Alexander Soros v předvečer zavedení totálního lockdownu v Rakousku pro neočkované se...

Alexander Soros v předvečer zavedení totálního lockdownu v Rakousku pro neočkované se setkal s rakouským kancléřem, ministrem zahraničí a bývalým kancléřem Sebastianem Kurzem! Probírali otázky situace na Balkánu a rozvoj Středoevropské univerzity, která se přestěhovala z Budapeště do Vídně! Odtamtud mladý Soros zamířil do Paříže a setkal se s Macronem! Izrael přitom neziskovce George Sorose už zakázal vstup do země na základě varování Mossadu, že Soros usiluje o destabilizaci Izraele! Od kdy majitelé neziskovek mají audience u nejvyšších politických představitelů?

Alexander Soros v předvečer zavedení totálního lockdownu v Rakousku pro neočkované se setkal s rakouským kancléřem, ministrem zahraničí a bývalým kancléřem Sebastianem Kurzem! Probírali otázky situace na Balkánu a rozvoj Středoevropské univerzity, která se přestěhovala z Budapeště do Vídně! Odtamtud mladý Soros zamířil do Paříže a setkal se s Macronem! Izrael přitom neziskovce George Sorose už zakázal vstup do země na základě varování Mossadu, že Soros usiluje o destabilizaci Izraele! Od kdy majitelé neziskovek mají audience u nejvyšších politických představitelů?

V Rakousku od pondělí tohoto týdne platí brutální lockdown pro neočkované osoby, které smí chodit pouze do práce, na nákupy základních potravin a do lékárny. Je to model okopírovaný ze Slovenska, kde ten samý systém vloni koncem roku zavedl tehdejší premiér Igor Matovič. Jenže zcela bez povšimnutí českých i dalších médií došlo v Rakousku minulý týden k naprosto bezprecedentní schůzce na vrcholné úrovni, o které však média neinformovala. Rakouský premiér v roli kancléře Alexander Schallenberg se totiž na vrcholné schůzce setkal [1] s Alexanderem Sorosem, se synem George Sorose a dědicem jeho neziskového impéria.

Alexander Soros a Alexander Schallenberg, rakouský kancléř

Hovořili spolu o situaci na Balkánu, o migrační krizi na hranicích Běloruska a Polska a rovněž o rozvoji Středoevropské univerzity, která se přestěhovala z Budapešti do Vídně. Na řadu přišly i otázky chystaného lockdownu pro neočkované Rakušany. Rakouský kancléř se potom s mladým Sorosem vyfotil pro média a Rakušané nevěřili vlastním očím. Oba dva totiž spolu vedli jednání bez roušek a respirátorů. A to nebylo všechno. Oficiálně přijel mladý Soros do Vídně u příležitosti uctění památky holokaustu a výročí Křišťálové noci z roku 1938.

Alexander Soros na inspekční cestě po Evropě

Mladý Soros se minulý týden setkal i s hlavou rakouské diplomacie, tedy s ministrem zahraničí Michaelem Linhartem a před začátkem schůzky spolu pózovali pro fotografa, opět ale bez roušek a respirátorů. Za zavřenými dveřmi spolu jednali více něž hodinu, není jasné, co bylo náplní rozhovorů, protože rakouská média se omezila pouze na konstatování, že šlo o přátelskou návštěvu. A to pořád není všechno.

Alexander Soros se setkal i s bývalým premiérem Sebastianem Kurzem, který o mladém Sorosovi napsal na Twitter [2], že je rád, že se mohl znovu setkat se svým dobrým přítelem. Alexander Soros převzal po svém otci denní operace Open Society a de facto se stal provozní ředitelem celé organizace, ovšem starý pán stále tahá za nitky a synka vysílá na mise a schůzky s vysokými představiteli po celé Evropě. A jak správně tušíte, ani při setkání se Sebastianem Kurzem nedošlo na roušky, ani na respirátory. Ty se nosí pouze před televizními kamerami, když rakouská vláda vyhlašuje nová opatření proti neočkovaným.

Alexander Soros navštívil minulý týden i bývalého kancléře Sebastiana Kurze

Možná se teď zamyslíte a zděsíte se, jak je vůbec možné, že jakýsi synek majitele neziskové organizace si dává schůzky a dostaveníčka na vrcholné úrovni v jeden týden s kancléřem, s ministrem zahraničí a s bývalým kancléřem? Jak je možné, že jakási neziskovka a její představitelé mají audience u nejvyšších politických představitelů rakouského státu? Ano, je to kvůli tomu, že Sórošova neziskovka je front house, maskovací krytí pro silové operace globalistů a rozvracení států s nepohodlnými vládami v Evropě. A nejen v Evropě, po celém světě.

Přesně z toho důvodu Izrael zakázal činnost neziskovým organizacím George Sorose v zemi, protože podle Mossadu představuje nezisková lobby George Sorose bezpečnostní riziko pro stát Izrael [3]. Peníze od Geroge Sorose financovaly v roce 2018 státní převrat na Slovensku, obětí se stal Robert Fico, který díky tomu prozřel a pochopil brutální procesy vyššího řízení globalizace, minulý rok v srpnu stály tytéž peníze za protesty v Minsku proti Alexanderu Lukašenkovi. Varování Mossadu nelze proto brát na lehkou váhu a je jasné, proč všichni politici před emisary Sórošovy rodiny panáčkují a poklonkují. Mají strach, že by jim Sórošův rodinný klan přinesl barevnou revoluci i do jejich země.

Mladý Soros se fotí s kancléři a ministry, ale nikdo nemá roušky

Poté, co Maďarsko v roce 2017 zakázalo Sorosově univerzitě CEU působit v zemi kvůli Sorosovým neustálým destabilizačním záměrům (již několik států uvrhl do hluboké krize a často na tom ekonomicky vydělal), se bývalý spolkový kancléř Christian Kern (SPÖ) zasadil o to, aby byla Sorosova univerzita přesunuta do Vídně. Společně s bývalým starostou Michaelem Häuplem se podařilo uzavřít smlouvu. Na náklady daňových poplatníků byla za tímto účelem zrekonstruována i nemocnice Otto Wagnera, aby se učenci filantropického Sorosova světového řádu měli na své nové drahé soukromé univerzitě ve Vídni dobře. A tak se univerzita přesunula jen v rámci Rakousko-Uherska o pár desítek kilometrů na západ. Níže je video z roku 2019, George Soros dostal vyznamenání za zásluhy o rozvoj města Vídně.

Zatímco Rakušáci bez vakcíny čelí teroru a spolu s nimi i vakcínou očkovaní obyvatelé mají své covidové pasy a jsou sledováni na každém kroku, přičemž v obchodech a při setkávání musí nosit roušky a respirátory, tak v případě mladého Sorose a rakouských představitelů na schůzkách s ním to neplatí. Na ně se prostě roušky a respirátory nevztahují a ještě mají drzost se těmito fotkami chlubit na Twitteru. A opravdu si myslíte, že kancléři nebo ministři zahraničí se nebojí o své zdraví a život, že se setkávají s mladým Sorosem, který soukromým Embraerem létá po celém světě a setkává se s desítkami lidí každý den?

Consigliere starého pána s obrovskou mocí v rukách nad marionetami Domu Rothschild

Copak oni se nebojí viru? A na ně pravidla a opatření neplatí, že se setkávají s cizincem, který létá po světě a bez roušky se setkává s kdekým? Víte, kam zamířil Alex Soros z Vídně? Včera v pondělí se setkal v Elysejském paláci v Paříži s prezidentem Emmanuelem Macronem [4]. A představte si, zase bez roušek. Oni se tím doslova vysmívají tupým goyim, které policisté mlátí pendreky na ulici, když si nenasadí roušky, ale když se setká mladý Soros s prezidentem, na pohodu jedou bez roušek a ještě se vyfotí. Kdepak, nebojí se a moc dobře to vědí. Jsou to totiž kádři globalistů, poslušní vykonavatelé příkazů tzv. světového Domu Sion zastoupeného v Londýně Domem Rothschild a jeho emisary. A teď dobře poslouchejte.

Alex Soros se v pondělí po příletu z Vídně sešel v Paříži i s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem

Starý pán už je na tom špatně, takže přenesl svoji práci na bedra syna. Dříve soukromým tryskáčem Embraer létal po světě George Soros osobně a rozdával kancléřům, premiérům, prezidentům i ministrům notičky, instrukce od globalistů, tedy od Domu Rothschild. Teď tu samou práci za něj dělá jeho syn Alexander. V řadách mafiánských rodin se této pozici zástupce capo di tutti capi říká consigliere, tedy pravá ruka šéfa, ale ne v pozici zaměstnance, ale nejbližšího člena rodiny, kterému jsou svěřeny politické a provozní úkoly zabezpečující chod a provoz rodiny. Pro tuto roli v češtině neexistuje přesný český ekvivalent, protože slovo poskok vyjadřuje něco úplně jiného na nižší pouliční úrovni, a nelze použít ani slovo poradce, protože to nevystihuje roli consigliere.

Podzimní vlny a pandemie způsobuje ztráta přirozené imunity obyvatelstva způsobená omezením kontaktů lidí po celý rok

Nejbližším výstižným označením je emisar, tedy vyslanec na misi, který přináší návrhy k jednání. Jenže v tomto případě nejde o roli emisara s návrhy k jednání, ale o člověka, který přijel zkontrolovat práci politiků a přinesl příkazy, noty od kmotra a nové úkoly. Je to role vrchního super-dozorce, supervizora globalistů. A před consiglierem se všichni klaní stejně, jak kdyby přijel samotný capo di tutti capi. Starý pán tak pověřil svého syna rolí consigliera a synek tak létá po světě, dohlíží na gójské a chazarské marionety a jejich upatlanou a špinavou práci, jak plní úkoly Domu Rothschild v procesech zavádění Total Control.

Nejhorší je situace v Singapuru, kde je 95% obyvatel naočkovaných, ale nemocnice jsou tam zaplaveny těžkými případy očkovaných s nákazou. Celý rok nosili roušky a přišli o veškerou přirozenou imunitu

Přišel podzim a v celé Evropě začala masová manufaktura a výroba covidových čísel, což je podle všech známek zmutovaná chřipka, která chodí každý podzim, ale lidé to neví a myslí si, že je to nový virus.  Průběh nemoci je totiž drsnější. Jenže, je to pořád jenom ta samá chřipka, ale průběh je drsnější kvůli tomu, že celá populace masově a naráz přišla o přirozenou a kolektivní imunitu. Lidé se stali nošením roušek a respirátorů po celý rok zranitelnými, jejich těla ztratila imunitu proti stovkám chřipkových kmenů, takže když teď někdo onemocní chřipkou, má opravdu drsný průběh.

Globalisté nemusí vymýšlet nový virus, stačí nasadit lidem hadry na ústa a zabraňovat jim tím ve vytváření si přirozené imunity po dobu několika měsíců. Pandemie na podzim je potom zaručena

Za to všechno mohou roušky a respirátory. A víte, v které evropské zemi nemají žádnou pandemii a podzimní krizi? Ve Švédsku, kde se na opatření vykašlali a nechali populaci pěkně promořit. A proč to bylo dovoleno globalisty? Protože ve Švédsku je v provozu islámská pilotní demografická laboratoř. Jsou tam miliony Arabů, islámská ghetta, arabizovaný lebensborn, a proto v zemi není dovoleno provádět souběžně očkovací procesy, protože by vedly k omezení plodnosti arabských mužů a švédských žen.

Globalisté nepotřebují vymýšlet nové zabijácké viry. Stačí pouze lidem a dětem na několik měsíců vnutit nošení roušek a na podzim potom zaručeně vypukne epidemie, protože těla zbavená přirozené kolektivní imunity zareagují na kontakt s obyčejnou chřipkou jako na kontakt se zabijáckým virem, u lidí propuknou zápaly plic, zaplní se JIPky.

Alexander Soros se minulý týden setkal i s rakouským ministrem zahraničí Michaelem Linhartem

A jakmile to na jaře skončí, znovu se nařídí lidem nosit roušky a respirátory, aby se ten zlý virus nevrátil. A tak lidé zase budou nosit roušky a respirátory jako truhlíci po celý rok, až… až zase onemocní, protože si rouškami bránili ve vytvoření kolektivní přirozené imunity a na podzim zase vypukne nová epidemie chřipky. A tak pořád a pořád dokola, a pořád a pořád už jen očkování, boostery, přeočkování, boostery. A to kvůli tomu, že lidé nosí roušky a respirátory, které brání utváření kolektivní přirozené imunity. Je to genocida našich národů za bílého demu a epidemiologové a mnozí lékaři se na tom aktivně podílejí. Pouze politikům a vysokým kádrům Sórošova impéria je dovoleno roušky nenosit.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
raspberry
Návštěvník
raspberry

Alexander Soros na párty
comment image

Vladimír81
Návštěvník
Vladimír81

Po odhalení podvodu žiada 16 švédskych lekárov zákaz vakcín Pfizer

https://www.badatel.net/po-odhaleni-podvodu-ziada-16-svedskych-lekarov-zakaz-vakcin-pfizer/

Palo
Návštěvník
Palo

Aj ked nie najlepsi cas, ked papalasi z koalicie sedia doma, lebo je volno,..predsa narod dal vediet, ze nechce byt obetovany vcelku pre zvolu miliardarov iluminatosatanistov ktori zorganizovali pandemiu, tuto 3. svetovu vojnu,.. Len Black Rock-financna skupina B. Gatesa-Windows, Bezosa- Amazon, Facebook-Zuckerberg, Google Brin,.. spolumajitelia aj s Faucim,..Moderny,..a Astry Zenecy, Johnson and J. Moderny, Pfizera Biontech zarobili za posledne 2 roky cca 2500 MILIARD DOLAROV,.. My platime, chudobnieme a oni prostred. uplatenych politikov aj v nasej vlade, pandem. komisii,..pomocou ich medii takto zbohatli. A este nas chcu najprv 15percent rozumnou ock. politikou eliminovat, znizit stav populacie a casom az 9/10,.. vid. https://www.facebook.com/paul.sad.73/videos/848651615800486

Herbert
Návštěvník
Herbert
dan
Návštěvník
dan

Vláda by mohla poskytovat nějaké dotace na tonery do tiskáren? U nás jedou na plno 😀

PetrPatrix
Návštěvník
PetrPatrix

Chlape VK, v USA se stala pozoruhodná událost. Na koncertu černošského rapera Travise Scotta umírali 100+ lidé. Maník (v přiloženém odkazu, jinak australan co utekl před terorem do Mexika or so) zmiňuje pozoruhodné “coincidence”: na koncert mohli jen očkovaní; u vstupu byl dvojsmyslný nápis “Uvidíme se na druhé straně”; raper měl na tričku obrázek zástupu lidí procházejících dveřmi a ti před měli barvu A a ti co prošli dveřmi byly červení démoni; když počas koncertu začali odpadávat lidé, tak raper tam přesně tehdy několikrát zaspíval “Dead … dead…. dead”.
https://www.facebook.com/strazcapoznania.marioolahblog/videos/1290790394718728

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

grafen v tělech je silně “modulovatelný” mmj. akusticky…

Mě by zase zajímal článek ohledně 2 úmrtí lidí, jeden se zastřelil před ministerstvem a druhý upálil. VK si zatím netroufá.

Jotar Jablatar
Návštěvník
Jotar Jablatar

Výpověď farmáře z Ontaria, Kanada, dlouhé ale “napínavé” – krásný insight do života v Ontariu. Přeloženo přes deepl, kosmetické úpravy provedeny, ostatní si musíte domyslet.

Tady v Ontariu mě udivuje a znechucuje, kolik lidí si nechá zabodat injekci, která způsobuje srážlivost krve). Zdá se, že čím blíž k městu, tím je to rozšířenější. Venkovské oblasti nevěnují tolik pozornosti šíření strachu. S manželkou neznáme nikoho, kdo by loni zemřel na chřipku, ale známe mnoho lidí, kteří se po 2. očkování necítí dobře nebo mají pohotovost. Z druhé ruky známe několik příběhů lidí, kteří krátce poté zemřeli.

Pořádali jsme setkání s whistleblowers (lékaři, sestry, provinční prokurátor), kterého se zúčastnili záchranáři, učitelé, zdravotní sestry atd. prokurátorka řekla, že než by se nechala očkovat, všechno by prodala a žila v karavanu. Mnoho lidí utíká z města na venkov, na sever nebo do Mexika atd.

Já zde hospodařím a úroda byla většinou výborná a ceny jsou vysoké. V loňské sezóně měli problém sehnat kontejnery, aby mohli vyvézt fazole, které nejsou gmo, (sójové bílé, ledvinové atd.) Vstupní náklady příští rok hodně vzrostou. Obchody s potravinami a železářstvím jsou zatím v normě, ale s náhradními díly pro nákladní auta a vybavení to začíná být složité. Slyšel jsem, že jeden obchodník s více než 50 novějšími peterbuilts je mimo provoz kvůli pomalému dodávání náhradních dílů.

Můj dobrý kamarád je městský policista a říkal, že asi 20 procent těch, kteří zůstali, skončí dřív, než se nechají píchnout, ale mandáty se stále prodlužují. Moje sestra je seržantka a je chytrá, ale šílená a zabodaná 🙁 Jen pár pikantností z místa, kde jsme. Velké díky tobě a Claudii za to, že dokážete dělat to, co děláte.

Moje doporučení: Zůstaňte na venkově, pokud je to možné, a pokud je to možné, najděte způsob, jak zablokovat všechny výhledy a pohřbít příjezdovou cestu, pokud tshtf. Venkov je místo, kde se komunistům nedaří dobře kontrolovat, ale součástí toho je udržet se v utajení. Pokud je dům na dohled od silnice, pokuste se najít místo v “zadní čtyřicítce”, kde postavíte kůlnu, ve které se dá bydlet. Ujistěte se, že dům vypadá opuštěně, a připravte se na to, že bude vypálen. Je na to více než padesátiprocentní šance a udělají to v rámci “boje proti teroru”. Asi rok to bude opravdu skečové, ale pak se to uklidní a oni přestanou tolik lovit lidi. Budete se muset přes toto období dostat.

Při neštěstí bude rozhodující, aby příjezdová cesta vypadala jako pole s průběžným plotem. Pokud nenajdou místo, kam vjet, rozhodně ji vynechají, to je stoprocentně zaručeno, ale musí to vypadat, jako by tam nic nebylo, bez viditelného domu. Pokud to nedokážete, opusťte dům a zůstaňte v zadní čtyřicítce, přičemž se ujistěte, že vaše oblast přežití je souvisle oplocená a nevede do ní žádná cesta, jen pole a les. Lesy, které hraničí se silnicí, jsou bez plotu k ničemu, půjdou dovnitř, pokud tam plot není. “Lesy”, které hraničí se silnicí, musí vypadat jako oblast pro dobytek. Ideální by bylo, kdyby všechna pole byla podél silnice a na druhé straně pole byl třeba les (to znamená “zadních 40”, tam jsou lesy)

Toto je naprosto poctivá rada, která vychází ze studia komunistických převratů. Lidé je nenávidí a vraždí tolik lidí, že zpočátku jsou jejich zdroje příliš vyčerpané na to, aby se obtěžovali s chozením po otevřených polích. Jakmile je převzetí moci dokončeno, zleniví a obtěžují se jen s hašením požárů. Nestávejte se jimi, držte se při zemi. Kůlna musí být samozřejmě pod stromořadím, doufejme, že zastrčená mezi stálezelenými stromy, protože tam budou drony. Musí být docela dobře schovaná. Jedna poznámka pro čtenáře – Ontario je dostatečně daleko na východě, aby se vyhnulo válce s počasím, která se vedla minulé léto, Ontario mohlo růst.

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

comment image
Dnes:
Stáhnout,
Vytisknout,
Vyplnit.
Zitra:
Potvrdit u veterináře.
Pak naklusat nejdřív k holiči a pak na pivo.
Vždy jsme to ňák ošvejkovali, ne?

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Mirousku zdravím😘
pobavil jsi mně,dík🤣
už jsem to rozeslala
p.s.
stromy zasazeny👌

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Také zdravím, vlaštovko. Uvidíme na Jaře, jestli se ujmul Lihousek, Mirousek nebo Kalislav. 👍😀. Mějte se fanfárově.
(Pro bratry z SK…fanfárově, je ten samý slovní obrat, jako u vás Bambůšik. Fanfárově = neskutečně skvěle. A co je hen ten Bambůšik, teda?)

QuoVadis
Návštěvník
QuoVadis

V rakouske Reichstelevizi ORF dnes davali tvrdou Propagandu proti Ivermectinu.
V Salzburgu a v Hornim Rakousku se PRY UDAJNE (zarucene zpravy ;)) nachazi nekolik osob v nemocnici adokonce na JIP po poziti Ivermectinu.
Rakouska vlada take diskutuje o obecne ockovaci povinnosti zrejme v patek.

SugarRay
Návštěvník
SugarRay

Dneska jsem koukal na ČT lžeme 24hodin deně , jenom abych si ověřil jestli je to pravda s tim lockdownem od 22druhýho pro neoočkovaný jako jsem já , no člověk tomu odmítá věřit ikdyž to vidí na tom monitoru .
No ale co mě dostalo tak to je ta propaganda co tam běží , to je něco tak tupýho , že kam se serou USA během studený války když běželi ty videa že se maj v případě jadernýho útoku ze strany sovětů žáci ve školách schovat pod lavici a zakrýt si hlavu rukama a tim se zachrání , je to stejný jako dneska , jenom to mělo navodit atmosféru strachu a ukázat prstem na toho kdo je ten nepřítel .
Dneska je to vir a nepřítel jsou nesolidární neočkovaný .
Nedjřív tam byla ženská co leží na JIPce a řiká do kamery nejsem očokovaná , ale jak to půjde jdu si hned pro všechny tři dávky LOL , pak rodinka jde do restaurace , všichni zabodaný manželé a dvě děti , reportérka řiká tato rodinka je očkovaná těch se omezení platná od pondělí týkat nebudou , pak mluví ten táta od rodinky a řiká je dobře že neoočkování jsou takto omezení , měli by být solidární s ostatními a taky se nechat očkovat , dál už se to nedalo dokoukat ……
S takový debilama tady žijeme .

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Naprostý humus takový jedinci. Ať si užije restauracku, i dvě, klidně ho pozvu,dlouho tu nebude. Jen to chudák naivní neví a zhoršující se zdraví svede na cokoliv jiného, takovým není pomoci. Solidární s ostatními, očkovaný má v sobě logicky mnohem větší virovou nálož než neočkovaný, protože má určitou míru rezistence díky vakcíne, tedy je mnohem infekční než neočkovaný, pac neočkovaný by to ani nezvedl z postele, to opravdu nemá smysl. Bůh s nimi a ať dají pokoj normálním lidem a jdou si pro třetí booster. Urychlit to.