Poděkování – AE News na sklonku měsíce, Velikonoce na krku a teploměr...

Poděkování – AE News na sklonku měsíce, Velikonoce na krku a teploměr přežití ukazuje klinickou smrt?

Poděkování

Děkujeme všem čtenářům, že na nás nezapomněli a pomohli nám i tento měsíc. Vybrali jsme cílovou sumu za tento měsíc, a dokonce i něco navíc, takže bude opět co přidat do našeho rezervního fondu pro mimořádné výdaje. Opět se ukázalo, že komunita AE News je jedna velká rodina, která drží při sobě. Ještě jednou velké díky za celou naší redakci!

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

============================================================================

Původní výzva

============================================================================

AE News na sklonku měsíce, Velikonoce na krku a teploměr přežití ukazuje klinickou smrt?

Dnes jsem si všiml, že už máme v kalendáři dvacátý den v měsíci a zítra startuje poslední dekáda. Na krku jsou Velikonoce a pletení pomlázek a pečení beránků z piškotového těsta (nebo spíš jejich kupování, protože to těsto je nějaký divný, když se to dělá doma). Náš server ale slavit asi nebude, protože teploměr našeho přežití v podobě modrého ukazatele vybraných finančních příspěvků se 10 dnů před koncem měsíce potuluje hrozivě okolo 27% a z rozpočtového hlediska jsme tak de facto ve stavu klinické smrti. Pokud si vzpomínám, minulý měsíc jsem tady už psal na stejné téma, a protože naši čtenáři moji výzvu akceptovali, tak bych touto cestou chtěl tuto prosbu opět zopakovat.

x56dd966457a45-annabea-blog.jpg
Veselé Velikonoce všem čtenářům AE News a malá prosba kvůli “teploměru”…

AE News zcela závisí na finanční podpoře našich čtenářů. Pokud v době Velikonoc Vám po nákupech stáda piškotových beranů a nákupu řetězové pily na pokácení vrby (abyste z ní mohli oholit větve a vyrobit 15 cm pomlázku v počtu 1 kus, pozn. osobní zkušenost) zbudou nějaké peníze, zvažte prosím jejich použití na bohulibý účel zachování provozu našeho portálu, na kterém (jak alespoň všichni v redakci doufáme) se vám líbí. Přispět můžete na této stránce několika způsoby, Paypalem, bankovním převodem v ČR a v SR, poštovní poukázkou na účet v Česku nebo na Slovensku a nově také akceptujeme Bitcoin.

Máme na AE News velkou rodinu čtenářů, během několika hodin bychom měli mít teoreticky vybráno 100% z cílové částky první den v měsíci, ale čtenáři čekají až na poslední chvíli, anebo si nevěří. Takže znovu zopakuji výzvu, abyste nepodceňovali význam Vaší pomoci. Každá částka od Vás nám pomáhá. Projekt našeho formátu nelze provozovat bez pravidelné pomoci z kasiček, prasátek a peněženek čtenářů. Všem, kteří tento měsíc už přispěli, moc děkujeme.

Dovolte mi, abych vám všem jménem redakce popřál Veselé Velikonoce a doufám, že AE News zde bude i příští měsíc, a že teploměr našeho přežití se do konce měsíce vyšplhá až na 100%, nebo i o něco dále. Pohoda na AE News je naší společnou prací a jsme moc rádi, pokud se Vám AE News líbí a čtete nás pravidelně.

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Díky všem, jedeme dál..
Před Pravdou nikdo neunikne!

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

Dobrý večer všem. Připojil jsem se dnes s finančním příspěvkem podle svých možností. Povšimnul jsem si pravidelnosti v útočných projevech autora Vabio, který ještě před několika dny na jiných místech Aeronetu, psal o tom, jak EGO považuje za něco jako rakovinu a radil k jeho rozpouštění. On ale opravdu ve svém článku píše něco jiného než sám koná. Projevil dokonce potřebu zaobírat se mou pozicí člověka na okraji společnosti, ke které se přiznávám. Pročetl jsem ještě další diskutování autora/autorky Vabio s jinými lidmi, během posledních dnů, a vždy tam byla zřetelná potřeba útočit na každého z diskutujících ve chvíli, kdy Vabio neuměl a nebo nemohl odpovědět na jasně položenou otázku. Možná, je Vabio rozehrávač. Možná, má pravdu pan Jebatec a potom tedy klobouk dolů před jeho schopností okamžitě odhalit skutečnou podstatu zdroje, odkud pramení psané skutky autora Vabio. Tak už jsem zkonstruován, že se snažím hledat to dobré i na tom nejšpatnějším. Je to základ filosofie zákonitostí Proměn. Neznám přesnou odpověď o autorovi Vabio. Odmítl se vyjádřit na mé otázky v reálném místě. Pokud však opakovaně vnímám, že projevy jeho bytí, se zakládají na tom, že rozpouští EGO u jiných lidí, a to své EGO si touto činností posiluje, potom opravdu vnímám, že tady, na Aeronetu, něco hraje falešnými tóny. Děkuji za to, že jsem s Vámi všemi směl sdílet. Včetně Vás, autore Vabio. Děkuji paní Pozorovatelce, děkuji paní Čtenářce, děkuji paní Tana, děkuji paní Lence, děkuji panu šéfredaktorovi, děkuj panu Administrátorovi, děkuji panu Baťovi, děkuji panu Zemánkovi, děkuji panu Bandustanovi, děkuji panu Fenclovi, děkuji všem ženám a všem mužům, jejichž jména v tomto místě neuvádím celá. Všichni jste mne velmi inspirovali svou přítomností a svou odvahou ke hledání cesty k Lásce a svými projevy na Aeronetu. Panu Jebatec děkuji za to, že správně ukázal na podprahové ovlivňování v článku. A na Vaše poukázání se ozval právě pan Vabio ač jste o jeho jménu nepsal. Pane Jebatec, děkuji ještě jednou, svým rozhodným postojem a následnými reakcemi v diskusi, jste mi pomohl otevřít oči. Opravdu, jsou příjemnější činnosti ke kterým byly lidské bytosti stvořeny, než ztrácet čas se zpětnými vazbami při hrátkách s čertem. Možná někdy na shledanou. Přeji Vám krásné bytí a odvahu být šťastný z hledání Lásky v sobě. Po odlivu, vždy přijde příliv…. Jaromír Štěpán

Vabio
Návštěvník
Vabio

Milý pane Štěpáne, na svůj názor máte plné právo, ale bylo by skvělé, kdybyste též mohl uvést, kde konkrétně bylo to moje odmítnutí se vyjádřit na Vaše otázky v reálném místě?

Nerozpouštím ego u jiných lidí, protože to není možné. Pouze mohu poukázat na určité skutečnosti, což občasně činím. Zda to máte projev utužování mého ega, to je Váš úhel pohledu. Pokud se Vás něco ode mně dotklo a způsobilo Vám to nepříjemný vnitřní pocit, tak v duchu oněch tří bodů uvedených v mých článcích je to Váš problém a já s ním nemohu nic dělat, to je čistě a jen Vaše věc.

Pokud budete tak laskav a dáte odkaz na to odmítnutí, tak budu rád. Jestli jsem něco přehlédl, tak nemám problém dodatečně se k tomu vyjádřit. Děkuji Vám.

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

Pane Vabio, mohu Vám pomoci. Vy, odbornou pomoc potřebujete. Jste nadaný, dobře Vám půjde vysvobození ze zajetí v labyrintu, do kterého jste se dostal.. zlinek@centrum.cz

LCZ
Návštěvník
LCZ

Pane Vabio, naprosto souhlasím s panem Štěpánem.
Mám pocit, že právě s tím EGEM, které tak zatracujete a chcete rozkládat jako největší zlo (viz vaše dřívější, mnou komentované vyjádření), s tím asi nejvíce bojujete, protože nevíte, jak se k němu dostat. S EGEM se člověk rodí, a pokud je narušeno, pouze ODVAHOU s POKOROU a LÁSKOU se dá přivézt zpět.
A dovolím si k uzavření, místo mého vyjádření k vašim příspěvkům, citovat Vás:
“Pokud se Vás něco ode mně dotklo a způsobilo Vám to nepříjemný vnitřní pocit, tak je to Váš problém a já s ním nemohu nic dělat, to je čistě a jen Vaše věc.”
Možná jste svými příspěvky odhalil víc, než jste mínil……

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Jste hrdina. Upřímný člověk. A naopak.
Díky 🙂

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

děkuji, můj dojem je takový, že hrdinou jste Vy, pane Fencle, stejně jako každý, kdo na Aeronet zavítá s otevřenou myslí a srdcem (hrdinové jsou i ti návštěvníci Aeronetu, kteří zde přicházejí s nevyjasněnými emocemi, ba i včetně těch, kdo přicházejí s maskovanými cíly)

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Z jakého důvodu jste na okraji společnosti?

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

dnes v noci odpovím, pokud zde tato diskuse ještě bude

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Klidně i později, diskuze zůstane pod článkem napořád, akorát bude chvíli trvat ho najít, až nebude na titulce.

LCZ
Návštěvník
LCZ

Milý pane Štěpáne, zůstaňte, prosím, i na Aeronetu.
Vaše příspěvky JSOU, na rozdíl od Vabia, OBOHACENÍM.
Vabio je rozkladač, a bohužel z něj mám pocit, že si ani není schopen připustit, že má někým/něčím přeformátováno to jeho “rozpuštěné” EGO ( které mu zjevně chybí, a nahrazuje sebeujišťující doktrínou).
Mimochodem toto bývá ne vlastní vinou těchto lidí, ale většinou absencí pevného, láskyplného dětství, která je příčinou nejistoty, a tudíž celoživotního hledání pevného bodu , bezpečí, a svého místa ve vesmíru.
Pane Štěpáne, zkuste jeho příspěvky přehlížet touto optikou, a těším se na další vaše inspirativní příspěvky. Díky,L.

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Situlace vypadá vážně a proto jsem na záchranu webu poslal cca 100 Euro. Po přípisu moji platbu zde v diskuzi prosím potvrďte, je jasně identifikovatelná i zprávou pro příjemce. Rád bych totiž vyloučil nějaké nelegální zásahy do plateb od systémových prostitutů přímo z finančního sektoru, protože propad ve výběru peněz tento měsíc vypadá krajně neuvěřitelně, až podezřele.

Jestli se web podaří udržet, tak od dalšího měsíce zde již nechci číst žádné biblické, neokřesťanské, jehovistické, scientologické, New Age ani jakékoli jiné podprahové propagandistické sračky. Jen tvrdou realitu, politiku a fakta, maximálně tak nějakou tu astrologii. Žádné bláboly obskurních podivínů, snílků a fantastů většinu lidí stejně nezajímají, maximálně tak naserou pravidelné donátory.

Pozorovatelka
Autor

Za sebe: za 1) veliké, veliké poděkování! A za 2) kousek té astrologie mám nachystaný právě na dobu Velikonoc, ale věřím, že ze zcela faktologického pohledu v tom smyslu, proč nám byl vnucen kalendář solární, zatímco takřka všechny kultury se řídí kalendářem lunárním! A právě s biblickou tématikou je dle mého toto téma velmi aktuální, obzvláště proto,že si myslím, že spoustě zastánců Bible nedochází, proč má rok 12 měsíců, ač by jich měl mít 13 a a proč byl světu rozhodnutím Vatikánu vnucen gregoriánský kalendář. Ještě jednou za sebe veliké díky – nechce se mi přijít o tento publikační prostor a věřím, že s podporou, jako je právě ta Vaše, i nadále vydrží!. Mějte se jen a jen pěkně 🙂

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Vy paní přece ve svých článcích neoslavujete Bibli jako nositelku nějaké absolutní pravdy o našem světě a civilizaci, jak s oblibou píší někteří křesťanští fanatici, pro které je ale zatěžko za masovou propagaci toho svého -ismu poslat aspoň 100-200 Euro, ale naopak ji podle mě podrobujete tvrdému investigativnímu zkoumání a to je si myslím v pořádku.

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Vetkněte si své jistě čistě vydělané a natištěné peníze… Víte, kam.
Toto je svobodná platforma, kterou nebudete korumpovat omezováním jejího záběru. Dost udělali, aby takový plevel vykořenili ze společnosti, tak jim za to ta vaše čuňačinka nestojí.
Hambáři!
Oni to nepřijmou…

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

To potvrzení zveřejněte, prosím, ať víme, na čem jsme… 🙂

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Já osobně bych Vás všechny podobné už dávno vyhnal klackem stejně, jako Ježíš Kristus vyhnal penězoměnce z chrámu:

Byly blízko židovské velikonoce a Ježíš se odebral vzhůru do Jeruzaléma. V chrámě zastihl prodavače býčků, ovcí a holubů i směnárníky, jak tam sedí. Tu si udělal z provazů důtky a vyhnal všechny z chrámu i s ovcemi a býčky, směnárníkům rozházel peníze a stoly jim zpřevracel a prodavačům holubů řekl: „Jděte s tím odtud! Nedělejte z domu mého Otce tržnici!“

Vabio
Návštěvník
Vabio

Vyhnat a udržet názorovou čistotu … s takovým přístupem by AEnet již dávno nebyl, ale VK v tom má oproti Vám milý Jebatče poněkud jasněji, naštěstí pro nás všechny.

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Všechno nám zajisté nejbližší budoucnost velmi ráda ukáže.

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Ten citát přece přesně sedí na vás, ne? 🙂

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Žádná veřejná platforma není zadarmo pane, založte si vlastní neokřesťanský web a uvidíte sám. Do místních diskuzí si nablijte jak je libo a to Vám musí bohatě stačit, ale na články s podprahově manipulativními náboženskými tématy na 99% nadobro zapomeňte. Váš čas a vliv již nadobro minul. Ješíš Kristus by se musel minimálně poblít, kdyby některé ty biblické konstrukty musel číst.

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Jako provokačka OK. 🙂
Jestli to ale myslíte vážně, pak setrvejte ve zdejších diskusích, protože přesně takového protivníka je tu potřeba.
Jak jste přišel na to, že lidé jsou tak tupí, aby jim někdo něco předžvykoval a “chránil” je vaší metodou? Nevíte, že tato metoda vede do řiti, ve které už skoro jsme? Jste Murdoch, Bloomberg a podobní slovutní “vydavatelé”? Sám navrhujete cenzuru? Oklikou? Sám navrhujete klapky na oči? Vymezený koridor? Jako mainstream? Čeho se bojíte? Že vám vaše ovečky s těmi správnými názory někdo přetáhne? Kde jste ty peníze vzal? Jsou čestně vydělané? Jdete po jejich stopě? Vy jste si to tady teď prostě koupil? Mě neodpovídejte, nejdřív odpovězte sám sobě.
Chcete fakta? Tak raději nastražte uši, protože se budou dít věci. Ale na to je potřeba absolutně svobodného fóra, jakým je AENews. Kdyby ty peníze od vás za těchto podmínek s díky přijali a nechali by se tím ovlivnit ve svém konání, jednalo by se o omezující hrubý zásah.
Existují fakta – faktičtější než všechna, co znáte – neboť leží daleko za hranicí vaší představivosti a zdejší autoři to dobře vědí (možná, že i vy a jde vám o dobrou věc). A tato fakta jsou vámi navrhovanou metodou cenzurována. Dva tisíce let.
Pokud je váš výlev opravdu autentický, jste na špatné adrese.

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Mě zajímá pouze čistá pravda a toto není žádná “provokačka”, je to real a na vše jste si vlastně odpověděl sám sobě i všem bystým čtenářům, kteří umí číst mezi řádky musí být jasné, jaké síle ve skutečnosti sloužíte (třeba nevědomě, ale to není omluva). V diskusích biblicko-křesťanských fanatiků jsem byl aktivní i dříve a má práce je zdá se u konce, takže žádné další velké diskuze se mnou nebudou. Mě nezajímají žádné ovečky, každý půjde s kůží na trh sám za sebe, stejně jako já. Před pár okamžiky kulminoval úplněk (ve vahách) a to je jako každých 28 dní čas, kdy má Ďábel nad lidmi, stejně jako nad svými služebníky největší moc. Proto můj útok na samou podstatu temné moci zosobněné všemi možnými náboženskými fanatiky co jich je, v čase největší síly Ďábla ukázal, že již není schopen adekvátně odpovědět a slábne. Takže s Bohem a šáteček.

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Já “jen” nechci omezování diskuse. To je ode mě ryze ďábelské 🙂

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

O žádném omezování svobné diskuze zde napadlo ani slovo či náznak, takže tento koment chápu jako čistě manipulační.

Vabio
Návštěvník
Vabio

Milý Jebatče, zdůrazňováním výše svého příspěvku + dožadováním se potvrzení veřejně v diskuzi jenom obnažujete svoje vnitřní kino. není to zrovna obdivuhodné podívání.

Vypadá to, že si zkoušíte koupit názorovou čistotu. Jak to vyznívá s Vašimi vhledy do Bible?
… co myslíte, bude stačit těchto novodobých “30 stříbrných” :O) ?

Vaše neustálé citování náboženských textů při označování se za člověka bez vyznání je takové zvláštní. Asi Vám náboženství hodně leží v žaludku, když jste ho viděl v mých článcích (tuším jako jediný).

Pokud byste články četl pozorně (a bez vnitřního zaslepení), tak byste věděl, že pokud by měl VK (potažmo Administrátor) spojeny z provozem serveru/platformy nějaké nepříjemné pocity, např. strach, že nebude dost příspěvků, strach, že se lidé budou bát přispívat, atd. ….tak je jasné, že pak se budou s nedostatkem příspěvků neustále potýkat. A mohou si to klidně racionalizovat jakýmikoliv názory.

Pokud VK, potažmo Administrátor, v sobě něco takového mají a zpracují si to, tak se to může na každoměsíční situaci dramaticky změnit. Rád jim s tím pomůžu, pokud budou chtít a nebude se jim to dařit. Ale je to jejich projekt, jejich rozhodnutí, jejich nastavení a jejich výsledky.

Pokud změní úhel pohledu či si dají nové lepší / vhodnější rozhodnutí / záměr ohledně toho, jak to chtějí provozovat a čeho chtějí dosáhnout, tak mají šanci to dostat na mnohem vyšší level, než je to nyní (pokud o to stojí a pokud si to vůbec dokáží přestavit).

A je zcela nepodstatné, zda je budete skrytě či přímo nějak “upozorňovat”, zda pošlete či nepošlete svoje veřejně zdůrazňované finance. Oni svým nastavením určují osud svého “dítěte”. My ostatní na tom sice participujeme, podporujeme, odporujeme, atd. každý po svém.

Vy, zcela určitě jste podpora dost omezená. Omezená svým zaslepením. Ale rozhodně není důvod se ho zbavovat, vždyť Vám přece již roky tak dobře slouží, že? A pokud neslouží, tak v mých článcích najdete možnost, jak se dostat do větší vnitřní pohody a větší lidské názorové snášenlivosti. Víte, bez zaslepení je možné vidět věci jasně, je to krásný pohled, přeji Vám ho.

Příjmout myšlenku neznamená, že s ní souhlasíte. Pokud ji však vnitřně nepřijmete, tak Vás ona dále zatěžuje a Vy si o vlastním (svobodném) pohledu na věc můžete nechat jen zdát, protože Vaše optika je deformovaná. Příklad: pokud se na svět díváte přes červené brýle, tak pak je svět ….jaký? Určitě barevně deformovaný, ale Vy v těch brýlích budete mít samozřejmě pravdu, když řeknete, že je červený (tak se v ní klidně dál utvrzujte, je to Vaše volba a máte na ni plné právo).

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Milí Vabio, Vy asi dostatečně nechápete vážnost situlace. Tady už nejde o nějakou názorovou vytříbenost nebo čistotu, ale o holé přežití projektu. Když nepošlete aspoň 100-200 Euro, nebude mít další díl Vaší neokřesťanské New Age propaganty už ani kde vyjít. A že ji tam nikdo další neviděl mě opravdu moc nepřekvapuje, lidi mají všeobecně dost vážný problém z rozlišováním pravdy, lži, manipulace a možná ani Vy sám netušíte, kdo ve skutečnosti vede Vaši ruku při psaní podobných textů. Občasné citování náboženských textů protistrany je problém? Musíte přece výborně ovládat zbraně svého nepřítele, pokud jej chcete na hlavu porazit. Já osobně nejsem žádný odpadlík od víry. Ano, jsem velký nepřítel jakéhokoli dogmatického náboženství, protože všechny jsou jen a pouze nástrojem manipulace a ovládaní člověka. A toto paradigma je na svém úplném konci, jeho čas se minul. Je to konec a zároveň nový začátek.

Vabio
Návštěvník
Vabio

Vážnost situace je vždy velmi relativní věc. Možná, že se v jednom okamžiku zvaném (momentálně) teď může jevit jako šíleně vážná, ale v jiném okamžiku teď zvaném např. zítra už to může být vše jinak. Vážnosti situace je vždy velmi individuální věc. A být stresován vážností je prostě a jen ukázka nějakého vnitřního napětí. Bez něj stresování nepřichází / nemůže přijít. A vnitřní napětí znamená nepříjemný pocit –> a ten si každý musí vyřešit sám za sebe.

Někdo to řeší přijetím a někdo třeba nějakými příspěvky … otázka zní, zda ty příspěvky mohou být trvalým řešením a pokud ano, tak zda ta cena opravdu stojí za to :O)

Já nepotřebuji znát Bibli, pro mě to není nepřítel. Ať si každý věří v co chce. S čím kdo zachází s tím také schází, říká rčení. Pokud myslíte v intencích boje, tak holt neustále budete bojovat. Pokud jste nepřítelem čehokoliv, tak holt vždy bude muset existoavt druhá strana, abyste se mohl stát jejím nepřítelem.

Z mého pohledu stojíme každý na jiném kopci a oba sledujeme stejný cíl. Ale náš úhel pohledu na danou věc / řešení je rozdílný. Způsoby a přístupy jsou tím pádem také rozdílné. Pokud se však začneme tesat mezi sebou, tak vítězem tohoto zbytečného sporu bude třetí strana.

Já Vám Váš úhel pohledu nechci, nemůžu a tudíž ani neberu. Ale rád ukážu ten pohled z toho mého kopce. Možná, že pak pochopíte, že taktika, kterou vedete do teď Vás k cíly nedovede. To samé může být i naopak, ale od Vás jsem žádný návod na řešení dosud neviděl.

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Návod na finální řešení duchovní krize lidstva mám samozřejmě po ruce už dlouho. Je velice jednoduchý a krátký, jen na několik odstavců. Akorát si stále nejsem jistý, jestli jsou na něj lidé již připraveni.

Vabio
Návštěvník
Vabio

Dotaz … bude lepší čekat a čekat až na stav, kdy už budou připraveni všichni a nebo je lepší ho dopřát již nyní těm, co jsou již nyní připraveni?

Vlastně více dotazů, ale tyto další jsou spíše už jen pro Vás osobně (budete-li si je chtít sám sobě položit milý Jebatče).
Co je to za strach / obavu / nepříjemný pocit, který Vás nutí řešit / posuzovat / usuzovat / obávat se / předpokládat, že lidé na něco (již) jsou či nejsou připraveni? Jste oprávněn posuzovat / rozhodovat / určovat zda ostatní jsou či nejsou na něco připraveni? Máte k tomu dostatečné vědomí / poznání / informace? Můžete vůbec někdy mít ten dostatek vědomí / poznání / informací?

Co se stane, když to svoje řešení dáte k dispozici brzo? Co se stane, když ho dáte k dispozici pozdě? Co se stane, když ho nedáte k dispozici vůbec nikdy?
Znáte odpovědi? Máte u nějaké z nich nepříjemný pocit a nebo jsou si všechny emočně rovny? Je nějaká z nich vůbec Vám emočně příjemná?

Berte to jako námět k pohledu do sebe. Ale jste svobodná bytost, takže to, zda si je položíte či nikoliv já ovlivnit nemohu, právo veta na sebe sama má každý z nás (bez ohledu na okolí / okolnosti).

Na Váš článek / návod se mi nezbývá tedy než se těšit … tak snad někdy v bližší než daleké budoucnosti se to stane.

Mikke
Návštěvník
Mikke

Já to prostě nechápu,že už částka není vybrána. Lidičky příjdou přečtou,ale poslat pár korun nemůžou? Minule jsem o tom už psala,,aby se lidi nebáli a poslali,kolik můžou finnancí. Stačí,když 348 lidí pošle po 100korun. Například Dennik N…..Chcete číst do konce článek,tak si zaplaťte.!!.. Všem ,kteří pracuji v AE News moc děkuji za vaší ůžasnou práci. Přeji pěkný večer všem čitatelům 🙂

roboeasy
Návštěvník
roboeasy

Poslané…nie veľa, ale lepšie ako nič…držím palce v pokračovaní geniálnej práce…

KevSpa
Návštěvník
KevSpa

Taky něco pošlu, tohle si peníze zaslouží.

bitcoin
Návštěvník
bitcoin

bitcoin

Bitcoin
Návštěvník
Bitcoin

Take jsem se ptal minule, ale asi je lepsi nic nez neco z bitcoinu.

Norman
Návštěvník
Norman
BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Neobviňuji, jen se ptám – zajímalo by mě, na co ty peníze potřebujete. Moc si neumím představit, jak může web, který je de facto společným blogem několika nadšenců (freeware redakční systém, autoři nejsou honorováni, korektory očividně nemáte, většina obsahu jsou přejímky nebo komentáře ke zprávám odjinud, takže náklady autorů na jejich tvorbu jsou taky nulové), při vší nutné konspiraci a protiiluminátským opatřením stát měsíčně 1290 eur… To mají v Arizoně tak drahý hosting?

Veritas Mori
Návštěvník
Veritas Mori

Proč nekliknete na donate? Kdybyste kliknul, tam byste se nahoře dočetl všechno, na co se ptáte. Na zbytek vašich poznámek nemá cenu reagovat. Přejímky a komentáře? To jako fakt? Troll alert!

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Protože tomu věnují svůj čas a invenci, ono pane všechno něco stojí, už vidim jak Vy děláte něco gratis :-)) A to nedělaj rádio jako my: Svobodné rádio http://www.svobodne-radio.cz

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Znám lidi, kteří dělají věci zásadně gratis a obvykle jsou to věci životně nezbytné. Ale asi jsem nemainstreamový mamlas, který jim nepřestal věřit… 😉

Hele Pepíku
Návštěvník
Hele Pepíku

DeBorn ( to je jako OdRozen?)
Mne by zase zajímalo – jen se ptám – na co vlastně cucají všechny ty neziskovky s multimilionovejma obratama – z našich peněz ( rozpočet, dotace, dary a výhody), když těch pár tisíc letáků a návodů k imigratetoczechrepublik neutratí víc než 3 Mega za rok.
Takže “očividně, při vší té nutné konspiraci a protivlasteneckým opatřením” zbývající vývar poctivě rozdělí mezi těch 6 a půl kousků, oficiálně zaměstnaných dle výroční zprávy.
Tak se dnes tvoří zaměstnanost s platy 30-100 a více měsíčně, a upřímně, kdo by za ty prachy nezamával kartičkou.
A ten zbytek užitečných ….vysokoškoláků na praxi – ZDARMA, ti mají aspoň DOBRÝ POCIT, že se účastní NĚČEHO VELKÉHO.
Sem raději obrať svoji kalkulačku – proti tomu je 1290 Eur v Holandsku plivanec.
A zaslouženej!

nademese
Návštěvník
nademese

pošlu 200.-Kč, není to moc, ale aspoň něco