Zeman utřel Sobotku na hradě jako mokré z nosu. Babiš si koupil...

Zeman utřel Sobotku na hradě jako mokré z nosu. Babiš si koupil celoplošnou reklamu s otázkami z AE News. Proč? Sorry jako!

Zeman utřel Sobotku na hradě jako mokré z nosu! Babiš si koupil celoplošnou reklamu s otázkami z AE News. Proč? Sorry jako!

Tento týden se nese v monotematické skladbě článků na téma vnitropolitické krize v České republice. Je to tak zásadní událost s dalekosáhlými dopady, že je nutné přinášet analýzy a pohledy na souvislosti, které definují současnou politickou hysterii okolo demise Bohuslava Sobotky. Pouhý den před Sobotkovo demisí jsem zde na AE News publikoval článek o tom, jak Andrej Babiš bude postupovat a jak bude na Sobotku a ČSSD útočit skrze kostlivce, které má Lidový dům ve skříni. A Babiš přesně podle mého návodu o dva dny později postupoval. Není to jasnovidectví, je to jen logika věci. A není toho na ČSSD málo. Kromě kauzy OKD, ve které Bohuslav Sobotka hrál ústřední roli, je to v poslední době i kauza Altner, kdy ČSSD nechce právníkovi (který už mezitím zemřel) vyplatit odměnu a penále z omeškání za to, že ČSSD vyhrál soudní spor o vlastnictví Lidového domu v 90. letech.

Babišova reklama v tisku.

Zrovna v této chvíli má ČSSD další kauzu, korupci v českém fotbale a sportu obecně, do kterého je zapleteno ministerstvo školství, které vede Kateřina Valachová z ČSSD. Více zde. Babiš tak má proti socialistům tolik munice, že by s ní mohl vystřílet celou partaj. Prezident Zeman navíc včera ztrapnil Sobotku na Pražském hradě způsobem, že to nemá obdoby. Premiér si přišel ze Zemanem jen promluvit, ale ten mu nachystal sál pro podání demise. Prezident to udělal naschvál a vyslal tím symbol k ČSSD. Toto téma si nechávám na dnešní vysílání Svobodného rádia, takže o této věci se zde rozepisovat nebudu.

Proč? Sorry jako!

V polovině týdne si však Babiš pro jistotu koupil celoplošnou obrazovou kampaň v českém tisku. Na fotografii novin nahoře je Babiš s přelepenými ústy, s otázkou “Proč?” a dalšími dotazy na ČSSD ohledně OKD, bytů RPG na Ostravsku a také dotaz o ovládnutí státních zástupců. Tady ovšem Babiš neříká v té poslední věci pravdu. ČSSD ovládla elitní útvary policie, ale rozhodně ne státní zastupitelství. To vrchní pražské s Lenkou Bradáčovou v čele, která jde ČSSD po krku, je toho nejlepším příkladem. Je ovšem pravda, že ČSSD se o to pokoušela, ale vzhledem k tomu, že nikdo ze státních zástupců dosud nechtěl jít proti Babišovi, i když důkazy proti němu jsou obrovské a robustní, tak to prostě znamená, že ČSSD státní zastupitelství neovládá, i když by moc rádi. Jak už jsem ale v článku uváděl, Babišovi stačí v této chvíli vytahovat z krabice jednoho kostlivce ČSSD za druhým a tím je celá snaha o odstavení Babiše u konce. Křivý strom nemůže kázat o rovnosti jinému křivému stromu.

Reakce z internetu na Babišovo inzerát.

Fiat alternativa v ČR vede soukromou válku s Babišem od chvíle, kdy koupil Mafru. Odchod Sabiny Slonkové z MF Dnes, odchod Dalibora Balšínka z Lidových novin do Echo24, odchod Pavla Šafra z Lidových novin a jeho Forum24, Erik Tabery a spol z Respektu, mediální stáje Zdeňka Bakaly, ti všichni vedli proti Babišovi mediální kampaň od chvíle, kdy vstoupil do politiky. Teď se zamyslete nad jednou velmi zásadní věcí. Proč novináři, které platí oligarcha, uhlobaron a tunelář, nemají problém se svým chlebodárcem, ale mají problém s jiným oligarchou? Na povrchu slyšíte slova o tom, že Babiš brání svobodné žurnalistice a bláboly a tlachání okolo. Jaký má smysl utíkat od Babiše, aby si bývalý šéfredaktor Lidových novin potom založil vlastní platformu, do které mu peníze na rozjezd nalil Jan Klenor, bývalý šéf Patria Finance a obchodní partner Zdeňka Bakaly? Ano, mluvím o Echo24. Znamená to, že Zdeněk Bakala je hodný oligarcha a Andrej Babiš je zlý oligarcha?

Babiš je neprůstřelný díky zdiskreditovanému mainstreamu

Střelba do Babiše z fiat alternativy je naprosto jalová, protože Babiš je o několik levelů výše, než kde se pohybuje Zdeněk Bakala. Opravdu je někdo v ČR tak naivní, že by si myslel, že pod tíhou tolika důkazů by na Babiše už nepřišlo komando, kdyby neměl za sebou mocnou ochranu? Všimli jste si, jak veškerá špína z něho stéká jako po teflonu a nezanechává na něm žádné skvrny a jeho preference mezi voliči stále rostou? Nejde vám to do hlavy? Důvodem je, že lidé přestali věřit mainstreamovým médiím. Média lžou. Mainstream lže. Česká televize je etalonem vylhané virtuální reality v informačním prostoru. Cinknutá a do nebe volající komedie minulý týden s názvem “volba ředitele ČT” byla toho tristním důkazem. Většina voličů Babiše proto mainstreamu a potažmo ani novinářům fiatu nevěří informace a kompro materiály na Babiše. Za tento marasmus si může sama novinářská presstituce mainstreamu posledních let. Andrej Babiš to ví a zdatně toho využívá.

Veřejnost už mainstreamu nevěří. ČT je na vrcholu neobjektivního zpravodajství. Na snímku Petr Dvořák, gen. ředitel ČT.

V této situaci a chvíli je teflonový Babiš králem šejdířů, protože jakýkoliv důkaz o jeho nepravostech někdo vrhne na světlo, Babiš nemusí nic dělat, pouze řekne, že je to součást kampaně proti němu, což paradoxně není lež a Babiš tím nelže, je to skutečně pravda a tyto materiály jsou součástí kampaně na Babišovo likvidaci. Jenže opět jsme u paradoxu křivých a rovných stromů. I kdyby byly důkazy proti Babišovi sebeprůkaznější, zkorumpovaným novinářům, kteří jsou na výplatních páskách Bakalů, Klenorů, Dvořáků z ČT nebo Sórošů a dalších, nikdo nebude věřit. Taková je realita. Mainstream si myslel, že místo zpráv bude formovat a utvářet informační pole. Dnes je situace taková, že do mainstreamu se dostane jenom prefabrikovaná realita, slabý odraz reality, pokřivený tenzor dynamické události, která má mnoho rozměrů, je mainstreamem transformována do jednorozměrné informace, podle zakázky. Lidé to umí vycítit.

Babiš profituje ze zkorumpované pověsti mainstreamu

Babiš se proto šklebí na obálce novin a ptá se proč? Proč? Sorry jako, protože může. Alternativa může o těchto informacích psát, protože celou dobu stojíme na druhé straně barikády a cítíme ty kameny, které mainstream a fiat na nás hází. Ale ta barikáda by nevznikla bez mainstreamu, který se zkorumpoval svému poslání poctivého a férového zpravodajství. Miloš Zeman o novinářích jednou prohlásil, že to jsou hloupá a tupá stvoření. Tak určitě, v ČR to ani jinak nejde, když výplatní pásky 99% tzv. novinářů podepisuje hrstka oligarchů. Ale v zahraničí jsou stovky profesionálů, freelancerů na volné noze, kteří píší nezaujatě, ovšem živit se tím prý nedá, protože freelancer nemá ve zvyku psát podle zakázky nebo v duchu média, pro které pracuje.

Trapná chvíle na Pražském hradě. Prezident Zeman utřel premiéra Sobotku neuvěřitelným způsobem. Jednal s ním jako se školákem.

Jenže pokřivený charakter mainstreamu dovedl zemi do nebezpečné situace, kdy média hlavního proudu ztrácí morální kredit. Andrej Babiš může udělat cokoliv, ale jako omluvu použije tvrzení o kampani proti němu a veřejnost si stoupne za něj. Není to žádné charisma Babiše, nebo jeho bohatství, je to zkrátka o ztrátě důvěry veřejnosti k mainstreamu. Veřejnost věří raději Babišovi. Protože se řídí modelem “Dělejte to jako já!” od Donalda Trumpa. Útoky označíte za kampaň a protože veřejnost nevěří mainstreamu, uvěří vám. Všichni kradnou! Toto heslo veřejnost rajcuje. Říkejte ho nahlas! Nahlas! Slibujte udělat pořádky! A nezapomeňte vytahovat kostlivce na protivníky!

Já ovšem dnes večer od 19:00 hodin na vás nic vytahovat nebudu, pouze si dovolím vás všechny srdečně pozvat k poslechu Svobodného rádia a mého pravidelného pořadu. Probereme hlavní událost týdne, asi je zbytečné definovat, jaká událost to byla. Probereme si šance Andreje Babiše, Bohuslava Sobotky, pozici prezidenta a další souvislosti.

Aktualizace 05-05-2017 10:58

Sobotka demisi podávat nebude, místo toho odvolá Babiše! A co Zeman?

Bohuslav Sobotka otočil a podle posledních informací [1] se rozhodl, že demisi podávat nebude, protože podle včerejší schůzky s Milošem Zemanem dospěl k názoru, že prezident by přijal demisi jenom premiéra, ale ne celé vlády. Po nočním jednání špiček strany se proto rozhodl demisi nepodat a naopak odvolá ministra financí Andreje Babiše. ČSSD prohrála šachovou koncovku na celé čáře, pokus o elegantní odsunutí Babiše nevyšel. Naopak, jeho odvoláním z vlády posílí Babišovu voličskou základnu, ve které se utvrdí přesvědčení, že je třeba vysušit pražskou bažinu. Teflonový Babiš se stane Babišem mučedníkem. Otázkou je, jak na odvolání Andreje Babiše zareaguje prezident Miloš Zeman. A jak zareaguje hnutí ANO, jehož je Babiš předsedou? Vypoví koaliční smlouvu? O těchto tématech budeme mluvit dnes večer od 19:00 hodin na Svobodném rádiu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
.B.
Návštěvník

Pokud má mít alternativa smysl, musí se pokusit zastavit Babiše za každou cenu.

Pro něj je snadný lidi oblbnout i bez ztráty kredibility mainstreamu, protože proti němu stojí prolhaní, nemorální, zkorumpovaní zaprodaní zparchantělci.

A lidi nevidí, že je ještě MNOHEM horší – a zejména, byl, je a bude jedním z nich!

Pokud by třeba ČT chtěla Babišovi uškodit, měla by okamžitě začít vysílat oslavné reportáže o úspěších ANO a Babiše, reportáže o tom, jak krmí surikaty, záběr Babiše hladícího dítě po hlavě, Babiš se svým vlčákem….. jedině to lidi zhnusí.

Janaz
Návštěvník

Otázne je, či to nie je “hra na dobrého a zlého policajta”. Celé to smrdí lotrovinou.

.B.
Návštěvník

Že to je hra jsem bytostně přesvědčen. I “alternativa” jako Echo24 a spol. z Babiše jen vytvářejí otloukánka, aby si mohl jet svou mantru, jak mu všichni ubližují, protože bojuje proti korupci a rozkrádání.

Na každou vlastizrádnou sviňi se někde vaří voda
Návštěvník
Na každou vlastizrádnou sviňi se někde vaří voda

Jesli ušatýmu židovskýmu potkanovi budete dávat další rady jak to má správně dělat aby naši vlast pojebal dám Kundrovi vaši identitu a do 24 hodin ho máte před barákem. Děláte spousta chyb.

mantid
Návštěvník

Jste blázen.

P.Soupal
Návštěvník

skvělý ústavní právník , živoucí legenda výkladu Ústavy, doc. JUDr: Zdeněk Koudelka, Ph.D., (48 let) hovoří jasně ve své BRILANTNÍ analýse:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Zdeněk_Koudelka
“Vláda rozhoduje ve sboru. Ve sboru rozhoduje dle ústavy i demisi vlády. Naše ústava NESTANOVÍ že demise premiéra znamená demisi vlády, byť se tak od r. 1997 dělo. Je výlučně na prezidentovi, zda demisi premiéra posoudí jako demisi jednotlivce či celé vlády. Demise premiéra nikdy nebyla ústavou kvalifikována jako demise vlády.”
https://www.zdenekkoudelka.cz/www/article_detail.php?id=578
Pojem “ústavní zvyklosti” je naprosto idiotský, protože kdyby to byly opravdu ústavní zvyklosti, tak by byly zakotveny v ústavě. Jsou to jen pouhé ZVYKLOSTI. Prezident nemůže měnit ústavu, ale má samozřejmě svaté právo měnit ZVYKLOSTI, které nejsou zakotveny v ústavě. Právní obyčej není pramenem našeho práva!
SOBOTKA SI NABĚHL NA HRÁBĚ. Domníval se totiž, že demise, kterou oznámil, se týká automaticky celé vlády. Domníval se to ostatně kde kdo. Sobotkovi věrná ČT rozvíjela hodiny všemožné spekulace o prezidentově reakci – avšak pouze v tomto jediném směru. Teprve názor věhlasného Koudelky, v němž tento vynikají ústavní právník a rektor nad slunce jasně objasnil, že demise premiéra se týká POUZE JEHO, způsobil totální šok a obrat. ČT již pouhé 2h po přečtení Koudelkovy mistrovské analýsy tuto smrtící černou díru v Sobotkově šachovém „plánu“ rovněž jakoby náhle „objevila.“ Nejsme Anglosasové, kteří „precedens“ (zvyklost) pokládají za jeden ze zdrojů práva. A je to ostatně logické: chce-li podat demisi premiér, je to jeho věc. Chce-li, aby s ním padla celá vláda, musí se na tom vláda usnést.

Jan Novák
Návštěvník

Koudelka je homosexuální pedofil. Takového devianta obdivujete?

rimini
Návštěvník

Koudelkovic se svým brilantním ohýbáním ústavy je naštěstí téměř osamocen, ale moc dobře ví, že se hodí do krámu, podobně jako u nehorázné amnestie Klause v r. 2013. Věčný čekatel na ústavního soudce, to by byl ten pravý.

Pozorovatelka
Návštěvník

V listopadu 2014 (!) jsem napsala tento článek
https://aeronet.cz/news/cim-se-provinil-zeman-skonci-jako-necas-o-nebezpeci-pussyriotismu-dalajlamismu-a-antizemanismu-to-je-parafraze-k-memu-staremu-clanku-o-padu-necase-predcasnych-volbach-2013-o-babisovi-u-moci-a-o/

A jak v článku, kde zmiňuji příchod Babiše k moci, uvádím, šlo o upravenou verzi ještě staršího článku, předtím napsaného pro zcela jiný web.
Později, v květnu 2015, jsem článek v nové verzi v podstatě zopakovala
https://aeronet.cz/news/jana-nagyova-spachala-precin-cim-se-tedy-provinil-necas-kdyz-to-spravne-zmanazujeme-tak-ta-vlada-padne/

Co jsem se v té době v diskusích naapelovala a nahádala, ať národ neřeší odposlechy Nagyové, ale ať si raději všímá slov Janečka a například i takové “maličkosti”, že po zorganizované demonstraci na Václaváku, na kterou byli svezeni lidé z celé republiky (a musím říct, že mi zabylo smutno, když ještě nedávno pan Kapal na tuto demonstraci vzpomínal jako na úžasný spontánní počin českého národa, přitom celá byla v režii Janečka), si Kalousek a Zavadil spolu poseděli u piva. A co jsem se tehdy naapelovala, ať lidé nevolí podle “pravice a levice”a ať mají na paměti Sobotkovo OKD, nemluvě o tom, že Sobotka je slabota, ale všechno marnost.

A proč to říkám? Tam měla alternativa tlačit na pilu, tam měla vidět to, co já nazývám “periferním viděním”, tzn. přebíjet to, co systém nejvíce potlačuje: “Hlavně si nic s ničím nespojovat”. Bohužel, alternativa místo aby tlačila na pilu v pohledu o několik řádů do budoucna, téměř ve všech případech pouze vyvrací zrovna běžící informace mainstreamu (a naplno se to naposledy projevilo v případě Trumpa), ale budoucí souvislosti obzvláště v kontextu s globálním děním nepopisuje, nevysvětluje. Další otázkou je, jestli by to lidé vůbec brali a mělo to vůbec nějaký smysl, ale tak či tak by to dle mého měl být hlavní úkol alternativy. Dme-li se dnes alternativa pýchou nad tím, že o nějakých pár týdnů psala o tom, o čem si dnes už i celý mainstream cvrliká, tak na to já říkám – je pozdě.

A pan VK se na mě asi bude zlobit, ale na můj vkus mi to – při vší úctě – přijde jako sebechvála na něco, co už nemá smysl. Babiš své voličstvo neztratí, já bych řekla, že naopak staré upevní a nové ještě získá a když to mám úplně shrnout: v osobách Zemana a Babiše tady máme zcela jasné pokračování toho, co bylo započato příchodem tolik oslavovaného D. Trumpa. A protože D. Trump jako člověk Globalistů má jejich ochranu, jako postavy Globalistů ji mají ji M. Zeman a A. Babiš. A proto můj názor je, že alternativa (a tím myslím naprosto všeobecně) zklamala, protože se v dění neorientuje o moc víc, než samotní její čtenáři a ve finále je sama zmatená (byť určité konkretizující informace jsou samozřejmě přínosem, ale to je dle mého málo).

Jan Novák
Návštěvník

Vy se na to globální islamistické NWO pod taktovkou Íránu úplně třesete! Kolik Vám platí?

petr
Návštěvník

Comment removed.

Zack de la Rocha
Návštěvník

minus

Vladimir Paroubek
Návštěvník

+

mantid
Návštěvník

@Admin:

petr

ZNOVU: Přestaňte si hrát na boha: dejte si do profil obrázku svůj ksicht a normální jméno! Na hvězdy se nebudu dívat proto, aby jsi se mi vybavovala ty, ty píčo!

zvědavá matka
Návštěvník

Pane Admine, myslím, že příspěvek nicku “petr”, a jeho modifikací, je v naprostém rozporu s Vašimi pravidly diskuse. Pokud je někdo natolik nedospělý, nebo arogantní, či omezený, že se neumí ovládat ani při písemném projevu, ráda snesu jeho nepřítomnost.
Vadí mi vulgarity nejenom vůči autorům a redakci, ale vůči komukoliv.
Jsem pro totální ban.

zunaza
Návštěvník

Když přehodím písmenka ve tvém nicku-PETR-výjde TERP,což je vyvýšenina,uměle navršená lidmi.Také mi tak připadáš.Kupka hoven,která se navršuje v závislosti na tom,co tvor tvého ražení vypustí z úst(pardon,u tebe bych použila příměr-z huby,případně z klávesnice).To je takové to placaté,na čem se snažíš psát výplody tvého oligofrenního mozku,kdyby jsi nevěděl.Doufám,že to pochopíš,protože toto píšu pomalu,neboť vím,že neumíš rychle číst.
Ty budeš nějaká úderka,extremistického ražení ,z centra pro kontrolu..čeho?Chorob?Nenakazil jsi se ještě,ke své oligofrenii ,něčím horším?No nic i “tvorové” tvého ražení mají právo na život.I když ve tvém případě pochybuji i o slově tvor.

Brutopýr
Návštěvník

Ty kokot! Na hvězdy nekoukej, nikdo tě k tomu nenutí, pro tebe nejhezčí výhled je do Jandovy roztažené řiti.

uchvat
Návštěvník

Někomu prochází i vulgarismy a urážky ? No, ono je to na adresu Pozorovatelky, tak to se nepočítá.

kari
Návštěvník

no ja bych i souhlasila s tim, ze autori clanku na aeronetu byse pod nej meli podepsat treba i s fotkou. Jen jste to mohl napsat slusne

Nirien
Návštěvník

Tak co sem lezeš?? Když se ti tu nelíbí jdi jinam. Jenže ty chceš urážet a léčit si svoje mindráky. No co je to za vola, který v 6:30 nadává do píč… 😀

kari
Návštěvník

Sobotka mi na hrade neprisel jako slaboch . Sobotka to dobre ustal. Slaby mi prisel Milos Zeman. Temer nad hrobem. Bouzel. Ten podle me dalsi prezidentske volby uz neda.

Ladislav
Návštěvník

Pozorovatelko, místo kritiky VK byste mu měla ukázat, jak se to má dělat. Články VK rozhodně nejsou bez chyb (a nemyslím tím jen chyby pravopisné a stylistické), ale snaží se, je pilný a pracuje na sobě. Naproti tomy Vy vyplodíte jeden dlouhý článek za měsíc, který se nedá číst a přitom se tváříte, jako kdybyste sežrala všechnu moudrost světa. Přitom to jsou jenom dojmy, přežvýkané cizí myšlenky a rádobyezoterické plky.

Tom
Návštěvník

Demonstrace proti vládě se konala dne 21. 3. 2012 a organizovaly a financovaly ji odbory, ke kterým se přidali občanské iniciativy, spolky a občané. Nevím, kde jste přišla na to, že byla v režii janečka, to vůbec nedává smysl. Na demonstraci přišlo skoro 120 000 lidí s nadějí, že mohou něco změnit. Pravdou je, že Zavadil tou schůzkou s Kalouskem akci zdiskreditoval. Co za tím ve skutečnosti bylo se asi nedozvíme. Nicméně mezi odboráři tímto činem hluboko klesnul a spousta lidí jím za to pohrdá. Jestli k účasti janečka máte nějaké relevantní informace tak je prosím uveďte, jinak vás musím požádat, abyste neplivala do tváře tisíců lidí, kteří ješte doufají, že boj proti systému má smysl.

NWOfob
Návštěvník

👍

Pozorovatelka
Návštěvník

Květen 2012:
“Naplněný Václavák má 250 až 300 tisíc lidí, před tím už zjedi nemůžou couvnout. Když to správně zmanažujeme, tak to bude fungovat,” řekl Janeček na přednášce organizované blogerským spolkem Kroměřížan.cz.”
“Moje představa je spíš druhý listopad,” reagoval Janeček na hlasy z publika žádající skutečnou revoluci, kterou však šéf fondu odmítl jako “velmi nebezpečnou.” Podle něj je potřeba změnit systém zevnitř za pomoci “tlaku ulice”.

“Problém zjedů chce Janeček vyřešit třemi kroky: změnou volebního systému, zákazem politické reklamy a majetkovými přiznáními kandidátů do Parlamentu. Aby se zabránilo patovému rozložení sil, má být podle Janečka poslanců 199 místo dnešních 200.
Tyto tři kroky chce Janeček prosadit do PŘEDČASNÝCH VOLEB, které podle něj PŘIJDOU NA JAŘE” – pozn.: přišly na podzim, ale vizionář Janeček se nemýlil….

“Raději Babiše než Holešovskou výzvu
Na rozdíl od demonstrace Holešovské výzvy, která podle něj jen neguje, se Janeček svými třemi hlavními požadavky snaží podle svých slov přinést “program pozitivní změny.”
Odmítl, že by ve svých politických snahách nějak úzce spolupracoval s miliardářem Andrejem Babišem – ale

“Jsem přesvědčen, že je to slušný člověk, ale může to být ten příklad, že se i ze slušného člověka stane (v politice) zjed,” řekl o Babišovi. “Radši bych ale šel do rizika a dal moc Babišovi než Holešovské výzvě,” dodal.
Čas na změnu se podle něj krátí, protože lidé jsou čím dál náchylnější k radikálnějším řešením. “Pokud se něco nezmění, SYSTÉM a GLOBÁLNÍ EKONOMIKA SPĚJÍ KE KOLAPSU. NEMÁME ANI OSM LET” varoval..
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/ceska-ekonomika/naplnme-vaclavak-a-prijde-druhy-listopad-hlasa-janecek/r~i:article:744849/
http://www.kromerizan.cz/clanky/view/63/janecek-prosazuje-volebni-system-ktery-do-kresla-vynesl-berlusconiho
….
Duben 2012:
“Obavy jsou na místě
Takže zatímco Janeček vyvolává skrze občanské protesty akce ZDOLA, hnutí ANO 2011 boduje u manažerských elit. „Mně je to, co dělá Babiš, sympatické. Podporuji ho, ale nemohu to dělat veřejně, protože jsme závislí na veřejných zakázkách,“ řekl týdeníku Ekonom šéf významné české stavební firmy.”
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-Janecek-Jancura-a-dalsi-proti-vlade-Takhle-to-tu-uz-nejde-229082
…….
Odkazů je mnohem, mnohem více (v té době jsem se tomu velmi věnovala), nejvýmluvnější je samozřejmě Zavadil, organizátor oné demonstrace, s Kalouskem u piva
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/173028/sef-odboru-zavadil-nejdriv-kalouskovi-nadaval-pak-sli-na-pivo.html

A jak to pokračovalo? V červenci vznikla kauza Nagyová, na podzim byly předčasné volby (a jen tak mimochodem – Zavadil se hned po nich stal poslancem a nedávno v tv vysvětloval např. nutnost zvýšení daní pro střední a vyšší třídu). Celkově vše bylo zmanažováno tak, aby dnes byla situace jaká je a manažováno je to dál s tím cílem, aby byly zlikvidovány strany (po ODS i ČSSD) protože strany již nejsou žádoucí, žádoucí jsou oligarchové (resp. vůdcové korporací)
…..
Komentář jsem proto myslela v tom smyslu, že na změny je jednak pozdě a že jednak stejně je zbytečné lidem něco vysvětlovat, situace se opakují jako přes kopírák
comment image
a zakrátko v družné debatě s “kmotrem” Janečka Schwarzenbergem
comment image

A ano, komentář jsem myslela i v tom smyslu, že sebechválu nad tím, jak politici čtou alternativu a dokonce se jí řídí, když alternativa tak v podstatě činí v době, kdy o tomtéž píše už i mainstream, je mi proti srsti. Ale to je pouze můj názor, kterým nijak nechci snižovat kvalitu článků pana VK ohledně toho, co právě probíhá – jestli to někoho zajímá, tak mým pohledem jde o velmi hodnotné informace a na mysli mám především kauzu s Peltou a spol, kde mi souvislost (v zajetí jiných zájmů) unikla, takže díky za to – je to útok proti ČSSD jak vyšitý!
.
PS: A nezapomeňme, že rok demonstrace na Václaváku , tzn. rok 2012, byl rokem voleb v Rusku i v USA (nemluvě o LOH v Londýně) a že věci se GLOBÁLNĚ měnily do podoby, v jaké jsou dnes, kde finálními třešničkami jsou: vznik čínské AIIB, návštěva čínského prezidenta v Británii a v USA, jaderná dohoda s Íránem, Brexit a – Trump.

zvědavá matka
Návštěvník

Paní Pozorovatelko, děkuji za osvěžení paměti – opakování = matka moudrosti!, zvláště před volbami, a v tak napjaté době.

Lidé, jako Tom (se vším respektem) jsou buď moc mladí a nezkušení, nebo pouze neinformovaní a neznalí : valná většina Odborářských předáků to dělá, protože se jim to vyplatí, a nechtějí pracovat rukama – cítí se na Víc!.
Jakmile se dostanou do pozice, kdy mají za zády tzv. “vyjednávací sílu” ( dav věrných a důvěřivých zaměstnanců), začnou vydírat – majitele podniku, ministerstva, vlády (všude na světě).
Pro dosažení svých opravdových plánů, většinou osobních, se spolčí s kýmkoliv (i s Janečkem, nebo Kalouskem…).
Standardní vývoj “odboráře” v kapitalismu je : odbory, Zelení ( socialisté), a nakonec Komunisté ( “Demokrati”).
Fakt, že různé politické směry mění dle prostředí a příležitosti své názvy – jako chameleon pro zmatení nepřítele – jsou všeobecně známé:
Například v Itálii legální Parlamentní Fašistická Strana se dnes jmenuje “Sociální Hnutí” ( Movimento Sociale Italiano), a Komunistická Strana itálie se dnes jmenuje “Demokratická Strana” ( Partito demokratico Italiano) – odtud třeba Premier Renzi, nebo Ministryně zahraničí EU Federica Mogherini…komunisté vládnou Itálii a Evropě již desítky let…pardon: “demokraté”!
( ANO by klidně mohlo být Americko Německá Organizace 😉 )

A Janeček je jako DOUBLESPEAKMAN exemplární příklad:
Stačí si uvědomit, kde “úřaduje” se svými “logaritmy” – v domě vedle US Ambassy, ve kterém sedí i Dlouhý za Rotschildovy Banky, propojeni průchodem…
A stačí si uvědomit, KDO je US Ambassador…..

Jaris
Návštěvník

On ten Zeman je vlastne take pokriveny strom a prochazi mu veci z toho duvodu, ze stoji na strane zidovske barikady. Sobotka s Babisem si nemaji co vycitat. Oba jsou skorumpovani az beda! Zeman preferuje Babise, jelikoz je vychytralejsi a mazanejsi. Sobotku vidim jakozto slabeho a nerozhodneho lidra.
Pokud vladu uchopi smrtelna kombinace Zeman-Babis, budou se dit veci! Predpokladam, ze bude zavedeno euro, CR vstoupi do Nove dvourychlostni Evropy, prispeje k vytvoreni evropske armady prislusnym poctem vojaku. Suverenita Cech se rozplyne a stane se z nich pouze cast Nove Evropy se vsim vsudy co k tomu nalezi.

Vladimir Paroubek
Návštěvník

Jste kurvy a už na vás seru.

mantid
Návštěvník

Vladimir: Něco ve stylu že “už nikdy” je od Vás už tak trochu téměř denní chleba. Jste jak ten Sobotka – dám demisi, nedám, dám, nedám. Už se rozhodněte a nebuďte za blbce tím, že něco sdělíte a stejně se tím neřídíte.

Nikdo
Návštěvník

Pravda je ta, že Zemana i Babiše udělali a řídí stejní lidé, tak si přeci nepůjdou po krku.

Zlomeny
Návštěvník

Nikoliv, Zemana s Babisem vytvorili pozustatky vychodnich zpravodajskych sluzeb. Za mne je to OK, rozhodne lepsi nez byt v podruci economy killers ze zapadu

zvědavá matka
Návštěvník

Pane Zlomený, jak tedy rozumíte tomu, že Babiše živí ti ze “západu” ( Monsanto/Bayer)?
Je to “krytí” nebo “dvojí agent”?

Zlomeny
Návštěvník

Penize nesmrdi.. a co vy vite, jake penize ho zivi? Stejne tak to mohou byt penize z privatizace, deblokace dluhu, vytunelovanych bank.. navtrhu je prebytek lividity a kazdy rozumny obchodnik veme od toho, kdo da levnejc.. od urcitych objemu si muzete pujcovat uz jenom od velke trojky..

kari
Návštěvník

Vite, kazda vec vyzaruje energeticke vibrace. Fakt. Muzete citit, ze kdyz si vedle vas sedne jeden clovek, je Vam hezky, prijemne. Sedne-li si k vam druhy, muze Vam to byt neprijemne…
Kdyz vyhral volby Donald Trump, energeticke vibrace aeronetu se zmenily. Zacaly byt Trumpovo. Tedy totalne zablokovane bricho, totalne, pocit na zvraceni, tezky materialismus, iluze. Ted, zhruba pred dvouma-trema clanky zde, se vibrace aeronetu zajimave zmenily. Uz jsou Babisovo. Velmi zablokovane srdce, strach (srvrene pulky :- )). Celkem velky strach, nejistota, celkem pocity viny, trochu lakomost. Aeronet, ted jste Babisuv. Nadevsi diskuzi. A mate z toho trochu pocity viny. Nikomu nic nezazlivam a preji Vam jen to dobre. Podle zasluh ☺

Brutopýr
Návštěvník

Kolaborant Ozubená Řiť jen dosloužil, za její “premiérování” došlo ke zrušení faktické české státnosti, v OSN je už jen Čechie, čili Židie, kterou s velkou slávou přivezl nám Moše Zeman z jeho milované Israele. Gottlina je fakticky už jen korporátní parcela, republika jen formálně pro ovčany.
A teď se třese Ozubená Řiť, aby dostala za odměnu to slíbené kolaborantské korejtko v Bruseli.
Anketa: dostane Ozubená Řiť to korýtko nebo nedostane?

kari
Návštěvník

drzte se Pane Sobotko. Nic si z toho nedelejte, nebylo to prvni, ani posledni fo paux na ceskem Prazskem hrade. Ten uz toho zazil, fakt. I Hitlera. Nepochybne tedy prezije i nejakeho Babise a Zemana. Kdo vi, jestli nas pan prezident nemel zase virozu 😀. To bude zas kecu na aeronetu, jak je Babis uzasny, a ze je jedno ze omezuje lidi (nemaj remcat :- ) a krade. Kradou prece vsichni, ze 😀.

wpDiscuz