AE News spouští diskusní platformu

AE News spouští diskusní platformu

AE News spouští diskusní platformu

Někteří z vás už si určitě všimli, že na našem serveru v nabídkové liště přibyla nová položka “Diskuse“. Ano, spustili jsme pro naše čtenáře novou necenzurovanou diskusní platformu, kde můžete sami zakládat diskusní vlákna a diskutovat o aktuálních politických problémech, o událostech ze světa, ze sportu, můžete psát o svých zájmech anebo se můžete v poradně obracet na ostatní diskutéry s otázkami na problémy, se kterými si nevíte rady.

Diskuse jsou zcela volné, nemoderované (tedy s výjimkou Akismetu a stížností na porušení diskusních pravidel) a můžete diskutovat o událostech, sami zakládat diskusní témata a vyjadřovat se k problémům. Pokud máte pocit, že jiné diskusní servery vás omezují, zkuste naše diskuse.

V čem se liší Diskuse od komentářů pod články na AE News? Ve dvou věcech. Za prvé, pod články můžete v komentářích psát pouze na zadané téma, zatímco v Diskusích si můžete sami založit vlastní téma a rozběhnout pod tématem diskusi. A za druhé, diskuse narozdíl od komentářů vyžadují vytvoření uživatelského účtu na AE News, což je otázka 60 sekund, vyžadována je přezdívka a e-mail, na který Vám přijde přihlašovací heslo. V diskusích poté můžete vkládat videa, obrázky a diskutovat volně o aktuálních tématech, o kterých třeba ještě na AE News nemáme samostatný článek.

Naše diskutéry neomezujeme. Můžete do diskusí vkládat embedovaná videa z YouTube, můžete do příspěvků přetahovat obrázky z webu pomocí “Drag and Drop” funkce, můžete text formátovat pomocí BBCodes. Stačí si projít v diskusích sekci “Readme”, kde se dozvíte vše potřebné.

Diskusní platforma AE News běží v Beta režimu, různé bugy se můžou objevit, takže mějte strpení. Pozvěte své kamarády, dejte vědět ostatním, že pokud chtějí svobodnou diskusi, ať vyzkouší AE News Diskuse. V diskusích rádi uvítáme Čechy i Slováky.

Chtěl bych jenom upozornit, že necenzurovaná diskuse neznamená diskusi bez zásahů administrátora. Přečtěte si prosím v diskusní sekci “Readme” pravidla pro diskuse. Za celou redakci AE News vám přeji skvělé debaty a příjemný pokec.

-Admin-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pozorovatelka
Autor

AENews začal fungovat 1. července 2014, v provozu tedy je pouze několik týdnů. Některé jeho články za tu dobu už mají více než čtvrt milionu přečtení, viz např.
https://aeronet.cz/news/zdeseni-a-sok-ve-fedu-nemecko-potichu-planuje-vstup-do-sdruzeni-brics-ktere-ovlada-rusko/
Kromě toho, že za ten krátký čas se AENews dostal do žaludku některým českým médiím, viz
https://aeronet.cz/news/aeronet-v-hlavnich-zpravach-tv-nova-proc-aeronet-vadi-mediim/
dnes s potěšením kvituji, že se stal i portálem oficiálně šířeným, společně s odkazy na zde zveřejňované články ho najdete na stránce zde:
http://pravednes.cz/other.news

Za sebe sekci “Diskuse” velmi vítám, podobným psaním jsem na jiných stránkách začíala vykřikovat své vidění současného světa (právě jsem zjistila, že tam mám ban 😉 ), na těch stránkách to ovšem, k mé lítosti, končívalo ve ztracenu (ban tedy nevadí, není o co stát). Zde psaní nejen že ve ztracenu nekončí, ale k mé radosti je zdejší server potvrzením, že stále více lidí odmítá vymývání mozků jednostrannou propagandou mainstreamových médií a že davy nejsou nejsou až takové ovce, jak se mnohdy zdá.

VK veliké poděkování a přání dalšího zdaru!

wsgh
Návštěvník
wsgh

To je super. Stranka moc fajn, ale totalne neprehledna. Chtelo by to jednoduchy tematicky seznam a ne rotujici billboard… Pri tak omezenem poctu clanku, mozna i zrusit rozdeleni do tematickych okruhu…