Akademická obec a neziskovky chystají Majdan v českých školách! V den výročí...

Akademická obec a neziskovky chystají Majdan v českých školách! V den výročí okupace z 15. března 1939 pošlou děti ze škol ven, aby vedly výstražnou stávku proti demokraticky zvolenému prezidentu republiky a proti premiérovi! Někteří ředitelé škol to podporují, i když tím porušují školský zákon. Známe podrobnosti a je to síla!

Akademická obec a neziskovky chystají Majdan v českých školách! V den výročí okupace z 15. března 1939 pošlou děti ze škol ven, aby vedly výstražnou stávku proti demokraticky zvolenému prezidentu republiky a proti premiérovi! Někteří ředitelé škol to podporují, i když tím porušují školský zákon. Známe podrobnosti a je to síla!

Redakce Aeronetu je zavalena stovkami emailů z celé České republiky, od rodičů, učitelů a dokonce i od ředitelů škol, kteří nás žádají o medializaci události, která se má konat tento čtvrtek. O co se jedná? Skupina studentů DAMU a politických aktivistů zorganizovala na Facebooku a Twitteru akci s názvem #VyjdiVen, což má být forma protestní stávky studentů středních a vysokých škol proti prezidentu republiky Miloši Zemanovi a proti vítězi voleb Andreji Babišovi [1].

Akce se má uskutečnit v poledne v období velké přestávky na oběd, kdy studenti mají vyjít před své školy a držet tam symbolicky studentské stávky, což má být jakýmsi odkazem na události z listopadu 1989, kde studenti pražských fakult drželi studentské stávky s cílem domoci se jednání o politické situaci s tehdejší československou fedrální vládou. Byla to forma zneužití studentů k provedení státního převratu. Nyní se tento scénář má zopakovat, a to právě v den výročí okupace českých zemí německou armádou z 15. března 1939. O tomto výročí není na Facebooku organizátorů této výzvy ani slovo, je tam pouze zmínka o tom, že tento den je mj. i mezinárodním Dnem proti policejní brutalitě.

Majdanizace pražského Albertova chystaná na 15. března.

Pokud se podíváme na Facebook organizátorů, najdeme tam informaci o tom, že tato výstražná stávka studentů je určena pouze pro plnoleté studenty gymnázií a studenty vysokých škol, což je ochranný mechanismus, aby organizátoři nemohli být obviněni ze zneužívání nelzetilých pro politické účely, ale informace, které máme k dispozici od ředitelů středních škol, mluví o něčem úplně jiném. Demonstrace se budou účastnit všichni studenti celé střední školy, nejen plnoletí, pokud budou chtít, protože demonstrace proběhne sice před budovou školy, ale tento pozemek patří škole, takže nezletilé děti neopustí školní prostory a nedojde tak k porušení školského zákona o péči o svěřenou osobu v době školního vyučování. Jak nás informovalo několik ředitelů škol ze Středočeského kraje, demonstrace jsou koncipovány různě.  Na některých školách je účast na demonstraci dobrovolná během obědové přestávky, jinde ovšem bude demonstrace součástí vyučovací hodiny Občanské výchovy.

Studentské stávky zasáhnou i nezletilé školáky, ředitelé nemají jasno v tom, co by se stalo, kdyby akci otevřeně povolili, nebo otevřeně zakázali

Informace z Prahy 5 jsou ještě zajímavější, tam máme informaci od dvou ředitelů, kteří nás informovali, že dojde ke zkrácení vyučování tak, aby škola neměla s akcí nic společného, protože děti budou demonstrovat před školami na pozemku, který nepatří škole, ale jde o obecní pozemek, chodníky apod. Škola nese zodpovědnost za nezletilé studenty a pro pohyb dětí mimo pozemek školy by museli ředitelé sjednat školní dozor a udělat z celé věci tzv. fakultativní akci pod patronátem školy, což by bylo v rozporou se školským zákonem, protože škola nemůže organizovat nezletilé děti k politickým aktivitám. Takže ředitelé raději zruší odpolední vyučování, aby s tím neměli nic společného. A není se čemu divit, protože když se podíváme na organizátory této akce, tak spatříme Pražskou havlérku jako vymalovanou. Takže, kdo je vlastně organizátorem této nebezpečné majdanizační taškařice v České republice? Jsou to herci, studenti DAMU a jeden havlistický aktivista z neziskovky, která glorifikuje Václava Havla.

Neziskovka Politika a Svědomí se účastní na organizaci studentské stávky.
Organizátoři akce #VyjdiVen
 • Luboš Louženský, student KP DAMU
 • Kateřina Rundová, studentka KP DAMU
 • Martin Zahálka, umělec
 • Radovan Bláha, aktivista

Nejprve se zastavíme u Radovana Bláhy. Ten je místopředsedou neziskové organizace Politika a Svědomí [2], z.s. na adrese Otavská 606/14, 196 00 Praha – Čakovice, Česká republika [3]. Martin Zahálka je herec, který v současné době hraje v nekonečném seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. Luboš Louženský a Kateřina Rundová se organizují politicky na sociálních sítích. Cílem této výstražné stávky je zjistit potenciál a dosah takové akce, protože pokud bude mít stávka ohlas, plánují organizátoři založení tzv. Studentského fóra, což by byl de facto lobbistický nátlakový think-tank, který by rekrutoval budoucí neoliberální politiky na pravé straně politického spektra tam, kde se dnes nachází STAN a TOP09, tedy tvrdé jádro tzv. Pražské havlérky. Samotná výzva na Facebooku obsahuje text, který je namířený prioritně proti Miloši Zemanovi a proti Andreji Babišovi jako premiérovi. Majdanizační charakter spočívá hlavně v tom, že k prosazení tohoto textu jsou zneužívání studenti veřejných škol, které jsou placeny z rozpočtu státu a potažmo z peněz daňových poplatníků. Níže přinášíme text organizátorů celé akce.

Výstražná stávka studenstva – #VyjdiVen

Vyzýváme všechny občany, a především studenty vysokých i středních škol, aby společně s námi ve čtvrtek 15. 3. , na Mezinárodní den proti policejní brutalitě, v pravé poledne vyšli ven ze škol, tříd a pracovišť na výstražnou stávku studentstva. Výstražnou stávkou vyzýváme ústavní představitele České republiky, jmenovitě prezidenta České republiky, premiéra České republiky a Parlament České republiky k obraně ústavních a společenských zvyklostí a hodnot.

Chceme, aby se všem a vždy měřilo stejným metrem. Chceme, aby prezident plnil svoji ústavní funkci a aby o budoucnosti nás všech nerozhodovaly trestně stíhané osoby, aby v klíčových výborech neseděli ti, kteří kdysi aktivně potlačovali demokracii a mlátili studenty. Normalizace lži a absence základní odpovědnosti mají pro náš stát destruktivní následky pro celou společnost a kategoricky je odmítáme.

Především požadujeme:

1) Aby prezident České republiky plnil ústavní povinnost jmenováním premiéra, který získá podporu a který nebude trestně stíhanou osobou.
2) Aby vláda v demisi nekonala zásadní a personální kroky ani nevytvářela nové ústavní pořádky.
3) Aby Senát důrazně vystoupil proti nedodržování ústavních zvyklostí.

Vyhlášení protestní stávky probíhá s plnou podporou studentské komory akademického senátu DAMU a děkanky DAMU.

Organizátoři studentské stávky kašlou na historickou událost, která se udála 15. března.
Příprava výstražné stávky

Hlavní (celorepubliková) událost, kde se hlásit k účasti: https://www.facebook.com/events/158080204911148/

 • Jednotlivé školy mohou vytvářet vlastní události, které budeme průběžně uveřejňovat na centrálním místě
 • Budeme spravovat centrální kontaktní seznam, pokud budete potřebovat na někoho kontakt, nebo se máme někomu ozvat, dejte nám vědět.
 • Budeme zajišťovat centrální mediální pozornost, jednání se studijními uniemi, spolky, výzvami a dalšími.
 • Kontakty
  • Hlavní organizátor: Luboš Louženský, lubos@louzensky.cz, 602 605 093, @lubos
  • Mediální koordinace: Václav Strýček
  • Organizace výstražné stávky: Radovan Bláha
  • Studentské spolky a organizace: Kateřina Rundová
  • Koordinace divadel: Martin Zahálka, 721 624 325
  • Další kontaktní osoby budou doplněny
Průběh výstražné stávky

Ve 12:00 vyjít ven před školy a instituce a tam společně podepsat výzvu.

 • Zábor prostranství dle možností s ohledem na zajištění bezpečnosti všech protestujících a klidný průběh.

Vyfotit se a fotku poslat na sociální sítě a organizátorům s hashtagem #VyjdiVen

 • Prohlášením, livestreamingu a jiným aktivitám se meze nekladou, naopak je vítáme a podpoříme vás

Celková doba trvání protestu 30 minut

 • Může se zapojit kdokoliv
 • Lze oslovovat k dobrovolnému podepsání výzvy i kolemjdoucí

Po samotném protestu

 • Pokud bude v okolí otevřené divadlo, mohou protestující zajít na diskuzi o demokracii (seznam bude)
 • Pokud jsou v Praze, mohou osobně zanést organizátorům podepsané výzvy na náměstí Václava Havla
 • Organizátoři v pondělí zanesou podepsané, či vytištěné výzvy, fotky a další dokumentaci, senátorům a na podatelnu kanceláře prezidenta.
Následující dny po skončení výstražné stávky
 • Neplánujeme tuto akci jako jednorázovou
 • Budeme se soustředit na tlak na naplnění našich požadavků
 • Pokud naše požadavky nebudou naplněny, jsme odhodlání uskutečnit další aktivity, včetně dalších protestů, organizace studentských výborů a občanů.

Z výše uvedených dokumentů je zřejmé, že organizace tohoto protestu sleduje především oslovení dorůstající mládeže na středních školách a studentů na vysokých školách humanitního směru. Celou akci zajišťuje akademická obec reprezentovaná studijními uniemi, herci z pražských divadel a neziskový sektor. Největším plivancem do tváře českého národa je načasování akce na den tragického výročí českého národa, kdy byla zahájena okupace českých zemí, aniž by kdokoliv upozornil organizátory této akce, že minimálně v České republice má datum 15. března nejhlubší historický význam, hned po 28. říjnu. Je ostudné, že studentské obce se nezdráhají zneužít toto datum k vyhlašování stávek a politických cílů proti demokraticky zvolenému prezidentovi a premiérovi vlády. Znovu se ukazuje, že české školství je v troskách, když nikdo z učitelů a ředitelů nepřipraví pro své studenty programové pásmo, třeba i s výletem do pohraničí a do míst, kde v tento den v roce 1939 německý Wehrmacht boural hraniční závory a vyvaloval ze země hraniční kameny s iniciály ČS.

Vojáci Wehrmachtu pochodují na nádvoří Pražského hradu, 15. březen 1939. Česká akademická obec, divadla, studenti, neziskovky a havlérka zneužijí stávkou studentů toto datum k pošlapání principů demokracie.

Chcete něco udělat pro národ, vy, jako rodiče? Omluvte své dítě ze školy na celý čtvrtek, aby se neúčastnilo této rozvratné stávky, která pošlapává nejen vzpomínku na tragickou událost 15. 3. 1939, ale i princip demokracie a plebiscitu, protože jestli by měli být studenti českých škol k něčemu vychováváni, tak to je respekt k výsledkům demokratických voleb a respektování presumpce neviny, což platí pro každého, kdo je z něčeho obviněn, i kdyby to měl být budoucí premiér, ať si myslíme o Babišovi cokoliv, jde totiž o princip. Člověk není vinen, dokud není odsouzen. Nemusí se nám to líbit, ale pokud přestaneme respektovat tento právní princip, pošlapeme tím nejen demokracii v naší zemi, ale právě i lidská práva, o která mají pražská divadla, herci, neziskovky a akademické obce takovou péči.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
barvir
Návštěvník
barvir

TOP09.Vznikla z přeběhlíků přímo v poslanecké sněmovně bez parlamentních voleb v roce 2009, můžeme být rádi, že to nebylo ZTOHOVEN, nebo ještě něco horšího.Hlavně, že si hrajou na největší hlídače demokracie.Takové praktiky přeběhlictví a zradou voličů by měli být zakazané zákonem.

jara
Návštěvník
jara

Proti takovému premiérovi, jak je Bureš je to naprosto v pořádku a schvaluji. To co dělá tento odporný čobolácký estébák např. v případě GIBS – Murín, to si nedovolil snad ani Hitler, když se dral k moci. Bureš je největší omyl české politické scény a měl by být vyveden a vyhozen a nikdy už nepuštěn do politiky. I za cenu nedemokratického násilí. To, co on si dovoluje není vůle voličů, ale jeho sprostá zvůle. Ten netvor postrádá sebemenší politickou kulturu, nadarmo není ve vedení jeho Agrofertu 90% estébáků. A toto nám má vládnout 29 let po revoluci. Je to na blití…

Formelák
Návštěvník
Formelák

Možná se v názorech na jiné věcí budeme lišit, ale v tomto se 100% shodneme. Jen ještě podotknu, že nemalý podíl na tom má Zeman a jeho hradní parta.

Láďa
Návštěvník
Láďa

Kluci vy jste se hledali až jste se našli…….nebudem si nalhávat v politice není Černá a Bílá….pouze určité stupně šedi,což znamená že volíme nejmenší zlo.Ale za prvé.Pořád platí presunkce neviny……což znamená že každý kdo není ODSOUZEN…..je nevinen!(čímž nikoho neobhajuji pouze konstatuji)Za druhé.Oba dva zmínění byly zvoleni v demokratických volbách,občany Tsechie.Proto oba mate u mě mínus

jara
Návštěvník
jara

Hitler byl zvolen v dem. volbách, Macron taky, Merkel taky, tak o tom raději mlč. Já jsem se s nikým nehledal a jsem přesvědčen, že čas mi dá 100% za pravdu. Spisy o agentovi STB Burešovi jsou dostupné, nejsou zfalšované, dotace na Čapí hnízdo dostal neoprávněně a podvodem, což je taky konstatováno OLAF. Babiš je trestně stíhán, že nebude odsouzen teď je velmi pravděpodobné, protože ty jeho systematické čistky všechny poctivé zastraší a kdo nebude tancovat jak Bureš bude pískat prostě vyletí. A to vše za němého přihlížení takových zaslepenců, jak jsi ty.

Zdeněk Dymáček
Návštěvník
Zdeněk Dymáček

Co to tady píšeš za nesmysly? Čteš to vůbec po sobě? Největší omyl polistopadové politiky je Klaus starší,Sobotka,Kalousek,Herman,zloděj Bakala,Bělobrádek,Fiala a další, co umožňují postupný rozvrat této republiky. Hele ty Járo, Babiš patří k tomu lepšímu v tom hnojišti tam nahoře je, stejně jako Zeman a Okamura. Hlavně nevěř ČT,Nově a ostaním masmédiím, které nejsou v českých rukách. Snaž se, jestli to jde, používat vlastní hlavu

jara
Návštěvník
jara

Dymáčku, cosi to dovoluješ o mně psát, že já píšu nesmysly? Jestli máš ty v hlavě koblihu je tvá věc, já používám pouze svůj mozek a nějaká ČT a spol. mne nezajímá, nebo lépe řečeno jim nevěřím. Jenom by mne zajímalo, koho z těch tvých výše jmenovaných a jejich partají jsi volil v tom období ty…

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Ohlupovací akce havloidního režimu zaměřené na mladé lidi je třeba rozhodně odsoudit. Jinak ta demonstrace “Vyjdi ven” je celkem potřebná, je třeba vyjít ven za statisice obětí USA a NATO agresí. Nebo to všechno v minulosti bylo “v pořádku” a na masivní válečnou propagandu ze strany masmédií včetně ČT máme už zapomenout??? Právě naopak, protože tyto goebbelsovské zrůdnosti byly na úrovni nacismu! Takže to ani náhodou, havloidi.

“Anatomie velkého podvodu – české titulky”
https://www.youtube.com/watch?v=SQXm6mA929A

ivoš
Návštěvník
ivoš

doporucuju vam jet na tyden na kubu a schanet si tam sam jidlo jako ja pred mesicem.. pak srovnavejte zivotni uroven vychod/zapad. 🙂

dany
Návštěvník
dany

Pokud pedagog dělá z dětí “práčata”,nemá za katedrou co dělat!!!Od učitele je to hrubé porušení pracovní kázně a zaměstnavatel by s ním měl okamžitě zrušit pracovní poměr!!!

Láďa
Návštěvník
Láďa

Myslíte ředitele?Který tu akci na školním pozemku povolil?Asi težko když táhnou za stejný provaz.Už vám dochází proč turecký prezident po pokusu o puč,zavřel do vězení většinu vysokoškolských učitelů?

Libor
Návštěvník
Libor

jen hlupak muze schvalovat odstranovani elit

dany
Návštěvník
dany

Pokud pedagog dělá z dětí “práčata”,nemá za katedrou co dělat!!!Od učitele je to hrubé porušení pracovní kázně a zaměstnavatel by s ním okamžitě zrušit pracovní poměr!!!

CML
Návštěvník
CML

Pár slov k posledním událostem. O lehce manipulovatelných studentech (hlavně humanitních oborů), pseudoumělcích a jiných užitečných idiotech bylo napsáno více než dost. Neustále připomínám tuto tézi:
Kdo ovládá Prahu, ten drží v šachu českou zemi. K ovládnutí klíčových míst metropole stačí řádově několik tisíc kádrů. Ve sněmovně máme volenou náplavu vesměs z venkova, která než se rozkouká, tak je konec volebního období. Celou dobu se třesou, zda-li budou zvoleni v dalším volebním období a jestliže ne, zvednou ruku pro cokoliv, jen aby dostali nějakou lukrativní trafiku v podobě členství např. v dozorčí radě státem vlastněných akciovek. Obdobně senát. Tito lidé v podstatě nemají žáden vliv na chod našeho státu. Maximálně odhlasují EET, nebo protikuřácký zákon, toť vše. Centrum moci je úplně někde jinde. Kdo chodí na aeronet pravidelně, ten ví:)

Targ
Návštěvník
Targ

Lehce manipulovatelní studenti humanitních oborů??? To je úžasná a dosti stupidní paušalizace, která nemá žádné podložení. Že se na FHS a podobně studuje politologie a další obory, které mají více tendenci k určitému aktivismu neříká nic o jejich zmanipulovatelnosti, jako spíše urychlené touze po moci. Fakt je ten, že sociálně psychologické testování ukázalo, že k politickým či politikářským agitkám tendují stále více studenti technických oborů a informatiky, což ukazuje i sluníčkářská strana Piráti, kde je to jeden Iťák vedle druhého, kybernetici, počítačový systémový analytici a teoretičtí fyzici či nanotechnologové… A kdo jsou ti studenti humanitních oborů, myslíte ty děti ze základních škol nebo soukromých pražských gymnázií, často ekologicky orientovaných? A co je tak humanitního na někom, kdo studuje teorii a techniku hry na kytaru nebo audiovizuální aranžérství? Česká republika není Praha, už jen tento výrok o tom, že kdo ovládá Prahu, drží v šachu celou zemi, je naivní a egoistický. Cítím z vás pubescentnost, diletantství a nedotaženost řady myšlenkových úvah, elementární neznalost mnoha fakt a naprostou nezkušenost, úroveň myšlenkového vhledu a schopnost vidět jevy v širších obzorech na velmi omezené úrovni, bez jakéhokoliv rozvinutí vrstvení a provazování důležitých dat v rámci obecné sociální distribuce a jejich sběru. Neschopnost zpětné vazby, uvažování v kategoriích a vícerozměrných řádech nula až mínus, chudá životní zkušenost, nulová zkušenost s běžným životem a řešením problémů každodennosti. Jinak se tomu říká v neuropatologii stupidita

Elf
Návštěvník
Elf

Tak to jste si dovolil celkem dost Uvidíte, že dostanete aspoň milion mínusových laiků 😉 Ovšem ta charakteristika celkem pasuje a zároveň odpovídá většině pravidelných přispěvatelů ve zdejších diskuzích. A to jsou za to s velkou pravděpodobností ještě placeni. No řekl byste to ? 🙂

hanns
Návštěvník
hanns

stupidita – bravo !
ale co mi vrtá v hlavě, je skutečnost, že vždy, když o něco jde, dobývají se velká, nejlépe hlavní města
např. Berlín 1945 …. oni byli také stupidní? proč to podepsali? a proč se vítězové nesoustředili např. na vesničku Hosena? (51.4534658N, 14.0265692E)
děkuji za jakoukoliv odpověď

Formelák
Návštěvník
Formelák

Místo argumentu úhybný manévr. Jak působivé. Když nemá co říci, tak drž hubu.

Láďa
Návštěvník
Láďa

Ano neznají minulost,čerpají z historie kterou napsal vítěz.Co říkal Stalin o Praze (z čt to nemám)….Kdo ovládá Prahu,ovládá Evropu!

Elf
Návštěvník
Elf

Proto je na Hradě Putinova pátá kolona. A ve Varech předpolí. Dykjó, jenhoušť.

Láďa
Návštěvník
Láďa

Tady nešlo o humanitarní obory,snažíte se slovíčkařit!Ale jde o studenty,ať uz z jakéhokoliv oboru jsou lehce zmanipulovatelí,nemají životní zkušenosti…..doporučuji Targovi,Elfovi a Formelákovi si zapnout Čt pravdu a netahat sem vaše dogmata,ty se hodí tak do Hyde parku na Čt24

Elf
Návštěvník
Elf

Dogmat je natomto webu již přehršel, proto sem žádná netahám.
A Vám dopručuji čerpat informace i z jiných zdrojů, než Aeronetu, Zvědavce nebo podobných Prigozinových webů. Já to tak dělám a věřtemi, je to docela osvěžující. Ale nezralým, jako jste Vy, doporučuji Wikipedii a srovnávat a srovnávat a srovnávat. To mi něco připomíná … ale asi jsem to už zapomněl.

I am Stupid
Návštěvník
I am Stupid

Vy jste ale antistupidita. Ja stupida z vas zase citim jakysi mindrak. a to doslova.

styx
Návštěvník
styx

DAMU, umelci a pod verbez. Tak ako na Slovensku protesty viedli od VSMU a umelcov. Najhorsia sebranka zmanipulovatelnych ovci.

ivoš
Návštěvník
ivoš

ale na tv se divas, vid? 🙂

kmotr
Návštěvník
kmotr

To jsme se dočkali,vrchol demokracie prosazovaný kolaboranty a školstvím totálně zdegenerovanou mládeží.Mám naštěstí potomky už dospělé a normálně myslící,tak doufám,že vnoučatům včas dokážou vysvětlit a uvést na pravou míru hovadiny co jim budou cpát dnešní školy do hlav. Je to jedna velká bída,na ulicích vykřikují hesla a organizují demonstrace usmrkánci,co společnosti nic nepřinesli a díky svým studijním oborům ani přinést nemohou,protože jsou pro běžný život naprosto nepoužitelní.

Jan Čáka
Návštěvník
Jan Čáka

Díky za tento článek.Jak se říká ryba smrdí od hlavy.To nikdo neví kam až ty havlistické gerily zajdou.Mluvil jsem s pravoslavým Bátuškou a řekl mi že není pravděpodobné že by z toho byl Majadan.No něco na tom bude.Když budeme strašit majdaněm často jako světkové jehovovi koncem světa tak si lidi řeknou tohle už známe.Možná že chtějí jen odstavit vlastence a nahradit je eurohujery.No ať je to jak chce musíme se tomu postavit a trpělivě vysvětlovat mládeži tu zákulisní židozednářů.

farmmily
Návštěvník
farmmily

Putin jehovisty zakazal

Jan Čáka
Návštěvník
Jan Čáka

fammily:Dobře udělal. No s těma jehovistama jsem to myslel obrazně.Jak prorokují každou chvilku nový rok a datum konce světa tak se už asi po třetí nebo po kolikátý se tady prorokuje Majdan.Čert ví co chtějí udělat ale jak to říci když se řekne hoří tak aby to slovo hoří nebylo ohraný a až by skutečně hořelo tak by tam nikdo nepřišel…..

Xerigordon
Návštěvník
Xerigordon

Pane “Formelak”,
mládež je vždy a každou mocenskou skupinou obvykle zneužita, k prosazení jejích tzv. revolučních, ale současně, skutečně protilidových cílů.
Velmi dlouho se zajímám o dějiny Východního Říma a doporučuji Vám nastudovat např. poznatky o tzv. postání “NÍKÁ” = zvítězíš, ke kterému došlo r. 532. Císař ho díky rozhodnosti své ženy ustál, ale za metod, které dnes musulmani beztrestně užívají na původním evropském obyvatelstvu, kdy praví vlastenci jsou terorizováni pouze za svůj názor!