60. výročí podpisu Římských smluv a Bílá kniha EU jako dva konce...

60. výročí podpisu Římských smluv a Bílá kniha EU jako dva konce globalistického provazu. Brusel chystá své ovečky na variantu rozpadu unie. Nakonec může z EU zůstat jenom jednotný trh. Co bude čekat Evropu?

60. výročí podpisu Římských smluv a Bílá kniha EU jako dva konce globalistického provazu. Brusel chystá své ovečky na variantu rozpadu unie. Nakonec může z EU zůstat jenom jednotný trh. Co bude čekat Evropu?

Evropská komise bude zanedlouho slavit 60. výročí podpisu tzv. Římských smluv, kterými byla nastartována vize sjednocené Evropy. Z pohledu vyšších procesů řízení šlo o předložení jednosměrných procesů s dlouhou periodou realizace na dlouhé dekády. K této příležitosti výročí vydala dnes Evropská komise tzv. Bílou knihu EU, kde se zamýšlí nad celkem 5 variantami budoucnosti Evropské unie, kam se může ubírat [1]. Ve skutečnosti nejde o knihu, jako spíš o několik listů, které popisují varianty budoucnosti Evropy. Bruselská garnitura se tak pomalu připravuje na změny v Evropě a ne náhodou k tomu dochází po včerejším projevu Donalda Trumpa v americkém Kongresu [2], kde na společné schůzi Kongresmanů a Senátorů pronesl projev k americkým zákonodárcům, který měl za úkol zarazit do země uprostřed Washingtonu prapor s nápisem “deglobalizace” a reakce přítomných byla k nezaplacení.

Jean-Claude Juncker, předseda Evropské komise, představil Bílou knihu EU.

Levá polovina sálu aplaudovala (republikáni), pravá strana (demokraté) zarytě seděla a jenom občas neochotně zatleskala, když se prostě nedalo jinak. Trump řekl v projevu, který trval téměř hodinu a půl, jednu zásadní věc. Řekl, že nebyl zvolen do úřadu, aby reprezentoval svět, ale aby zastupoval svůj národ. Národní politika je nejlepším prostředkem vládnutí ve prospěch lidu, uvedl Trump. Americký prezident tak nijak nepolevil ze své rétoriky, přesto si jeho projev získal diváky a překvapivě, podle průzkumu CNN, projev kladně hodnotí 4 z 5 Američanů [3]. Je to šok pro média, všichni to vědí, nelze to zapírat, Trump se stává americkým Putinem, procesy, které bude prosazovat, odpovídají Putinovu “novoděržaví”, které zavedl v Kremlu v únoru 2000 poté, co se seznámil se zoufalou situací v tehdejším Kremlu a v Dumě.

Vzpoura světového židovstva proti globalizaci

K Trumpovi a jeho projevu v Kongresu se dostanu v jiném článku, ale situace v Bruselu byla tímto projevem jednoznačně urychlena. Jeane-Claude Juncker viděl v přenosu tu nemohoucnost amerických elit, jak zastavit Donalda Trumpa, protože americký pro-multikulti a pro-liberální globalismus v USA umírá. Spojené státy jdou jiným směrem, opouští globalizační loď a i když ne hned, výhledově se USA z Evropy stáhnou, a to málo, co v Evropě z americké moci zůstane, to bude použito na ochranu židovského dominia v Evropě (ČR, Polsko). Mnohé asi vyděsilo, že Donald Trump hned v prvních větách svého proslovu ujistil židy a Izrael o nerozlučném spojenectví s USA.

Mike Pence, viceprezident USA a Jean-Claude Juncker. Jestřáb a politická mrtvola.

Reakce kongresu byla zjevná, drtivá většina senátorů a kongresmanů povstala a aplaudovala. Začínat projev v Kongresu odkazem na Izrael, to může vypadat jako něco zvláštního. Jenže Donald Trump prosazuje v Bílém domě protiglobalizační politiku právě s pomocí světového židovstva, konkrétně amerického židovského kongresu. Podobně, jako Vladimir Putin bojuje po boku židů (Fridman, Kantor, Leviev a další) v Rusku po uvalení globalistických sankcí na Rusko [4], kteří pomáhají Putinovi navzdory sankcím financovat státní rozpočet. Spojené státy se tak vrací politicky do 80. let, do éry Ronalda Reagana. Z tohoto vlivu židů jde ale mráz po zádech. Jak Putina, tak i Trumpa totiž židé doslova obklopují.

Na stole leží papír a v něm se píše o konci jedné éry

Evropská unie tak má před sebou zhruba 5 variant své budoucnosti, které Evropská komise dala na papír a partneři v EU by se o těchto variantách měli bavit. Do značné míry je tohle ale marný pokus, protože hlavní procesy EU už neprobíhají v Bruselu, ale v Berlíně. Juncker to zjevně pořád nepochopil, že Evropu teď řídí kancléřství v Berlíně a politický tandem Merkelová – Schulz. Varianty budoucnosti Evropy jsou pro Berlín jenom rétorickým cvičením. Přesto je dobré si o nich něco říct.

Varianta 1 – EU bude fungovat tak, jako dosud

Tahle možnost je nejméně pravděpodobná, i když pro mnoho politiků v EU nejlákavější. Názor dokonce silně zastával i Martin Schulz, který ještě nedávno říkal, že lidé v Evropě jsou málo evropští, že je to jejich chyba, že nechápou přínos společného projektu, multikulturalismu a globalizace. Navrhoval sankce proti zemím, které nepřijmou uprchlíky, navrhoval zrušení dotací z EU pro takové země atd. Po jeho zvolení do čela německé SPD ale došlo k názorovému posunu. Nyní prosazuje model 2-rychlostní Evropy, tj. model Das neue Europa.

Varianta 2 – Dvourychlostní seskupení

Podle této varianty se EU rozdělí na dvě skupiny zemí, z nichž jedna skupina se bude integrovat rychleji a intenzivněji a druhá naopak jen velmi volně. Země s vyšší integrací budou začleněny do projektu Nové Evropy, která bude mít název Evropská federace, se společnou vládou, měnou, daněmi, rozpočty, obranou, zahraniční politikou atd. Tyto země budou plně čerpat všechny dotace a benefity. Skupina zemí druhé rychlosti bude mít omezení, v přístupu k volnému trhu, k dotacím a dokonce i pohybu osob na pracovním trhu. Tento model prosazuje Německo a vláda Merkelové.

Martin Schulz, předseda německé SPD a zřejmě budoucí kancléř Německa.
Varianta 3 – Méně spolupráce, ale mnohem intenzivnější

V této variantě by se Evropa transformovala tak, že některé současné pravomoci a agendy Bruselu by se vrátily zpátky jednotlivým zemím, ovšem vybrané skupiny předpisů a oborů by byly natolik intenzivní, že by odpovídaly zemím vyšší rychlosti ve variantě č. 2. Stručně přeloženo, Brusel by už nenařizoval, jestli se smí prodávat žárovky 100W nebo jak mají být pojmenovány produkty potravin, ale např. rozpočty a daně by mandatorně byly společné. Lidem by se přestal regulovat z Bruselu život tam, kde to není mediálně příznivé, ale naopak by Brusel řídil to, co dosud neřídil. Tahle varianta má údajně podporu ze strany Francie. De facto jde o hybridní variantu německé Nové Evropy.

Varianta 4 – Všechny státy pojedou vyšší rychlostí směrem k federaci

Tahle možnost je po Brexitu, Trumpexitu a za současných nálad v Evropě zcela neprůchozí. Bruselské elity o ní však stále uvažují, ale tito politici jsou zcela odtrženi od reality v EU. Nejde jenom o Brexit, už předtím EU byl několikrát krizi, prošla mnoha otřesy Eurozóny, dvakrát kvůli Řecku, problémy se schvalováním Lisabonu a opakovaní referend, rebelie v EU ze strany Maďarska, před nedávnem rebelie Polska po posledních volbách, problémy s Eurovalem, problémy s migrační vlnou, odpor zemí proti migračním kvótám atd. Tato varianta je v této chvíli mrtvá.

Varianta 5 – Redukce EU na pouhou obchodní unii

Tahle varianta je velmi zajímavá, a to už jenom tím, že se do dokumentu vůbec dostala. Jednalo by se totiž o návrat k modelu EHS, tedy Evropského Hospodářského Společenství, tzn. do doby před Maastrichtem. Pro mnoho lidí by tato varianta byla přijatelnou podobou EU, a to dokonce i pro Velkou Británii. Nicméně tato možnost jde ostře proti zájmům Berlína a jeho plánu na realizaci IV. Říše, kterou má Nová Evropa pod vedením Německa být. Na německé politické scéně nikdo nechce o návratu k modelu EHS ani slyšet, takže dokud bude Berlín hrát v EU první housle, tahle varianta je prakticky mrtvá. Je však zajímavé, že zoufalý Brusel tuto variantu vůbec dal na papír, protože ještě po Brexitu politické špičky v Bruselu bušily do stolu, že Brexit nic neznamená, že Evropa je silnější, než kdykoliv předtím. Ne, není. Evropa je v troskách a co je horší, Brusel se bude muset dříve či později usmířit s Ruskem, protože jednotlivé země nemohou zbrojit proti Rusku v rámci NATO, které Berlín chce pomalu odstavit ve prospěch Evropské armády.

Brexit a Trumpexit je důvodem pro přemýšlení o budoucnosti EU.

Přesto se ale ukazuje, že evropské elity v Bruselu konečně pochopily, jaké události odstartoval Brexit, co se stalo v USA po zvolení Donalda Trumpa a co se děje v Evropě. Projekt EU v současné podobě je mrtvý. Lživá mainstreamová média se snaží marně rozsévat propagandu na podporu “evropských hodnot”, které nikdy nikdo nedefinoval, protože nic jako evropské hodnoty neexistuje, protože jde o umělý byrokratický útvar, který uznává jen své vlastní institucionální hodnoty, jenom své vlastní politbyro reprezentované Evropskou komisí. A to je strašně málo na to, aby jednotliví občané svých zemí se najednou začali cítit Evropany. Kromě pár zkorumpovaných europolitiků a pracovníků neziskovek totiž tyto pseudo-hodnoty byrokratického euroaparátu nikdo neuznává.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
PřerovskéStrojírny
Návštěvník
PřerovskéStrojírny

Český rozhlas Plus má novou četbu na pokračování – dnes ve 23:30. 🙂 Kdo stojí za AE News se nedozvíme, ale popis řádění Ruské tajné služby GRU a FSB je tam popsáno s novinářkou pečlivostí. 🙂 Kdo rád seriál Vraždy v Midsomeru, bude dílem Ondřeje Kundery potěšen. Za 30 minut četby jich tam bylo tolik, že by to šéfinspektor Barnaby nerozdýchal. 😀
comment image

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

Aby nedošlo k omylu, protože v článku je psáno, že Putin a Trump jsou Židy doslova obklopeny! Samozřejmě! Ale oni dva jsou rovněž židovského původu!!! Takže aby si někdo nedělal iluze, že dva nežidovští chudáci jsou obklopeny Židy! V. Putin je po matce Žid (tedy podle halachy – plnokrevný) a D. Trump je rovněž Židem po matce (po otci mi není známo). Trump je rovněž napojen na mocnou židovskou organizaci CHABAD LUBAVITCH, která má v USA a v Rusku obrovskou moc! Trumpova dcera je aktivní členkou této chasidské židovské organizace.

comment image
Z tohoto snímku je zřejmé, že v Rusku je židovský původ Putina velmi dobře znám!

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

V této vynikající studii je krátce popsána i židovská organizace CHABAD
Vyd. A. F. Pavlov; ŽIDOVSKÁ NEVYHLÁŠENÁ VÁLKA LIDSTVU
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf
http://WWW.SPIKNUTI-PROTI-CIRKVI-A-LIDSTVU.COM

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

Mezinárodní mocenské sionistické Židovstvo ovládá cca 86% veškerého světového finančního oběživa (údaj z roku 1999!) Vytváření zcela homogenního celosvětového židovského kapitálu, trvá/lo od druhé poloviny 19. století (národní kapitály už dnes téměř neexistují), avšak v zájmu utajení pěstuje stále ještě mocenské Židovstvo zdání národních finančních a průmyslových samostatností, protože mu umožňuje vyvolávání zdánlivých konfliktů, dokud ještě existují samostatné státy. Je to v podstatě politická hra, dovolující udržovat mýtus demokracie, který de facto přechází v anarchii zcela nepovšimnutě, než bude možné instalovat přímou celosvětovou univerzální židovskou diktaturu (vládu), po níž budou lidé sami volat.

Johannes Rothkranz; ANO Evropě znamená NE Maastrichtu!
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/ANO_Evrope_znamena_NE_Maastrichtu.pdf
http://WWW.SPIKNUTI-PROTI-CIRKVI-A-LIDSTVU.COM

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Když už jsme u těch smluv, myslím, že dnes se v Parlamentu projednávala otázka ratifikace papírů z” Paris Climate Change Congresu” – tj. AGENDA 2030!
Údajně někteří zasloužilí soudruzi tlačili na pilu, aby se to rychle podepsalo, zatímco jiní kladli odpor s tím, že se to do voleb “určitě nestihne”…
Bude zajímavé zjistit KDO a JAK se projevoval v otázce ZAVÁDĚNÍ FAŠISTICKÉ TOTALITY U NÁS…
Možná to v noci vyšle TV v retardovaném přenosu.

Feri
Návštěvník
Feri
tana
Návštěvník
tana

Putin byl včera v Maďarsku, Orbánovi slíbil plyn . Orbán vyjádřil obavy o maďarskou menšinu na Ukraině.

zapomnelsemho
Návštěvník
zapomnelsemho

Hon na Le Pen http://zpravy.idnes.cz/le-penova-zbaveni-imunity-evropsky-parlament-fo6-/zahranicni.aspx?c=A170302_122514_zahranicni_ert

Bude zakázané vystavovat fotografie dokumentující hrůzy Osvětimi?
A ještě členové Legal affairs Committee Evropského Parlamentu, kteří o zbavení imunity hlasují. 18 pro, 3 proti. Předseda Pavel Svoboda KDU-ČSL.
http://www.europarl.europa.eu/committees/en/juri/members.html

NWOfob
Návštěvník
NWOfob

M.Le Pen zveřejnila videa už v r. 2015, takže je její zbavení imunity až nyní účelově načasované a samozřejmě odporné je i hlasování, nejen koblihovo europoslanců. Vyjádření Martina Konvičky k zbavení imunity Le Pen:
https://www.youtube.com/watch?v=FPVAEAVn_ac

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Le Pen ty fotky sice uveřejnila – jako varování, ale asi je nefotila…
Měly by být tedy za tyto “akty zveřejňování brutálních činů” v první řadě hnáni ke zodpovědnosti ti, kteří to fotili, všechna media, která to VEŘEJNĚ publikovala ( tak,že Le Pen si to mohla z veřejných zdrojů kopírovat), včetně České Televize, která nás, a naše děti pravidelně, a téměř denně, těmito brutálními snímky řezání hlav muslimy z IS jistou dobu krmila…

NWOfob
Návštěvník
NWOfob

Trestán by měl být ten, kdo ta zvěrstva páchá, ne ten, kdo zveřejňuje pravdu Ale souhlasím, že při zveřejňování pravdy není měřeno všem stejným metrem.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

A ze me ani neprekvapuje, ze Belobradkovi politicti cernoprdelnici – pokrytci nemaji problem s rezanim hlav, ale krestansky-demokraticky jim vadi, ze pred temito zverstvy nekdo varuje!
Nebezpecim pro ne neni evidentne smecka vrahu typu John, ktereho mnoho stabu fotilo a filmovalo ( a kupodivu – k potrestani ho vsechny ty slavne tajne sluzby dosud nenasly),
nebezpecim pro tyto Belobradkovy “krestany a demokraty” je moznost revize cirkevnich restituci – v pripade zmeny politickeho kursu!
Rezani hlav pro ne neni problem , ale kdo o tom cekne, mimo opravnene osoby, patri do kriminalu!
1984 – doublespeak, pravda je lez….

tana
Návštěvník
tana

Pane VK, můžete mi objasnit, proč za “pro Židy příznivé” označujete Polsko a Českou republiku?
Poláci Židy opravdu hodně nemají rádi a kdykoli se naskytne příležitost, tak jim škodí.
Pro Židy příznivé země je beze sporu Česká republika a Maďarsko, které je začalo utiskovat za války až na na nátlak z Berlína.

zapomnelsemho
Návštěvník
zapomnelsemho

Hodně Poláků má židovský původ. Proč se nenávidí: https://www.uloz.to/hledej?q=Grigorij+Klimov+-+Bozi+narod

tana
Návštěvník
tana

V Rusku byla kdysi “čerta usedlosti”, která vymezovala území, kde mohli Židé žít, a do té oblasti patřila ruská část Polska a Ukrainy.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Birobidzan je autonomni zidovsky stat na vychode Ruska a Ciny. Uzemi jim vytycil Stalin a dnes je to prosperujici stat.

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

Vládnoucí Židé v Polsku po roce 1989: Tadeusz Mazowiecki (Icek Dikman), Hanna Suchocka (Haike Silberstein), Bronislaw Geremek (Berela Lewartow), Jacek Kuron (Izaak Cukerman), Lech Walesa (Lejba Kohne), Aleksandr Kwasniewski (Izaak Stolcman), Adam Michnik (Aaron Szechter), Jaroslaw Kaczynski (Benjamin Kalkstein), atd, atd…

V Polsku totiž žije (neoficiálně) 3 až 4 miliony Židů (včetně míšenců)!

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

Považuji za neuvěřitelnou sprostotu (!!!), tvrzení, že pokud se Polákům naskytne příležitost, tak Židům škodí! Neuvěřitelně sprostá věta, vzhledem k tomu, co si Poláci museli od Židů za celá staletí vytrpět!!

Jaris
Návštěvník
Jaris

Je to presne obracene. Zidi skodili Polakum.

styx
Návštěvník
styx

Nova Europa pod vedenim Berlina. Vychodny blok bude len otrokarska kolonia. Lacna pracovna sila pre nemecke vyrobky a budeme od germanov odoberat ich nekvalitne potravinove prebytky za velke peniaze. Tak to bude.

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

styx ty jsi se probudil? vzdyt tak uz to je

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

A proč se už neprobudíme my všichni, Češi, Moraváci i Slováci, a neřekneme jim pěkně nahlas a společně, že nám toto NEVYHOVUJE, a že už ten jejich EUROEXPERIMENT NECHCEME! ?

pazdera
Návštěvník
pazdera

proč? No protože se bojíme volit Usvit Okamury!

styx
Návštěvník
styx

praveze ani nie. Ja to uz viem davno. Len zial je vela obmedzencov co veri na kecy o tom, ako je nasou jedinou spasou EU trh a ako sme na neho silne naviazani. Citam komentare odbornikov z poza pasu zapadnej montovne ako su zacinajuce slovenske firmy len potemkynovskymi dedinami a tenelmi na statne dotacie a pod dristy. Citam dristy ludi ako je Miklos o tom aky je stat zly hospodar a ako treba strategicke podniky dat do zahranicnych ruk a omielanie tychto kecov mladymi tupymi deckami

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Zadna bruselska varianta uz nebude. Vystoupeni Junckera lze prirovnat k labuti pisni. Nemeckym mocenskym elitam uz doslo, ze Evropu neovladnou mekkou cestou korupce “narodnich” politiku prostrednictvim Bruselu. Proto si Schulz na pokyn spakoval svych 5 svestek a vratil se do Reichu. Tam se mu uz pripravuje puda k tvrdému postupu proti stale rostouci vlne odporu z Vychodu. Az se usadi na trunu kanclére, tak zacne jit do tuhého. Pokud se ale vyplni predpoved o dominantnim americkém vlivu ve Stredni Evrope, tak nastane zajimava situace, ve které dojde ke stretu nemeckych a americkych zajmu.
Uz vidim tu paniku v radach ceské zkorumpované garnitury! Ted to nebude tak jednoduché, jako tomu bylo pri kabatové revoluci. Tehdy se odhodily cervené kabaty a oblékly duhové. Ted ale na jedné strane bude stat Berlin v cele s agresivnim Shulzem, na druhé strane bude stat Washington s nekompromisnim Trumpem. Komu zobat z ruky? To bude dilema! Je jisté, ze mnozi si obléknou nové kabaty naruby. Tem bude treba venovat zvysenou pozornost!

anazuz
Návštěvník
anazuz

Někteří politruci se už rozhodli.Zřejmě již prozřeli,do kterého análu se dát.
Někteří zákonodárci mají v úmyslu změnit Ústavu České republiky článek 43.
Navrženou změnou umožňují dočasný pobyt cizích ozbrojených sil na našem území, údajně jen na 60 dní, přičemž dobře ví o možnosti využití rotace cizích ozbrojených sil na cizích územích.
http://nezakladnam.cz/cs/2247_nepripustime-docasny-pobyt-cizich-vojemsnych-sil-na-uzemi-cr

anté
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Buď je to karneval “Pro globalizaci”, anebo tvůrci figurek už zdegenerovali úplně, po výplachu lebeně.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

To by mě fakt zajímalo, proč předchozí reakce padla do processing…