A je to oficiálně: Studie CDC zjistila, že 74% všech nových případů...

A je to oficiálně: Studie CDC zjistila, že 74% všech nových případů Covid-19 postihuje plně očkované osoby, které mají dvě dávky mRNA vakcín! Pfizeru minulý rok v říjnu během interní prezentace FDA unikl seznam vedlejších příznaků vakcíny! Na prvním místě je vedlejším příznakem nemoc Covid-19, na druhém místě je smrt, na třetím poruchy těhotenství a teprve poté následují další příznaky! A představte si, že učitelka ze střední školy v Lounech chce studentům od září rozdávat jedničky za to, když přinesou certifikát o svém očkování! Vedení školy už uvedlo, že učitelku v iniciativě nebude omezovat!

A je to oficiálně: Studie CDC zjistila, že 74% všech nových případů Covid-19 postihuje plně očkované osoby, které mají dvě dávky mRNA vakcín! Pfizeru minulý rok v říjnu během interní prezentace FDA unikl seznam vedlejších příznaků vakcíny! Na prvním místě je vedlejším příznakem nemoc Covid-19, na druhém místě je smrt, na třetím poruchy těhotenství a teprve poté následují další příznaky! A představte si, že učitelka ze střední školy v Lounech chce studentům od září rozdávat jedničky za to, když přinesou certifikát o svém očkování! Vedení školy už uvedlo, že učitelku v iniciativě nebude omezovat!

Po několika měsících mlžení, zapírání, vykrucování se a maskování se nakonec pravda o očkování a nových případech nakažených osob dostala na světlo i na oficiálním webu amerického Centra pro kontrolu nakažlivých nemocí (CDC) a pro mnoho svědků covidových to bude asi šok. Americká CDC totiž oznámila výsledky studie [1] epidemie nových případů Covid-19 v americkém státě Massachusetts v červenci tohoto roku. Studie bez jakékoli pohybnosti zjistila, že 74% všech nových případů nákazy se objevilo u plně očkovaných osob, které obdržely plné dvě dávky mRNA vakcíny Pfizer a Moderna. Studie tak po mnoha měsících zapírání ze strany úřadů potvrzuje informace alternativy, čímž se znovu údajná konspirace Aeronetu stává realitou a nepohodlnou pravdou. Níže si ocitujeme informace ze studie.

Online prezentace FDA z října 2020, ve které došlo k odhalení utajovaných vedlejších příznaků vakcíny Pfizer

V červenci 2021 bylo po několika velkých veřejných akcích ve městě Barnstable County ve státě Massachusetts zjištěno 469 případů COVID-19 u obyvatel státu Massachusetts, kteří do města přicestovali v období od 3 do 17. července. Z toho 346 případů (74%) se vyskytlo u plně očkovaných osob. Testy identifikovaly variantu Delta u 90% vzorků od 133 pacientů.

Prahové hodnoty cyklů byly podobné u vzorků od pacientů, kteří byli plně očkováni, i u těch, kteří očkováni nebyli. Těchto 469 případů COVID-19 je spojeno s četnými letními akcemi a velkými veřejnými shromážděními ve městě v okrese Barnstable ve státě Massachusetts. Proočkovanost způsobilých obyvatel státu Massachusetts byla 69%. Přibližně tři čtvrtiny případů (346 osob, tedy 74%) se vyskytly u plně očkovaných osob (tedy těch, které absolvovaly dvoudávkovou kúru mRNA vakcínami (Pfizer-BioNTech nebo Moderna), nebo dostaly jednu dávku vakcíny Janssen (Johnson & Johnson) ≥ 14 dní před expozicí.

Tři čtvrtiny plně očkovaných osob jsou nakaženy mutací Delta. To je závěr studie CDC

Genomické sekvenování vzorků od 133 pacientů identifikovalo variantu B.1.617.2 (Delta) viru SARS-CoV-2, který způsobuje COVID-19, u 119 osob (89%) a sublinie Delta AY.3 u jednoho (1%). Celkem 274 (79%) očkovaných pacientů s epidemickou infekcí bylo symptomatických. Z pěti pacientů s COVID-19, kteří byli hospitalizováni, byli čtyři plně očkováni. Nebylo hlášeno žádné úmrtí. Hodnoty cyklu prahové hodnoty (Ct) reverzní transkripce-polymerázové řetězové reakce (RT-PCR) v reálném čase u vzorků od 127 očkovaných osob s průlomovými případy byly podobné jako u 84 osob, které nebyly očkovány, nebyly plně očkovány nebo jejichž očkovací status nebyl znám (medián = 22,77, resp. 21,54).

Online prezentace FDA z října 2020, ve které došlo k odhalení utajovaných vedlejších příznaků vakcíny Pfizer

Delta varianta SARS-CoV-2 je vysoce přenosná. Očkování je nejdůležitější strategií prevence závažného onemocnění a úmrtí. Dne 27. července CDC doporučila, aby všechny osoby, včetně těch, které jsou plně očkovány, nosily roušky/respirátory ve vnitřních veřejných prostorách v oblastech, kde je přenos COVID-19 vysoký nebo značný. Zjištění z tohoto šetření naznačují, že i jurisdikce bez značného nebo vysokého přenosu COVID-19 by mohly zvážit rozšíření preventivních strategií, včetně rouškování ve vnitřních veřejných prostorách bez ohledu na stav očkování, vzhledem k potenciálnímu riziku nákazy při účasti na velkých veřejných shromážděních, kterých se účastní cestující z mnoha oblastí s různou úrovní přenosu.

Tolik tedy citace ze studie CDC.

Očkování prokazatelně přitahuje mutace, anebo je očkování přímo způsobuje

A teď otázka: Jak je možné, že ve vzorku jakékoliv populace nakažené Deltou tvoří očkovaní tři čtvrtiny všech infikovaných, zatímco neočkovaných je nakažena jen čtvrtina? Tato výše uvedená citace ze studie CDC tedy potvrzuje články Aeronetu, které zde publikujeme už od jara, ale po celou dobu byly naše informace označovány za konspirační, když jsme upozorňovali, že není pravda, že mutace šíří neočkované osoby. Naopak, upozorňovali jsme, že hlavními nosiči mutací jsou plně očkované osoby, což z empirického hlediska je naprosto neuvěřitelný šok, který z hlediska statistiky usvědčuje farmaceutické společnosti ze lži, když tvrdily, že jejich vakcíny mají více než 95% účinnost ochrany.

Online prezentace FDA z října 2020, ve které došlo k odhalení utajovaných vedlejších příznaků vakcíny Pfizer

Očkování totiž opravdu přitahuje mutace, anebo tyto očkované osoby tyto mutace přímo vyrábí ve svých tělech! Prostě se ukazuje, že tři čtvrtiny nově nakažených jsou plně očkované osoby. Teď si představte situaci, že by se nechalo v populaci za normální situace naočkovat proti sezónní chřipce větší množství obyvatelstva, a to na základě propagační kampaně vlády a médií. A po naočkování by se zjistilo, že tři čtvrtiny očkovaných chytly chřipku. Co by to znamenalo? No přece nekonečné zástupy lidí v reklamačních frontách před očkovacími centry a chtěli by vrátit peníze. To je jediný rozdíl od současné situace, kdy proti Covid-19 se očkuje bez hotovostní spoluúčasti očkované osoby.

Proč vídáte stále více vojáků AČR v blízkosti očkovacích center? Protože lidé po očkování umírají, a ne všichni se očkovali dobrovolně, ale z donucení… a kdo přijde o blízkého, bude hledat viníky

V pátek mi do pořadu na SVCS volala posluchačka, jestli prý vím o tom, že před mnoha očkovacími centry v ČR jsou vojáci AČR. Odpověď zazněla v pořadu, proč tomu tak je, a nyní navíc máte před očima důvod v podobě potvrzení od CDC, proč tam ti vojáci asi tak musí být. Je to kvůli “reklamacím” vedlejších projevů vakcín, kdy tyto projevy můžou způsobit těžké nemoci, anebo dokonce smrt člověka. A logicky, po přečtení studie CDC se mnoho očkovaných osob bude cítit podvedeno.

A mnoho lidí, kterým po očkování a dvou dávkách vakcíny zemřel někdo blízký, aniž by lékaři měli odvahu do úmrtního listu vyplnit příčinu smrti, budou čelní srážku s realitou vydýchávat velmi těžko a velmi různě. A někteří zoufalí lidé by mohli učinit zoufalé kroky, proto tam jsou ti vojáci před těmi očkovacími centry. Přesně kvůli tomu, co přiznává po dlouhé době tato studie CDC. Jenže, to není to nejhorší z hlediska propagační vakcinační kampaně.

Na americkou alternativu o víkendu unikla [2] neuvěřitelná informace z loňského října, z online tiskové konference amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), kde během dlouhé a více než 8-hodinové prezentace [3] problesklo v čase 02:06:30 na obrazovce na několik sekund něco, co tam asi být nemělo. Byl to jmenovitý seznam všech do té doby nezveřejněných, utajovaných a nepublikovaných vedlejších příznaků vakcíny Pfizer z klinických studií. Seznam vedlejších příznaků podle FDA pochází od VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System),  což je americká databáze nahlašování vedlejších účinků vakcín.

Americké FDA unikl seznam vedlejších příznaků vakcíny Pfizer! Na prvních třech místech je vymalováno, vakcína způsobuje samotnou nemoc, smrt a potraty!

A představte si, že na prvních dvou místech seznamu vedlejších projevů vakcíny Pfizer jsou nemoc Covid-19 a smrt. Ano, nemoc Covid-19 je vedlejším příznakem č. 1 v případě očkování vakcínou Pfizer, takže zdravý člověk se nechá naočkovat, protože ho k tomu donutí zaměstnavatel anebo škola, a namísto ochrany člověk onemocní koronavirem. No nekup to, vždyť je to zadarmo! A hned na druhém místě je smrt jako vedlejší projev. Poté následují další děsivé vedlejší příznaky. Jako třetí je porucha těhotenství, rozuměj potraty. Plný seznam je zde:

 • Nemoc Covid-19
 • Smrt
 • Poruchy těhotenství a porodu
 • Guillainův-Barrého syndrom
 • Akutní diseminovaná encefalomyelitida (“Charakterizovaná krátkým, ale rozsáhlým zánětem v mozku a míše, který poškozuje myelin – ochranný obal nervových vláken,” podle NIH).
 • Příčná myelitida
 • Encefalitida/myelitida/encefalomyelitida/meningoencefalitida/meningitida/encefolapatie
 • Křeče/záchvaty
 • Mrtvice
 • Narkolepsie a kataplexie
 • Anafylaxe
 • Akutní infarkt myokardu
 • Myokarditida/perikarditida
 • Autoimunitní onemocnění
 • Ostatní akutní demyelinizační onemocnění
 • Neanafylaktické alergické reakce
 • Trombocytopenie
 • Diseminovaná intravaskulární koagulace
 • Žilní tromboembolie
 • Artritida a artralgie/bolesti kloubů
 • Kawasakiho choroba
Donucené očkování se může stát časovanou bombou ve společnosti

Tyto vedlejší příznaky nezná nikdo z očkovaných lidí. Nikdo jim tento seznam nedává do ruky a dokonce se objevují i lékaři, kteří doporučují a schvalují očkování těhotným ženám. Představte si, že manželský pár se dlouho snaží o potomka, a když manželka konečně otěhotní, tak se nechá očkovat a po pár měsících dítě potratí. Zoufalý otec začne hledat viníky a spolu s nimi odpovědi.

A přesně kvůli tomu před těmi očkovacími centry jsou ti vojáci. Znovu je třeba zopakovat, že kdyby očkování bylo dobrovolné a hlavně nevynucované, žádní vojáci by tam být nemuseli. Pokud se člověk dobrovolně rozhode očkovat, a postihne ho vedlejší příznak, tak si za to prostě může sám, za svoji blbost. Logicky si nikam nepůjde nic vyřizovat. Jenže v případě covidových vakcín o nějaké dobrovolnosti nemůže být u mnoha lidí ani řeči.

Očkování středoškolských studentů za úplatek? Je libo tenisky, iPhone nebo jedničku ve škole? Ilustrační foto.

Stačí si pustit televizi nebo přečíst média a už to máte před sebou jako na talíři. Neočkovaní nesmí přes hranice. Neočkovaní nesmí do hospody. Neočkovaní nesmí do nákupáku. Ale hlavně, neočkovaní nesmí do práce a do školy! Mnoho lidí, kteří se již dali nebo chystají se dát očkovat, tak učinilo nikoliv kvůli tomu, že by patřili do klubu Svědků Covidových, kteří stojí frontu na vax už časně ráno, ale protože je k tomu někdo donutil.

A obvykle ten někdo je zaměstnavatel, anebo škola. A když člověk je donucen k vaxu a to očkování ho poškodí opravdu závažným způsobem, anebo jeho blízkého, tak takový člověk se může začít ve vzteku mstít. Proto právě kvůli tomu tam jsou ti vojáci před těmi očkovacími centry. Vlády si zahrávají s ohněm. A představte si, že v této vypjaté situaci se jistá učitelka rozhodne motivovat (chtělo by se říct korumpovat) své studenty.

Učitelka rozeslala studentům email, že dostanou jedničku, pokud se nechají naočkovat. A co dostane učitelka od rodičů, až naočkované dítě rodičům zemře nebo skončí na JIPce?

Učitelka Obchodní akademie a Střední odborné školy generála Františka Fajtla v Lounech slibuje každému žákovi, který se nechá očkovat, jedničku z předmětu Veřejná správa [4]. Z informací nevyplývá, jestli je tím myšlena jedna známka do hodnocení, nebo jednička z celého předmětu za celé pololetí. V emailu učitelka sděluje studentům, že jednička bude mít hodnotu 10 pro účely klasifikace. Netuším, co to znamená, že jednička bude mít hodnotu 10, asi se jedná o tzv. váhovou hodnotu známky, podobně jako známka z kontrolního testu má mnohem nižší váhu než známka ze souhrnné písemné čtvrtletní práce. Pokud je tato váhová stupnice od 1 do 10 na uvedené škole, potom tato jednička za očkování přinese studentům hodnocení prakticky zadarmo, až to zavání uplácením a korumpováním.

„Milé studentky, milí studenti, přeji vám krásné prázdniny a těším se, že se v září sejdeme ve škole. Věřím, že očkování a komunitní imunita nám pomůže vrátit náš život k normálu. Chci tuto myšlenku podpořit, a proto vyhlašuji: ten, kdo po prázdninách přinese certifikát, že je naočkovaný, získá jedničku v předmětu Veřejná správa. Známka bude mít hodnotu 10. Neváhejte a zapojte se, akce bude do konce září.“

A jak uvedla už TV Nova [5], vedení školy prý proti iniciativě této učitelky nebude nijak zasahovat. Zašlete jim do školy náš článek, ať vidí poslední studii CDC, ale rovněž i vedlejší a utajené vedlejší příznaky. A nechci ani na okamžik domýšlet, jakou past na sebe učitelka nachystala, jestli na základě jejího podnětu se nějaký student naočkuje a nedej Bože zemře, nebo dostane infarkt, zánět srdečního svalu apod. Potom bych nechtěl být v kůži učitelky, ani ředitele školy, protože potom se obávám, že by příslušníci AČR museli postávat nejen před očkovacími centry, ale i před budovou této zmíněné školy.

Rodiče by potom mohli přímo obvinit učitelku a školu ze zabití syna či dcery. Podněcování a korumpování studentů jedničkami za to, že se naočkují experimentálním roztokem, jenž má pouze bezpečnostní výjimku EMA na území EU do konce roku 2023, je naprostou nezodpovědností učitelky, a rovněž vedení školy, které tomu nechce učinit přítrž. Jedna věc je motivovat a propagovat očkování z pozice státu, ale jiná věc je uplácet studenty známkami za podstoupení vakcinace. Ale koho to dnes překvapuje, když dnes už neuplácí jen školy známkami své studenty, ale rovnou premiéři nabízejí mladým lidem za vakcinaci tenisky a iPhony, že?

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Petuna
Návštěvník
Petuna

Tak mi tedy poraďte kam z EU pryč ? kde to bude k přežití než ten celý podfuk praskne ? Kde přežít? Bulharsko, Rumunsko nebo kam se zašít aby nás nedostali? Zavčas než to nedovolí??

Opatrný
Návštěvník
Opatrný

Nejlepší je PETROVEC kde jsou naši krajané – dovolená na 3 měsíce. Když máte děti je tam Gymnázium s vyučovacím jazykem našim, pak pobyt na 1-4 roky. Bezpečí je taky v Bělorusku – dovolená na 3 týdny.

Marika
Návštěvník
Marika

Ak žijete v Bielorusku ,odporúčali by ste ak bude horšie,bývanie na trvalo je tam bezpečne?

Thom
Návštěvník
Thom

Písal som nižšie…Rumunsko, Bulharsko.

Švejk
Návštěvník
Švejk

Realita je bohužel taková, že ti vakcinační kryplové a chcípáci co stojí v těch frontách vůbec neví co a proč jim mají píchat, jsou totálně degenerovaní, jen tupě čumí a apaticky čekají na tu vysněnou “vakcínu”. A když j8 dostanou, zachovají se přesně jako zombie z horroru, Požadují militantně aby se i jejich okolí stalo zombie.Jsou úplně blbí a vypatlaní a hlavně nebezpeční a je jenom dobře že se rozhodli pro dobrovolnou euthanázii v rámci vylepšení eugenického profilu obyvatelstva. Smutné ale je to tak…

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Bohužel tam chodí i lidé s dobrým genomem.

Nonsenszm
Návštěvník
Nonsenszm

Covid vakciny nechrania proti nakazeniu sa, ani tak neboli dizajnovane. To číslo 74% plus mínus vychádza v pomere ockovsbych a neockovanych, takže pritahovanue mutácií je nezmysel.
Dôležitejšie z tohto výskumu je to, že očkovaní majú podobnú virovu nálož v nosohltane ako neockovani. To znamená, že očkovaní sa zdá siria covid rovnako ako neockovani, teda kolektívna imunita vďaka očkovaniu je nezmysel.
Ockovanie zdravých ľudí je nezmysel, očkovanie deti je priam zločinom.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

HALÓÓ! KDE JSI ?? HLEDÁ SE VIRUS ….

K 27. červenci 2021:
“Z 88 zdravotních, vědeckých, a státních Institucí ze 23 zemí celého Světa neposkytl Agentuře FOI ani neuvedly ani jeden evidovaný záznam o IZOLACI /SEPARACI / OČIŠTĚNÍ VIRU „SARS-COV-2“
-kýmkoli, kdekoli a kdykoli. ”
Níže je uveden seznam institucí, které na dotaz reagovaly, a zaslaly odpověď. (Nejčastěji “NO RECORD”)

1 Austrálie University of Western Australia- výzkumná pracovnice financovaná Gatesem Christine Carson
2 Austrálie ACT Government (Government of the Australian Capital Territory) / Canberra Health Services
3 Austrálie Organizace pro vědecký a průmyslový výzkum společenství – CSIRO
4 Austrálie Ministerstvo zdravotnictví
5 Austrálie Institut Petera Dohertyho pro infekci a imunitu
6 Británie Výkonný ředitel pro bezpečnost a ochranu zdraví
7 Kanada Policejní služby Aylmer
8 Kanada Centrum pro kontrolu nemocí, Britská Kolumbie
9 Kanada Město Toronto, Ontario
10 Kanada Department of Health & Community Services, Newfoundland Labrador
11 Kanada Health Canada
12 Kanada Institut National de Sante Publique du Quebec
13 Kanada Ústavy výzkumu zdraví
14 Kanada Kingston, Frontenac, Lennox a Addington Public Health, Ontario
15 Kanada McGill University
16 Kanada Ministerstvo zdravotnictví, Britská Kolumbie
17 Kanada Ministerstvo zdravotnictví, Ontario
18 Kanada Mount Sinai Hospital, Toronto, Ontario
19 Kanada Národní rada pro výzkum
20 Kanada Rada pro přírodní vědy a inženýrský výzkum Kanady
21 Kanada Policejní služba Peterborough
22 Kanada Veřejné zdraví Peterborough
23 Kanada Provincial Authority Services Services, British Columbia
24 Kanada Region Peel, Ontario
25 Kanada Centrum zdravotních věd Sunnybrook, Toronto, Ontario
26 Kanada Policejní služba v Torontu
27 Kanada University of Toronto
28 Kanada Vancouver Coastal Health Authority, British Columbia
29 Kanada Zdravotní služby Gray Bruce
30 Kanada McMaster University
31 Kanada Kanadská agentura pro veřejné zdraví
32 Kanada Vaccine and Infectious Disease Organisation-International Vaccine Center (VIDO-InterVac) v University of Saskatchewan
33 Česká republika Ministerstvo Zdravotnictví
34 Česká republika Univerzita Karlova
35 Dánsko Statens Serum Institut
36 Anglie Veřejné zdraví Anglie
37 Evropa Centrum pro prevenci a kontrolu nemocí
38 Indie Indická rada lékařského výzkumu
39 Ostrov Man Odbor zdravotnictví a sociální péče
40 Holandsko Ministerstvo zdravotnictví, sociálních věcí a sportu
41 Nový Zéland Náměstek ministra zdravotnictví Hon Jenny Salesa
42 Nový Zéland Náměstek ministra zdravotnictví Hon Peeni Henare
43 Nový Zéland Náměstkyně ministra zdravotnictví Julie Anne Genterová
44 Nový Zéland Okresní rada Bay of Plenty
45 Nový Zéland Oddělení předsedy vlády a kabinetu
46 Nový Zéland Ústav environmentální vědy a výzkumu – ESR
47 Nový Zéland ministerstvo zdravotnictví
48 Nový Zéland University of Auckland
49 Nový Zéland University of Otago
50 Norsko Norské ministerstvo zdravotnictví
51 Portugalsko ministerstvo zdravotnictví
52 Africká republika Vládní poradní výbor pro COVID-19
53 Africká republika Ministr kooperativní správy a tradičních záležitostí
54 Africká republika Národní ministerstvo zdravotnictví
55 Africká republika Národní institut pro přenosné nemoci
56 Africká republika Prezident
57 Kolumbijská republika Ministerstvo zdravotnictví a sociální ochrany
58 Irská republika National Virus Reference Laboratory, University College Dublin
59 Skotsko Veřejné zdraví Skotsko
60 Slovinsko Ministerstvo Zdravotnictví
61 Slovinsko Lékařská fakulta a Ústav mikrobiologie a imunologie Univerzity v Lublani
62 Slovinsko Národní laboratoř pro zdraví, životní prostředí a potraviny
63 Španělsko ministerstvo zdravotnictví
64 Spojené království Úřad vlády
65 Spojené království Odbor zdravotnictví a sociální péče
66 Spojené království Úřad vlády pro vědu
67 Spojené království sněmovna
68 Spojené království dům pánů
69 Spojené království Imperial College London
70 Spojené království Regulační agentura pro léky a zdravotnické výrobky

… je to delší – pokračování dále —

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

HALÓÓ! KDE JSI ?? HLEDÁ SE VIRUS …. jakýkoliv! 😉

K 27. červenci 2021:
“Z 88 zdravotních, vědeckých, a státních Institucí ze 23 zemí celého Světa neposkytl Agentuře FOI ani neuvedly ani jeden evidovaný záznam o IZOLACI /SEPARACI / OČIŠTĚNÍ VIRU „SARS-COV-2“ – kýmkoli, kdekoli a kdykoli. ”

Níže je uveden seznam institucí, které na dotaz reagovaly, a zaslaly odpověď.
(Nejčastěji “NO RECORD” / žádný záznam = NENALEZENO!)

— pokračování předcházejícího …

70 Spojené království Regulační agentura pro léky a zdravotnické výrobky
71 Spojené království Kancelář předsedy vlády
72 Spojené království University of Warwick
73 Spojené státy americké Agentura pro registr toxických látek a nemocí
74 Spojené státy americké Centra pro kontrolu a prevenci nemocí
75 Spojené státy americké Národní institut pro alergie a infekční choroby – NIAID
76 Spojené státy americké Oregonský zdravotní úřad
77 Uruguay Clemente Stabilní ústav biologického výzkumu, ministerstvo školství a kultury
78 Uruguay Univerzita republiky (UdelaR)
79 Uruguay Ministerstvo veřejného zdraví
80 Wales Veřejné zdraví Wales
81. Kanadský Hastings Prince Edward Public Health (Ontario).
82. Slovinské univerzitní klinické centrum Ljubljana UKCLJ
83. Ukrajinské ministerstvo zdravotnictví
84. Ministr Západní Austrálie a ministerstvo zdravotnictví
85. Ministr zdravotnictví Jižní Austrálie
86. Ministerstvo zdravotnictví Nového Jižního Walesu, Austrálie
87. Pennine Acute National Health Service (Anglie)
88. Salford Royal National Health Service Foundation (Anglie)

A jelikož zřejmě nedopatřením byl dotaz – žádost o prokázání izolátu – podán genericky (“isolát viru”), tak kouzlem nechtěného třeba “slavná a důvěryhodná Autorita CDC” ke které vzhlíží cely svět, a poslouchá její příkazy “Pandemie!”, potvrzuje že nejenom SARS/Covid , ale i další “VIRY”, jako Ebola, Zika, a dokonce i HIV NEMAJÍ ZÁZNAM O IZOLÁTU VIRU (= NEMAJÍ “VIRUS”!)
Viz např. zde:comment image

A PERLA na závěr mého příspěvku:
co pak FOI odpovědělo Ministerstvo Zdravotnictví ČR ( V SEZNAMU Č. 33) ?
Skoro to vypadá, že my U NÁS ŽÁDNÉ TAKOVÉ LABORATOŘE ANI NEMÁME, neboť ZdraMini odpovídá ŠVEJKOVSKY cizím peřím – kopiemi linků cizích ÚDAJNÝCH IZOLACÍ VIRU …
S pozdravem …
https://www.fluoridefreepeel.ca/wp-content/uploads/2021/05/Czech-ministry-of-health.pdfcomment image

Takže – stádo, hurray na vax! … – ale proti čemu? – … BŮH SUĎ!

Česky zde: https://resetheus.org/instituce-po-celem-svete-nemaji-zadny-zaznam-o-izolaci-purifikaci-sars-cov-2/

karpi
Návštěvník
karpi

Jestli chcete něco o tom viru, obraťe se na MUDr. Soňu Pekovou, ta jej za tu dobu má prozkoumaný zkrz nazkrz.

Uďo
Návštěvník
Uďo

s tím hurray si mňa potéšila mum 🙂
hurray je fakt boží 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=mdxCPXnWHq4
buzíček a lezba
https://www.youtube.com/watch?v=MzUsheeHdug
nice
https://www.youtube.com/watch?v=0g9nDsFHERM
look out mama
jo a bubeníček
a ti jsou nejhorší
jak pravil Cartman
https://www.youtube.com/watch?v=T57l2NZnwfc
https://www.youtube.com/watch?v=vk9NUozY-kI
alynda rulez

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Tak to, nemá chybu 😅😅👍

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Tak říkali v TV, že příští týden k nám přijede na návštěvu Protektorátu prezident z Německého impéria.

Jestli nám nejede ukrást lithium a uspokojí ho tradičně odebíraných 300 volů, které jsme vždy pod nadvládou Německa museli posílat pravidelně každý rok do Němec, dejte mu prosím osazenstvo současného Senátu a zbytek dopočítejte ze Sněmovny.

Těch 300 volů se tam hravě najde a lithium si můžeme prodat sami.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

protektoratni sliby je nutne dodzovat a kontrola je potrebna, kdy se nasi zradni i kolaborantni pucfleci prohybali/prohybaji v pase a lizali/lizi polobotky svych panicku naaacicku….:)))

male pripomenuti po hajdrakove smrti a to SLIB VERNOSTI RISI….
viz verejny projev ceskeho ministra protektoratni vlady BM, mimo jine byvaly prednosta odboru ministerstva zeleznic, korzaaac (mysleno korzovat mezi politickymi/vudcimi systemy), henri kamenicky.
pozn.: co nam to pripomina?
prece nase bijce a to komunisticke a pohadrakove socanske odborove bafunare, kteri skoncili na mistech poslancu PCR, senatoru, ale i poslancu EU z brusle, aniz by nasledne po zvoleni do koryt pro pracujici neco udelali/vylepsili/volebni sliby naplnili, ci soucasny spolupracovnich/hlasic imperialistu a potencionalni kandidat na prezidenta (doporucovany mosche zemanen), kovany kovak, predseda CMKOS i clen sorosova aspen clubu, pepek stredula, dnes, jeden z vakcinacnich “odborniku”.

nyni k meritu veci, viz SLIB VERNOSTI RISI
vynatek z clanku:
V následujících odstavcích se pokusím o hlubší analýzu těchto základních stavebních prvků diskurzu kolaborace vlady.
Dominantní pozici má motiv práce. Češi jsou dle protektorátní ideologie pracovitým národem. Netouží po ničem jiném než po pokojné práci. Když ministr veřejné dopravy a techniky Jindřich Kamenický promlouval 10. června 1942 v Plzni k zaměstnancům veřejné dopravy a technické služby, prezentoval práci jako „jedinou cestu“, která českému národu ve vztahu k říši zbývá: „Je to práce, tak věrná a svědomitá, jak jste ji až dosud konali dnem i nocí u svých pracovních stolů, v dílnách, výtopnách, na tratích, ve stanicích i na silnicích, v dopravních kancelářích i u poštovních přepážek, u telegrafních přístrojů a v telefonních centrálách, všude, kam vás pracovní příkaz vyššího určení vašeho zapojení do velikého pracovního společenství Říše postavil. Touto prací, vykonávanou se stupňovanou horlivostí, jste povinni Říši, která před vaše pracoviště staví svůj ochranný štít, jste povinni památce Velikého mrtvého (atentat na hajdraka), který neváhal tento štít držeti až do posledního vydechnutí, jste jí povinni svému národu, jemuž vykupujete svým kladným podílem na práci pro konečné vítězství Říše jeho místo na slunci, jste jím povinni sobě samým i svým rodinám, svým dětem, které budou jednou od vás žádat počet o tom, jak jste naložili z možnostmi, které vám byly poskytnuty pro budování budoucnosti generací, které přijdou po nás.“
Kamenického „pracovní společenství“ ostatně neevokuje kolektiv jako masu lidí, ale přísně shora organizovaný prostor, v němž má každý své jasně dané místo, kde samostatně pracuje s vědomím toho, že i ostatní jsou „příkazem vyššího určení“ zapojeni do díla, tj. snaha začlenit „český úděl“ do širších politických a historických souvislostí diskurzu války. Pokojná práce tak není jen výrazem role národa heilótů ve vztahu k panující germánské rase, ale představuje též významný příspěvek Čechů ke germánskému boji se zkázonosným bolševismem.
S emblematikou práce protektorátní ideologie často spojuje motiv dětí. Ty se stávají symbolem budoucího času a jeho potenciality. Přítomnost je prezentována jako doba zlomových rozhodnutí, která zásadním způsobem ovlivní budoucnost.
pozn.: a co dnes vidime v ceske kotline u nasich deti/vnuku/pravnuku po vice jak 30letech prohnileho havlistanu?!?

z vyse uvedeneho, kdo/kdy obnovil vyhlasku/y z 21. brezen 1939 po vyhlaseni protektoratu cechy a morava, vcetne rozpusteni/zruseni narodniho shromazdeni ceskoslovenska?
pozn.: viz shodna snaha nikym nevolenych psychopatu v brusli, vcetne planu se zrusenim narodnich parlamentu/ministerstvech/men/manipulace s financemi aj., v podrizenosti germanske rise, nebo-li eurosajuzu.

zaverem, a proto neni nutne se ptat na duvody navstevy nemeckeho prezidenta, ktery si jde plnit sve povinnosti v obnovene protektoratni risi BM….
https://www.psp.cz/kps/pi/gi/historie/vynos_o_zrizeni_protektoratu.pdf

Petr skala
Návštěvník
Petr skala

Přátelé a kamarádi velice doporučuji tento rozhovor stojí to za poslech:

https://youtu.be/h8DLaPMp-Ug

Emílie
Návštěvník
Emílie

Rozhovor 3 pánů vynikající, celý jsem si poslechla, je tam i optimistický pohled, přeposlala jsem dál. Děkuji

Opatrný
Návštěvník
Opatrný

Petře tady je to pro Vás ať se více otevřou oči !

http://www.stupthecrime.net

http://www.smartmetersmurder.com

Jaroslav
Návštěvník
Jaroslav

Ty media u nas ted jsem si pustil zpravy, to je neskutecna zkreslena realita, mazec, zumpa prvni tridy kdo tam muze pracovat v te zumpe……neskutecny….alternativa nema nic

Gabriel
Návštěvník
Gabriel

Šéfredaktor německého deníku se omluvil lidem za „hysterii a poškozování společnosti“ ohledně informování o koronaviru

https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/sefredaktor-nemeckeho-deniku-se-omluvil-lidem-za-hysterii-a-poskozovani-spolecnosti-ohledne-informovani-o-koronaviru/

slopka
Návštěvník
slopka

Zde odpověď pro zvědavce, proč ochrana píchačkových míst armádou.
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/v-polsku-bylo-zapaleno-ockovaci-stredisko/

PaVo
Návštěvník
PaVo

https://rumble.com/vkkt20-dr.-robert-malone-vynlezce-mrna-musme-zastavit-okovac-kampa.html

Jsem zvědav, co mi na to kozel zahradnický zpěvavý odpoví.