Aeronet potřebuje Vaši pomoc – Poděkování!

Aeronet potřebuje Vaši pomoc – Poděkování!

Aeronet potřebuje Vaši pomoc – Poděkování!

Aktualizace 30-10-2015

Přestože zbývá do konce měsíce ještě jeden den, máme už dnes vybranou cílovou sumu pro zachování provozu AE News na měsíc listopad. Obrovské poděkování patří všem, kteří nepodlehli lhostejnosti a podle svých možností přispěli na provoz našeho portálu. Vybrali jsme dokonce o něco navíc, takže opět jako minulý měsíc, i tentokrát bude co přidat do našeho rezervního fondu na mimořádné výdaje. Jsme moc hrdí na to, že naší čtenáři nás podporují nejen morálně, ale i takto finančně. Věříme, že Vás nezklameme a doufáme, že i v listopadu zvážíte příspěvek pro náš server. Ještě jednou velké díky!

-VK-

Šéfredaktor AE News

=== Původní výzva ===

Naše redakce pravidelně v polovině každého měsíce bilancuje s upřeným pohledem na náš animovaný “teploměr” vybraných finančních příspěvků a čistě matematicky upadáme do zoufalství, protože polovina měsíce by měla znamenat plus mínus polovinu vybraných příspěvků na zajištění provozu našeho zpravodajského portálu na další měsíc. Ale jak to tak bývá zvykem, většina našich věrných čtenářů nechává zaslání svého příspěvku až na poslední dekádu měsíce, anebo dokonce až na poslední chvíli. Z našeho pohledu není důležité, kdy v rámci měsíce příspěvek přijde, ale to, aby vůbec přišel v období od 1. do posledního dne v měsíci. Polovina měsíce a průběžný stav na ukazateli vybraných příspěvků ovšem vždy vyvolává značné obavy.

Štědrost a podpora z předchozích měsíců je zavazující a dává nám v redakci naději, že ani tento měsíc na nás Vy, naši věrní čtenáři, nezapomenete. Přesto však uveřejňuji tuto výzvu, především pro nové čtenáře našeho serveru, kteří přibývají každý měsíc. Náš server je existenčně závislý na Vaší finanční pomoci, protože nejsme neziskovka napojená na penězovody EU, cizích ambasád, strýčků Sórošů nebo nadnárodních fondů. Fungujeme jen díky štědrosti a podpoře našich čtenářů.

ZUK3fff42_penize2.jpg

Za minulý měsíc bychom chtěli jmenovitě poděkovat těm, kteří se sami zmínili veřejně do komentářů pod články, že nám přispěli na provoz. Jsou to tyto přezdívky, resp. jména: Manicka, M, bantustan, Ivo Čáslavka, Bear, ioanes, Honza, Pavel, Alena UL, helianté, Frantisek a Jirka hory. Pokud jsme na někoho zapomněli, tak se omlouváme a příště to napravíme. Ostatní dárce neuvádíme, respektujeme jejich právo na soukromí, pokud si sami výslovně nepřejí být zmíněni v tomto jmenovitém poděkování. Poděkování jim však patří stejnou měrou!

Jsme v polovině měsíce a když teď píši tyto řádky, máme vysbíráno zatím jen něco okolo 28% z cílové sumy. Jménem redakce AE News a jménem všech autorů a spolupracovníků bych Vás chtěl proto poprosit, abyste do konce tohoto měsíce zvážili zaslání finančního příspěvku na zachování provozu našeho serveru příští měsíc, podle Vašich finančních možností. Příspěvky na provoz AE News můžete zaslat PayPalem, bankovním převodem v ČR a v SR nebo poštovní poukázkou na účet v ČR nebo v SR. Všechny informace najdete zde.

Lhostejnost je zabijákem alternativních a nezávislých projektů. Obvyklá představa, že …můj příspěvek přece nikoho nevytrhne, někdo jiný to za mně doufám zatáhne… je likvidační, protože takto si to řekne 99% čtenářů a server bude muset skončit. Štědrost má mnoho rozměrů, velikost pomoci je individuální a pokud by každý pravidelný čtenář přispěl podle svých možností částkou, která neohrozí finanční bezpečnost dárce nebo jeho rodiny, měli bychom už během prvních dnů v měsíci vybráno.

Osobní postoj a ochota podpořit skutečný alternativní projekt v dnešní nelehké době je výzvou pro každého čtenáře Aeronetu. Ne každý může jít na barikády, ne každý se může věnovat politice aktivně, ale téměř každý může, v rámci svých možností, podpořit alternativní projekt, který bourá bariéry mediálního konformismu, novinářské servility a dogma mediální mainstreamové presstituce a přináší informace ze zdrojů, které mají být veřejnosti a čtenářům, podle názorů elit v EU a v USA, utajeny.

AE News se za rok a půl své činnosti etabloval jako alternativní server č. 1 v České republice, který zahájil mohutnou vlnu vnitřního informačního odboje vůči bruselské a transatlantické propagandě, která ohrožuje bezpečnost, integritu a především budoucnost českého a slovenského národa v nové éře globalizovaného světa. Podpora našich čtenářů však byla a bude určující pro pokračování naší práce. Bez Vás a Vaší podpory totiž nepřežijeme.

Váš příspěvek totiž pomůže udržet v provozu víc, než jen náš server. Pomůžete zachovat naši společnou komunitu, autorský tým, zajímavé diskuse a svobodný publikační prostor. Za Vaši podporu a finanční příspěvky zaslané do konce tohoto měsíce předem opravdu moc děkujeme, protože bez Vaší pomoci se neobejdeme.

Za redakci

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
AlenaUL
Návštěvník
AlenaUL

jsem ráda, že se povedlo opět vybrat částku na provoz… zdravím všechny do redakce a děkuji za jejich čas, který nám věnují… AlenaUL

rad
Návštěvník
rad

Prosim Vas nemuzete udelat kolonku, kde by se zobrazovalo treba 20 poslednich clanku. Nejsem sam, kdo ma s clenenim stranek problem. Proste tohle je chaos. Nechceme nic jineho, nez videt co pribylo. Takhle se neorientuju a co slysim, ma s tiom problem vetsina. Je potreba dat razeni dle casu, nic vic!!! Tak je to naprosto vsude. Nevim proc se chcete lisit

hajnej
Návštěvník
hajnej

upozornuji všechny elektronické přispěvatele, že opera nechce komunikovat, dokonce mě nejde ani napsat zprávu pro aeronet. u mozily je to bez problémů

Petr
Návštěvník
Petr

Nastavil sem trvaly prikaz na 50 kc kazdy mesic 🙂

vivic
Návštěvník
vivic

něco málo jsem poslal …