Alláhu Akbar a Fuck You z úst uprchlíků v Maďarsku

Alláhu Akbar a Fuck You z úst uprchlíků v Maďarsku

Alláhu Akbar a Fuck You z úst uprchlíků v Maďarsku

Amatérské video zachytilo boj uprchlíků v Budapešti s maďarskou policií nedaleko hlavního nádraží Keleti. Na náměstí je srocený dav imigrantů, které se snaží zadržet kordony policistů. Uprchlíci se snaží utéct a rozehrává se tak zajímavé divadlo, které nabízí jednak skandování typu “Alláhu Akbar”, ale také velmi intenzivní anglické “Fuck You!” směrem k policistům.

Z hlediska procesů řízení je ale zajímavá jiná věc. Tzv. stádní efekt. Zajímavý syndrom bezstrukturního řízení, který je vlastní třeba rojům včel, hejnům tažných ptáků apod. Video zachycuje, jak se lidská vlna uprchlíků pohybuje z jednoho místa na druhé na základě stádních impulsů, které nejsou nijak strukturované, zdají se chaotické, ale při pohledu z výšky, jako na tomto videu, je možné vidět strukturu, bez jakéhokoliv zásahu řídícího procesu nebo orgánu. Toto je nejlepší příklad bezstrukturního řízení procesu v praxi, který lze vizualizovat, je to jeden z mocných nástrojů globálního prediktora, ale zmenšený na jedno náměstí.

Pokud jste součástí davu, vnímáte chaos a zmatek, reagujete na podnět vyvolaný davem, státem, společností, médii. Při pohledu z výšky ale vidíte jasně organizovanou strukturu, masu lidí, která se pohybuje určeným směrem, rázem změní směr a jako mávnutím kouzelného proutku se vlna přeorientuje na jiný cíl. Jako v médiích. Jednou je to Ukrajina, jedna vlna, potom střih a najednou uprchlíci, vlna jde rázem jiným směrem. O Ukrajinu už nikdo ani nezavadí. A to bez jakéhokoliv organizátora, nebo dirigenta, pouze na základě změny barvy informačního pole, stádního podnětu. Člověk si při pohledu na toto video řekne, že ti uprchlíci se tam pohybují jako kobylky. Ale jinak je zvláštní, v jaké perfektní kondici uprchlíci jsou, když po údajně těžké a dlouhé cestě dokáží takto pobíhat po náměstí a bojovat s policisty. Když se řekne uprchlík, člověk si představí utrmácenou rodinu s dětmi, pána v letech, jeho ženu, děti a jejich děti, ale tady člověk vidí jenom 20-leté mladíky, kteří poletují po náměstí a skandují hesla.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Alkid
Návštěvník
Alkid

Dnes jsem si uvědomil, že “uprchlíci” nám ukazují jak se chováme my u nich. Dokud sem nešli byly tyto války na blízkém východě a uprchlické tábory v okolních státech pro nás moc daleko.
Teď si díky nim začínáme uvědomovat jaká zvěrstva páchají USIS a jejich “užiteční idioti” v NATO u nich doma. Že jim pomáháme ničit jejich kulturu, jejich domovy, zvyky a ničíme, tedy zabíjíme a mrzačíme jejich příbuzné.
Díky nim bychom si na celém světě měli uvědomit, která země představuje to zlo.
I Igor Chaun aktuálně natočil video o 9/11, ve kterém však věří v nápravu
https://www.youtube.com/watch?v=KWCBKdzh5ng
ale kdo zatkne strůjce 9/11, když mají pod kontrolou CIA, NSA, armádu, policii, OSN, NATO…? A z nás si přes NATO udělali spolupachatele?

Martin
Návštěvník
Martin

Mírumilovní muslimové v akci.

B
Návštěvník
B

iDnes a další vysílají už 2 hodiny přímý přenos z Roszke! Takhle začal i majdan!! A zrovna je v Maďarsku Dunajská jízda!!!!!

Ladislav
Návštěvník
Ladislav

Existuje jediná cesta z problému. Zatknout všechny mladé muže ze Sýrie, naložit na lodě a odvést k odvodu do syrské armády. My přece za ně bojovat nechceme. Garantuji, že stačí jenom začít s první várkou a bude po uprchlících.
Zatím je někdo organizuje a informuje, že jsme zženštělí pitomci, kterým stačí ukázat malé děcko a už jsme “naměkko”. To vidíte na všech záběrech. Vždy je v popředí chlap s malým děckem, i když doma by se ho ani
nedotkl !
Tato metoda připomíná praxi hitlerovských vrahů, jak bojovali proti barikádám (Praha), nebo proti místům odporu ve městech – Řecko, Jugoslávie… Postavili před tanky civilisty !

Jirka
Návštěvník
Jirka

Sajrajti hnusný! Aláh Snackbar. Šmejdi.

Radím všem, tak jako už někdo přede mnou. Pokud máte legálně držené zbraně, tak si je nechte na oko ukrást a zilegalizujte je, protože už brzo to přijde… Zbraně se budou zabavovat, tak jako v historii. Holé ruce jsou k ničemu a klacky taky.

Verbeš jedna. Dostává se jim pomoci a oni si toho neváží.

Root
Návštěvník
Root
Johnny
Návštěvník
Johnny

Tak na to si přišel tedy brzo. Kontroly skrze počítače jsou snad už od windows XP. Stejně jako tě kontroluje například tvůj prohlížeč, nebo Facebook atd. Vědí o tobě všechno i například to, že máš rád kategorii Velké kozy a tvoje oblíbená stránka porna je Redtube. (Příklad). A stejně s těmi informacemi nikdo nepracuje, protože nikoho nezajímá nějakej jouda z vesnice nebo inženýr z města. A myslím, že uprchlíci jsou mnohem větší hrozba něž nějaké sledování.

Root
Návštěvník
Root

Samozřejmě, že kontrola probíhá, nejčastěji sběrem dat na páteřních linkách a uzlech, ale instalace těchto aplikací ukazuje, že je to málo.
Nemyslím si, že nikoho nezajímá nějaký jouda z vesnice – stačí si vzpomenout na jednoho bezdomovce..
Tady se jedná také o EULA – v 7. nic takového není a je to jasné porušení práva.

stevia
Návštěvník
stevia

* Tak za prvé IMIGRANTI a ne UPRCHLÍCI ! Mainstreamová propaganda funguje i podvědomě a dokonale, že?
* Za druhé, co se týče “sledování”: Momentálně se nacházíme ve fázi sběru dat – tj. krmení systému. Mimochodem převážnou většinu těchto dat mu sypou troubové (bohužel většina lidí) sami, d o b r o v o l n ě! A bohužel nejen o sobě. Systém bude plně funkční tak za pět let. Pak se máme opravdu na co těšit. Každý se stane zbožím na prodej. No a když nebude dotyčný skákat jak se mu řekne systém dohledá vše.
Každý bude kdykoliv postihnutelný, tj. vydíratelný a bude se podle toho i chovat a dokonce i myslet. Tohle je ona dokonalá kontrola populace a ne implantované čipy.
A nedělejme si iluze, že se tomu dá předejít. Důvedem je fakt, že troubové vždy byli největším trumfem v rukách hajzlů.

banan
Návštěvník
banan

A jsme v prd…el..i. Kohokoli se ptám tak je z win 10 nadšený. Vidím, že polepení Webkamerek izolačkou je již zcela o ničem. Chtělo by to zde článek jak si do PC nahrát Linux, jakou distribuci si vybrat apod.

Jitka
Návštěvník
Jitka

Je jim třeba už ze slušnosti dát šanci předvést co umí, potom teprve debatujme co dál. Jsme přece lidé.

Jirka
Návštěvník
Jirka

To byl doufám vtip?

Jirka
Návštěvník
Jirka

Hm… Žádná odpověď. Takže jasná provokace?

Lumir
Návštěvník
Lumir

málo už toho ukázali…?nejsi pííp…?

bdpsdp
Návštěvník
bdpsdp

Pěkné video.

Máte nějaké informace o tomto materialu? Objevilo se to a nemůžu najít bližší informace, kde, kdo nebo co.

https://www.facebook.com/844314728955238/videos/879634585423252/