A je to tady! EMA schválila Pfizeru vakcínu pro děti od 5...

A je to tady! EMA schválila Pfizeru vakcínu pro děti od 5 let na základě experimentálních dat ze Slovenska, přesně jak v září varoval Aeronet! Očkování dětí ve všech zemích EU začne okamžitě, vakcinace dětí na Slovensku pomohla Pfizeru utvořit limitní klinickou studii na dětech, podle které EMA posuzovala žádost Pfizeru! A pouhý den po Slovensku zavádí i Česko předvánoční lockdown! Nemocnice začaly vyhazovat žlučníkáře a stěhují místo nich na nemocniční postele výnosné covidové ležáky, stěžuje si pacientka! Lékařská profese začíná mít nádech sektářství, protože nejohroženější skupinou jsou senioři, ale farma lobby chce očkovat hlavně děti! Proč?

A je to tady! EMA schválila Pfizeru vakcínu pro děti od 5 let na základě experimentálních dat ze Slovenska, přesně jak v září varoval Aeronet! Očkování dětí ve všech zemích EU začne okamžitě, vakcinace dětí na Slovensku pomohla Pfizeru utvořit limitní klinickou studii na dětech, podle které EMA posuzovala žádost Pfizeru! A pouhý den po Slovensku zavádí i Česko předvánoční lockdown! Nemocnice začaly vyhazovat žlučníkáře a stěhují místo nich na nemocniční postele výnosné covidové ležáky, stěžuje si pacientka! Lékařská profese začíná mít nádech sektářství, protože nejohroženější skupinou jsou senioři, ale farma lobby chce očkovat hlavně děti! Proč?

Po necelých 3 měsících došlo na vyplnění další předpovědi Aeronetu, až z toho doslova mrazí. Evropská léková agentura EMA dnes oznámila, že schválila Pfizeru vakcínu Comirnaty 500 pro použití na dětech od 5 do 12 let věku [1]. Náš Aeronet již počátkem září přinesl [2] informaci o tom, že na Slovensku došlo k děsivému rozhodnutí ministra zdravotnictví Vladimíra Lengvarského, který oznámil, že na Slovensku se okamžitě začíná s vakcinací dětí od 5 do 12 let.

Naše redakce se pozastavila nad Lengvarského šokujícím přiznáním v televizi, že slovenské ministerstvo zdravotnictví očkuje podle toho, co mu doporučí výrobce vakcín Pfizer a dopředu jsme varovali, k čemu to povede, že prostě Pfizer vyzkouší vakcínu na slovenských dětech a data o jejich očkování potom použije jako podkladová data a přílohu pro svoji žádost o schválení vakcíny u FDA a EMA. V článku na konci září [3] jsem publikoval níže zobrazené video s vystoupením Alberta Bourly, šéfa Pfizeru, který hovořil o tom, že v současné době jsou vakcíny pro děti v režimu schvalování a čeká se na data zkrácených klinických studií dětského očkování.

A jak jsem dopředu varoval, Slovensko se stalo zkušební laboratoří Pfizeru na dětskou vakcínu proti covidu, a že se dá očekávat, že na základě těchto dat bude brzy vakcína pro děti Pfizeru schválena pro celou EU. A ten den nastal právě dnes! Na Slovensku začali očkovat děti počátkem září a nyní koncem listopadu má Pfizer vakcínu pro děti schválenou pro celou EU. Dámy a pánové, v tomhle bordelu prostě žijeme.

Farmaceutická společnost si vybere vládu v nějaké zemi, která už dávno ztratila suverenitu, nadiktuje konkrétnímu ministrovi instrukce, tady vezmeš naši vakcínu, napícháš ji dětem, podáš zprávu o vedlejších účincích k tomu a tomu datu, takže výsledkem je limitní a zrychlená studie, která se potom jako důkaz předhodí schvalovacímu orgánu a najednou je na světě schválená vakcína pro celou EU. Kdo čte Aeronet, tak ví v předstihu, co se chystá a co se stane.

V Evropské unii se začnou očkovat děti od 5 let, otázkou zůstává, jestli povinně nebo na základě rozhodnutí nezletilého dítěte přímo ve škole

Měli jste 3 měsíce připravit se na tento okamžik, kdy v EU bude vakcína schválená pro použití na dětech. Jak už jsme psali v září v našich článcích, vakcína Pfizeru pro děti se od plnotučné vakcíny pro dospělé údajně v ničem neliší, rozdíl je pouze v objemové dávce. Vakcína pro děti má jen jednu třetinu obsahu v porovnání s dávkou pro dospělé. A podle informací se dětské “Pfizerky” dostanou do ČR v polovině prosince.

Jakmile budou v ČR, tak po naskladnění a distribuci se s nimi začne očkovat ve školách. Na vládě se nyní zastavily hodiny na zdi a končící Babišova vláda už o očkování dětí asi rozhodovat nebude. Velmi reálně hrozí povinná vakcinace školních dětí anebo tzv. americký model “Free Choice” na českých školách. Politici dostanou pokyn od Pfizeru, očkujte děti, a tak budou očkovat děti. V září to přiznal na kameru přímo slovenský ministr zdravotnictví, Vladimír Lengvarský v rozhovoru pro Pravda TV, viz. video níže.

Americká FDA schválila 29. října Pfizeru tuto dětskou vakcínu pro USA na základě federálního zákona o nouzovém stavu [4], ale tehdy k tomuto rozhodnutí ještě nebyly použity limitní klinické studie. Evropská EMA ale podle německého tisku již rozhodovala podle nich. A právě v USA začaly desítky základních a středních škol razit politiku Free Choice (Svobodná volba), což není nic jiného než dobrovolné očkování nezletilých na školách, o kterém si rozhodují samy děti bez účasti rodičů přímo ve škole.

Tlak kolektivu a strach z vyloučení a segregace povede děti k nezodpovědným rozhodnutím a k naočkování pod sociálním nátlakem. Totéž lze očekávat nyní v ČR a na Slovensku poté, co EMA schválila tuto dětskou variantu vakcíny Pfizeru. Kromě Free Choice metody je na stole i znění zákona o veřejném zdraví, které stanovuje povinné očkování pro děti v rámci hexa a tetra vakcín. Je velice pravděpodobné, že nová česká vláda zařadí dětskou covidovou vakcínu na seznam povinných vakcín pro děti, jako jsou dnes obligátní vakcíny proti plejádě dětských nemocí, od neštovic až po zarděnky. Takže, pokud neprojde Free Choice, udělají to formou změny vyhlášky a přidají covidové vakcíny do povinného očkovacího plánu pro děti.

Globalisté chtějí děti vychovat k pravidelnému očkování několikrát za rok a k trvalému nošení covidových pasů

Musíme si tady vysvětlit, proč globalisté usilují tak moc a brutálně o očkování dětí. Pokud se děti naučí očkovat v útlém věku, budou se už poslušně očkovat po zbytek života. Přesně o tomto to je. Dětem budou podle mého názoru posunovat placebo instrument, aby se děti nebály, a spolu s nimi ani rodiče. Skutečné ostré roztoky jim začnou být píchány až v pozdějším věku.

To hlavní, co se sleduje očkováním dětí od útlého věku, je naučení a zvyknutí si otroka, pardon, dítěte na jehlu a poslušné držení při inokulaci. Když očkujete psa nebo kočku poprvé, je u toho cirkus a zvíře se instinktivně brání. Po několika očkováních už ale zvíře nehne ani brvou. Pokud by si děti nezvykly na jehlování dvakrát ročně covidiánskou vakcínou, byl by to opravdu vážný problém. A proč? Znovu to musím zopakovat, protože lidé to pořád zapomínají, anebo naprosto nechápou.

Výchova dětí k pravidelné vakcinaci v USA již začala. Děti jsou indoktrinovány k tomu, aby se cítily jako hrdinové, když se nechají píchnout jehlou

Každý občan v Novém světovém řádu bude muset nosit identifikační a sledovací prvek. Z počátku půjde o kus papíru, potvrzení, anebo o mobilní aplikaci v telefonu. Ale později půjde o podkožní čipy, implantáty, a ještě později o grafenové a indukční embodenty v podobě grafenových a magnetických markerů v lidském těle. Embodent je označení pro systém identifikace, kdy identifikátorem se stává samotné lidské tělo jako takové, případně lidská krev, orgán atd.

Když bude člověk při průchodu elektromagnetickým polem měnit a narušovat homgenitu pole vždy jedním charakteristickým způsobem, potom lze takto člověka identifikovat. A v takovém případě embodentem je celý člověk a jeho organismus, který při průchodu elmag polem generuje unikátní křivku na magnetografu. Lidé budou čipy odmítat, moc se jim to nebude líbit, takže místo čipů přijde embodyment, tedy napouštění lidí identifikačními roztoky, které z jejich těl udělají unikátně identifikovatelné embodenty. Ale tato technologie je ještě nespolehlivá, takže zatím se bude vše realizovat mobilními telefony a aplikacemi. A právě tady je ten hlavní důvod očkování dětí.

Děti budou dostávat převážně placebo instrument, protože cílem je výchova dětí k Total Control životu, nikoliv medicínské hledisko

Děti se musí vychovat a naučit novému způsobu života a nové normalitě. Musí se vychovat a naučit, že k pohybu mimo domov je zapotřebí certifikát v mobilu, který lze získat jen na omezenou dobu, certifikát musí být v mobilu, mobil se musí ukazovat všude při vstupu kamkoliv, člověk musí mít mobil stále u sebe, protože mobil sleduje i jeho pohyb, dítě se musí naučit nikdy telefon nezapomínat doma, a hlavně, dítě si musí vytvořit nový paradigmatický vzorec, že volný pohyb kamkoliv znamená mít u sebe roušku a mobil s certifikátem o očkování.

A tím pádem děti je potřeba zavčas naučit, že se musí očkovat poslušně dvakrát ročně, jinak budou vyloučeny z kolektivu, nikdo se s nimi bavit nebude, dostanou se do sociální izolace. Přesně proto jsou vakcíny rozděleny podle zatím neověřených informací [5] slovinské whistleblowerky na 3 skupiny, přičemž obrovská část lidí je podle zpráv očkována placebem, tedy skupinou č. 1. Počet lidí se skupinou 2 a 3 je mnohem menší, podle zpráv, které dostáváme do naší redakce.

Slovinský vakcinační certifikát. Číslo 01 podle tvrzení slovinské whistleblowerky Very Kanalec znamená placebo roztok.

Podle stovek emailů a reakcí ze zkušeností v rodinách, kde jsou někteří rodinní příslušníci očkováni, to zatím vypadá tak, že 72% lidí dostalo placebo, 20% lidí dostalo druhou skupinu s ostrou vakcínou, přičemž jen 8% dostalo vakcínu, jejíž imatrikulační kód začíná číslem 3, případně 03 nebo 003. Jedná se pouze o neprůkazný redakční vzorek lidí, kteří se nám dosud ozvali, nelze z toho nic vyvozovat, ale minimálně je to zajímavé, že brutálně v ČR převažuje skupina č. 1.

Ve dvou případech nám ale čtenáři napsali, že první a druhá dávka, kterou jejich partneři dostali, byly jedničky, ale třetí dávka, posilovací booster, jim začíná sériovým číslem 2 v jednom případě, ve druhém případě číslem 3. A v obou případech příjemci měli zdravotní problémy po 3 dávce. Svědectví slovinské vrchní zdravotní sestry z Lublaně je naprosto zásadní v tom, že kauza nadzvedla koberec spiknutí, ale dosud se k tomu neodvážil nikdo další. Pod koberec není zatím pořádně vidět. Imatrikulační čísla vakcín se diametrálně liší v Německu od čísel v Rakousku, dnes jsme si to ověřovali, takže to, co bylo zjištěno v Lublani, prakticky nemusí platit nikde jinde, jenom tam. Rozlišování vakcín v každé zemi může a zřejmě je řízeno odlišnými schématy, které jsou podle všeho zakódovány různě. Naše redakce pátrá po dalších stopách a indiciích této slovinské kauzy.

Andrej Babiš se loučí s funkcí premiéra vyhlášením lockdownu a nouzového stavu na území ČR. A povinné očkování chce nařídit už lidem od 50 let věku!

Očkování dětí tak má vést k výchově Nového člověka. Děti se mají naučit a zvyknout si na včeličky dvakrát, možná i vícekrát za rok, aby mohly svobodně běhat venku a mohly chodit do školy. Děti se budou potkávat a namísto pozdravu jako Čau a Ahoj si budou ukazovat a skenovat certifikáty na mobilech. K tomuto Total Control způsobu života nelze staré lidi převychovat, ale děti lze k tomu vychovat. Chceš-li pokořit nepřítele, vychovej jeho děti!

Proto si všimněte, že zatímco statistiky plní čísla o tom, jak umírají tisíce důchodců, hlavně ve věku nad 80 let, tak ve skutečnosti politiky a farma společnosti zajímají hlavně děti a údajně jejich ochrana očkováním. Na staré lidi jako by se všichni vykašlali, nikdo je nezajímá. Teď po přečtení tohoto článku tak už víte, proč tomu tak je. Sorry za tvrdá slova, ale tenhle svět nebude pro starý. A přesně takto se nyní odvíjí procesy globálního řízení. Hlavním terčem jsou děti a jejich pravidelná inokulace s cílem utvoření a vymodelování Nového člověka, který přijme Total Control jako novou normalitu společenského chování.

Andrej Babiš, dosluhující premiér ČR

Česká vláda se podobně snaží převychovat obyvatelstvo, ale s dospělými lidmi je to velká potíž. Pouhý den po Slovensku, kde vláda od čtvrtka vyhlásila lockdown a nouzový stav, přichází se stejným opatřením i Babišova končící vláda v Česku. Nouzový stav začne platit od pátku. A představte si, že Andrej Babiš chce povinně očkovat české občany už od věku 50 let [6], ještě v úterý to přitom bylo od 60 let nahoru. Ano, klasická salámovka a tlačení na pilu.

Postupně to půjde níže a níže. Ten proces se s novou vládou Petra Fialy nejen nezmění, ale navíc se prohloubí a bude mnohem intenzivnější. Lidé budou na Babiše ještě vzpomínat v dobrém, jakkoliv neuvěřitelně to teď může vypadat a znít. Je to dáno tím, že procesy se urychlují a měsíc od měsíce bude lidem hůře a hůře, pokud jde o jejich svobody a práva.

Nemocnice začaly vyhazovat z lůžek pacienty s plánovanými operacemi, na jejich místa ulehají důchodci s pozitivními testy na pozorování

Naprostým šokem je potom email do naší čtenářky z Olomouckého kraje, kterou podle jejích slov vyhodili z (bezpečnostních důvodů nejmenované) nemocnice z lůžka, kam si přišla lehnout před operací žlučníku, protože její místo bylo potřeba pro covidového pacienta, jak jí sdělil ošetřující lékař. Myslela si, že jde o akutní případ člověka v ohrožení života, a tak souhlasila s odkladem svého lékařského výkonu, sbalila se a odešla domů. Dnes nám napsala, že od kamarádky, která v nemocnici pracuje jako sestra, se dozvěděla neuvěřitelnou informaci, že na její posteli leží pán z domova důchodců, který byl přijat s pozitivním PCR testem na pouhé pozorování a přes den cucá čaj, bere Paralen a sleduje televizi. Panečku, a paní se žlučníkem, který ji k večeru pobolívá, si může trhnout nohou. A proč?

Nemocnice začnou přesouvat plánované operace s cílem obsadit více lůžek covidovými pacienty. Ilustrační foto

Protože nemocnice mají za covidové pacienty s pozitivním testem mnohem vyšší platby od pojišťoven, než kolik dostávají za běžné pacienty. Server Seznam Zprávy o tom přinesl článek zde. A o případu, jak to funguje v nemocnicích v praxi, jsme pro změnu psali my zde. A tomuhle říkají politici krize v nemocnicích, a že musí rušit plánované operace kvůli akutnímu zahlcení covidovými pacienty. Paní nás poprosila, abychom o tom nepsali článek s konkrétním jménem nemocnice, protože by mohla být identifikována a měla by potom zle s doktory.

Pokud budou lidé mlčet a mít strach o tomto mluvit a ukázat na nemocnici, kde se to děje, do té doby se nic nezmění. Prosbu samozřejmě respektujeme, ale pokud lidé budou mlčet a bát se doktorů nebo nemocnic kvůli odvetě, potom jednoho dne to dojde tak daleko, že nemocnice začnou vyhazovat i lidi s mnohem vážnějšími stavy, aby získaly lůžko pro covidového kulíška, ze kterého je od pojišťovny pořádný vývar. Takže dětem jehly, lidem zákaz pohybu a nemocnicím více covidových kulichů, to je plán na příštích několik měsíců přes zimu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 53% z cílové sumy a do konce měsíce zbývají 4 dny. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash a Ethereum, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email

595
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod.

V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci.

V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky.

V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Veškeré URL linky v komentářích musí být uvedeny s popisem obsahu, např. link na video na YouTube musí v komentáři obsahovat doprovodný popis, čeho se video týká, o čem pojednává. Linky bez popisu budou považovány za spam, off topic odkazy a neplacenou reklamu.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Aleš K.
Návštěvník
Aleš K.

V Nizozemsku aj. (???) má být v prodeji “balíček” pro ty zájemce, kteří se chtějí nakazit, prodělat covid a získat covid glejt, hlavně mezi mladými. Při neúspěšném pokusu je nabízen 2. balíček za sníženou cenu. Jenomže moje španělština se velmi scvrkla a tak mohu nabídnout jenom to, že byl odkaz na RT.
Zde je odkaz na demonstrace v Austrálii: https://www.rt.com/news/541490-australia-massive-protests-mandates/

Josef
Návštěvník
Josef

Talmudisté trilionáři Rothschildové, Warburgové, Sorosové, Gatesové se asi zbláznili. Postupují podle Bible, knihy Zjevení (Zjevení svatého Jana neboli Apokalypsa). Druhý příchod Mesiáše, to je křesťanského Mesiáše Ježíše. Ťuk ťuk na čelo. 🙁

Teď jsme asi u 6. polnice a znamení šelmy “cejch šelmy na pravé ruce”, to je očkování nebo čip.

Nejděsivější biblické proroctví: Naplňují se vize z apokalypsy svatého Jana?
https://epochaplus.cz/nejdesivejsi-biblicke-proroctvi-naplnuji-se-vize-z-apokalypsy-svateho-jana/
Apokalypsa neboli Zjevení svatého Jana je zřejmě nejtajemnější ze všech biblických knih. Mají v ní být popsány události spojené s Ježíšovým návratem na svět a pohromy, které postihnou Zemi před Posledním soudem.

Zjevení Janovo 13, 16-17 (kapitola 13, verš 16-17)
Šelma z apokalypsy
“A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce, nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy, nebo číslicí jejího jména.”
http://www.biblenet.cz/app/bible/passage?passagePath.path=zjeveni%20janovo%2013,5-18

S KRISTEM.CZ: Polnice podle Bible. Poslední časy
https://skristem.cz/polnice-podle-bible-posledni-casy/

Celou Zemí se několik let ozývají tajemné zvuky. Mohou to být zvuky polnice z Nebe. Až zazní sedmá poslední polnice, co se stane? Bude konec světa? Zvuky Božích polnic z Nebe jsou varováním pro lidstvo, upozorňují, že druhý příchod Ježíše Krista se blíží. Období troubení Božích polnic je poslední šance, jak poznat Pána Ježíše a zachránit se.

1. polnice – třetina stromů, zeleně je zničena. Suchem?
2. polnice – třetina mořských živočichů usmrcena. Lidé ve velkém hubí zvířata po celé Zemi.
3. polnice – lidstvo přišlo o třetinu sladkovodních vod. Systém obecních a městských kanalizací se ukládá čím dál hlouběji pod povrch země. Někde až 8 metrů do hloubky! Systém obecních a městských kanalizací samozřejmě místy prosakuje a podzemní vody jsou soustavně otravovány. ČHMÚ: Většina podzemní vody v ČR je znečištěna pesticidy.
4. polnice – Slunce bude temné po jednu třetinu dne, měsíc a hvězdy budou temné po jednu třetinu noci. Může se jednat o démonizaci, která je již nyní na samém vrcholu.
5. polnice – nastala démonská invaze, mj. do církví (Ne všichni duchové jsou od Boha!). Ve Zjevení 9,1-12 vidím současnou migraci („Z dýmu se vyrojily kobylky“).
6. polnice – nastane extrémní utrpení pro všechny lidi (hlavně psychologický teror od antikristů), třetina lidí duchovně umírá. Bděte, čiňte pokání!
7. polnice – Nastane viditelný a slyšitelný druhý příchod Ježíše, vzkříšení a uchvácení věřících. Ježíš zničí stvoření. Ježíš přijde nečekaně! Lhostejnost k důkazům blížícího konce bude velká. Nevidíme to už dneska?

Zjevení Janovo 11,15-19: „Zatroubil sedmý anděl. A ozvaly se mocné hlasy v nebi: „Vlády nad světem se ujal náš Pán a jeho Mesiáš; a bude kralovat na věky věků.“
http://www.biblenet.cz/app/bible/passage?path=Zjeven%C3%AD+Janovo+11&search=Otev%C5%99%C3%ADt

Druhý příchod Krista
https://revue.theofil.cz/krestanske-pojmy-detail.php?clanek=2055
je rozhodující událost, k níž dojde “na konci času”, kdy Ježíš přijde, aby soudil všechny lidi: jedny k životu věčnému v Boží slávě, druhé k věčnému zatracení v pekelných mukách, každého spravedlivě podle jeho skutků a vnitřního smýšlení. Ježíš vzkřísí mrtvé a slavnostně vykoná Poslední soud. Tím se podle většiny křesťanských církví završí dějiny lidstva i celého vesmíru.

Albrecht Dürer: Čtyři jezdci Apokalypsy (1498)
https://www.metmuseum.org/art/collection/search/336215
Michelangelo: Poslední soud (1541)
https://ct24.ceskatelevize.cz/kultura/2419483-posledni-soud-je-tu-michelangelovy-fresky-oziji-v-obri-show-s-hudbou-od-stinga
Salvador Dalí: Druhý příchod Krista (1971)
comment image

JARO
Návštěvník
JARO

Skoro dobre ale neplette Ježiša a krista v jednom príbehu sú to dvaja .Ježiš nepovedal že príde Ján 14:28 .ten kto má prísť je anjel ohňa serafin …
Musíte inak čítať a dobre si všimnite 1000 rokov z Kristom a úplnom závere sa žiada príď pane Ježišu … A pozor na slovo Pán ..phan Boh ..mrknite si Boh pán od slova panicky strach kopýtka píšťalka pastier oviec

Dan
Návštěvník
Dan

Existuje duvodne podezreni, ze spousta sarzi vakciny je pouhe placebo bez nasledku pro ockovaneho.
Tim se reguluje pocet onemocneni a umrti tak, aby se ockovani nezakazalo. Poskozeni a umrti jsou verejnosti zatajovane. Uz ted je jasne, ze na ockovani umira vic lidi jak na nakazu.
Je to dabelsky vymyslene.

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

JO jeste zapomenuls napsat za komunistu se to tajilo za demokggracie ne – nebude to tim , ze smrt je soucasti zivota a nekdo zemre vcera nekdo zejtra tak uz to chodí aby jste se vsichni nepsrali ze zakazanejch vanocnich trhů kde se prodavaji predrazeny sračky a debility jak ta pica hřib hlavne trhy a , ze budou treba lidi mrznout diky zlodejům energii to nevadi to toho trotla nezajimá – komunisty na VAS ty by to vyresily behem pul roku vsechno —–32 32 32 let a republika v prdeli – nazdar-

Tonda
Návštěvník
Tonda

Randle, neskutečné, ty sis dal emerické jméno a sníš o komunistech. Není už pozdě?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dan
to není důvodné podezření, ale dávno prokázaný fakt. To si uvědomil i židofašistický darebák, že kdyby šli lidé do penálu okamžitě po aplikaci toho svinsva vydávaného za “vakcíny” ve čtyřstupu, bylo by to podezřelé a “vakcinace” by byla na celém světě zastavena. Proto jsou šarže rozdílné , aby se fatální bezprostřední následky rozmělnili.
Ostatně další zajišťu spin protein který je v těch “vakcínách” a který způsobuje pomalou otravu zdravých buňek do kterých proniká a nutí je k prodkci patokenuz,což po rozvádění krví postupně poškozuje orgány těla.

Dan
Návštěvník
Dan

Pokud vakcina lidi pred necim spolehlive ochrani, pak je mozne uvazovat o povinnem ockovani.
Soucasne experimentalni genove terapie mRNA bez zaruky vyrobce a docasne povolene t.zv. vakciny vas neuchrani ani pred nakazou, ani pred hospitalizaci ani pred umrtim.
To umrti v dusledku poskozeni organismu injekci oni vydavaji za umrti na covid. Nepitva se, nepatra se po pricine a je to kolikrat nemozne, zjistit u pacientu s vicero neduhy pravou pricinu umrti.
Proto je vyzadovani povinneho ockovani zlocin na nasem narode.
Ockovani deti je poskozuje a je rovnez zlocinem.
Babis a jeho kumpani musi pred soud.

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Ano uz zbejvalo zase babisák a babisak pro BOHA – zlocin na národu je datum 17.11 .1989 – taky dobra je inkluze tam uz se vyrabeji debilové podle demoggracie – ustr čt bis a ty lži o podvodu sametova rrevoluce to je zlocin – Vy musite na 100% volit piratstvo z antify a tezky vysoulozence a taky za to muze zeman a putin a lukasenko jeste se koukni pod postel jestli tam neni agent z Ruska !samozdrejme , ze se nepatra po pricine protoze je to zase prace ty zkurveny uSSa – jen rozestvat cinu a rusko a vsechny jeste normalni staty a zkurvit co jeste lze fuck of USA !a podvodna vlada zlodeju a kriminalniků v cele s ods – nazdar – dekuji za nezverejneni.

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

ted uz ta americka pakáz zase chysta neco na Ukrajine – ksindl

jeanedarc
Návštěvník
jeanedarc
Dan
Návštěvník
Dan

Otevreni te adresy neni mozne, zadny server nenalezen.

Linda
Návštěvník
Linda

Ja to otevřela, ale nevím co tam je. Co asi tím básniřka jeandarc chtěla říct?

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

K VIRu/VAXu:
Někteří se Krainové smějí, ale holka evidentně není blbá, a klade si docela zásadní zvědavé otázky:
https://cz.sputniknews.com/20211120/krainova-se-zeptala-na-sex-neockovanych-s-ockovanymi-lide-smichem-malem-umreli–16579663.html
Přenos reaktivního toxinu (S-protein) tělními tekutinami je jistý!

vese
Návštěvník
vese

Rada Evropy (CoE), přední evropská a světová organizace pro lidská práva, která řídí Evropský soud pro lidská práva rozhodla 27. ledna 2021 svým hlasováním v resoluci č.2361 (2021) o zákazu ustanovení povinnosti očkování členským státům, včetně ČR.

Dan
Návštěvník
Dan

To Babis a jeho melody boys nevedi? Ale vedi, maji tucne provize za to, co delaji! Zabijet lidi za penize je zlocin, to dela pouze mafie.

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Ano to uz dela demogggrrracie 32 let nici zivoty lidi a republiku a jeste pritom ukazuji nacka havla tu špínu .

malý bůh
Návštěvník
malý bůh

Byl jsem svědkem zatmění oblohy globalisty. Byl a je to šok. Vše jsem zaznamenal, jsem z toho dost špatný. Poprosil bych někoho zkušeného, jak vložit vlastní obrázky přes úložiště webshare se mi to nepovedlo, admin že to má nějaký MIME dynamický cosi a nepůjde to, přitom v náhledu to makalo. Kam to mohu ukládat, aby to bylo správně a zůstalo to zobrazené?

Dan
Návštěvník
Dan

Tak třeba https://imgbb.com nebo https://imgur.com/upload …je toho fůra.

Tonda
Návštěvník
Tonda

To jo, ale musíš mít Win8 až Win10, na Xp to už nejde….

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

-VK-
“Globalisté chtějí děti vychovat k pravidelnému očkování několikrát za rok a k trvalému nošení covidových pasů. … To hlavní, co se sleduje očkováním dětí od útlého věku, je naučení a zvyknutí si otroka, pardon, dítěte na jehlu a poslušné držení při inokulaci. Když očkujete psa nebo kočku poprvé, je u toho cirkus a zvíře se instinktivně brání. Po několika očkováních už ale zvíře nehne ani brvou. Pokud by si děti nezvykly na jehlování dvakrát ročně covidiánskou vakcínou, byl by to opravdu vážný problém. A proč? Znovu to musím zopakovat, protože lidé to pořád zapomínají, anebo naprosto nechápou. Každý občan v Novém světovém řádu bude muset nosit identifikační a sledovací prvek. Z počátku půjde o kus papíru, potvrzení, anebo o mobilní aplikaci v telefonu. Ale později půjde o podkožní čipy, implantáty, a ještě později o grafenové a indukční embodenty v podobě grafenových a magnetických markerů v lidském těle. Embodent je označení pro systém identifikace, kdy identifikátorem se stává samotné lidské tělo jako takové, případně lidská krev, orgán atd.”

A to všechno v rámci budoucího finálního cíle mocenského Židovstva (globalistů) – vytvoření univerzální světové vlády a totálního zotročení lidstva! Přesně v duchu Talmudu a Protokolů sionských mudrců.

“Totální ovládnutí světa Židovstvem bude mít za následek zotročení všech nežidovských národů a nejhrůznější diktaturu. Cílem je skutečně jediný světový stát pod vládou židovského krále a židovské kněžské aristokracie.”
(Miroslav Dolejší, soukromá korespondence, 1999)

Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

Grigorij Bostunič; PRAVDA O SIONSKÝCH PROTOKOLECH
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Pravda_o_sionskych_protokolech.pdf

Gaston Ritter; ŽIDOVSTVO A STÍN ANTIKRISTA – POHLED ZA KULISY SVĚTOVÉ POLITICKÉ SCÉNY
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovstvo_a_stin_Antikrista_Pohled_za_kulisy_svetove_politicke_sceny.pdf

Johannes Rothkranz; 666 ČÍSLO ŠELMY
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/666_cislo_selmy.pdf

Erich Ludendorff; ELIMINACE ZEDNÁŘSTVA ODHALENÍM JEHO TAJEMSTVÍ
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Eliminace_zednarstva_odhalenim_jeho_tajemstvi.pdf

“…Žid prostřednictvím zednářstva systematicky pracuje na svém cíli, na světovládě.”
(Ludendorff)
comment image

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Ve svete kde napr u Nas o nasich zivotech a osudech rozhoduji vyhulenci vysoulozenci pirati viz Praha atd ,svet poklekavá pred zlocincem cernym Floydem a ceka co Nam rekne jedna debilní gréta a ceka co Nam naridi nikym nevolená evropska komise ci jini ze 4rise eu apod ve svete kde nekdo nevi jestli ma vaginu ci penis a hleda dalsich 1562 pohlaví , zakaze topit uhlim a dalsi debility a 3.14viny nema cenu se rozčilovat jsem strasne rád , ze jsem prozil kus zivota za ty “strasny totality ” pred 89 a rikam znovu Zlatí komouši!- nazdar –

Dan
Návštěvník
Dan

Chybi Vam tam soucasna roadmap Zida K. Schwaba zvana Great Reset. To je vyslednice Protokolu zidovskych mudrcu. Vyuzivaji k prosazeni pandemie, lockdowny, navozuji energetickou a ekonomickou krizi vedouci ke zbidaceni mas, k nepokojum. Nejdriv zpusobi krizi a pak prijdou s jejich resenim krize, tj. nasim zotroceni, ozebracenim.
Chazari, Chassidi, Ashkenazy jsou Zide (i Hitler mel jejich DNA), atd. Sam se nevyznam.
Je treba delat rozdil mezi Zidem z plebsu a superbohatymi Zidy z nejbohatsich rodin planety, kteri tahaji za nitky. Tem je jedno, jestli Zide v Izraeli poskodi a zabiji vakcinaci, ti jsou na urovni Gojimu, taktez urcenych k vyhlazeni a do otroctvi.
Roadmap k nastoleni Great Resetu je vsude prosazovana uplatky mocenskych elit, mediemi, bankami, korporacemi ve vlastnictvi tech superbohacu.. Zabijenim a odstranovanim lidi, kteri stoji v ceste, planovanou valkou proti Rusku, Cine a Iraku, kteri odmitaji jejich plany. Oni vlastni uz 99 % hodnot na zemi a chteji i ten zbytek. V USA postavili bohaci kameny monument kde je zminena redukce obyvatel planety na par stovek milionu. Ten nikdo neodstrani jako sochu Jeffersona…
Zijeme v silene dobe.

Vladimír81
Návštěvník
Vladimír81

V Texasu v Americe si Harrison Smith po pozitivním testu na covid zašel na kliniku, aby dostal monoklonální protilátky, kde mu je ale odmítli dát, protože je bílý a nemá na ně v jeho případě nárok.
Více ve videu.

https://otevrisvoumysl.cz/muzi-v-americe-byla-odeprena-lecba-covidu-protoze-je-bily/

Dan
Návštěvník
Dan

Totez delali na Slovensku, potrebovali preplnit JIP, aby meli duvod zavest lockdown. Pripravuji se zaloby na zdravotniky, kteri odmitli lidem vydat medikamenty, antivirotika.