Američané lžou světu do očí, ruská televize usvědčila Pentagon z šíření dezinformací....

Američané lžou světu do očí, ruská televize usvědčila Pentagon z šíření dezinformací. Washington tvrdí, že všechny rakety zasáhly cíle, ale syrské letiště Dumer je nedotčené! Zastaralá syrská PVO čarovala, až bude disponovat komplexem S-300, západ a Izrael trefí šlak! Stropnický varoval před dezinformacemi, jenže jediné dezinformace přichází od amerických “partnerů” a z Kavčích hor!

Američané lžou světu do očí, ruská televize usvědčila Pentagon z šíření dezinformací. Washington tvrdí, že všechny rakety zasáhly cíle, ale syrské letiště Dumer je nedotčené! Zastaralá syrská PVO čarovala, až bude disponovat komplexem S-300, západ a Izrael trefí šlak! Stropnický varoval před dezinformacemi, jenže jediné dezinformace přichází od amerických “partnerů” a z Kavčích hor!

Ruská televize už v sobotu uveřejnila reportáž z vojenského letiště Dumer v Sýrii, na které Američané vypálili 12 raket Tomahawk. Ruský televizní štáb přijel na místo hned po údajném úderu a nestačil se divit. Letištní plochy jsou nepoškozené, budovy jsou nepoškozené, letadla a stíhačky jsou nepoškozené. Syrská protivzdušná jednotka vyzbrojená letitým sovětským PVO systémem Buk sestřelila v Dumeru Američanům všech 12 Tomahawků, a tím ukázala americkému Pentagonu zdvižený prostředníček. Sami si pusťte video nahoře a posuďte sami, jaká je realita.

Americký Pentagon však zatvrzele prohlašuje, že všechny americké a britské rakety zasáhly v Sýrii své cíle. Výše uvedené video to ale zcela prokazatelně vyvrací. Tyto lži Pentagonu ochotně přebírají západní mainstreamová média a od nich i české mediální domy a také Česká televize, která celou sobotu od rána až do neděle pořád opakovala obrazové záběry z nočního ostřelování města Luhansk na Ukrajině z roku 2015, protože si nebyla schopná ověřit pravost videa na YouTube. Psali jsme o tom zde.

Pravé a skutečné záběry z Damašku během útoku. Protivzdušné systémy syrské PVO odpalují rakety k nebi proti Tomahawkům. Tohle se opravdu západním médiím do krámu nehodilo.

Američané nedisponují naprosto žádným obrazovým materiálem, přestože v Damašku a v Homsu měli své štáby a zpravodajské týmy, které chtěly natáčet spektakulární podívanou, kterou ihned zavčas přes satelitní spojení přenesou do světa médiím. Jenže, co se nestalo. Žádné exploze, ohně, požáry a výbuchy se nekonaly, s výjimkou explozí na nebi, když syrské protivzdušné rakety sestřelovaly Američanům a Britům jejich křídlaté rakety. Štáby CNN, MSNBC, Reuters, AFP, ty všechny byly na místě, ale nenatočily nic, co by mělo “production value” a spektakulární charakter.

Západní média už v sobotu dopoledne zachvátila panika, protože všechny televize chtěly materiál a obrazové záběry výbuchů, ale nic nebylo k dispozici. Namísto toho začaly přicházet informace o tom, že syrská PVO sestřelila 71 raket z celkových 103 nebo 105 kusů, které Američané a Britové poslali na Sýrii. Syřané byli vyzbrojení protiraketovými systémy Buk, S-125 a S-200, což jsou zastaralé PVO systémy z dob Sovětského svazu. Přesto však s nimi dokázali vyřadit téměř 70% všech raket, které Američané a Britové vystřelili.

Česká televize si naplivala do vlastního hnízda, protože ukazovala celou sobotu občanům v ČR brutální genocidu a raketovou baráž Porošenkovy ukrajinské armády proti civilistům v panelácích v Luhansku v roce 2015!

Pentagon v panice ihned zahájil mediální Damage Control a začal šířit do světa informace, že všech 105 raket zasáhlo cíle v Sýrii. Tu samou informaci ihned převzala Česká televize, opět tuto informaci neověřila a vrchol stupidity a ostudy předvedl ministr zahraničí v demisi Martin Stropnický, který na tiskové zopakoval, že úder v Sýrii byl úspěšný a stoprocentní a současně varoval před dezinformacemi a falešnými videi. Tato slova na tiskové konferenci přitom pronášel zrovna ve chvíli, kdy Česká televize pořád dokola točila na ČT24 záběry na jakési noční město s explozemi a vydávala to za záběry z útoku USA a Británie v Sýrii. Ve skutečnosti však šlo o záběry brutálního masakru ukrajinské armády ze dne 12. února 2015, když Porošenkova junta nařídila již tehdy demoralizované ukrajinské armádě dobýt Luhansk všemi prostředky. Ukrajinská armáda tak v ten večer zahájila palbu z raketometů Grad na sídliště na západním okraji města.

Britská stíhačka Tornado startuje k úderu na syrské cíle.

Spektakulární exploze a výbuchy z Luhansku uchvátili na YouTube tzv. clickbaitery. To jsou lidé, kteří vydělávají peníze na reklamě tím, že přilákají na své video tisíce a miliony lidí, aby na něj klikli a spustili ho, i když obsahuje nepravdivý obsah nebo jiný obsah, než který je avizovaný v titulku videa. Mainstreamová média totiž neměla k dispozici žádné záběry ze Sýrie, které by byly přitažlivé. Redaktor BBC v přímém přenosu si dokonce posteskl, že co to má znamenat, když většina záběrů z útoku v Sýrii zachycuje pouze rakety, jak stoupají vzhůru ze země k noční obloze a potom záblesky na nebi. Žádné exploze budov na zemi, žádné výbuchy, nic. Pentagon začal doslova šílet, protože CNN na tiskovce Pentagonu zcela nezvykle a ostře zaútočila na Pentagon, aby vysvětlil, proč nejsou k dispozici obrazové materiály z amerických zdrojů, ze zdrojů Pentagonu, z dronů, z letadel, prostě cokoliv, co by mohlo ukázat obrázky explozí a výbuchů zasáhnutých letišť, skladů a budov. Pentagon na to reagoval slovy, že úkolem armády není pořizování mediálních záběrů.

Bašár Asad přijede do Ruska, aby dojednal nákup systémů S-300, zatímco Stropnický varuje před dezinformacemi

Syřané dokázali se zastaralými systémy sestřelit tolik raket, že v Pentagonu někdo dostane kartáč, o tom není pochyb. Moskva už oznámila, že Sýrii poskytne moderní systém S-300, zřejmě po návštěvě Bašára Asada v sibiřském Chantimansijsku, kam byl pozván Vladimirem Putinem na návštěvu. Právě v Chantimansijsku je zkušební polygon pro raketové systémy S-300 a S-400, takže je jasné, proč Vladimir Putin pozval Bašára Asada právě tam. Zřejmě dojde k podpisu smlouvy o dodávkách komplexů S-300 pro syrskou armádu. Jenže americké lhaní o stoprocentní úspěšnosti zásahů je ochotně přebíráno vazalskými státy USA, především potom ze strany Babišovy vlády v demisi. Česká republika byla jednou z prvních, která podpořila americký a britský útok v Sýrii a vzápětí zato přišla pochvala od amerického ministra zahraničí, který za to poděkoval ministru zahraničí v demisi Martinu Stropnickému. Postavit se na stranu země, která bez mandátu RB OSN zaútočila na suverénní zemi, je zrada a do značné míry i trestný čin.

Příprava a podněcování útočné války je podle § 406 a § 407 Tr. Z. zločinem, a to i podle § 408, protože útok na Sýrii neproběhl ani pod mandátem NATO jako akt kolektivní obrany, ale jednalo se o útok jednoho z členů NATO (USA) proti třetí suverénní zemi. Postavení se českých politiků na stranu USA ve věci jejich úderu na Sýrii je proto trestným činem. Nejenom, že útok proběhl v době, kdy do Damašku přijeli experti OPCW, aby vyšetřili údajný chemický útok v Dúmá, ale tento úder proběhl bez mandátu Rady bezpečnosti OSN a bez jasného stanoviska a nálezu nezávislé skupiny expertů, zda-li vůbec k nějakému útoku došlo. Takovéto gangsterské chování mezinárodního terorismu je běžné u Američanů, ale je šokující, že se k tomu připojuje i český ministr zahraničí, který tím porušuje nejen zákon o podněcování k útočné válce, ale zároveň pošlapává Chartu OSN. Herci by opravdu neměli lézt do politiky, Stropnický je toho otřesným důkazem.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Podněcování útočné války je samozřejmě obrovsky závažný zločin, jenže bohužel naši tzy. “spojenci” si na válkách rádi mastí své šrajtofle…

“James Risen Says War Profiteering Is Out Of Control And Driving The “War On Terror”
https://www.youtube.com/watch?v=F9DT-0RWJac

Alanis
Návštěvník
Alanis

Okamura: “V této souvislosti žádáme ministra zahraničí Stropnického a ministryni obrany Šlechtovou, aby již nebyli členy příští vlády. Jsou to sluhové cizích zájmů,” uvedlo hnutí. Místopředseda vlády v demisi Martin Stropnický nechtěl na prohlášení SPD reagovat. Andrej Babiš ani Karla Šlechtová se nevyjádřili.

Iva
Návštěvník
Iva

Souhlas s SPD.

opatrný
Návštěvník
opatrný

https://usti.idnes.cz/zastreleni-roma-chomutov-dodavka-rozsudek-petr-benda-soud-pa3-/usti-zpravy.aspx?c=A180417_080618_usti-zpravy_vac2

Nerad bych, aby tohle zapadlo.. Střelec z Chomutova, o němž byl zde článek, vyfasoval pěknej flastr!! Na místě se odvolal. Je to příkladná práce naší zaprodané justice. Tím nám chtějí říct: stanete-li se svědkem násilí, raději nic nedělejte a jděte pryč. Takový nás potřebujou!!
Podle mě by místo nepodmíněného trestu měl dostat vyznamenání M. Velíška.

Iva
Návštěvník
Iva

Naprostá pravda.
Být to opačně, tak ten dotyčný je osvobozen, protože je to jeho kulturní zvyk, měl špatné dětství, je ze špatného soc. prostředí a byl deprimovaný, že ho jako róma nikdo nechtěl zaměstnat.

opatrný
Návštěvník
opatrný

Být to opačně, tak by ten metál opravdu dostal! Za zastavení řádění bílého rasisity a xenofoba placeného Putinem, který se tímto snažil rozdmíchat občanskou válku.. Medaily by mu předali osobně D.Feri a bratři Bangové. M.Němcovou by to dojalo.?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Proč nebyla nějaká demonstrace za jeho podporu, rád bych si vzal dovolenou. Opravdu v tom toho chudáka chceme nechat?
Kde je kurva Soukup, proč netepe, do zbraně nevolá?
Nebo že by nedostal pokyn?
Lidi, když se teď nespojíme, pověsí každého z nás zvlášť!

Jarek
Návštěvník
Jarek

Dal jsem Vám Jaryne + ač jste mě minule zepsul a už ani nevím kvůli čemu , ale 100 hlav 100 názorů . Oběsiti Vás nenechám !

Alanis
Návštěvník
Alanis

Justiční mafie opět udeřila. Poslední dobou až příliš často ukazuje, jak je právo ohýbáno a pošlapáváno. Hněv lidu sílí. Toho soudce snad bude lid jednou lynčovat, když se práva nedomůže.

jana
Návštěvník
jana

Jsem z toho smutná , myslela jsem , že ho osvobodí . Dali tím jasně najevo , že nikomu nesmíme pomoci , budeme dělat že nic nevidíme , neslyšíme !

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Ale pravda je, ze Stropnicky se pri tom vysloveni podpory Trumpetovych utoku na Syrii tvari jako Kristus na krizi. Jestli to nebylo tak, ze pan ministr dostal od nasich americkych ” spojencu” takovy kartac a ze si ho tak podali, ze vykoktal, co si prali? Fakt nevypadal dobre. Kdo vi, jestli se z toho nezhroutil, kdyz skoncil v nemocnici…Jako…nadsene se u toho netvaril.

Jarek
Návštěvník
Jarek

Co mu bránilo před tím ehm ehm vystoupením odstoupit ze zdravotních důvodů ? Chtěl někdo aby prohlásil ty slinty a on to udělal ? Žádná lítost . Mohl si zachovat ksicht , teď nemá ani ten , davno ho už neměl …

Olga Králová
Návštěvník
Olga Králová

On se kašpárek Stropnický většinou tváří tragicky, asi aby dal najevo, jak těžké břímě nese. Anebo ho bolela záda, něco jsem o tom četla, kvůli tomu byl chudáček v nemocnici. Žádný kartáč určitě nedostal, on je velice ochotný vlezpr…..ka a za pochvalu od toho am. potentáta (jméno teď nevím) by prodal klidně nejen nás, ale celou svoji rodinu. Když ho pochválil a řekl, že ČR je spolehlivý spojenec, možná se blahem i počůral.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Stropnicky zdrave nikdy nevypadal. V posledni dobe vypada jak bezdomovec v obleku. Spina z nej kape.

Paw
Návštěvník
Paw

Ale zcela brzy se bude tvarit jinak az bude v roli ministra sebeobrany u spravedlivyho soudu…
Pocitam ,ze fronty na rusky zbrane se prodlouzi i na ty stary a ty novy Usacky se budou prodavat do staryho zeleza…..
Nebo se budou strilet nekde na pousti jako zdroj a propagandu Televiznich Stanic, na zblbnuti tech co jeste stale ziraji na teelvizi a stedre si za to zaplati…

Zvedavec
Návštěvník
Zvedavec

Ojedinely hlas v americkych “svobodnych” mediich. Politicky komentator Tucker Carlson, pracujici pro televizi Fox News, odhaluje mainstreamove lzi a blaboly o chemickem utoku v Syrii (ceske titulky).

https://www.youtube.com/watch?v=KMOBADUU1Cw

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

http://domaci.eurozpravy.cz/politika/221072-ve-snemovne-to-buraci-kalousek-vytrestene-ziral-kvuli-babisovi/
poslanecka snemovna CR dneska resila, jestli vlastne dostatecne CR podporuje, nebo nepodporuje nase ” spojence” pri utoku na Syrii. A vypada to tak, ze krome “oblibeneho” Kalouska a Stropnickeho na tu podporu Trumpovi v CR kazdy séře ?

Alanis
Návštěvník
Alanis

Tomio Okamura opět za jedna.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Tentomrat souhlasim Alanisi

hanns
Návštěvník
hanns

pokud je tohle pravda:
Trump blokuje plány na další protiruské sankce; ruské akcie i rubl letí nahoru
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12723-trump-protiruske-sankce-ruske-akcie-rubl

tak nás někdo pěkně vodí za nos

hanns
Návštěvník
hanns

Haleyová ohlásila nové sankce proti Rusku, Trump je následující den pozastavil
https://cz.sputniknews.com/svet/201804177171430-trump-sankce-pozastaveni-rusko-prijeti/

anazuz
Návštěvník
anazuz

Ono to tak trochu odpovídá tomu, na co už nějaký ten pátek upozorňuje Pozorovatelka. 😉

Paw
Návštěvník
Paw

Pred volbami Haley kricela ,ze Trump je nejhorsi rasista a vudce KuKlux Klanu a nikdy neprestane by rasistou.
.Inu kdo zaplati vic ,zaplati lip. Nekdo to ma vrozeny to kriceni za zisk.
Co bude kricet zejtra pak je jasny…

Pozorovatelka
Autor

Psala jsem 14. dubna s tím, že na 6. prioritě bylo právě skončeno:
“Francie prý vůbec neútočila
https://ria.ru/syria/20180414/1518637751.html
A dvě třetiny zasažených raket byly zničeny 30 let starou technikou z doby SSSR
Generální štáb:
https://www.youtube.com/watch?v=6prtGPfbWEY
https://russian.rt.com/world/news/503209-pvo-siriya-sssr-zapad

A myslím, že teď přijdou na řadu sankce, na kterých Rusko pracuje už cca týden – od zavedení těch posledních antiruských. A podle návrhů to vypadá, že by mohlo dojít i na zavření plynových a ropných kohoutků pro spojence USA a vůbec k omezení produkce ropy (její cena i bez toho už překročila 72 dolarů za barel), embargo na americké technologie a spoustu výrobků, vytvoření obchodní zóny s Čínou s vyřazením dolaru (čemuž Trump pomohl uvalením cel na Čínu) a z čeho má svět největší obavy je, že Rusko by mohlo vyhlásit selektivní nebo úplné moratorium na plnění povinností vyplývajících z veřejného dluhu Ruska organizacím určité zahraniční příslušnosti, což by znamenalo znehodnocení všech ruských dluhopisů – a tady už v USA varují:
https://iz.ru/731123/2018-04-11/minfin-ssha-vystupil-protiv-vvedeniia-sanktcii-v-otnoshenii-gosdolga-rf

Jinak Rusko je druhým největším dodavatelem hliníku do USA a po sankcích na Děripasku a jeho RusAl (zákaz prodávat za dolary) musí Američané hliník dovážet odjinud, jeho cena se však mezitím právě kvůli sankcím prudce zvedla.
https://www.kurzy.cz/zpravy/451630-hlinik-rusalu-se-bude-muset-prestehovat-z-londynske-burzy/
Kromě toho RusAl má pobočky po celém světě a jedním z jeho investorů jsou i Rotschildové. A protože v případě RusAlu jde o sankce konkrétně na Děripasku, Rusko zvažuje, jak Děripasku vyměnit/nahradit.

Tak myslím, že na 6. prioritě bylo splněno, co splněno být mělo ve prospěch Trumpa a že teprve přijde to hlavní – odepisování dolaru (a to s pomocí Trumpa – viz jeho obchodní válka s Čínou).
37-8 Odpověz UpravStickCloseDub 14, 2018 13:53
https://aeronet.cz/news/video-donald-trump-naridil-raketove-udery-na-syrii-pripojila-se-francie-a-velka-britanie-vystreleno-bylo-vice-jak-100-raket-ani-jedna-nemirila-do-oblasti-v-dosahu-ruskych-radaru-syrska-armada/
…………………………………………..
A když jsem si dnes poslechla nového Pjakina, tak mě mrzí, že jsem to s tím koncem 6. priority neviděla ještě lépe – Pjakin totiž říká, že už v té Sýrii o boj na 6. prioritě vůbec nešlo a já s tím po dohledání podkladů pro svůj na víkend avizovaný článek nemůžu než souhlasit!

A to nemluvě o tom, že Pjakin Trumpa za akci “Sýrie” velmi chválí a všechen další jeho popis dění (včetně opětovně zmiňované bitvy u Kadeše a role židů na 3 tisíce let) zapadá tak, jak to dlouhodobě a velmi konzistentně říká. Av v souhrnu – Pjakin nemá konkurenci a velké díky za Pjakina, který na rozdíl od analytiků/”analytiků”, kterým schází pohled z vyšší perspektivy, místo jejich šíření paniky (ať už o Koreji či o Sýrii či antiruských sankcích) nabízí skutečné vysvětlení a osvětlení každého dění, tzn. i toho současného v Sýrii!

Na mainstreamu stejně jako na alternativě to v posledních dnech totiž je jako přes kopírák v tom, že válka je/byla na spadnutí. Tvrdit, že svět na takové tenké hraně nestojí, by samozřejmě byla hloupost, na druhou stranu – ´”útok” v Sýrii (a útok v uvozovkách, protože ve skutečnosti fraška a divadlo) byl především o tom, že ze všeho nejvíc je třeba hledat Cui bono? A to nejen po “útoku”, ale v rámci nešíření paniky především už před ním.

anazuz
Návštěvník
anazuz

Máte můj obdiv. Já jsem se začala dívat tímto směrem až po přečtení Vašich článků. Klobouk dolů před Vaši dedukcí , paní Pozorovatelko.
Na spoustu věcí nahlížím jinak a ono to, světe ( Antisione, Shango,.. a ostatní ) divte se, mi to dává smysl. 😉 Díky za Vaše postřehy a snad si vyšetříte čas, který věnujete napsání článku. A za mne.. Čím delší, tím lepší.. 😉

Pozorovatelka
Autor

Děkuji, děkuji Vám a musím dopovědět, že ač mě subjektivně každé podobné přijetí toho, co píšu, přivádí do rozpaků, se kterými ani nevím, jak reagovat, v rámci objektivity mě velmi těší, když můj pohled někdo přijme – přesněji, když o něm někdo alespoň alternativně i v rámci alternativy zapřemýšlí, místo aby jej jen zavrhl jako nesmyslný kec (patent na pravdu totiž nemáme nikdo 🙂 )

Sonata
Návštěvník
Sonata

Pište, pište, pište, je potřeba aby se ovčánci probudili. Jsem Váš velký fanda 🙂

Paw
Návštěvník
Paw

Obrovske snizeni dani miliardarum /a sobe Trumpovi taky/, v USA a obrovske ztraty financni, pak musi byt nekde nahrazeny.
Tedy zavedenim tarifu ve state, ktery TRVA za kazdou cenu na Volnem Globalnim Marketu.
Tedy zase nepovedena a nebo pro nepratele USA velmi povedena ,cirkusova taskarice….
Ale v cirkusech je vse predem nacviceno do detajlu….
Otazka je , zdali vubec vedi co delaji….

Ereinion
Návštěvník
Ereinion

Co pak ale říkáte na to, že výraznější akci včetně potenciálních útoků na ruské cíle Trumpovi rozmluvil ministr obrany Mattis? Podobně to mělo být i v případě KLDR…samozřejmě je otázka, nakolik jsou informace tohoto typu důvěryhodné.

anazuz
Návštěvník
anazuz

Jestli to není v politice stejné, jako s potokem, s řekou… Slova se melou, obzvlášť pro veřejnost a voda teče…… 😉 Ale připouštím, k tomu, co nám přináší média, jsem skeptická. Relevantnost jejich nformací dávám na stejnou úroveň, jako kdysi Dikobrazu. 😉

Pozorovatelka
Autor

Mattis dle mého Trumpovi nic nerozmluvil a jediné, co Mattis dle mého docílil je to, že v rámci budoucích dalších čistek je pro Trumpa člověkem na jeho straně – že tedy Trump má do budoucna jasno, co s Mattisem.

david
Návštěvník
david

Zdravím Pozorovatelku, i já souhlasím a chvalím vás, i já mám velmi podobný pohled na situaci, nového pjatkina jsem ještě neviděl ale čekal jsem něco podobného od něho, ano lidé nevidí toto divadlo já to beru jen jako kouřovou clonu pro něco co příjde a bude mít mnohem důležitější než toto, vše pomalu do sebe zapadá a je vidět že opravdu nemají kvalitní kádry, už i falšovat neumí viz česká televize, po záběru na udýjny Damašek jsem se začal fakt smát, a vidíte kolik lidí tomu uvěřilo, já hned poznal že to není útok raket, na vojně jsem viděl i noční střelby tanků i dělostrelectva, takže mně neoblbnou :-)! Je to začátek, Trump může jen zuřit vše půjde mimo něj, takže mu zbývá jen ten twitter,Putin nevím zda je fakt tak chytrý ale ve spravný okamžik ustoupil do pozadí, dal za sebe mluvit toho generála a pak se vrátil,k tomu si pojistil ergana v turecku.Je to fakt šachysta…trump může ted odejít ze syrie a neztratit svou tvář…i když nevěřím že neoconi mu to dovolí. Zatím válka nebude zatím ne!

Olga Králová
Návštěvník
Olga Králová

Omlouvám se, ale nevím, co to znamená 6. priorita? Mohl by mi to někdo objasnit? Děkuji a ještě jednou se omlouvám za neznalost.

Jarek
Návštěvník
Jarek

Paní Olgo navštívila jste generální štáb Čechů . Priority řízení od stupně 1-6 podrobně popsal p. VK na svobodném vysílači a v článku na AE , zde link .

Ereinion
Návštěvník
Ereinion

v podstatě to znamená vojenské řešení…o 6 prioritách řízení je dost videí na Youtube

Asmodeus
Návštěvník
Asmodeus
hanns
Návštěvník
hanns

tak tohle je smysluplné #vyjdiven
Syřané agresorům – My se vás nebojíme: Dnešního mítinku se zúčastnilo 50 tisíc mladých lidí
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12717-syrane-agresor-nebojime

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Naprostý souhlas, Hannsi!
Největší pomoc, které se Sýrii dostalo od Ruska, je právě ta obnova vlastní Národní Hrdosti Syřanů, a vědomí vlastního potenciálu, včetně obrazu vlastní Svobody od nezvaného kolinizátora! 😉

Semtex
Návštěvník
Semtex

Hledal jsem všemožně na netu, ale pořád ne a ne najít nějaké nové video s Putinem, datované po 13.04.2018. Je někde zakopaný nebo vládne vůbec ještě v Rusku?

Leonardo
Návštěvník
Leonardo

Na co by se vyjadřoval někde na veřejnosti. Dle mého vše jede podle předem domluveného scénáře a Vladimír teď v klidu analyzuje společně se svým týmem vše co se od spojeneckého útoku událo, kdo jak reaguje, kdo co dělá, jak se chová. Pevně doufám, že proběhlo vše tak, jak si představoval a akce splnila svůj účel.

Nebál bych se toho, že reakce Putina nebude třeba nejrychlejší, ale zato bude moudrá a hlavně efektivní a objeví se ve správný čas. Otázka však je, jestli to vůbec postřehneme nebo jestli bude viditelná pro nás obyčejné civilisty.

Na závěr bych ještě dodal, že Trump je velice zajímavá postavička a člověk u něj nikdy neví. Vypadá to, že kličkuje sem a tam a plácá se v tom, nicméně já v tom vidím záměr a že sakra dobře ví co a proč dělá svým specifickým stylem. Těším se na další vývoj a nemůžu se dočkat nějaké bomby typu pád dolaru, odtajněné spisy 11/9, 100% prokázání inscenace chemického útoku pod západním velením společně s kauzou Skripal..

Jarek
Návštěvník
Jarek

Pane Semtex po p. Putinovi nemusíte pátrat ! Je u kohoutů v rozvodné síti plynu a ropy do Evropy a hledá správné kohouty pro uzavření dle toho jak která země EU štěkala na RF . Jelcin strhnul visačky tak hledá který je který , velmi nerad by poškodil ČR a zkouší odpojit pouze strakovku min zahraničních věcí atd ne a důraz ne podporovatele AE News . . . Btw k čemu by se měl vyjadřovat ? Karty rozdány a na stole a SSA se dívám má Černého Petra . . .

konzerva
Návštěvník
konzerva

Damašek potvrdil, že 11.4. byli na východě guty při akci syrských vojáků a ruskočečenského komanda/specnazu/ zabiti nebo zajati příslušníci 22 pluku britské SAS … proto ta hysterie a útoky te britské cukrářky… http://www.iarex.ru/news/57175.html