Alexeje Navalného po celou dobu jeho cesty po Sibiři doprovázela záhadná žena...

Alexeje Navalného po celou dobu jeho cesty po Sibiři doprovázela záhadná žena z Velké Británie, která po jeho otravě zmizela a odletěla do Německa tak rychle, že ji ruští vyšetřovatelé ani nestihli vyslechnout! Kreml teď žádá Berlín o spolupráci, aby žena byla nalezena a vyslechnuta! Podle informací ale už v Německu není, ve Frankfurtu přesedla na letadlo do Londýna! Byla to ona, která Novičokem z laboratoří Porton Down otrávila Alexeje Navalného? Tím by se znovu potvrdilo, že stopy vedou k britské MI-6 a k jejímu programu chemických zbraní pro provádění atentátů a provokací!

Alexeje Navalného po celou dobu jeho cesty po Sibiři doprovázela záhadná žena z Velké Británie, která po jeho otravě zmizela a odletěla do Německa tak rychle, že ji ruští vyšetřovatelé ani nestihli vyslechnout! Kreml teď žádá Berlín o spolupráci, aby žena byla nalezena a vyslechnuta! Podle informací ale už v Německu není, ve Frankfurtu přesedla na letadlo do Londýna! Byla to ona, která Novičokem z laboratoří Porton Down otrávila Alexeje Navalného? Tím by se znovu potvrdilo, že stopy vedou k britské MI-6 a k jejímu programu chemických zbraní pro provádění atentátů a provokací!

Ruský tým vyšetřovatelů otravy Alexeje Navalného intenzivně pátrá po záhadné ženě, která doprovázela Alexeje Navalného během jeho celé cesty po Sibiři a po Navalného otravě zmizela z Ruska a vyhnula se podání výpovědi ruským vyšetřovatelům [1]. Uvedenou ženou je jistá Marina Pevčichová, která má ruskou národnost, ovšem trvale žije ve Velké Británii, tedy stejný scénář jako rodina Sergeje Skripala. Pevčichová je podle informací lidsko-právní aktivistkou a má úzké napojení na londýnskou centrálu Open Society Foundation George Sorose.

Ruská policie po otravě Navalného kontaktovala všechny Navalného přátele, kteří s nim podnikli cestu po Sibiři, ovšem Marina Pevčichová se výpovědi vyhnula a narychlo z Ruska odletěla. Jejím cílem se stalo Německo a ruské úřady nyní po Berlínu chtějí, aby Pevčichovou našli a provedli s ní výslech, nejlépe za přítomnosti ruského vyšetřovatele.

Alexej Navalný

Jenže, to asi nebude možné, protože podle posledních zpráv německých médií Marina Pevčichová ve Frankfurtu přestoupila na jiné letadlo, konkrétně na let do Londýna. Všichni ostatní přátelé Alexeje Navalného poskytli ruské policii své výpovědi, ale Pevčichová se neznámo proč vytratila a zmizela do zahraničí. To je poměrně zásadní a znepokojivá informace, která pouze ukazuje, že otrava ruského opozičníka opravdu nemusela přijít zvenku, ale přímo zevnitř z kruhu nejbližších lidí, kteří s Navalným spolupracují.

Tím by se vysvětlilo opravdu mnohé, protože by došlo k potvrzení toho, že v celé akci má opět prsty britská tajná služba MI-6, která už jednou v kauze Sergeje Skripala předvedla, že novičoková hysterie docela dobře funguje na média a na politické procesy, takže není divu, že v době běloruské krize, která podle všeho skončila pro západ naprostým fiaskem, se znovu kuje železo, dokud je žhavé, a tentokrát přímo v Rusku.

Doprovázela Navalného po celou dobu při cestě po Sibiři, po otravě Navalného narychlo odletěla do Německa

Obrovská péče a snaha o záchranu Alexeje Navalného ze strany Kremlu je naprosto zjevná, protože smrt Navalného by byla pro Kreml naprostou katastrofou. Smrtí Navalného by Kreml nejen nic nezískal, ale naopak by ztratil velice cennou řízenou opozici v Rusku, díky které je v Ruské federaci klid a pořádek. Alexej Navalný je v roli řízeného a spolehlivého ventilu v ruské společnosti, který umožňuje upouštět přetlak bez rizika exploze.

Ruský vyšetřovat v rozhovoru pro ruskou televizi o tom, že pohřešují Marinu Pevčichovou, že uletěla z Ruska a vyhnula se výpovědi.

A proto pravidelně v Rusku probíhají demonstrace, které mají pokojný průběh, po skončení demonstrace se všichni rozejdou domů a nikdo nezapaluje na ulici auta a popelnice. Řízená opozice je tím, co v Rusku udržuje klid a pořádek v zemi, kde mnoho mladých lidí nenávidí Vladimira Putina, neboť se jedná o novou “netflixovou” generaci ruské mládeže. A tuto opozici musí někdo řídit, někdo, kdo nebude volat po krvi, kdo nebude zapalovat ulice, kdo prostě bude přijímat ze západu peníze a bude demonstrovat s transparenty v rozmezí od do, ale potom šmitec a všichni domů.

Obětování Navalného je dokonalý a přitom primitivní plán britské MI-6

Dává to dokonalý smysl, proč by Navalného chtěl západ obětovat. Pokud se cokoliv Navalnému stane v Rusku, např. uklouzne na chodníku a rozbije si hlavu, bude za to automaticky odpovědný Putin. Je úplně jedno, kolik svědků by bylo okolo a dosvědčili by, že to byla náhoda, na západě by tomu nikdo nevěřil a okamžitě by začal řev, že Vladimir Putin dal příkaz k likvidaci Navalného přímo na ulici. Je proto logické, že ten plán byl velice jednoduchý. Žena s trvalým pobytem ve Velké Británii přiletí do Ruska a podnikne velkou cestou s Navalným a jeho přáteli po Sibiři.

Společné foto z letištního autobusu v Tomsku

Na konci cesty, když se Navalný vrací letadlem do Moskvy, se mu v kabince udělá totálně zle, zkřiví se mu obličej a v agónii upadá do kómatu. Ruská policie vyslechne všechny jeho přátele, kteří s ním cestu po Sibiři vykonali, ovšem s výjimkou Mariny Pevčichové, která na nic nečekala a narychlo sedla na letadlo a odletěla z Ruska zpátky do Londýna přes německý Frankfurt. Je to jenom náhoda? A je to náhoda, že Pevčichová je etnická Ruska žijící trvale v Anglii stejně, jako byla Skripalova rodina? A je to náhoda, že Skripalovi prý byli otráveni Novičokem, a nyní je prý Novičokem otráven i Navalný, kterého doprovázela Ruska žijící ve Velké Británii?

Navalný musí přežít, je to pojistný ventil na ochranu Ruska před netflixovou mládeží a hořícími ulicemi

Ne, nic jako náhody neexistuje. Všechno to do sebe naprosto dokonale zapadá, protože je to tak jasné a průhledné, až je to směšné. Jestli někdo měl motiv otrávit Navalného, byla to právě britská MI-6 a západní elity, kterým se situace v Bělorusku vymkla z podkontroly a může za to Vladimir Putin, který klepl v Bělorusku západ přes prsty a nedovolil sesazení Alexandera Lukašenka. Otrava Navalného je proti-úder Rothschildovy MI-6 a nemuseli vymýšlet nic nového. Prostě znovu použili Now We Choke látku vyvinutou v Porton Down, vyslali do Ruska k Navalnému kurýra s lahvičkou, možná právě Pevčichovou, a ta se zřejmě postarala o to, aby se Now We Choke dostal k Navalnému způsobem, aby z toho byl obviněný Kreml.

Oficiálně se prý Navalný otrávil z tohoto kelímku s čajem

Jakmile byla operace provedena, agentka dostala příkaz okamžitě opustit Rusko, aby z ní Rusové nedostali, pro koho vlastně pracuje. Tento proces je naprosto průhledný a znovu se ukazuje, že při záchraně Navalného se nejvíce angažoval právě Kreml, protože úmrtí řízeného opozičníka by zažehlo v Rusku velice nebezpečné procesy demonstrací Gererace Z, tedy tzv. netflixové ruské mládeže.

Ta totiž je i v Rusku vychovávána globalisty a liberály, bez ohledu na to, jak moc se Kreml tomu snaží bránit. První priorita je totiž jejich, světových sionistů. Je to dáno tím, že drtivá většina učitelů má levicové a liberální ukotvení, které je přímo v systémech školství zakořeněné. Škola totiž učí ke kolektivismu, který vychází z marxismus, na rozdíl od kapitalismu, který je založen na individualismu. V tom je ten zakopaný pes na 1. prioritě.

Nejen o tomto tématu budeme hovořit dnes po 19:00 hodině na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna témata z domova i ze světa za uplynulý týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
dubník
Návštěvník
dubník

Na Slovensku dlhú dobu pôsobil ako novinár istý Kanaďan menom Tom Nicholson.Bol zrastený so Slovenskom tak,že sa dokonca stihol oženiť(aj rozviesť) s mimoriadne odióznou slovenskou političkou dnes sediacou v EP za stranu SaS, Luciou Ďuriš Nicholsonovou.Tak tento Tom Nicholson sa “ujal”mladého novinárika Kuciaka,dodával mu námety pre jeho prácu….a prosto stal sa jeho radcom aj tútorom.
Keď Kuciaka s frajerkou zavraždili,tak milý Tom Nicholson okamžite,takpovediac bez prípravy zo Slovenska zmizol.A vyšetrovatelia vraždy Kuciaka ho preto ani nemohli (možno ani nechceli)vypočuť.Presne tak to urobila aj Navaľného “spoločníčka”Marina Pevčichová!

dubník
Návštěvník
dubník

Už len dodám,že vražda Kuciaka mala za následok vzostup proamerických,liberálnych politických strán ako Progresívne Slovensko,SaS,OĽANO,odstránenie R.Fica z funkcie predsedu vlády a zvolenie Čaputovej za prezidentku SR.

Jano
Návštěvník
Jano

Už v 2010 vydala Rockefelerova nadácia plán na vyvolanie Plandémie v 2020. Chlapík z nej číta , a čuduj sa svete, už pred 10 rokmi vedeli ako budeme bojovať s tou strašnou chorobou. Plánovali ako budú karantény aby sme ničili ekonomiky, zveličovali úmrtia, vyvolávali strach, …..
https://youtu.be/6dLsyKaKzLw

Karel
Návštěvník
Karel
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Karel
myslí ? To lidé dávno ví !

Lubor
Návštěvník
Lubor

Lavrov nabídl Merkelové volbu mezi Ruskem a Navalným: Merkel si naběhla

http://www.novarepublika.cz/2020/09/lavrov-nabidl-merkelove-volbu-mezi.html#more

hirameki
Návštěvník
hirameki

pravé jméno zákeřné babizny zní Jufyda Mikrasulawesay, je to židovsko-černošská feministická aktivistka. sice rasově rádoby běloška, ale myslí si, že je černoška a jako feministická prochc* ná ku* da to jistě nejlépe ví!

Lai
Návštěvník
Lai

Doporučuji si to shlédnout, než to zase smažou. Interview s Prof. Dr. med. Sucharit Bhakdi, virologem. Dle jeho slov mu každý příspěvek systém maže nejpozději do 5 dnů.
https://www.youtube.com/watch?v=EmNF5mC0jEs&ab_channel=LuBie

Thom
Návštěvník
Thom

Pán Žaloudík ďakujem za dnešné vystúpenie na Prime. Ale….taká příležitost….mohli ste na plné ústa povedať čo si myslíte o tom divadle. Hlavně tým naproti Flegrovy a Cikrtovi.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Velitel brněnských cihlářů a brněnských děti v akci? Takhle jej přezdívají IT pracovníci v Práglu? https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kybernetickych-utoku-pribyva-a-neni-to-nahoda-General-Rehka-sef-NUKIB-prisel-k-Moravcovi-a-mluvil-o-terorismu-636887 Tohle tvrdí MSM,
Putinoví mužici, zalezlí v zemljankách, věcně nachcaný vodkou a na dřevěných počítadlech, zatápí našim brněnským čučkařům, kterým velí okupant z Afganistánů?

Oldřich
Návštěvník
Oldřich
Novera
Návštěvník
Novera

Mimo téma, ale…

https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/na-ostrove-lesbos-zacalo-stehovani-migrantu-do-noveho-tabora-40336176

Koukám, že místo pasu a víza dnes stačí zapalovač. Cestu k cíli si zkrátka vypálíme.
Mnoho Čechů se domnívá, že jejich hlavním záměrem dostat se do Evropy jsou sociální výhody a dávky. Tak to leda platí u naší domestikovaný menšiny.
Tihle migranti okupující Řecko jsou především hotoví vojáci na své životní vražedné misi!
Jdou splnit to, k čemu byli “vychováváni” od dětství! Ano, vojáci jsou už i jejich děti! Každý z nich sem jde zabít bezvěrce. Což je většina z nás!
Takže díky Řecko! Chráníte nás. Kéžby jsme vám mohli pomoc. A armády Evropských zemí na něčí příkaz mlčí a jsou neviditelné.
Tohle si jako Češi a Evropani nenecháme líbit!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Novera
dokud je nebude evropa za každý trestný čin věšet, tak budou čím dál tím drzejší. Každý imigrant by měl dostávat za trestný čin spáchaný v zemi která jej přijala dvojnásobný trest. Jeden za to co spách a druhý za nevděk.A sazby pro ně připodobnit té jejich “šarii”.
Za většinu činů smrt.

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

Vždyt Ha máček bude budovat další centra pro zvládání. Jsou v každém kraji. Lidi si fakt myslí, že to vyšumí.
Jo, kdo chce kam,…..dočkáme se brzo.

TREX
Návštěvník
TREX

Vím, ze mimo téma. Ale téma v ďolíčku je jen jedno: COVI
Děkuji všem prodavačkám, klientům provozovatelům benzinových pump v mem okolí, ze jsou normální!!!!!!
Děkuji všem důchodcům na chodbách, v trafice, ve večerce, ze jsou normální!!!!!
Hadr jsem měl jenom kvůli ochránce v nadnárodním řetězci.
Možná to tak z Fake News nevypadá, ale možná je nás opravdu dost! Dost na změnu, dost na odpor, dost s mozkem.
Sám mám problém s naši republikou, ale miluji vlast , nenávidím naše politiky s Kašpárky zaměstnané u našich novodobých vzorů. Nenávidím těmto systém, ale jsem schopny se vněm orientovat a živit!
Nenávidím lži nosatých kanibalů, ale věřím, každý den, ze toto zlo se zase zničí a bude lip:/))))))
Optimista je špatně informovaný realista, vím, ale nenechám se každý den udupat fuckerama z west!!

Dan
Návštěvník
Dan

Nebudte optimista co se tyce vetsiny ovcanu. Vcera jsem musel do Hitlershopu (Kauflandu), hadry museli mit vsichni a zrejme i radi, protoze jsem dostal zprda nejprve pri vstupu a nasledne, kdyz jsem odchazel a nasran si odhaloval tvar jeste vevnitr, ve vestibulu, tak jsem jen za sebou slysel: Zase dalsi blbec, co nemuze vydrzrt, az vyleze ven. A to jiz nebyla ostraha, ale svedomite ovce, vystrasene z medii pocty nakazenych..
Nahlednete do diskuze treba na iHeuteDnes pod clanky, ktere se tykaji rousek – drtiva vetsina by asi ty odvazne, kteri je nechteji nosit, tak by je asi nejradeji zlyncovala.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Dan

Tak jsem dnes při sledování doporučeného pořadu na Promě/CNN s Prof. Žaloudíkem objevila pro mě nového “vjedce” 😉
Evoluční biolog PřF UK Flégr – děsil v přímém přenosu, že “VIRUS ROSTE EXPONENCIÁLNÍ ŘADOU, A NA VČEREJŠÍ ČÍSLA BUDEME JEŠTĚ VZPOMÍNAT” (a ukázal na kameru graf exponenciálního růstu – jeho prognózy)
tak jsem zagůglila, a nestačila jsem se divit, co za exoty má v práci naše děti …
“Lidi se musí přIpravit, že pohoda končí, …NUTNÉ JSOU ROUŠKY, zavřít všechny do izolace (karantény) – nepotkávat se, jen venku, restaurace nejsou potřeba, zavřít střední a vysoké školy – studium a práce jen z domova ,, … korona je legrace proti tomu co přijde … , lidi nakažení parazitem blbnou – na Karlové Universitě, kde to zkoumal, je to asi 50% studentů, jinak toxoplazmou cca 80% populace ČR,, a mnohé další “perly” !

S jediným, s čím musím souhlasit je, když prohlásil, že
” EVOLUCE JE O ZÁPASU PARAZITA S HOSTITELEM”. 😉
Ano – je nutné vymýtit parazity, kteří brání NAŠÍ přirozené evoluci již stovky let!
(Jak by řekla Jaris – stačí se podívat na ty uši a NOS … :-))) )

Vjedec např. zde:
https://youtu.be/60kuUDoz7LI
https://youtu.be/lAL5U4LG8Fo
https://youtu.be/EwFPslf_oCU

Dan
Návštěvník
Dan

Flegr je debil. Staci si poradne prostudovat ty jeho “vyzkumy” a za co obdrzel tu antinobel cenu. Je to kokot uz od pohledu…omlouvam se, ze jsem musel byt sprosty.

TREX
Návštěvník
TREX

Neomlouvejte se, Dane,
On má opravdu zjev VIRU. To je regulérní blázen a adrese jeho trvalého bydliště by měla být: Bohnice, Černovice, Kroměříž:/)))
Ať neurazím dle bydliště- blázinec

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

Flegr jen okopíroval data, nejsou jeho. Jede USA