A je to venku! Americká CDC poprvé oficiálně přiznala, že COVID-19 se...

A je to venku! Americká CDC poprvé oficiálně přiznala, že COVID-19 se poprvé objevil už v roce 2019 v amerických nemocnicích v krevních konzervách dávno předtím, než se objevily první případy v čínském Wuhanu! Redakce Aeronetu o tom informovala v předstihu již v březnu tohoto roku, když při kongresovém slyšení to připustil i šéf CDC a mluvčí čínského ministerstva zahraničí ukázal na americkou referenční laboratoř Fort Detrick v Marylandu! Španělští virologové objevili stopy koronaviru v odpadních vodách již v březnu 2019, někdo rozprašoval, vypouštěl nebo jinak šířil koronavirus již mnoho měsíců předtím, než oficiálně propukla nákaza ve Wuhanu!

A je to venku! Americká CDC poprvé oficiálně přiznala, že COVID-19 se poprvé objevil už v roce 2019 v amerických nemocnicích v krevních konzervách dávno předtím, než se objevily první případy v čínském Wuhanu! Redakce Aeronetu o tom informovala v předstihu již v březnu tohoto roku, když při kongresovém slyšení to připustil i šéf CDC a mluvčí čínského ministerstva zahraničí ukázal na americkou referenční laboratoř Fort Detrick v Marylandu! Španělští virologové objevili stopy koronaviru v odpadních vodách již v březnu 2019, někdo rozprašoval, vypouštěl nebo jinak šířil koronavirus již mnoho měsíců předtím, než oficiálně propukla nákaza ve Wuhanu!

Víte, jaký je rozdíl mezi konspirací a realitou? Asi tak půl roku! Tahle vtipná kontrolní a řečnická otázka s odpovědí se znovu a opět potvrdila. Americké centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) ve spolupráci s Americkým červeným křížem zveřejnily výsledky výzkumu [1] a šetření ohledně krevních vzorků nasbíraných z nemocnic. Výzkumníci nasbírali 7400 krevních vzorků z celkem 9 amerických států, přičemž se jedná o vzorky dárců krve a nikoliv pacientů.

Jedná se o krevní vzorky nasbírané z krevních konzerv darovaných mezi 13. prosincem 2019 a 17. lednem 2020. Výzkumníci se zaměřili na antigeny v krvi, které vznikají v těle poté, co je organismus vystavený působení koronaviru. A výsledek jejich výzkumu je šokující, drtivý, ale pro nás vlastně nijak překvapivý. V celkem 106 vzorcích byly totiž nalezeny koronavirové antigeny, což nyní potvrzuje pravdivost našich článků a informací z března tohoto roku [2].

Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí

Když američtí krevní dárci přicházeli v polovině prosince 2019 darovat krev do amerických nemocnic, ve 106 případech již měli v sobě nejen rozvinutý koronavirus, ale byli již dávno po prodělání nemoci, protože jedině tak se u nich mohly vyvinout antigeny, které v člověku prezentují skutečnost, že prodělal nemoc. A protože antigeny v těle člověka zůstávají přibližně 10 až 15 měsíců v případě koronavirových antigenů po prodělání nemoci, je to jasný důkaz toho, že COVID-19 se nacházel na území minimálně 9 amerických států již několik měsíců před prosincem 2019, tedy minimálně na podzim 2019.

A tím se potvrzuje i prohlášení mluvčího čínského ministerstva zahraničí Zhao Lijiana, který v březnu tohoto roku obvinil delegaci amerických vojáků, jenž v říjnu minulého roku přijeli do Wuhanu na Military World Games, tedy na Světové vojenské hry. Podle mluvčího to byli právě američtí vojáci, kteří nemoc do Číny a do Wuhanu v říjnu loňského roku zatáhli. A studie americké CDC a US Red Cross to nyní prokazuje, že v USA byl COVID-19 zcela prokazatelně a zcela jistě již před prosincem 2019. Darovaná krev v konzervách amerických nemocnic to nepopiratelně a jednoznačně tak potvrzuje.

Covid-19 pochází z USA, informovali jsme o tom již před více jak půl rokem

Když jsme o tomto podrobně psali [3] v březnu a v dubnu tohoto roku na Aeronetu, snesla se na nás obrovská cemperizační kampaň, že prý šíříme konspirace, Facebook nám mazal snipety na naše články, blokoval sdílení našich článků na toto téma, nakonec nám Facbook smazal účet a jaký je výsledek? Teď po více jak půl roce americká CDC a Červený kříž potvrzují naše informace a naše články z března. Ano, přesně jak jsme v březnu psali, COVID-19 pochází z USA a byl do Číny importován americkými občany, a jediná významná a početná návštěva amerických občanů v průmyslovém městě Wuhan byla právě návštěva americké delegace sportovců na Světových vojenských hrách v říjnu 2019.

Zhao Lijian, mluvčí čínského ministerstva zahraničí

Žádní jiní Američané ve Wuhanu, podle čínského ministerstva zahraničí a podle čínské rozvědky, ve Wuhanu vloni na podzim nebyli. A právě proto mluvčí čínského ministerstva zahraničí ukázal v březnu právě na americké vojáky na sportovních hrách. Když se podíváme, co se stalo v USA při prezidentských volbách před měsícem, to obrovské zfalšování poštovních hlasů, tak najednou to všechno do sebe začíná zapadat.

Americký Deep State věděl, že Donald Trump je populistický (rozuměj lidový) prezident, který opět vyhraje volby. Bylo tedy potřeba v dostatečném předstihu a dopředu připravit podmínky pro zfalšování voleb. A jediná možnost, jak toho dosáhnout, byla korespondenční hlasování. Jenže, jak toho dosáhnout? Američané nemají korespondenční hlasování příliš v oblibě a počet hlasovacích lístků tak nelze snadno navyšovat a falšovat.

Bez koronaviru nebylo možné zfalšovat americké volby, virus ale musel mít oficiálně původ v cizině, aby nepadlo podezření na Deep State

Když voleb se v průměru zúčastní 66% oprávněných voličů a z tohoto objemu 66% voličů jich 95% přijde volit osobně v den voleb, tak sorry jako, ale v takovém případě se moc s poštovními hlasy falšovat nedá. Pro falšování totiž chybí manipulační prostor, protože v mnoha amerických státech platí, že o poštovní hlasování musí volič požádat předem podanou žádostí a ta žádost se eviduje. Některé státy ale posílají poštovní hlasy voličům domů do schránek bez vyžádání. To se děje např. v Kalifornii. Jenže pokud neexistuje pandemie, pokud lidé chodí k volbám z drtivé většiny osobně, potom nelze někde vygenerovat a nasypat jednomu kandidátovi půl milionu, nebo dokonce více jak milion poštovních hlasů. To prostě nejde.

Poštovní hlasovací lístek republikánského registrovaného voliče

Jenže, když v USA vypukne pandemie, dojde k vyhlášení lockdownů, když vypukne virová hysterie, tak to celé mění situaci. Najednou desítky milionů Američanů mají strach a nejdou k volbám osobně a žádají korespondenční hlasy. A v tom okamžiku se otevírá obrovský prostor pro falšování voleb, protože obrovská část voličů nepřijde k volbám, ale namísto toho pošlou hlas poštou.

V takovém okamžiku o vítězi voleb nerozhoduje volič, ale americká státní pošta, její zaměstnanci v třídírně pošty, jejich šoféři. O hlasech rozhodují nákladní auta a kamiony, které pro americkou státní poštu převáží hlasovací lístky sesbírané ze sběrných poštovních schránek po ulicích. A do těchto schránek může kdokoliv nasypat tisíce volebních lístku, které byly kdesi vyrobeny, kdesi připraveny. A když přijde volební noc, v celkem 5 klíčových amerických státech dojde k přerušení počítání hlasů o půlnoci ze 3. na 4. listopadu.

Donald Trump je nejúspěšnější populistický americký prezident v dějinách, získal nejvíce hlasů v historii od skutečných voličů. Deep State ale i přesto se rozhodl mu vítězství ukrást

A když se ráno sčítání obnoví, ve všech 5 státech najednou raketově vystřelí hlasy pro Joe Bidena, a jen směšně malé nebo vůbec žádné hlasy pro Donalda Trumpa v témže okamžiku. Krádež voleb právě začala. A je to jen díky tomu, že tak obrovská část Američanů nepřišla k volbám, ale použila poštovní hlasy. Svědci hlásí, že zaměstnanci americké pošty vyhazovali poštovní obálky sesbírané ze sběrných schránek a do vozů místo nich nakládali bedny s připravenými volebními lístky dopředu, všechny lístky pro Joea Bidena. Statisticky je vyloučeno, aby po mnoha hodinách sčítání jeden kandidát dostal 99,93% všech lístků a druhý kandidát jen 00,05% hlasů a 00,02% pro ostatní kandidáty. Poštovní hlasování je tak dokonalým nástrojem pro falšování voleb, a to ještě do toho nezapočítáváme překlápění hlasů těch voličů, kteří přišli volit naživo.

Poštovní hlasy se vhazují do volebních sběrných schránek americké státní pošty USPS

Donald Trump měl tak masivní podporu voličů, že ani přisypávání poštovních hlasů Bidenovi  nestačilo, takže museli začít překlápět i hlasy ve volebních mašinách. Tyto podvody vyjdou najevo, ale znovu se ukazuje, proč musel v USA propuknout koronavirus. Bez něj by totiž nešlo zfalšovat americké volby. Právě proto byla Čína oficiálně obviněna, že je vina za propuknutí a únik viru, ale to byla pouze zpravodajská hra, protože nemohlo být dovoleno, aby se řeklo, že virus byl vypuštěn někým v USA. Čína se stala obětním beránkem pro historku o původu viru, ale všimněte si jedné podivné věci. V Číně už žádnou pandemii nemají, koronavirus odtamtud zmizel, už tam nemají žádné případy. Jak je to možné, když prý šlo o epicentrum vzniku epidemie? Chápete? To nedává smysl.

Španělští virologové našli stopy po koronaviru v odpadních vodách v Barceloně již v březnu 2019

A už vůbec nedává potom smysl zjištění španělských virologů, kteří již v červnu oznámili [4], že ve vzorcích odpadních vod z centrální čističky v Barceloně nasbíraných v březnu 2019 objevili stopy koronaviru, tedy celých 9 měsíců předtím, než tento virus poprvé oznámila Čína ve Wuhanu. Informaci o nálezu španělských virologů přinesla přímo agentura Reuters. Jak se mohl koronavirus nacházet v odpadních vodách v Barceloně již v březnu 2019, tedy rok předtím, než v Evropě vypukla koronavirová krize? No, jediné možné vysvětlení je, že virus byl šířen a roznášen dávno a dávno předtím, než prý údajně propukl v čínském Wuhanu. A teď si vezměte tu největší ironii, o které se nepíše a nemluví v evropských a ani v amerických médiích.

Robert Redfield, ředitel CDC při projevu v Bílém domě

V Číně už totiž koronavirus skončil. Kde dosud a stále nejvíce řádí koronavirus? Nikoliv v Číně, ale v USA a ve vazalských evropských státech, které jsou pod kontrolou amerického Deep State. Falešný vítěz amerických voleb Joe Biden slibuje nařízení lockdownů v celých USA, slibuje povinné nošení roušek, slibuje povinné vakcinace. A co se děje v Evropě? Česká vláda se pokouší [5] zřídit pomocí zmocňovacího zákona úřad, který bude ovládat policii a armádu, aby bylo možné lidem zakazovat volný pohyb, podnikání, setkávání, aby bylo možné lidem nařídit povinná testování a očkování.

A i když se proti tomu ozývá odpor a Andrej Babiš po každém takovém pokusu a po vypuknutí odporu hodí zpátečku, tak pravda je taková, že Babišova vláda se o to pokouší opakovaně, před 2 měsíci ten samý zmocňovací zákon předložil Jan Hamáček do sněmovny za vnitro, to bylo odmítnuto, takže teď to byl pokus č. 2 přes ministerstvo zdravotnictví a přes hygienu.

Deep State a Dům Sion sjednotily síly proti Halachistům spojených s národními populisty

Doslova to jsou takové pokusné balónky, kdy vláda sleduje, který projde a proletí tou obrovskou palbou a flakem občanského odporu. Koronavirus se stal nástrojem pro odstavení Donalda Trumpa od moci v USA, ale současně se stal i nástrojem pro utažení šroubů NWO v Evropě, to doufám vidíte za posledních 9 měsíců sami okolo sebe, a kromě toho se stane nástrojem globalistů pro Velký reset. Deep State a Globalisté, tedy rozuměj světové sionisté tak spojili síly proti populistům a halachistům, kteří vytvořili opačné spojení odporu.

Proto vidíte populisty jako Donalda Trumpa, Vladimira Putina, Viktora Orbána, Nigela Farage, Miloše Zemana, Marine Le Pen, Tomia Okamuru a další evropské populisty po boku Izraele a po boku Benjamina Netanyahua, a proto všichni ostatní naopak jsou po boku Angely Merkel, Joe Bidena, George Sorose, neziskovek, korporací, bank, mainstreamových médií, televizí a sociálních sítí.

Vladimir Putin a Benjamin Netanyahu

Je to znovu a opět jenom a pouze válka mezi Ž a ž. Nic jiného, jenom přetahování o světový stolec moci, přetahování o osud světovlády, z Jeruzaléma a z Izraele. Obvinění Benjamina Netanyahua z korupce v Izraeli před volbami, jistě si pamatujete, to byl zase jenom způsob, jak se ho zbavit stejně, jako se teď Dům Sion snaží zbavit Donalda Trumpa v USA pro změnu pomocí zfalšování voleb. Ne, že by Netanyahu nebyl zkorumpovaný, ale vytáhli to na něj před volbami v Izraeli, prostě účelovka, předtím Bibi sionistům nevadil, až ve chvíli, kdy se začal spojovat s Donaldem Trumpem a Vladimirem Putinem a s halachisty.

Čeho se teď bojí v Izraeli nejvíce? No přece toho, že to Donald Trump v USA nedá, a že Biden a jeho loutkáři spustí válku s Íránem. Halacha je tak v ohrožení, namísto ochrany Jeruzaléma tak bude hrozit jeho zničení válkou, přesně podle proroctví Talmudu. Pokud Halacha situaci ustojí a Trump zvítězí, budou potom účtovat se všemi, kteří zradili a gratulovali předčasně Bidenovi, protože tím zradili Halachu a ochranu Jeruzaléma.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
sajgon
Návštěvník
sajgon

Ohledně hlasování – to pak mají špatně nastavený systém, poštovní hlasování má být za těch podmínek, které jsou v článku zmíněny “o poštovní hlasování musí volič požádat předem podanou žádostí a ta žádost se eviduje.” pak se dá lehce ověřit kontrolním součtem, jestli počet žádostí sedí na počet odevzdaných hlasů. jestli hodně nechybí (někde po cestě vyhozené lístky pošťákem) nebo naopak nepřebývá (dodané zmrdy) 🙂

Teodor
Návštěvník
Teodor

Uz mnoho mesicu pisi v prispevcich: Coronavirus se nejdrive a soucasne objevil v Cine a Iranu. Vezmeme na pomoc matematickou statistiku: Na zemi je kolem 200 Statu. Pravdepodobnost ze v nejakem state vznikne nova infekce je 1/200. Ze vznikne nahodou ve 2 statech socasne, ma pravdepodobnost 1/200 * 1/200 =0.000025% pri cemz ze se jedna o nejaky umysl ma pravdepodobnost komplementu 99.999975%, za predpokladu, ze svetova epidemie vznikne asi tak jednou za vice nez 100 let (posledni byly 1920 spanelska chripka a v 17 stoleti mor). Jiz delsi dobu mam podezreni, ze nekdo Coronavirus v Evrope a jinde umyslne siri.

Xanidil
Návštěvník
Xanidil

Měl si napsat, že již dříve, na podzim 19 se u amerických vojáků v Itálii objevila neznámá nemoc, podobná chřipce, dnešní COVID 19.

André Linoge
Návštěvník
André Linoge

Díky za info a občas i za ochranu z Vaší strany.
Také se nechám občas unést, když vidím činy těch našich debilních mamrdů, které musím platit i z mých daní.
Máte to u mne.

12345
Návštěvník
weissbach
Návštěvník
weissbach

Jak dlouho mu to vydrží?

Milada
Návštěvník
Milada

https://youtu.be/_0FpuhU2XUA
dnes Tramp v anglistine a nemcine , trochu podelsi, ale vynikajici

Realista (bohužel)
Návštěvník
Realista (bohužel)

Zpochybnili (Babiš s Brabcem) bezpečnost vakcín? Jak je uvedeno v článku na Seznamu:? “Babiš své očkování probere s lékařem.
Poslankyně Karla Maříková (SPD) se na interpelacích dotazovala premiéra Andreje Babiše (ANO), jestli se on a jeho kolegové z vlády nechají naočkovat mezi prvními, a půjdou tak obyvatelstvu příkladem. „Vy jste na dotaz novinářů odpověděl, že až po poradě se svým lékařem vzhledem ke své imunitě, ministr Brabec se také musí poradit s lékařem, protože měl špatnou reakci. Ostatní členové vlády řekli, že se nechají očkovat, ale dají přednost rizikovým skupinám. Není to alibismus?“ zeptala se Babiše Maříková.”

Už to vypustili z úst, už to nejde odvolat. Vypustili džina z lahve.
Pochybnost o kvalitách a potřebách vakcín je zvýšena.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/blatny-popsal-plan-ockovani-a-babis-vysvetlil-proc-se-mu-asi-vyhne-132308#dop_ab_variant=0&dop_req_id=3oYnjB2N1Er-202012031920&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

PaVo
Návštěvník
PaVo

Dnes Globus otevřel restauraci, a já si konečně zašel na dobrý oběd. Byli tam dva policajti, které jsem viděl už z dálky, když jsem přicházel. NENOSÍM roušku a čekal jsem jestli na mne zaútočí, připraven z kapsy jim strčit do ruky výtisk s paragrafy o protiprávnosti čehokoliv, co mi kvůli coronáči řeknou, dělám to už dlouho. Jeden se na mne podíval a otočil se zády, že mne nevidí, druhý si mne změřil pohledem a já mu odpověděl jen svým pohledem vyzývavým, říkajícím, tak pojď. Nešel, vyprdl se na to.

Lidi, vězte, vaše síla je TAKY ve vašich očích a řeči těla. Každý z vás je neopakovatelnou suverenní bytostí, je vám to dané, nenechte si to brát obyčejnými PARAZITY!!!

Do Globu jsem jel na kole, jak jinak, seru na MHD, kde mohu bez roušky čekat jenom šikanu a každý den se hádat s debily, co nemají právní vědomí a oprávněnost mne vyhazovat, mne unavuje, ale až začně mrznout, budu autobusy jezdita pokračovat v oprávněné agresi vůči blbcům, co si hrají na bohy, ikdyž jsou jen směšné loutečky za bakšiš. Nenosím roušku ze zdravotních důvodů, říkám. Můžete to doložit, slyším. Nebudu dokládat svůj zdravotní stav kdejakému debilovi, co si o to řekne a nemá ani ponětí o tom, že existuje zákon o ochraně osobních údajů, které o mně nesmí BEZ mého souhasu sdělovat ani můj lékař!! Když tento fakt dokážete říct důrazně, máte pokoj od debilů!!!!!

Pak jsem jel do Kauflandu. Důvod je ten, že tam prodávali mléko značky Jarmark v papírových krabicích, pil sem litr denně. Najednou je tam už jenom v plastových lahvích!!? Nemám zájem, sice budu muset najít náhradu, na tom pracovat, ale pojedu si kamkoliv pro kvalitní mléko a přitom budu každému vysvětlovat, aby se doslova vyysral na veškeré diktáty vlády zkurvenců, kteří si falešně vyrábějí náš zájem o ně. Tečka!! Likvidují nás a o tom není nejmenších pochyb u lidí myslících, u lidí věřících je to v řiti!!!

Naturopat
Návštěvník
Naturopat

A co jezdit / chodit ve skupinkách na veřejných místech (nákupáky – MHD atd.) bez roušek a vyzývat lidi, aby se přidali a natáčet to na mobil či kameru, pak do dávat Youtube. Viděl jsem na videích z Ruska, že tam je plno takových aktivních skupin lidí, kteří se tak snaží bojovat proti rouškách, ale i jiným neřádům. Sám si netroufnu, ale ve dvou, ve třech bych do toho určitě šel (jsem z Prahy).

PaVo
Návštěvník
PaVo

Velmi dobře, jen do toho!

angel
Návštěvník
angel

jste z Prahy, tak to můžete zkusit ráno, ve všední den , na Želivárně, nastoupit na té druhé zastávce , co je v kopečku pod tou hospodou , směrem do Bělocerkevské…tam se v 5:52 vyskytuje často ve 150 debil , cca 30 let, vyšší štíhlé postavy , tmavé vlasy , mívá hnědočernou bundu a ten na mně řval, že si mám dát roušku , ignorovala jsem ho, vystoupil se mnou v Bělocerkevské a venku byl sprostej … a další den už si stoupl do dveří tak abych nemohla nastoupit , nastupuju až nakonec , abych měla klid od blbečků , tak v těch dveřích stál, hrozil mi pazourou a řval : ty bez roušky nenastoupíš, říkám ti nenastoupíš !!! no, nenastoupila jsem, protože už jsem nestihla doběhnout k jiným dveřím a autobus odjel… jsem přesvědčená, že kdybych byla chlap patřičných rozměrů , tak bude držet tu svou zahadrovanou tlamu , ze samé hrůzy, že by přes ni venku dostal !

PaVo
Návštěvník
PaVo

Omluva: Ne narodila, ale narodil , to “a” je spojka, nikoliv minulý čas v ženském rodě.
Nepíši ze svého počítače a klávesnice je špatná, nechci to majitelce vystrkovat, spíš jsem vděčný, že vůbec mám na čem psát, když nemám ani svůj internet, který nechci, prostě bez okecávání prosím o toleranci překlepů u mých příspěvků.. A taky operace oční se nepovedla, vidím špatně i přes brýle. Děkuji za pochopení.