AE News dnes slaví II. narozeniny. Poděkování velké rodině čtenářů. Další útok...

AE News dnes slaví II. narozeniny. Poděkování velké rodině čtenářů. Další útok na obzoru!

AE News dnes slaví II. narozeniny. Poděkování velké rodině čtenářů. Další útok na obzoru!

Přesně dnes před 2 lety vyšel náš první článek na AE News. Ze skromných začátků se z našeho alternativního zpravodajského a analytického serveru stal ústřední server mediálního odboje v České republice, který je terčem stále silnějších a nevybíravých útoků ze strany mainstreamu a zahraničními fondy sponzorovaných neziskovek. O to více je zavazující, že naši čtenáři tvoří silnou rodinu, která vyjadřuje pravidelně svojí podporu AE News nejen verbálně, ale i finančně. S velkým potěšením mohu konstatovat, že nepříznivý stav, který trval ještě před 10 dny, je dnes zažehnán. Podařilo se nám vysbírat i tento měsíc cílovou sumu nezbytnou na provoz našeho projektu v červenci. Za to patří všem dárcům a přispěvatelům velké poděkování.

Přesto však budoucnost alternativy v ČR není růžová. Máme signály, že systémové složky státu ve spolupráci s Českou televizí a vybranými médii z okolí Bakalova vydavatelství Economia se snaží rozbít českou alternativní scénu mohutnou diskreditační a dehonestační kampaní, přičemž v čele na 1. místě je AE News, jako největší nepřítel mainstreamu. Následující dny a příští týden přinesou masivní kampaň s cílem diskreditovat provozovatele alternativních serverů a Aeronetu především. Ústřední roli v této diskreditační kampani v rámci operace “Čistý stůl” sehraje Česká televize. Cílem bude připravit alternativní servery o podporovatele a dárce. Mainstreamu a systémovým složkám státu vadí efektivita, s jak malými a nízkými náklady v porovnání s neziskovým sektorem dokáží alternativní média ovlivňovat veřejné mínění. Cestou diskreditace a vnesení nedůvěry mezi podporovatele alternativních serverů má vzniknout úpadek alternativy a konec činnosti.

24317.jpg
Vladimir Putin prý sponzoruje náš Aeronet, tvrdí česká mainstreamová média.

Obyčejní lidé, na rozdíl od koncesního výpalného České televize, podporují alternativu dobrovolně a podle svého uvážení a finančních možností. Ne pokaždé je posvícení, ne vždy se vybere tolik, kolik je potřeba. Ale důležitý rozdíl je v tom, že lidé podporují alternativu podle tržního modelu. Pokud se čtenářům články nebo audiovizuální obsah líbí, přispějí serveru nebo projektu na provoz. Jména lidí, kteří za alternativními redakcemi stojí, jsou někdy anonymní. V cizině je nejznámějším serverem, který píše články (pod pseudonymem “Tyler Durden”) anonymně, anglicky psaný Zerohedge. V Česku je nejznámějším anon-alternativním serverem právě náš Aeronet. Našim heslem je: “Nestarejte se o jméno pošťáka, zajímejte se o zprávu, kterou vám přinesl…”.

Zajímavé je, že mainstreamu anonymní zdroje a anonymní autoři vadí jenom tehdy, když se jim to hodí. Např. anonymní autor, který poskytl bez jakékoli záruky o pravosti miliony souborů o firmě Mossack-Fonseca (kauza Panama Papers) redakci The Guardian, vůbec mainstreamu nevadilo, že se zdroj nepodepsal. Když článek na ekonomické téma uveřejní Zerohedge, je to spekulace a mainstream ječí, že se autor podepsal pseudonymem. Když na Aeronetu napíše článek Pozorovatelka nebo VK, je oheň na střeše opět. Zde alespoň vidíte, že mainstreamu vadí anonymní zdroje jen tehdy, pokud publikují obsah a témata, která jdou proti politickému nebo mediálnímu mainstreamu.

truth-is-truth-lie-is-lie.jpg
Pravda je pravdou, i když jí nikdo nevěří. Lež je lží, i když jí věří všichni…

Přesto však platí, že alternativu nelze porazit, pokud neztratí podporu svých čtenářů, posluchačů nebo diváků. A právě podkopání důvěry v provozovatele alternativy je cílem operace “Čistý stůl”, která hned zkraje příštího týdne vstoupí do své další fáze. Prvním terčem na odstřel bude náš Aeronet. Pevně věřím, že čtenáři AE News budou ostražití, a že budou stát za námi.

Do dalšího roku přeji našemu serveru vše nejlepší, našim autorům přeji výdrž a ostrovtip a celé alternativě a našim čtenářům pevného ducha a odvahu čelit novým výzvám, které nás v Evropě po Brexitu v rámci zrychleného nasunování prvků NWO čekají.

Za redakci AE News

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Navstevnik
Návštěvník
Navstevnik

Dobry den vsem, kdo se nedaji. Prave jsem videl tu reportaz, od ktere jsem se dozvedel o vas. Dobra reklama! Je videt, ze se boji. Snazi se presne jak pisete, cancy o exekucich, cilene vybrane pasaze, bonzovani financaku atd. Inu, slozme se, najmeme odborniky, a vratime uder s vyssi silou. Vice clanku, i z komunalni politiky, zerou, a mlaskaj, ale nejsou neprustrelni, na kazdy prase se vari voda. Hodne stesti, nedejme se umlcet!

miko
Návštěvník
miko

Gratulujem,jedina bariera zidoamerickemu skonzumovaniu sveta

zunaza
Návštěvník
zunaza

Blahopřeju k narozeninám,vždyt AE dospívá v hrozném marasmu.O to více si Vážím každého článku,mají totiž hlavu a patu a člověk se dozví fakta,místo obvyklých keců.Zpravodajství Nova a ČT,to není zpravodajství,ale nalejvárna.Nevím,jestli těm propagandistickým kecům sami věří,či to dělají pouze pro prachy.Obojí je špatně.Ještě tak Prima,z toho se člověk alespoň nepozvrací.Proto díky ještě jednou,AE,díky že jste.A mnoho dalších,byt asi nelehkých let.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

kdybych nebyl geront nad hrobem, určitě bych jako zářný budovatel primitivně zavinutého kapitalismu MÍSTO jalového blahopřání ZVÝŠIL dobrovolnou platbu na provoz webu..

Alkid
Návštěvník
Alkid

http://ztohoven.com/decentralizace-moci/
Sami stříhači vysvětlují, že standarta prezidenta republiky je oboustranná. Každou z těchto stran rozstříhali na 24×24 x 2 = 1152

Petr
Návštěvník
Petr

Prosty lid Aeronet padnout nenecha, nebojte, moje 50 na vas ucet kazdy mesic dorazi 🙂 Hlavne piste nadale, je to dulezite

Lid zvitezi

Petr P.
Návštěvník
Petr P.

Doporučuju všem přispěvovatelům i panu VK shlédnout v archivu dnešní Reportéry na ČT1

Honza
Návštěvník
Honza

Blahopřeju AENews ke 2 narozeninám, stejně tak celé redakci a všem,kteří neúnavně pracujete na informování o daných skutečnostech a dění jak doma, tak ve světě. Jsem pravidelný čtenář a vím, že dělám dobře. Rovněž zde není vůbec cizí KSB, VP SSSR a to jeden z důvodů, proč věřím AEronetu. A proč vím, že můžu věřit AEronetu. Všem v redakci tak přeju mnoho a mnoho dalších let. A mnoho sil dále tak pokračovat a obohacovat lidi cenými informacemi a komentáři. Kdyby zde v ČR byl spravedlivý systém- tak to VY byste byly už nahradily náš současný mainstream v tom smyslu, že vedle vás jsou ČT nebo NOVA absolutní nuly bez dávky charakteru. Potřeba a chuť informovat objektivně a pravdivě je pro Vás zásasdní. A tak by to mělo vypadat v našich médiích.

P.N.
Návštěvník
P.N.

Dakujem ze ste a osobitne dakujem aj za piatkove relacie na svob. radiu, nevynecham ani jednu…

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

mám hozené zprávy tv prima ve flash nahrávači a pak pobaveně projíždím ten gulash..A připomíná mi to normalizaci,kdy jsme mezi řádky větřili drobky pravdy..Je to náramně adrenalinový sportík..Kam se hrabe upocené čmáraní sraček grafitti ve tři ráno…