Afghánský migrant znásilnil 15-letou Švédku, ale odvolací soud ho ze země nedeportuje,...

Afghánský migrant znásilnil 15-letou Švédku, ale odvolací soud ho ze země nedeportuje, protože muž prý trpí špatnou mentální náladou! Důvodem jsou jeho opakované pokusy o sebevraždu, náladu a chuť do života si chtěl zlepšit znásilňováním!

Afghánský migrant znásilnil 15-letou Švédku, ale odvolací soud ho ze země nedeportuje, protože muž prý trpí špatnou mentální náladou! Důvodem jsou jeho opakované pokusy o sebevraždu, náladu a chuť do života si chtěl zlepšit znásilňováním!

V poslední době řeším v článcích zjevný úpadek bílé rasy, minimálně potom úpadek zdravého rozumu a soudnosti, který však není subjektivním procesem vybraných jedinců, ale objektivním procesem, který postihuje celou západní civilizaci a potažmo její bílou rasu. Lidé západní civilizace, kteří delší dobu žili a žijí v relativním blahobytu, začínají po čase vykazovat známky podivného chování, které ve svém experiment s bílými myšmi zaznamenal v 60. letech minulého století americký profesor Dr. John B. Calhoun. Video s českým překladem a českými titulky jsme tady na AE News publikovali včera [1].

Populace společnosti, která se dostane na svůj sociální vrchol, začne postupně a samovolně degenerovat. Pokud hovoříme o projevech degenerace, tak to neznamená nezbytně hloupnutí ve smyslu slova vzdělání. Degenerace je proces, kdy jedinec anebo celá populace není schopna adekvátně reagovat na vnější podněty, tzv. stimuly. Představte si situaci, že sáhnete na rozpálenou plotnu. Vaší reakcí by mělo být prudké a rychlé sundání ruky z plotny. Degenerace je proces, kdy namísto toho druhou rukou byste si přidali výkon sporáku na vyšší stupeň a potom druhou ruku taktéž přiložili na plotnu. A to kvůli tomu, že byste měli pocit, že je to tak správné.

Mladá Švédka čeká dítě s arabským migrantem.

Všude kolem nás jsou příklady, které ukazují na mohutný proces, který prostupuje celou západní civilizací. Lidé v bohatých západních zemích vítají migranty, kteří jim podřezávají krky, přejíždí je auty, znásilňují jim dcery. Když dojde k teroristickému útoku, bílé obyvatelstvo vyjde do ulic s transparenty odsuzujícími xenofobii a anti-islámské postoje. Žena, která byla v roce 2015 znásilněna ve Švédsku migrantem, raději incident nenahlásila na policii, protože jí bylo migranta líto, že už několik měsíců neměl sex, a že musel hodně trpět, protože muslimové nesmí masturbovat [2]. Takže znásilnění neohlásila, naopak útočníka litovala. Při pohledu na Calhounův experiment a výsledky jeho studií nás polije studený pot, protože všechny tyto projevy potvrzují, že bílá civilizace už nastoupila závěrečnou křivku Calhounovy geneze myší populace.

Znásilnil mentálně postiženou nezletilou dívku, protože se potřeboval zbavit depresí

Právě včera švédský odvolací soud opět potvrdil, že procesy zániku bílé rasy a její degenerace jede na plné obrátky a v některých zemích, které jsou konstitučními monarchiemi, dosahuje úroveň “hlouposti” nebetyčných rozměrů. Afghánský 18-letý migrant ze Švédska z oblast Arlöv znásilnil v polovině zimy 15-letou a mentálně zaostalou švédskou dívku, a to jako vaginálně, tak i análně a orálně. Spolu s kamarádem, který je také migrant, ji vylákal na kopec nedaleko Rapsvägenu a tam ji společně znásilnili. Druhému kamarádovi bylo méně než 15 let, alespoň to o sobě u soudu tvrdil, protože do Švédska přišel v migrační vlně bez jakýchkoliv dokladů. Soud první instance tak řešil pouze staršího 18-letého Afghánce. V červnu ho okresní soud v Malmö odsoudil na 10 měsíců a k trestu vyhoštění na 10 let ze země. Odvolací soud tento verdikt ale zvrátil [3].

Zadržení migranti ve Švédsku.

Podle odvolacího soudu je pachatel “ve špatné mentální náladě” a během pobytu ve Švédsku se už pětkrát pokusil o sebevraždu. Jeho deprese pramení z toho, že nemá ve Švédsku zázemí a chybí mu partnerky. Ze zoufalství tak chodí po ulicích a dívá se po švédských ženách a dívkách, představuje si, jak je znásilňuje. Když si uvědomí, že je nikdy mít nemůže, upadne do depresí a pokouší se o sebevraždu. Znásilnění mentálně zaostalé švédské dívky tak pro něho bylo formou uvolnění psychického napětí a stresu. Tato argumentace zabrala a švédský odvolací soud deportaci zrušil, jednak kvůli psychickému stavu Afghánce, ale také kvůli bezpečnostní situaci v Afghánistánu, protože podle odvolacího soudu nelze vracet běžence do Afghánistánu, protože tato země není na seznamu tzv. bezpečných zemí. Švédské zákony se odkazují na seznam Rady Evropy, který eviduje seznam zemí, kam nelze deportovat migranty. Afghánistán je jednou z těchto zemí. V důsledku toho nelze deportovat žádného migranta z Evropy, který uvede, že je Afghánec, bez ohledu na trestný čin, kterého se v Evropě dopustí.

Švédský soud našel omluvu pro znásilnění, psychické problémy migranta

Během soudu první instance zaznělo, že starší pachatel po znásilnění dívce řekl: “Pokud budeš líbat nebo šukat někoho jiného, zabiju tě!” a mentálně pomalejší dívka se z toho sesypala [4]. Dodnes nevychází z domu, bojí se vyjít na ulici. Švédská policie zakázala rodině o případu psát na Facebook pod trestem obžaloby ze šíření xenofobie. Pokud švédský soud se dívá na znásilnění bezbranné a navíc mentálně zaostalé švédské dívky tímto pohledem, že když má migrant psychické problémy, tak si může beztrestně znásilnit dívku na ulici, tak potom to znamená, že nejde o exces soudu, ale o kompletní projev autogenocidy bílé rasy. Tato autogenocida má mnoho podob a projevů. Částečně je indukovaná, tzn. podpořená pro-migrační státní politikou a zákony, které chtějí řešit priority řízení a tzv. obohacování genofondu, který je v severských zemích dlouhodobě velkým problémem.

Bílá populace zve do svého životního prostoru invazní rasu.

Jenže v poslední době se ukazuje, že autogenocida bílé rasy vychází přímo z myšlení bílých lidí, z jejich chování, názorů, postojů a projevů. V západních zemích, které se donedávna topily v blahobytu, se tak začal aktivovat tzv. autoregulus genomického rozkladu bílé rasy, přesně podle Calhounova experimentu. Zaostalá a méně vzdělaná civilizace, rasa, která je ovšem fertilnější a agresivnější, obsazuje svůj nový životní prostor. Muslimové přichází do Evropy vytvořit muslimský chalífát, rozšiřují svůj životní prostor, ve kterém budou v dohledné době dominovat. Bílá rasa zchudne, bude v útisku. Otázkou ale je, jestli bílá rasa začne reagovat a přepne se do obranného režimu, anebo je už degenerace bílé rasy tak daleko, že není cesty zpět. Naději je možné vidět v zemích východní Evropy, kde nebylo dosaženo blahobytu, kde procesy degenerace ještě nejsou tak patrné, s výjimkou LGBT agendy a neziskovek, ve kterých se degenerativní procesy už objevují, včetně lidí, kteří chtějí vítat migranty.

Co se stane s populací myší, když do ní začnou proudit krysy?

Když má jakákoliv civilizace všeho dostatek, když dosáhla svého populačního apogea, bude následovat pád. Dr. Calhoun neprovedl experiment, co by se stalo, kdyby vedle pavilonu s myšmi postavil ještě jeden s krysami a po dosažení apogea populace na obou stranách by mezi oběma pavilony zboural hranice. Krysy by vtrhly do pavilonu myší a pozabíjely je a následně obsadily jejich životní prostor. Nechráněná a úmyslně děravá hranice Schengenu je přesně touto invazí krys do našeho pavilonu, nás jako bílých myší. Bílé myši jsou zdegenerované, a proto se rozhodly, že krysám poskytnou přístup ke svým krmítkům. Jenže nemůžou se divit, že čas od času nějaká krysa znásilní myš. Zatímco skupiny krasavců prosazují v kolonii bílých myší LGBT práva a homoagendu, krysy obsazují životní prostor. Krysy nebudou mít problém se pářit s bílými myšmi a po čase vznikne nová rasa. Životní prostor bude přeprogramován. Myši už nebudou tak chytré a vynalézavé.

Radnice ve švédském Lidingö vystěhovala bílou rodinu Švédů, aby jejich městský byt pronajala příchozím migrantům. Více o kauze zde.

Vidíme okolo sebe projevy, které vedou k zániku bílé rasy, její dominance a pokud všechno půjde takto dál, tak i její existence. Západní civilizace zhloupne a zchudne. Budeme čučet do mobilů, nebudeme spolu komunikovat na přímo. Budeme se starat o svoji krásu a blahobyt, zatímco okolo nás bude životní prostor obsazovat islám. Zatímco Britové v Londýne během voleb čučeli do mobilů a na sport v televizi, muslimové si do čela vedení města za starostu zvolili muslima. A co je nejhorší, volila ho i spousta bílých Londýňanů z neziskového sektoru. Když teroristé zabíjí lidi na ulici, bílá rasa vyjde do ulic a zpívá si a skanduje hesla na podporu islámu a proti islamofobii. Už dnes vidíte procesy okolo sebe, kdy bílá rasa je v situaci, kdy se nedokáže vyrovnat se stimulem migrační vlny, nedokáže a dokonce ani nechce se už bránit projevům kulturní invaze. Část bílé rasy protestuje, uvědomuje si, k čemu dochází, ale potom je tu masa těch, kterým je všechno jedno. Starají se jen o svoji hygienu, oblečení, mobil, sociální sítě, hypotéku, dovolenou. Když místo obrany země odjedou lidé k moři, nemůžeme se potom divit, že se životní prostor okolo nás tak drasticky proměňuje.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
senil
Návštěvník
senil

Co čekat od Švédska? Švédsko je co se týče politické korektnosti nejšílenejší země. Tam Vám hrozí kriminál pouze za to, že upozorňujete, že migranti zapalují auta, močí a kálí na ulicích – ve Švédsku je to hate speech.

http://www.epshark.cz/clanek/97/migranti-zapaluji-auta-moci-a-kali-na-ulicich-ve-svedsku-je-to-hate-speech

zleoš
Návštěvník
zleoš

Defétismus, čišící z posledních článků V.K. není na místě.
Akce režimu vyvolávají reakci a stále více Čechů, s prostředky a schopnostmi klást účinně odpor, se ‘radikalizuje’ = je připraveno bránit sebe, své blízké a v důsledku i národ.
I velká část příslušníků silových složek se ve finále přidá na naši stranu.
Situace je zlá, nikoliv však zoufalá!

CML
Návštěvník
CML

Já si nemyslím, že je všechno ztraceno. Taky nemám rád poraženecké nálady. Možná se nemůžeme měřit s černochy v atletice. Možná se nemůžeme měřit s židy v počtu nobelových cen. Možná jsme ztratili instinkty přírodních národů. Možná nedokážeme vyžít z mála jako asiati. Ale jedno vím jistě. Až příjde na lámání chleba, tak vím kde je moje místo.

heron
Návštěvník
heron

“Kdyz misto obrany zeme, odjedou lidi k mori…” Presne tak. U nas v praci tyhle prazdniny vysmahli k mori uplne vsichni, kteri maji nejakou tu korunu navic, nebo taky, kteri maji rodice, kteri jim to cvaknou, aby nevybocovali z rady, ze nikde nebyli. (Kdyz nemuzu setrit- investovat, tak to nic co mam utratim. Klasika. ale to je jejich, vec, ale divim se tomu). No tak chci rict, ze vsichni odjeli do muslimskych zemi- super slevy ze jo. Akorat jsem si nevsiml, ze by ti, co se uz vratili nam povypraveli aspon jeden zazitek z dovolene. Zavreni v arealu s bazenama all in exclusive, na pyramidu seru. Jsou to vsechno obycejni delnici, ke kterym patrim a kteri by se meli o to kolem starat jako prvni, protoze jsme taky prvni- ale prvni na rade, az prijde na vec. Ale to ne. Pekne si odfachat osmicku, libat jeste ruce za prescasy a to je vsechno co u nas delnik potrebuje. Hlavne hihihi hahaha a politiku, realitu sem neplet ty skarohlide. Nechci nikoho urazit, jak rikam, sam jsem delnas, ale takovej divnej. Obycejnych lidi je nejvic, ale rikam vam to narovinu- tihle NIKDY NIKAM NEVYJDOU a jeste to radi hodi babisovi, komancum, nebo socanum- a ani nebudou vedet proc- pokud teda pujdou vubec volit. (Hadam ze u nas pujde tak 25 az max 50 procent).
Mozna vyjdou, ale az jim reknou, ze bez rizika, nekde na tajnaka kdyz tam jakoze budou, tak jim pridaji nejaky malinkaty lovaky. Cili nejlepe placeny volno v praci, vsechno zorganizuji zrejme nekde jeste funkcni odbory a delnik se prida, protoze se pridal karel s pepou a on nechce vycnivat z davu. Mimochodem uz jsem slysel od jedne delnice vetu, ze komu se tu nelibi, at jde na pracak. Vsak nikdo tu nemusi byt. Jeste aby volila ODS a je to v kompletu. Malem me jeblo. Musite si vazit spatne placene prace v montovne ne? To je uplne stejny jako kdyz na te fotce bila p.zda ma refugees welcome, akorat ta si je vezme jeste do vlastniho bytu.
Ta nase delnice by mohla nest transparent: Dejte nam vic prescasu, protoze takhle bezvadne uzivim svoji rodinu. O deti se mezitim postara manzel. S prescasy vydelam vic nez muj manzel, kterej nosi sestnactku. Babicka dedecek na vejmynku, a 50 nebo 60 mesicne je pod strechou. Plus 4x rocne double injekce od maminek a tatinku (takhle to je bezny u tech z vesnic- tohle jim dava celkem pocit blahobytu a vic netreba). Bezzemci / delnici z mest splacejici hypoteku bez aspon 8x babicek 4x rodicu jsou proti nim celkem v riti. Je to hodne zajimavy, kdyz si clovek uvedomi jak rozdilni lide, ale se stejnym platem vedou brutalne. Hodne se cpe do mladych, kdyz se cpe. Jo prosim vas to neni zavist, to totiz taky souvisi s tim proc cast populace neni aktivni. Jedni obycejni se maji dobre a hlavu si zasirat nechteji- vylozene ucelove a druzi si k tem srajdam nebudou nicit uz tak tezkej zivot. A to je vysledek. Na zapade pak je fungujici clovek jeste vic v klidu. A ti co v klidu nejsou tak vytahnou do ulic bud pro dalsi love- at uz v podstate neopravnene, nebo zcela, ale zcela opravnene. Moje matka s 12cti tisicovym duchodem, bydlici ve svym (kterou bavi skromnosti si setrit na to co ma rada) je vysmata jak leco a nic ji nechybi. Ma presne pro sebe co potrebuje.
Specielne zensky se nezajimaji jeste o dva levely vice nez muzi (brano celkove- ty se zajimas ja vim 🙂 Vzdycky premyslim, jestli mamino chovani muzu omluvit vekem- bez netu a se stylem- vzdycky nejak bylo, tak to proste je a ted je zase nejak a nejak bude a ty pokud mas “prescasy” tak keep smiling. Fakt nevim, proc lidem chybi ta chtivost pochopit co jsme, kde jsme, proc to tak je a proc neni dobre, ze to tak je. To by melo byt v DNA u vsech stejny, ale neni. To vam rikam- NENI. Nebo to maji vytesnene- to je jedno.
Ztratil jsem celkove o prumernych lidech jakykoli iluze. Neberte to osobne, protoze pokud jsi tady a aspon se zajimas, tak aspon neco. Fakt jsou easy az moc. A prave jak rikam- budou prvni na rade. O tom vubec nemaji ani potuchy. To, o cem pise AENEWS je proste TABU. A pokud najdete aspon trochu spriznenou , tak co se doma uvari, to se doma taky sni. A to ja neziju nekde, kde by vas za to nekdo trestal- bezvyznamny nuly jsme. A to je to co jsem chtel rict. I ti, co nemaji co ztratit a mohli by- nemuseji se bat v podstate niceho, tak to maji v pazi. Takze pristi rok zase treba v Turecku u more, kdyz budeme mit stesti a vsechno pujde dobre jak letos- ZASE BUDOU SUPER SLEVY! P.S Urazit se mohl jen ten, kdo se v tom videl. Nemam nic proti lidem, co se o sebe umi postarat. Naopak. Ale na stastnych otrocich nevidim nic stastneho. Uz z principu. A taky priznavam a uvedomuju si, ze muj pohled je ovlivnen prostredim, regionem kde ziju. Nicmene tak to tady je a neverim, ze by se to moc lisilo. Lisi se, ale ty operne body, o ktere jde, tak stoji pevne.

x&t
Návštěvník
x&t

Hezký příspěvěk. Dav se chová jinak než jednotlivec. Jakmile budou mít strach, tak ten, kdo je dokáže oslovit (s největší pravděpodobností to bude progos) a dostat je do ulic, je bude řídít pro vlastní zájem.

heron
Návštěvník
heron

P.S2 Samozrejme z nich tu NIKDO nechce privandrovalce (tohle je hodne pozitivni- v tomhle funguje selskej rozum dokonale a jeste tuto pracujici generaci neudelali- ale uvidime mladez, jak se popasuje). Ale horko tezko jim budete vysvetlovat, ze babis rovna se uprchlici- mysli si presnej opak, takze tihleti nechceme uprchliky to hodeji socanum nebo babisovi. Okamuru vetsinou voli ti, co se zajimaji- a pravidelne zajimaji. Bude mit celkem uvedomele volice si myslim- takove ty skalni. Zbytek k nemu zkratku SPO nepriradi a nikdy o ni ani neslyseli. Jo submisivni zensky voli podle toho, jak to manzel komentuje o pul osme u televize- celkem silna skupina. Manzel vytvori nazor, zena stoji za nim- tomu rozumi ne. Ale to asi je normalni. Skoro kazda zenska se rada prizpusobuje chlapovi v ruznych vecech, kdyz ho zere. Nechava se rada poucovat v prave slova smyslu- ucit, vest. Manzel to rikal proste funguje.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Putin dal mat amíkům v Afganistánů….jinak vyšel nový Pjakin z 28.8…. hlavně se věnuje vízum pro rusy a co to znamená pro pindosníky….atd.. http://www.hlavnespravy.sk/putin-dal-americanom-mat-v-afganistane/1118954

Nobody
Návštěvník
Nobody

vyšel nový Pjakin z 28.8 – to snad ne? Pokud ano, dejte odkaz.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka
Ivča
Návštěvník
Ivča

Super pravdivý článek, pan VK je jednička. Vždy se na něj těším a ráda čtu články z Aeronetu. Když si vše tak nějak člověk začíná pospojovat, tak jsem v podstatě ráda, že zde byli komunisti, se kterými jsem válčila, protože mi sestra emigrovala právě do Švédska a mě začalo peklo. No nic, je to pryč, ale jak tak pozoruji, tak naše země ještě nejsou zdegenerované, lidé si to začínají uvědomovat, ale bohužel, pořád je jich málo. V první řadě bychom měli mít jinou vládu, protože s těmi, co tu vládnou od roku 1989, je vše špatně a vše jde z kopce. Pevně věřím, že nás k volbám půjde více a bude volit SPD nebo ANS, jediné vlastenecké, volitelné strany. Prosím, přijďte všichni k volbám a volte tyto strany, ať nedopadneme jako západ. Bohužel, zde na Aeronetu si to lidé uvědomují, co se děje a jak se mají chovat, leč okolí o tom slyšet nechce. Přesná je poslední věta článku, naprosto výstižná v mém okolí. Nemám kolem sebe jediného člověka, který by poslouchal alternativa a choval se vlastenecky. Velmi smutné, a to mám kolem sebe desítky přátel, jakmile začnu o tomto tématu mluvit, jsem vyvrhel společnosti, s tímto volebním materiálem se nikam neposuneme, jen ke zničení myší (lidí) v kleci.
Hezký den panu VK (Aeronetu) a všem vlastencům ČR.

gape
Návštěvník
gape

Otázka je, kolik procent myší v pokusu bylo infikováno toxoplasmosou, jestli teda hraje tak zásadní roli. Osobně provádím jen experimenty na sobě a v reálném světě, takže do toho nebudu moc šťourat, jen podotknu, že podle pána ve videu působí nakažení samci víc macho dominantně, jaksi mi to nekoreluje se šamponovitostí dnešní bílé mužské populace. V celém konstruktu je řada tzv. fnordů, bludných kořenů. Mnohem logičtější mi připadá, že toxo pozitivní bude spíše všechen ten genetickej materiál co teď k nám migruje, především pro jejich vztah ke kočkám a nedostatek vody v tamních končinách a tady bude jaksi v tomto ohledu víc čisto. Jestli tu hopsá vzorek postiženej podobnou kontrolou budiž, ale tak černý jako s bílejma myšičkama to neni. Ostatně pán to na začátku sám říká, “že už to neni u novejch generací ono”, jak se začali přikrejvat pískoviště. Nicméně zajímavý podněty k přemejšlení. Kdo by to byl řekl, že může infekce měnit strukturu DNA, asi každej, kdo o tom trochu něco ví. Děsivý uvědomění je, že ti co to vědí už dávno to jaksi tají. Proč si domyslí snad každej adept. To je pořád nějaká chřipka a čáry na nebi. Nicméně schopností měnit strukturu DNA je nadáno primárně vědomí samo, vlastní zkušeností. Takže lepší než věnovat jeho energii sci-fi fantasiím, založenejm na exodojmech noviců v halucinačních realitách, je obrátit se k tradici. Při vší úctě ke všem co se na AE podílejí musim podotknout, že tohle podání reality, jakkoliv zdánlivě mnohé vysvětlující, má svoje slabiny. Prostě jakkoliv je to v podstatě nejbližší paralela ke skutečnosti co jsem kde četl, tak neni bez chyb. Primární problém je, že ji skousne fakt minimum lidí. Snaha to omluvit stupněm vývoje je ztráta energie. Ten kdo nemá jisté zkušenosti nikdy neuchopí takové obzory stejně jako vizionář jen stěží odhadne jejich časový horizont. To co se děje lze vysvětlit i mnohem prozaičtěji a díky pohádkám by to mělo bejt starší generaci snadno pochopitelný. Vyprávějí o tom nejen všechny mytologie a náboženské nauky, ale i osobní zkušenost každého z účastných. Prostě existuje zlo a lidé ho mají v sobě, je jasně definované a logikou vyhledatelné. Stačí se podívat do vlastního jednání a přesně vím, kdy a jak jsem se choval jako bestie. Ano, jsou metody kontroly vývoje vědomí a chování a jsou i způsoby reprodukce a množení zla. Stačí sebereflexe a snadno lze vypozorovat, jak pracuje a jak se přenáší. Idea, že by mohlo být lidské vědomí napadeno parazitem měnícím vědomí je prastará, jen se to bralo jako posedlost. Každej drobet soudnej člověk může pochopit, že ublížením a traumatem udržuje utrpení v realitě. Prostě ubližuju a ublíženej je tak frustrovanej, že ubližuje taky. Dokud tohle lidi nepochopěj, tak prostě budou trpět, černí, bílí, žlutí i rudí. Nazývat se můžou syndikátem a svádět to na priority řízení, ale prd zmůžou, dokud nezačnou u sebe. Ten jev je fraktální a každej je jeho středem, stačí to znát, zažít a uvnitř sebe vymýtit.

Ladič
Návštěvník
Ladič

No hezký. Vidím, že další probuzený.

sesam
Návštěvník
sesam

Dobře, otevřený 🙂 a výborně*: schopností měnit strukturu DNA je nadáno primárně vědomí samo…

Kolemjdoucí
Návštěvník
Kolemjdoucí

Myslím že VK už definitivně sešel z cesty a pořád tu bude lidem vtloukat do hlav nesmysly o experimentu s myšmi a o Syndikátu… Znám ten experiment, končil trochu jiným závěrem než je tu překrouceně vtloukáno do hlav lidem a situace ani zdaleka není tak bezvýchodná, jak je tu prezentováno. Stejně tak tu vtlouká do hlav nesmysly se Syndikátem, přičemž ten není stvořitel života – přestože ten to bude tvrdit a chtít si na něj hrát a již jsem to tu jednou psal – ten komentář byl samozřejmě zachycen a cenzurován, a tento bude pravděpodobně také. Defakto VK (nebo někdo, kdo se za něj vydává?) sešel z cesty a začal tu šířit strach a beznaděj a pracovat pro zlo (a to nejen to globalistické) a vydává to za pojmenovávání problémů – přičemž vytváří jen zmatky. Vzpamatuj se chlape, dokud je čas.

zunaza
Návštěvník
zunaza

Vk ale nic z toho nepíše a nepodsouvá.Není jeho úlohou učit lidi číst a vnímat.A už vůbec to není úkolem AE.Je mi líto,že čtete a vlastně nechápete co.I když s minulým článkem nesouhlasím úplně,protože myši “nemyslí”,tak ,jako lidé,souhlasím s podstatou.Z lidí se snaží udělat “lidi”.Složité?Ale vůbec ne.V podstatě je to úplně jednoduché a satanisticky geniální.Jen to trvá léta,které lidi nevidí.Čas je vlastně relativní pojem.Je to součastnost,minulost a budoucnost.V tom je pravda a podstata všeho.Není jen tady a teď!;-)

Hestie
Návštěvník
Hestie

proč to tedy nepopíšete jednoduše, pro nás nechápavé

zunaza
Návštěvník
zunaza

Ale vždyť jsem už to napsala.Čas je podstatou.Je relativní a není jen teď a tady.Je to minulost,přítomnost a z toho se odvíjí budoucnost.Stačí otevřít oči,zbavit se zažitých předsudků a připustit možnost,že ne vždy a všechno se děje a dělo tak,jak je nám prezentováno.Stačí se ptát PROČ?Od toho se odvíjí KDO a za jakým účelem.Stačí se povznést nad své ego.Všechno má svou příčinu a následek.Myšlenka je energie,existence člověka je energií,nevím,jak to lépe popsat a energie nemizí.Zůstává.Ne vše,co není vidět,je konspirací.Ne každá zažitá pravda je pravdou a ne každá fikce fikcí.Říkám,stačí otevřít oči a mysl a chtít.Otázky v mysli příjdou samy,hledat odpovědi je už na každém z nás.Ten nejsložitější uzel má ovšem nejjednodušší rozmotání.Hra,kterou s lidmi hrají mocenské temné síly má jednoduchá pravidla,jen je chtít vidět a alespoň z malé části se je snažit přečíst.A pochybnosti k hledání byť špatné pravdy patří,ovšem neměly by záměrně ubíjet argumenty,které ty pochybnosti vyvracejí,jen proto,že se neopírají o zažitou ,letitou ,vnucenou rádobypravdu.
No pravidla…spíše návod,manuál,i když ani to nejsou vhodná slova,ale to není podstatné.

Hestie
Návštěvník
Hestie

zuzano,
ted jsem to napsala pod Zvědavou matku
to se mi děje téměř pokaždé
prostě po kontrole se přesune moje reakce jinam a já potom jsem za nechápavce a tak
je mi líto vašeho času a děkuji
prostě nemám psát je mi říkáno

Micanut
Návštěvník
Micanut

Tady vubec nejde o nejake ego. Tady jde o to, ze SE I Vy sama zamotavate do pavuciny spekulace, a snazite SE racionalizovat sve mysleni pseudoabstraktivnimi postupu, ktere nemaji nic spolecneho s logickym myslenim.

Jen to, ze mi kresan bude tvrdit, ze Kristus zije, a ze je to Pravda, me nemuze presvedcit, ze to Pravda je! Jeden o druhem si budeme myslet, ze jsme hloupi ignoranti.

Kdo z nas je blize pravde? Odpoved je pred Vami.

anazuz
Návštěvník
anazuz

Milý Micanute,nejsem křesťanka a rozhodně Vás o žádné pravdě přesvědčovat nehodlám.Sdělila jsem pouze svůj pohled na věc,z hlediska vlastních zkušeností a poznatků.Pravdu musíte hledat vy sám,v sobě samém.Také jsem byla velmi racionální člověk,hledající logiku ve všem.Zkušenosti mne přesvědčily,že ne vše je logické z našeho malého,lidského pohledu vlastní existence.Ale jak píšu,přesvědčovat Vás o svém pohledu nebudu a nehodlám.Je to na každém z nás.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Zuzko, myslela jste něco, jako toto:
Erin Green Hicks aka Erin Rothschild hovoří o cestování v čase, o svém dětství pod Kontrolou Mysli, týrání, satanistických rituálech…..atd.
(Bohuzel jsem to našla jen v AJ)
https://youtu.be/z4Vij4LsVO4

…. proti tomu je POKUS s myším panelákem čajíček ….

Hestie
Návštěvník
Hestie

Zvědavá matko,já se omlouvám, to po- kontrole- naskočilo jinam než mělo,
to je už u mých příspěvků normální

a ted vidím, že se začíná psát často DUGIN,
škoda veliká, že p. Potorovatelka nepíše,je jejího pohledu moc potřeba

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Hestie, když jsem si v komentářích Administrátora přečetla slovo Dugin a dokonce v takové souvislosti, že Dugin varoval Pjakina, srdce mi nad tím komentářem krvácí! Dugin je propagátorem Frankfurtské školy
https://cs.wikipedia.org/wiki/Frankfurtsk%C3%A1_%C5%A1kola
a sofiologie
veniteadme_org -> Nezabezpečený objekt, nedůvěryhodný certifikát
což primárně je teorie okultního řádu Rosekruciánů
https://cs.wikipedia.org/wiki/Rosekruci%C3%A1ni
A že Dugin je představitelem obojího, to potvrdil nejen vyjádřením hned po vítězství D. Trumpa ve volbách větou “Sofia is ours, teď ještě vyčistit bažinu (rozuměj Putina) i v Rusku”comment image
ale mám k tomu i velmi zásadní video, kterým můžu dokázat, že Dugin je neomarxista!
Když jsem napsala článek o “Projektu Astana”, následovat měl článek “Druhé Švýcarsko” a po něm článek právě o Duginovi a neomarxismu. Ale teď to říkám jen proto, že právě o Duginovi mám tolik odkazů, že si dovolím tvrdit, že vím, o čem mluvím, když mu nevěřím. A že mám i povědomí o tom, proč se s ním Putin rozešel. A pokud jde o spojování Dugina s Pjakinem – kdo Pjakina poslouchá pravidelně, ten ví, jak Pjakin zesměšňuje tzv. “patrioty-geopolitiky”. A výraz “geopolitika”, ten je doslova mantrou právě Dugina! A že Dugin Pjakina varoval – jistě, můžu se mýlit, ale z toho, k čemu já jsem se informačně dopracovala, mám ten názor, že tohle tvrzení je dehonestací Pjakina .

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Obrázek k sofiologii to nevzalo, ale jde o tento rosekruciánský obrázek
https://newheavenonearth.wordpress.com/2011/12/30/revolutionary-and-transformational-2012/sophia-as-sun-lg-3/

Ladič
Návštěvník
Ladič

Jen dvě věcné…
V. V. Pjakin také říkal, že geopolitika je tak zaužívaný pojem, že se to nedá všude kategoricky rozlišovat. Bylo to v odpovědi když se ho někdo ptal, proč V. V. Putin taktéž někde používal slovo geopolitika a přitom mluvil o globální politice.
A druhá: “Že Dugin Pjakina varoval” může být také interpretováno jako že “Dugin Pjakinovi vyhrožoval”. Třeba z popudu svých “pánů”.

Radek
Návštěvník
Radek

Právě jsem napsal totéž….. připadám si jako na patentovém úřadě …ty ve , teď tu byl… zase pozdě 🙂

Hestie
Návštěvník
Hestie

milá p Pozorovatelko,
jsem moc ráda,že jste reagovala
a hned křičím NEDEJTE SE
došla jsem k závěru, že ten co dává – nemá argumenty,jen ego a je mi ho líto

jinak to co píšete jsem si právě spojila s tím co už jsem od Vás četla a jsem moc ráda,že jsem došla ke stejnému názoru
a je velká škoda, že nepíšete
já osobně mám ted veliké starosti a tak nemám možnost – čas není- vyhledávat a ještě studovat
Váš protipol k p.VK hodně pomáhal
právě články o Astatě, 2švýcarsku a další, prostě čekám a věřím, že začnete psát
jste vlastenka a bojovnice,dávejte nám sílu,
říkám, že kdybych pomohla otevřít oči jen jednomu člověku, tak jsem udělala dobře
a Vy musíte být plna radosti, je tu dost lidí co Vás hledají, nemáte proč vnímat ty,co nemají ani slova a pokud, tak jen na úrovni ….
a,že na Vás p.K. aH. útočí,muži, nedivte se, cítí ohrožení
omlouvám se za tu osobní rovinu
přeji vše dobré

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Napište tedy o tom článek.

Radek
Návštěvník
Radek

Třeba ho nevaroval ale vyhrožoval mu … to přece vypadá formálně stejně… taková ta “kamarádská rada”… ty franto neser je , voni tě zničej… a voni jsou nakonec my …

Hestie
Návštěvník
Hestie

jako, kdo mi může dát mínus,no to už je chudák
že by taky řekl proč???????????????
děkuji

anazuz
Návštěvník
anazuz

Tak to je mazec,díky za odkaz.K tomu Vatikánu.Odkaz bohužel nemám.Jednou,je to už dávno,jsme byli s dědou na návštěvě u jeho kamaráda.Oni si povídali a já prozkoumávala jeho úžasnou sbírku velmi starých knih.Byla tam zmínka i o tom Vatikánu a jeho základech.Kamarád mého dědečka poté vytáhl ještě jiné,velmi,velmi staré knihy,psané latinou a začali vyprávět.Oba pánové již nejsou mezi námi , a když jsem před časem byla na návštěvě u dědovy rodiny,dozvěděla jsem se,že pán nikoho neměl a majetek shrábl stát i s tím knižním zlatem.Bohužel.:-( Byly tam neskutečné skvosty.

Administrator
Admin

🙂 Pan VK sešel z cesty? Vy vůbec netušíte, jaké informace tady pan VK předkládá, ale duníte jako dutý sud. Velké ozvěny, žádný obsah. To není urážka, ale konstatování. Musíte více studovat. Pan VK se vydal na cestu, na kterou se mnoho lidí neodvážilo ani pohlédnout. Nejde o cestu, ale o úzký most přes propast. A to doslova. Říkal jsem mu, že odhalovat obsah 13. komnaty nejvyšších procesů řízení nad goyos je o hubu, ale vy, na rozdíl od něho, nevystavujete vlastní rodinu nebezpečí. Pan Pjakin přišel o manželku, a to dostával od Dugina několik varování, že některé informace by měl nechat skryté. To by mělo být varování i pro pana VK.

Předhazování informací z projektoru Syndikátu považuji za šílenství stejného formátu, co dělá Pjakin, ve vztahu na vlastní bezpečnost a bezpečnost rodiny. Články o Syndikátu, progos, židech, o úloze světového židovstva, otevírání informací o Elonu Muskovi, o 9 planetárních tělesech k osídlení, tohle všechno je daleko za hranou. Ty útoky z minulého týdne na náš server jsme pomalu nezvládli, tři roky tady publikujeme a všechno v pohodě, jakmile ale začal pan VK psát detailněji o Syndikátu, progos, židech a Muskovi, najednou se proti nám strhly útoky z placených botnetů.

Můžete mít velké brýle a plnou knihovnu chytrých knih, ale pokud budete dunět jako prázdný sud, budete odhalovat nízký rozměr svého myšlení. Pan VK nikoho nepoučuje, předkládá informace a očekává, že z jednotlivých článků si někteří lidé poskládají postupně obraz a získají gramotnost o procesech nejvyššího řízení. Někteří, ne všichni. Každý další článek však odhaluje, že více a více lidí nebude schopno anebo ochotno připustit a překročit vlastní obzory myšlení.

A poznámka závěrem: Pokud jde o “Stvořitele”, nepřejte si vědět, jak vypadá.

Stribog
Návštěvník
Stribog

Administratore, Vy znáte podrobnosti smrti manželky Pjakina ?

Administrator
Admin

Známe v redakci pozadí “nehody” manželky pana Pjakina. Dugin ho několikrát varoval, že některé jeho informace nemají “proudit mimo průzor”, že k tomu nemá od svého guardiana povolení. Dugin má přístup k projektoru, stejně jako pan VK a stejně jako s největší pravděpodobností právě i Pjakin, i když on, asi úmyslně, přejmenoval technické zařízení na pseudofyzickou entitu (z globálního projektoru udělal “prediktora” a my marně hledáme důvod, proč a co tím sleduje). Kdo je guardianem pana Pjakina v přístupu k projektoru, to nevíme. Ale vyslali mu vzkaz, varování, odstranili mu manželku jako psychickou oporu, stejně jako ji odstranili Gustávu Husákovi, který se po její letecké nehodě a smrti psychicky zhroutil a už byl potom jenom loutkou ÚV a v ČSSR mohly začít globalizační procesy na rozbíjení socialismu a stalinistické cesty ustanovené po roce 1948. Pan Pjakin si musí dávat valký pozor.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

“Potom musíte zavrhnout alternativu, Wikileaks, Assange, Pjakiny, Duginy””.
Mám výhradu:” Wikileaks, Assange, Dugin” jsou představitelé globalizace podle Globalistů, Pjakina tam prosím nezahrnovat, to je ruský vlastenec a tím představitel globalizace podle Ruska. A zopakuji, že fandit Duginovi znamená fandit neomarxistům. Že Pjakin si musí dávat pozor, s tím bych i souhlasila, jen s dodatkem, že Pjakin si musí – stejně jako celé Rusko – dávat pozor hlavně na Dugina a spol (tzn. i na jeho kolegu Bannona a s ním i na Trumpa).

Radek
Návštěvník
Radek

Dugina zavrhuju, Bannona neznám, Pjakina toleruju. Trumpa miluju. Je to náš Taťka, poslední naděje umírajícího řvoucího dinosaura , bílého muže… 🙂 je pro nás Víc než Putin pro Vás matky hrdinky, ženy bojovnice, intelektuálky….

x&t
Návštěvník
x&t

Tyhle technické zařízení “projektory” tvořící “průzory” někdo rozdává? Je to sportka nebo musí být humanoid s projektorem kompatibilní? Může ten vyvolený odmítnout? Pokud je nikdo nerozdává, tak plánek dejte lidstvu – opensource hardware. Proč by lidstvo “projektor” nemohlo dostat?

Kterou Pjakinem uniklou informaci považujete za natolik podstatnou, že ho za ni “guardian” potrestal? Nebo ho potrestal skutečný Pán všehomíra? Nebo jenom nepřítel guardiana (takový Satanáš)? Každopádně to muselo být něco velkého, když na ně neseslal choroby, ale rovnou eliminoval jeho manželku. A proč neeliminoval přímo Pjakina? Dungin je prostředník nebo jenom lépe rozumí guardianovi? To, že se Husák stal loutkou ÚV bylo cílem smrtonoše? Při eliminaci je použito vždy nějaké technické zařízení (vrtulník, autobus, auto, letadlo) nebo je to jenom krytí a občas je to sebevražda?

Myslím a doufám, že je dál zbytečné psát o takových nicotnostech jako je politika, když tu máme zařízení, kterým jde získat pravdu o světě.

ztotoznenaosoba
Návštěvník
ztotoznenaosoba

“Stvořitel“ má na “projektoru“ tělo? Mimozemšťan co? 😉

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Já bych si přála vědět, jak vypadá “Stvořitel”, Admine.

sesam
Návštěvník
sesam

Ano, je dobré ho znát dřív, než se mu dostaneme před zobák. Nevím ale jestli si někdo dovolí ho otevřeně předložit. Pokud ano, tak se už dopředu skláním v úctě.

4321
Návštěvník
4321

Oni ho neznají.

Micanut
Návštěvník
Micanut

Studovat…. ano….samozrejme! Ale overitelne a pravdive zdroje na 100%!
Znam studovani lidi se tremi universitami, a CO z nich dokaze vypadnout a jak ignorantni jsou, je az neuveritelne!
V zadnem pripade netoleruji pobidku a pohadky typu Syndikat apod, dokud nepredlozite nezvratitelne dukazy, tvrdou evidence, protoze jen na bazi dukazu a evidence se daji utvaret logicke zavery a pravdy. Mista, kde se odhaluje pravda, nebo lepe receno mela by, soudy, se ridi jen tvrdou pravdou, a takove ty reci o ruceni zivotem rodiny apod, ze na zpravy typu Syndikat a GP nejsme pripraveni, je snuska nesmyslu a manipulace. Podle toho, jak VK popisuje jeho vytvory, objevil neco naprosto nevidaneho, a tudiz bychom my vsichni, kdo sem chodime,meli byt ve smrtelnem nebezpeci.
Uz se tresu hruzou.

A to nejsem opozice Aeronetu! Jsem jen zastancem pravdy, ktera je dokazatelna.

Tak, jak mi nekdo bude do zblbnuti placat, ze Kristus zije, a on je o tom absolutne presvedcen bez jakekoliv evidence, ale precetl si to z Bible, tak kecy o Syndikatech bez tvrdych podkladu by mely byt chapany vsemi normalnimi uvazujicimi lidmi jako neco, co nemuze obstat, pokud nebude ptedlozenaterialni dukaz.

Administrator
Admin

Pokud budete požadovat důkazy o každé informaci, hodíte si v životě oprátku. Protože většina pravdivých informací se dnes získává nelegální cestou, úniky, leaky, skrze insidery, kde nelze důkazy a zdroj poskytnout. Chcete po panu VK co? Aby ohrozil sebe a práskl své zdroje, které jsme za 3 roky vybudovali a získali k nim přístup? Běžte za Valerijem Pjakinem a chtějte po něm důkazy, zdroje o jeho informacích. Pošle vás do prdele. Nebo jděte do Reuters, AFP a chtějte zdroje jejich informací. Pošlou vás do prdele. Nebo jděte za lidmi ze skupiny Julius Šuman a chtějte zdroje a důkazy jejich informací o Babišovi. Pošlou vás tamtéž. Jděte za Julianem Assangeem a chtějte důkazy o pravdivosti jeho leaks. Jděte za Edwardem Snowdenem. Chápete vůbec, co je to analytika a new media? Ne, nechápete. Trpíte selektivní slepotou. Co se hodí, co se líbí, to je pravda. Co se mi nezdá, co se mi nelíbí, k tomu chci vidět důkazy.

To o těch důkazech mi připomíná Bolka Polívku v Kurvahošigutntág. Chybí důkaz o Bohu. Věříte? Nevěřím, není důkaz, nikdo ho neviděl. Já vaši píču taky neviděl, ale taky věřím, že ji máte.

AE News je analytický server, který často pracuje s neveřejně získávanými informacemi. Pokud se vám nelíbí obsah informací, nemusíte sem chodit. Pokud požadujete důkazy a nejste schopen sám zpracovat poskytované informace do komplexního obrazu vlastní hlavou, není AE News server určený pro vás. Potom ale musíte jít na mainstream. Potom musíte zavrhnout alternativu, Wikileaks, Assange, Pjakiny, Duginy. Protože všichni z nich operují na bázi publikování informací insiderů, leaků a neveřejných zdrojů a anlaytiky. A publikují jen to, co neohrozí životy a bezpečnost osob. Pan VK pouští jen to, co splňuje tuto bezpečnostní podmínku. Pokud toto nehodláte respektovat, odejděte. Zde není nic pro vás.

alek
Návštěvník
alek

Především není možné spojovat Dugina, Assange a Pjakina do jedné “alternativy”.
Pjakin nepracuje dle mého názoru za pomoci insiderů a leaků.

gape
Návštěvník
gape

Jak píšu, jsou to sice velký střepy do mozaiky, pasující mnoha směry, ale pro novice nepřehlédnutelný od okraje k okraji v kuse. Bejval jsem spíš na sci-fi než na fantasy, ale postupem času a s proměnou pohledu na něj jsem si uvědomil, že skutečnej obraz díla, je nepopsatelnej. Všechny popisy jsou jen dílčí fragmenty osobních úhlů pohledů. Jsme účastni mnohospektrálního interaktivního jevu, jeho vlastní podoba je v jádru neoddělitelně spjatá s individuální vírou, představivostí a přesvědčením. Naprosto chápu snahu sdělit osobně nejfunkčnější obraz mozaiky, nutno ale pamatovat, že na každý obraz hledí každej z vlastních, nezaměnitelných souřadnic. Podobný záležitosti se mnohdy snáze sdělují formou románu a na tohle téma aby byl čitelnej, by si vyžádal asi řadu dílů. Spoustě lidí prostě takhle naráz a odděleně popisovaná realita kdesi zprostřed děje připadá přitažená za vlasy. Z mého úhlu pohledu ok, já si domyslím, že život může bejt i jinde než tady, když je vesmír tak velikej, dokonce mi nedělá problém si i představit, že stejným zbůsobem jakým byl zaset tady, mohl být i zaset jinde a jindy, třeba mnohem dřív a že vyspělá civilizace se dřív nebo později pokusí i o cesty mimo vlastní líheň. Nepochybuju o tom, kterak bychom se chovali, nalézt na cizí planetě primitivnější tvory na podobnym genetickym základě jako my. Stačí se podívat jak dopadli domorodci všude možně.
Aby si člověk udělal drobet holografičtější představu o zde načrtávaných obrysech reality, potřebuje pospojovat celou řadu témat od Summeru, přes starý zákon až po Star Trek a tvůrce křídel. Říct jen, že jsou tu nějací židi, který všechno ovládaj a jediný o co jim jde, je dostat odsud něco někam jinam, je poněkud neohrabaný, chybí tomu spousta kontextu. Kdo jim dal nástroje a schopnosti všechny tak domestikovat, proč tomu tak je a proč to lidi tak trpěj, zůstává nevysvětleno. Toxo to nebude, s parazity to neni tak jednoduchý, život je symbiotickej. Ve středověku kočky lid téměř vybil kvůli církvi a pak málem vyhynul na mor z přemnoženejch myší. Nutno si uvědomit, že takhle sofistikovanej mikroorganismus může sice v někom vzbuzovat hrůzu, ale pod povrchním pojetím může rovněž existovat běžně neviděná logika a příčinnost. Jak se psalo opakovaně, tyhle rány od boku jen tak do tmy celou věc jen zlehčujou a ubírají věrohodnosti, jakkoliv byl záměrem opak. Berte to jen jako echo věrnýho čtenáře.
Dost si čtu o všem možnym a tenhle server pravidelně a lze říci, že v horizontu asi dvou let jsem tu narazil v podstatě na všechny fragmenty mozaiky, škoda jen, že autoři článků netvoří kompaktnější organizmus. Takhle na pozici čtenáře to působí rozháraně, ovšem s trochou fantazie z toho může bejt celkem srozumitelná mapa reality. I tady ale platí, že jde jen o mapu skutečného terénu. Jak kdosi chytrej řekl, “zaměňování map za skutečnej terén, může způsobit snědení jídelního lístku, místo oběda”

Robert
Návštěvník
Robert

čítam mnohé články na Aeronet. Páči sa mi, že sa tu bez zbytočných prdov púšťa autor do tém, ktoré sú v mainstream tabu. Sú informácie, ktoré sú nesporné, len sa o nich nesmie moc hovoriť. Napr. utečenci a ich “integrácia” na západe, bláznivé rozhodnutia vrcholových politikov ako Merkel, Trump a pod. Potom sú tu informácie, ktoré sú momentálne neoveriteľné, napr. o Syndikátu, stvoriteli a pod. Odporúčam čitateľom jednoducho tieto informácie zatiaľ ponechať stranou, nie proste ich zavrhnúť alebo ignorovať. Ako kartár, ktorý radšej neprevráti kartu, lebo na to ešte nie je vhodná chvíľa. Nikto nemusí prijať informáciu za pravdivú, pokiaľ o tom práve nie je presvedčený. Aeronet popisuje javy okolo nás, u ktorých je naozaj dôvodné podozrenie, že spolu súvisia. Samozrejme, rozum je vždy na mieste, ale ako viac krát Aeronet píše, premýšľajte, utvorte si vlastný obraz. Neverte nikomu a ničomu len tak. Čitajte, overujte, cestujte. Ja osobne tiež vnímam tieto globálne zmeny a šibnutosť ľudí na západe. Žil som 8 rokov najmä v Nemecku. Je tam spoločnosť v rozklade. Východní Nemci by najradšej roztrhali Merkel a utečencov, no majú len malé slovo. Na západe už dávno nie sú ľudia ovládajúci remeslá, všetká práca so skutočnou pridanou hodnotou je vykonaná Poliakmi, Slovakmi, Maďarmi… Nemci ale i ostatné národy majú malú pôrodnosť, takže moslimovia paradoxne nemusia robiť nič, aj tak prečíslia západ. Som zvedavý, kam to takto dojde.

Robert
Návštěvník
Robert

Napíšem znova, keďže sa mi akosi nezobrazil príspevok. Aeronet píše o veciach, ktoré sú pre mainstream tabu. Sú témy, ktoré sú podľa mňa nesporné. Napríklad o utečencoch, či skôr migrantoch. Je evidentné, že tento proces migrácie je podporovaný politicky i tretím sektorom na západe. Takisto šialené rozhodnutia vrcholových politikov Merkel, Schulz a pod. Trocha chápavý čitateľ začína chápať súvislosti a je vidno, že na rozhodnutia politikov ale i na voličov akoby mala vplyv istá nadnárodná ale mocná skupina. Veľa sa hovorí o bankároch, senátoroch v USA, zbraňových karteloch a pod. Či je za tým nejaký syndikát alebo nie, mi je teraz fuk, toto teraz overiť neviem, ale ani to nemusím teraz riešiť. V takomto prípade by mal čitateľ dať práve neoveriteľné výroky stranou, no nie nevyhnutne ich zavrhnúť. Ako kartár, ktorý nepretočí kartu, pretože ešte nenastala správna chvíľa. Jednoducho ako píše Aeronet, rozmýšľajte, dávajte si súvislosti do seba. Vytvorte si vlastný názor. Nik vám nekáže bezvýhradne hltať, čo tu čítate, ale faktom je, že overiteľné fakty majú krutú podobu a vyžadujú precitnutie. Pracoval som 8 rokov v Nemecku, Rakúsku a Holandsku, vidím čo sa tam deje. Amen so západom…

Kolemjdoucí
Návštěvník
Kolemjdoucí

Nepochopil jste, že znám dobře cestu, na kterou se vydal a že vím, kde hledat Stvořitele – myslím tím skutečného Stvořitele, ne to zlo co si na něj jen hraje a které nakonec stejně prohraje, protože tak je to dáno. Hlouposti o syndikátu, ostatních spolcích a jejich špinavých tricích atd není potřeba kdovíjak do hloubky studovat, platí zde biblické “poznáte je po ovoci” a vědět že jde o čiré zlo bohatě stačí. Ostatně velmi pravděpodobně nejprve to zlo, a poté i skutečného Stvořitele poznáme na vlastní kůži, a bude v té době velmi záležet na tom, na které straně každý jeden člověk bude stát a jaké hodnoty bude sdílet – proto má VK i každý, kdo chce jít ve stopách zla, poslední šanci najít správnou cestu – a to nejsou žádné výhrůžky, ale v podstatě ukázání správných dveří a nabídka záchrany. Berte nebo nechte být, je to na vás. Bůh s Vámi.

Radek
Návštěvník
Radek

Víte to co říkáte má vadu. Kam vedou ty druhé dveře, ty špatné. ??? Píšte že zlo co si na něj jen hraje a nakonec stejně prohraje. Tedy žádné skutečné zlo není ? A pokud je a prohraje tedy v “bezčasém” pohledu také není, neb výsledek je důležitý a ten bude pouze dobrý… proč Bůh dopustí zlo , proč nás zkouší. Není to spíš tak, že zlo a dobro je něco jako 0 a 1, jako jing a jang… jsou rovnocenné a soupeří o nás… vy buntujete pro dobro někdo jiný pro zlo…
Já si ale ani to nemyslím , mám pocit že dělení je špatné, není absolutní dobro ani absolutní zlo. I v tom jing a jang je taková malá tečka opačné barvy. Proto také není 0 a 1 realita je to jen zjednodušení… v každé 0 je trochu a v každé 1 trochu chybí… absolutna nejsou. Pokud máme Boha za dobro , je bílý , má ale černé očko. Ďábel má zase bílé očko… je to hnus velebnosti a mrazí z toho já vím, ale nějak mi to lépe “jde k pleti”… takové to ” Dobro vždy zvítězí ” a pak ta realita …. hmmm… drhne to.

mantid
Návštěvník
mantid

Stvořitel…

Často si říkám, jak všechen ten blázinec vlastně začal, i když je mi jasné, že jde o dlouhodobý proces, než o nějaký začátek. Kolik asi je vůbec pravdy na historii lidstva? Dinosaurů? Země?

Často čtu a slýchávám, že na Marsu je to tak a takhle, na Měsíci zase jinak a tak podobně, ale jak já mám vědět, že je pravda to, co nás lidi učí?
Spíš si někdy říkám, jestli vše, co znám, není vlastně jen vytvořená lež.

Radek
Návštěvník
Radek

Kdyby jsi řekl “vytvořená pravda”, je to sice totéž, ale zní to lépe.

alek
Návštěvník
alek

Host – …a o ten chaos právě jde

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Hoste, krásné shrnutí ;-).
Možná bude nejlepší stát pevně nohama na Matce Zemi, a nechat se hladit Sluncem 🙂

heron
Návštěvník
heron

gygos, projektor, ochrance- parada uz to v diskuzi pada, ale me je to platny jako sanky v lete. Dik no. VK se nesmi nic stat, ale potom si to vezme do hrobu. Kdyz to nekomu preda, ten ude na tom uplne stejne a nedozvi se nikdo nic. To co chteji a lacni po tom vedet, budou na tom stejne jako ti, kterym je to u prd.le. Dal predaji stejny NIC co se tyce techto veci. To je jak umet cist, ale k cemu to je, kdyz vsechny knihy nekdo spalil a novy neni na co psat, kde psat- i kdyz je pro koho psat. Vsak to tu nemusi byt vystaveno provokativne na headlinu. Skalni vedi, co chteji vedet a zbytek to nezajima a do smrti zajimat nebude!
Je zvlastni, ze to nikdo nesepsal. Ano na masy se musi pomalu, ale i v knihkupectvi mate knihy, ktere nejsou pro kazdeho- musi k nim pristoupit clovek, ktery se chce ucit, chce nad necim premyslet- treba tu knihu pochopi za 20 let, ale ma se z ceho ucit, k cemu vracet. Kdyz to nejde tady davat na dily, musi to jit jinak. Jednou venku, navzdy venku. Proc by mela byt pravda nebezpecna (krom VK). Dle meho jde o ochranu tech co vedi v prve rade, ale je to podavano, jakoby ty informace po kouskach bylo neco svateho. Rovnou jste ale meli napsat- jde o zivot- tohle nejde dokoncit. Nenapadlo vas to na nekoho kdo je sam a nikoho nema a je schopen se treba vymazat sam- mu to predat at to da ven? Jen napad jak by to slo. Jsou lidi, kteri maji jen sebe a ani o druhe nestoji- nejde s nima nijak vyj.at. Je to tezky no.
Pokud berete ty utoky botama jako vzkaz- priste bude nasledovat neco v realnem zivote, tak to beru, ale nejaka stabilita stranek- to by bylo to posledni co by vas melo stvat. Ale asi pujde o to prvni co? Rikam, pokud to nedate ven vy, aspon ukazte cestu

gonoss
Návštěvník
gonoss

Slovenští bratři a sestry jsou špinavými zrádci Ficem a Kiskou zaháněni do německé 4.říše! Degenerace slovenského národa, jak je popisována v minulém článku, LIVE! Tím, že přeochotný slouha židofašistů FICO, zatáhl slováky do eurozóny, tak je zcela vědomě odsoudil k věčné chudobě a teď jim vezme i zbytky jakétaké zvrchovanosti! Je téměř jisté že, když se nestane zázrak a okamura bude sestavovat vládu, tak s. BUREŠ bude postupovat naprosto stejně jako s. FICO!
Tyhle volby budou pro naši budoucnost extrémně důležité. Jestli teď zvolíme špatně, tak příště už chodit k volbám ztratí jakýkoli smysl!A přesně o to židákům jde. A daří se jim!

Statečný soudce HARABIN, jak “sám vojak v poli”! Bohužel.
https://www.youtube.com/watch?v=Ij-8yNeBuDc

anazuz
Návštěvník
anazuz

Myslím,že tenhle případ není jediný.Švédsko v tomto zvěrstvu není samotno.Každá myšlenka jednotlivce zůstává v informačním poli matky Země.Každá myšlenka má svou energii,která se neztrácí.Obrazně řečeno ,jde říci zákon karmy..Já tomu říkám vesmírný zákon.Vše je v dualitě.Zloba,pomoc,láska a smrt.Vesmír je nekonečný,jakožto i naše bytí.Vše má proti pól.Láska,nenávist,dobro,zlo….Gaia,matka země ,je ovšem jedna,z hlediska našeho bytí(tím ovšem nemyslím,že Země je jediná planeta,na které je život) a jakožto obyvatelé této planety jsme její jedí obránci.Likvidace,úpadek,amorálnost..kdo?Co? Proč?Jak dlouho?Položme si otázku,kdo tvoří zákony,které limitují lidi (ovce,pasivní pseudolidi,tvory),KDO a PROČ je tvoří,kdy začaly existovat a proč?K čemu slouží?Nač jsou nastavené?Kdo z nich profituje?Nemíním tady rozebírat Ústavu ČR.Jen se zeptám?Dodržuje se ve všech bodech?A proč se nedodržuje?PROČ?A proč jsou obyčejní lidé trestáni podle zákoníku,který neexistuje pro elity?Proč to lidem nevadí?Nebo respektive vadí,ale kecají o tom jen na netu?Proč se nevzbouří vůči elitám?Proč to příjmají jako nutné zlo?Promiňte mi ten výraz,ale Slované ,ku.>..rde měli vždycky jiné vibrace,proto nás likvidují,mrší naši kulturu,historii,jazyk,dějiny,Vám to nevadí?Charistmatičtí psychopati si dělají s naší zemí to,co chtějí.My jen brbláme.Tedy já ne.Na PČR jsem jako doma.Tedy ,chodím podávat vysvětlení:-)))Absurdita.Jaké vysvětlení mám podávat,když v rádoby demokratické zemi mám svůj názor?:-)Charismatičtí psychopaté se stali vůdci v naši !Zemi! a my jen čekáme na popravu.Putin,i když mu říkali,že to nejde,v létě loňského roku zakázal Jákobovi Rotschildovi vztup na území RF.Letos vyhlásil nezávislost na bankovní mafii a pronesl důležitá slova:Je to největší dar,který můžeme dát následující generaci a ministr financí RF Kudrin pronesl,že největší dědictví nejsou peníze,ale svoboda bez sionistických okovů.
A v tom je jádro pudla.Kdo z Vás se vzdá “blahobytu”,aby získal svobodu?Putinova téze byla sjednotit RF sociálně,duchovně i ekonomicky.Různá etnika,myšlení a osobní sféru.Tím absolutně nechci říct,že bychom měli soucítit s parazity-migranty.Naše povinnost je chránit kulturu,jazyk….Každý národ zemře,zemře-li jeho podstata.V roce 1815 a dále,došlo na Zemi ke globální klimatické katastrofě,která postihla západní Evropu, Ameriku a Turecko.O tom historie mlčí.Při tom zemřelo milióny lidí.Rok 1816 dostal název-Rok bez slunce.Slunce nebylo schopno se prodrat mraky a zahřát zemi.Dokonce o tom píše ve svých básních i lord Byron.Proč se to dělo po tři léta a na stejném území?Proč Západní Evropa,Usa,..hladověli a mrzli a na území dnešní RF byl blahobyt?Je něco na Tartárii pravdy?Vatikán byl postaven na základech pohanského chrámu,kde uctívali Mitrase,který vstal po třech dnech,údajně z mrtvých,měl 12 následovníků,dělal zázraky….
Hledejte svůj původ,není v zákonech a ve fikcích metrixu.Je ve Slovanech,proto nás po tisíce let decimují a przní.Slované žili v souladu s přírodou,uctívali vesmírné zákony,a Země byla jejich matka.Je nás hodně a toho se ty krysy bojí,jako čert kříže.Slovanská rasa je o myšlení,lásce,védách,ale také o krvi těch,co narušují řád.Je to naše povinnost Gaiu bránit a tím bránit i sami sebe,své potomstvo,svůj rod,svou občinu,svou vlast.

sesam
Návštěvník
sesam

Hledejte svůj původ! To je ono. Dlouho jsem nevěděla, jak zformulovat nějakou smysluplnou in formaci reagující na zdejší dění. Anazuz, děkuji Vám za nápovědu. Hledejte svůj původ. Jděte i dále než k Slovanům. Hledejte. Možná budete zaskočeni. Možná znechuceni. Ale s tím se vypořádáte. Pak jděte ještě dál. Jakmile najdete svůj původ, nebude síly mimo vás, která by vámi vládla. Přeji všem hodně rozhodnosti.

zunaza
Návštěvník
zunaza

Myslíte jít i mimo Gaiu?;-)

sesam
Návštěvník
sesam

1. Myslím, a 2. mnohem dál.

zunaza
Návštěvník
zunaza

Mnohem,mnohem dál…Myslíme stejně,pro mnoho lidí nepochopitelně.;-)

Ladič
Návštěvník
Ladič

Já se dostal nejdál do galaxie v Andromedě. Znáte ještě starší kořeny? Pokud tedy nebudeme uvažovat v úrovni Stvořitele. Pak by nebylo o čem. Bůh stvořil člověka a hotovo, tečka.

sesam
Návštěvník
sesam

Ano. Mrkněte dovnitř, tam to je. Pokud to zatím neuvidíte, nevadí. Keep mrking 🙂

Ladič
Návštěvník
Ladič

Myslíte skrze Duši až do duchovních světů? Že jsem bytost-duch skrze všechny úrovně až ke Zdroji? Že jsem propojen se vším? Že JÁ JSEM? To jsem (tím žiji) od narození. Ale tak daleko jsem to nemyslel. Myslel jsem počátek našich hmotných těl. Genetika. Jestli náhodou neznáte naši ještě starší existenci v této hmotné existenci.

heron
Návštěvník
heron

to si mam nasypat durman nebo jak to delate?

Ladič
Návštěvník
Ladič

Uf, těžká otázka.
Tak zaprvé: drogy v žádném případě. To je otevírání těch “špatných” kanálů. Ve finále přijdeš i o to málo co jsi měl.
Jak to dělám?: Jako Jehoshua. Duševní disciplinovanost. Morálka, etika v míře dané zákonem Božím. Skrze odpuštění a pokání. To je předpoklad. Pak spoj to co je dole s tím co je nahoře. Tvůj duch a ego musí nalézt shodu v jednotě. Propojení tvého jin a jang. Pak nalezneš svou duši. A pak se ti otevře poznání sebe sama. Pak můžeš žádat a bude ti od Boha dáno. Samozřejmě jen v míře tobě přináležející a v souladu se zákonem božím. Tak na sobě pracuj. Čím čistější budeš, tím ti bude více umožněno.

Stribog
Návštěvník
Stribog

anazuz – skvělé

Micanut
Návštěvník
Micanut

Puvod neni v zakonech….

Slovane uctivali prirodni zakony. …

Jak by rekl Satinsky: Hlboka myslienka!

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Zuzko, skvele napsano, Energie je jen jedna, vsude, a my vsichni jsme schopni ji davat naboj. A je na nas, JAKY naboj vlozime do obehu ;-).
Co je pro mne novum, a dekuji, je informace o Mitrasovi pod Vatikanem…
Tak jsem si vzpomnela, ze tam maji platno s nejakym otiskem…..
Nemate k tomu nejaky blizsi odkaz po ruce?
Dekuji 🙂