4. prosince židé oslavili Nový rok. A k tomu jim D. Trump...

4. prosince židé oslavili Nový rok. A k tomu jim D. Trump nadělil dárek největší – Jeruzalém jako hlavní město Izraele

Dne 4. prosince slavili židé svátek Roš-ha-šana, tzn.Nový rok – ale pozor,ne všichni židé!. A to je zásadní paradox, protože oficiálně den Nového roku v židovském kalendáři letos připadl už na 20. září 2017,ale toto datum bez velké pozornosti prošlo (světe, div se, čím to!), zatímco datum 4. prosince můžeme spojit s prohlášením D. Trumpa, že Spojené státy uznávají Jeruzalém jako hlavní město Izraele, což se následně i stalo.

Donald Trump a jeho oznámení ze 4. prosince 2017

Já bych k tomu dodala, že vůbec nemusí být špatné, když rabín tančí a zpívá a že už vůbec to nemusí být špatné, když se tak děje v souladu se zájmy Trumpa a především Putina.

A dále doplním, že oslavovat Roš-ha-šana až 4. prosince jako Nový rok židů chassidů (viz 19.kislev) vůbec nemusí být špatné v tom smylu, že Putin i Trump v tomto směru vsadili na správnou kartu – což ovšem lze říct i tak, že židé vsadili na správnou kartu tím, že vsadili na Trumpa a Putina, protože pouze a  jedině tím se mohou vyhnout finálnímu holokaustu, který stojí na tom, že stát Izrael přestane existovat.

A v souhrnu bych řekla, že Roš-ha-šana (Nový rok) 4. prosince 2017 stojí výše,než Roš-ha-šana 20. září 2017.

Sionistické odnoži židů se to nelíbí, ale to nic nemění na tom, že Putin i Trump vsadili právě na ty židy, kteří jsou potomci těch, kteří naplno zažili holokaust. A kterým právě na Ukrajině došlo, že před dalším a finálním holokaustem je může zachránit pouze Putin (a ve spolupráci s Trumpem k tomu).

A tady můžeme pochopit, proč chassidé jsou tolik proti S.Bannonovi:

A dále proč V. Putin i D. Trump jsou na stráně právě těch židů, kteří už měli z demografické mapy světa zmizet,,cituji:

“Tématem je svět chasidů, ortodoxních Židů, kteří žili ve východní Evropě. Ti, co přežili celoevropský pogrom zvaný šoah, založili nové komunity v Izraeli, Spojených státech a několika málo dalších místech světa. Chasidské hnutí vytvářelo novou pospolitost, ve které i ten nejubožejší a nejprostší měl svým každodenním konáním podíl na spáse světa. Základem obrody strnulého rabínského judaismu se stala nikoli mudrlantská učenost, ale radost, zpěv a tanec. Chasidský svět nakažlivé prostoty byl ale současně světem mystických příběhů, v jejichž středu stojí cadik, jejich milovaný zázračný rabín. Dnes je opět přibližně každý desátý Žid na této planetě chasid. A dál si ve svém jazyce jidiš vyprávějí příběhy o zázračných rabínech – těch dnešních i těch minulých.”

Tolik krátký komentář k tomu, že Trump označil Jeruzalém za hlavní město Izraele a o čem více napíšu v avizovaném pokračování článku .

-Pozorovatelka- 09.12.2017

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Jenda
Návštěvník
Jenda

Nechci být zlým prorokem, no čistě z rozumového hlediska, bych mohl předpokládat atomovou minu, nebo několik, severokorejské prevenience, kdekoli na území usa. Je to tak jednoduché, že je až zarážející, že se o tomhle faktu nevede žádná debata.
Americké “elity” nechali pozabíjet několik miliónů severokorejců jen tak, z plezíru! Sorry, byznys, nic osobního!
Já to američanům, vinným nebo nevinným, co kurva na tom záleží, stejnou zkušenost! Na vlastní hvězdopruhované kůži.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/457513-vybuch-na-manhattanu-utocnik-mel-bombu-na-tele.html

pzv
Návštěvník
pzv

Možno sa niekto bude nudiť v rámci dlhých zimných večerov:

Protokoly Sionských mudrcov v širokom historickom kontexte
https://diskuter.wordpress.com/2017/12/07/protokoly-sionskych-mudrcov-v-sirokom-historickom-kontexte/

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Nejvýznamnější a nejucelenější dílo o obsahu, smyslu a původu Protokolů:
Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

Tento znalecký posudek Ulricha Fleischhauera je rovněž jedním z nejdůležitějších spisů o židovské a zednářské problematice vůbec.

pzv
Návštěvník
pzv

jo, tak to je čítanie vhodné na dlhé polárne noci : – )

zleoš
Návštěvník
zleoš

K Protokolům se často vracívám a stále zřetelněji vidím, jak přesně dle nich ‘majitelé planety’ postupují (aktuální odhazování masky démonkracie tomu silně napomáhá)
A to zcela bez ohledu jejich autora.

Trumpovo prohlášení je přilitím benzínu do ohně a další krok na cestě k výměně zprofanované výkonné periferie globálního prediktora – tedy finálnímu holocaustu.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion
alzax
Návštěvník
alzax

Obraz Michaila Munkači 1882/1887 “Krvavý rituál”
comment image
Dívka představuje Evropu v zachvácení démonických sionistů.

pzv
Návštěvník
pzv

link nefunguje: “Hotlinking is forbidden.”

Vlastimil Čech
Návštěvník
Vlastimil Čech

Ale jsou to dost škaredí kluci… že by příbuzenská plemenitba? Jak to Židi mají?

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

No nevim, ale podle nabytych zkusenosti, skaredost lidi bych spise pripisoval mezirasovému krizeni. Semitska skaredost ma své koreny uz v Egypte, kde dochazelo k miseni s africkym negroidnim plemenem.

Karin
Návštěvník
Karin

Titulek je chybný. Trump Israeli žádný dárek nedal. Vybojovali si ho sami.Protože:
-Knesset s účinností od 1.1.1950 určil Jeruzalém jako hlavní město Izraele.
-2měsíce poté si Jordánsko, v rozporu s příměřím z r. 1949, Ost Jerusalem přivlastnilo a Israelcům byl znemožněn přístup do něj, jakož i ke zdi nářků a do starého města.
-Srdce Jerusalemu se stalo zemí nikoho až do 1967, kdy Israel Ost.J. obsadil a v r. 1980 celý sjednocený J. prohlásil za své hl. město.
-koncem r.2000 nabídl Israel Arafatovi Ost J. jako hlavní město Palestiny. Ten to odmítl a zahájil Intifadu.
-v r.1995 vyhlásil US Kongres, valnou většinou, Jerusalem za hlavní město Israele a vyzval to k uskutečnění.
-6.4.2017 vyhlásilo ruské min. zahraničí, že považuje West J. za hl. město Israele.

jenda
Návštěvník
jenda

Já to vidím spíš jako Trumpův mistrovský kousek jak dostat USA z blízkého východu aniž by skončil pod drnem. Teď s USA nikdo z tý oblasti mluvit nebude a on může říct ” koukejte, já se tam snažím a oni nás tam odsud vyhazují”. To samé je i jinde. Naoko nas..at každýho “spojence” a ten je potom vyprovodí ze svýho území. Takže si myslím že pořád odstavuje USA a IS rael od řízení světa. Jen Bibi a spol si naskočili na vidle a ještě se tam krásně a radostně vrtí. Ono je stejně otázka jak dlouho může ISrael takhle fungovat. Až dojdou “dotace” od souvěrců v USA, a demografie je taky proti nim. Židů tam ubývá a Palestinců násobně přibývá, takže je jen otázka času, kdy si vezmou všechno zpět.

tana
Návštěvník
tana

Putin stahuje armádu ze Sýrie a chystá se na “lízání smetany” v arabských státech.
Doufám, že se náš předražený operetni sbor stáhne z Afganistánu.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

O stoupencích CHABADU, největší chasidské podskupiny, bylo možné již v květnu 1992 číst v židovsko-americkém časopisu The New Republic následující:
«… v novém mesiánském univerzalismu chabadu je velkou ironií jeho poselství k Nežidům, když na druhé straně zcela nepokrytě dává najevo rasové opovržení góji. Pokud jde o ně…, zastával ZALMAN názor, že „nežidovské duše náležejí do úplně jiného, nižšího řádu. Jsou naprosto špatné a nemají sebemenší spásnou kvalitu.“… Také v učení rabína SHNEURA ZALMANA jsou zmínky o Nežidech důsledně nepříznivé. Jejich materiální nadbytek pochází z nebeského odpadu. Ano, oni sami rovněž pocházejí z odpadu, což je vysvětlením toho, že jsou početnější než Židé, protože také plev je vždy více než zrna… Všichni Židé jsou přirozeně dobří, všichni Nežidé jsou přirozeně špatní… A navíc tato charakteristika Nežidů jako zásadně špatných není ani v pozdějších spisech sebeméně revidována.»
Přitom tato extrémně opovržlivá ideologie není v žádném případě omezena na vlastní sektu!
«Vezměme si například», říká SHAHAK, «známou knihu Hatanya, základní spis hnutí chabad, jedné z hlavních odnoží chasidismu. Podle zmíněné knihy jsou všichni Nežidé Satanova stvoření v nichž není nic dobrého. I nežidovské embryo je kvalitativně odlišné od židovského. Samotná existence Nežidů je zbytečná, protože veškeré stvoření jsou zde jen kvůli Židům. Tato kniha koluje v mnoha vydáních a její myšlenky jsou propagovány v početných ‚proslovech‘ současného dědičného vůdce chabadu, tzv. lubavičského rabína M. M. SCHNEURSSOHNA, který svoji mocnou světovou organizaci řídí z newyorského ústředí. V Izraeli jsou tyto myšlenky hodně rozšířené mezi širokou veřejností, ve školách i v armádě. (Podle svědectví člena knessetu SHULAMITA ALONIHO se chabadská propaganda vystupňovala jmenovitě před izraelskou invazí do Libanonu v roce 1978, kdy byli vojenští lékaři a zdravotnický personál vyzýváni neposkytovat pomoc ‚zraněným Nežidům‘. Tato horší než ryze nacistická výzva se netýkala pouze Arabů či Palestinců, ale všech Nežidů.» – Z početných spisů o chasidismu, koncipovaných pro Nežidy, zdůrazňuje SHAHAK, se však nic nedozvíme o této perverzní zásadě vlivné židovské sekty. «Potlačují a popírají v nich očividné důkazy starých chasidských textů i z nich vyplývající současné politické implikace, což musí uhodit do očí i jen příležitostného čtenáře izraelského hebrejského tisku, na jehož stránkách lubavičský rabín i další chasidi bez ustání publikují nejzuřivější krvelačné výzvy proti Arabům.»

M.C.
Návštěvník
M.C.

Já se nemůžu zbavit dojmu, že Trump zavrtěl psem.
Že takovýto tah vzbudí velký povyk, to bylo zcela zákonité. Jeruzalém je svaté město tří náboženství a přiřknout ho celé Židům je prostě podtrh na křesťany i na muslimy.
Je to na první pohled zbytečné přilití oleje do ohně.
Na druhý pohled vidíme, že Trump potřebuje, aby z prvních stránek médií zmizela Sýrie a Severní Korea, kde se mu nedaří a nemůže to veřejně přiznat.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Jiste ze to je Trumpuv strategicky tah, ale proc v tom vidite podtrh na krestany? Copak jestli se Jeruzalém stane spravnim centrem Izraele, tak se neco zmeni na jeho historickém a biblickém statutu? Nezmeni se nic.

Jestli se nekde provadi podrh na krestany, tak ne v Jeruzalému, ale ve Vatikanu. Jeruzalém je duchovne cisty, zatimco ve Vatikanu to smrdi sirou.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

” Jestli se provali podtrh na ktestany? “…Minolisto, podraz na krestany se uz ze strany USA snad provalil. Na krestanskou Evropu se nahrnuly miliony islamskych migrantu, podivejte se , jak to vypada treba ve Svedsku, podivejte se na nogo zony po cele zapadni Evrope, americky konzul v dobe hlavni invaze muslimu na Evropu objizdel mesity, loboval za islam a podporoval amoralni duhove pochody rozvracejici moralku a rodinne hodnoty. Jasne utoky na krestanstvi. Zapadni Evropa je islamizovana a donucena prijimout to a vy pisete ” jestli se provali podtrh na krestany”. Chacha ten podraz na krestany se realizuje uz od dob charizmatickeho cernouska Obamy, a nevsimla jsem si, ze by se za dob Trumpa zmenil kurz. Mimochodem krize z kostelu se uz na reklamnich letacich celkem pravidelne umazavaj. To by se snad v ramci humanity a tolerance nemuselo ?

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Chapu o cem mluvite, ale rec se vede o Jeruzalému.

Jinak, multikulturni agenda Evropy byla rozjeta na plné otacky uz pocatkem 90-tych let a ne za Obamy. Rozbita Jugoslavie, Bosna, Kosovo, to byl zacatek procesu islamizace, ve kterém jsou muslimové vykreslovani jako obeti konfliktu, ktery podle Zapadu vyvolali srbové. Vetsina lidi této lzi uverila …a hodne jich tomu veri dodnes. Poté vylezli xenofilni uchylové z jejich der a mame to, co mame.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Určitě není Trumpova akce jen bezmyšlenkovým plácnutím do vody….
A Putin Trumpovu volbu od počátku obhajuje: https://youtu.be/mPn6MZRAcok

Je zřejmé, že i pro nás nastává jedinečná konstelace, kdy
Putin a JEHO Rusko především se soustředí na očištění, obranu a budování SVÉHO Státu,
Trump a JEHO America First! prakticky z druhé strany propaguje totéž,
a náš pan Prezident deklaruje, že “jsme se osvobodili”, a že “Dokážeme si vládnout sami”!

Je načase začít se soustředit na NAŠE věci, náši Republiku a naše problémy, a na naši budoucnost – TEĎ! Teď je potřeba čistit, bránit, a budovat náš Stát podle n a š i ch představ.
Teď je potřeba všem nově zvoleným našim zástupcům dávat j a s n ě najevo – písemně, co my si přejeme, a co naopak my odmítáme!
(Základním předpokladem ovšem je – vědět co chceme, a domluvit se na prioritách 😉 )
Pro mne je pořadí důležitosti následující:
– zrušení čl. 10 naší Ústavy, který n a d ř a z u j e! Mezinárodní Smlouvy a jejich obsah NAD naše Zákony, i naši Ústavu, a náš právní systém …… = EU, Lisabon, NATO, Agenda 21, Agenda 2030/Paříž, atd., a tím znovunabytí nayší Suverenity, Státnosti, pozemní i Svrchovanosti, a tím znovunabytí naší nezávislosti!
Potom je teprve možné:
– vyhlášení Neutrality
– jasné vyznačení našich hranic se střeženými hraničními přechody + povinný základní branný výcvik všech mužů, u žen pouze dobrovolně
– omezení protinárodních a protistátních aktivit “Neziskovek”, jejich politických agend, a jejich cizích zdrojů (včetně omezení jejich demoralizujících aktivit – jako LGTB Gaypride, zvrácené “umění” plné krve, homosex-adopce našich dětí, “gender” diskuse o “volbě” pohlaví u dětí, pedofilie atd.)
– založení státní Národní Banky Česko-Moravské, a podložení naší měny reálnými aktivy
– nákup nejefektivnějších obranných voj. systémů (S-400?)
– zákaz GMO, glyfosátů, chemtrails
– znovuzavedení původních potravinových, bezpečnostních a hygienických norem
– deprivatizace strategických zdrojů a infrastruktury
– podpora a rozvoj národního produktu v hospodářství, jak v zemědělství, tak v průmyslu
– a pak vše ostatní (revize školství, zdravotnictví, sociální sféry vč. důchodového fondu, atd.)

Neomluvitelná a nenapravitelná chyba je zaspat tuto neopakovatelnou příležitost.

Jaaarda
Návštěvník
Jaaarda

Tak podle Vašeho volebního výsledku to vypadá, že to co chcete a nabízíte Vy, chce celých 33 lidí:)

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Jaaardo, těší mne, že mě tak sledujete 😉 , a děkuji Vám za tuto, pro mne novou, informaci.
Je mi jen líto, že to vypadá, že mimo těch 33, je evidentní, že většina je spokojená s tím, co bych já, jsko svobodomilec, eliminovala, či naopak podpořila (viz moje priority výše…)
Ale díky Bohu za těch 33 na stejné vlně, a díky Vám za info 😉

maria-hilfe-straße
Návštěvník
maria-hilfe-straße

Kdo byl někdy na evangelické mši či četl Biblí Svatou tomu musí vrtat hlavou mnoho věcí z pradávné historie lidstva. Kdo byl a je dodnes Bůh a kdo je i dnes Hospodin ?
Na Blízkém východě a Sinajském poloostrově leží zkrátka zakopaný pes od nepaměti.

Čtěte pozorně:

https://www.bibleserver.com/text/SNC/2.%20Moj%C5%BE%C3%AD%C5%A1ova14

Historie se možná znovu opakuje i po několika tisíci letech a ti Egypťané ( černoši a arabové ) znovu chtěji aby izraelité byli jejich sluhy.
Bůh to ale nedopustil i tenkrát. Moře se rozestupilo a izraelité za němého úžasu Egypťanů přešli suchou nohou do bezpečí.

zero
Návštěvník
zero

Kdo byl a je dodnes Bůh a kdo je i dnes Hospodin ?

Zecharia Sitchin po důkladném studiu a porovnávání sumerských, egyptských a biblických textů ve svých knihách dokazuje, že Hospodin je tatáž osoba jako v Sumeru Marduk a v Egyptě Ra. Ra spojením s Amonem se údajně stal bohem Amon Re a slovo Amon je docela blízko biblickému Amen.

Marduk je současníkem panteonu bohů – fyzických osob které mají v řecké mytologii jiná jména. V žádném případě se nejedná o Boha důchovního rázu. Ten by ostatně nevraždil a nenabádal k vraždám.