bych kvůli smrti kohokoliv jásal nebo psal na jeho adresu jakékoliv posměšky nebo urážky. Bylo to jeho rozhodnutí na základě jeho vidění světa, tak se do války zapojil. Věděl jaké rizika ho můžou potkat (smrt, zranění, možná kriminalizace v rámci českých zákonů z důvodu zapojení do bojů jako žoldák) a akceptoval je.
Já osobně považuju války za prohru lidskosti a rozumné domluvy a byl bych schopen se do války zapojit pouze v okamžiku, kdy by byla napadena přímo naše země, protože bych to považoval za povinnost, chránit vlastní rodinu, známé, moje město. Rozhodně bych se odmítal zapojit do jakékoliv války, která by probíhala a začala mimo naši zemi.

Slunce
Návštěvník
Slunce

No, pěkně se začínají vybravovat sympatizanti tohoto webu. Jen co je pravda (viz. pan Milan atd.). Že Vám není hanba! A to jsem chtěl tomuto webu poslat peníze. Nic nepošlu. Nebudu podporovat xenofobně nacionalistické projevy.

Administrator
Admin

Redakce nemůže ovlivnit názory uživatelů tohoto webu, můžeme problematické komentáře maximálně smazat, pokud na ně jsme upozorněni, jako se stalo právě v případě výše dvou uvedených komentářů. Nevšiml jsem si, že by někdo ze zdejších diskutujících sdílel názor pana Milana. Takže bych vás poprosil, abyste nepaušalizoval a nestrkal uživatele zdejších diskusí do jednoho pytle s jednotlivci. Podobné výkřiky najdete i na mainstream serverech, pokud tedy nejde o servery, kde vyžadují před vstupem do diskuse předložení skenu občanského průkazu anebo ověřený a alespoň 2 roky starý a aktivní osobní profil na Facebooku. Ale to my tady rozhodně zavádět nebudeme.

b.k
Návštěvník
Administrator
Admin

Právě proto náš web funguje z Holandska, podle místního mediálního zákona, který zaručuje zpravodajským médiím ochranu identity zdrojů a informačních kanálů a tato ochrana se vztahuje i na ochranu informací poskytnutých v komentářích diskutujícími. Nemusíme tedy holandské policii (ani žádné policii jiné země) poskytovat žádné informace o identitách osob v diskusích, když napíšou něco, co se někomu nelíbí. Jsme chráněni holandským mediálním zákonem. To ale neznamená, že zde budeme tolerovat nějaké výkřiky za hranou únosnosti. To rozhodnutí soudu v ČR ale opět dokazuje to utahování šroubů ve společnosti.

TSq
Návštěvník
TSq

Slunce, máte trochu zmatek v pojmech sympatizant a návštěvník, sympatizanty poznáte rychle, snaží se nějak smysluplně rozšiřovat diskuzi, najdete tu čtenáře, mnohdy značně udivené fakty, které po dlouhých měsících potvrdí i mainstream, chtěně či nechtěně. Na každou diskuzí zavítají samozřejmě i placení trollové pražské kavárny, znám odjinud ty jejich nenávistné projevy naplňující trestné činy, jim se nic nestane, ba naopak, jsou za to placeni, zejména za vyprovokovanou reakci čtenářů, rozbíjení diskuze a zhnusení čtenářů, kteří odcházejí, pokud jim nedojde, že se jedná o kvalifikovaný útok trollů pražské kavárny. Člověk neznalý jejich praktik se domnívá, že se jedná o lidi blízké webu. Používají útoky mnohdy velmi sofistikované i neurvale sprosté. Nezapomeňte, že jsou placeni od postu +bonusy za vyprovokovanou reakci

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

No, takže tohle nejsou ti praví lidé, kteří budou v dominantní zemi Západu představovat demokratickou pojistku. Taková pojistka, která se nechá opít rohlíkem, je leda k smíchu.
OK, zkusme v USA najít někoho jiného, kdo to má v hlavě lépe srovnané.

http://www.patriotsquestion911.com

https://www.youtube.com/watch?v=ZMiqPQdWvo4

A do háje, oni to jsou to všichni do jednoho “konspirační teoretici”, co teď budeme dělat?
Tak třeba zlikvidujeme u nás skrze tajné služby několik “konspiračních” a “proruských” webů… To pomůže, ať žije pravda a láska!

gape
Návštěvník
gape

Lidi neblbněte, tyhle výhřezy zla jsou jen potvrzenim nárustu moci bestie nad mocí lidské imaginace. Radši vstaňte a jděte podarovat některý z poutních míst, tim dáte jasně najevo těm co běžně nejsou vidět komu úcta náleží a cesta vašich předků bude požehnaná;-)

Milan
Návštěvník
Milan

– příspěvek byl odstraněn –

(Vyvarujte se příště nenávistných komentářů a výzvám k fyzické likvidaci kohokoliv, takové příspěvky, i když uniknou našemu Akismetu, nemají tady místo. Navíc, ohrožujete tímto provoz tohoto webu). Admin.

Klid
Návštěvník
Klid

Abys nevisel ty. Na nástěnce největších debilů

Nobody
Návštěvník

Tedy, já se snažím být maximálně slušný v diskusích a moc nereagovat na trolly, ale Vy jste mě doslova vyprovokoval. Pane Milane, Vy jste buď agent BIS, nebo podobné instituce s cílem vložit tak pitomý kontraproduktivní příspěvek a poškodit dobré jméno webu, nebo vůl na n+1. Spíše si však myslím, že platí první alternativa. Protože žádný rozumný čtenář tohoto webu ( a sem chodí převážně rozumní čtenáří), by takovou hovadinu nenapsal.