Alexej Navalný má prý v těle látku podobnou Novičoku, zjistila armádní laboratoř...

Alexej Navalný má prý v těle látku podobnou Novičoku, zjistila armádní laboratoř německého Bundeswehru v Mnichově poté, co laboratoře Charité nezjistily vůbec nic a požádaly o spolupráci i nechvalně známou britskou laboratoř Porton Down ze Skripalovy kauzy! Ani špičková berlínská klinika v těle Navalného nic nenašla, takže to musela najít až laboratoř Bundeswehru, která testuje pro NATO toxikologické hrozby. Proč Kreml spolupracoval s Berlínem na převozu Navalného, když všechno nasvědčuje tomu, že od počátku obě strany věděly, že jde o útok nervovou látkou? Proč musí být Navalný za každou cenu zachráněn?

Alexej Navalný má prý v těle látku podobnou Novičoku, zjistila armádní laboratoř německého Bundeswehru v Mnichově poté, co laboratoře Charité nezjistily vůbec nic a požádaly o spolupráci i nechvalně známou britskou laboratoř Porton Down ze Skripalovy kauzy! Ani špičková berlínská klinika v těle Navalného nic nenašla, takže to musela najít až laboratoř Bundeswehru, která testuje pro NATO toxikologické hrozby. Proč Kreml spolupracoval s Berlínem na převozu Navalného, když všechno nasvědčuje tomu, že od počátku obě strany věděly, že jde o útok nervovou látkou? Proč musí být Navalný za každou cenu zachráněn?

Záhada okolo kolapsu a onemocnění Alexeje Navalného má další cirkusové pokračování. Tiskový mluvčí německé vlády Steffen Seibert uvedl informaci, že při otravě ruského opozičního vůdce Alexeje Navalného byla nade vší pochybnost užita nervově paralytická látka ze skupiny látek zvaných Novičok [1]. Tento nález prý zjistila a objevila toxikologická laboratoř Bundeswehr Institute of Pharmacology and Toxicology v Mnichově, která spadá pod NATO v systému kolektivní toxikologické a protichemické obrany členských států NATO.

Co je zajímavé, že o této laboratoři není na internetu prakticky nic k dohledání, jak před několika dny uvedl německý časopis Spiegel, protože jde o přísně utajenou laboratoř Bundeswehru. Laboratoř se specializuje na detekci toxinů, testování látek a výrobu testovacích sad pro potřebu vojenských sil zemí NATO. Mezi hlavní náplně práce patří výzkumná činnost v oblasti organických fosfátů a fosforečnanů, nervově paralytických látek a bojových jedů.

Od začátku bylo jasné, že biohazard box pro Navalného byl dopředu domluvený a Berlín věděl, o co jde

Německý časopis Spiegel přinesl informaci, že po převozu Alexeje Navalného z Omsku do Berlína byla na berlínské letiště Tegel povolána jednotka berlínských hasičů právě kvůli dekontaminaci letadla a všeho, čeho se lidé v letadle a po výstupu z letadla dotýkali. A tady je první záhada, ze které opravdu zatrne. Převoz Alexeje Navalného v biohazard boxu a následná dekontaminace letadla pomocí hasičů v Berlíně, to všechno dohromady znamená, že Němci museli od Rusů a od ruské vlády od samotného prvního okamžiku vědět, co mají s čím do činění v případě Navalného.

Museli vědět, že je zasažen nervově paralytickou látkou, která je tak agresivní, že by okolo měli onemocnět další lidé, lékaři a sestry v nemocnici v Omsku, lidé v letadle z Tomsku do Omsku, kde se Navalnému udělalo špatně, tam všude by musely být desítky lidí zasažených nervově paralytickou látkou. V nemocnici Charité ale lékaři při testech nic nezjistili, nepodařilo se jim najít žádnou látku v těle Alexeje Navalného, který je dále prý udržován v umělém kómatu.

Moskva i Berlín věděly od samého začátku, že Navalný je kontaminovaný bojovou látkou

Spiegel informoval dne 28. srpna, že berlínská nemocnice Charité kontaktovala mnichovskou laboratoř Bundeswehr Institute of Pharmacology and Toxicology a rovněž britskou referenční laboratoř v Porton Down, přičemž obě dvě laboratoře jsou designovány jako hlavní referenční laboratoře Organizace na zákaz chemických zbraní (OPCW). Tiskový mluvčí německé vlády tak tlumočil nález mnichovské laboratoře slovy, že se jednalo “nade vší pochybnost” o látku ze skupiny Novičok. Formulace výroku odhaluje jednu zásadní věc, že ani laboratoř Bundeswehru nebyla schopná látku určit, pouze ji odvodit a s určitou mírou pravděpodobnosti zařadit do skupiny nervových látek.

Jenže, to pořád nevysvětluje, jak je možné, že Kreml aktivně a iniciativně zajišťoval převoz Navalného z Omsku do Berlína, když bylo jasné, že byl zasažen nervově paralytickou látkou, protože jinak by pro něho nepřiletělo letadlo s biohazard boxem a na letišti v Berlíně by nebyli hasiči, kteří sanitku nakonec doprovázeli až do nemocnice, a bylo rovněž jasné i to, že vzorky krve Navalného se dostanou do rukou Bundeswehru, NATO a západních spojenců. A bylo nade vše jasné, že kdyby tam žádné toxiny nebyly v té krvi, že si je prostě laboratoře NATO samy vyrobí nebo vymyslí, aby mohly obvinit Rusko a Kreml. Proč tedy Moskva přistoupila na tento bizarní proces, ze kterého koukají další sankce proti Rusku, což mimochodem už zaznělo dnes z USA, že by měly být na Rusko za útok na Navalného uvaleny další sankce?

Znovu je na scéně Now We Choke látka z Porton Down, ale manévry okolo Navalného ze strany Kremlu nedávají zdánlivě smysl

Situace okolo Navalného je totiž v jedné věci diametrálně odlišná od kauzy Sergeje Skripala. Ten se otrávil v Salisbury, jen pár kilometrů přes kopec je referenční laboratoř Porton Down. Britská MI-6 má ve své výbavě Novičok, její agenti s ním jezdí po Evropě, dokonce i v Praze jezdí s lahvičkami Novičoku, jak zaznělo v pořadu 60 Minut minulý rok na ruské televizi, i když to možná bylo myšleno v nadsázce, ale v případě Alexeje Navalného zde vidíme úplně jiný scénář.

Alexej Navalný zkolaboval v ruském letadle na vnitrostátní lince v Rusku, jeho řev v kabince letadla a znetvořený obličej odpovídá útoku nervovým plynem, a teď je úplně jedno, jestli to byla látka VX nebo britský Now We Choke, což je jediné a správné označení této nervově paralytické látky, neboť název je odvozený od výzkumu organických fosfátů v Porton Down v 80. letech minulého století. To, co nás zajímá, je bizarní proces Kremlu, který pomohl zorganizovat urgentní převoz Navalného a vydal příslušná povolení. Máme tady totiž jasná fakta.

Alexej Navalný a jeho pravá ruka, šéf jeho volební kampaně a ruský Žid Leonid Volkov

Kreml musel od samotného počátku vědět, že Navalnému se neudělalo špatně, že by snědl lehce chycené šašliky, nebo že by to přehnal s vodkou, protože Berlín dostal instrukce, aby do Omsku poslali letadlo s biohazard boxem. Když Navalného převáželi v Omsku z nemocnice na letiště, měl nataženou přes obličej roušku až přes oči, přestože byl v kómatu, více zde. To jen potvrdilo svědectví pasažérů z letadla z Tomsku, že Navalný vypadl z kabinky toalety se strašným řevem, měl pokroucený obličej svalovými křečemi, držel se za obličej a padl na podlahu. Když šel předtím na toaletu, byl naprosto v pořádku.

Do kontaktu s bojovou látkou musel přijít teprve až v kabince toalety, je to naprosto zjevné. Jedinou záhadou je, jak se mu to dostalo na obličej, resp. do hlavy. Velice pravděpodobné je, že si chtěl šňupnout koks, jehož je prý rekreačním uživatelem a vnitrostátní lety v Rusku nejsou kontrolovány na přítomnost drog při odbavování, to je jako létat z Karlových Varů do Ostravy na vnitrostátní lince. Druhou možností je, že látka byla v papírových kapesnících, které si Navalný prý koupil v trafice před odletem. Mohl tak nervovou látku dostat na obličej z kapesníků.

Zatímco Navalný leží v kómatu, židovský šéf jeho volební kampaně svolává tiskovky pro západní média a těží ze situace

Tohle všechno musel Kreml zavčas vědět, ale přesto bylo rozhodnuto, že Navalný musí být převezen do Berlína a musí být zachráněn, a to i za cenu toho, že na Rusko opět padne podezření z používání chemických látek proti nepohodlným opozičníkům. Kremlu to ale za to riziko stálo, jen když to povede k záchraně Alexeje Navalného. Právě proto mu tak narychlo před 2 týdny ze čtvrtka na pátek, v noci, zajistili letadlo z Německa.

Exkluzivní rozhovor Leonida Volkova pro americkou CNN, že Alexeje Navalného prý nechal otrávit Kreml na příkaz Vladimira Putina

Němci tedy věděli, že letí pro pacienta, který je kontaminovaný nervovým plynem, to potvrzuje nejen ten biohazard box, ale zejména ta skvadra hasičů v Berlíně. A není překvapením, že laboratoře Charité v nemocnici nic neobjevily a musely se obrátit na Bundeswehr a Porton Down. Znovu se tak rozjede v západních médiích hysterie proti Rusku, hysterie okolo Novičoku, ale Moskvě to zjevně nevadí, protože hlavním cílem Kremlu je zachránit Navalného. Čím je proboha pro Kreml tak cenný? Odpověď leží v lidech okolo Navalného.

V září 2013 kandidoval Alexej Navalný na starostu Moskvy, ale jeho celou kampaň tehdy vedly a dodnes vedou od té doby dvě velice zajímavé postavičky. Jeho kampaně totiž řídí dva ruští Židé, Leonid Volkov jako šéf volebních kampaní, a vedoucí mediálních strategií Maxim Katz [2]. Oba dva jsou hlavními politickými loutkovodiči a architekty Alexeje Navalného. A právě Leonid Volkov po otravě Navalného spustil mohutnou mediální kanonádu a baráž, že Kreml se pokusil zabít Alexeje Navalného. Volkov začal svolávat tiskovky, poskytoval rozhovory BBC, německým televizím, americké CNN [3], takže poradce a Navalného pobočník tak de facto spustil mohutnou kampaň ve chvíli, kdy Navalný podle všeho bojuje o život.

Maxim Katz, šéf strategií a designer volební kampaně Navalného

Dámy a pánové, jistě teď už chápete a napadá vás to samé, co napadá mně. Otrávený Navalný se někomu opravdu hodí do krámu, ale nemusí to být tentokrát západní zpravodajské služby, a dokonce to nemusí být ani ruská mafie, ale otrávený Alexej Navalný by se teď náramně hodil i některým pobočníkům a poradcům Alexeje Navalného, že? A protože levou i pravou rukou Navalného jsou dva ruští Židé, potom nám skládačka zapadá do sebe, proč Kreml pod kontrolou Chabadu Lubavitch zachraňuje jednoho góje, nevěříte?

Navalný je maskot, značka, která navíc sype peníze od donátorů ze západu, a proto musí přežít

Tak si to pojďme shrnout. Kdo zaplatil letadlo pro převoz Navalného do Berlína? Boris Zimin, syn ruského židovského oligarchy Dmitrije Zimina. Kdo vydal povolení v noci pro převoz Navalného do Berlína? Kreml, kterému šéfuje ruský prezident, který je Žid po matce a kádr Chabad Lubavitch. A kdo rozdává rozhovory zahraničním médiím a televizním štábům o tom, že Kreml chtěl zabít Alexeje Navalného? Dává tyto rozhovory otec nebo matka Navalného? Ne, reportéry ani nenapadne navštívit rodiče, kdepak. Místo nich rozdává rozhovory Leonid Volkov, židovský šéf jeho volební kampaně. Není dovoleno, aby Navalný zemřel, když je politickou matrjoškou Leonida Volkova a Maxima Katze. A proto musel být Navalný zachráněn, i za cenu toho, že Rusko bude zase a znovu trpět a mít od západu zase nasazenou psí hlavu.

Leonid Volkov a Alexej Navalný

Otrávená matrjoška Navalný sloužila dobře, ale nabylo to už ono v poslední době. Byla proto ještě jednou a naposledy “vytěžena” způsobem, že to ani nemusí přežít. Pro takové matrjošky se prostě i v noci volají letadla a doktoři z Berlína, aby ji za každou cenu vrátili mezi živé. A proč to Kreml neodpálí a neodhalí, kdo stojí za otravou Navalného, když to musí vědět, ke komu to vede? No, protože nikde na světě neuvidíte nikdy takové chucpe, že by jeden ruský Žid obvinil jiného ruského Žida, že má něco společného s nehodou ruského góje, kterému se udělalo zle v letadle, protože se to zrovna politicky hodilo ve chvíli krize v Bělorusku.

Takže, zatímco gój Navalný je v kómatu, Leonid Volkov a šéf strategií Maxim Katz pořádají tiskovky pro západní média, pomlouvají Putina na CNN a shání sponzory na další politickou činnost Navalného a jeho protikorupčního hnutí v Rusku. To je síla, panečku. Víte, proč musí být Navaný i po tomto použití zachráněn? Aby dál západní sponzoři financovali jeho hnutí v Rusku, protože Navalný je značka. A je to značka spolehlivá, které chce zachránit život i Kreml. V čem je Navalný tak cenný? Protože jako opoziční politik nepředstavuje pro Chabad Lubavitch, který je u moci v Kremlu, naprosto žádnou hrozbu. Slouží však jako ventil pro upouštění tlaku a nespokojenosti ruských gójů, kterým z těch pomluv na Rusko na západě, z toho obkličování Ruska základnami NATO, z toho sestřelování ruských letadel s ruskými vojáky v Sýrii kvůli izraelským stíhačkám, na které nesmí z rozkazu Kremlu ruské PVO jednotky střílet ze země, a z těch sankcí ze západu už jde hlava kolem, takže když vyjdou do ulic, první na ráně jako opozičník se nabídne Alexej Navalný, zavedená západní značka v jinak echt jarmulkové Moskvě. Takové chucpátko, které ruským gójům dosud nedochází.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Emil
Návštěvník
Emil
Dobrodej
Návštěvník
Dobrodej

Reakce na nápis na pomníku Beneše, kde někdo napsal, že je rasista a masový vrah!!
Beneš ještě za života upozorňoval na revizionismus, kdy se budou snažit někteří Němci přepisovat historii!!
Jenom bych upozornil na právní úpravu , která byla potvrzena Národním shromážděním tehdejší ČSR , takže je dodnes platná a v té se jasně hovoří , že usmrcení osoby německé národnosti na území ČSR v předválečných hranicích od 15. března 1939 až do 28. října 1945 není trestným činem i v návaznosti na celou pozdější judikaturu!! Takže nápis je přepisování historie a autor by měl být bezesporu potrestán!! V Německu jsem velmi často a můžeme si jenom přát, aby vztahy Čechů a Němců zůstaly na tak dobré úrovni jako jsou dnes a nebyly zatěžovány historickými reminiscencemi a mrtvé na obouch stranách prosím nechte spát!!!

Vaska
Návštěvník
Vaska
Dáša
Návštěvník
Dáša

naše senátorská opozice…když nemohou škodit na Taivanu, škodí doma. Prý: Dukovany Rusku nedáme….haha

Petr
Návštěvník
Petr

Mimo téma:)

Ani Levova nemusela potvrzovat ze je zidovka podle jména to bylo na 99% jasný. Nejvtipnější na tom je ze chce žalovat Pelikana coz je taky zid, zase z toho chce jedna ci druhá strana neco vytrislat. Z/z klasika..

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/mam-zidovske-predky-vyjadreni-se-me-dotklo-rika-levova-z-spd/r~f59f18f81c6c11e8a79a0cc47ab5f122/

konzerva
Návštěvník
konzerva

Co říkal kovaný zelený lampasák před 11 lety, soudruh Prymula… o rouškách? https://www.novinky.cz/zena/zdravi/clanek/rouska-pred-viry-nechrani-myti-rukou-ano-20127
Otrava Navalnýho je falzifikace Lukašenko po střetnutí z Ruským premiérem?
https://youtu.be/APym5-_ufEg Materiály odposlechu jsme předali vaší straně.
https://rusvesna.su/news/1599128650
Ty města v Usa co tolerovaly nepokoje nedostanou peníze z federalního rozpočtu? https://colonelcassad.livejournal.com/6140700.html

Motopes
Návštěvník
Motopes

A další prašivá židácká držka, jakýsi údajně david klimeš (skutečné jméno nám neznámé) svým nosatým kladívkem oklepává naši zemi co to dá. Teď vyhrožuje, že “přijdeme o půlku Moravy”. . .https://nazory.aktualne.cz/jak-snadno-a-rychle-prijit-o-pulku-moravy-sudme-se-s-lichten/r~82d1f742eb6c11eab115ac1f6b220ee8/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=u2kCZJurHUo-202009031628&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box. .. . .když se krysy přemnoží, je nutná deratizace. Už je nejvyšší čas !

Luboš
Návštěvník
Luboš

Před 2-ma hodinami hlasatelka hlásila na prolhané ČT, že Navalný byl otráven Novičokem. Řekla to takovým stylem tedy ve smyslu, že o tom není žádných pochyb.

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Spíše to bude jen další divadelní kus pro plebs. Loutkovodiči se nic nového nenaučili, ale také nic starého nezapomněli.

NWO-reality
Návštěvník
NWO-reality

Tak bych se zeptal.
Dopadne Navalný jako Skripal? Nikdo ho už neuvidí.

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Omlouvam se jeste jednou mimo tema lide pozor muslimaci zahajuji kampan tedy PIRATI , pry heslo SANCE ZMENIT BUDOUCNOST , no jestli chcete skoncit jako v dansku , svedsku , anglii a spol tak je volte a pry at se maji lide dobre TO JE VYSMECH NAD VYSMECHY od vitacu a ochrancu negrů , cikanů a veskere verbeze na domaci lidi dokazi jedine zalovat do bruselu !!!Ale at si to mladi uziji hlavne si objednejte zavcasu hrbitovni mista a také mista v nemocnicich ., az dojde ze zapadu to veskery svinstvo .DEKUJI ZA ZVEREJNENI Aa uz nebudu otravovat uz jsem toho nakecal dost .