A pravda je venku: Šokující zpráva Public Health England odhalila, že téměř...

A pravda je venku: Šokující zpráva Public Health England odhalila, že téměř dvě třetiny všech zemřelých ve Velké Británii, kteří podlehli koronavirové mutaci Delta, byli očkovaní! Studie odhalila, že očkované osoby mají až 3x vyšší riziko úmrtí na variantu Delta než neočkované osoby! Třeskutá data vám vyrazí dech! Po první dávce se nakazilo Deltou jen 88 lidí, tři týdny po první dávce už to bylo 4 000 Britů a po druhé dávce se nakazilo přes tři a půl tisíce Britů! Zpráva tak dokazuje, že očkování zvyšuje riziko nákazy mutacemi a náchylnost k úmrtí na nový mutační kmen!

A pravda je venku: Šokující zpráva Public Health England odhalila, že téměř dvě třetiny všech zemřelých ve Velké Británii, kteří podlehli koronavirové mutaci Delta, byli očkovaní! Studie odhalila, že očkované osoby mají až 3x vyšší riziko úmrtí na variantu Delta než neočkované osoby! Třeskutá data vám vyrazí dech! Po první dávce se nakazilo Deltou jen 88 lidí, tři týdny po první dávce už to bylo 4 000 Britů a po druhé dávce se nakazilo přes tři a půl tisíce Britů! Zpráva tak dokazuje, že očkování zvyšuje riziko nákazy mutacemi a náchylnost k úmrtí na nový mutační kmen!

Každý člověk, který se nechá očkovat, logicky očekává tři věci, že nebude moci onemocnět, že bude bezinfekční, a že ve srovnání s neočkovanými osobami bude mít vyšší šanci na přežití. V případě terapeutických roztoků falešně vydávaných za vakcíny proti Covid-19 už víme, že první dva požadavky na vakcíny už neplatí. Očkovaní lidé proti Covid-19 po očkování zcela normálně onemocní a prodělají nemoc, pouze ta forma nemoci je prý mírnější, než kdyby člověk nebyl očkovaný.

Stejně tak už víme, že očkovaní lidé zůstávají infekční pro své okolí, a dokonce na to upozorňují i výrobci těchto terapeutických roztoků. A jak se ukazuje, před několika dny vyletěla s obrovským výbuchem do povětří poslední jistota a pilíř fanoušků roztoků, přesvědčení o tom, že očkovaný člověk má vyšší šanci na přežití. Čerstvá data z Velké Británie totiž tuto představu rozmetala na kusy a výsledek je zdrcující. Kdo se nechá očkovat, má 3x vyšší šanci v této době, že zemře na virus!

Matt Hancock rezignoval po vypuknutí milostného skandálu. Byl obětován Domem Sion, aby odvedl pozornost od výbušné zprávy publikované v Porton Down, že očkovaní umírají 3x častěji než neočkovaní

Úřad Public Health England před několika dny zveřejnil novou zprávu [1], podle níž nejméně 62% všech úmrtí spojených s mutací Delta (Covid-19) připadá na osoby, které již byly očkovány. Zpráva se shodou okolností objevila ve stejný den, kdy mainstreamová média v Británii přinesla distrakční zprávu o tajném poměru britského politika Matta Hancocka s jeho asistentkou Ginou Coladangelo, a to kvůli odvedení pozornosti médií od této šokující zprávy Public Health England. Hancock po propuknutí skandálu rezignoval.

Marioneta posloužila, vykonala příkazy Domu Sion a byla odejita. Prostě klasické zavrtění psem. Jinými slovy, mnoha lidem kvůli tomu unikla tato výbušná zpráva o umírajících očkovaných Britech, ale nyní to koluje po internetu a mnoho lidi začíná pochybovat o tom, zda jsou očkovací látky skutečně bezpečné a účinné, jak tvrdí britská vláda, a nejen ta, ale všechny vlády v Evropě a ve světě.

Očkovaní ve Velké Británii se nakazí mutací Delta 3x častěji než neočkované osoby!

Čerstvé údaje z Velké Británie ukazují [2], že u lidí, kteří dostali injekci, je třikrát vyšší pravděpodobnost nákazy a rovněž úmrtí na takzvanou “Delta variantu” než u lidí, kteří nechali svůj imunitní systém a DNA na pokoji tím, že prostě řekli NE!, jak kdysi řekla Nancy Reaganová nebezpečným lékům. Dokument s názvem “SARS-CoV-2 variants of concern and variants under investigation in England“, který je sedmnáctou technickou zprávou, jež byla dosud v této věci vydána, je velmi výmluvný, pokud jde o to, co čeká naočkované později, až jim začne terapeutická látka v těle a v orgánech provádět doslova Boží dopuštění. Tabulka níže zobrazuje počty osob nakažených Delta variantou.

Tabulka ve zprávě ukazuje, že od 1. února 2021 do 21. června 2021 bylo u Britů starších 50 let potvrzeno 9571 případů “Delta varianty”. Z toho 8 025 případů bylo potvrzeno jen za posledních 28 dní. Tento náhlý nárůst nových případů se přímo shoduje s britskou snahou o očkování, což ukazuje, že čím více lidí se nechává očkovat, tím vyšší je počet nakažených

Čím více se bude očkovat v ČR, tím více budou politici křičet, že je třeba se očkovat, protože roste počet případů mutací. A čím více se lidí bude očkovat, tím více mutací bude. A čím více mutací, tím větší tlak na očkování. Začarovaný kruh, který lze rozetnout jen ostrým NE! a tvrdým odporem proti vakcinační mafii, která si v ničem nezadá s nacisty, kteří prováděli na lidech pokusy v koncentračních táborech.

Delta varianta je způsobena a šířena vakcínami, očkovaní dokonce i umírají na mutace 3x častěji!

Z údajů zprávy jasně vyplývá, že pouhých 10 procent všech nových údajně potvrzených případů čínského zmutovaného viru v této věkové skupině tvoří neočkované osoby. Až 37 procent nových případů připadá na lidi, kteří se nechali poslušně naočkovat oběma injekcemi. Je důležité poznamenat, že dalších 40 procent případů se vyskytlo u lidí, kteří dostali alespoň jednu dávku injekce proti čínskému viru nejméně 21 dní předtím, než byli testováni jako “pozitivní”. To znamená, že 77 procent nových případů laboratorního virového šmejdu se vyskytuje u lidí, kteří dostali buď jednu, nebo obě dávky injekce.

Co se týče údajně nejnebezpečnější varianty Delta, britská vláda přiznává, že u očkovaných osob je 3,25krát vyšší pravděpodobnost úmrtí než u těch, které se nenechaly experimentálně očkovat. Z celkového počtu 117 úmrtí, k nimž došlo do 28 dnů od nákazy, bylo jen 44 neočkovaných osob, ostatní byli očkovaní minimálně jednou dávkou vakcíny. Tabulka ukazuje, že jeden ze zemřelých dostal první dávku vakcíny do 21 dnů před úmrtím a 19 z nich dostalo jednu dávku vakcíny více než 21 dnů před úmrtím. Tabulka níže zobrazuje počty úmrtí na Delta variantu u jednotlivých skupin osob.

Na základě těchto údajů prezentovaných organizací Public Health England je počet potvrzených případů Delta varianty mezi plně očkovanými osobami staršími 50 let tak více jak třikrát vyšší ve srovnání s počtem případů mezi neočkovanými. A u částečně očkovaných osob starších 50 let je tento poměr devět ku jedné. To samozřejmě znamená, že vakcíny jsou nebezpečné a neúčinné v prevenci šíření čínsko-amerických virů, přestože od Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) získaly “warpovou rychlostí” povolení k mimořádnému použití (EUA).

Předtím byly provedeny velmi omezené testy, které samozřejmě ukázaly, že očkování “funguje”. Každý, kdo dával pozor, ví, že Big Pharma se zdokonalila v umění manipulovat s “vědou” tak, aby dosáhla požadovaného výsledku, což je přesně to, co se stalo s těmito odpornými injekcemi Trumpovy mediální operace “Warp Speed”.

Jak to dopadne, když evropská média přebírají dezinformace od americké CNN

A potom si přečtete článek [3na kyperském serveru Seznam Zprávy, kde spatříte převzaté informace od CNN, že prý 99% všech zemřelých s diagnostikou na Covid-19 v USA v měsíci červnu připadá na neočkované osoby, že prý to jsou data z amerických nemocnic, která shromažďuje CDC. Toto číslo je samozřejmě nesmysl, protože se vymyká všem statistikám ve všech zemích na světě. Jak ale CDC k tomu číslu došla?

No přece tak, že se zkompilují data jen ze zhruba 200 federálních nemocnic v USA, které jako jediné poskytují data CDC, a provede se databázové porovnání zemřelých s databází očkovaných osob. Takže osoba usmrcená při dopravní nehodě, která není očkovaná, ale v jejím těle je post-mortem identifikován virus, se označí za oběť covidu, která nebyla očkovaná.

Sídlo Public Health Engalnd v Porton Down

Pokud osoba byla očkovaná, ale zemřela při dopravní nehodě, nemocnice v USA do úmrtní zprávy zanese příčinu smrti jako dopravní nehodu. Výsledkem potom je třeskutá statistika pro vyděšené americké, ale i české ovečky na kyperských Seznamech, že 99% všech obětí covidu jsou neočkovaní. Takto americká CDC vyrábí statistiky z federálních špitálů, a nejen americká CDC. Všimněte si, že CDC na rozdíl od Public Health England neprovádí studie a reporty ve vztahu ke klinickým zprávám, protože v USA to soukromým nemocnicím a klinikám nijak  nenařizují americké zákony.

Ve Velké Británii musí všechny nemocnice hlásit data Public Health England, v USA soukromé nemocnice nic hlásit nemusí, účast amerických nemocnic na reportech CDC je dobrovolná, povinně se CDC spolupracují v USA jen federální nemocnice. Dovedete si potom představit, jaká data americké federální nemocnice pumpují potom do CDC. Právě proto se studie a reporty z Británie a z USA tak diametrálně odlišují.

Americká CDC vyrábí své informace na základě dat ze zhruba 200 amerických federálních nemocnic. Více než 6 000 soukromých a neziskových nemocnic v USA se CDC nespolupracuje a data nesdílí

Všimněte si prosím ale fašizace českých občanů v diskuzích [4] na kyperském Seznamu, jak volají po povinném očkování v reakci na dezinformaci CNN o 99% neočkovaných zemřelých, kteří prý podlehli viru. Přesně takto se vytváří fašizace ve společnosti. Vytvoří se falešná zpráva, vlastně ani není třeba ji vytvořit, pouze se převezme od CNN za mořem. Ta převezme zprávu od CDC, resp. od šéfky CDC, která to pronese v rozhovoru, ale bez poskytnutí vysvětlení, že CDC nedisponuje ze zákona všemi daty ze všech amerických nemocnic, ale pouze z tzv. CDC-cooperating hospitals.

Výzkumný campus americké CDC

To jsou nemocnice spolupracující se CDC, obvykle jde o velké státní a federální nemocnice v jednotlivých státech unie, které mají virové laboratoře, biohazard oddělení a mají tak smlouvu se CDC. Toto není vysvětleno ani divákům CNN, ani čtenářům kyperského Seznamu, takže potom podléhají falešné představě, že těch 99% zemřelých neočkovaných je údaj ze všech amerických nemocnic.

A to je právě ta manipulace s diváky a se čtenáři. Americká CDC kompiluje data zhruba ze dvou stovek amerických federálních nemocnic po celých USA, které se CDC spolupracují, a to je všechno. V celých USA je ale přitom přes 6 000 nemocnic [5], drtivá většina z nich je soukromých, které se CDC nespolupracují. Proto žvást o 99% neočkovaných zemřelých v USA je poplašná zpráva, protože údaj se vztahuje jen k datům z federálních nemocnic v USA.

Čím více se lidé budou očkovat, tím více budou umírat na mutace! Po očkování jděte rovnou k notáři a sepište poslední vůli, prostě pro jistotu!

Ve výsledku tedy máme situaci, kdy vakcíny nechrání před nemocí, neposkytují bezinfekčnost, a nyní dokonce již průkazně a ověřeně, na základě reportu z Anglie, vidíme důkazy o tom, že očkování 3x zvyšuje pravděpodobnost úmrtí na různé mutace virů. Vakcíny tedy zvyšují zcela prokazatelně recepci na nové mutace, zatímco u neočkovaných osob zůstává značná odolnost proti viru Delta. Takže, pokud je někdo očkovaný, doporučil bych mu zajít si k notáři a sepsat poslední vůli, je to rozumné rozhodnutí, pro všechny případy, protože britská zpráva je jasným důkazem, že očkování bude zvyšovat riziko úmrtí pro vakcinované osoby.

Český občan čekající ve frontě na vakcínu, a hned potom na ostříhání úplně o všechno, hlavně o své svobody… bééééé Vak cínu! Vak cínu! Béééé! Cín ve vakcíně ale není, jenom hliník, grafen, sulfáty, adenoviry a další terapeutické šmakulády. FOTO: http://www.jsmeproimunitu.cz/

A teď si představte, že poletíte letadlem, které bude pilotovat očkovaný pilot a dostane během letu infarkt způsobeným krevní sraženinou v srdeční síni. Vakcína totiž spustí cytokinovou reakci a začne napadat viry v krevním řečišti, nejenom viry covidu, ale všechny viry. Terapeutická látka totiž má za úkol pozměňovat DNA, útočit na mitochondriální DNA a tím provokovat imunitní systém k vytvoření odezvy. Více zjistíte v článku zde. Nemůžete se potom divit, že v Británii je z toho masakr a očkovaní padají jako mouchy ve srovnání s neočkovanými. Platí zde tudíž heslo: Stay safe! Stay Clean! Stay unvaccinated!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vladimír
Návštěvník
Vladimír

Ještě k možným vedlejším účinkům vakcín, o nichž jsem psal níže. Zde je to velmi dobře vysvětleno:

https://otevrisvoumysl.cz/dr-sucharit-bhakdi-vysvetleni-ockovani-proti-covidu-neberte-si-druhou-davku/

Existuje i dopis skupiny lékařů, Doctors for Covid Ethics, upozorňující na nové objevy v souvislosti s vakcínami proti Covidu, podložený recenzovanými vědeckými publikacemi, nejde tedy o tzv. “konspiraci”:

https://doctors4covidethics.org/letter-to-physicians-four-new-scientific-discoveries-crucial-to-the-safety-and-efficacy-of-covid-19-vaccines/

Pokud s dopisem souhlasíte, upozorněte prosím svého lékaře, nejlépe na originál v angličtině, ať sám uváží tyto informace a jejich důsledky. Lékaři obecně nemají rádi, pokud jim laik mluví do jejich práce, nebo je o něčem přesvědčuje. Nedělejte to tedy, jenom jim poskytněte ten zdroj.

Bohudiv
Návštěvník
Bohudiv

Ty ses fakt vtipnej. Nejde o konspiraci. Ok. Půl roku jsem to tu nečetl, ale vymleto v hlavách tu máte furt stejně. Borečci. Tak hlavně to hodně volnymu ať ma chudák státní prispevek. Honitba. Lol.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

-VK-
“Šokující zpráva Public Health England odhalila, že téměř dvě třetiny všech zemřelých ve Velké Británii, kteří podlehli koronavirové mutaci Delta, byli očkovaní! Studie odhalila, že očkované osoby mají až 3x vyšší riziko úmrtí na variantu Delta než neočkované osoby! … Čím více se lidé budou očkovat, tím více budou umírat na mutace! Po očkování jděte rovnou k notáři a sepište poslední vůli, prostě pro jistotu!”

“…Musíme proto celý svět rozeštvávat hádkami, nesváry, zápasy, nenávistí a velkou bídou, musíme vyvolávat hladomor a očkovat choroby, takže Nežidům potom jako cesta z bídy zůstane jediné východisko: touha po našich penězích, to jest po naší vládě. Kdybychom však národům dopřáli oddechu, vytoužený okamžik se nám už nikdy nevrátí.”
(Protokoly sionských mudrců 10, 25-26)

“Jak důvtipní byli naši staří Mudrci, když nám řekli, že k dosažení cíle se nesmíme bát použít žádného prostředku, ani nemáme počítat oběti. Nikdy jsme nepočítali oběti těchto nežidovských zvířat, i když mezi obětovanými bylo také mnoho našich lidí. Tím jsme ovšem našemu národu zajistili ve světě tak mocné postavení, že se o tom nikomu ani nesnilo…”
(Protokoly sionských mudrců 15, 12)

Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

comment image
Na zastávkách městských autobusů v Białystoku (Polsko) byly vylepeny plakáty: Vakcína zabíjí !!! Pandemie je židovský podvod !!!

Hebrejne Níchazar
Návštěvník
Hebrejne Níchazar

“Pandemie je židovský podvod !!!”

Pandemie je chazarský podvod !!!

comment image

jops
Návštěvník
jops

Hebrejne Níchazar
Táhni trolle!

Hebrejne Níchazar
Návštěvník
Hebrejne Níchazar

comment image

comment image

Trent
Návštěvník
Trent

Hebrejne Níchazar
Táhni s těma zrůdama! Židé jsou morem světa!

nikdo
Návštěvník
nikdo

Vážený pane VK,
když upozorňuji na to, že článek je vytržený z kontextu a tedy tendenční, neznamená to, že nerozumím psanému textu, ale naopak. To, že z celkového počtu nakažených deltou jich bylo 2/3 očkovaných znamená pouze, že očkování nefunguje, což všichni víme, nikoliv že zvyšuje pravděpodobnost nákazy, protože v Británii je více než 2/3 očkovaných a nikoliv 1/2, čemuž odpovídá Vaše interpretace. Samozřejmě (jak už po několikáté opakuji) vakcíny nejsou účinné ani bezpečné a jistě také zabíjejí, ať už prostřednictví kovidu nebo jinými mechanismy, o kterých také často píšete, ale z Vámi uvedených dat v tomto článku to nevyplývá. To je jediné, co mi vadí – že svá jistě správná tvrzení opíráte o špatně interpretovaná data vytržená z kontextu. A v tomto případě je ZCELA NUTNÉ vzít v úvahu celkové počty očkovaných v Británii, jinak prostě celý článek NEDÁVÁ SMYSL. Já velice dobře chápu o čem článek je a o čem není. Problém je v tom, že záměrně ukazujete jen půlku pravdy, ale když Vás někdo upozorní, že ta pravda není celá, argumentujete tím, že o té druhé půlce přeci článek není.

Administrator
Admin

Pan VK vám na to již odpověděl níže v komentářích a více k tomu psát nebude. Opravdu přestáváme rozumět, o co vám jde. Článek pojednává o lidech nakažených mutací Delta v Británii za sledované období, a o tom, že dvě třetiny těch nakažených byli očkovaní lidé. O tom je celý článek. O ničem jiném. Žádné vytrháváni z kontextu, ale pouze konstatování toho, co zjistila britská agentura PHE. Článek nikde nepíše o celkovém čísle nakažených a zemřelých, pouze komentuje zprávu PHE o tom, že za sledované období se nakazilo Deltou 3x více očkovaných lidí než těch neočkovaných. A to je fakt. Tečka. Všechna další polemika je tudíž irelevantní. Tuto diskusi proto zavírám.

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

Podle dat PHE opravdu v Británii na mutaci delta umírá několikanásobně více očkovaných, než neočkovaných.

Samozřejmě je to divné, ale záhada byla objasněna v nových zprávách PHE, rozdělením populace do kategorií nad 50 a pod 50 let. Z nich vyplývá, že mezi očkovanými je většina lidí starších 50 let, kteří jsou obecně Covidem-19 zranitelnější. Nejsou-li data zmanipulovaná, vakcína počet úmrtí na mutaci delta opravdu snižuje, opět několikrát (tento koeficient se s různými aktualizacemi zprávy mění, nemá cenu se spoléhat na jedno číslo).

Jestli je to dost nebo málo, je věcí pohledu. Někdo by čekal od propagovaných vakcín více, někdo je rád aspoň za to. Klíč je podle mého názoru v možných, bohužel nepředvídatelných vedlejších účincích. Opět záleží na tom, jak je kdo hodnotí a jak se dívá na tzv. kvalitu života. Typicky lékaři jsou rádi, že pacient přežil, mnoho pacientů s vážnými následky léčby by bylo raději mrtvých, než se trápit v životě, který nestojí za nic. Také, komu nic vážného nikdy nebylo, dívá se na život jako na nejvyšší hodnotu, pacient s doživotními následky určité léčby nebo zanedbané nemoci to může vidět jinak, je to velice individuální.

Druhý důležitý pohled je přínos vakcíny z hlediska věku. Opět z dat zveřejněných PHE vyplývá, že pro lidi mladší než 50 let je vliv vakcíny na úmrtí na mutaci delta nepatrný. A rizika jsou opět velkou neznámou. Tato rizika rostou s délkou života, kterou má očkovaný před sebou. To znamená, že očkování dětí nevyzkoušenými vakcínami je z hlediska budoucnosti lidstva nezodpovědné, ne-li přímo zločinem.

Z tohoto důvodu se já očkovat dobrovolně nemíním, i kdyby vakcína chránila před Covidem dokonale, protože vedlejší účinky vakcín, zvláště ty dlouhodobé, nebyly dostatečně testovány. A za druhé, také proto, že množství lidí se před Covidem ochránilo jednoduchými a levnými prostředky – omezením virové nálože (nošením respirátoru), užíváním vitamínu D a prostředky na podporu buněčné imunity, například Isoprinosinu. Včetně osob vysokého věku, jejichž jména jsou obecně známa.

Dobryden
Návštěvník
Dobryden

333 Vs 666 BRITSKA CENZURA

V Britanii jede vladni ANGLO SIONISTICKA MARXISTICKA propaganda na 666%

Striktni Predpisy jak se maji chovat a co maji delat Ohledne covidu lekari , pecovatele je podobna nacistickrmu fanatismu

Narizeni mestskych uradu kdy Bez vakcinace taxikar nemuze dale vyjonavat cinnost

Pracovnici NHS ( natodni zdravotni pojistovna ) Nebo li NAZI HOLOCAUST SERVICES nuti zamestnance k ockovani

Covid Propaganda mirena na skolaky

Absence kritiky ockovani v mediich
Absence kritiky vladnich stran

Neustala zmena pravidel.

Zvysena poptavka na trhu memovitosti. Realitni makleri si povidaji o Tom ze se v Lockdownu velke % paru rozeslo a je nedostatek bytu pro single lidi….

A ted tento clanek?

V Britanii pujde na ockovani vetsina protoze Imperium je zvykle zit po stovky let na ukor jinych a tak Britove uzivajici si nakradenych penez , umu a “SLAVY” jdou na vakcinaci ktera Jim slibuje navrat k pohodlu. Pro stredni Tridu vydelavajici £60.000 rocne za praci od 9-5 byla ztrata prace sok a mnozi lide zacali delay kde co aby uzivily rodiny.

Banky temer okamzite a Bez ptani nabidly uvery z odkladem splatek o ROK!

No a dnes je vse plne otevreno aby SE v zime mohlo vse opet zavrit.

Nejsou zamestnanci , kvalita sluzeb jde dolu , ceny rostou.

Britske Ovce sleduji BBC a pristehivalci Islamisti , indove ,Arabi a dalsi kolonie , ghetta plni rozkazy ze stejnou pili jako s tou kdy jsou tyto ovce povyseny do britskeho vzorce chovani aniz by si to uvedomili.

Semite a sudrove vlastne ani svobodu neznaji…

konzerva
Návštěvník
konzerva

Covidové gestapo na pražském magistrátu a MZ přikázalo povinnost očkovat sestry minulý týden na Praze 9 a výsledek je ten , že s kolabovalo 8 sester. Z toho 2 dostaly mrtvici a ostatní mají velké zdravotní problémy včetně srážlivosti krve atd. Vím o místu kde se to stalo. Známa sestra, která tam pracuje vysloveně řekla nenechte se očkovat?
Ken a STB Bureš dnes otevřeli očkovací místo na Smíchově. A výsledek je mizivý- malý zájem a jude Nova z toho udělala reportáž dne.

Dáša
Návštěvník
Dáša

A půjde to covidové gestapo bručet minimálně na dva roky, když vykonává co mu nepřísluší?
A ty sestry – když se podřídily, jsou vůbec svéprávné?

Perspektiva
Návštěvník
Perspektiva

Kde je to místo? To není tajná informace. Když to prozradíte, může někdo zjistit detaily a vytáhnout to na světlo.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Dělali reportáž krysy jo, jak je vše báječné a růžové.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Místo znám, ale sestra řekla, že jím vyhrožují vyhazovem. A to je na jedné poliklinice. Kolik jich je po Praze?

Bohudiv
Návštěvník
Bohudiv

🤣🤣🤣🤣🤣

pravda zvíťazí
Návštěvník
pravda zvíťazí

Z jednej diskusie:
Já jsem se naočkovat chtěla, ale z tohodle jsem vyděšená. Zdravotní problémy téměř bezprostředně po očkování: opakovaný zal plic, regrese v mobilitě, jedná paní přestala do pár dní mluvit, další začala být apatická, další pan má úzkostné stavy a deprese, nikdy je neměl. Další pán embolie. Lidi, kteří fungovali do té doby než se naočkovali. Úmrtí do druhého dne po očkování je tam taky, šlo o 90 letou paní, do té doby fungovala. Nemáme moc klientů, jsme malé zařízení. Náhody? Oslovily nás zdejší důchoďáky, že mají volno, to se nikdy nestalo, že jim umírají nadměrně klienti. Náhoda? Když v tom dělám a vidím to, tak fakt nevím co si mám myslet.

Bary
Návštěvník
Bary

Mám ze svého blízkého okolí další podivnou reakci po očkování, nehojící se zranění po nehodě, která se stala asi před měsícem, vypadá to opravdu dost ošklivě. Ta nová kůže, která se teď na noze vytvořila, je tmavě rudá a dělají se na ní puchýře, dotyčný tvrdil, že podobná zranění už v minulosti měl, ale tímto způsobem to hojení nikdy neprobíhalo. On to připisuje věku, ale je pořád v nejlepších létech. Nevím, nejsem lékař, ale zdá se mi to velmi zvláštní…

pravda zvíťazí
Návštěvník
pravda zvíťazí

Povolávam bratov!
Vyrazíme proti nim!
Za slobodu!
Za bratov a sestry, rodičov a deti, ženy naše!
Za zem našu krásnu!
Za budúcnosť!
MOR HO!
https://youtu.be/8dg7wm6FLy8

TREX
Návštěvník
TREX

Na OH Japonsko 146 transgander sportovců/kyň:-)))))
To je absolutní dno sportu!
Nejpopulárnější je NZ vzpěrač – a bude v kategorii žen:-))))))
Svět se v prdel převrátil!
A která země ma nejvíce preoperovanych?

Ano správně Ussa

Vivat sport, vivat DEGENS

Noname
Návštěvník
Noname

Toto je důkaz absolutního úpadku lidství. A tolerantní lidé, kteří tento úpadek podporují, jsou ještě na sebe pyšní, jak jsou úžasní a laskaví i k menšinám.

Opravdu je čas na apokalypsu – vyčistit tento Augliášův chlív.

Skepse
Návštěvník
Skepse

I kdybych neměla žádné informace o vakcínách, tak ten hysterický tlak na očkování už sám o sobě ve mně vzbuzuje nedůvěru. Co skutečně je za tím očkováním? Jsou to jenom peníze nebo ovládání lidí nebo ještě něco jiného, třeba z jiného rozměru? A to jsou tak zbabělí, že nám to nemůžou říct na rovinu a hrají s námi to trapné divadlo? Věří jim to někdo, že jde o naše zdraví? Spíš jde o náš život a na ten si sahat nenechám.
Chce se mi napsat, ať už jdou všichni… víte kam.
Pěkný večer všem slušným lidem.

vese
Návštěvník
vese

Skepse,
ještě jeden pohled. Když jsem šel na očkování (prověřené, encefalitida), nemohl jsem aktuálně do schodů k praktikovi. Ten mne odmítal očkovat o patro níž v jiné čekárně, že musí jen v ordinaci a navíc po injekci být “v dohledu” ještě alespoň 15 minut. A tady? Neuvěřitelné, očkují na už i nádraží, bez znalosti příp. zdravotních problémů očkovaného.