A je to venku! Vedlejším nežádoucím projevem očkování proti Covid-19 může být...

A je to venku! Vedlejším nežádoucím projevem očkování proti Covid-19 může být právě propuknutí nemoci Covid-19, varuje poslední britská studie a apeluje na očkované osoby, aby se v případě symptomů nechaly okamžitě otestovat na nemoc, protože nemusí jít o vedlejší projev vakcíny, ale o skutečné propuknutí nemoci! Další údajná konspirační teorie Aeronetu byla potvrzena jako realita! Vakcíny tak opravdu indukují ve společnosti nárůst infekce a platí, že čím více očkovaných, tím více nakažených!

A je to venku! Vedlejším nežádoucím projevem očkování proti Covid-19 může být právě propuknutí nemoci Covid-19, varuje poslední britská studie a apeluje na očkované osoby, aby se v případě symptomů nechaly okamžitě otestovat na nemoc, protože nemusí jít o vedlejší projev vakcíny, ale o skutečné propuknutí nemoci! Další údajná konspirační teorie Aeronetu byla potvrzena jako realita! Vakcíny tak opravdu indukují ve společnosti nárůst infekce a platí, že čím více očkovaných, tím více nakažených!

Další údajná konspirační teorie Aeronetu byla dnes potvrzena jako tvrdá realita, když mainstreamová média [1] zveřejnila informaci o tom, že poslední studie [2] britských vědců varuje, že očkovaní lidé šíří nevědomě nemoc, když mylně svoji horečku, únavu a bolesti hlavy přikládají za vinu vedlejším účinkům vakcíny, ale ve skutečnosti nejde o vedlejší projevy, ale o regulérní a skutečné propuknutí nemocí Covid-19 a lidé po očkování by se tak měli podle názorů autorů studie okamžitě nechat testovat na nemoc a přejít do izolace. Studie sama o sobě nezkoumala kauzalitu onemocnění, kde k němu očkovaní lidé přišli, ale řeší pouze samotný fakt nemocnosti. Jediným vodítkem je skutečnost, že tyto symptomy u očkovaných lidí propukají ihned po očkování obvykle do 24 až 48 hodin po očkování, nejpozději však do 7 dnů.

Britská studie potvrdila, že u očkovaných osob propuká nemoc Covid-19 krátce po očkování

Přestože nejde vyloučit, že se osoba mohla někde venku nakazit při cestě na očkování nebo z očkování, incidence těchto případů je tak obrovská, že to spíš znamená, že tu nemoc v lidském těle startuje právě vakcína. Zmíněná studie vyšla de facto na objednávku britské vlády, která chce současnou situaci s novou mutací Omicron využít k dalšímu kolu plošného očkování, ovšem globalisté se tím pouští na tenký led a rozhodli se argumentovat očkovanými lidmi, kteří krátce po svém naočkování onemocní, a to údajně kmenem Omicron. V redakci máme teorii, že globalisté vypustili do světa novou mutaci úmyslně, aby zamaskovali neúčinnost vakcín proti koronaviru.

Očkování proti Covid-19 vyvolává nemoc Covid-19… takové chucpe, že?

Neúčinnost totiž už nelze před veřejností tajit a maskovat, nelze už prostě zamlčet pravdu a fakta, že vakcíny nefungují. Takže došlo k úmyslnému vypuštění nového viru, na který se nejen svede neúčinnost vakcín, ale dokonce se to lidem prodá s argumentem, že právě proto je potřeba dostat 3. a 4. dávky vakcíny, aby lidé měli ochranu proti Omicronu, i když proti Deltě vakcína také nefungovala. Logiku v tom nehledejte, žádná v tom není. Na covidiány totiž nepotřebujete argumenty, ti si stoupnou do fronty na booster tak jako tak, protože to řekne pán v televizi. A když vakcína nefunguje na starou mutaci, těžko bude fungovat na novou.

Konstrukce spike proteinu koronaviru

Lidé se nechají naočkovat a najednou zjistí, že celá rodina onemocní, a to velice rychle, obvykle do 48 hodin. Naočkovaný člověk totiž funguje jako super-nosič a nakazí spike proteiny vydechovanými z plic celou rodinu. Tím dochází k nákaze rodiny, která by se dala opravdu přirovnat k aerobnímu očkování, protože spike proteiny v těle nakaženého člověka způsobují tytéž procesy jako v těle primárně očkované osoby. Spike proteiny cestují po celém těle a mohou končit nejen v respiračním traktu, kde je jejich primární cíl, ale mohou se objevit i v srdečním svalu, mohou se napojit na výstelky cév a způsobit srážení krve, koagulaci a srdeční infarkty, mohou se dostat i do mozku a způsobit ochrnutí obličeje.

Tajná schůzka kandidáta na ministra vnitra s policejním prezidentem kvůli vaxu pro policisty v souvislosti s chystaným Evropským vakcinačním mandátem

Případně hrozí ochrnutí celého těla, ale nejčastěji dojde k napadení té části mozku, která ovládá chuťové receptory na jazyku a také nervové spoje přenášející pach, takže lidé na mnoho měsíců ztratí chuť a čich. Nejde přitom o banální hlen na jazyku a v nosu, který blokuje pachy, ale jde o neurologickou poruchu v mozku, konkrétně v té části, která zpracovává podněty z ORL oblasti. Spike proteiny jsou de facto zbraněmi hromadného ničení, protože fungují jako plošné bombardování buněk v celém organismu. Nejsou to chytré bomby, ale devastující hlavice a chomáče RNA, které se připojují na rozličné buňky v těle, ve kterých nemají co pohledávat.

Vít Rakušan (STAN), kandidát na ministra vnitra

V České republice se přitom začínají dít věci. Nový a chystaný ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) se setkal tajně s policejním prezidentem Janem Švejdarem [3] a řešili spolu očkování policistů. Právě policejní prezident před více jak týdnem informoval, že by od policie mohlo odejít až 10 000 zaměstnanců, policistů a vyšetřovatelů, pokud by byla zavedena povinná vakcinace. Možná si řeknete, proč je to tak důležité a proč to hoří? Proč vůbec k takové schůzce došlo? Je to kvůli chystanému Evropskému vakcinačnímu mandátu, o kterém mluvila Ursula von der Leyen jako šéfka EU komise v rozhovoru [4] pro BBC. Jakmile se toto upeče v Bruselu, vakcinační mandát se bude vztahovat na všechny, a to právě i na policisty, bez výjimek.

Policisté bez výsluh, pokud odmítnou vakcínu i přes domlouvání a apelování na jejich zodpovědnost

A právě proto není čas, hodiny na zdí tancují a kymácí se, protože všechny procesy se urychlují. Vít Rakušan proto nelenil a vydal se za Švejdarem, aby ho popohnal a přesvědčil k tomu, aby zatlačil na odpůrce očkování mezi policisty. Podle našich informací a našeho exkluzivního zdroje má nová vláda Petra Fialy plán, jak policisty donutit k povinné vakcinaci.

A tím plánem je hrozba ztráty nároku policisty na výsluhy, pokud by pohrozil, že odejde do policie kvůli neochotě se nechat očkovat. Tento plán má podle našich informací zabránit policistům v odchodech od policie a současně je přinutit i k očkování. Jenže, tenhle plán je jako prudce výbušná munice. Pokud totiž se začne policistům sahat na výsluhy a podmiňovat je vakcínou, může nastat opravdu výbuch v bezpečnostních složkách. Právě proto tyto schůzky probíhají tajně, nikdo je nechce komentovat.

Jan Švejdar, policejní prezident

Evropský vakcinační mandát bude vyžadovat nasazení policie v plných počtech a v této situaci si nemůže stát dovolit ztrácet policisty. Proto ještě není ani vláda jmenovaná, nebyla uvedena do funkce, ministři nejsou jmenováni, ale kandidát na ministra vnitra už hučí do policejního prezidenta, aby si udělal pořádek mezi svými. Panečku, to je rychlost. Není čas, globalisté mají své plány, příští rok chtějí spustit celoplošné očkování v Evropské unii, začít se s tím má už na jaře a ve chvíli, kdy globalisté usilují o naočkování úplně všech, začíná inteligentním policistům docházet a docvakávat, že tady něco opravdu smrdí.

Taková péče o zdraví všech lidí prosazovaná nátlakem a dokonce hrozbami ztrát výsluh, podobně jako v izraelské armádě IDF, kde hrozí ztráta výsluh izraelským vojákům v případě odmítnutí vakcíny, prostě vyvolává podezření. Nová vláda bude potřebovat všechny policisty, bude potřebovat konsolidované síly na provedení operace Evropského vakcinačního mandátu na území ČR. A proto bych se nedivil, že Rakušan už obdržel noty z Bruselu a teď jede podle nich. Kdo chvíli stál, už stál opodál.

Co byste dělali, kdyby vedlejším projevem očkování proti žloutence bylo propuknutí žloutenky?

Vakcíny zkrátka způsobují indukci nemoci Covid-19, takže vedlejším příznakem vakcíny je právě propuknutí nemoci Covid-19. Je to stejné, jako kdybyste se nechali naočkovat proti žloutence, a přitom vedlejším projevem by u vás bylo propuknutí právě té žloutenky. Ale farmaceutická firma a politici by vás jako u blbejch uklidňovali, že to nic není, že to je jenom mírný průběh žloutenky, že byste mohli mít těžký průběh, a to fakt jako nechcete. Takhle máte mírný průběh a jste žlutí jenom málo nebo mírně. Kdybyste vakcínu neměli, byli byste žlutí o jeden nebo dva odstíny více… řekne vám  politik.

Větší než malé množství rizika

Ano, smějete se tomu, že to je dobrý fór, jenže to není vtip. Tohle je realita, která se právě teď děje okolo nás každý den. Každý politik i epidemiolog opakuje tento fór, že se sice naočkujete proti Covid-19, ale nemáte se prý vzrušovat, když poté onemocníte nemocí Covid-19, protože onemocníte jen mírně, o jeden až dva odstíny méně, než byste onemocněli bez vakcíny. A to už se najednou nesmějete, že? Najednou už to není fór, ale natvrdo ražená bizarní a lživá politika očkovací lobby. A nemůžete se divit, že zhruba 10 000 českých policistů není tak tupých, že by tento podvod neprokoukli. Vakcína, po které propukne nemoc, proti které se očkujete, není vakcína. Je to induktor šíření pandemie.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Rokan
Návštěvník
Rokan

https://www.forum24.cz/bizarni-objev-aeronetu-ockovani-pry-covid-naopak-zpusobuje/

Tak jsem čekal nějaké senzační odhalení a vyvrácení informací v článku Aeronetu..a zase nic.

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Třetí očkování, zvané „booster“ nadobro zničí schopnost imunitního systému vytvářet bílé krvinky…vše je to jen otázka času, protože každé tělo má své limity. Vše se nejprve projevuje různými záněty, poruchami srdce, infarkty, rakovinou, kdy i těžké melanomy se objevují i u mladých lidí, např. rakovina ženských orgánů vzrostla od ledna 2021 o 2000% atd.atd..

Vše je zaviněno zničením přirozené imunity “očkovaných,” proto někteří odpadnou hned, někdo po druhé, další po páté, osmé..už je vědecky prokázáno, že Spike Protein vyrobený v lidském těle je silně toxický a usazuje se po celém těle, při pitvách se našel všude po těle a i tam, kde by to nikdo dle patologů nečekal. Tady se od začátku popírá veškerá věda a všichni co nejdou s hlavním a jediným světovým narativem, jsou potlačováni!

Žádné konpsirace neexistují, neexistuje žádná pravda která se ukáže po čase a ukáže kdo měl pravdu. Vše co se děje, způsobují jen a pouze vakcíny a lidi, kteří roznáší kolem nemoce a tvoří se mutace.

Za vše může toxický spike protein, doposud nebyl izolována čistá forma tohoto “onemocnění”, všechny tyto izoláty, které tak označují, nejsou založeny na vědeckých důkazech ale na lžích. Vše je plné dalších příměsí, jako lidské buňky atd., vlastně celý narativ je jedna velká lež. Na podvodných PCR testech (PCR test vůbec nevypovídá o tom, zda je člověk nakažený, nakažlivý nebo nemocný. Bez dalších testů a pečlivého vyšetření zkušeným lékařem je jeho výpovědní hodnota nulová. Naprostá většina (nad 95%) pozitivně testovaných nemá žádné, nebo jen mírné obtíže.) a vakcínách se staví tedy celý světový podvod s ozančením COVID-19. Tohle nebylo nikdy o zdraví a záchraně životů, vše směřovalo od začátku k exp. vakcínám, kdy lidi jsou třetí fází…

Frank
Návštěvník
Frank

Mnoho z těch očkovaných už také pochopilo, že se nechali napálit, ale nechtějí to navenek přiznat.

M. C.
Návštěvník
M. C.

Dneska se podpindosníci nějak cítí. Titulky na hovNovinkách ve věci nejmenování zoufalce Lipavského:
Zemanovy důvody nestačí, říká ústavní právník.
Neustoupíme, říká Bartoš.
(mezi Zemanovými důvody) Chybí jen ,,sežral spolužákovi svačinu” říká (politická mrtvola) Topolánek
Fiala: Rozhodne Ústavní soud.

Nerad jim beru radost, mají jí v poslední době tak málo, ale zkušenost (nejen) posledních týdnů nás učí, že nakonec vyhraje starý ještěr a oni udělají to co bude chtít. Tím spíše že už bude odloženo jmenování ministra zemědělství. Když může Zeman jmenovat vládu bez jednoho ministra, může i bez dvou.

Nemám to ověřeno, ale jestli je pravda, že ten šulda veřejně prohlašoval, že příští Sudetoněmecké dny mají být v Praze, tak už jenom za to patří ne do Strakovky, ale na hrad, konkrétně na hrad Mírov.

M. C.
Návštěvník
M. C.

Hehe, tak jim to nevydrželo ani 24 hodin.

M. C.
Návštěvník
M. C.

Tak prý nakonec Zeman Lipavského ministrem jmenuje.
Zajímalo by mě, čím to. Jestli ho nějak skřípli, jako svého času Klause, když nechtěl podepsat Lisabonskou smlouvu (ale předpokládám, že proti tomuto je Zeman sichrovaný), nebo jestli se dohodli s Fialou, že ho Zeman zbytečně nebude vystavovat do prekérní situace, nechá ho, aby se předvedl jako silná osobnost a Lipavskému poskytne ,,víc provazu k oběšení”.
Tipoval bych za b).
Možná to tak bylo hráno od začátku, tomu by nasvědčovalo, že v první fázi se proti tomu Fiala nijak zvlášť nevymezoval.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Mají to hezky zmapované. Podle toho určují počet policajtů a nebo zda budou muset na nás použít armádu. Teď už jen čekám, kdy ti zločinci začnou do lidí střílet ostrými.
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/cast-ockovanych-cechu-zvazuje-ze-treti-davku-nepodstoupi-zpo/r~d34b9ebc590711eca1070cc47ab5f122/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-4&utm_campaign=Aktualne

Mimochodem, všimli jste si, že Babiš začal dělat kampaň a presidenta už nyní. Po Praze má stánky s agitátory.

pipka
Návštěvník
pipka

Starecci, kterym tahne na 90, pod palbou medii dle vladnich narizeni – nasili smejdu pachane na bezbrannych seniorech – se vydeseni nechali ockovat dvema davkami. Pani desitky roku po menopauze byla dvakrat na operacnim zakroku kvuli opetovnym krvaceni a musi jit potrti, protoze zakroky nezabiraji. A dokonce v zoufalstvi uvazuji o tretim boosteru, protoze jinak je nevezme ani ocar, jako by byli neockovani. Takto se chova
fasismus bilych limecku a plastu. Potrebuji zakusit husitskou duslednost.

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

Remdichem pres hlavu souhlas!😎( husitksou radsi ne to byly plenitele a vrazi😑😬)

Yooo
Návštěvník
Yooo

Já nevím.Nikdy mi nesla do hlavy představa, že po světě jen tak poletují kousky NIČÍ DNA, ktere napadají žive organismy a jen se v nich nesmyslne mnozi a pak to vse umře. …Proc ničí?No protože člověka nemohou napadat tzv zvířecí viry. Aspoň teda podle virologu to tak donedavna bylo.Takže to musí byt lidske viry ,tzn.fragmenty lidske DNA.Jakého člověka, proc způsobují nemoc, proc vůbec něco takového delaji zrovna tyhle kousky a ne jine kousky DNA, ktere každý z nás nonstop trousi,kudy chodi? A jestli tohle muže dělat kus mrtve (definice viru dle Wikipedie )DNA, jak to ,že vůbec existuje život ve vicemene stabilních formách. DNA -cizí, dýcháme ,jíme ,pijeme. …nedává to cele smysl.A třešnička !?Kus mrtve DNA něco zamysli ,chce ,má vlastni vůli, strategii.Tomu nikdy neverim. Ne.Nemůžu.
Smysl dava to,ze dojde k otravě organismu a to čemu se rika viry,jsou fragmenty poškozenych buněk, poškozena DNA,respektive otravou poškozena RNA-ta je zodpovědna za přepis při buněčném dělení -ovšem při otravě zmutuje a přepisovala by nesmysly,tak se ji buňka zbaví .To,že se v tele premnozi pak ruzne bakterie,je následkem toho -za normální situace bakterie slouží jako likvidátor tohoto bordelu. Je li bordelu moc,bakterie se premnozi a vyskedkem je zánět. Bakterie stále plni svou část dohody symbionta,
ovšem o ony umírají při likvidaci toxinů a bordelu a jejich premnozeni a odpad ,který produkují,spolecne s
mrtvými bilymi krvinkami jsou pro tělo velký napor. Tělo se snaží pomáhat zvysenim teploty a jinými obrannymi procesy, všichni a vsechno kooperuje na detoxikaci těla. My tomu říkáme nemoc.

Vabio
Návštěvník
Vabio

Nemoci neexistují, existují pouze eliminace bordelu z těla. A ty jsou vítané, takže místo “neMOCi” je to spíše obnova vnitřní “MOCi”.

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

Nemoci existuji kdyby nebyli k nicemu by nebyli leky🙄 Jen se nechovaji jako kovid treba prubeh chripky muze mit u nekoho fatalni dusledky.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Před cca rokem a půl jsem sem dávala definici “VIRUS” z Wikipedie, a tam stálo =
jed, toxin, neživý, obalený proteinovou kapsidou … (cca – mám to někde uloženo, ale nechce se mi teď hledat )
Už to přepsali? 😉

Yooo
Návštěvník
Yooo

Matko. …to si piš !Ze ne!ALe zcela bezne jsou viru
podsouvány atributy vyšších mnohobunecnych organismu-jako např. chtění ,vule, uvědomování si sám sebe ,uvažování a zamyšlení a navrch tvorba a snaha dostát životní strategii,ktera spočívá v tom ,ze se chtějí viry množit ,aby mohly zabit napadeny organismus a chcípnout taky.Nedělají to pro potravu,vlastně ani aby zajistili pokračování druhu-asi ze o zadny druh nejde.Jen chtějí vraždit.Tvl! A odkud se vzaly,ty kousky lidske DNA? Jen tak ,poletuje lidska a zákeřna DNA světem a vraždi. Je to prý seberegulacni systém matky přírody. Zparchantela DNA,co poletuje a snová zákeřne plány jak nás vyvražďit.Nas, nebo nějaký jiný zivocisny druh.A umi i vysokou matematiku a statistiku pravděpodobnosti a telepatii a navrch trpí syndromem božského oka-ví a vidí vse .Jen tak je totiž mozne ,ze takovou propracovanou ukladnou hromadnou vraždu zvládne a pozna,kdy
už je toho všeho dost a ustoupí. A to vse zvládne aniž by žila, tahle RNA!Andersoni všech zemi spojte se!

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

Wikipedii muze prepsat kdejakej debil, bohuzel.

Yooo
Návštěvník
Yooo

Grahlnter. …O tom ani potom.Při tvorbě příspěvku jsem jen vychazela ze zdrojů a informaci,s nimiž operuje soucasna mainstream věda při postulovani soucasnych nejvyšších vědeckých pravd o fungovani světa. Já se neodvolavam na nic z tech zvastu.Odvolávám ,co jsem odvolala a slibuji,co jsem slíbila. Co to bylo,to už nevím.

styx
Návštěvník
styx

naockujete sa proti chripke a dostanete chripku. Nic ine to nie je.
Podla Xaviera Rodo

Climatic signatures in the different COVID-19 pandemic waves across both hemispheres
https://www.nature.com/articles/s43588-021-00136-6#article-info
https://www.isglobal.org/es/-/clima-y-salud

Dan2
Návštěvník
Dan2

Lidé se nechají naočkovat a najednou zjistí, že celá rodina onemocní, a to velice rychle, obvykle do 48 hodin. Naočkovaný člověk totiž funguje jako super-nosič a nakazí spike proteiny vydechovanými z plic celou rodinu. Tím dochází k nákaze rodiny, která by se dala opravdu přirovnat k aerobnímu očkování, protože spike proteiny v těle nakaženého člověka způsobují tytéž procesy jako v těle primárně očkované osoby. Spike proteiny cestují po celém těle a mohou končit nejen v respiračním traktu, kde je jejich primární cíl, ale mohou se objevit i v srdečním svalu, mohou se napojit na výstelky cév a způsobit srážení krve, koagulaci a srdeční infarkty, mohou se dostat i do mozku a způsobit ochrnutí obličeje.

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Možný vysledek u přetrénovaných vaxerů

Vaxeři s napadnutými orgány které již nebude možné zvrátit
Krev mutantních pokusných vax krys bude dobrá tak do jelit
stejně tak děloha ,nebo semeno
těla dobré tak do spalovny

Proč to tak bude ?
odpověď je jednoduchá ,protože pokud by “Vědci” uměli zastavit spike protejn jmenovalo by se to léčba
ne provokační vaxinační tréning imunity.

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Nechci nic říkat, ale to samé je už roky často pozorované u spalniček. Poslední outbreak u nás, v roce 2015 (tuším) na Ostravsku má neznámého původce. A spalničky nechytíte “v lese”. Jeden americký doktor (jméno teď nevím), upozorňoval na outbreaky spalniček původem z očkování a že příslušné orgány odmítly provést testy, aby se to potvrdilo či vyvrátilo. O vakcínách na poliomyelitis radši pomlčet.
Opravdu čekám, kdy se lidi vzbudí z covidové mlhy a začnou klást podstatné otázky k očkování celkově.

Yooo
Návštěvník
Yooo

Ctenarka….Ono by to chtělo se zaměřit na teorii virů jako takovou,potazmo na teorii virů versus teorii exosomů. To by totiž zcela změnilo chapani současne medicíny o fungování biologického světa. To by změnilo zcela a od základu cely svět.
Pro příklad :virova onemocnění nejsou způsobovana vnějšími živými infekčnimi patogeny.Ve sve podstatě jde o reakci organismu na systémovou otravu.