Aeronet opět ve čtvrtletní zprávě Ministerstva vnitra ČR

Aeronet opět ve čtvrtletní zprávě Ministerstva vnitra ČR

Aeronet opět ve čtvrtletní zprávě Ministerstva vnitra ČR

Jak nás do redakce dnes večer upozornilo několik čtenářů, v čerstvě vydané čtvrtletní zprávě ministerstva vnitra o stavu extremismu v ČR [1] opět figuruje náš server Aeronet. Náš portál je ve zprávě zařazen mezi tzv. ústřední servery, které podle vnitra prý v ČR šíří paniku a strach ve společnosti (ohledně migrantů). Kromě nás zmiňuje zpráva ještě ruský server Sputnik. Výroční zpráva se opět omezuje na klasické škatulkování levice/pravice, přičemž migrační krize jasně ukazuje, že toto téma vnímají stejně voliči z celého politického spektra.

Aeronet přináší informace bez obalu a důsledně informujeme nejen o problematice uprchlíků, ale i o dalších vnitropolitických a zahraničních souvislostech. Redakce Aeronetu odmítá označení a nálepku serveru, který by měl cokoliv společného s extrémismem, pokud tedy za extrémismus není považováno vlastenectví a boj za zachování české kultury a národní identity v tzv. Nové Evropě, která má mít podle světových elit charakter multikulturního souručenství prostoupeného militantním islámem a má být charakterizována chudou střední třídou a transformací vyspělé ekonomiky a společnosti do neofeudalistického evropského systému, kdy občané, státy a jejich národy budou nevolníky ve svých vlastních zemích pod diktátem Bruselu a světových globalistických elit.

a1ee94ec343cbfd09fe6f77497f9_w700_h468_gf69b13e488df11e3a138002590604f2e.jpg

Server Aeronet, který pod značkou AE News je na českém internetu již rok a půl, se za dobu svého provozu etabloval jako alternativní server č. 1 v České republice. Díky naší nezávislosti můžeme přinášet čtenářům informace, které nikde jinde na českém mainstreamu nenajdou. Náš server se opírá o podporu občanů ze všech společenských vrstev, od studentů až po důchodce, kteří nejsou žádní extrémisté. Extrémismus je, když polonazí lidé vyjdou do ulic s barevnými transparenty a imitují pohlavní styk před malými dětmi, které jdou zrovna s maminkou kolem jejich průvodu. Extrémismus ale není strach táty, aby jeho dcera nebyla znásilněna kvůli tomu, že prošla okolo muslimské ubytovny v minisukni. Extrémismus není odpor vůči kvótám na uprchlíky, které do Evropy a jmenovitě do Německa zvala německá kancléřka a nikoliv Češi. Extrémismus není požadavek, aby se přistěhovalci přizpůsobili evropské kultuře a evropským pravidlům.

Nálepkování serverů je mediální zkratkou, jak vyřešit odpor ve společnosti proti islamizaci Evropy. Každý, kdo hlasitě dá najevo odpor proti multikulti společnosti, je označen za extrémistu. Pokud je to tento případ, proč se Aeronet dostal opět do čtvrtletní zprávy ministerstva vnitra, potom je to naprosto v pořádku. Potom asi opravdu jsme extrémisté, jakkoliv je to naprosto absurdní.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Alkid
Návštěvník
Alkid

Pro psychopaty, kteří chtějí pozabíjet co nejvíce lidí po celém světě a zbytek zotročit jsou lidé, kterým se to nelíbí, z logiky věci extrémisté.
Když těmto psychopatům prošlo září 11.01, Afghánistán, Irák, Lybie, uprchlická krize, atd.. myslí si, že mohou vše.

doktor
Návštěvník
doktor

Jsem poctěn, že jsem měl možnost občas přispět komentářem. Děkuji.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Začalo grandiózní cvičení NATO. S jakým výsledkem uvidíte tady. Toto na maistreamu neuvidíme. Slavná US armáda… Bez mozku a invence, i já bych věděla, jak dostat ty Humvee z písku…
https://www.youtube.com/watch?v=iMkcGDKYQ2A
https://www.youtube.com/watch?v=mC3Lh-smsmM

Jan
Návštěvník
Jan

Aktuální vláda (tedy i ministerstvo vnitra) nemůže být nazývána “českou vládou” a to z jednoho prostého důvodu. Prosazuje zájmy cizích mocností proti zájmům českého národa.
Tím pádem je to co deklaruje čtvrletní zpráva MV irelevantní.

zejdl
Návštěvník
zejdl

Pokud vás režim označuje za extrémisty, znamená to jediné – děláte to dobře! Jen tak dál!

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Je to skvele receno ale ja bych to uplne zestrucnil do jedne vety: Syrie byvala pekna multi – kulti zeme a dnes vidime nazorne jak dopadla. Takze Evropa ma na co navazat – nakonec, nerekl Obama ze “model ktery byl pouzit v Lybii (proxy-valka) se bude uplatnovat i nadale” ?

Kodl
Návštěvník
Kodl

Sputnik, jo ? Tam se o uprchlících píše minimálně.

bantustan
Návštěvník
bantustan

František Bakule by z takové reklamy MĚL RADOST… https://www.youtube.com/watch?v=e9-6l9izhZc

mareciino
Návštěvník
mareciino

Absolutne krasna a logicka obhajoba dobrej veci! Aeronet, mate moju podporu! Pokial ministerstvo vnutra ceskej republiky odsudzuje prirodzeny pud sebazachovy cloveka, ktory sa prejavuje rozumnym a logickym zhodnodnotenim neunosnej situacie s migrantmi a jej nasledkov, vykonava tym boj proti samotnym obcanom svojho statu a ich obcianskej a kulturnej prislusnosti ku VLASTNEJ krajine a stabilite spolocnosti v nej!!! Ludia, ktori zastavaju vysoke politicke funkcie a napriek tomu skodia svojim obcanom tym, ze dopustia rozvratenie prirodzenej Caskej alebo Slovenskej spolocnosti (tymto sposobom uz mozno aj o 20 rokov, kedy mimochodom akurat dospeju moje deti), su odsudeniahodni a cinia vlastizradu!!! Pomoc migrantom ma byt poskytnuta (aj s nasou solidaritou) priamo v ich znicenej krajine, pripadne v najblizsej vedlajsej, v ktorej nezuri vojna!!!Ceska a Slovenska vlada sa nemali zastavat(popripade zamlciavat) aktivit NATO, ktorych nasledkom bol absolutny moralny a spolocensky rozpad Syrie, Lybie, atd.!!!Kazdy stat by mal najst vynnikov za vzniknutu situaciu a odsudit ich. PROBLEMOM DNESKA NIEJE AERONET, PROBLEMOM DNESKA SU MORALNE ZBERBY V CELE VLAD A NADNARODNYCH ORGANIZACII!!!a ak je v nejakej sprave rozoberany prave AERONET, je to akt obrovskeho strachu istych ludi z toho, ze obcanom je priblizovana cela, hola pravda…