AE News nově akceptuje i Bitcoin

AE News nově akceptuje i Bitcoin

AE News nově akceptuje i Bitcoin

Na základě četných dotazů a žádostí jsme pro naše čtenáře připravili zcela nový způsob, jak nám můžou přispět na provoze AE News. Od tohoto okamžiku akceptujeme také Bitcoin, takže pokud znáte a používáte tuto kryptografickou měnu, můžete nám přispívat i touto cestou. Podařilo se nám v Holandsku zajistit banku, která bez problému zpracovává příchozí platby od bitcoinových směnáren a operátorů, takže dokud bude používání Bitcoinu v EU legální, můžeme akceptovat příspěvky a dary od naších čtenářů i v Bitcoinech. Adresu účtu a QR kód najdete na naší Donate stránce zde. Pokud jste tedy četli mojí redakční výzvu a chtěli jste absolutně anonymní způsob zaslání příspěvku, tak Bitcoin je v tomto ohledu to nejlepší řešení.

Extremely_Volatile_Bitcoin.jpg

Pokud nerozumíte fungování Bitcoinu a připojený odkaz na video na Donate stránce s popisem založení peněženky Vám nepomohl, tak požádejte někoho ve svém okolí, aby Vám pomohl peněženku založit a naučil Vás, jak provádět základní operace, jako jsou posílání a přijímání Bitcoinů. Pokud z jakéhokoliv důvodu nemůžete nebo nechcete přispívat AE News bankovním převodem, PayPalem nebo poštovní poukázkou, potom je Bitcoin jedinou cestou, jak zcela anonymně a bezpečně přispět našemu portálu.

Za všechny dary a příspěvky (nejen v Bitcoinech) předem moc děkujeme!

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jolek
Návštěvník
jolek

konecne!!:))) at se dari!

jolek
Návštěvník
jolek

kocne!!!!!:) bitcoiny jsem ochoten a rad posilat!! at se dari!

vivic
Návštěvník
vivic

tak na nějakejch 10 točenejch (v ČR) pro admina a VK jsem poslal 🙂

Robert
Návštěvník
Robert

Uděláte pak nějakou statistiku, anonymní, kolik lidí platí paypalem, převodem a kolik bitcoinem a nějaký žebříček, aby bylo viděl, zda přispívá deset nebo sto lidí a jakou částkou. Docela by mě to zajímalo a dle toho bych se také rozhodoval, co mam používat a kolik přispět.