Aeronet už v lednu varoval, že Huawei vytáhne proti ČR arbitrážní doložku...

Aeronet už v lednu varoval, že Huawei vytáhne proti ČR arbitrážní doložku a Peking to nyní po měsíci potvrdil oficiálně! Huawei dala české vládě do čtvrtka ultimátum a chce důkazy, jinak padne žaloba! Vláda na utajeném jednání nevěděla, co dělat! Zmatek a chaos, chtějí to hodit na hlavu šéfa NÚKIB! A proč ne-Bakalův Deník N spustil dezinfo kampaň proti Soukupovi? Je za tím povel z Izraele k válce proti Číně! A co na to pro-izraelský a současně pro-čínský Miloš Zeman?

Aeronet už v lednu varoval, že Huawei vytáhne proti ČR arbitrážní doložku a Peking to nyní po měsíci potvrdil oficiálně! Huawei dala české vládě do čtvrtka ultimátum a chce důkazy, jinak padne žaloba! Vláda na utajeném jednání nevěděla, co dělat! Zmatek a chaos, chtějí to hodit na hlavu šéfa NÚKIB! A proč ne-Bakalův Deník N spustil dezinfo kampaň proti Soukupovi? Je za tím povel z Izraele k válce proti Číně! A co na to pro-izraelský a současně pro-čínský Miloš Zeman?

Server Aeronet již 13. ledna tohoto roku přinesl exkluzivní informace [1] ze zákulisí čínské obchodní komory při čínské ambasádě v Praze, že čínský technologický gigant zvažuje žalobu a arbitráž proti České republice kvůli diskriminaci čínské firmy a jejích výrobků a nepodložené diskreditační kampani v médiích, aniž by česká vláda předložila důkazy, proč jsou produkty Huawei nebezpečné a proč Babišova vláda nařídila nepoužívat produkty Huawei ve státním sektoru [2], kde se nakládá se strategickými informacemi a citlivými údaji. Po chvíli doporučení odvolala, ale informace byla už ve světě ve všech médiích. Zdroj z okolí čínské ambasády v Praze nás už v lednu podrobně seznámil s kroky, které čínská strana má nachystány.

A minulý čtvrtek tyto informace byly nakonec uvolněny veřejně i čínskou stranou [3], ta totiž minulý čtvrtek zaslala na českou vládu ultimátum, že česká vláda musí do čtvrtka 14. února předat čínské straně všechny informace o údajné nebezpečnosti produkce firmy Huawei. Pokud společnost neobdrží uspokojivou odpověď a zůstane pouze u politických deklarací typu “potenciální riziko” nebo “mohlo by se stát”, nebo “Huawei by mohla spolupracovat s čínskou vládou”, potom čínská společnost je rozhodnuta hnát Českou republiku k mezinárodní arbitráži.

A pokud jde o arbitráž, nebude to vůbec žádná legrace. Čína ovládá arbitrážní komory v celé Evropě a česká vláda bez tvrdého důkazu o tom, že čínská firma úmyslně, prvoplánově a systematicky instaluje do svých zařízení např. zadní vrátka s kompletní obslužností takovýchto přístupů, potom reálně hrozí, že Česká republika bude muset zaplatit Huawei odškodné za poškození investic čínské firmy v ČR.

Navíc je zcela zjevné, že Čína by chtěla po české vládě uhradit nejen škody vyúčtované na území ČR, ale všechny škody, které česká vláda způsobila na mezinárodní scéně této čínské firmě, protože informace o tom, že premiér Andrej Babiš nařídil, že Úřad vlády ČR se musí zbavit všech zařízení Huawei, převzala všechna světová média, od Japonska, přes Evropu až po Spojené státy [4] a tyto informace mohly poškodit Huawei i v dalších zemích, což může Huawei naúčtovat při arbitráži české vládě. A dámy a pánové, tady nemluvíme o drobných, zde mluvíme o miliardách, ale nikoliv českých korun, nýbrž dolarů.

Výroky českých politiků proti Huawei mohou vyjít u arbitráže na desítky miliard dolarů vyčíslených škod

Česká republika podepsala v roce 2005 s Čínou bilaterální dohodu o vzájemné ochraně investic a součástí dohody, jak jsme už v lednu upozorňovali v našem zmíněném článku, je ochrana rovného přístupu k čínské firmě v ČR. Jakmile začala česká vláda a její členové a poradci vlády pouštět do médií výzvy a doporučení převzatá naprosto idiotsky od Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB), tak pověření pracovníci čínské obchodní komory v Praze ve spolupráci s právníky na mezinárodní právo začali nahrávat televizní a rozhlasové výroky členů vlády, začali stahovat z archivů záznamy vysílání České televize a dalších stanic, začali pořizovat soudní překlady do angličtiny a nyní po měsíci, podle informací naší redakce, má čínská strana zpracované důkazní podklady pro podložení žaloby v arbitrážním řízení.

Dušan Navrátil, šéf NÚKIB.

Není možné, aby premiér české vlády, ministři a poradci vlády veřejně vystupovali v médiích a veřejně vyzývali k diskriminaci čínské firmy Huawei, když jediným argumentem pro takovou diskriminaci je tvrzení NÚKIB o “potenciálním riziku” čínských výrobků této firmy. Tato hysterie už má své vyčíslené dopady. Čeští mobilní operátoři nově uvažují, že přestanou s Huawei spolupracovat [5] na budování 5G sítí, protože vybudování levné sítě 5G Huawei by operátora nakonec přišlo hodně draho, protože vládní orgány a složky státu by odešly od operátora, protože jeho infrastruktura Huawei by byla v rozporu s doporučením NÚKIB a v rozporu s doporučením vlády. A to je pro Huawei nebezpečná situace, která může zlikvidovat business Huawei nejen v ČR, ale ten proces se okopíruje z ČR do dalších 26 států EU, a to už je obrovský problém.

Vláda v pátek na krizovém jednání hledala viníka hrozící arbitráže, podle informací to chtějí hodit na hlavu šéfovi NÚKIB

Podle našich informací chce Hauwei udělat z ČR exemplární a výstražný příklad pro ostatní země EU, co se stane, když někdo bude diskriminovat Huawei. A je to logické. Pokud by ČR byla opravdu hnána před arbitráž, byl by to velký strašák pro ostatní vlády v EU, které by si uvědomily, že když budou šířit proti Huawei americkou propagandu a pomluvy, že jejich země mohou skončit u arbitráže úplně stejně. Čína tak nechce ponechat nic na náhodě a velmi rychle na tato obvinění reaguje protiútokem a hrozbou arbitráže. A jaký povyk a jekot to způsobilo minulý pátek na utajeném jednání vlády, to si nedovedete představit. Hledal se viník. Prostě klasika. Babiš ukazoval na šéfa NÚKIB Dušana Navrátila, v NÚKIB se naopak argumentovalo, že to byl Babiš, kdo vyzval k odstranění mobilů Huawei z Úřadu vlády, což převzala všechna světová média jako obrovskou senzaci.

Andrej Babiš na tiskovce o Huawei.

Číňané mezitím sčítali škody ve světe, zmařené zakázky ve světe, způsobené kroky Babišovy vlády. Páteční krizové jednání vlády o Huawei bylo utajené, protože Babiš chtěl vědět, jestli lze Huawei důkazně obvinit ze špionáže a instalování nějakých špatností do produktů této firmy, ale NÚKIB v utajeném režimu poskytl pouze data o potenciální snadnosti přístupu do servisních služeb technické podpory Huawei pro korporátní zákazníky, což nabízí všechny velké západní korporace pro své velké zákazníky. Technici Huawei mohou na dálku skrze autorizované rozhraní přistupovat k servisním službám infrastruktury výrobků Huawei.

Tyto přístupy jsou ale transparentní a smluvně dojednané. Američané zaslali do Brna na NÚKIB ale sérii dokumentů, kde ukazují, že tento vzdálený servisní přístup by v případě vypuknutí války mohl být neautorizovaně použit čínskou tajnou službou. To je ono zmíněné potenciální riziko. Jenže stejně to platí i o americké tajné službě, která má přístupy do amerických systémů Windows, routerů Cisco, produktů Apple, Google, Android atd. A jak uvedl Edward Snowden, americká NSA se nerozpakuje sbírat informace i o vlastních spojencích skrze tyto systémy.

Ne-Bakalův Deník N odpálil dezinfo bombu o odchodu Číňanů od Soukupa

Uvidíme, s čím přijde česká vláda ve čtvrtek tento týden, budeme to sledovat, ale znovu se ukazuje, že když česká vláda leze americkým partnerům do zadku s takovou intenzitou a tak často, nelze se divit, že sem a tam se někdo začne bránit a daňový poplatník to může nakonec zaplatit a zacvakat. Opět zde je vidět, že chybí hmotná zodpovědnost politiků, aby to byli oni, kdo za své výroky v politice a výzvy k zahození mobilů Huawei kvůli bezpečnosti, budou ručit svými vlastními penězi. Není totiž možné se zbavit konkurenta tím, že ho začnete na vládní a státní úrovni pomlouvat, a přitom s ním máte podepsanou smlouvu o ochraně investic. Co je to za diletanty na té vládě? Oni si fakt mysleli, že lze beztrestně obviňovat světovou mobilní jedničku na poli mobilní infrastruktury? To je důsledek toho, že nejsou kádry.

Deník N začal v ČR vycházet 28. října 2018.

A to, že nejsou kádry, platí i o českých médiích. Deník N totiž dnes zaútočil na Soukupovo mediální impérium, když serve přinesl informaci, že jeho firmy Empresa Media a Médea Group opouští čínská investiční společnost CEFC [6]. Informace vyděsila obchodní partnery Jaromíra Soukupa, některé věřitele a dokonce i mediální a inzertní partnery, kteří plánují na dlouhou dobu dopředu umisťování svých reklamních a propagačních kampaní.

Jenže, celé se to zdá být hoax. Jaromír Soukup totiž vydal tiskové prohlášení, ve kterém se proti této dezinformaci Deníku N ohrazuje [7], protože on má předkupní právo na všechny akcie svých partnerů, má o akcie zájem, pokud by byly na prodej, ovšem o žádném úmyslu společnosti CEFC Jaromír Soukup neví. Pokud by Číňané chtěli od Soukupa odejít, nejprve by to řekli jemu a ne někomu z okolí ne-Bakalova serveru Deník N, který začal fungovat 28. října minulého roku a je složený z bývalých redaktorů Bakalova mediálního impéria Economia a také z bývalých moderátorů a redaktorů České televize.

Soukup nevadil, dokud pouze bavil a uvolňoval tlak ve společnosti. Jakmile začal jít proti americkým partnerům a jakmile Izrael vyzval k tažení proti Číně, tak Soukup najednou vadí úplně nejvíc!

Deník N je totiž úplně celý napojený na Zdeňka Bakalu a George Sorose, jenom nikdo z nich nefiguruje ve statutárních orgánech deníku. Článek mapující pozadí vzniku tohoto deníku jsme přinesli zde. Je totiž zjevné, že Jaromír Soukup začíná někomu pořádně vadit. A řeknu vám, proč tomu tak je. Dokud Jaromír Soukup zval do své televize různé politiky a dělal estrádu, tak jeho televize a práce nikomu nevadila, protože politici se mohli u něho zadarmo zviditelnit. Jenže, jakmile Jaromír Soukup oznámil, že sám vstupuje do politiky, došlo k zásadní změně. Nejprve zrušil všechny své panelové diskusní a debatní pořady, jako byla např. Aréna Jaromíra Soukupa. Čeští politici najednou ztratili přístup do populárních Soukupovo pořadů. Jaromír Soukup si uvědomil, že by si v jeho pořadech politici dělali reklamu a vymezovali se proti jeho Hnutí LIST, které Jaromír Soukup zakládá. Jenže, to není pořád ten pravý důvod útoků na Soukupa v poslední době.

Jaromír Soukup.

Došlo totiž k zásadnímu posunu poté, co Jaromír Soukup začal na své televizi kritizovat USA a americké partnery. Začal útočit na ministra zahraničí Tomáše Petříčka, že leze Američanům do zadku [8]. Následoval i rozhovor s prezidentem Zemanem minulý týden, kde se Jaromír Soukup vymezil [9] proti Miloši Zemanovi ve věci Venezuely a uznání Juana Guaida dočasným prezidentem. Miloše Zemana upozornil, že to byly právě USA, které se podepsaly na humanitární krizi a vysoké inflaci ve Venezuele, protože v roce 2015 USA uvalily na Venezuelu sankce a ropa tak byla Venezuelcům prakticky k ničemu. A tyto výroky proti Američanům nesou najednou své červivé ovoce. Ta rychlost odvety amerických sionistů proti Soukupovi je neuvěřitelná.

Izraelský Šin-Bet varoval v lednu izraelskou vládu před čínskými investicemi a vzápětí došlo k potvrzení o propojení Jeruzaléma a Prahy. Jak nahoře, tak dole!

Už minulý týden oznámila RRTV, že zahajuje s TV Barrandov řízení o odebrání licence [10] kvůli tomu, že televize nevysílá zprávy několikrát denně, ale pouze jednou denně, a to před půlnocí. Předtím to ale nikomu nevadilo a dlouhá léta to RRTV přecházela bez povšimnutí. Jakmile ale Jaromír Soukup oznámil, že vstupuje do politiky a jakmile se začal otírat o americké elity a začal kritizovat pro-americký anální alpinismus některých českých politiků, tak najednou se RRTV probudila a začala konat. Ne, to není náhoda.

Jakmile se ukazuje, že Soukup se začíná otírat o americké zájmy v ČR, přichází okamžitě útoky, od RRTV a dnes i od ne-Bakalova Deníku N. A jak všichni víte, americké elity a neoconi jsou ve válce s Čínou. A kdo je dnes s Čínou, je nepřítel. Nepřítel č. 1 široko daleko. A pozor na Miloše Zemana a jeho neuvěřitelný obrat ve věci uznání Juana Guaida. Nikdo na alternativě si dosud nevšiml, že izraelská vojenská rozvědka Šin-Bet v lednu varovala izraelskou vládu před hrozbami, které představují v Izraeli čínské investice [11]. Varování tlumočil přímo šéf této rozvědky Nadav Argaman.

Nadav Argaman, šéf Šin-Bet

Uběhne doslova jen pár dní a Miloš Zeman uznává Juana Guaida ve Venezuele, kterého předtím uznal Izrael a v pořadu Jaromíra Soukupa dezinformuje o tom, že Nicolas Maduro byl odvolán venezuelským parlamentem a Jaromír Soukup mu zpochybňuje jeho tezi o příčinách inflace ve Venezuele a namítá, že to byly USA, které v roce 2015 uvalily na Venezuelu zničující sankce. Najednou proti Soukupovi jede Deník N dezinformaci, která poškozuje Soukupovy ekonomické zájmy. Co se to děje? Proč ta změna Zemanových postojů? A proč se RRTV probudila po letech nečinnosti?

No, protože Izrael v lednu skrze svoji rozvědku Šin-Bet zavelel k otevřené ekonomické válce proti Číně. A Miloš Zeman tak rázem musel řešit velké dilema, pro-čínský a současně pro-izraelský prezident si nakonec vybral jednu stranu, ihned zareagoval a uznal Juana Guaida, kádra izraelských sionistů. Když sionisté v Izrael zavelí, Miloš Zeman provede. Když sionisté v USA zavelí, George Soros a Bakalové provedou. Vůbec tak nejde o to, kdo je globalista, kdo je národovec, kdo je levičák nebo pravičák. Procesy se liší jen podle jedné zásady, jestli pracujete pro zájmy sionistů, anebo proti zájmům sionistů.

V překladu pro nechápavé, rozhodují zednářské zástěry. Kdo je vysokostupňovým zednářem, ten nemůže neuposlechnout komandaturu kabalistického stolce, pokud přijde rozkaz. A sionisté se rozhodli použít americkou ozbrojenou moc (nejen v Evropě!) k rozhodnutí vleklé války mezi židy a Židy. Proto se urychlují procesy řízení a proto rok 2019 přináší a ještě přinese takové nevídané zvraty. V tomto ohledu se můžeme dočkat i toho, že v blízké době Jaromír Soukup zruší ještě jeden pořad na své televizi. Protože ani prezident ČR nemůže dělat proti-čínské kroky ve světové politice a uznávat proti-čínské a současně pro-americké prezidenty v zemi, kde má Čína mamutí investice v ropném průmyslu. A není to možné ani na televizi v ČR, kterou kontroluje a financuje čínský kapitál. To je snad každému jasné.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email