Alexej Navalnyj se pokouší odstartovat Ruské jaro, demonstrace v Rusku následují po...

Alexej Navalnyj se pokouší odstartovat Ruské jaro, demonstrace v Rusku následují po událostech v Bělorusku. Globalisté chtějí 100 let po VŘSR zopakovat revoluci? Hackeři NSA uveřejnili na Medveděva výbušné kompro!

Alexej Navalnyj se pokouší odstartovat Ruské jaro, demonstrace v Rusku následují po událostech v Bělorusku. Globalisté chtějí 100 let po VŘSR zopakovat revoluci? Hackeři NSA uveřejnili na Medveděva výbušné kompro!

V Rusku to vře. Udělalo se pěkné počasí a Alaxej Navalnyj dostal befel ze švýcarského Zurichu, že je načase odstartovat revoluci. Ve více než 80 ruských městech byly odstartovány demonstrace [1], které oficiálně jsou namířeny proti korupci, ale ve skutečnosti je každému jasné, že jde o demonstrace proti prezidentu Putinovi, ale hlavně proti premiéru Medveděvovi. Ten čelí obvinění z korupce, že má vilu v Toskánsku. Medvěděv je vnímán jako úplatný kůň globalistů, kterého nejprve zahraniční elity zkorumpují a potom ho odhalí, aby oslabily Putina. Je to stejný proces jako v USA s Michaelem Flynnem, kde se elity snaží prezidenty oslabit tím, že je zbaví jejich nejvěrnějších spojenců.

Opoziční předák v Rusku Alexej Navalnyj.

Kauza s údajnou korupcí Dmitrije Medveděva v kauze “Démon”, přepychovými majetky, luxusním životním stylem a vilou v Toskánsku má přesně tyto parametry oslabení okolí a okruhu věrných Putina a jeho úzkého kruhu spolupracovníků. Hackeři (zřejmě americká NSA) se nabourali do emailů a telefonu Dmitrije Medveděva o odhalili jeho luxusní život [2]. Demonstrace v Rusku tak mají zřejmě podpis amerických tajných služeb, které Donald Trump prostě ani náhodou nekontroluje a bůhví, jestli někdy bude. Informace hackeři poskytli nejprve americkým fake news médiím typu Washington Post a New York Times. Americké tajné služby tak dělají to samé, z čeho obviňují Rusy, tedy z útočení na emaily čelních politiků v zemi. Prostě pokrytectví. Co je dovoleno Jovovi, není dovoleno volovi.

Navalnyj dostal do ulic jen pár tisíc lidí v Moskvě

Musíme si všimnout především charakteru demonstrací. V Moskvě se shromáždění Alexeje Navalného zúčastnilo odhadem okolo 10,000 lidí, což na 12-milionové město je naprostá kapka v moři, která nevyjadřuje názory většinové společnosti. Jenže pozor, to nevyjadřovalo ani 2,000 demonstrantů na kyjevském Majdanu v roce 2013, kteří okupovali náměstí a stříleli z loveckých pušek do policistů. Státní převrat není demokratický proces, k jeho provedení není potřeba nadpoloviční souhlas občanů. Revoluce spouští okrajové skupiny ve společnosti, které nereprezentují lid a jeho postoje, ale prosazují postoje své, nebo dokonce zahraniční.

Dmitrij Medveděv čelí podezření z korpuce. Hackeři z USA na něho vytáhli seznam obrovských majetků, na které si premiér RF rozhodně prý nemohl ze svého platu vydělat.

Západní média jsou okamžitě v pozoru. Jak už v diskusi upozornil jeden z našich čtenářů, v Moskvě jsou i novináři a redaktoři českého mainstreamu, např. Filip Horký z DVTV, tedy z vydavatelství Economia Zdeňka Bakaly. Vlna protestů v Rusku je řízena ze Švýcarska z okruhu Michaila Chodorkovského, který sponzoruje Alexeje Navalného z exilu. V roce 2015 napsal Chodorkovský přiznání, že on a Navalnyj jsou spojenci [3]. Ovšem dávat rovnítko mezi ně by bylo velkou chybou. Chodorkovský je ve skutečnosti “master” Navalného, který je jeho loutkou. Chodorkovský před svým zatčením v Rusku ukryl své odkloněné zisky z Jukosu do švýcarské národní banky, kterou kontrolují sionistické kruhy okolo rodiny Rothschild [4]. Ruská federace se k těmto penězům nikdy nedostala po uvěznění a odsouzení Chodorkovského za daňové odklony.

Globalistický sionismus se pokouší skrze Chodrokovského a jeho koně Navalného dokončit v Rusku započatou práci z éry Borise Jelcina. Současné Rusko drží rozpočtově nad vodou kapitál, který poskytuje Vladimiru Putinovi Ruský židovský kongres a lidé okolo ruské Alfa bank, které šéfuje předseda Ruského židovského kongresu Michail Fridman. Sionisté se snaží proti nim útočit skrze prostředníky, neposlušné ruské oligarchy, protože židé mají zapovězeno útočit sami proti sobě. Takže útočí proti sobě vždy jen přes prostředníky. Když chtějí sionisté oslabit moc židovského kongresu v Rusku, pošlou Chdorkovského a Navalného, aby podkopávali vládu Vladimira Putina. Když kongresisté chtějí útočit proti sionistům, podpoří skrze Vladimira Putina amerického kandidáta na prezidenta Donalda Trumpa. Protože o něm vědí, že podporuje Izrael a židovské hnutí, které je v kontra postavení vůči zájmům světového sionismu.

Ruské jaro financované z konta Chodorkovského v Zurichu

Pokus o vyvolání Ruského jara má všechny parametry ze zahraničí řízené barevné revoluce. Synchronizovaně v desítkách měst vypukají demonstrace, které mají stejná hesla, stejné transparenty, stejné proslovy. Rusko ale není Ukrajina. Neschopnost Viktora Janukovyče vypořádat se na Majdanu v Kyjevě s kriminálními živly, které střílely z pušek do policistů, se v Rusku nedá očekávat. Celou věc by změnila jedině smrt některého z opozičních předáků. Stejně jako před 2 lety zinscenovali globalisté vraždu Borise Němcova, která měla odstartovat ruský majdan, tak úplně stejně by dnes mohlo dojít ke smrti jiného předáka ruské opozice. Problém je ovšem v tom, že pokud se nepodaří smrt takového člověka hodit přímo na Putina, tak k žádným masovým demonstracím a generálním stávkám v milionových počtech v Rusku prostě nedojde.

Michail Chodorkovský v Zurichu.

Musíme si všimnout i jiné podstatné souvislosti. Ruský majdan není jediný, už před několika dny začaly protesty v Bělorusku [5], což je nejbližší spojenec Moskvy. Představte si situaci, že by v Bělorusku došlo k jakési kopii Sametové revoluce a k moci v Minsku by se dostaly prozápadní síly. Můžete vzít jed na to, že nejpozději do dvou let by z Minsku zazněla informace, že Bělorusko usiluje o vstup do NATO. Šok, jaký by to vyvolalo v Moskvě, si nedovedete představit. Oproti tomu by byla Ukrajina jenom slabým čajovým odvarem, protože Bělorusko je strategicky mnohem citlivější území, než je Ukrajina. Protesty v Bělorusku a následně v Rusku nejsou náhodné. Celé je to synchronizované ze západu, načasované podobně jako rok 1989. Jakmile se začne hroutit režim v jedné zemi, jiskra přeskočí do druhé. Zažili jsme to v roce 1989 všichni.

100 let od VŘSR

Tento rok si Rusko připomene centeniál vypuknutí Velké říjnové socialistické revoluce v carském Rusku. Toto výročí může být symbolem a snahou o vypuknutí nové revoluce, která konečně dosadí do čela země globalisty, kteří otevřou Rusko a jeho zdroje sionistickému kapitálu a globalizaci. Majetky Ruska se převedou do vlastnictví cizích společností, od vodáren, přes průmysl, až po média, která budou formovat informační pole Ruska tak, aby už nikdy v Rusku neožily pro-národní putinovské teze. Proto si všimněte, že ve všech zemích bývalého východního bloku ovládají informační média, rádia a televize nadnárodní globalizační korporace. Nejde totiž jenom o to udělat revoluci a dosadit do Kremlu pro-západní šíbry. Je třeba je tam i udržet. A to nepůjde bez převzetí kontroly nad ruským informačním prostorem.

Zatčený Alexej Navalnyj v autobusu ruské policie zdraví novináře.

Stejně tak to nepůjde bez destrukce a demontáže ruské armády. Za Borise Jelcina se to téměř povedlo globalistům. Ruská armáda na tom byla v roce 1999 tak zle, že prohrávala válku i s obyčejnými muslimáky v Čečensku, Dagestánu, Ingušsku a dalších regionech Kavkazu. Vojáci ruské armády neměli kolikrát ani jídlo, protože sklady s proviantem byly rozkradené a prázdné, nebo rozprodané na černém trhu. Prostě klasické procesy, které dnes probíhají v ukrajinské armádě. Rozvrat a rozpad. V pátek jsem na Svobodném rádiu říkal, že explozi v muničním skladu na Ukrajině nedaleko Charkova lze přičíst na vrub katastrofálnímu stavu ukrajinské armády, a že zmíněný muničák je vlastně plocha s obrovskými zásobami munice pod širým nebem. Odkaz na obrázky z tohoto muničáku najdete zde a je to opravdu síla. Dobře se dívejte a srovnávejte s českou armádou. Rozklad a rozpad. Na konci budou vojsko ČR představovat už jenom dámy s cestovními kabelkami, viz. německá ministryně obrany Ursula von der Leyen a zbraně bude mít jenom Bundeswehr.

Revoluce v Rusku se bez krve neobejde, budou muset zničit i armádu

Přesně takovýto rozklad armády probíhal v Rusku do roku 1999. Sionističtí globalisté vědí, že nemohou získat kontrolu nad Ruskem, pokud nezničí její armádu zevnitř. Globalisté pochopili, že ruskou armádu nelze porazit v otevřeném boji, takže se poučili a nyní uplatňují ničení armád nepřítele zevnitř skrze tzv. demokratické procesy importované ze západu dovnitř země. Funguje to tak, že občanům se řekne, že díky “demokracii” a pomoci NATO (rozuměj USA) už není tak velká armáda potřeba, zruší se kasárny, prezenční služba a všechno se začne rozprodávat.

Jenže zbraní je tolik, že není nikdo, kdo by je koupil. Takže se všechno narve do skladů a aby se ušetřilo, zruší se pravidla o tzv.  kritickém množství. Každý voják ví, že před rokem 1989 platila i v ČSLA pravidla na to, kolik maximálně munice o jakém explozivním účinku může být uskladněno na jednom místě. Po roce 1989 se tato pravidla zrušila a v provozu zůstal jen zlomek muničních skladů, a aby se ušetřilo na jejich provozu, tak se převedly pod správu soukromých firem. Jak to dopadlo ve Vrběticích, to dnes už víme. Více než 40 let stará munice zkrátka poslala muniční areál do vzduchu a posléze do titulních stránek českých médií.

Alexej Navalnyj v čele moskevské nedělní demosntrace.
Putina podporují mocní židé, ale Medveděv ho může stáhnout ke dnu

Vladimir Putin začal posilovat armádu, znovu jí vrátil bojové kapacity a ohromil americké jestřáby v Sýrii, kde Rusko zvítězilo a Pentagon si začal uvědomovat, že ruská armáda je zpátky. A spolu s ní i ruská institucionální moc. Takže odpálit v Rusku nové barevné jaro bude znamenat nejenom vyměnit vládu, ale i získat kontrolu nad médii, bankami a hlavně ozbrojenými silami. Udělat v Rusku revoluci, to znamená zbraněmi vtrhnout do Kremlu a převzít moc. Přesně podle vzoru VŘSR, protože v Rusku nelze udělat revoluci z ulice s transparenty v ruce, ale jenom s pomocí zbraní. To ovšem neznamená, že Vladimir Putin není v ohrožení. Jde o to, že stabilita ruské moci se opírá o stabilitu ruského státního rozpočtu. A ten krvácí kvůli sankcím. A přežívá jen díky kapitálu od židů a od Židovského kongresu. A ti to nedělají za pěkný úsměv, ale kvůli tomu, že ruská vláda potom těmto židovským oligarchům dáva volné ruce v různých státních zakázkách. A přesně to potom kritizuje Navalnyj a říká, že jde o korupci.

Nejde o korupci o nic větší, než v České republice je korupční vztah české vlády s německým průmyslem a kapitálem. Česká vláda si půjčuje u Bundesbank každý rok na krytí státních schodkových rozpočtů a česká vláda na oplátku manipuluje kurzem české koruny v neprospěch českých občanů a jejich mezd a naopak ve prospěch Německa, aby německý průmysl měl odběr zboží od českého dělníka za pakatel. Ruka ruku myje. Korupce to je, ale nikde jsem si nevšiml, že by to vadilo některým sluníčkovým organizacím. Rozdíl tam ale také je. Rusko si půjčuje u židů, aby si udrželo svojí pro-národní suverenitu, zatímco ČR si půjčuje, aby se lépe a rychleji integrovala do modelu Nové Evropy se supernízkými mzdami pracovníků a supervelkým zadlužením domácností. Ruské jaro je tak připomínkou toho, jak to vypadalo v roce 1989 v ČSSR. Skupina ze zahraničí financovaných individuí se staví do čela manifestací a mluví jménem lidu, se kterým ale nemají nic společného.

Putin je ve stejné situaci jako Trump. A bude hůř!

Ovšem údajná korupce Dmitrije Medveděva je velký problém. Ten je v Rusku vnímán jako pro-západní politik a pokud opravdu by byla pravda, že někde přijal od západních elit nějaké všimné, bude to muset Vladimir Putin řešit a Medveděva se bude muset zbavit, protože pokud by to neudělal, podepsal by si tím rozsudek smrti a konec v politice. Putin se tak nachází ve stejné situaci jako Donald Trump. Sionisté a necons se je snaží oslabit a zbavit je jejich nejbližších spojenců, aby se prezidenti neměli o koho opřít uvnitř mocenských struktur.

Výbuch Donalda Trumpa v pátek v Kongresu při neúspěšném pokusu prosadit nový zákon o zdravotním pojištění je jasným důkazem toho, že Trump nemá podporu ani vlastní partaje, i když Republikání mají v Kongresu naprosto pohodlnou většinu. Vladimir Putin se může dostat do stejné situace. Pokud začne ztrácet spojence zabředlé byť i jen do podezření z korupce, tak jeho moc bude postupně upadat. Rusové mu přestanou věřit. Pamatujte na Pjakina, co říkal. Putin je obklopený tolika podpindosníky, že kdokoliv z nich může přivodit Putinův politický pád zevnitř Kremlu. Takže je jasné, že pokud si ruský prezident nebude dávat pozor a nebude provádět pravidelné čistky a prověrky, tak se u moci neudrží.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
tana
Návštěvník
tana

Bělorusko je předválečné Polsko, na jehož území dorazila chrabrá armáda jeho dlouholetých spojenců VB a USA, jen Francouzi chybí.
Cca před rokem se Pjakin rozčiloval, že absolventi VŠ pro špiony po závěrečných zkouškách uspořádali mejdan za peníze z USA.
Takže pro Putina ta situace rozhodně není nečekaná.

Jan 2
Návštěvník
Jan 2

Ty lumpárny jsou koordinovány-na Slovensku americký agent kiszka chystá likvidaci až příliš “proruského” Fica! Doporučuji Vám najít si na netu-3 hodiny s Vladimírem Mečiarem na Slobodnom vysielači-je tam všechno, i o hajzlích z česka! Mečiar jasně řekl, a naprosto správně a narovinu, že skrze něho pindosáci a jejich kolaboranti na čele s kiszkom a jeho tlupou, chystají svržení Fica! Poté můžeme očekávat nějakou formu puče i v Maďarsku!
http://www.hlavnespravy.sk/slovensky-majdan/946200

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Si myslim, že se po arabských jarech a majdanech už všichni poučili a podobný revoluce mají už jen velmi malou šanci na úspěch. Na SR nevím, ale třeba v Hungariánsku taky vyloučeno.

M.C.
Návštěvník
M.C.

No nějak to v našich médiích rychle utichlo, už je asi po legraci. Máte pravdu, že koncept barevné revoluce je už dost provařený a stabilní režim si s tím poradí.
Na záběrech z Běloruska bylo dobře vidět, že lidé jdoucí po chodnících naháněnou demonstrantů a policie buď se zájmem pozorují, nebo ignorují.
Také policisté se štíty a pendreky obíhali lidi jdoucí po chodníku a nevšímali si jich.

Forever
Návštěvník
Forever

Nigel Farage – Rusko, EU, globalismus, Trump
https://youtu.be/fLauggK102M

Forever
Návštěvník
Forever

Mám pár otázek na pana VK ohledně tématu:

Některé skupiny v Rusku, zejména spíše pravicové nacionalistické skupiny, kritizují Putina za nevyřešení problému migrace z Kavkazu a Střední Asie a také neposledně za “zaprodávání Ruska Číně”. A to nepočítám problém s islámem v Rusku, kde podle některých výpočtů bude za pár desítek let např. 40% ruské armády budou tvořit muslimové (+ otevření veliké moskevské mešity v nedávné době). O co přesně v těchto jednotlivých vyjmenovaných věcech jde? Jakou roli můžou některé z těchto věcí sehrát v Rusku v následující době?

Předem děkuji za vaše odpověďi.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Kritizovat, kritizují, ale jak by to chtěli řešit oni?
V Rusku se většinou jedná o tzv. vnitřní migraci, tj. do severních oblastí migrují za prací příslušníci muslimských národů RF. Zbytek jsou muslimové z postsovětského prostoru, kde bývalé svazové republiky kromě Gruzie a Arménie jsou převážně muslimské.
Holt se tam přestaly budovat stavby socialismu a tak už tam není tolik obživy co bývalo.
Rusové se protop snaží najít systém, který by fungování takovéto kombinace umožňoval. Oni s tím mají zkušenosti, řeší to už od dob carského impéria. Vnitřní migraci nezabráním, pokud buď neomezím volný pohyb osob uvnitř státu, což bývalo do určité míry zavedeno za SSSR nebo pokud nevytvořím podmínky k tomu, aby mohli zůstat doma a žít tam. Nevím jestli to ještě běží, ale svého času bývala v Rusku i finanční podpora pro rodiny s třemi a více dětmi. Tento program dokázal prakticky zastavit viditelný pokles počtu obyvatel RF, čímž si zasloužil řadu pošklebků našich havloidů a kavárníků.
S Čínou je to ještě složitější. Nepochybuji o tom, že každý ústupek Číně je v Rusku doprovázen skřípáním zubů. O přesnějším vývoji tohoto problému nemám přehled.

tana
Návštěvník
tana

Hranice RF – mořské 38 808 km, Norsko-219, Finsko-1 326, Estonsko 467, Lotyšsko 270, Bělorusko 1 239, Ukraina cca 2 246, Gruzie 561, Abcházie 245, Jižní Osetie 74, Azerbadžán 350, Kazachstán 7 599, Čína 4 209, Mongolsko 3 485, Severní Korea 40.
Kaliningradská oblast – Litva 288, Polsko 236.
Vzdálenost mezi Ruskem a Aljaškou je 49 km.

.B.
Návštěvník
.B.

Tlak na přijímání kobylek asi poroste
http://zpravy.idnes.cz/rakousko-eu-doskozil-05t-/zahranicni.aspx?c=A170327_174850_zahranicni_aha

Jenže, poslední dobou potkávám skupinky arabských mladíků, místo hamburgerů se v jednom okně prodávají kebaby a zní arabská hudba….ono je jich tady i tak dost, akorát se o tom VŮBEC nemluví a každýmu, včetně alternativy je to ŠUMÁK.

Amus
Návštěvník
Amus

Na alternativě se o tom mluví. Každý člověk, který se dívá kolem sebe, musí vidět, že česká vláda lidem lže. Sociolog Hampl svého času odhadoval počet přijatých muslimů na 30 tisíc a od té doby už opět uplynul nějaký čas. Začínají se objevovat ve školkách a školách, potkáváme je na ulicích, dostávají byty. Když se člověk projde po Praze nebo Brně, má někdy už dojem, že se nachàzí v jiném státě. Oficiálně uváděné počty přijatých jsou naprosto zavádějící. P. Okamura o tom mluví často a pilotní města především na Moravě.

kari
Návštěvník
kari

https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=433298&sznu=T1gREUvslq81R7AD
Planetu zemi uz dlouho obiha supertajny americky raketoplan a aeronet nic. Kde jsou nejake ty konspiracni teorie?☺ podle me ten raketplan ve vesmiru nemuze rozhodne nikoho spehovat, ani testovat nejake zbrane. ☺ Jelikoz je americky, tak obiha zemi proto, aby tak usiloval o svetovy mir a o blaho lidstva ☺.

Galio
Návštěvník
Galio

Zadržení účastníci nepovolených demonstrací v Rusku, už v zeleném antonu plánují, zaco utratí 10000€, které prý dostanou jako kompenzaci morální újmy podle očekávaného rozsudku Evropského soudu pro lidská práva. Organizátor demonstrací, tzv. Protikorupční fond slíbil, že ochrání všechny zadržené osoby a podá soubor žalob k Evropskému soudu pro lidská práva.
http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201703271532-519k.htm

Heron
Návštěvník
Heron

A u sousedu v USA nezrusili Obama care, aby ponizili a naflusali do ksichtu Trumpovi a navic člen Sněmovny reprezentantů za Demokratickou stranu Ted Liu vyzval Kongres k přerušení hlasování o všech návrzích amerického prezidenta a ponechat mu pouze technické funkce.

….. “Svět se totálně zbláznil. Americké elity se zbláznily. Trump sliboval svým voličům vysušení washingtonské bažiny. Momentálně se mi to jeví tak, že bažina dělá všechno možné, aby pohltila Trumpa. A pokud pohltí jeho, tak se obávám, že my budeme staženi s ním. Protože idiocie, jak známo, nezná hranic, nerozlišuje mezi pohlavími, věkem, postavením. A pokud mám věřit titulku z Prvních zpráv, pak Helena Langšádlová – Kabrhelová je názoru, že máme jít s Ruskem do jaderné války….”
zdroj:
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2017/03/26/bezmoc-mocnych-aneb-utonuti-donalda-trumpa-ve-washingtonske-bazine/#more-948851

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Tyhle debilni ulety vymastenych oportunistu v ridicim aparatu poslusnych loutek by se nemely brat vazne. Vsichni vime, o co jim jde. Chce se zalibit svym panickum a ted ceka na pamlsek. Langsadlova by potrebovala kulturne obohatit statnym muslimem!

kari
Návštěvník
kari

Otazkou je, co vsechno si nechaji Trumpovo priznivci libit. Ja aby se to v te Americe nejak nevyhrotilo.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Oficiálně zveřejněnými důvody jsou, že zdravotní reforma z dílny Trumpových poradců byla pro

– umírněné republikány příliš tvrdá, protože ponechávala mnoho chudých Američanů bez zdravotní péče

– pro tvrdé konzervativce z pravé části republikánské strany naopak Trumpem navrhovaná varianta údajně přiliš kopírovala Obama care!

Co se stalo v pátek v Kongresu? Po odloženém hlasování ze čtvrtka, kdy se Trump, Ryan and Co. pokusili ještě na poslední chvíli přemluvit potřebný minimální počet rebelujících poslanců, se v pátek ukázalo, že jich pořád nejméně 10-15 do potřebného minimálního kvora schází, takže Ryan oznámil „svému“ prezidentovi, že hlasy nejsou a jestli nechce prohru kodifikovat i de jure, musí Bílý dům stáhnout návrh zákona, doslova v poslední vteřině, z pořadu jednání sněmovny. Opravdu mimořádně trapná ponižující situace pro nového prezidenta!!! Hned na začátku jeho vlády. Nezpůsobená nikým jiným, než zástupci jeho vlastní partaje!

Taky si připadáte jako v Kocourkově? Máte početně jistou většinu. Můžete si protlačit , co chcete a opozice vám v tom nemůže zabránit. A přesto těžce a trpce prohrajete, protože to, co chcete zrušit prý vadí každému z vašich poslanců, ale nejsou schopni se shodnout na tom, co nabízíte místo toho…. Pro jedny moc, pro druhé málo. A proto vás veřejně zaříznou, zesměšní a potupí!!!

Neuvěřitelné!!!

M.C.
Návštěvník
M.C.

Jenom ať se odkopou, oni mají vesměs každý něco za nehtama, tak jim to bude následně spočítáno. Trump není osamocen, stojí za ním armáda, která se na tuto situaci řadu let připravovala.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Zkorumpovani mainstreamovi reportéri ted zaplnuji mainstreamovy medialni prostor zpravami o spravedlivém boji ruského lidu proti stavu korupce v Rusku. No neni to k potrhani? O nicem jiném se ted na mainstreamovych vysilackach nemluvi. A zlodej znovu krici …chytte zlodeje!

Ted ale vystava jina otazka. Je Medvedev putinuv clovek, nebo neni? Myslim, ze tyhle kompro materialy mohou mit opacny efekt, nez jaky je jim prisouzen temi, kteri je nechali vyrobit a zverejnit.

Pokud je Medvedev nastrceny k Putinovi, neco jako Pence k Trumpovi, tak Putin bude mit duvod se ho zbavit a dosadit si nekoho ze svych lidi. Pokud je verny Putinovi, tak to na situaci také nic nemeni. Medvedev odejde do ustrani a nahradi ho nekdo jiny, kdo pujde Putinovi jeste vice naruku.

Zde je nutné pripomenout, co se stalo v Turecku po nezdareném puci proti Erdoganovi. Otevrel se prostor k neuveritelnym cistkam na vsech urovnich statni spravy. Ze by byl Erdogan oslaben, to se tedy rict neda. Prave naopak! Opozice dostala takovy “knock out”, z kterého se jen tak neprobere. To samé se muze stat i v Rusku.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Taky to tak nějak vidím.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Dik panu VK za pekny clanek. Jen bych doplnil 2 vecicky ktere se me zdaji byt docela podstatne. V utery jsem zaregistroval na singapurske Channel News Asia ohlasenou cestu R. Tyllersona do Ruska a take zpravu ze se D.Trump chysta “vynechat” planovanou schuzku NATO. Patrne nacasovani protestu v Moskve (mozna i v Belorusku) ma docela smysl – zasah proti demonstrantum se da pouzit jako tlak neoconu na Tyllersona pri eventualnim jednani v Rusku (ackoliv on sam by mozna na nic takoveho nepristoupil, uz diky svym starym vazbam na Putina).
Ale tlak na neho – i na Trumpa – bude nesmirny. Docela by mne zajimal nazor pana VK – dekuji.