A je to venku! Americký generál odpálil bombu, Donald Trump se zřejmě...

A je to venku! Americký generál odpálil bombu, Donald Trump se zřejmě dostal k datům z ukradeného počítače Nancy Pelosi v Kongresu a ta doslova šílí jako nepříčetná, podle generála jsou v počítači důkazy proti ní ze spáchání velezrady! Proslýchá se, že komunikovala z počítače s důstojníkem čínské zpravodajské služby! Mezi Antifou byli zamícháni členové speciálních jednotek! Nancy kontaktovala šéfa sboru náčelníků a tlačila na něj, aby jí pomohl odvolat prezidenta, protože Trump tato data z jejího počítače určitě použije ještě před koncem svého mandátu 20. ledna!

A je to venku! Americký generál odpálil bombu, Donald Trump se zřejmě dostal k datům z ukradeného počítače Nancy Pelosi v Kongresu a ta doslova šílí jako nepříčetná, podle generála jsou v počítači důkazy proti ní ze spáchání velezrady! Proslýchá se, že komunikovala z počítače s důstojníkem čínské zpravodajské služby! Mezi Antifou byli zamícháni členové speciálních jednotek! Nancy kontaktovala šéfa sboru náčelníků a tlačila na něj, aby jí pomohl odvolat prezidenta, protože Trump tato data z jejího počítače určitě použije ještě před koncem svého mandátu 20. ledna!

Donald Trump přechází do protiútoku a je už jasné, proč čelní představitelé Demokratické strany tak zoufale usilují o impeachment Donalda Trumpa, přestože do konce jeho funkčního mandátu zbývá už jen 11 dní. Nikdo to vůbec nechápal, jaký má smysl odvolávat prezidenta, když stejně za pár dní končí. Dnes už to víme a je to naprostá bomba. Včera v pátek večer proběhl ve Washingtonu D.C. galavečer amerických veteránů a reportérce hnutí We The People se podařilo udělat rozhovor s vysloužilým generálem US Air Force, Thomasem McInerneyem.

Tento starý pán si pustil jazyk na špacír a řekl reportérce, co mu řekl senátor Chuck Schumer, šéf klubu Demokratické strany v Senátu. Nikdo v Kongresu až do včera nechápal, co se to sakra děje, co je to za nesmysl usilovat o odvolání a impeachment Donalda Trump, když ten už stejně končí 20. ledna, tedy za pár dní. Nikdo nechápal, proč v čele tohoto honu a šílenství stojí Nancy Pelosi. Teď už to víme, díky generálovi.

Chuck Schumer mu totiž řekl, že když ve středu došlo k prolomení obrany Kongresu a do budovy vtrhla skupina demonstrantů, tak jedna z těchto skupin lidí složená z Antify běžela a mířila přesně ke kanceláři Nancy Pelosi. Generál reportérce sdělil, že mu Chuck Schumer řekl, že mezi těmi členy Antify byli zamícháni členové zvláštních jednotek. Ano, dámy a pánové. Přesně těch zvláštních jednotek a sil, kterým velel generál Christopher C. Miller, kterého Donald Trump náhle a překvapivě v listopadu 3 dny po volbách jmenoval ministrem obrany poté, co vyhodil z křesla Marka Espera [1]. Psali jsme o tom v článku zde.

Nancy Pelosi se dopustila velezrady, důkazy jsou v laptopu, který z její kanceláře v Kongresu ukradli členové speciální jednotky maskovaní za členy Antify

Gen. Christopher C. Miller po dosazení do funkce si převedl speciální síly s sebou pod své přímé velení. A podívejte se, tady máte výsledek. Generál McInerney včera odpálil informaci, že v kanceláři Nancy Pelosi spolu se členy Antify a demonstranty byli i členové speciálních sil v maskování za členy Antify. Proto najednou dává smysl video, které uniklo ve středu z prostoru před Kongresem, kde policista naprosto nepochopitelně zval demonstranty, aby šli dál, aby proudili a hrnuli se do Kongresu. A v Kongresu, kde normálně jsou po zuby ozbrojené jednotky, zejména v době, kdy o pár stovek metrů dál probíhá půlmilionová Trumpova demonstrace, nebyl vůbec nikdo.

VIDEO: Policista ukazuje a mává na lidi, aby se hrnuli na Kongres

V kanceláři Nancy Pelosi tito členové speciálních sil zabavili laptop a ten teď podle generála, co mu řekl senátor Chuck Schumer, má k dispozici Donald Trump a jeho lidé. A to není všechno. Podle generála mají Trumpovi lidé člověka, který se rozhodl “zpívat”, protože odmítl Nancy Pelosi pomoci s nějakým úkolem, který by znamenal velezradu. Rozhodl se mluvit a je dost pravděpodobné, že nasměroval tyto členy speciálních sil přímo na jackpot, přímo na její laptop v její kanceláři. Prostě tam s tím davem a pod rouškou davu šli najisto.

Jakmile laptop z kanceláře Nancy Pelosi zmizel, Big Tech začal vypínat komunikační kanály prezidenta a dalších 300 lidí z jeho okolí, příprava na minimalizaci škod, až Trump data z laptopu vypustí na veřejnost

Tím se vysvětluje, proč v Kongresu nebyla žádná masivní ochranka, proč policista na videu zval demonstranty a rukou jim ukazoval, aby šli dál a proudili do Kongresu. A už je také jasné, proč okamžitě Big Tech suspendoval Trumpovi všechny účty na sociálních sítích, a proč stejná čistka potkala přes 300 dalších členů Trumpovy kampaně, hnutí We The People a další osoby. Je to bezpečnostní opatření, až se data z počítače Nancy Pelosi dostanou ven, aby se informace k nikomu nedostala, aby se omezilo šíření těch dat. A pokud Trump pošle armádu se zatýkacím příkazem na Nancy Pelosi, Deep State se bude bránit. A opevňování již začalo, ve městě se objevují zátarasy, na místě operuje Národní garda a situace je nepřehledná.

Nancy Pelosi, šéfka Sněmovny reprezentantů za Demokratickou stranu

Teď už je jasné, proč Nancy Pelosi tak moc usiluje o impeachment Trumpa, protože ho potřebuje zbavit kontroly nad armádou, protože takovéto důkazy z jejího počítače by ji přivedly za velezradu k popravčí četě, v lepším případě k doživotí. A právě proto, aby Nancy mohla impeachment (pro zločin), anebo odvolání podle 25. dodatku americké Ústavy (pro neschopnost výkonu funkce) prosadit, potřebuje nějaký důkaz, a proto se obrátila na šéfa sboru náčelníků Marka Milleyho, aby odebral Trumpovi bezpečnostní kódy od raket s jadernými zbraněmi, že by se Donald Trump mohl začít mstít, že je nervově labilní, ale generál jí pouze ujistil, že odpalovací kódy mají několikanásobné jištění, že nic nehrozí, takže Nancy u generála nepochodila, ale její běhaní a povyk má svůj důvod.

Šéfka dolní komory amerického kongresu si psala s důstojníkem čínské zpravodajské služby o amerických volbách, začíná se šířit na síti Parler

Na sítí Parler začínají unikat zprávy, že ten povyk Nancy Pelosi je kvůli datům o komunikaci s jistou osobou čínské národnosti, která má mít pozici atašé Čínské lidové republiky v USA, ale ve skutečnosti tato osoba má operativní krytí čínské tajné služby a tato osoba těsně před americkými volbami odcestovala do Číny. Nancy Pelosi měla podle zdrojů na Parleru s touto osobu komunikovat a řešit americké volby.

Bližší detaily podle zdrojů na Parleru prý odtajní na tiskové konferenci Donald Trump osobně v průběhu příštího týdne. Pokud se tyto informace potvrdí, všechno to najednou do sebe zacvakne jako skládačka. Bude okamžitě jasné, proč se Deep State ve Washingtonu opevňuje, proč Big Tech na povel smazal účty Trumpa a více jak 300 lidí okolo konzervativních hnutí v USA, a proč Nancy Pelosi jako šílená běhá po Kongresu a sbírá hlasy pro impeachment Trumpa, přestože do konce jeho mandátu zbývá 11 dní a zdánlivě to postrádá smysl a význam.

Gen. Thomas McInerney

Tyhle informace se na českém mainstreamu nedozvíte, ten vám přinese [2] pouze laxní informaci o tom, že Nancy Pelosi volala šéfovi sboru náčelníků a varovala ho, že Donald Trump je prý šílený. Ne, kvůli tomu mu Nancy nevolala. Volala mu kvůli tomu, že její půlky teď svírá takový strach, že by jimi mohla štípat desítku drát. A její jedinou šancí na záchranu je impeachment Trumpa, protože jedině on může Nancy zatknout, protože Deep State ji bude chránit.

Svědectví generála McInerneyho je klíčové a zásadní v tom, že vrhá světlo na ten chybějící dílek skládačky, který byl záhadou, proč se tak strašně Deep State a Nancy Pelosi snaží o impeachment Trumpa, když z logiky věci a myšlení je to naprostý nesmysl a totální zbytečnost námahy, když stejně za 11 dní končí ve funkci. Vysloužilý generál nemá co ztratit, jeho informace je naprosto k nezaplacení, je to konečně ta informace, která potvrzuje, že Donald Trump kontroluje celou situaci.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

temto zombiim, starym, zhyralym, chamtivym a po moci bazicim skatulim, ktere nenavidi vse a vsechny, neb se neumi smirit se starnutim, a proto se nechavaji presivat, zasivat, natahovat na kopyto, obrusovat, napichavat botoxem/kolagenem/batolecimi stresovymi hormony, by mel byt zakazany vstup do vrcholne politiky, jelikoz za sebou nechavaji nestesti miliony lidi a zdevastovanou planetu.
fakt si nedovedu predstavit konecne reseni, kdyby tato kreatura nansy a ji podobne zenstiny byly v kuzi napr. napoleona, hitlera, mussoliniho, hajdraka a dalsich psychicky narusenych despotickych diktaroru.
bohuzel, jiz nam sve predvedla reznice madlena a podobna svoloc nam sedi i v bruselu, a podle toho to tak vypada s evropou.

BPN
Návštěvník
BPN

Přesně tak, ve vedení EU i jednotlivých států je spousta takových krav stižených Kreuzfeld-Jakobsovou chorobou, která se zcela zjevně s tolerováním přenosu a volby pohlaví, přenáší i na některé voly, co si o sobě doposud mylně myslí, že jsou bejci…
Tato nemoc šílených krav je stejně nebezpečná pro lidstvo jako mor, nebo chřipečky z nedovařených netopejrů nadurděné v tajných laboratořích globalistů a jejich špinavých lokajů z NATO…

BPN
Návštěvník
BPN

Oprava! Namísto ..”nadurděné” patří “načurděné”…

WannabeeP
Návštěvník
WannabeeP

AntiSion má nasraté v hlave.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

SOUVISLOSTI

Židovský kult za ilumináty / NWO
Lidstvo čelí další katastrofické světové válce kvůli nenávisti, kterou kabalističtí Židé (a jejich zednářští přisluhovači) cítí k lidstvu. Tito kabalističtí Židé jsou organizováni v sektě zvané Chabad, která ovládá Donalda Trumpa prostřednictvím jeho členství v zednářstvu a jeho zetě Jareda Kushnera….
https://www.henrymakow.com/Kushner-Belongs-to-Fanatical-Jewish-Doomsday-Cult.html?_ga=2.258526218.1061848121.1610237602-61070856.1596940774

Velezločinecká vrchnost Satanovy synagogy (talmudsko-kabalistického Židovstva a zednářstva):
Johannes Rothkranz; SVĚTU VLÁDNOU SUPERLÓŽE
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Svetu_vladnou_superloze.pdf

Vyd. Alexej Fjodorovič Pavlov; ŽIDOVSKÁ NEVYHLÁŠENÁ VÁLKA LIDSTVU
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf

Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

woodpecker
Návštěvník
woodpecker

“VIDEO: Policista ukazuje a mává na lidi, aby se hrnuli na Kongres”

Vidite ty davy rvouci vzteky a uprkem se hrnouci rozbit Capitol a svrhnout tu bezcharakterni demoelitu. 😀 😀
Ku..a, vazne si myslite, ze tohle tupe stado neco zmeni. Tohle neni povstani, ale sporadana prochazka rodiny na piknik. Stejne tak videa, kde sejmuli tu zenskou, jen tam stali a cuceli, kdyby tam opravdu chteli nasilne vtrhnout, vezmou beranidlo a za 30vterin je hotovo. Tohle nejsou nastvani vzbourenci, ale tupe stado jdouci za bacou a usmernovano hlidacimi psy. Podivejte se co se delo pred casem v Parizi, tam zautocili na benga a ti meli co delat, aby se stahnutym ocasem ustoupily. Tak taknejak o American riots.

Rumcajs
Návštěvník
Rumcajs

New York Times , 24. červen 1941, Harry Truman
A přeložte si sami tu umělou primitivní řeč.
comment image

Jen Tak
Návštěvník
Jen Tak

To už dělali s Indiánama… Nicméně se tím Truman kvalifikoval na funkci budoucího prezidenta, jak se ukázalao že nemá zábrany.
A když pak za ním přišli esli můžou na Japončíky, tak řekl že klidně. A když to shodili a ptali se ho jak mu bylo, tak říkal Spal jsem výborně děkuji za optání, žádné výčitky jsem neměl.

Rumcajs
Návštěvník
Rumcajs

Ano, za jeho vlády spadla atomovka na Hirošimu.

Grunwald2021
Návštěvník
Grunwald2021

Situace je stale nejasna ………………udajne je zavren vzdusny prostor nad DC ……….Trump uz udajne neni ve statech odletel do neznama a udajne predal moc armade (zatim nepotvrzeno )……Deep State knuci jak o zivot udajne zatykani v Italiji vysoko postavenych cinitelu ………..od patku hlaseny preruseni internetu nekde i 10 hodin (jenom USA) ………digital soldier is down ……………see you soon

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/ — zdroj neni vzdycky duveryhodny

https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2021/01/trump-signs-insurrection-act-general-michael-flynn-to-be-appointed-vice-president-must-3560954.html —-zdroj 50/50 ne vzdycky duveryhodny

Astralni bezubka
Návštěvník
Astralni bezubka

Vždycky to bude za pět minut 12 jak je zvykem 🙂

Astralni bezubka
Návštěvník
Astralni bezubka

čas který tam je tak ccr pět hodin odpoledne, Já bych spíš využil moment překvapení. Což je ccr někdy kolem rána ?

Sybila
Návštěvník
Sybila

Zajímavé to by korespondovalo s tém co jsem četl, oni psali, USA má dvě vlády jedna je Bidet-
velmi slabá a druhá armáda velmi silná. A rudý dobytek aškenázi židohůni ti jen lžou a lžou
mohou si to dovolit, výdyť mají všechny zpravodajské kanály pod kontrolou.

Noname
Návštěvník
Noname
Karolina
Návštěvník
Karolina

Omlouvám se za odbočení od tématu Vašeho článku, ale velký blackout právě postihl Vatikán !!! https://www.youtube.com/watch?v=e6NrdgrSYks
Ve videu se mluví i o předchozím velkém blackoutu v Pákistánu, který tam postihl 200 mil. lidí. V místech blackoutu byl údajně naměřen velký pokles frekvence.
Zde je k tomu výpadku v Pákistánu :
https://www.youtube.com/watch?v=D4wh0qGgdLI
https://www.rt.com/news/512042-massive-power-outage-pakistan/

NIkdo
Návštěvník
NIkdo

Trump je odepsaná loutka, která posloužila svému účelu. Je zcela zbytečné živit plané naděje. Navíc je zcela nekoncepční a nemoudré, když někdo zatvrzele jede na dávno mrtvém koni. 🙁

pm
Návštěvník
pm

Víte. Takto psát může jenom sebestředný postarší adolescent. Cožpak vy vidíte do problémů prezidenta dá se říci významné země ? Vám staří cosi z medií, možná povícero a už jste chytrej.
Vám asi také vadí, že Trump nebyl schopen vyhlásit nějakou pořádnou válku a nebo alespoň svrhnout někde režim. Co ? Človíčku, kde že to bydlíte ?

Sybila
Návštěvník
Sybila

Pěkná hloupost estébáku-čučkaři, ale neboj dočkáš se.