A je to venku: Angela Merkel po schůzce globalistů skupiny G7 prohlásila,...

A je to venku: Angela Merkel po schůzce globalistů skupiny G7 prohlásila, že pandemie bude poražena, až všichni lidé na světě budou očkováni! Tiskové prohlášení de facto znamená, že německá kancléřka odhalila, že pandemie bude trvat napořád jako virus chřipky, protože nikdy se nepodaří naočkovat úplně všechny lidi v jednom státě, natož na světě! V českých lékárnách vypuklo boží dopuštění, lidé hystericky vykupují respirátory a SÚKL nechce povolit ani Ivermectin, ani ruskou vakcínu Sputnik! Lékárnice popsala situaci zevnitř systému a přinášíme její děsivé svědectví! Lubomír Volný se nebál citovat Aeronet, teď ho mainstream za to ukřižuje?

A je to venku: Angela Merkel po schůzce globalistů skupiny G7 prohlásila, že pandemie bude poražena, až všichni lidé na světě budou očkováni! Tiskové prohlášení de facto znamená, že německá kancléřka odhalila, že pandemie bude trvat napořád jako virus chřipky, protože nikdy se nepodaří naočkovat úplně všechny lidi v jednom státě, natož na světě! V českých lékárnách vypuklo boží dopuštění, lidé hystericky vykupují respirátory a SÚKL nechce povolit ani Ivermectin, ani ruskou vakcínu Sputnik! Lékárnice popsala situaci zevnitř systému a přinášíme její děsivé svědectví! Lubomír Volný se nebál citovat Aeronet, teď ho mainstream za to ukřižuje?

Zatímco se Česká republika pomalu chystá na nový lockdown, zákazy vycházení, zákazy cestování mezi kraji a na povinné nošení respirátorů v zaměstnáních, z Berlína přichází opravdu otřesná zpráva, která v zahlceném mediálním prostoru skoro unikla pozornosti. Německá kancléřka Angela Merkel minulý pátek 19. února mluvila ve videokonferenci s představiteli skupiny G7 a po skončení konference poskytla médiím tiskové prohlášení, ve kterém vypustila výrok, který by někdo snad čekal z úst nějakého magora, šílence, psychopata, sociopata, diktátora, případně fanatika, ale tento výrok nakonec zazněl právě od německé kancléřky.

Angela Merkel totiž prohlásila [1], že spolu se světovými vůdci G7 se shodla na tom, že pandemie bude poražena, až všichni lidé na světě budou očkováni. Výrok okamžitě přinesla německá a cizí média, ale často s chybným překladem v nadpisu, např. Reuters [2], že prý pronesla, že pandemie skončí, až celý svět bude naočkovaný, nikoliv všichni lidé. Tento nepřesný překlad má její výrok zmírnit a zbrousit ostré hrany, aby nezněl tak šíleně a nacisticky. Jenže lidé jsou z pandemie už unaveni. A právě proto si to mohla Angela Merkel dovolit. Lidé už jsou natolik unaveni, že nemají sílu na odpor, a proto je možné odkrývat karty a říkat lidem věci natvrdo a bez obalu.

Pandemie nikdy neskončí, protože nikdy se nepodaří naočkovat všechny lidi na světě. Výsledkem bude dystopický svět totální planetární kontroly lidí, kdo je a kdo není očkovaný

Pokud se ptáte, co se má stát společným znakem světové vlády, tak to bude doklad světového občana, identifikační doklad a průkaz, který umožní osobě prokazovat se na celém světě. A tím dokladem nebude cestovní pas ale mezinárodní covidový pas v nějaké podobě, a je úplně jedno, jestli to bude podoba papírová, elektronická, v podobě aplikace v mobilním telefonu, nebo to bude podoba čipu, jak už před 2 týdny naznačil Roman Prymula [3].

Astra Zeneca

Možná jste si všimli záhadné a přitom absurdní situace, že mnohé státy světa se přetahují o vakcíny, a to i přesto, že mají nižší účinnost, že nemají tak dobrou reputaci, jako např. Astra Zeneca, u které se ukazuje že má mnohem nižší účinnost proti různým mutacím. A přesto se o tuto vakcínu jednotlivé země přetahují, jako kdyby vládám těchto států bylo úplně jedno, jak kvalitní nebo nekvalitní vakcínu poskytnou svým občanům. Zdánlivě to nedává smysl. Jenže, dává to brutální smysl v případě, když najednou zjistíte, že o vakcíny vůbec nejde, že vakcíny jsou jen záminka k něčemu jinému. Ano, vakcíny jsou záminkou k celosvětové registraci, evidenci, databázi, sledování a kontrole pohybu a omezování práv.

Prvním světovým dokumentem občana zeměkoule bude covidový pas s registračním číslem “bestie”

Každý očkovaný člověk dostane certifikát a své číslo bestie, unikátní na celém světě, který mu vrátí některá lidská a občanská práva, která ještě na konci roku 2019 měl automaticky, ale současně s tím se očkovaný člověk dostane do systému, do databáze, která bude sdílena mezinárodně a stane se nástrojem světové občanské databáze. Dojde k zavedení elektronických očkovacích covidových pasů v mobilech, později na čipech, kterými se člověk bude prokazovat na celém světě, a to nejen při cestování letadly, nejen při cestování mezi státy, ale i doma při cestování MHD, při cestování vlaky, metrem, při vstupech do obchodů, bank a úřadů.

Podkožní NFC čip

Už to nebude občanský průkaz, ale bude to covidová aplikace, která se stane mezinárodním průkazem totožnosti člověka, jedině s tímto dokladem budete moci cestovat, pohybovat se, jedině s tímto dokladem dostanete úvěr, hypotéku, nebo pojištění na auto. A nic z tohoto by nešlo prosadit a mezi lidi zavést, pokud by neexistovala pandemie, anebo pokud by pandemie najednou skončila. Globalisté tedy usilují o jediné: Aby pandemie covidu nikdy oficiálně neskončila, a aby nikdy nedošlo k naočkování všech lidí na světě! Jinými slovy, aby nikdy nebylo hotovo! A to je co? Ano, pokud čtete mé články, tak už víte. Je to nedokončený proces! Proces symbolizovaný číslem 11 v systému globalizace.

Angela Merkel svým stupidním výrokem jenom odhalila tajemství nedokončeného procesu globalistů

Je to stejný nikdy nedokončený proces, jaký jede farmaceutický průmysl, nikdy nesmí být vyléčeni všichni pacienti a nemocní, to by zruinovalo Big Pharma. Proto se musí léčit, neustále se léky zlepšují, ale nikdy nesmí být hotovo, nikdy nesmí být dokončeno! Musí se usilovat o mír, ale nikdy se nesmí míru dosáhnout na celém světě a natrvalo, protože by to zlikvidovalo vojensko-průmyslový komplex. Všechny globální procesy tak musí vždy a za všech okolností zůstat nedokončené, ale nikdy se neustane ve snaze o dokončení procesu. Je to doslova jako jistá forma globální schizofrenie, jenže přesně na tom je založena nejen celá globalizace, ale i všechny podřízené nižší procesy, jako třeba nepřetržitý růst HDP.

Nedokončená Babylonská věž a sídlo EU parlamentu ve Štrasburku symbolizující nedokončenou moderní podobu Babylonské věže

To je vůbec jeden z nejlepších příkladů čísla 11, tedy nedokončeného procesu. Když ekonomika roste moc rychle, tak se tzv. přehřeje a dojde ke krachu ekonomické soustavy. Na trhu je moc peněz, zboží je moc levné, lidé si vydělají moc peněz, lidé jsou spokojeni, nemají potřebu více pracovat, vydělali si peníze na vše, co v životě chtěli, odešli předčasně do důchodu, je hotovo. A ekonomika se hroutí. Proto je potřeba, aby ve společnosti byla chudoba, nízké mzdy, nezaměstnanost, aby ekonomika rostla, ale jenom řízeně a pomalu, a to s cílem, aby nikdy nebylo hotovo.

Pokud by pandemie skončila, skončila by globalizace a plán na digitální ekonomiku

Globalisté tak budou usilovat o to, aby nikdy nedošlo k naočkování všech lidí, a použijí k tomu jak přirozený odpor veřejnosti, tak i umělé procesy, jako nedostatek vakcín, který je uměle navozován, přičemž se preferují některé pilotní státy, kde se prověřuje systém Total Control. Z těchto zemí se potom proces okopíruje do zbytku světa. Angela Merkel tak odhalila, co nás čeká. Permanentní pandemie, nekonečné lockdowny, natrvalo se opakující nouzové nebo jinak pojmenované a zamaskované stavy, změny zákonů, změny ústav jednotlivých států, přepisování listin lidských práv, omezování občanských práv, a to už napořád s odůvodněním, že je to kvůli té pandemii, která nekončí, protože se pořád ještě nepodařilo naočkovat všechny lidi na světě.

Bill Gates

Kdyby to řekl pan VK, že pandemie skončí, až budou naočkování všichni lidé na světě, okamžitě by to byla dezinformace a hoax, protože každému by bylo jasné, že to je nesplnitelné. Ale když to řekne německá kancléřka, je ticho po pěšině, už to není hoax, je to natvrdo pronesený výrok, který pouze předesílá děsivou vizi, že dokud nebude hotovo (a to nikdy nebude), do té doby bude trvat pandemie a s ní spojené lockdowny a omezení občanských a lidských práv všech lidí na světě, s výjimkou Běloruska, Kuby a Severní Koreje. A jak vypadá nedokončený proces v ČR, to nám do redakce napsala lékárnice a naše čtenářka z jednoho malebného města v západních Čechách. Kvůli ochraně její identity neuvádíme raději ani město.

Dopis magistry z lékárny odhaluje alarmující situaci ve zdravotnictví, určeno i pro Andreje Babiše

Vážená redakce a milý pane VK,

situace v ČR začíná být kritická. Pracuji jako magistra v lékárně a to co se děje poslední dny nemá obdoby. Lidé vykupují respirátory jako o život a o slušnou zásobu Isoprinosinu jsme přišli během jediného dne. Další dodávky se zadrhly úplně. Blízko nás je plicní oddělení. Přišel primář z plicního a stěžoval si, že 2 třetiny pacientů jsou pocovidoví nebo s právě probíhajícím Covidem. Chvíli jsem poslouchala jeho nářky a pak jsem se ho zeptala, jestli ví o tom, že existuje léčba na Covid, že se ve světě používá Ivermectin. Řekl, že o tom nic neví. Že to slovo zaslechl, ale nic o tom neví. Šokovalo mě to. Zkusila jsem jiného doktora a dostala jsem stejnou odpověď. Oni jsou tak zahlcení svými pacienty a prací, že nemají čas sledovat zprávy, což je pochopitelné. Pracují ze všech sil a čekají na instrukce shora, co rozhodne vedení nemocnice, co rozhodne jejich komora. Informovanost lékařů je doslova tragická!

Podle zpráv chce Babiš dostat do republiky Sputnik V a chce i léčbu Ivermectinem. Jde mu o všechno. Tak se jde poradit s ředitelkou SUKLu, jak to udělat. A ta ho zpraží. Přes Irenu Storovou nic z toho neprojde. Ani teď a ani v budoucnu. Není schopná převzít zodpovědnost za jakékoli rozhodnutí, které před tím neschválila EU. Ona není schopná udělat potřebné rozhodnutí, a proto nemá v tak vysoké funkci co dělat. A uvědomte si jedno. Ti, kdo z ideologických důvodů nedovolí léčit Covid dostupnými prostředky, jsou osobně zodpovědní za utrpení a smrt tisíců našich lidí. A následně za totální ekonomický kolaps státu v důsledku tvrdého lockdownu, který nás kvůli tomu čeká. Mají osobní zodpovědnost za masové zdravotní postižení národa, těch lidí, kteří nemoc bez léčby přečkají, ale zůstanou jim dlouhodobé nebo trvalé zdravotní následky.

Není to tak, že virus neexistuje. Je to biologická zbraň úmyslně vypuštěná. A v záloze mají další varianty a mutace, které budou vypouštět podle potřeby, když ty předchozí vlivem přirozených mutací ztrácí na agresivitě a letalitě, jak se to stalo s první verzí Covidu-19. Všichni jsou jako zhypnotizovaní a upínají se na vakcíny. Ale ty nebudou na tyto druhy mutací zabírat, to už víme. Gates je už nachystaný, že pro každou novou nebezpečnou mutaci rychle přenastaví výrobu a bude chrlit další a další typy vakcín. Budou nás pořád dokola přeočkovávat a s každou další injekcí se budou zvyšovat projevy dlouhodobých následků, které jsou založené na autoimunitním principu. Bude to naprostá degenerace a devastace každého národa, který toto připustí.

Vím, že všechno toto víte. Ale situace začíná být kritická. Ale zároveň s tím se situace také dostala do bodu, kdy možná stačí málo a bylo by možné toto zvrátit.

Kdybych měla přímou linku na premiéra, řekla bych mu na rovinu, že jestli chce politicky přežít, musí vyhodit Irenu Storovou z funkce. Není možné, aby jediný neschopný úřední šiml blokoval sebeobranu státu. Na Slovensku prý už obešli jejich SUKL a objednali tablety Ivermectinu. Ale budou je držet v trezoru a budou čekat na povolení jejich SUKLu, aby je mohli použít. To se ale nikdy nestane! Protože slovenský i náš SUKL čekají alibisticky na schválení od EU. A EU se vymlouvá, že ke schválení potřebuje „hodnověrnou“ vědeckou studii. Jim nestačí data a zkušenosti s masovým použitím čtyřkombinace Ivermectinu v mnoha státech. Ani nechtějí znát žádné studie, které už existují. Oni potřebují „hodnověrnou studii“. A ano, Bill Gates se již nabídl, že takovou studii zafinancuje. A dopadne to jako s Plaquenilem.

Tehdy udělali studii v Americe na válečných veteránech, kteří už byli nad hrobem. Místo v praxi úspěšné trojkombinace /Plaquenil, azitromycin, zinek/ jim nasadili extrémně vysoké dávky samotného Plaquenilu. Tím je otrávili až zemřeli a pak deklarovali, že Plaquenil je nebezpečný lék, který stav pacientů s covidem zhoršuje. Na to byl vydán zákaz použití a Plaquenil byl stažen z oběhu až z úrovně lékáren a byl vydán zákaz ho předepisovat. Brzy potom bylo prokázáno, že studie byla zfalšovaná. Byli nuceni to přiznat a závěry studie stáhli. Ale zákaz použití zůstal. Prakticky je pro léčbu Covidu nedostupný v západních státech. Totéž se bude opakovat s Ivemectinem. Zfalšují studii. Nebudou testovat praxí vyzkoušenou čtyřkombinaci /Ivermectin, doxycyklin, zinek, vitamin D/.

Místo toho použijí samotný Ivermectin ve vysokých koncentracích, které jsou potřebné pro zabití viru in vitro. Podají ho pacientům v těžkém stavu. Nejlépe v terminálním stádiu jiné vážné choroby. Zjistí, že jejich stav se zhoršil a mnozí zemřeli. Tím budou mít „vědecky“ potvrzené, že Ivermectin je nebezpečný a zhoršuje Covid. Toto rozhodnutí bude kopírovat EU a po ní automaticky SUKL. Tím to bude vyřešeno. Ivermectin se dostane na černou listinu a bude stažen i z veterinárního použití, aby bylo lidem zabráněno v nesprávném použití. K dispozici možná nechají pouze kombinované veterinární přípravky s přidaným jiným antiparazitikem, které budou pro pokoutní a ilegální léčbu Covidu nepoužitelné.

Toto není malování čerta na zeď. Vyjádření Ireny Storové bylo publikováno zde.

V článku říká Babiš: “Vyžádal jsem si v neděli stanovisko od ředitelky SÚKL Ireny Storové, která tvrdí, že ivermektin podle některých lékařů neprokázal žádné přínosy nebo prý došlo ke zhoršení nemoci a tak dále. Říká, že ta hlášení vykazovala neúplné informace a Slováci to povolili bez odborných podkladů.”

Stejně se Storová vyjadřuje opakovaně i k vakcíně Sputnik V: Stanovisko úřadu bylo podle informací Seznam Zpráv stále stejné: “Není možné bez detailních informací a bez evropského schválení ruskou vakcínu nakoupit, protože by to pro veřejnost znamenalo obrovské riziko.”

A ministr Jan Blatný: „Dokud budu ministr zdravotnictví, tak nebudeme v Česku očkovat látkou, kterou neschválila Evropská léková agentura,“ řekl [4].

Takže, situace po zdravotní stránce je v tuto chvíli kritická. Nikdo neví, co dělat. Všichni jsou paralyzováni strachy. Od vlády přes doktory až po obyčejné lidi. Řešení ale existuje. Od příslušných autorit ale nepřijde. A tlak zdola předpokládá informovanost. Dnes ráno mě napadlo, že vy máte obrovský dosah a vliv na informovanost Čechů i Slováků a že vás sleduje i premiér. Přes vás je to nejrychlejší cesta k informacím zdola i shora zároveň. Je třeba udělat osvětu, že léčba existuje a funguje.

Jsou státy, které jdou jinou cestou než my. Hned na začátku pandemie si uvědomily, že mají příliš málo financí a příliš mnoho obyvatel na to, aby čekaly na vakcíny. Jejich odborníci v nouzi použili svůj kritický rozum a léky, které měli k dispozici, a ukázalo se, že to funguje. V mnohých státech je díky tomu epidemie Covidu už minulostí. Jenom my, západní svět, tak jistý si svojí finanční a inteligenční převahou, se řítíme vstříc záhubě s klapkami na očích. Protože ještě jednou: Vakcíny na nebezpečné mutace fungovat nebudou, ale dostupné, levné a bezpečné léky ano. Touto cestou je tedy třeba jít.

Vidím to takto: Svět má k dispozici všechny prostředky k tomu, aby epidemie v krátké době zmizela z povrchu Země. Stačí je použít. Národy, které toto chápou, přežijí. Ti, kdo prostředky, které mají ve svých vlastních rukou, odmítají použít, skončí jako dinosauři a jako všechny překonané formy života, které nebyly schopné se přizpůsobit. Je to o vůli k životu. Buď ji máme, nebo rezignujeme a přijmeme bez odporu vlastní porážku a smrt.

Magistra

Globalisté nemohou připustit ukončení pandemie, Ivermectin je generikum, které by pandemii ukončilo a zkazilo plány na Total Control

Jak sami vidíte v dopise od paní magistry, naprosto výstižně apeluje na Andreje Babiše, že existuje cesta, jak ochránit nemocné a zranitelné skupiny lidí, jakým způsobem všechny vyléčit, a tím pádem zařídit, aby bylo hotovo. Jenže, to nikdy globalisté nepřipustí. Všimněte si i z dopisu, jak všechno najednou do sebe dokonale zapadá. Existuje někde řešení, ale to řešení je prostě a zkrátka mohutnými silami, Big Pharma a globalisty sabotováno, a to dokonce zevnitř a v rámci studií, které mají diskreditovat léky, které pomáhají. Není dovoleno, aby bylo hotovo. Nedokončený proces založený na nikdy nekončící hysterii a ohrožení musí pokračovat.

Tohle se má dostat do všech lidí na planetě zemi, jinak pandemie neskončí, varuje Angela Merkel

To je brutální a strašlivé zjištění, ale přesně takto fungují i války, např. válka ve Vietnamu, kde v případě, že už už americká armáda byla blízko vítězství, vojenské velení začalo vydávat nesmyslné rozkazy ke stažení, rozkazy k přerušení ofenzívy, aby nepřítel nabral dech, posily a munici, to samé jsme viděli v Sýrii, kde americké letectvo o nocích shazovalo ISILu zbraně, munici a proviant, aby potom přes den američtí vojáci proti ISILu bojovali, prostě přesně toto je nedokončený proces, tedy proces řízení, jehož jediným cílem je, aby nikdy nebyl dokončen, a aby se točila kola vojensko-průmyslového komplexu, anebo kola globalizace a plánů na světovou vládu globalistů, to je prostě jedno.

VIDEO: Lubomír Volný se nebojí říct nahlas, komu vyhovují lockdowny v ČR a proč se nesmí v ČR léčit covid generickými léky. A kdo vydělá třeskuté peníze na prodeji respirátorů?

A symbolem tohoto nikdy nedokončeného procesu je číslo 11 a jako objekt je symbolem tohoto procesu pyramida bez špičky. Nasadit teď Ivermectin a podpůrný zinek a další látky by znamenalo ukončit pandemický proces. A to nebude nikomu dovoleno, ani Babišovi, ani nikomu jinému. A tento proces navíc vyhovuje korporátním gigantům a nadnárodním obchodníkům, protože v jednotlivých státech lockdowny likvidují ten tzv. obtěžující živnostenský hmyz, který jim bere zákazníky.

Poslanec Lubomír Volný (VOLNÝ blok – Česká suverenita) ve svém posledním natočeném videu citoval (v čase videa 13:20) náš článek [5] o tom, komu v ČR vyhovují nouzové stavy. Citovat v dnešní době Aeronet je pro poslance parlamentu v dnešní době nejkratší cestou k mediálnímu ukřižování ze strany českého mainstreamu, nicméně tato odvaha se opravdu počítá a je velice smutné, že se k panu Volnému prakticky nikdo z dalších poslanců ve sněmovně, tedy s výjimkou pana Mariana Bojka, nepřipojuje. Každému přece musí být jasné, k čemu v ČR dochází. Na jedné straně česká vláda nechce uzavřít průmysl do lockdownu, ministryně financí Alena Schillerová se na tom shodla [6] s prezidentem Milošem Zeman, odbory přitom lockdown požadují.

Digitální ekonomika vyvraždí malé a střední živnostníky v ČR

Problém je v tom, že montovny v ČR patří nadnárodním a zahraničním korporacím, a ty mají ostré drápy a mohly by vládu hnát k arbitráži. Ale od malého nebo středního živnostníka nic vládě nehrozí, takže ti musí mít zavřeno, už rok mají zavřeno, s výjimkou pár přestávek, a světlo na konci tunelu nikde. A zatímco kamenný obchod krachuje, online prodejci se sídlem na Kypru trhají prodejní online rekordy. Zbavili se tak místní kamenné konkurence. V Česku se tak znovu zavřou lidé doma, s výjimkou cesty do práce a z práce, plus nákup potravin v kameňáku, ale po ruce budou mít neomezené nákupy online. Digitální ekonomika vyvraždí malé a střední živnostníky v ČR. Postupně dojde k zánikům všech malých živností, protože digitální ekonomika umožní přežít jen nadnárodním korporacím.

Ivermectin

A nakonec zaniknou i ty kamenné obchody s potravinami. Jídlo budou doručovat kurýři, později drony a autonomní systémy. A přitom k tomuto by nikdy nedošlo, kdyby nebylo záminky nebezpečného a všude číhajícího a poletujícího zabijáckého viru, který ale nikdo nikdy neviděl. Tak dokonalé spiknutí, díky kterému projde globalistům všechno, od zavedení digitální ekonomiky, přes totální kontrolu a světové sledování obyvatelstva, až po zbavení lidí občanských a lidských práv.

Lidé budou poslušně nosit mobily a později čipy se svými očkovacími markery, QR kódy, které se budou skenovat na každém kroku jako se skenují nastřelené žluté plastové visačky v uších dobytka. Redukce kdysi svobodného občana na úroveň registrovaného a všude sledovaného skotu, to je budoucnost, kterou nám globalisté naplánovali. Je jenom na nás, kdo se proti tomu postaví v místě, kde má sílu měnit budoucnost: Ve vnitřním kruhu, to znamená ve své rodině. Zachraň před globalizačním terorem svoji rodinu a děti, zachráníš vlast!

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, máme nový rok a ten přinese možná ještě větší útrapy něž rok předchozí. Události a dopady na životy obyčejných lidí a logicky i čtenářů se budou prohlubovat. V této situaci více než kdykoliv předtím potřebujeme Vaši podporu a pomoci. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 52% z cílové sumy a do konce měsíce zbývají 3 dny. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Antonín Körber
Návštěvník
Antonín Körber

Ano,pandemie bude poražena a s ní i celý svět !!!

Lara
Návštěvník
Lara

…..okrem usa a iránu je okolo 194 štátov zmluvou zaviazané WHO musia vykonávať všetky opatrenia, ktoré vydávajú…je treba vidieť, video dole, aby ste to začali chápať…celý svet je v WHO a pazúroch švajčiarskej súkromnej zdravotnej a vakcinačnej agentúry GAVI aj Gatesa, ktorí to financuje a aj riadi…má úplnú imunitu, nemôže ich kontrolovať polícia a NIKTO…

Dr. Stückelbergerová, bývalá pracovnice WHO, odhaluje nekalé praktiky a korupci v oblasti globálního zdraví a mezinárodních organizací. Dozvíme se o tom, kdy se začal Bill Gates více angažovat více v globáním zdraví, proč má kompletní imunitu ve Švýcarsku, a jak WHO změnila definice pandemie a imunity. Více ve videu.

https://rumble.com/veebnf-bval-pracovnice-who-odhaluje-nekal-praktiky-a-korupci-v-oblasti-globlnho-zd.html

AlešK
Návštěvník
AlešK

Jo… Kdyby to psala ženština se základní školou či snad maturantka, tak by napsala “2/3”, nikoliv “2 třetiny”. Dále: “pracuji jako magistra”… Lékárnice by napsala, že je lékárnice a je vzděláním buď PharmMgr nebo PharmDr. a nebude psát, že je magistra v lékárně…
No a tak jste se i pro mne stali nedůvěryhodní.

juro782
Návštěvník
juro782

čítanie s porozumením
pandemia bude porazená ak budú všetci zaočkovaní
vyhlásenie že bude trvať naveky je podla mna blud
správne pochopené: ak budú všetci zaočkovaní, 80 % so slabou imunitou skape, silní ostanú a budú makať
pandemia skončí

marty
Návštěvník
marty

Babylonska vez bylo vezeni a vzniklo jako prvni stavba risi. Ten spolecny jazyk vznikal az v prubehu ostanich staveb, ruzne kmeny se museli mezi sebou domluvit dle svych znalosti. Hned po strzeni kneziho na vrcholku veze, oběsili krale Leopolda II pro vystrahu na Šibechu, šili sibenici. Druha babybylonska vez zustala nedokoncena, bylo na ni v prubehu casu pozastaveno financovani, protoze kmen Krale Lepolda II uz proste nemel prachy na splatky. Kral Leopold II mel bejt obesenej na šimbechu uz pred zacatkem stavby veze, proto vymyslel Kneziho a ten byl na vrchulku veze. Druhy knezi uz se skolil na druhou vez. Jenze babyblonska vez byla duta, zevnitr to byl pad dohlubiny a nebyla legrace se dostatat nahoru, Synchronizace vzpoury a dosahnuti vrcholku veze pod patrem pred knezim, kde bylo videt svetlo, melo za nasledech strzeni kěziho a a pad na zem, tam ho dobyli a druheho kneze oběsili hned po Krali Leopoldovi II. Pro vystrahu. Kneziho č.2 strcili do diry v zemi a tam postavili mriz ze dreva a drzeli ho tam dokud Kral Lepold II neshnil na sibenici, pak tam soupli kneziho č.2 stejnej postup. Dole ve vezi se nachazeli kosti, mrtvoly atd. V dalsich castech veze obcas nejakej tezce zranenyn mezi mrtvolami, kdyz dosahli zavreny obyvatele tohoto udesneho labyrintu, prvnich oken tak uz to slo lepe. BYl tam ovsem hroznej smrad atd. Ovsem stavitel toho pruseru, byl instruovan, ze schody ve vnitr budou az na konci, nebyly, bohuzel byl obelhan, kdyz to zjistil dalsi cast s knezim, nechal na konci prusvit, aby vezni, kteri chteli hlasovat o sibenici pro Lepolda II meli nadeji se z toho krimu dostat. Pak se museli tahat mrtvoly atd, obcas zivola, obcas tezce zraneny, vsude, krev, kosti smrad. Ostatni kmenovy Kralove se te stavby neucastnili, ale kdyz jim hrozilo hlasovani obyvatel o simbechu, radi tam nejakeho hlasujiciho za uplatu strcili. Kdyz byl Leopold II oběsenej, Prvni knezi po padu vrcholku dobyt do mrtva a druhej kenzi obesenej hned po Leopoldovi, byl tomu pruseru konec a konecně se zacali stavet dalsi normalni stavby a zacali obyvatetele neco dělat pred tim to bylo o nicem. Prvni byla projekcni kancelar mesta s Kralem atd. Pri stavbě rise se postupně dorozumivali pri stavbach a dalsich cinnostech napr. zemedelstavi atd.a tak prisli na spolecnou rec. Babylonsky vez bylo slupove vezeni, pro neposlusne podane a proto Nacenik Leoplod II vymyslel kneziho s nim i nabozenstvi, aby nalakal vezne do veze a tam zemreli, bylo max nekolik pater nad, nikoliv ven. Jedina moznost do venitr a nahore prusvit. tam deska a tam knezi.

Muze si to predstavit asi takhle: The Gallows film

https://www.youtube.com/watch?v=STruSjFpYJ0

Tak to vypadlo uvnitr babylonske veze.

Jakub
Návštěvník
Jakub

Co ta babizna žvaní, je stejná jako Babiš

Merkelová si nenechá dát vakcínu AstraZeneca, prý už je jí 66 let
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/merkelova-si-nenecha-dat-vakcinu-astrazeneca-pry-uz-je-ji-66-let/

Inspektor Spektátor
Návštěvník
Inspektor Spektátor

Co kdyby někdo z příbuzných zesnulého občana na COVID-19, co má prachy, si najal právníky, a zažaloval lidi, jako je Irena Storová, Blatný apod. ?Ti lidé evidentně neplní své povinnosti dané jim z jejich úřadů! Na nás je používám klacek, zvaný zákon…, ten samý klacek tedy lze použít na tyhle lidi.

Jobami
Návštěvník
Jobami

Zdravím,

vzhledem k tomu, že hadru ani dusítko nenosím a nebudu a rovněž se nebudu v rámci ČR pohybovat s nějakou bumážkou (jsem OSVČ), a už vůbec do sebe a své rodiny nenechám napíchat nějaký svinstvo, při kontrole budu aplikovat toto:

– Ústava ČR
Hlava první, čl.2, ods.4
Každý občan může činit, co není zákonem zakázáno, a nikdo nesmí být nucen činit, co zákon neukládá

Dále použiji

– Listinu zakladnich práv a svobod

Hlava druhá, oddíl první,
čl.7, ods.2
Nikdo nesmí být mučen ani podroben krutému, nelidskému nebo ponižujícímu zacházení nebo trestu

čl.14

(1) Svoboda pohybu a pobytu je zaručena.

(3) Tyto svobody mohou být omezeny zákonem, jestliže je to nevyhnutelné pro bezpečnost státu, udržení veřejného pořádku, ochranu zdraví nebo ochranu práv a svobod druhých a na vymezených územích též z důvodu ochrany přírody.

A teď prosím o radu, pomoc….už nějaký zákon stanoví, že by omezoval ods. 3, viz výše?

Jako poslední možnost vyhnout se restrikcím je asi vyhlášení nezávislosti na ČR, ale vůbec nemám potuchu (zatím), jak to provést.

Děkuji za vaše rady. Jsem tesař, ne právník, tak prosím jednoduše a srozumitelně. Myslím, že to uvítá více lidí.

Rostislav
Návštěvník
Jobami
Návštěvník
Jobami

Rostislave, děkuji za ten odkaz, je to velmi poučné, co paní magistra sděluje. Teď to vidím tak, že je třeba si ty věci důkladně nastudovat a začít je používat….Rovněž pan Volný do toho velmi solidně klove:)

Juraj
Návštěvník
Juraj

Hrdina z internetu. Nemáš na to aby si porazil tento global kolotoč. Nerob machra. Vypnú ti elektriku, za blokujú účet, vypnú telefon, nepustia ťa na úrady, do obchodu, do nemocnice…. Vláda má neskutočné páky ako každého donútiť k poslušnosti. Tak tu nemachruj a nerob zo seba idiota.

Jobami
Návštěvník
Jobami

Juraj-hrdina z internetu. Děkuji. Raději real a lidí typu Rostislav, který reagoval věcně. Tož asi tak….:)

aechmea
Návštěvník
aechmea

Zato Vy jste hrdina každým coulem….

Amarant
Návštěvník
Amarant

@Jobami
Pokud je vyhlášen Nouzový stav, můžete argumentovat krizovým zákonem (240/2000 Sb.), konkrétně §31 kde se sice v odstavci (3) píše, že:

(3) Fyzická osoba je v době krizového stavu povinna

c) strpět omezení vyplývající z krizových opatření stanovených v době krizového stavu,

Ale hned v dalším odstavci (4) je toto:

(4) Plnění povinností uvedených v odstavci (3) může fyzická osoba odmítnout, pokud by jejich plněním ohrozila život nebo zdraví vlastní nebo jiných osob anebo pokud jsou povinnosti jí ukládané v rozporu se zákonem.
https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-240

K tomu ještě doplním definici “zdraví” dle WHO – ta definuje zdraví jako „stav kompletní fyzické, duševní a sociální pohody a nikoliv pouhé nepřítomnosti nemoci či vady“.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Zdrav%C3%AD

Jinými slovy pokud použijete definici zdraví dle WHO a odkážete se na §31 ods. (4) zákona 240/2000 Sb., pak jste teoreticky oprávněn odmítnout jakékoliv nařízení vlády s odkazem, že ohrožuje Vaše zdraví. Nařízení vlády jsou totiž tzv. “podzákonné normy” a jelikož vy odmítnete plnit nařízení vlády na základě zákona, který má vyšší “právní sílu”, než nařízení vlády, měl byste být v právu.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pr%C3%A1vn%C3%AD_s%C3%ADla

Ale pozor, toto platí pouze v případě, že je vyhlášen NOUZOVÝ STAV, a ani to Vás na 100% nemusí uchránit před státní buzerací. Minimálně tím ale rozhodíte sandál pomahačům a chráničům, viz. následující videa:

https://www.youtube.com/watch?v=YrdFValOVg4
https://www.youtube.com/watch?v=MN3s-TSYV5o

A je to tak, jak píšete v odpovědi Rostislavovi – je nutné si tyhle věci pořádně nastudovat a použít ty zákony a paragrafy proti systému. Je jich sice hodně, ale Vy jako občan nepotřebujete znát všechny, kdežto stát (policie, úřady) je znát všechny musí, a to je jejich slabina. Vy jakožto občan máte právo dělat cokoliv co zákon povoluje nebo nezakazuje, stát a jeho pohůnci ale můžou dělat POUZE TO, co jim zákon umožňuje.

Navíc, obyčejní policajti v těch zákonech mají stejný hokej, jako kdokoliv jiný, takže pokud na ně vyrukujete s čísly zákonů a paragrafy, na 95% z toho budou v prdeli, a nějak to s nimi uhrajete. Minimálně budou vědět, že se orientujete ve svých právech, a nedovolí si k Vám tolik, jako když před nimi budete jen poníženě žmoulat čepici.

Nejdůležitější je ale vyzkoušet si tyhle právní kličky v praxi, a zjistit metodou pokus omyl, co v které situaci zabírá. Sice Vás to možná bude v začátcích stát pár tisíc na pokutách a nějaké to mrcasení se ve správních řízeních (klidně v začátcích obětujte i nějaký peníz za právníka), ale časem se v tom sám zdokonalíte tak, že z většiny situací se Vám podaří vybruslit, a navíc si vybudujete pověst “známé firmy”, kterou radši policie a úřednící budou nechávat být – systém jde totiž primárně po těch, kteří se nebrání. Má s nimi totiž méně práce.

jobami
Návštěvník
jobami

Amarante, taktéž velmi cenné informace. Děkuji

anonymka
Návštěvník
anonymka

Tak vskutku, není hotovo, nyní se budou očkovat děti. Arabské děti to nejspíše nebudou, Arabové ty vakcíny povšechně odmítají a černoši též. Takže, čí děti a jaké děti podstoupí očkování vakcínou která je ve vývoji, děti jako laboratorní králíci, kteří rodiče to dovolí? V Indii covid zázračně zmizel, v Číně též, v Africe údajně covid nemají, tam snad ani nedorazil, ovšem kromě jihoafrické mutace, a v Británii budou očkovat děti, a nepochybuji o tom, že se na toto téma chytí celá zejména východní Evropa. Snad kromě Maďarů, ale i tam je to s tím očkováním jaksi podivné.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-nakaza-pandemie-nemoc-covid-19-deti-mladistvi-teenageri-odbornik-edxpert-epdiemiolog-vak.A210223_141728_zahranicni_dtt

perklus
Návštěvník
perklus

Zaznamenal jsem u docela dost diskutujících víru v to, že se objeví nějaký přirozený lídr, který nás spojí a takříkajíc zachrání. Bohužel to je naprosto nemožné, i kdyby se takový našel, nedostane se do nejvyšších pater a i kdyby, spadne úplnou náhodou ze schodů.
Jaké jsou naše možnosti? Jediné, co nám zbývá je paradoxně internet a na něm se vyskytující alternativní weby, fóra a tak podobně, kde stále ještě můžeme svobodně sdílet své názory a zkušenosti, jak efektivně bojovat nejenom proti koroně, ale i proti byrokratické hydře. Za časů Švejka (na každém rohu Bredschneider) to také vypadalo beznadějně, ale lidé se v těch podmínkách taky naučili žít.
Rád bych se s Vámi podělil o informace, co jsem zatím dohledal. Všechny tyto informace je ale nutno kriticky promyslet a zjistit si, zda neexistují nějaké kontraindikace s léky, co už užívá. Zkrátka je to na každém z Vás a na Vaši zodpovědnosti.
Nejúčinnější proti covidu se podle všeho jeví ivermektin, viz:
https://www.paulcraigroberts.org/2020/11/23/effective-treatment-and-prevention-is-available-for-covid-19/
Paul Craig Roberts byl v Reganově administrativě, jistě má stále dobré zdroje a je na naší straně.
https://trialsitenews.com/benha-university-breakthrough-randomized-controlled-trial-shows-ivermectin-effective-for-treating-covid-19-as-prophylaxis/
Bohužel ivermektin nelze v humánní medicíně v Evropě sehnat. Lze jej sehnat pouze jako veterinární přípravky, tzn. opět na předpis veterinárního lékaře. Mám informace, že i lékárny nechtějí moc tyto léky veterinářům vydávat. Asi mají své rozkazy. Jediný způsob, jak se k tomuto léku dostat bez předpisu, je:
https://www.petissimo.cz/pro-hlodavce/krmivo-vybava-pro-kraliky/antiparazitika-pro-kraliky/sh-rodemectin-spot-on.html
https://www.petissimo.cz/ptaci/okrasny-ptak/sh-ivermectin-spot-on.html
Aktivní složky: ivermektin 10,0 mg v 1ml ; Pomocné látky, nosiče: Glycerin, propylenglykol
Jak jsem včera avizoval, udělal jsem na sobě pokus. Zkusil jsem cca doporučenou dávku na covid a protože vážím zhruba 85 kg, tak jsem vzal 2,5ml této látky, rozmíchal to do pití a zajedl rohlíkem. Po 24 hodinách se cítím stále dobře, kdybych umíral později, dcera dá vědět :-D. Takže jsem vlastně do sebe dostal 25 mg ivermektinu.
Další látky jsou takzvané ionofory zinku. Mezi ně patří i hodně medializovaný hydroxychlorochin (lék Plaquenil, momentálně nesehnatelný). Je spousta studií. Viz třeba zde: https://www.microbiologyresearch.org/content/journal/jmm/10.1099/jmm.0.001250?crawler=true
Jediné, na co se u nich nesmí zapomínat, je nutnost užívat je současně se zinkem, jinak neúčinkují – proto všechny studie bez zinku nemají pozitivní výsledky.
Pátral jsem po dalších ionoforech zinku.
Například Quercetin:
https://gilbertlab.com/neutraceuticals/quercetin/antiviral-effects-of-quercetin-zinc-ionophore/
Nebo EGCG, někde se doporučuje to jíst společně s Quercetinem pro lepší vstřebatelnost.
Samozřejmostí jsou antibiotika k zabránění druhotné bakteriální infekce. Používá se Azitromicin a doxycyklin.
Dále lze použít to, co nám dala příroda. Co jsem tak zjistil, z bylin nejspíše zabírá zimolez japonský, zlatice převislá, lékořice lysá, šišák bajkalský, boryt, pelargonie sidonská, kudzu kořen, křídlatka, šalvěj červenokořená, jerlín žlutavý, houtuynie, kůra břízy a v ní obsažený betulin.
https://www.tinktura.eu/cs/38-tinktury-z-lecivych-rostlin
Má to svoji výhodu, jsou to 40% tinktury a některé jsou velmi dobré. Když jsem měl covid, tak jsem je nekapal, ale popíjel, a už za čtyři dny jsem zjistil, že některé už došly 😀
Zbývá ještě dobře známý isoprinosin. Dá se sehnat zde (název jiný, účinná látka stejná):
https://www.apteka-melissa.pl/produkt/groprinosin-500-mg-50-tabl,3149.html
Zde se dá platit kartou a produkt přiveze DPD.
Ještě k vitamínům. Hlavní jsou D a C. Já jsem užíval až 5000 IU.
https://www.brainmarket.cz/vitaminy–antioxidanty/now-vitamin-d3–5000-iu–120-softgel-kapsli/
U vitamínu D se nesmí zapomínat na to, že je rozpustný v tucích – zde uvedené softgelové tablety stačí jen polykat. Nakonec vitamín C, tam bych požíval kolik jde, až do posrání.
Závěrem. Určitě máte někdo další látky a zkušenosti, věřím, že když se budeme takto informovat, tak nás jistě na JIP masivně ubude. Jinak, ivermektin je teď velmi v mainstreamu rozebírán, tudíž očekávám, že to je příprava infopole, buď na dehonestaci tohoto léku (s tím, že nějaký Pepek Vyskoč vypil půl litru ivermektinu pro koně a umřel), nebo pokus o shození vlády kvůli nečinnosti. Čas ukáže, jak se vše vyvine.
Internet je jejich největší zbraň, ale zároveň jejich největší nepřítel. Když budeme držet spolu a informace si poskytovat, mohly by nás čekat lepší zítřky.
Covidu zdar a alternativci všech zemí, spojte se!

perklus
Návštěvník
perklus

Ještě jsem zapomněl na ruská antivirotika Arbidol, Amixin, Cycloferon. Osobní zkušenost mám pouze s Arbidolem.
Objednávat můžete zde : https://mospharma.com/antivirus/
Posílají z EU takže celníci se v tom nehrabou a mně zásilka vždy přišla. Při platbě bitcoinem 10% sleva.
A ještě jedna poznámka vše co na covid máte nasaďte hned na začátku infekce. Jak už vám to ničí plíce, je pozdě a hlavně v nemocnici na dejcháku už vám bude vaše plná lékarnička prd platná.

Inspektor Spektátor
Návštěvník
Inspektor Spektátor

Klobouk dolu, jste frajer. Dal jste dohromady slušný materiál, že je skoro škoda, aby byl jen v diskusním příspěvku. Nicméně, není smutné, že se my obyčejní lidé musíme honit takhle za svou vlastní léčbou a musíme si pomáhat vlastními silami a nemůžeme se spolehnout na naše doktory?

Lara
Návštěvník
Lara

korona je podľa nových štúdií embólia pľúc a nie pneumónia na čo ju liečia…
krv hustne a vytvárajú sa maličké zrazeniny, ktoré upchávajú potom cievy….účinné je používať, preventívne

anopiryn alebo iný liek na riedenie krvi
vitamíny D,C , zinok,
selén účinkuje dobre na vírusy
melantonin
paradoxne sú s ochranou lepšie na tom napr. astmatici, ktorí používajú spraye s kortikoidmi

…že vraj vírusy zabíja teplota okolo 60°, takže naparovanie (voda+soľ) a pod uterák 15 min. vraj pomáha pri dýchaní… v Rusku už ale ťažké prípady úspešne liečia namiesto intubácie, vdychovaním horúceho hélia s oxigénom, čo uvoľňuje pľúca…

aechmea
Návštěvník
aechmea

Skvělá práce! Ještě bych doplnila oxid chloritý, neboli CDS