Poděkování – Aeronet je velká rodina, která drží pohromadě i v těžkých...

Poděkování – Aeronet je velká rodina, která drží pohromadě i v těžkých dobách. Jak skončí měsíc duben?

Aeronet je velká rodina, která drží pohromadě i v těžkých dobách. Jak skončí měsíc duben?

Poděkování

Jménem redakce bych chtěl poděkovat všem čtenářům Aeronetu, kteří i v dubnu přispěli svými dary na náš provoz. Cílovou částku se i tentokrát podařilo vysbírat celou. Je to neochvějný důkaz, že rodina čtenářů okolo našeho serveru drží pospolu, navzdory útokům a propagandě proti našemu serveru. Díky za podporu a nezapomeňte prosím, že i v květnu potřebujeme Vaši pomoc. Ještě jednou děkujeme!

============

Původní výzva

Ačkoliv už šéfredaktor před pár dny ve svém článku na toto téma napsal pár vět, chtěl bych jménem redakce touto cestou nejprve poděkovat všem našim věrným čtenářům AE News, kteří nám již tento měsíc přispěli na zachování provozu Aeronetu zasláním svého finančního daru. A zároveň bych chtěl tímto poprosit všechny ty, kteří zatím vyčkávají, aby i tento měsíc zvážili zaslání svého finančního příspěvku, pokud je to samozřejmě ve Vašich možnostech. Každá finanční částka pomáhá, v celkovém úhrnu totiž mnoho menších částek nakonec dává dohromady objem, který nás přiblíží k cílové sumě na našem modrém animovaném ukazateli. Nespoléhejte prosím na to, že tento měsíc se to bez Vás obejde. Lhostejnost opravdu zabíjí nezávislé projekty.

Řešíme každý měsíc otázku, jak to dělají všechny ty neziskovky, že jim cizí fondy a hodní strýčkové Sórošové sypou peníze horem dolem, a přitom jejich jediná aktivita jde proti zájmům lidu a národa. Znamená to snad, že kdo nerozvrací za peníze cizích fondů vlastní zemi, tak musí skončit? Věříme, že tak to není a nebude. Nás totiž nesponzorují fondy, ani ambasády, ale pouze čtenáři. Nepotřebujeme milionové rozpočty pro desítky zaměstnanců, jako mají neziskovky. Svobodný publikační a diskusní prostor je v rukách čtenářů. Naši pravidelní čtenáři to vědí, že jakmile se blíží konec měsíce, je potřeba pomoci AE News. Tyto výzvy tak mají za úkol připomenout hlavně novým čtenářům, kterých stále přibývá, že AE News není neziskovka. Náš provoz stojí a padá s finanční podporou Vás, našich čtenářů. Nás nemůže zabít mainstream, ale lhostejnost čtenářů zcela určitě.

Díky za Vaši podporu a za to, že nebudete lhostejní ani tentokrát. Do konce měsíce zbývá 9 dnů, spoléháme na Vaši pomoc. Přispět AE News můžete na této stránce. Ještě znovu pro jistotu upozorňujeme přispěvatele ze Slovenska, že jsme od 1. Apríla na Slovensku změnili banku, takže pokud jste měli nastavený trvalý příkaz na náš starý účet u Slovenské Spořitelny, tak ho prosím zrušte a nastavte nový trvalý příkaz na náš nový účet u slovenské Fio Banky. Moc děkujeme!

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jan Hofírek
Návštěvník
ememeska
Návštěvník
ememeska

Osobne mi nejelegantnejsi zpusob platby prijde cestou SMS. Ale treba jsem v tom sam, nevim, tak se chcui jen zeptat, zda- li je nas takovych vice a zda- li to neni9 pro administraci zbytecna prace navic.

Mexdex
Návštěvník
Mexdex

Dobrý den, velmi rád Vám přispěji. Díky jen tak dál.
Ps.: uvítal bych možnost zasílat příspěvky přes PAYSAFECARD

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
Michael Chertoff
Návštěvník