Afghánský migrant ubodal v Německu 15-letou dívku kvůli roztržce v obchodě! Německá...

Afghánský migrant ubodal v Německu 15-letou dívku kvůli roztržce v obchodě! Německá Antifa potom zaútočila na smuteční průvod za zavražděnou dívku a skandovala hesla na podporu diverzity a barevného Německa! Starosta města za SPD v roce 2015 seznamoval nezletilé Němky s migranty!

Afghánský migrant ubodal v Německu 15-letou dívku kvůli roztržce v obchodě! Německá Antifa potom zaútočila na smuteční průvod za zavražděnou dívku a skandovala hesla na podporu diverzity a barevného Německa! Starosta města za SPD v roce 2015 seznamoval nezletilé Němky s migranty!

Německem otřásá v posledních dnech další vražda nezletilé dívky spáchané migrantem. Afghánský žadatel o azyl jménem Abdul Mobin Dawodzai ubodal v obchodě s drogerií ve městě Kandel 15-letou dívku Miu Valentin [1]. Dívka se s útočníkem osobně znala, protože ho učila německy v rámci multikulturního poznávacího programu, který v roce 2015 ve městě zavedl místní starosta za SPD Volker Poss. Mia Valentin byla v roce 2015 jednou z dívek, která se zúčastnila seznamovacího programu s arabskými migranty, kteří v té době právě přišli do města v rámci přerozdělování stovek tisíc migrantů, kteří v roce 2015 přišli do Německa [2].

Město vyčlenilo na multikulturní poznávací program velkou nemovitost na okraji města rozlehlý byt s plošnou výměrou více než 190 metrů čtverečních a s vlastní garáží a zahradou [3]. V tomto multikulturním domě společně žili a dosud žijí migranti spolu s Němci, ovšem podle informací v objektu přespávají i nezletilé Němky a žijí s migranty v neoficiálních svazcích. Nezletilá Mia Valentin podle informací žila v domě právě s Abdulem a ten to měl pochopit tak, že Mia se stala jeho ženou skrze “vydržení”. V arabském světě lze ženu podle Šaríe vydržet a získat na ní majetkový nárok. Obvykle k tomu stačí poskytnutí přístřeší nebo 3 jídel po 3 dny a 3 noci. Nejbizarnější na této věci je skutečnost, že provoz nemovitosti platí město Kandel a nikoliv migranti.

Údajně 15-letý Abdul Mobin Dawodzai, vrah Mii Valentin.

Podle svědků došlo k roztržce v místní prodejně drogerie ve chvíli, kdy si Mia koupila líčidla, rtěnku a nějaký make-up. Abduláh, který byl na nákupu s Miou, to pochopil jako signál toho, že Mia se chce malovat a líčit, aby se zalíbila jiným chlapcům. Po ostré roztržce a hádce vytáhl Abdul nůž a celkem 27 bodnými a řeznými údery do krku a břicha na Miu zaútočil. Vedoucí prodejny okamžitě zavolal policii a záchranku. Mia ještě zvládla převoz do nemocnice, ale tam zhruba po hodině podlehla následkům útoku. Abdul zůstal na místě v obchodě a když ho policie zatýkala, usmíval se. Zástupce rodiny zavražděné dívky tvrdí, že Abdul je dospělý a měl by být souzen jako dospělý.

Nezletilý vrah z Afghánistánu a seznamovací večírek v městském “bordelu” pro migranty a mladé Němky

Jenže Abdul o sobě tvrdí, že mu nebylo ještě 15 let a německé úřady neumí jeho skutečný věk zjistit. Abdul přišel do země v roce 2015 v rámci velké migrační vlny a pro německé úřady tehdy uvedl věk 13 let. V jiném případu znásilněné a zavražděné Marie Ladenburger uváděl afghánský pachatel věk 17 let, ale přitom jeho otec potvrdil, že je mu 33 let. Německé úřady nemají právní rámec, jakým by mohly určit věk pachatele, neboť biologické metody určení věku jsou v Německu zakázány, protože jsou považovány za prostředky eugeniky, která je po II. sv. válce v Německu postavena mimo zákon. Určení věku v Německu může být provedeno jen na základě čestného prohlášení anebo na základě státem vydaného dokumentu.

Seznamovací večírek migrantů a německých dívek, který zorganizoval v roce 2015 starosta Kandelu Volker Poss.

V případě migrantů jsou státem vydané dokumenty migrantů zcela vyloučené, protože migranti přichází do Evropy obvykle bez jakýchkoliv dokladů ze své země a veškeré informace ohledně věku, jména a dalších skutečností jsou získávány jen na základě čestných prohlášení. Co je ovšem opravdu alarmující, to jsou praktiky německých politiků v souvislosti s migrační krizí. Starosta Kandelu Volker Poss z SPD totiž vycítil v roce 2015 politickou příležitost a rozjel ve městě speciální inkluzivní a integrační program pro migranty. Město vyčlenilo rozlehlý dům s garáží a se zahradou pro skupinu místních migrantů, kteří v rámci tohoto programu jsou v denním styku s místními Němci, především německou mládeží, která migrantům v domě pomáhá s učením se německého jazyka. Starosta  v roce 2015 uspořádal v domě velkou seznamovací párty, na které se nezletilé německé dívky seznamovaly s Afghánci, s Nigerijci, se Syřany a dalšími mladými migranty. De facto se jednalo o organizovaný “multikulti bordel” pod vedením města a místního starosty za SPD.

Německu už není pomoci

V pátek jsem v pořadu na Svobodném vysílači CS uváděl, že Německu již není pomoci a bohužel, to co následovalo po vraždě Mii to jen potvrzuje. Rodina zavražděné dívky a její kamarádi uspořádali v Kandelu smuteční zádušní průvod městem se svíčkami, jenže co se stalo potom, to opravdu hlava nebere. Místní organizace Antifa uspořádala mohutnou protidemonstraci na podporu rasové diverzity a barevného Německa [4]. To měly symbolizovat barevné a duhové deštníky, které si účastníci antidemonstrace s sebou přinesli. Antifa zorganizovala autobusy a přivezla do města demonstranty z dalekého okolí, aby zablokovali smuteční průvod Kandelem. Do akce musela být nasazena policie a antikonfliktní týmy. Zatímco lidé přišli uctít památku brutálně zavražděné dívky, Antifa se snažila průvod zablokovat a skandovala podporu rasové diverzitě a barevnému Německu. Z celé akce je k dispozici video, kde vidíte, že v průvodu Antify jsou obyčejní Němci s vymytými mozky, kterým není pomoci.

Starosta Kandelu Volker Poss, uprostřed.

Německý národ byl přeprogramován a převychován v rámci německého školství. Stejné procesy probíhají v České republice, kde je snaha o přeprogramovávání českých dětí ve školách v rámci inkluze, multikulti a přicházení do styku s cizinci a cizími kulturami za pomoci neziskového sektoru. Přesně takto to funguje dlouhé dekády v německém školství a sami teď můžete vidět, jaké důsledky to má na národ, když je úplně přeprogramován. Samotným Němcům už de facto není pomoci. Jejich země se mění v multikulturním uchvácení a každé další volby to pouze potvrzují. Je úplně jedno, jestli je první CDU, CSU nebo SPD, protože všechny tyto strany se dělí o stejnou moc, která vede k islamizaci a multikulti rozkladu německého národa. Pokud se podíváme na AfD, to je strana, která konsoliduje zbytek těch Němců, které se nepodařilo převychovat v rámci německého systému vzdělávání.

VIDEO: Smuteční průvod v Kandelu a konflikt s antidemonstrací Antify s barevnými deštníky

Multikulturalizace Evropy je dnes už objektivní proces, zejména kvůli přeprogramování myšlení dětí na školách a kvůli lhostejnosti obyvatelstva k demografickým změnám ve svém okolí

Z hlediska objektivních procesů globalizace je takový vývoj zcela nezvratný, protože proti němu neexistuje ve společnosti většinový odpor. Němcům nevadí migrace, ale vadí jim neochota ostatních zemí EU podílet se na přerozdělování uprchlíků. To je ten hlavní problém, který podtrhuje naprostou beznadějnou budoucnost pro Německo, protože Němci považují migraci za stav normálnosti, viz. obrovská migrace Turků do Německa, která probíhá už od 50. let minulého století. Dnešní Němci považují Turky za stejné sousedy, jako Češi považují za normální, když mají vedle za souseda Slováka.

Nikoho by nenapadlo odporovat nebo bránit Slovákům v migraci do ČR, protože jde o objektivní proces globalizace. A stejně objektivním procesem bylo nasunování Turků do Německa po II. sv. válce. Nedostatek pracovní síly na obnovu rozbombardovaného Německa vedl k potřebě importu pracovní síly. Němci si zvykli na Turky, jejich kuchyni, jejich služby, jejich autoservisy a opravny. Německo si zvyklo na multikulti kvůli Turkům, ale dnešní Němci už nejsou schopni pochopit, že migrace tureckých gastarbeiterů byla úplně o něčem jiném, než je migrace islámského wahábismu a Šaríe do Evropy.

Tento týden bude v ČR první kolo prezidentské volby a lidé budou moci rozhodnout o výkonu prezidentské funkce na dalších 5 let. Není třeba zdůrazňovat, že mnoho prezidentských kandidátů chce z České republiky udělat vítací zemi pro uprchlíky, pro migranty s dlouhými čepelemi nožů, aby mohli podřezávat české dívky. Dokonce i Miroslav Kalousek chce ovlivnit volbu prezidenta, viz. jeho tweet nahoře. Prezidentští kandidáti proti Miloši Zemanovi (až na výjimku Petra Hanniga) mají za úkol germanizovat Českou republiku a více ji přiklonit k Berlínu. Něco takového nesmíme dopustit, aby na Pražském hradě byl prezident, který bude kopírovat politiku promigračních prezidentů, jako je např. slovenský prezident Andrej Kiska. Redakce AE News proto podporuje a doporučuje znovuzvolení Miloše Zemana prezidentem České republiky a vyzýváme naše čtenáře, aby zvážili svůj hlas právě pro něho. Odpor proti migraci musí být definován hlavou prezidenta a právě Miloš Zeman je garantem tohoto odporu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
senil
Návštěvník
senil

V Sýrii válka skončila, je čas jít domů. Byly to přece takzvaní uprchlíci. Pokud je Německo nedeportuje, tak tos ním dopadne hodně špatně. Už teď tam vznikají no-go zóny a kriminalit aje na vzestupu
http://www.epshark.cz/clanek/210

čenda.procházka
Návštěvník
čenda.procházka

Německo – Turecké hrátky a migrace nejsou rozhodně dílem konce II.sv.války , připomenul bych trojdohodu z I.sv. a tak bychom mohly jít do historie dále.
Turecko bylo na konci druhé světové války hlavně bezpečným oknem pro útěk fašistické německé elity dále do ciziny. ( viz. Němcova vesnice )
Tureckou menšinu proto osobně považuji za nějaký přirozený jev který souvisí s politikou která je prospěšná oboum zemím. Stejně jako chépu ty slovenské migranty u nás :), a rozhoně mi nevadí.
Ale něco jiného je organizace dávkující etnika naprosto nepřirozená historicky , kulturně , náboženky , navíc s ochranou a nadržováním . Promiňte chyby píšu blbě snad je to k pochopení.

styx
Návštěvník
styx

nuz, ako povedal ich velky vodca pred 75-timi rokmi: “nemci si nezasluzia existenciu”. Sa im to krasne realizuje.
Len tak dalej, ked uz je niekto vypatlany, tak nech tak dopadne.
Takto to vypada, ked nevedia nic o Sarii, islame, ich kulture a zvykoch. Keby dievca viacej citala knihy, a nie facebook a pod kraviny a neverila slepo ich autoritam co im tlacia do hlav, nepodliehala kolektivnemu tlaku mohla zit.

jara
Návštěvník
jara

A ty dívenky 12-14 a ti kozomrdi 30 +…

jara
Návštěvník
jara

Ten chlap má tak 25…

jara
Návštěvník
jara

Jen mám takovou obavu, jestli má Zeman dostatečné páky a pravomoci zabránit ČR jako vítací země. Jeho hlavní páka Bureš už se nechal slyšet, že EU je pro nás nezbytná a migranty velmi ochotně zaměstná ve svých slepičárnách za min. mzdu. Zemana buď odkopne jak shnilou bramboru, až ho nebude potřebovat (pokud Zeman bude zdráv, a to mu přeji). Co se týče pravomoci českého prezidenta na evropské úrovni, tak co může překroutit doma, to v Evropě ani náhodou. Dle mého názoru je vyhlídka na tento rok nejistá, možná se budou dít věci. V tom vidím naději. Ale t je jen můj názor…

Jaris
Návštěvník
Jaris

Take si to myslim, ze Babis Zemana potopi, az ho nebude potrebovat.

g58
Návštěvník
g58

Když zauvažujete trochu strategicky, tak zjistíte proč se Zeman “baví” s Babišem.

Hestie
Návštěvník
Hestie

Lidičky, mám dilema, po téměř dni schválené komentáře ztrácí cenu, není to o tom, že nechci diskutovat, že vždy jen vykřiknu nějaký názor, prostě nemohu
co mám dělat
1/ odejít, jak mi je říkáno
2/trvat na svém právu se na veřejně přístupném místě a podle stanovených podmínek vyjadřovat
3/sklopit hlavu, přijmout tu nabízenou pravdu o processing den trvajícím a doslova tu jen štěkat
4/rezignovat na své právo a svobodu a podporovat rozeštvávání a doslova přijmout roli toho, kdo bude poslouchat jen ty jediné správné názory

tento prostor je sice poskytnut soukromým subjektem, ten je ale naprosto závislý na Nás, na čtenářích, diskutujících především a na naších penězích,
to mi si ho děláme, diskutující vytváří ten náboj, tím je tento prostor i náš, když odejdu já, další, jak dlouho vydrží tento soukromý prostor?

ne toto není útok na nikoho, toto je názorný případ celého lidského procesu, takto to je nyní utvořeno a téměř všichni s tím souhlasíme, chápete co říkám
tím malinkým to začíná
nikdo není víc než ten druhý, jen spolupráce nás dovede do časů lepších a máme na to
znáte mě, opravdu tak porušuji pravidla?
p. administrátorovi nestojím ani za to aby mi odpověděl, mám vypadnout, to ale neplatí jen pro mne, to platí i pro Vás všechny a tak je to všude a se vším, odevzdáte ten svůj potenciál a můžete jít, už nejste třeba, stejné jako ve volbách
5/ mám se snížit k tomu, že jako dost ostatních změnit nick, adresu
to neudělám, to bych byla křivák sama před sebou

ráda se usměrním, poopravím svůj názor, nevím ale co dělám špatně, že mám trvalou a tu nejvyšší prověrku
proč toto píši, protože takto bude vypadat náš svět až pustíme / a s radostí to děláme/ do svých životů naplno stroje
hodně jsem o tom přemýšlela, jak může i jakákoliv strojová ochrana zajistit opravdu ochranu,
jsem podezřelá nejvyšším stupněm, chápete, normální ženská
jak je to s ostatníma?
stálo by za to opravdu nedobrému člověku se takto dohadovat?, když může udělat během pár minut tisíce jiných identit?
a stojí to za to administrátorovi svůj drahocenný čas marnit přehrabáváním se v těch mých komentářích, on opravdu tvrdí, že tu nemám otravovat? on opravdu věří, že je jejich identita / tak utajovaná/ opravdu v bezpečí?, při takovéto práci stroje
tady se nic podvratného nepíše, proč tedy tak nesmyslná ochrana a v podstatě proti neškodnému člověku a navíc ochrana zbytečná, protože nedokáže rozeznat pravdu

stroj nikdy nemůže porazit člověka a já se všema chybama jsem stále člověk, neskloním se nikdy a v ničem a před nikým, pokud neuznám, že se mýlím
omlouvám se, musela jsem to napsat, protože je doba kdy se musíme rozhodnout, jsme lidé, nebo jsme zmanipulovaní otroci?

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Když píšeš tak dlouhé litanie, tak je dlouhej processig, pan Admin za to nemůže.

Hestie
Návštěvník
Hestie

Vy chytří, naučte se číst, nemusíte nikomu do ….lézt
já mám processing kompletní vždy i ted

rozumíte?

M.C.
Návštěvník
M.C.

Nedramatizujte to, komentář do procesingu občas spadne každému.
Mě to taky netěší ale nevyšiluju kvůli tomu.
Admin asi ví proč to dělá, určitě sám sobě nepřidělává práci bezdůvodně.

Osobně bych ale uvítal, třeba i zasláním na mail, seznam frází a dalších indicií, podle kterých jsou komentáře vyřazovány ke kontrole, neboť v tom nevidím žádný systém.
Kdybych věděl na co si mám dát pozor, napsal bych to jinak, čeština je dostatečně výrazově bohatá. Adminovi by tím ubyla práce. Děkuji.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Hestie, admin nemá asi na starosti pouze Aeronet, a 24/7 v tahu, a ani jenom Váš koment…
já mám aktuálně v processingu také komenty, a vím, že někdy to prostě trvá déle 😉
Zkuste použít Trpělivost – matku Moudrosti 😉
Vezměte si příklad z Putina – jak je někdy až nepochopitelně Trpělivý 🙂

Hestie
Návštěvník
Hestie

Milá Zvědavá matko, tady nejde o trpělivost, taky vidím, že ted mám poprvé puštěný komentář do 1/2hod. a stejně tak vidím, jak se zobrazují moje a komentáře ostatních

všichni říkáme, že chceme to lepší a to se musí něco taky dělat
a alternativa říká, že nás probouzí
jak tedy mám vnímat to co je jasnou skutečností, tak bud se tu manipuluje stejně jako jinde a nebo se něco musí udělat, o to mi jde,
vím, že nejsem sama, taky vím, že si mnoho řekne to co mi chcete poradit, ale to je přesně to, co nás dovedlo do situace ve které jsme, chápete
i trpělivost, pochopení, soucit,… má své meze,
nejsem si vědoma provinění, a že si mě někam zanese stroj a bude mě trestat, no???

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zkus psat kratsi komentare, Hestie. Mne vetsinou spadne komentar do processingu, kdyz je delsi. Tak to mam vypozorovane.

Hestie
Návštěvník
Hestie

Jsi hodná Jaris, já jsem zkusila všechno
a až ted co jsem se ozvala, tak včera už ty kratinké jednověty do 1/2 hod. naskočí, jak to bude dál nevím
mohu psát jen pozdě odpoledne a po 2 a více hod., někdy i dni, a to nemyslím dny volna, mě to prostě pomalu učí diskusní forum opouštět
no, co, změnit nic nemohu a jaro se blíží, já mám stále co dělat
děkuji

styx
Návštěvník
styx

hestia, nespekuluj. tu mas jednu z poslednych moznosti vyjadrit svoj slusny nazor bez toho ze by ta niekto postihoval.

Hestie
Návštěvník
Hestie

styx, to já přece nepopírám, že je tu možnost se vyjádřit a ne jen zde, těch možností je víc a to se tu neříká a neříkáte to ani Vy, proč?
v podstatě jde jen o to, že chci vědět co dělám špatně?, proč zrovna mne stroj vyřazuje!!!
přece nikde nenapadám ani redakci ani administrátora, všiml si toho vůbec někdo?

josef
Návštěvník
josef

K prezidentským volbám. Přání, aby pan Zeman vyhrál v prvním kole by bylo i mým přáním, bohužel při devíti kandidátech je to zcela nemožné. Dle mého odhadu Pan Zeman získá v prvním kole kolem 30% hlasů, druhý bude mít cca 20% hlasů. Rozhodne druhé kolo!

M.C.
Návštěvník
M.C.

Já ho tipuju mezi 40-55%. Ne že by se havlérka nesnažila hlasy voličů diverzifikovat jak to jde, proto taky je taková paleta kandidátů, aby si každý vybral, ale pochybuju, že jim na to národ skočí.

sv.občan
Návštěvník
sv.občan

Jojo, zápaďáci si to s důvěrou k pravé ruce Honeckera, agentce STASI, Merkelové, podělali. A jak si to poděláme my? Nechchi se toho dožít a proto, volim kohokoliv kdo toto zlo dokáže rozeznávat, odmítat a dokáže činit účinná a efektivní opatření, která této skutečné debilitě na Ntou dokáže zabránit a jí eliminovat. Co ten náš Babiš, jak je na tom? EU už ho dusí, chytli ho přes dotace za k. a pod k. a vyměkne? Nejsem teď v obraze..

hanns
Návštěvník
hanns

můj názor: babiš = vítač

.B.
Návštěvník
.B.

Vítač i kývač. Nebýt EU dotací, je z něj žebrák, a to doslova.

Banana boo
Návštěvník
Banana boo

Dlho som nechápal, ako Nemci, taký priebojný, ctižiadostivý,pospolitý,vzdelaný a pedantný národ si nechá do svojej krajiny verbovať státisíce migrantov,prevažne moslimov, ľudí odlišnej kultúry, zvykov a zmýšľania. Lenže psychóza leadra ich krajiny, mediálna agenda a hlavne pocit viny zo zločinov v 2.sv.vojne urobili svoje. Migrantov sa nepodarí zmeniť na európsky spôsob, ako aj sa ich v drvivej časti nepodarí ani zamestnať. Lebo narovinu-oni ani pracovať nechcú, nie sú to naučení a ani schopní, vzdelaní pre to. No a tak scenár s nimi je pravdepodobný:Poberanie dávok-po zrútení neudržateľného sociálneho systému danej eur.krajiny páchanie kriminality, rabovanie, prepadávanie, vraždy,rozbité autá, neskôr obchody, ulice a domy v plameňoch.Riešiť toto má byť priorita pre Európu! Nepúšťať viac migrantov, nedovoliť im stavať mešity, nedávať im štedré dávky!

M.C.
Návštěvník
M.C.

To není jenom pocit viny, ještě ve větší míře je ten problém ve Švédsku, které vůbec neválčilo.
To je hlavně salónní levičáctví ze šedesátých let.