A je to venku! Důkazy a fotografie potvrdily, že chemický útok v...

A je to venku! Důkazy a fotografie potvrdily, že chemický útok v Idlíbu byl zinscenovaný Bílými přilbami a americkou CIA. Syrská opozice na Twitteru informovala o chemickém útoku den předem! Trump má vážný problém, má kolem sebe zrádce, lháře a nekontroluje silové složky USA stejně, jako je nekontroloval Obama!

A je to venku! Důkazy a fotografie potvrdily, že chemický útok v Idlíbu byl zinscenovaný Bílými přilbami a americkou CIA. Syrská opozice na Twitteru informovala o chemickém útoku den předem! Trump má vážný problém, má kolem sebe zrádce, lháře a nekontroluje silové složky USA stejně, jako je nekontroloval Obama!

Netrvalo dlouho a pravda o údajném chemickém útoku v Idlíbu vyplula na povrch. Na internet unikly fotografie, které zachycují pracovníky CIA sponzorované humanitární organizace White Helmets (Bílé přilby), jak aranžují oběti, bez ochranných oděvů a dokonce bez masek zasahují v místě útoku, zatímco přeživší údajně bojují v zamořené oblasti o život. Bílé přilby dělají z veřejnosti idioty. A nejen z veřejnosti, ale i z amerického prezidenta. Záběry a fotografie ukazují, že natočené scény pochází přímo z operační základny Bílých přileb. Na jedné fotografii je vidět, jak dodávka Bílých přileb je zaparkována ve vykopaném výklenku ve skále, který funguje jako garáž. Po okolí jsou na zemi přitom údajné mrtvoly a oběti, které tam podle tweetů lékaře Bílých přileb přišly po svých a po útoku sarinem zůstali na místě ležet. Pracovníci Bílých přileb jsou ale fit a sarinové zamoření vzduchu a těl obětí s nimi evidentně nic nedělá. Dokonce manipulují s těly bez rukavic, přestože sarin prochází pokožkou, vyvolává pálení a paralytické křeče. Kdo se to snaží z nás dělat hlupáky, ptají se vojáci ČSLA, kteří pracovali u protichemické obrany?

Pracovníci Bílých přileb bez ochranných kombinéz, bez rukavic, bez dýchacích přístrojů.

Sarin je neurotoxin a lidé po zasažení ztrácí kontrolu nad svými svaly, nemohou chodit, zvrací. Tady ale lidé v pohodě došli až od centrály Bílých přileb a teprve tam padli na zem a umřeli. Fotografie přitom zachycují několik mužů, jak sedí v pokleku, jeden dokonce stojí opřený o kapotu auta v předklonu, což má symbolizovat, že je mu špatně. Největší otazník ale vyvolává fotografie nákladních aut White Helmets, které jsou rozestavěny tak nešikovně, že na místo útoku se mohly dostat jedině tak, že přes oběti přejely. Druhá varianta je, že ti lidé tam došli a popadali na zem a pod kola aut jako mouchy. Třetí možnost je, že je tam holýma rukama poskládali pracovníci White Helmets a natočili je na kameru.

Nákladní auta White helmets, pracovníci bez ochranných pomůcek, naaranžované mrtvoly. Všimněte si dlouhých stínů fotografa a jeho kolegy, jak pečlivě dokumentují scénku.

Sarin je prudce toxický a leptá sliznici i kůži, ale na fotografiích vidíme pracovníky Bílých přileb, jak zasahují hasičskou stříkačkou jen tak, v pohodě, v teplácích, v tričku a hlavně bez rukavic a bez obleků a dýchacích přístrojů. Dokonce se našli i čumilové, kteří v epicentru postávají  Syrská armáda uvedla, že útočila na továrnu Khan Sheikhun, kde povstalci vyrábí a kompletují rakety. Pokud se opravdu sarin v Idlíbu objevil, tak musí pocházet ze skladu povstalců, který byl zasažen leteckou bombou a došlo k rozptylu plynu. Jenže uniklé fotografie Bílých přileb ukazují, že nejspíš nic neuniklo, celý útok byl podle všeho zinscenovaný.

Na tweetech pracovníků White helmets jsou neuvěřitelné informace, pacienti zasažení sarinem se prý hrnou po svých dovnitř a je jich stále více, ale doktor místo pomoci pacientům filmuje, videotelefonuje a tweetuje a natáčí celou scénu. Takto se chová doktor? Když k němu přijdou lidé zasažení toxickou látkou, začne si je natáčet a hupsne na internet a tweetuje online? Tak určitě…

Největším výkřikem do tmy je potom tweet (viz. níže) opoziční syrské stanice Orient TV, která v předstihu den předtím informovala o tom, že chystá přímý přenos z leteckého útoku na provincii Hamá a na oblast Idlíbu, kde budou použity i chemické zbraně (CW – Chemical Weapons). Jak to sakra mohli vědět? Dopředu tedy opoziční média v Sýrii věděla, co se chystá, že to bude mediálně opravdu vyhrocené. My jsme na Aeronetu před časem přinesli článek o nebezpečné organizaci Bílé přilby a pokud jste článek nečetli, určitě to napravte, článek je zde. Bílé přilby mají přímo napojení a financování na americkou zpravodajskou službu CIA. A současná inscenace z chemického útoku v Idlíbu má za cíl postavit Trumpa do role, ve které byl Barack Obama. To znamená do role statisty, který bude muset držet hubu a krok a v Sýrii veškeré kroky budou řídit jestřábi ze CIA a Pentagonu. Včerejší tvrdé odsouzení Bašára Asada ze strany Donalda Trumpa za útok, který nespáchal, pouze ukazuje na skutečnost, že Trump bezmezně věří svým generálům a tajným službám. Tohle je pro Trumpa cesta do pekel.

Bílé přilby už vloni v září zinscenovaly chemický útok v Aleppu, tehdy to měl být útok chlórem [1]. Nyní se scénář opakuje, a to pouhé 3 týdny po útoku izraelských stíhaček v Sýrii, na což Moskva reagovala, že to nebude podruhé tolerovat. No, a to je voda na mlýn jestřábům v USA, kteří ihned po chemickém útoku teď v OSN vyhrožují, že bez mandátu OSN podniknou v Sýrii vlastní kroky [2]. Chápete, o co se jedná? Trumpa dostali do pozice, že teď nemůže cuknout. Trump musí vědět, že americká akce v Sýrii proti vojskům Bašára Asada znamená rovnítko a vojenskou akci proti ruské armádě, vojenský střet s Ruskem v Sýrii a hrozbu konfliktu 3. sv. války. Rusko sestřelí americkou stíhačku, Američané sestřelí ruskou a nastane řežba, protože Trump je patriot a bude podporovat válku proti komukoliv, kdo bude sestřelovat jeho stíhačky.

Dodávka Bílých přileb zaparkovaná v garáži ve skále, vytažená hadice odtamtud, sarinem údajně zasažený člověk se opírá o auto, pracovník s hadicí se bez zájmu dívá na muže.

Varoval jsem už dříve ve svých analýzách, že jestřábi v Pentagonu a v CIA se pokusí Trumpa dohnat do situace, ze které se nebude moci vykroutit. A tohle přesně ta situace je. Nereagovat na takovou akci v Sýrii by z Trumpa udělalo slabého prezidenta. Takže reagovat bude. Ale jaká reakce to bude? Zřejmě se dá očekávat něco, co bude viditelného, pravděpodobně letecký útok proti syrským jednotkám Bašára Asada. Politický míček tím okamžikem přeskočí na stranu Vladimira Putina a ten se bude muset zachovat jako šachista. Pokud by dal rozkaz k sestřelování amerických letadel, vypukla by z toho krize, mohlo by dojít na aktivaci článku 5 Washingtonské smlouvy NATO a jestřábi na Ukrajině a v Pobaltí by konečně zajásali a hurá do války s Ruskem a pochopitelně český voják by spolu s polským vojákem bylo v první linii a zezadu by na ně mířili oficíři Bundeswheru kulomety.

Trump je zahnán do kouta a musí skákat, jak Nikki Haley z OSN píská

Vladmir Putin podle všeho zareaguje stejně jako v případě izraelských stíhaček. Vyšle do Pentagonu varování, že příště už ruská protiletadlová obrana v Sýrii nic takové tolerovat nebude. Hlavní riziko zde stále spočívá v tom, o čem mluvím už od chvíle, co byl Donald Trump zvolen do funkce. Musí se co nejdříve spojit s Vladimirem Putinem, musí se setkat, dohodnout se a vytvořit spojenectví. Donald Trump musí pochopit, že útoky na Vladimira Putina a na něho mají společného jmenovatele, washingtonský Deep state establishment.

[VIDEO] Opoziční syrská televize v reportáži obviňuje Asada z chemického útoku. Za zády reportéra jsou přitom zjevně vidět poškozené chemické zásobníky továrny, na kterou syrská armáda zaútočila, protože tam povstalci vyráběli rakety.

Trump si určitě uvědomil, že útok na Michaela Flynna a jeho odchod byl počátkem odstavování Trumpa na kolej, po které 8 let jel jeho předchůdce. Pozice prezidenta, který nevládne a neřídí, protože vládnou a řídí zemi jiní lidé. Donald Trump před pár hodinami prohlásil, že chemický útok změnil jeho pohled na Asada [3]. A to je zlé. Trump plně přebírá a věří informacím CIA a svého bezpečnostního poradního sboru, kde už není Bannon. Co nastane příště, až někdo hodí na Putina třeba sestřelení americké stíhačky v Sýrii? Také to změní jeho pohled na Vladimira Putina? Takhle se Trump brzy dostane do stejné role statisty jako byl Obama. Anebo do role blázna, co dožene USA a NATO do války s Ruskem. Trump je naivní, když si myslí, že přijde do Washingtonu vysušovat bažinu a že se nikdo z té bažiny tomu nebude bránit. Teď to vypadá, že v té bažině Trump sám vězí až po krk a chybný pohyb ho dovede k impeachmentu. Chybí mu Flynn a neposlouchá, co mu říká Bannon. Trump nově prý naslouchá lidem okolo Mikea Pence a ministra obrany Mattise, a to je tragédie. To jsou jestřábi. A odchod Stevea Bannona z práce bezpečnostního výboru prezidenta to jenom potvrzuje.

Nikki Haley, US velvyslankyně v OSN s fotografiemi údajně mrtvých dětí po plynové útoku v Idlíbu na zasedání RB OSN.

V této chvíli nemůže Trump opakovat svoji původní mantru o tom, že Bašár Asad je přijatelný vůdce Sýrie, když jeho vlastní velvyslankyně v OSN Nikki Haley v hysterickém záchvatu ve středu ukazovala na zasedání RB OSN fotografie malých dětí zabitých  prý při chemickém útoku, který prý nařídil Asad. Co může Trump udělat? Má snad říct, že nevěří vlastní CIA? Že nevěří Pentagonu, kterému šéfuje generál Mattis, který je podle Trumpa tak skvělý? Včera právě odešel z bezpečnostního výboru Bílého domu Steve Bannon, který měl za úkol vyčistit sbor od lidí Baracka Obamy.

Odchod Stevea Bannona z bezpečnostního výboru je zlé znamení

Je to ale náhoda, že odešel přesně pár hodin po chemickém útoku v Idlíbu? Mainstreamová média napsala, že ho z výboru vyhodil Trump.  My v redakci AE News víme, že to je jinak. Bannon odešel z výboru v situaci, kdy je otráven, znechucen a není jasné, kdo vlastně armádu USA prý řídí. Trump to není, kdo by armádu řídil. A zřejmě ani nikdo z Trumpovo nejbližších. Situaci jsme včera probírali s kolegy z americké alternativy a vypadá to, že Bannon odešel, protože neměl ve výboru žádného spojence a to znamená, že bezpečnostní výbor tak ovládnou jestřábi. To je zlé. Právě bezpečnostní výbor předkládá prezidentovi bezpečnostní zprávy a studie proveditelnosti vojenských operací. Co bude teď? Co výbor doporučí Trumpovi? Pozemní operaci US Army v Sýrii? Konflikt s Ruskem v Sýrii o Asada? Vyzbrojení opozice v Sýrii? Útok na Írán? Preventivní útok na Severní Koreu, co zaznělo před 2 dny z Bílého domu? To jako vážně se Trump zbláznil?

Steve Bannon, vrchní poradce prezidenta pro strategické záležitosti a bývalý člen národního bezpečnostního výboru prezidenta.

Ne, nezbláznil. Něco horšího. Naivně věří lidem ve svém okolí, kteří nejsou jeho přátelé. Neoconi a jestřábi. Je obklopen zrádci, hlavně těmi, kteří kontrolují CIA a Pentagon. Steve Bannon se podle poslední informace přesto objevil na večerní schůzce bezpečnostního výboru, i když z výboru už předtím z funkce člena odešel [4]. Podle informací má Bannon stále na zasedání výboru přístup, protože má nejvyšší prověrku a je poradce prezidenta. Tento krok se dá interpretovat jako dozor, aby Bannon dělal Trumpovi de facto ve výboru obranáře, kdyby výbor něco pekl proti Trumpovi. Ale jestli to bude mít vliv, to se dá těžko říct. Trump věří Mattisovi a Pencovi, v této situaci je tedy Bannon spíš pozorovatel, pokud jsou to oni dva, kdo teď Trumpa ovládají a kteří šli celou dobu proti Bannonovi. Nejprve Trumpa připravili o Flynna, teď vyštípali Bannona z bezpečnostního výboru a budou ho chtít dostat i z pozice Trumpova poradce. Bannon tak možná přišel nečekán a nezván na večerní zasedání výboru, aby se nepeklo něco proti němu. I to je možné v této situaci.

Budoucnost pro Trumpa je nejistá. Má před sebou osud Obamy nebo impeachment?

A není to jediná věc, která je nepříjemná. Po obrovském průseru a neschválení Trumpovy reformy zdravotnictví se nově ukazuje, že v Kongresu neprojde ani druhý klíčový zákon, daňová reforma. Na Kapitolu se dokonce říká, že daleko větší šanci na schválení měla zdravotní reforma, než reforma daňová. Reálně tak hrozí, že republikánští poslanci, kteří drží v obou komorách parlamentu, potopí Trumpovi i jeho druhý stěžejní pilíř volební kampaně.

Nikki Haley na zasedání sionistů a jejich AIPACu minulý týden.

A pokud by se teď Donald Trump chtěl domlouvat s Vladimirem Putinem, okamžitě by ve Washingtonu na něho vytáhli ruskou kartu a kauzu “Russiagate”, podle které Michael Flynn koordinoval s Rusy předvolební spolupráci. V téhle chvíli Trump ani nemůže říct jediné vstřícné slovo k Vladimiru Putinovi, protože ten přece podporuje toho zlého Bašára Asada, co plynuje dětičky v Sýrii. Trump je v pasti. Reálně mu hrozí, že se buď zalekne a bude poslouchat establishment, jako to dělal Obama, anebo se vzepře a čeká ho impeachment a hřebík na politickou rakev mu zatlučou sami republikáni.

Pokud Trump neovládne zahraniční procesy, USA ztratí kontrolu nad Polskem i ČR a obě země čeká cesta do Nové Evropy, Německo bude triumfovat

Trumpovi se po inauguraci vůbec nedaří získat kontrolu nad vlastní stranou. Ta je ovládána neocons, kteří usilují o válku s Ruskem a odstranění Asada v Sýrii. Tím pádem nekontroluje ani Kongres. Federální soudci si s jeho dekrety vytírají pozadí a ruší mu jeden dekret za druhým. Americký mainstream je s Trumpem v otevřené válce. Kongres chce vyšetřovat Michaela Flynna a dokonce i jeho zetě Jareda Kushnera. Steve Bannon nenašel spojence v bezpečnostním výboru a raději z něho odešel. Senát blokuje Trumpovy velvyslance a k prosazení Trumpova kandidáta Neila Gorsuche do Nejvyššího soudu si vyžádalo před pár hodinami dokonce historickou násilnou změnu senátních pravidel na prolomení filibuster blokace Gorsuche ze strany Demokratů [5].

Američtí jestřábi budou mít uvolněné ruce, protože bez bezpečnostní a přátelské dohody a dobrých vztahů mezi Donaldem Trumpem a Vladimirem Putinem nebude nikdo na světě, kdo by jestřáby v Pentagonu blokoval a kdo by je mohl zastavit. Dohoda Putin – Trump byla jedinou šancí na zabránění válce s Ruskem! Generálové a sionističtí neocons ve Washingtonu budou hnát USA a NATO do války s Ruskem. Proti tomu bude vystupovat Německo (Sigmar Gabriel i Martin Schulz nechtějí nic platit navíc do NATO) a Francie, pokud prohraje Le Pen. Macron se včera vyslovil pro vojenskou operaci v Sýrii proti Asadovi pod mandátem OSN, ne pod mandátem NATO. Angela Merkel odsoudila OSN, že se nedohodli na rezoluci proti Asadovi [6]. I ona chce operaci v Sýrii, ale jen pod mandátem globalistických sil OSN, nechce intervenci NATO. Společně tak Německo a Francie budou prosazovat Evropskou armádu, bez účasti USA. NATO je potřeba nejprve zničit, aby členské země chtěli raději Evropskou armádu, než americké NATO. A ty procesy v Evropě k tomu vedou.

Neil Gorsuch, kandidát na člena Nejvyššího soudu, podává ruku Donaldu Trumpovi. Tento kandidát narazil v Senátu na tak velký odpor, že Republikáni změní projednávací řád z ústavní většiny na prostou většinu, aby Gorsuch prošel schválením Senátu. Je to tzv. Nukleární varianta, která je dvousečná do budoucna, až Republikáni naopak v Senátu budou v menšině.

Česko bude vzdorovat nejdéle a nejdéle bude podporovat setrvání ČR mimo Novou Evropu, protože evropský židovský kongres a židokřesťanské organizace budou před sionisty bránit Prahu všemi cestami. Ale pokud Trump neovládne Pentagon a nedojde k dohodě s Vladimirem Putinem, NATO se rozpadne a Česko před pádem do náruče Schulzova neomarxistického multikulti Berlína už nic neuchrání. Tlak a eskalace je pro Německo cestou k tomu, aby se země EU z NATO dobrovolně vyvázaly. Německo potom přijde na scénu jako vítěz a nabídne normalizaci vtahů s Ruskem místo Trumpa. Ten tak bude za zlého válečného štváče a Martin Schulz, globalista a fašista, za mírotvorce. Jenže s Trumpem může padnout i Vladimir Putin, on je druhá strana téže mince. Trump se rozhodl válčit proti Deep state a teď mu hrozí, že ho to semele. Polsko už oslabení americké moci v Evropě pocítilo, když Brusel, navzdory pro-americké vládě ve Varšavě, znovu zvolil do čela Evropské rady pro-německého globalistu Donalda Tuska. Vladimir Putin má zatím moc v rukách, ale rozebírání Ruska zevnitř už probíhá. Navalnyj, sankce a exploze v metrech, to je jenom začátek.

Aktualizace článku 07-04-2017 13:10

Trump nařídil útok raketami s plochou dráhou letu Tomahawk, ale z 59 odpálených nosičů doletělo do cíle jenom 23. Co se stalo?

Donald Trump ze včerejška na dnešek obdržel od bezpečnostního výboru v Bílém domě doporučení o proveditelnosti zásahu proti záložnímu letišti Shayrat v Sýrii. Z křižníků USS Ross a USS Porter bylo v noci odpáleno 59 raket Tomahawk, ale podle ruského ministerstva obrany doletělo jenom 23 nosičů, méně než polovina [7]. Ruská armáda mlčí, nepotvrdila a ani nevyvrátila, jestli za tím stojí ruský protiletadlový systém S-400 v přístavu Tartus, anebo se jedná o nějakou hromadnou poruchu amerických Tomahawků, nebo ruskou tajnou technologii pro elektronický boj. Stejně tak vyplouvají na povrch zatím nepodložené spekulace, že Trumpova administrativa dopředu varovala ruskou armádu a cíl útok byl záměrně vybrán tak, aby způsobil syrské armádě co nejmenší ztráty. Letiště Shayrat je nebojové letiště, které slouží jako opravárenské centrum, ze strategického hlediska takový útok nedává smysl.

[VIDEO] První záběry z letiště Shayrat po úderu. Přistávací dráhy jsou nepoškozené.

Přistávací dráhy jsou zcela netknuté [8], to také nedává smysl, protože Asadova letadla tak mohou startovat a přistávat k operacím proti povstalcům. Bylo zničeno 6 strojů MiG 23, které byly v opravě a bylo zničeno centrum výuky, učebna pro piloty. Na základně zahynulo 6 civilních pracovníků, členové ostrahy, protože v noci v objektech civilní personál letecké opravny není. Satelitní fotografie ruské armády ukazují, že dráhy jsou neporušené, zničené jsou jenom budovy. Jsou de facto 3 teorie, které teď kolují po internetu.

  • Ruská protiletadlová obrana sestřelila Američanům všechno, co mohla, dokud Rusům nedošly zásoby protiletadlových raket v komplexech S-400, takže zbytek amerických Tomahawků na cíl doletěl.
  • Američané odpálili jen 23 raket a Rusové z nějakého důvodu oficiální americké číslo 59 nekomentují.
  • Rusko disponuje zařízením pro elektronický boj a více než polovinu amerických raket navedly Rusové do moře a pro změnu mlčí Pentagon, protože má sakra problém.
Letištní dráhy základny Shayrat jsou po úderu nepoškozené.

Nic z toho ale nevysvětluje, proč Pentagon zvolil právě bezvýznamný cíl, který pro vedení Asadovo operací nemá žádný význam a dokonce rakety úmyslně vynechaly přistávací dráhy a nepoškodily je. Útok byl natolik podivný, že se začíná spekulovat, že jde taktéž o false flag Donalda Trumpa, který na jednu stranu chce neoconům ukázat sílu a odhodlání, ale na straně druhé nechce na Asada a tím pádem na Rusko opravdu tvrdě udeřit tam, kde by to Rusové i Asada pocítily. Navíc, na veřejnost unikly trosky amerického Tomahawku nalezené právě u města Tartus. To by potvrzovalo buď sestřelení nosiče, poruchu nebo elektronické navedení letu do země. Obrázky trosek jsou v článku zde a také na Twitteru ve widgetu níže. Jak je vidět, Tomahawky vypadají, že se prostě v Tartusu zřítily anebo byly sestřeleny.

Stojí za “kompromisním” úderem, který Asada nebude bolet, poradce prezidenta Steve Bannon?

Večerní nečekaná návštěva Stevea Bannona na bezpečnostním výboru, kam už vlastně neměl chodit, stojí zřejmě za celou touto kompromisní a z pohledu USA zdánlivě zpackanou akcí. Pokud k cíli doletí méně, než polovina raket, kdy každá stojí americké daňové poplatníky téměř 1.5 milionu dolarů, je to poněkud tristní. A když rakety dopadnou na bezvýznamný cíl a ani netknou přistávací dráhy, je to ještě více podivné, co se to k čertu hraje za hru, do které vlastně vůbec nevidíme. Logicky měli Američané cílit na letištní plochy, aby z nich nemohly startovat stíhačky toho zlého Asada k bombardování opozičníků, ne? A proč vybrali letiště, ze kterého bojové vzlety ani neprobíhají? Tohle nedává z vojenského hlediska smysl.

[VIDEO] Záběry rozsahu škod pořízené z dronu ruského ministerstva obrany. Prakticky žádné škody, dráhy nepoškozené, vedle drah zaparkované a nepoškozené syrské stíhačky.

Údajně mrtvé dítě je pouze pod sedativy, sleduje kameramana

Do úvodu článku nahoře jsem přidal video, které jasně zachycuje, jak Bílé přilby zinscenovali celou kauzu. Údajně mrtvé dítě na videu má ve skutečnosti jen přivřené oči a je evidentně zdrogované nebo pod lékařskými sedativy! Pozoruje celou dobu přimhouřenýma očima kameramana, který ho natáčí. Dítě je zjevně pod sedativy, které se používají pro anesteziologické potřeby. K tomu prostě nemám slov.

O souvislostech s údajným chemickým útokem v Idlíbu, o raketovém útoku Tomahawků na Sýrii, o situaci Donalda Trumpa, o odchodu Stevea Bannona z prezidentské bezpečnostní komise a o důsledcích a souvislostech konce regulace koruny budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném rádiu v mém pravidelném pořadu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
NWOfob
Návštěvník
NWOfob
xmarek
Návštěvník
xmarek

Je to venku. Já jsem to věděl. JE TO? CHOBOTNIČKA. Nevěříte? Ale prosím Vás, Twitter, Facebook, všechny ty zarušené zprávy JPP (Jedna paní povídala) vždy hovořily ve prospěch nás všech, ve prospěch OVEČEK co všemu věří: https://goo.gl/iKiiV3 a co ….
Ale houby. Na facebooku jsem objevil video jak kopuluje Králík a Slepice. A už vím jak se dělají velikonoční véjce. ÁMEN. 😀

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

A je to venku! Kdyz dukazy, tak dukazy:
Chudaci mrtvoly po ruskem utoku v Syrii jsou “ale opravdu” “MRTVOLY”!!!
https://embedy.cc/movies/bW9zUTlIckZUQ0VLbU45d1pJZXk5REYyVkhnNjVFMXY1d2d5WmFlTk56Zz0=

Filip
Návštěvník
Filip

Proč sem cpeš odkazy na zavirovaný stránky?

Rojco
Návštěvník
Rojco

Si Slovan tak slovanom ver. A nie dakym amerikanom. U mňa sú to zajebaný hajzly.

adam
Návštěvník
adam

Na tomto videu od 12 do 15 vteřiny je ta díra ve skále kde mají na jiné fotce zaparkovanou stříkačku a kropí se vodou. Jelikož má být poledne ,je tam poněkud tma.
https://www.youtube.com/watch?v=9jPvZv9Hs8E

šedý vlas
Návštěvník
šedý vlas

Na problém se je nutné dívat ze dvou pohledů:
1. Podíl USA na světovém vývozu zbraní (a tím i přínos zdrojů pro USA)
2. Přínosy stávajících světových válek pro USA
Z toho pramení, že USA vždy profitovali z utrpení Evropy a navíc zejména z 2.SV získali vliv na zdroje, kterých se nechtějí vzdát. Na válkách profitovali i američtí sionisté ovládající bankovní systém. A USA nahrává i geografická poloha. Jejich přesvědčení, že jsou “nedostižní” v technologickém pokroku a tím i nepostižitelní ( to nakonec ukázalo i jediné použití ZHN v konfliktu – i když pro znalé použití střeliva z obohaceného uranu v konfliktu na Balkáně přináší řadu poznatků v následcích na živou sílu). “Třešničkou na dortu” je rozvratná činnost CIA po celém světě. Nakonec kdo má paměť, tak nezapomněl na srdcervoucí stesky amerických generálů na nebezpečnost ZHN Husajna (žádné se nikdy nenašly) . Kdo se ptá jaké zásoby zbraní chemických, bakteriologických, nukleárních (ZHN) mají USA a jaké se stále vyvíjí? Proč může mít jadernou zbraň Saudská Arábie či Izrael a NE Irán či Severní Korea. To je úloha OSN – pokud ještě nějakou úlohu má a NE být posluhovačem tzv. amerických zájmů. Pokud Ano, tak se nemůžeme divit lidskému utrpení. Nebýt “arabského jara” v podání USA (a posluhovačů Francie, Velké Británie, Austrálie a Kanady), tak Evropa dnes nečelí migrační krizi arabského světa.

Julius
Návštěvník
Julius

Vážení přátelé , je – li tento článek pravdivý a já si tedy myslím , že je , tak je to hrůza a jsme opět u Iráku , Libie a pod. Opět měl pravdu náš president pan Zeman , ale co Stropnický a spol. , kteří již vynášeli závěry . Co by generalita bez válek dělala ? Práce není a navíc nic neumí viz. Stropnický .

Viktor
Návštěvník
Viktor

Informace o Sýrii z jiného pohledu….. a zajímavé
https://www.youtube.com/watch?v=PyzqQv_YEEU

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zeman se vyjadril k nelegalnimu utoku na Syrii, ze musi sve nazory prehodnotit a Assad by MEL ODSTOUPIT! (Parlamentni listy) Bez dukazu, bez konecnych vysledku krakora stejne zvasty jako zapadni falesna media, zmetek.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Válka v Evropě je nakraju co bude v Evropě bude aji v USA na to globalisté zapomínají
https://youtu.be/_7TCrWWDZPI

espera
Návštěvník
espera

Na to nezapomínají proto se budou chtít spojit s Ruskem

espera
Návštěvník
espera

Prorok Jóel 2:20 splní se to?

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

toto nejde vyhrat [urlcomment image[/img][/url]

Administrator
Admin

Už poněkolikáté vám říkám, abyste netagoval linkované obrázky a nevkládal obrázky z jpeg.cz, pokud to neumíte. Obrázky se vkládají jako obyčejné linky, netagují se HTML tagy, ani BB tagy a nepoužívají se ani thumbnails, které vám tlačí jpeg.cz do clipboardu. Musíte kopírovat direct link, ne thumbnail odkazy. Je to jasné?

.B.
Návštěvník
.B.

A do třetice: Trump zřejmě vlastní akcie firmy Raytheon, výrobce Tomahawků
http://www.hangthebankers.com/trump-owns-shares-company-syria-raytheon/

Útokem tak vydělal na posílení kurzu akcií. Trump jako akcionář Vojensko-průmyslového komplexu?

A hackerská skupina Shadow Brokers zvěřejnila TOP špehovací nástroje NSA včetně přístupových hesel s varováním Trumpovi, že se odklonil od předvolebních slibů a opustil své voliče
http://www.hangthebankers.com/shadow-brokers-hacking-group-nsa-trump-liar/

nokosap
Návštěvník
nokosap

No tak to zveřejnění nástrojů NSA je obrovská rána pro USA a vypadá to jako potrestání globálním prediktorem za ten dementní útok tomahawky.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

.B. ….opět Niki Haley:
Stálá zástupkyně USA při OSN prohlásila, že Trump považuje Rusko za problém.
https://cz.sputniknews.com/politika/201704065058300-stala-zastupkyne-USA-OSN-Trump-Rusko-problem/

mirek
Návštěvník
mirek

Od samotného začátku měl zbrojení na prvním místě. Divíte se teď snad něčemu, nebo podléháte “tezím” placených ?