Zažíváme v ČR další zorchestrovaný puč? Co má společného demise Bohuslava Sobotky...

Zažíváme v ČR další zorchestrovaný puč? Co má společného demise Bohuslava Sobotky a teatrální zásah státního zastupitelství na lidi okolo ČSSD v českém sportu? Více, než byste tušili! My všichni ze stanice ZOO podruhé!

Zažíváme v ČR další zorchestrovaný puč? Co má společného demise Bohuslava Sobotky a teatrální zásah státního zastupitelství na lidi okolo ČSSD v českém sportu? Více, než byste tušili! My všichni ze stanice ZOO podruhé!

Neexistuje nic jako náhoda. Všechno je souhra událostí, které do sebe zapadají tak, že tomu nedokážeme porozumět. Pokud tomu neporozumíme, potom to svalujeme na náhodu. Ale pěkně popořadě. Když Bohuslav Sobotka odpálil v noci z pondělí na úterý bombu se svojí demisí (a tím pádem i celé vlády, i když se teď o tom vedou spory, ale to je detail a tím se teď zabývat nebudeme), tak bylo zatroubeno k útoku. Uběhl jediný den a pražské vrchní státní zastupitelství a Lenka Bradáčová spustily razie a zatýkání ve špičkách českého sportu. Dnes pokračovaly razie i na pražském magistrátu. Kromě šéfa FAČR Miroslava Pelty došlo i na zatčení Karla Březiny (ČSSD), Soni Fáberové jako ředitelky odboru sportu na magistrátu a zatýkalo se i na ministerstvu školství, kde byla zatčena náměstkyně ministryně Simona Kratochvílová. Ministerstvo školství vede ministryně Kateřina Valachová (ČSSD). Byl zatčen i Miroslav Jansta, předseda Unie českého sportu. Razie se má týkat zneužívání a korupce v dotačních titulech pro podporu tělovýchovy mládeže [1].

Miroslav Pelta, šéf Fotbalové asociace ČR.

Zdánlivě divoká demise Bohuslava Sobotky a stejně divoká razie proti šéfům českého sportu spolu nesouvisí. Jenže nic jako náhoda neexistuje. Ve skutečnosti se nám před očima rozehrává stejné repete jako v roce 2013, kdy došlo k sestřelení Petra Nečase. A opět je na scéně Lenka Bradáčová a pražské vrchní státní zastupitelství. Opět je premiér velmi slabý, nemá manévrovací prostor, opět je tu demise a opět se vyšetřuje. Hlavním úkolem je likvidace ČSSD, na mediální a později i kriminální úrovni. To, co teď probíhá, to je odveta mocenských kruhů, které na ose Americká ambasáda -> Janečkův fond proti korupci -> Lenka Bradáčová a státní zastupitelství v Praze -> Robert Šlachta na ÚOOZ prosazovaly nadnárodní zájmy definované transatlantickými zájmy a vztahy.

Bradáčová vrací úder

Jenže minulý rok došlo k něčemu nevídanému. ČSSD v čele s ministrem vnitra Milanem Chovancem provedli restrukturalizaci policie takovým způsobem, že mocenská transatlantická osa v Praze přišla o svůj článek v řetězu. Převzetí kontroly nad elitními útvary umožnilo ČSSD rozjet proti Babišovi vyšetřování, nejen kvůli Čapímu hnízdu, ale především kvůli korunovým dluhopisům. Načasováno to bylo ze strany ČSSD na poslední rok vládní koalice, aby vyšetřování Babišovi co nejvíce mediálně uškodilo. Jenže proti Babišovi nikdo razie ze státních zastupitelství provádět nechtěl. A nechce. ČSSD se tak dostala do patové situace. Kontroluje sice policii a elitní útvary, ale státní zastupitelství stojí jaksi bokem. Přičemž samotný název logicky napovídá, že státní zastupitelství zastupují stát. Ale kdo nebo co je to stát? Je to vláda? Ne, není. Jak jsme viděli v roce 2013, státní zastupitelství tehdy zastupovalo spíš Westinghouse proti Nečasovi, než aby zastupovalo český stát v jeho prospěch.

Vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová.

Bohuslav Sobotka se spolu s Milanem Chovancem dlouho snažili ovládnout státní zastupitelství podobně, jako ČSSD ovládla elitní útvary policie. Evidentně se to ale nepovedlo, protože Bohuslav Sobotka zjistil, že z okolí Lenky Bradáčové nikdo proti Babišovi nepůjde. Jak už jsem psal v článku [2] před rokem, vztahy a souvislosti mocenských her v Praze připomínají ZOO. Premiérovi došlo, že Babiše nelze teatrálně zatknout nebo vtrhnout mu na ministerstvo, takže mu nezbylo nic jiného, než apelovat na Babiše, aby odstoupil z funkce ministra. Ten se mu vysmál a vzkázal mu, že neodstoupí, protože současná vláda je podle Babišových slov nejúspěšnější za celou historii ČR a on má přece na tomto úspěchu velkou zásluhu. Sobotka si uvědomil, že proti tomuto výroku ani nemůže protestovat. Pokud by řekl, že vláda není úspěšná, tak by to byl chyba ne Babiše, ale právě premiéra Sobotky. Nezbylo mu tak nic jiného, než vyvolat v ČR vládní krizi a podat demisi.

Sobotkova demise byla výstřelem z Aurory k útoku na ČSSD

Jenže to zafungovalo jinak, než Bohuslav Sobotka zamýšlel. Demise zaúčinkovala jako startovací signál pro Lenku Bradáčovou, jako znamení kolapsu moci ČSSD. A okamžitě začala ČSSD vracet úder za loňskou deinstalaci Šlachty a za rozbití ÚOOZ. Spustila mediální kauzu s teatrálním zatýkáním “cinknutého” Pelty, Karla Březiny z ČSSD a náměstkyně ministryně školství, kde šéfuje Valachová z ČSSD. Státní zastupitelství došlo tak daleko, že přes spřízněné kontakty pozvalo novináře a kameramany přímo na jednotlivá místa zásahů. Naprostá medializace s cílem maximálního efektu poškození obrazu ČSSD. A bude se vyšetřovat. Bez ohledu na to, jestli budou volby dříve, nebo v řádném termínu, média budou krmena články o tom, jak na ministerstvu školství pod vedením ČSSD se kšeftovalo a korumpovalo s dotacemi.

Karel Březina (ČSSD).

Andrej Babiš kategoricky odmítl [3], že by po demisi Bohuslava Sobotky měl být premiérem Milan Chovanec. To je logické, byl to právě Chovanec, který odstřelil Šlachtu a omezil Babišův vliv na struktury okolo ÚOOZ, které Babišovi celé dvě dekády kryly prakticky záda. Andrej Babiš teď bude jezdit po celé republice během volební kampaně a bude lidem vyprávět o tom, jak je ČSSD zkorumpovaná, když korupce dolezla už i tam, kde se má řídit výchova české mládeže, tedy na ministerstvo školství. Kateřina Valachová se stane obětním beránkem. Ač sama nemusela o korupci při zadávání dotaci vědět, jako ministryně musí mít přehled o podřízených, a pokud nevěděla, co dělají, není to omluvou, ale de facto důvodem, že práci nezvládla. Babišova média, která sice už Babiš kvůli zákonu “Lex Babiš” nevlastní (ale to neznamená, že je nekontroluje), budou v dalších týdnech plnit média informacemi o tom, jak na ministerstvu pod vedením ČSSD docházelo ke korupci, jak na pražském magistrátu Karel Březina byl namočený v korupci, jak kvůli zoufalství Bohuslav Sobotka podal demisi, protože je obklopený jen neschopnými, anebo všehoschopnými korupčníky.

Sobotka je odepsaný politik, v ČSSD se strhne boj o jeho místo

Mediálně to pokryjí Babišova média a po právní stránce to bude hlídat Lenka Bradáčová, aby kauza do voleb nevyšuměla. Psal jsem to už včera, že Bohuslav Sobotka má splnit úlohu hrobaře ČSSD. Do toho hrobu jí ale velmi silně bude pomáhat Vrchní státní zastupitelství a Lenka Bradáčová. Premiérova demise není nic, daleko důležitější je mocenská demise ČSSD v České republice. Ztrácí voliče, ztrácí hejtmany, ztrácí v regionech, ztrácí kontrolu nad státními zastupitelstvími. Hlavní příčinou je, že ČSSD potkává stejný osud jako ODS. Strana nedělá levicovou politiku, stejně jako kdysi ODS rezignovala na pravicovou politiku. Současný politický směr ČSSD je doslovnou kopií “euroliberalismu”, což je globalistický kočkopes, který si bere něco z levice a něco z pravice. Výsledkem je, že voliči pravice jdou více k extrémům vpravo a voliči levice jdou více vlevo. Tím se rozevírá ale politický střed, kde vzniká prostor pro nové strany a Babišovo ANO je toho nejlepším příkladem.

Milan Chovanec, Lubomír Zaorálek a Michal Hašek. Ti všichni se pokusí Sobotku nahradit ve funkci předsedy strany. Už brzy.

Varoval jsem už Bohuslava Sobotku, že nesmí protahovat agónii. Handrkování se o dočasné nebo přechodné vládě ničí poslední zbytky důvěry voličů ČSSD. Vzniká tím uvnitř strany tlak, nespokojenost a až skončí den, voličům ČSSD dojde, že za všechno může ne Babiš, ale slabý a nekompetentní Sobotka. Některým socialistům to už dochází, ale straně jako celku to bude chvíli trvat a podle mého názoru jim to dojde až po volebním debaklu. A to spustí obrovský boj uvnitř strany. Chovanec, Zaorálek, ale i Michal Hašek, který má stále velkou podporu mezi členy strany.

Babiš je capo di tutti capi… a má na to lidi!

V rámci tandemového řízení je již dnes dopředu připraven plán na globalizaci ČR pod vedením Andreje Babiše, který bude v tandemu spolupracovat s Milošem Zemanem. Babiš bude likvidovat malé a střední podnikatele, živnostníky, protože podle jeho slov “kradnou”. Naopak bude podporovat velké firemní kolosy, protože ty zajistí nová pracovní místa a v plánu NWO se otevře prostor pro laciné montovny asijského střihu, které zatím v ČR nejsou.

De facto premiér ČR Andrej Babiš.

Pokud se stane Andrej Babiš premiérem, provede novou reorganizaci policie a pojistí si i státní zástupce. Na podnikatele už začal sbírat informace skrze EET, ale to nestačí. Brzy bude mít k dispozici i operativní krytí a na politickou konkurenci bude shromažďovat kompro. V čele procesů bude Babiš, ale v jeho pozadí ho bude mocensky chránit Miloš Zeman a jeho euroasijské křídlo globalistů. Pokud se Babiš nezpronevěří globalizaci, nechají ho u moci tak dlouho, jak budou chtít. Když ovládá média, ovládá veřejné mínění na mainstreamu. Kauzy a skandály mediálně pokryje. A pokud se něco nepokryje, zezadu to bude jistit vrchní státní zastupitelství v Praze. Nezdaněné kabelky a žárlivost paní Nagyové-Nečasové jsou jasným mementem toho, že sestřelit vládu je otázkou záminky a mediálního humbuku odpáleného ve správný čas.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Rus
Návštěvník

comment image

Karoľ
Návštěvník

Obaja budú visieť za velezradu.

kari
Návštěvník

https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=436921
“kdyz ovlada media, ovlada verejne mineni. Kauzy a skandaly pokryje. ” 😀 Nepokryje. A jestli CSSD prohraje volby? Ja bych to nechala na volicich☺. Clanek zapomel vyzdvihnout, ze napric jakymsi trapnym kauzam (kradou prece vsichni :- )) se Babis tesi prvnim mistem v zarucene pravdivych pruzkumech verejneho mineni.☺

...
Návštěvník

Klasika, VK píše články zásadně pesimisticky…

kari
Návštěvník

je to velmi zajimavy clanek. ☺👍

Veee
Návštěvník

Já tak pesimistický nejsem, doufám že to budeme mít ve stylu 2v1 a oba skončí v teplácích, nebo aspoň na smetišti dějin. Snad je videotéka Julia Šumana dost obsáhlá.

hestie
Návštěvník

to se vám dost divím, no třeba jste taky jen pozorovatel z venku

pesimismus, to je špatně, jsem realistka a vidím špatné věci, ke kterým došlo proto, že si jich nikdo nechtěl všímat, no, prostě každý máme nějaké to máslo na hlavě,… a ono to nakonec nebude takové,….jsi pesimista,…
co to je?
naučili jsme se křivit, děláme mlhu, jako nic nevidíme,….
toto je i náš podíl a pokud se nepodíváme pravdě napřímo do očí, nic se nezmění a na pohádky jako, že přijde spasitel jakýkoliv a odkudkoliv jsem dost stará abych uvěřila

hestie
Návštěvník

a z čeho se chcete radovat?
hlava státu globalista, kterému na jeho národu nezáleží a ten národ by ho láskou sežral i bez koblihy při své cestě na jatka
babiš, globalista, s určitou poruchou, který jede jak po másle na zlikvidování této země, na které mu také absolutně nezáleží a brzičko poznáme a lidé ho mají skoro za Boha
co je tu optimistického

Thom
Návštěvník

Vážení, toto je o level lepšie ako Ordinace v ružovke. Počul som ale špekuláciu, že Sobotka urobil v utorok rozhodnutie podať demisiu v návale emócií a zlosti. Povodne to nemal v pláne.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/SOKUJICI-VIDEO-Z-HRADU-Sobotka-zustal-stat-jako-opareny-pak-se-v-primem-prenosu-pustil-do-Zemana-ktery-pred-kamerami-opustil-sal-486426/diskuse

raspberry
Návštěvník

Babiš “řídí” Bradáčovou! Už od roku 2001, kdy nastoupila jako litoměřická státní zástupkyně a jejím prvním významným případem bylo Babišovo ukradení chemičky LOVOCHEMIE Lovosice.
Babiš i Bradáčová jsou samozřejmě Chazaři.

kari
Návštěvník

A kdo ridi Babise? 👂

Jan Novák
Návštěvník

Mezinárodní Žid.

gabreta
Návštěvník

Krajní řešení budiž pravčické zacházení https://www.youtube.com/watch?v=G1izqW2dlss

Toudy
Návštěvník

Je to ešte veľká neznáma tento globalista Babiš a ešte Češi len budú pozerať čo všetko im urobí tak z vervou do toho treba ho voliť .

.B.
Návštěvník

To dnešní Bohoušovo komický číslo na Hradě vstoupí do historie.

P.Soupal
Návštěvník

Komentář
Zeman: “To byl váš, nikoli můj, sekretariát, který ještě včera oznámil, že mi dnes předáte demisi. Vyřiďte si to, prosím, se svým sekretariátem. To za prvé. Za druhé, beru s potěšením vaše veřejné ujištění, že kolem 20. května podáte demisi písemnou formou. Tento ceremoniál považuji za konečný a nevidím důvod, proč by se měl opakovat. Nyní mi dovolte, abych Vás pozval na diskusi. Děkuji vám za vaši účast.” dořekl prezident, otočil se a čekal, že Sobotka půjde za ním na jednání. Jenže premiér zůstal toporně stát, hulvátsky ignoroval odchod samotné hlavy státu, nenásledoval jej – a místo toho 2.5 min. hovořil do zdí poloprázdného sálu. Ve své ignoranci si neodpustil postěžovat na chování prezidenta, které spočívalo údajně v tom, že mu nejen slavnostně vyzdobil sál, ale dokonce i pozval na zdvořilostní diskuzi. Trapas a zoufalost křečovitého vystoupení 46-letého expremiéra se proměnila nakonec ve frašku s komickými prvky.

Jan Novák
Návštěvník

Ano, bylo to tak, ale většina hlavních a protizemanovských médií to podává přesně obráceně.

hestie
Návštěvník

já bych to tak hystericky neviděla
on byl jako první neuvěřitelně hulvátský p. Zeman, no co čekat od ješitného, pomstychtivého,….opilce, který navíc moc dobře ví, že si teď už může absolutně vše dovolit, protože ponížený, zakomplexovaný čecháček v něm nevidí globalistu prvního řádu, ale dobrotivého ochránce

Jaris
Návštěvník

hestie, ja s Tebou naprosto souhlasim, jen jsem nemela odvahu to napsat, jelikoz je zde spousta fanousu Moshe Zemana. Ten se choval k Sobotkovi opravdu hulvatsky. Sam mel moznost celou vladu odvolat a neudelal to ackoliv pred svym zvolenim sliboval, jak s vladou zatoci. Naopak ji ve svych novorocnich projevech pokrytecky chvalil az se hory zelenaly. Jednani Zemana v tomto pripade bylo velmi neprofesionalni. Zrejme mu dela poteseni ukazovat na Sobotku holi a verejne ho ponizit, a to se ve vyssi politice proste nedela.

hestie
Návštěvník

Jaris,
jsem stále v processingu, tak nepíšu,
a proč nemáš odvahu, jde nám všem o všechno a je jedno kdo co chce, pokud se nespojíme / a to se nespojíme/, tak Bůh s náma
chystám se. že zde napíši, ne svoje názory, ale už daná fakta a jsem moc zvědavá kolik lidí se připojí a doplní mě,
spíš ale počítám s tím, že se bude raději filosofovat a nadávat, víc nejsme schopni
řekni, to to nikomu nevadí?, pořáde nechci věřit, že nemáme žádnou šanci a jen musíme čekat, vždyť žádný vůdce nepřijde, je to jen na nás

Jaris
Návštěvník

Hestie, ja jsem jenom vnejsi pozorovatel udalosti v Cechach, protoze ziju v Australii. Jsem vsak patriot a drzim vam moc palce. Nesmirne mne trapi, kam az CR dospela a ze je v rukou samych grazlu, at uz samotne ceske vlady nebo nadvlady bruselonu. Cely ten proces na Hrade byl trapny zejmena ze strany Moshe Zemana. Sobotka to zatim ustal a chce se zbavit Babise. To mel udelat uz davno. Babis – Hrabis neni vhodna volba pro Cechy. Zeman, podle mne po tehle afere s holi, nema sanci na zvovuzvoleni, jelikoz uz ted je videt z mnoha komentaru, ze ho volit nebudou.

hestie
Návštěvník

Jaris,
věř, že má šanci a zvolen bude
to, že jsi mimo, v Austrálii, nic neznamená, potřebujeme zvednout náladu a začít trochu věřit a hlavně říkat fakta a věci nazývat pravými jmény
mně to pomáhá, jinak bych musela hlavu vrazit až tam k vám do Austrálie a trochu se nadechnout, ta odevzdanost mě ničí a žel, vím, že nejsme schopni žádné reakce, vím, že jsme jen ovce a na tu porážku půjdeme a vinu budeme svalovat na každého jen ne na sebe
je to neuvěřitelné

.B.
Návštěvník

Hm….takže má lehká nadsázka v komentáři předevčírem možná nebyla taková nadsázka…..

.B.

Už vidím ten povolební kabinet.

Premiér: Babiš
Finance: Singer či Tůma
Zemědělství: Faltýnek
Vnitro: Šlachta
Spravedlnost: Bradáčová
Doprava: (osvědčený) Ťok
Průmysl: Dlouhý (haha, Vladimíre, dobře jsem to sehrál s tou nahrávkou)
Zahraničí: Telička
Migrace (nové): kolektiv Kliniky
Lidská práva: Pavel Novotný (po zachrastění měšcem ANO)
Kultura: Matěj Hollan (nově Žít ANO)
Školství: někdo z Člověka v tísni či jiné NGO
Zdravotnictví: Tomáš Chrenek
Místní rozvoj: Radovan Vítek
Obrana: Petr Kolář nebo Klvaňa
Práce a sociální věci: Pavel Tykač
Odpověz
Kvě 2, 2017 17:16

Zlomeny
Návštěvník

Amen

heron
Návštěvník

To mluvi za vse. Takhle bude premyslet prumernej ovcan, cituji z diskuze:

“lidi sakra proberte, jste jednou tak a podruhé jinak, podle toho co vyjde v tisku !!! Máte vůbec mozek? Máte? tak proč se nepozastavíte, že Babiš vadí všem stranám a hlavně těm pravicovým v opozici? Proč myslíte? Sobotku neberu to je hlupák, který těm ptáko a fláternickým stranám naletěl a ted z něj dělají sraba, vy si vážně myslíte, že Čapí hnízdo za 50 melounů je průser, když flandáci tu sebrali přes 500 miliard???? Bože vždyť se všude dočtete kolik tisíců miliard tu zahučelo a vy se točíte na Babišovi, který to vydělal obchodem a budete řvát o daních??? Nechtěla jsem Babiše volit, ale budu navzdory všem hlupákům a podrazákům co mají zlodějské obchůdky a žere je EET.”

HUMANISTA V TRANSU
Návštěvník

Neštěstí, ANO, dle diskuzí a anket takto uvažují (jsou k tomu naváděni) mnozí! Potvrzuje to co píše Pozorovatelka výše, Babiš je vyvolen pro věci budoucí, bohužel a Bohuš je slizký vlezdoprdelka, kterému nedělá problém se ponížit za nějakou tu eurotrafiku v Bruseli.

zunaza
Návštěvník

Pane V.K. díky za další článek,vím,že Vám to zabírá spoustu času.
Napadlo mne totéž,že ta soda na ČSSD ,zrovna nyní ,není jen tak.Dík za ucelený obraz.
Mám ale i dobrou zprávu.Včera jsme měli takové školní představení.A spousta rodičů,kteří mne ještě před půl rokem přesvědčovali,jak není Andrejko skvělý a pomalu mne kamenovali :-),otočili o 180 stupňů.Doufám,že se něco podobného děje v celé populaci.Mé obavy ale zůstávají.:-(

wpDiscuz