9M729 Novator: Ruská raketa středního doletu je prý důvodem k preventivnímu úderu...

9M729 Novator: Ruská raketa středního doletu je prý důvodem k preventivnímu úderu NATO proti Ruské federaci! Američtí neoconi zešíleli a ženou Evropu do války s Ruskem, už se s tím ani netají! Velvyslankyně USA při NATO v Bruselu vyděsila i mnoho generálů evropských armád, protože takto otevřené vojenské hrozby Rusku nebyly slýchány ani v dobách Studené války! Přesuny zbraní na Ukrajinu, nasunování vojsk NATO do Pobaltí, všechno jede podle plánu!

9M729 Novator: Ruská raketa středního doletu je prý důvodem k preventivnímu úderu NATO proti Ruské federaci! Američtí neoconi zešíleli a ženou Evropu do války s Ruskem, už se s tím ani netají! Velvyslankyně USA při NATO v Bruselu vyděsila i mnoho generálů evropských armád, protože takto otevřené vojenské hrozby Rusku nebyly slýchány ani v dobách Studené války! Přesuny zbraní na Ukrajinu, nasunování vojsk NATO do Pobaltí, všechno jede podle plánu!

Když Rusko ukáže slabost, zopakuje si další Velkou vlasteneckou válku! Takto lakonicky by se dalo shrnout to, co se děje okolo bezpečnostní situace v Evropě po testovacím a zkušebním sestřelu ruského průzkumného stroje IL-20 v Sýrii před 3 týdny. Tehdy jsem v článcích podrobil tvrdé kritice velmi podivnou a nezdravě diplomatickou reakci Vladimira Putina, který celý incident označil za nešťastnou událost a odmítl ukázat na jednoznačného viníka, kterým je bezpochyby Izrael. Tím došlo ke spuštění nebezpečného sledu událostí.

Po vypuknutí konfliktu a střetu mezi ruskou generalitou a Kremlem, o které jsme psali zde, došlo k otočení kormidla a Vladimir Putin musel pod nátlakem generálů změnit svůj postoj a Benjaminu Netanyahuovi ve druhém telefonickém rozhovoru sdělil, že Rusko za viníka považuje Izrael, a že do Sýrie pošle jeden protiletadlový komplex S-300. Tahle epizoda, zdálo by se, je tedy uzavřena a nemá smysl se k ní vracet. Jenže, to je omyl. Krutý omyl. Vladimir Putin přivolal svým úvodním slabým postojem vůči Izraeli na Rusko doslova hromobití. Neoconi pochopili, že na Rusko stačí tlačit a začnou praskat švy a stehy spojení v systémech ruského řízení.

Ryan Zinke, americký ministr vnitra.

Přesně 1. října totiž zavelel k útoku proti Rusku americký ministr vnitra Ryan Zinke, který během projevu v Pittsburghu prohlásil, že v případě potřeby provedou USA námořní blokádu Ruska [1], aby nemohlo dodávat energetické suroviny zemím na Blízkém východě, čímž měl na mysli zejména Sýrii, ale potažmo i Írán, kam Rusko dováží materiál a palivové tyče do jaderné elektrárny Búšehr a zejména materiál pro výstavbu nové jaderné elektrárny Búšehr 2.

Ruské ministerstvo zahraničí na tento šílený výrok Trumpova ministra vnitra zareagovalo slovy, že jakýkoliv pokus o blokádu ruského námořnictva by se rovnal vyhlášení války Ruské federaci, ale současně ministerstvo zahraničí uvedlo, že někteří jestřábi ve Washingtonu vlastně vůbec nechápou, co se děje a k čemu se vyjadřují. Jenže pozor, toto nemá nic společného s Donaldem Trumpem. Ryan Zinke je pouze jedním z celé řady neoconů, kteří momentálně řídí americkou zahraniční politiku.

Po incidentu IL-20 v Sýrii se útoky proti Rusku radikálně zesilují

Všichni totiž v USA zaregistrovali, že ruští generálové už mají ustupování americké agresi plné zuby, takže je nejvyšší čas na Rusko ještě více přitlačit a kout železo, dokud je žhavé. Více destabilizace, více útoků proti Rusku, více nasunování zbraní k ruským hranicím, více výhrůžek ruské armádě, jako je např. námořní blokáda. Pamatujete si, co jsem psal před několika týdny v kauze IL-20, že Rusko se ústupky západní agresi válce stejně nevyhne. Může se válce vyhnout jedině tak, že Rusko bude silnější a hrozivější, než americký “partner” a ta hrozba bude tak strašlivá, že americký nepřítel se stáhne. Jenže má to háček.

Špionážní snímky nových ruských raket.

Americký nepřítel není autorem těchto hrozeb Rusku, americká armáda a její pohůnkové jsou pouze poslušní plnitelé příkazů, které vydává někdo jiný. Veškeré útoky proti Rusku řídí sionisté v čele s Izraelem. Rusko se buď svých nerostných zdrojů vzdá dobrovolně (prodejem, privatizací, přerozdělením, pronájmem, leasingem) anebo se bude opakovat další válka, další operace Barbarossa, protože většina pamětníků té minulé války už zemřela. Nikdo už si dnes nepamatuje, kdo a kvůli komu ta válka byla. Nebyla kvůli Německu, ale kvůli těm, kteří Hitlera financovali, kteří ho přivedli svými penězi k moci, a ti, kteří mu pomohli převzít moc.

Po námořní blokádě Ruska vyzvala americká velvyslankyně v NATO k úderu proti instalacím nových ruských raket v Kapustin Jaru

A že se opravdu situace dramatizuje, o tom svědčí skutečnost, že ministr vnitra USA nezůstal osamocen s těmito výroky a výhrůžkami Rusku. Jen pár dní poté se k němu připojila americká velvyslankyně USA při NATO v Bruselu Kay Bailey Hutchinsonová, která právě včera uvedla, že USA v krajním případě zlikvidují nové ruské rakety 9M729 Novator, které jsou umístěny na jihovýchodě Ruska na bývalé sovětské atomové střelnici a raketové základně Kapustin Jar [2]. Podle Hutchinsonové prý Rusko porušilo smlouvu INF z roku 1988, která zakazuje vývoj raket středního doletu odpalovaných ze země.

Kay Bailey Hutchinson, americká velvyslankyně v NATO.

Smlouva INF [3] na zákaz raket krátkého a středního doletu byla v roce 1987 podepsána Michailem Gorbačovem a Ronaldem Reaganem a platit začala od 1. června 1988. Na jejím základě byly z Evropy staženy sovětské rakety SS-20 a americké rakety Pershing II. Součástí dohody jsou i odkazy na předchozí smlouvu ABM, která zakazuje vývoj protiraketových systémů. Od této smlouvy však USA odstoupily po 11. září 2001 [4] a začaly vyvíjet protiraketový systém Aegis. Zpětně se ukazuje, že 11. září nebylo nakonec ani tak záminkou pro vtrhnutí do Afghánistánu, ale jako záminka pro ospravedlnitelné odstoupení od smlouvy ABM, ale to by bylo na jiný článek.

Rusko podle NATO vyvíjí rakety středního doletu, jenže USA odstoupily od související smlouvy ABM již v roce 2001

Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov reagoval na Hutchinsonovou slovy, že z Washingtonu vychází rozporuplná rétorika, Donald Trump mluví o spolupráci a kooperaci, zatímco jeho ministři mluví o preventivních úderech proti ruské základně Kapustin Jar. Všem je přitom jasné, že takový úder by znamenal vyvolání III. světové války. Hutchinsonová později výrok korigovala, že nemyslela vojenský zásah proti Rusku, ale jiný zásah na diplomatické a jiné rovině.

Nicméně škoda byla již napáchána a pouze se ukázalo, že Američané už zcela otevřeně nahazují udičky a vypouští testovací balónky, jak budou partneři v NATO reagovat na výroky o případném úderu proti Rusku. Tyto výroky však vyvolaly mezi generály v Bruselu zděšení, především mezi evropskými generály, kteří se “těší” na válku s Ruskem asi jako na kurděje a svrab. Podporu pro podobné americké nápady proto rozhodně nesdílí, ale nedovolí si jim ani odporovat, a to je zlé. Jenže toto pouze ukazuje, jak moc američtí neoconi chtějí válku s Ruskem.

Odhadovaný operační dosah rakety 9M729 Novator.

Nová skupina ruských raket SSC-8 Novator (9M729) má údajně dolet přes 1,000 km a tím pádem spadají pod smlouvu INF, čímž ji porušují. Rakety Novator mají podle informací NATO stejnou, resp. velmi podobnou velikost a konstrukci jako rakety Iskander, které ovšem mají mnohem menší dolet pod 500 km. Rusko tím prý porušilo smlouvu INF, která tím prý de facto padá pod stůl. V Evropě tak reálně hrozí nové kolo horečného zbrojení a rozmisťování raket středního doletu.

Odstoupení USA od smlouvy ABM prakticky předznamenalo shození návazné smlouvy INF pod stůl, taková je realita

Celé to přitom odstartovaly USA už po 11. zaří 2001, když Bushova vláda jednostranně odstoupila od smlouvy ABM, což Rusko ostře kritizovalo a nakonec se s tím muselo smířit a začalo vyvíjet vlastní prostředky raket, které dokáží obejít americkou protiraketovou obranu. Kdy padne oficiálně i smlouva INF je pouze otázka času, protože smlouva INF nemůže setrvat v platnosti ve chvíli, kdy už neplatí smlouva ABM, o kterou se INF opírala v roce 1987, když byla podepisována. Američané tak odstoupením od ABM spustili dominový efekt.

Válka proti Rusku bude. Nelze se jí vyhnout, protože dům Sion usiluje o dva zásadní procesy v Evropě, o převzetí kontroly nad rozparcelováním území, hranic a zdrojů Ruska a rovněž usiluje o genocidu slovanské rasy. Pro sionisty je rasová otázka klíčová, ale nelze genocidu Slovanů realizovat jako kdysi ve 40. letech minulého století. Dnes používají sionisté vyšší priority řízení na komplexní úrovni. Slovanské národy jsou vedeny k tomu, aby shořely v bratrovražedném boji proti Rusku. Nevěříte? Tak proč myslíte, že Američané nasunují do Pobaltí polské, české, slovenské a rumunské jednotky?

Raketa 9M729 má prý dolet přes 1,000 km.

Proč tam nejsou jednotky britské, kanadské, francouzské? Protože Slované mají po vypuknutí války s Ruskem zařvat jako první! Jsou připraveny promyšlené procesy, novinové články, které vyjdou pár minut po vypuknutí války, kde vlády slovanských zemí zavelí k mobilizaci a k táhnutí na východní frontu. Nic se nezměnilo, Slovani mají být vyhlazeni, protože jako jediné etnikum v historii se nepodařilo slovanské národy kolonizovat. Nikdy nepřijali hodnoty západu, na rozdíl třeba od Indů, kteří dodnes si s sebou nesou pozůstatky britského koloniálního systému v systému školství, vzdělávání, myšlení a hodnot.

Kdo chce válku, bude ji mít a nelze se tomu vyhnout. Stejně jako se nešlo vyhnout válce s Hitlerem, protože i on hledal cesty, jak válku vyvolat a ústupky ostatních zemí válce nezabránily. Historie se opakuje!

Kdo chce v této chvíli setrvat v NATO, tak úplně zešílel. Ve chvíli, kdy americký ministr vnitra vyzývá k blokádě Ruska na moři, což by znamenalo vypuknutí války, ve chvíli, kdy šílená velvyslankyně oznamuje, že USA provedou úder proti ruské základně Kapustin Jar, tak v takové chvíli každý politik, který řekne, že nemáme jinou možnost pro zachování obrany ČR než zůstat v NATO, je ve skutečnosti stejně šílený jako zmíněný americký ministr vnitra a americká velvyslankyně v NATO v Bruselu. Země, které zůstávají v NATO, každým dnem se krok za krokem přibližují k válce s Ruskou federací, protože té se kvůli Američanům nelze vyhnout. Válka proti Rusku se stává objektivním procesem, nevyhnutelným.

Nové typy ruských křídlatých raket.

Už to není o tom, jestli válka vypukne, ale je to o tom, kdy to nastane. K válce totiž není potřeba dohody dvou stran, kdo chce válku, bude ji mít a nelze se tomu vyhnout. Rusko to ví, minimálně ruská generalita to ví. Sledujte symboly, signály a znamení. Jsou všude okolo vás, ve zprávách, každý den přichází další a další útoky proti Rusku, kauzy Skripal, Novičok, chemické útoky v Sýrii, ruský údajný doping, sestřelení MH17 nad Ukrajinou, pozabíjení skupiny Vagner v Sýrii, zničení ruského letadla nad Sinají, zničení letadla s Alexandrovci nad Černým mořem, sestřelení IL-20 v Sýrii, každý den přichází ze Slovenska nové informace o dalších a dalších přesunech tanků na Ukrajinu po železnici atd.

To všechno jsou kroky s jediným cílem, dohnat Rusko do situace a do stavu, kdy v nějaké chvíli už nebude moci nikam ustupovat, protože za zády bude mít už jenom zeď. A víme moc dobře, co se stane se slabými lidmi, kteří stojí u zdi a míří na ně pušky. Sionisté ucítili ruskou krev, slabost, kauza IL-20 jim ukázala, že Izrael má na Vladimira Putina mocný vliv, odveta za smrt 15 ruských vojáků nepřišla, pouze dodávka S-300 do Sýrie a druhý telefonát Benjimu od Putina. Jinak nic. Signál byl vyslán, Rusy je dovoleno beztrestně zabíjet. Neoconi chytili slinu a začali útočit, slova o blokádě a o preventivním úderu na Kapustin Jar. Zní to jako slova od šílenců, ale oni nejsou šílenci, oni to myslí smrtelně a opravdu vážně.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
konzerva
Návštěvník
konzerva

Zajordánští slovani jsou proti dodávkám S_300 do sýrie… eto ošibka… http://rusvesna.su/news/1538970005

konzerva
Návštěvník
konzerva
Alfamir
Návštěvník
Alfamir

len aby sme vedeli,akých “hrdinov” zplodilo USA…Curtis LeMay-zvaný bombarďák LeMay-navrhoval v 50-tych rokoch “preventívny” jadrový útok na ZSSR.Keď sa v generálnom štábe našlo pár mysliacich generálov,ktorí mu hovorili,že jardový útok na ZSSR by vyvolal rovnakú reakciu zo strany ZSSR-teda neobmedzený jadrový útok a kompletne zničenú krajinu-tak tento americkáý “hrdina” odpovedal zhruba následovne-máme ďaleko viac jadrových zbraní,ako Rusi a ak by sme vyhladili všetkých komoušov a zostal by nažive čo i len jediný američan-tak vojnu sme vyhrali my,nie oni… Žiaľ toto nie je vtip…

poli
Návštěvník
poli

Myslím že je to jen velké divadlo. Hraje se tu na strach lidi. Taktika oka ze zednarske pyramidy hraje tandemovou politiku. Bylo to zde již vysvětlováno pozorovatelkou. Problém je vyhrocen a nyní přijel zachránce D. Trump se svým hnutím Q-Anon. Možná teď bude trochu lepší svět a lidi budou mít chvilku radost, tak jako po tom co cinkali na náměstí klíčem, a jak to dopadlo víme. Nechci brát iluze, ale D. Trump studoval na jesuitske škole a B. Kavanaugh byl dokonce učitel na jesuitske škole. Za tím stojí úplně jiný zájem než pouze moc a peníze nebo valka. Roman má plnou pravdu když říká,že se jedná o boj proti víře a lidem s pravdu v srdci. To oko v zednarske pyramide není nikdo jiný než Lucifer. A ten ovlivňuje skrze své věrné celou politiku. Válka byla a bude, ale lidstvo nebude zničeno, jak se sugeruje atomová hrozba. Romane, jsi na správné cestě, držím ti palce.

rosco
Návštěvník
rosco

nic se neji tak horke, jak se to uvari, mimoto pes ktery steka nekouse. Je treba si uvedomit, ze financovani valky na strane Amrdola je nesrovnatelne drazsi nez v Rusku, Rusko ma zanedbatelny dluh a neomezene zasoby surovin, vyroba zbrani stoji zlomek toho co pejzata mafie uctuje amrdolskym blbeckum. V podstatne cely bankovni system a statni sprava Zapadu je bankrot, je pouze otazka casu nez se to zhrouti.Zbrane ale nikdo zdarma nevyrobi, v okamziku kdy dojde ke konfliktu se cela ta giganticka kreditni bublina zhrouti a nastane naprosty chaos, za takove situace se valka neda vyhrat. podle mne Kosher Nostra spekuluje na to ze Putinovi povoli nervy a spadne jim to do klina, na atomovou valku nemaji koule a konvencni nemohou vyhrat. Krome toho Rusko chce zrejme vyuzit cas k instalaci novych systemu a pokud jde o balisticke rakety ma navrch zatimco US letadlove lode nejsou nic nez drahe plovouci cile s kterymi by si poradil i Iran, to uz bylo receno i v Pentagonu. Take schopnosti sionistickych zlodeju jsou znacne precenovany, mel jsem pred 30 lety prilezitost provest instalaci mainframe software pro El AL Airline v Tel Avivu, pomery v jejich vypocetnim centru byly katastrofalni a chaoticke asi jako kdyby to vedli cikani, totalni banda nefachcenku.

Inspektor Spektátor
Návštěvník
Inspektor Spektátor

Válka asi nebude, protože Rusko se na válku připravuje. Římské přísloví: “Chceš-li poznat mír, připravuj se na válku.” Je ale možné, že nějací šílenci chtějí zničit Zemi… Napadení Ruska by totiž vedlo k odpálení jejich jaderné výbavy a není mi známo, že by nějaký antiraketový deštník dokázal tuto jadernou smršť zastavit… Ne dnes (ale co v budoucnu?). I kdyby byl účinný antiraketový deštník a nedovolil by jaderným raketám dolet na cíle a tudíž jaderné výbuchy, zdá se mi, že jaderné zamoření z likvidace jaderných střel v atmosféře Země je obrovský problém… (ale je možné, že psychopatické mozky o tomto neuvažují…). Co víme, RF (a asi i jiné státy) dnes ale vyvíjí zbraně na nových fyzikálních principech. Vyvíjí se i biologické zbraně a čertví co ještě… Na mě z toho jde docela hrůza. Napadení RF by asi vedlo i ke zničení Izraele. Někde jsem zaznamenal, že G.Soros řekl, že Izrael po roce 2022 (či tak nějak) nebude existovat. Ale G.Soros může být tlučhuba a břídil… Osobně si myslím, že agresivní rétorika vůči kapitalistickému Rusku povede akorát tak k rozpadu NATO a izolaci USA (a o to asi oněm USA politikům jde?). Všimněte si prosím, kolik politiků a byznysmenů na Západě se s RF chce kamarádit! Např. G.Shröeder, dnešní vedení Rakouska, Salvini a Italové vůbec… A přibývají. Jejich přírůstek nad určitou kritickou mez povede zákonitě k politickému třesku… No nevím, co si myslet o vojenské technice mířící na Ukrajinu, nejspíše se jedná o plán na likvidaci Donbasu… Když Kyjev na ty cizí tanky a vojáky vrazí své vojenské znaky a uniformy…, a tato výbava vyrazí na Donbas, bude nejspíš s Donbasem ámen (Amón). A RF toho moc svého na pomoc Donbasu nebude moci ofiko poslat… Ale to já, nezasvěcený a neznalý, opravdu jen spekuluji. Osobně doufám, že ta technika po železnici jde na Ukrajinu jen kvůli nějakému společnému vojenskému cvičení, a že se to zase vrátí zpět. A vypadá to, že tady taky někdo nevidí, že ne RF či Izrael / sionisté / židé / Židé…, ale Čína nyní má ambice chtít ovládnout svět a má na to podmínky…

xprite
Návštěvník
xprite

ak sa jadrova hlavica znici este pred dopadom a k ziadnej jadrovej reakcii nedojde tak nic zemi nehrozi..vsetko zhori vo vzduchu….prosim doucit,potom tliachat….

Luba
Návštěvník
Luba

technika smerujuca na Ukrajinu sa spat nevrati, zial, nejde o cvicenie…

Frank
Návštěvník
Frank

Za vším svinstvem stojí vždy žid. Adolf moc dobře věděl, jak a proč s nimi naložit.

poli
Návštěvník
poli

Antisemitismus? Proč tak tvrdě? Taky uměla propaganda, žel vytvořeno taky určitou skupinou židů/jesuitu . Hitler byl taky jesuit a žid. Ti co byli v KZ táborech byli normální lide a nemohli za to že byli židé . Jen patřili do jiného spolku než ti pronásledovatele a tím pádem měli smůlu. Ta tvrdá slova by se měla omezovat na ty satanske jesuitske židy kteří ovládají politiku a finance. Ta nenávist proti normální židovské rodině je podněcovane jesuity a tou bandou u špice te pyramidy velmi blízko k tomu oku. Tam vedou veškeré stopy.

Boris
Návštěvník
Boris

Já bych tak ty neokonske z.m.r.d.y. chytil za hlavu a k.s.y.c.h.t bych jím rozsekal o kovadlinu už aby co nejdříve ten budoucí nový americký soudce rozpečetil zatykače na tu verbež schnilou

kalibr
Návštěvník
kalibr

Boris, Kalibry to vyřeší

Thom
Návštěvník
Thom

Minister vnútra nevie, že mu po železnici pendlujú cudzie tanky a iná vojenská technika. Tam by mali smerovať otázky.

Luba
Návštěvník
Luba

a co minister dopravy, ten nas informuje?, na Slovensku sa tanky presusaju z niektorych miest aj po cestach, aj nedavno opravenych…

tehu
Návštěvník
tehu

Vzpomínám si na informace o osvědčené Ruské taktice, na ní pohořel nejdříve Napoleon, pak Fašistické Německo – tedy ustoupit a počkat až udeří mrazy…

Ale má to háček – musí být kam ustoupit…

Jedoucí proces proti Rusku – se mi jeví být neprůhledný – nebo ti co jej iniciovali si nejsou vědomi možných následků…

Pořád se tu licitují zbraňové systémy, o kterých panuje jakési povědomí, ale o tom co nám krouží nad hlavami – tedy zbraňové systémy určené pro Star Wars – podléhající velmi přísnému utajení a jejichž vývoj nepřetržítě běží již od 50. let. 20. sol. se ví velmi málo….

Takže, ten kdo toto napětí vyvolal – nemá nebo nechce mít ani zdání o možných (celoplanetárních) fatálních následcích tohoto konfliktu. Psal jsem o tomto problému již několikrát – takže velmi okrajově – jde o hru o celoplanetární nadvládu s cílem zotročit humanoidní rasu, která planetu zemi v současné době obývá. (Celou tuto záležitost na pozadí řídí korporace Orion Empaire- Alfa Draconi již cca 20 000 let.)

Hlavním nástrojem tohoto procesu je řízené sebezničení humanoidní rasy planetu Zemi v současné době obývající…

Blondyn z Londyn
Návštěvník
Blondyn z Londyn

Pobavil som sa, ďakujem.

tehu
Návštěvník
tehu

Já se moc nebavím, i když některé moje vývody nejsou pro někoho “stravitelné” nicméně jsou relevantní.

Spíš si kladu otázku, zda dřív zkolabuje planeta Země nebo se hloupý Humanoid současné době ji obývající navzájem vyvraždí…

Jinak děkuji za mínusy je jich velmi málo, pro mne je to dobrá zpráva, že jsou tu i tací, kteří přemýšlí…

Wilbr
Návštěvník
Wilbr

Pane tehu, pokud se podle toho jak uvádíte “korporace Orion Empaire- Alfa Draconi již cca 20 000 let” snaží zotročit humanoidní rasu, která planetu Zemi v současné době obývá, pak to znamená jediné, že tato korporace jest naprosto neschopná banda diletantů. Tady, v České republice na to stačili jenom dva; Ožrala Havel a ekonomický diletant Klaus.

aechmea
Návštěvník
aechmea

Díky za odvahu uveřejnit příspěvek tohoto typu. Tento prů*er na planetě Zemi začal už v Atlantidě ( správně Antlánii) a pokračuje do dnešní doby. Největší průšvih je ten, že v důsledku událostí v Atl. lidstvo degradovalo téměř na samé dno svých existečních schopností a možností.(3% využívaného mozku, cca 3% plného využití DNA). Většina lidí netuší, o co jsme byli v minulosti ochuzeni a hlavně netuší kým ve skutečnosti lidstvo bylo a je. “Oni” vše dokázali utajit, zmanipulovat a přetvořit dějiny k obrazu svému….Kdo by přece jen chtěl tu pravdu hledat, doporučuji pro začátek nastudovat něco o skutečné historii Slovanů ( správně Slavjanů) a jejich spolč.zřízení.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Byt mlady klucina a byt valka proti Rusku, tak bych se jim na nejake utoceni na Rusko vyprdla. Kdo vi jak velkou palku by mi za to dat nemohli, kdyz bych tvrdila treba ze se to prici memu nabozenskemu vyznani, vraždit. A nebo bych rekla, ze me trapi kostni vyrusky ?. At si jde proti Rusku do prvni linie bojovat Trumpeta, Merkela, priteplenej Marcon a Mattis. Proti Rusku by to bylo neco jineho, nez strilet bezbranne Afgance, nebo Iracany.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Blondýnko, znám lepší a efektnější řešení. Sebrat zbraň a jít zastřelit prvního politika, který tu válku způsobil. Utíkat je zbabělé, jít na frontu je stejné riziko, jako jít postřílet politiky co to zavinili. Uvažujme taky někdy realisticky. Obojí je děs, ale jeden děs má smysluplný výsledek 🙂

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Dostaneš plusy, ale je to egoistická pitomost, která si nevidí na špičku nosu! 🙂

Jen se pokus zamyslet: ” Obojí je děs, ale jeden děs má smysluplný výsledek” ???

Buď je to ” děs”nebo Není! Ale aby to byl “děs” a přitom by to bylo i řešení?

Ty jo, lidé jsou opravdu pod nadvládou tupého, Neexistujícího ega! 🙂

Pijack
Návštěvník
Pijack

Vůbec nerozumím tvé připomínce, ač se o to snažím sebevíc. Otázka: copak nemůže být vyvolaný děs bez smysluplného řešení? Jistě že může. Kdyby neměl být, pak by neexistovala ani obrana. A obrana je taktéž silové řešení. Prostě násilí existuje na obou stranách. A obrana má též děsné podobenství. Nemůžeš přece svému potenciálnímu vrahovi nabídnout kávičku se zákuskem, když víš, že tě přišel zabít. Musíš zabít ty jeho no a samotný akt zabíjení je přece děsný, tedy smysluplný, nebo snad není? 🙂

Slovanka že Slezska
Návštěvník
Slovanka že Slezska

Zen Sho ale píše o něčem jiném. Teoreticky máte pravdu oba. Vy, v tomto egoistickém světě, ZenSho v tom, který by chtěl, aby byl. Zlo plodí zlo, ale žel bohu, taky zastávám názor, že bez toho krveprolití to lepší nebude. Právě proto, že to ego dělá to krveprolití. Kruh se uzavírá. Dobro je třeba bránit. Nehledě na to, byl by odstřelen jeden, další by se báli. Samozřejmě , cenou by byly další omezení. Nebát se a nekrást.? To je východisko z toho marasmu. A vězte , že jako modrooká zrzka bych to mohla obejít. Je třeba bránit zemi, protože pravda má spoustu alternací. Vlast máme jen jednu. 😉