Agent Minář: V noci posílá premiérovi výhrůžné esemesky, přes den ladí noty...

Agent Minář: V noci posílá premiérovi výhrůžné esemesky, přes den ladí noty s členem Aspen Institute a ministrem vnitra Janem Hamáčkem! Andrej Babiš vyzval Mikuláše Mináře a jeho lidi k založení politické strany, ať dělají politiku jako strana, a ne jako neziskovka! Jednatel Milionu chvilek to odmítl, oni prý dělají politiku z ulice a tak to zůstane, protože razí přímou demokracii z ulice! Milionový Majdan má kopírovat pouliční protesty proti Robertu Ficovi z loňského roku!

Agent Minář: V noci posílá premiérovi výhrůžné esemesky, přes den ladí noty s členem Aspen Institute a ministrem vnitra Janem Hamáčkem! Andrej Babiš vyzval Mikuláše Mináře a jeho lidi k založení politické strany, ať dělají politiku jako strana, a ne jako neziskovka! Jednatel Milionu chvilek to odmítl, oni prý dělají politiku z ulice a tak to zůstane, protože razí přímou demokracii z ulice! Milionový Majdan má kopírovat pouliční protesty proti Robertu Ficovi z loňského roku!

Snahy o svržení české vlády nadále zesilují. Andrej Babiš včera informoval, že jednatel spolku Milion chvilek Mikuláš Minář mu v noci posílá esemesky [1], které mají výhrůžný podtext a neustále se snaží o vyvolání politických jednání mezi Strakovou akademií a pražskou ulicí. “Když nepřijmete moji nabídku na televizní duel, budou demonstrace proti vám pokračovat.” “Bude pro vás snazší, když přistoupíte na jednání s námi, jinak v ulicích bude více a více lidí.”

Podobně laděné esemesky začaly chodit Andreji Babišovi od Mikuláše Mináře takovým způsobem, že to připomíná vyděračské pamflety, které rozesílal Al Capone v Chicagu v dobách prohibice. Podobný slovník dnes najednou oprašují činovníci neziskovek, kteří se zaklínají demokracií. Procesy v Česku jsou mnohem pokročilejší, protože bizarní a podivná neziskovka najednou dostává nejen široký mediální prostor v České televizi, ale dokonce i legitimizaci ze strany ministra vnitra.

Mikuláš Minář, jednatel Milionu chvilek.

Jan Hamáček z ČSSD se totiž včera opravdu setkal [2] s Mikulášem Minářem a vyslechl si “požadavky” Minářova spolku, který se zaštiťuje peticí, pod kterou se již podepsalo 350,000 lidí. Jedná se o politický převrat řízený z ulice, kterému ministr vnitra poskytuje krycí legitimitu, když s předákem neziskovky vede politický dialog o situaci v zemi. Je to stejné, jako kdyby starosta města vedl dialog se skupinou gangsterů, kteří si diktují podmínky díky tomu, že ulice jim jde na ruku. Jenže, tak jednoduché to zase není.

Ministr vnitra Jan Hamáček je člověk Zdeňka Bakaly a lidí napojených na The Aspen Institute – Central Europe, který založil právě Zdeněk Bakala a Jan Hamáček je dlouholetým členem Aspenu [3]. Jestliže ministr vnitra figuruje v neziskovce tuneláře, jakým je Zdeněk Bakala, potom se jedná o zásadní bezpečnostní riziko a střet zájmů. Jak vůbec může ministr vnitra figurovat v neziskovce člověka, který čelí vyšetřování kvůli kauze OKD?

Mikuláš Minář odmítá založit politickou stranu, politiku chce ovlivňovat z ulice pomocí protestů a prvků přímé demokracie

Tohle se zdá, že Mikuláši Minářovi vůbec nevadí, že Jan Hamáček je napojený na oligarchu Zdeňka Bakalu. Kdepak, špatný je pouze Andrej Babiš, a tím to hasne. Jenže, když ministr vnitra jedná s předákem neziskovky o politické situace v zemi, je to velmi nebezpečný úkaz. Znamená to, že představitel státní exekutivy koordinuje a ladí noty spolu s předákem pouličního gangu, který se zastřešuje řvoucím davem v ulici.

Přestože by vláda měla držet pospolu a čelit tlaku zvenčí, ve skutečnosti tomu tak není a Jan Hamáček v podstatě pomáhá neziskovce Mikuláš Mináře útočit ne českého premiéra. Představte si, kdyby někdo z členů armády nebo nejbližších spolupracovníků venezuelského prezidenta Nicolase Madura začal vyjednávat s pučisty ve Venezuele, kteří jsou řízeni zvenčí přímou americkou administrativou a tajnými službami. To by bylo považováno za podraz a zradu prezidenta.

Politika vedená z prken divadel, nikoliv od volebních uren.

Jenže, nejbrutálnější na celé kauze demonstrací Milionu chvilek je zjištění, o jaký se vlastně jedná proces řízení. Postaral se o to Andrej Babiš, který tento proces odhalil. Před několika dny totiž vyzval [4] Mikuláše Mináře k tomu, aby si založil politickou stranu, pokud tedy chce vrtat do politiky v ČR, a ať ukáže u voleb, kolik lidí bude jeho politickou stranu volit. Jenže, Mikuláš Minář tuto výzvu odmítl s neuvěřitelným argumentem.

Milion chvilek prý podporuje 350 tisíc lidí, kteří na ulici demonstrují proti Andreji Babišovi, a tím je to prý dané a nějaká politická strana není k prosazování demokracie potřeba. Dámy a pánové, Mikuláš Minář právě oficiálně ukradl SPD hlavní volební program přímé demokracie z ulice. Přímá odvolatelnost politiků jako hlavní politické téma a program SPD, pamatujete? No, a co teď dělá Mikuláš Minář? No přece odvolává Andreje Babiše z funkce přímo z ulice. Není potřeba si hrát na volby jednou za 4 roky, prostě lidi si na ulici řeknou, že je potřeba politika odvolat a vyrazí do ulic s požadavkem na odstoupení premiéra.

Přímá demokracie už myšlenkově nepatří SPD, s veškerou razancí ji prosazuje Mikuláš Minář, Milion chvilek a jeho ulice

Když kdokoliv namítne, že politika z ulice je revoluce a povstání, tak je umlčen slovy o tom, že občané v ulicích se vrací k myšlence odkazu Václava Havla o tzv. občanské společnosti a občanské angažovanosti na ulici. A to je co? No to je přece přímá demokracie! Ta přímost spočívá v tom, že v politickém procesu je vynechán prvek zastupitelské demokracie, tedy parlament a demokratické volby, protože jak sami vidíte, přímá demokracie je o přímosti, tedy občané z ulice přímo odvolávají premiéra a kladou si požadavky na něj, posílají mu výhrůžné esemesky, koordinují přímou demokratickou sílu s ministrem vnitra, předkládají premiérovi požadavky, ultimáta, výhrůžky. To, co původně začalo před rokem a půl jako bizarní projekt studentů pražské FF UK, se teď najednou transformuje do podoby masových demonstrací z minulého roku na Slovensku.

Andrej Babiš: “V Česku se vlády mění u voleb, ne z ulice!”

V redakci Aeronetu jsme rádi, že Andrej Babiš si vzal od nás radu k srdci [5] a hned o víkendu na konferenci Globsec v Bratislavě uvedl [6], že Česká republika není Slovensko a žádná vláda v Praze odstupovat nebude na podnět demonstrantů, protože v ČR se mění vlády u voleb, ne z ulice. Přesně o tomto jsem hovořil [7] v pátek v pořadu na SVCS a hned o víkendu se ukázalo, že Andrej Babiš si vzal rady k srdci. To, co probíhá v ulicích, je Majdan řízený ze zahraničí. A proti těmto zmanipulovaným davům lidí je potřeba zaujmout postoj naprosté izolace.

Andrej Babiš může zachovat vládu jedině tak, že nebude s ulicí vůbec jednat, ani s jejími představiteli, protože pokud by tak učinil, vedlo by to k legitimizaci požadavků ulice a jejích představitelů. Tuto chybu udělal Robert Fico na Slovensku, kdy přistoupil na požadavek ulice k rekonstrukci vlády a výsledkem od té doby je pád hnutí SMER, který se nezastavuje. Tyto procesy jsou velice dobře známy všem architektům barevných revolucí, že jakmile vláda přistoupí na jakýkoliv požadavek ulice, je to počátek konce vlády.

Pražské demonstrace jsou ve skutečnosti povstáním pražské buržoazie se všemi atributy, jak je popisuje Marxův legendární Kapitál

Praha nereprezentuje Českou republiku. Je to multikulturní region, kde je více náplavy a cizinců, než kolik je tam rodilých Pražanů, a to vede k tomu, že Praha se spíše podobá Jeruzalému a potažmo biblickému Babylonu. Mnoho národností, mnoho kmenů a druhů, ale jedno mají společné, kosmopolitní vnímání procesů. V Praze se koncentruje to, čemu se v marxismu říkalo “buržoazie”.  Toto označení z francouzštiny pro měšťanstvo má ale značně posunutý politický výraz posledních přibližně 100 let.

Typickým znakem buržoazie je naprosté odtržení od života dělnické třídy, pracujícího lidu, rodin s dětmi a společenských hodnot. To je původní definice buržoazie. A jak sami s překvapením vidíte, toto označení přesně popisuje pražskou havlérku, pražskou ulici, pražskou uměleckou frontu, demonstranty proti politikům, kteří získali podporu celého národa u voleb. Buržoazie v Praze však volby neuznává jako nástroj řízení, jejich nástrojem řízení je pražská ulice. Nikomu nevadí Zdeněk Bakala, nikomu z novinářů mainstreamu.

Terčem útoků ulice je i Marie Benešová, ministryně spravedlnosti.

Nejhorší zjištění je, že hlavní volební téma SPD právě teď prosazuje neziskovka Mikuláše Mináře. Právě on totiž razí přímou demokracii tak ukázkově, až se z toho točí hlava. Na přímo z ulice odvolává politiky, a to rovnou Marii Benešovou a premiéra Andreje Babiše.  Když Andrej Babiš namítne, že přece máme demokracii a politici se mění u voleb, Mikuláš Minář na to odpovídá, že požadavky ulice podpořilo 350,000 lidí a není potřeba zakládat politické strany a účastnit se voleb.

Hlas ulice je prý k odvolání politika dostatečný impuls. A příklad prý máme na Slovensku a také na Ukrajině v Majdanu. Já doufám, že už začínáte chápat, jak nebezpečný nástroj si SPD dala do svého volebního programu. Stejně jako ten odpor proti “nelegální” migraci, protože pronárodní politik musí mít odpor k veškeré migraci, legální i nelegální. Pokud mu legální migrace nevadí, není to vlastenec, ale pokrytec. Procesy znáte, procesy vidíte, ale je potřeba je umět i vyhodnocovat. A procesy okolo protestů proti premiérovi jsou procesem povstání pražské buržoazie.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vaclav
Návštěvník
Vaclav

ad 1 Radeji at na pozemcich u hranic hospodari Slovak Babis nez je vracet Sudetakum. 2 .Vsechny neziskovky placene byt 1 Kč ze zahranici povinne registrovat a regulovat. 3. neziskovkam zakazat politickou cinnost-pokud chcou kecat do politiky za cizi penize pak transparentne jako politicka strana.

Jan
Návštěvník
Jan

Praha je hlavně sídlem lehkoživek. Zde jsou nyní převážně lidé zaměstnaní na úřadech, v neziskovkách, v různých agenturách a u zahraničních firem, které mají i s ohledem na prestiž sídlo v Praze. Spousta studentů, tedy mladých, kteří skutečný život neznají a navic jich vetsina studuje obory, které nebyly v minulosti treba a ani nechyběly. Také se sem stahují různí komedianti, neb je v Praze příležitost zisku, jsou zde šimráni na egu, když jdou ulicemi. Dělnickou třídu téměř zlikvidovali na nulu, ČKD, Pragovka, Avia a další továrny z Prahy zmizely. Současní pražané žijí mimo realitu. Co je normální život neznají, pouze kšeftíky, kontakty, kultůra …. no a pal od nich nemůže nikdo cekat reálný pohled na svět a hlavně celorepublikově fungující řešení. Babiš je zloděj jako prase, ale to, co by přišlo po něm by se nedalo uhlidat. Navíc když vidím to koketování se sudeťáky…. Oplotit, moc neživit a hlídat .

MilinaK
Návštěvník
MilinaK

To je jednoduchý a jednostranný pohled. V Praze žije spousta drobných podnikatelů a živnostníků a lidi pracující u soukromých firem, na úřadech jich je daleko méně. Tihle všichni ale demonstrovat nechodí a demonstranty opovrhují, protože si hledé své práce nebo svého malého kšeftu. Vy mluvíte o té maličké skupince studentíků zbytečných a neuplatnítelných humanitních oborů, k tomu přidejte pár zmatených, pár ve svém životě neúspěšných a k tomu pár dovezených z venkovů a máte 250 tisíc. Pražáky do toho fakt netahejte, naprostá většina nejsou žádné lehkoživky, ale normální pracující jako jste Vy a na Letnou ani jinam podporovat Zrzouna, Pitharty, Mádly, zelené či lidskoprávní aktivisty a podobné kreatůry, nechodí.

Everis
Návštěvník
Everis

Přestaňte věřit lžím proboha lidi, už se proberte a nepodporujte největšího korupčníka co tu kdy byl. Na demonstrace chodí široké spektrum lidí, jakékoliv škatulkování tohodle webu je naprosto mimo. A kdo za tím vším stojí? Lidi jako vy co se nebojí vyjádřit svůj názor veřejně a ne anonymně na internetu.

MilinaK
Návštěvník
MilinaK

Ten největší korupčník, jak říkáte Vy, byl řádně zvolen, zaměstnává desítky tisíc lidí, za ně odvádí na mzdových odvodech dobře přes půl miliardy měsíčně a dále platí daně. Co přináčí Zrzek Minář, Pithartové, Mádlové a další? Jen plnou hubu práznách keců!

Jan Čáka
Návštěvník
Jan Čáka

No kdo ví kdo přesně stojí za uskupením Milon chvilek,spíš milionový chlívek je přesnější název.Je přienmejším podivné že si berou do huby slovo DEMOKRACIE přitom neuznávají demokraticky zvoleného pezidenta ani premiera. Jistě že stana ANO je hrozná a že Andrej Babiš si kritiku zaslouží OK jenže tady asi půjde o něco jiného. Ono je to opravdu podobné těm co způsobili to krveprolití na Ukrajině.Ta Kyjevská chunta.Ještě že Krym byl osvobozený.
Seznam lidí co jsou na nějaké česné listině Milionu chvilek se zvětšují.Jsou proti Viktoru Orbánovi a Vladimiru Putinovi co drží tradiční křesťanské hodnoty.Jsou proti Donaldu Trumpovi Ameriku chrání před čmoudy a liberalismem který udělal všude tolik škody.

Ty idioti co tam chodí na demonstrace pořádané Mikulášem Minářem si najivně myslí že jdou jen proti Babišovi a Benešové (což je zcela běžná politička a nějaká nenávist vůči ní je zcela iracionální) Přál bych těm makovcům co chodí na ten václavák a chystají se na tu letnou aby si zjistili kdo přesně milionový chlívek je.Že se spojují se šmejdy co osvobození Krymu označují za okupaci a dehonestují autoritu našeho prezidenta Miloše Zemana.
Je to jejich blbost že se s tou liberální a prounijní špínou ušpiní.Sami tím budou potrestaný hambou a špatným svědomím.

MilinaK
Návštěvník
MilinaK

Minář byl údajně vybrán v projektu “hledá se LeaDr”, viz internet, na této stránce se objeví i logo Člověka v tísni. Celé to vypadá dost nastrčeně, takže ten jiný záměr z toho čouhá jako sláma Minářovi z bot.

Jan Čáka
Návštěvník
Jan Čáka

Málokdo se v tom vyzná.Fakt je ten že ty co řídí ten milion chvilek spíš milionový chlívek jsou někým řízený a že jde o to vyvolat rozvrat a nepokoje.Nehledě na to že strana ANO za moc nestojí ani Babiš tak tyhle jsou pro naší zem ohrožení větší.Je třeba být ve střehu.Na Ukrajině to dopadlo blbě i když Krym byl nakonec osvobozený.
Faktem je že tyhle milionchvilkáři postupují jako ta Kyjevská chunta.Mají černou listinu nepřátel která se pořád zvětšuje.Nejamí rádi Viktora Orbána ani Vladimira Putina co drží křesťanské tradiční hodnoty.Blábolí o nějaké demokracii přitom neuznávají demokraticky zvoleného prezidenta ani premiera.Jestli je něco s čím nemá združení Milion Chvilek nic tak je to právě demokracie.

Čím dřív se těm idotům co chtějí jít na tu letnou rosvítí tím lépe.Je mi líto těch méně inteligentních co chodí proti Babišovi demonstrovat.No budou potrestáni vlastní hambou až jim to celé dojde.Ty chudáci ani nevědí že se spolčují se špínou co osvobození Krymu označuje za okupaci a se špínou co blábolí o tom že náš prezident Miloš Zeman rozděluje společnost.Tyhle fakta by si měli ty co na Milion Chvilek chodí uvědomit.

tcr
Návštěvník
tcr

Cože? Maxipes Fík? Sorošův Člověk v tísni zneužívá děti?
comment image

chachacha
Návštěvník
chachacha

A teď si vemte, že tenhle ňůmen s Maxipsem dokázal uspořádat demonstraci s pěti velkoplošnými obrazovkami, profesionálně nazvučit celý Václavák, nechal zhotovit obrovské bilboardy v angličtině atd. a všechno to pořídil za 400 tisíc. Perfektní:)))

tanya
Návštěvník
tanya

přesně, lidi jak telata jim posílají příspěvky na transparentní účet, který bedlivě sleduji a výdaje absolutně neodpovídají skutečnosti, se zálohou 500 000 kč na Letnou zatím již delší dobu dosahují 724 000 Kč a zatím žádný pohyb, že by něco platili. Zato zůstatek mají již 6 milionů Kč. Jsem zvědavá, jestli všechnu tu maškarádu kolem Letné včetně úklidu budou platit oni nebo obyvatelé Prahy. Nemyslím si, že transparentní účet je jejich zdroj financí.

Geolog
Návštěvník
Geolog

Citace z jiného článku Česko aktuálně:

… Jeho střet zájmů, tak to se musím smát. Že jako aktivní politik nesmí nic vlastnit a podobně. Tak to by mohli v Británii rovnou zrušit celou jejich sněmovnu lordů. Vždyť právě lordi, tím, že v Británii vlastní velké statky, mají největší zájem ji ochraňovat. Právě proto byla na základě dokumentu známého jako Magna charta léta páně 1215 ustanovena. Tehdy zejména jako pojistka proti absolutistické pravomoci krále, kterému takto bylo zamezeno činit rozhodnutí, která byla proti zájmům většiny patriotů království reprezentovaných místní nejbohatší šlechtou. Šlechtou, na jejíchž bedrech bylo „býti dobrými hospodáři“ na územích, které spravovali, respektive vlastnili. My Češi a Moravané nad sebou sice žádného krále nemáme. Místo toho jsme však nuceni poslouchat rozhodnutí bruselského komisariátu. Volby opakovaně ukázaly, že výrazná část našich občanů panu Babišovi věří. V čím zájmu je jej od výkonné moci odstavit? …

Další citace:

… A o co jde? Jen a jen o konkurenční boj nadnárodních ekonomických celků vůči místním ekonomickým subjektům. V případě p. Babiše ve stylu „jakmile jej zbavíme majetku ve prospěch například amerického agro-koncernu Monsanto, bude již vše OK“ – jen s tím malinkým rozdílem, že veškeré zisky a daně skončí v USA, případně v nějakém tom daňovém ráji. Abych byl nestranný možná je to nějaký čínský nebo ruský oligarchát, který by rád naše území dobyl a následně vysával. Možná dokonce i ten Izrael nebo Saudská Arábie by za tím mohli být. A opět nechť si laskavý čtenář sám domyslí odkud asi vítr vane.

Jde o dobývání nových zahraničních trhů a zdrojů, kdy za tímto účelem si někdo z naší mládeže buduje vojáčky pro tento svůj expanzivní výpad. U nás v ČR začíná to, co jsme viděli v Libyi, Sýrii, Jugoslávii, Ukrajině, ale i Rusku, kde se jim ta dobyvačná expanze nepovedla (proto je ten Putin zloduch číslo jedna, není liž pravda.). …

Poslední citace

… Náš průmysl potřebuje akutně strojaře. Tak je dovezeme, třeba z Mongolska. Proč ne. Ale pokud se taková mongolská rodina na našem území trvale usadí, bude mít děti a ty pošle do současné české školy, získá náš stát v duchu rodinné tradice takové mongolské mamky a taťky, nyní již Čechů s asijskými kořeny, opět kvalitního strojního inženýra? Spíš bych to typoval na dalšího genderového specialistu. Takže co? Opět dovezeme zase někoho ze zahraničí? …

Zdroj: https://ceskoaktualne.cz/2019/06/zpravy-k-zamysleni/kazdy-si-musi-predevsim-ujasnit-co-je-podstatou-zivota-zacina-to-stavkami-skolaku-za-zachranu-planety-studenti-jiz-demonstruji-proti-tem-kteri-byli-zvoleni-v-rozporu-s-jejich-demokraticky/

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

Permanentní revolucí rovnou do propasti plné síry

MilinaK
Návštěvník
MilinaK

Přesně tak, to by to jinak ta stará šediná anglická bába, nejbohatší žena této planety, mohla rovnou zabalit.

Xerigordon
Návštěvník
Xerigordon

Ono by to chtělo řádově pár set lidí s píšťalkami a bubínky, a to ve větších skupinách, rozdělených po celém Venclu. Proto, aby se mohli účinně bránit útokům těchto neofašistů, a současně Havlovým pohrobkům vrátit ten bezprecedentní útok z akce SPD.

tana
Návštěvník
tana

Kolik demonstrantů bylo na Václaváku?
Václavák není nikdy liduprázdný, takže by mne zajímalo, jestli sčítači od celkového čísla odečetli počet lidí, který se v danou dobu na Václaváku vyskytuje každodenně, nezávisle na demonstracích.
Dnes v TV ukazovali jakous demonstraci, kde bylo dítě s cyklistickou helmou , to je nová móda?

Xerigordon
Návštěvník
Xerigordon

Andreji, nevolil jsem tě, teď ale budu. Drž se. No, a těmto zrůdám vzkazuji, ať si ty párty, u pánů typu Kalouska, Háby, Rittiga a jiných “výtečníků” hezky užijí. Neoführer Minar a jeho pravá ruka Hans Hamaczek by měli jít správně po těchto a řadě jiných “možných” zločincích.

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

Ale Andy se nevyjádřil k šturmafírer Walderode

MilinaK
Návštěvník
MilinaK

Já to taky nevolila, ale teď ho podpořím, protože jinak to v této situaci ani nejde.