VIDEO: Začala v USA řízená revoluce? Dav levicové mládeže vtrhl do soudního...

VIDEO: Začala v USA řízená revoluce? Dav levicové mládeže vtrhl do soudního areálu v Durhamu v Severní Karolíně a strhl sochu konfederačního vojáka, zatímco policie a ostraha soudu dostala příkaz nezasahovat! Židé chystají přeformátování USA podobně jako na konci občanské války v roce 1865! [CZ Titulky]

VIDEO: Začala v USA řízená revoluce? Dav levicové mládeže vtrhl do soudního areálu v Durhamu v Severní Karolíně a strhl sochu konfederačního vojáka, zatímco policie a ostraha soudu dostala příkaz nezasahovat! Židé chystají přeformátování USA podobně jako na konci občanské války v roce 1865! [CZ Titulky]

Víkendové protesty v USA, které zažehla demokratická radnice v Charlottesville ve Virginii, když se rozhodla odstranit jezdeckou sochu generála Roberta E. Leeho [1], se postupně začínají rozšiřovat do dalších měst v USA. Nejpodivnější událost proběhla včera, když dav zfanatizovaných levicových aktivistů vtrhl do soudního areálu ve městě Durham v Severní Karolíně. Následující okamžiky, které se začaly odehrávat, by měly okamžitě varovat všechny lidi v USA, protože něco se začíná chystat. Dav aktivistů se srotil okolo 93 let staré sochy konfederačního vojáka, neznámého vojína. Socha nesymbolizuje žádnou konkrétní historickou postavu, ale je připomínkou všech obětí vojáků, kteří bojovali v občanské válce na straně Konfederace. Demonstranti si přímo z budovy soudu přinesly žebřík, opřeli ho o podstavec sochy a jeden z nich vylezl po žebříku nahoru.

Levicový dav u stržené sochy vojáka. Na transparentu: “Žádný Trump, žádný KKK, žádné rasistické USA!”

Poté připevnil na hlavu sochy žluté tažné lano a dav mládežníků strhl sochu k zemi. Během akce skandovali různá hesla, jako např. “My jsme revoluce!” nebo “Žádný Trump, žádný KKK, žádné fašistické USA!” a celou akci natáčely televizní kamery a štáby tiskových agentur. Většina z těch madých lidí přitom nic netuší o původu a důvodech vzniku KKK z historického hlediska [2]. Co je na celé akci děsivé, to je místo celé události. Jedná se o soudní areál, justiční půdu, ale na místě akce nebyl ani jediný policista. Před okamžikem mluvil u Alexe Jonese na Infowars zaměstnanec areálu, který sdělil, že pracuje na pozici ostrahy areálu, ale včera dostal volno, že nemá chodit do práce, ať si udělá volno, že ho dostane zaplacené. Teprve z televize se dozvěděl, co se stalo v areálu soudu. Jedná se nachystanou demonstraci ve spolupráci s justičním areálem, který patří do majetku státu Severní Karolína. Kvůli demonstraci byla místní policie přesunuta na okraj areálu a měla příkaz celou akci jen monitorovat a nezasahovat.

Policie přihlížela zničení sochy, všechno bylo zinscenované

Pokud dochází k ničení veřejného majetku, a to kdekoliv na území USA, okamžitě zasahuje policie a pachatel je zatčen za ničení majetku. Ve chvíli, kdy ostraha a policie dostanou příkaz, aby se držely dál, tak se nejedná o spontánní demonstraci mládeže, ale o zinscenovaný protest. Cílem je vyvolat na území USA občanskou válku, aby veškerou moc mohla převzít armáda a postupně aby došlo k rozbití USA na menší svazky. Levicová mládež je zde v roli užitečných idiotů, protože takovéto scény fungují jako přilévání oleje do ohně. Tyto záběry probudí obrovský vztek v amerických patriotech a na jihu především v konfederalistech. Není to ale poprvé a není to jenom událost v Durhamu. Tyto protesty podobného charakteru běží na univerzitách a na školách již od zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem.

Vlajka Konfederace. V USA je zaděláno na novou občanskou válku.

Studenti na univerzitě v Berkeley dokonce málem zapálili budovu univerzity při násilných protestech proti Trumpovi a jeho příznivcům, ovšem univerzitní správa školy nechala akcím volný průběh, i když už hořelo několik pokojů studentů a na chodbách školy hořely pneumatiky. Zasáhly teprve potom až hasiči, kteří převzali rozhodování, a to školní rada protestovala, že jde o narušení akademické půdy ze strany hasičů a místních úřadů. Doslova to začíná připomínat jakousi degeneraci západní hyperkorektní společnosti, která chce v rámci hyperdemokracie ponechat volný průchod činům zfanatizované a militantní mládeže, která ničí a zapaluje cizí majetky. Americké univerzity jsou historicky centrem a líhní amerického levicového liberalismu, takže tyto univerzity vychovávají opět a pouze jenom liberály a levičáky. Tisíce absolventů za desítky let potom způsobují, že levicový liberalismus se dostává do nejvyšší politiky, do myšlení soudců, do myšlení senátorů. A pochopitelně se tito lidé dostávají i do amerických mainstreamových médií.

To, co vidíme v USA, to je výsledek řízení školství na 1. prioritě

Protože oni všichni na těchto univerzitách studovali a tyto univerzity je formovaly. Jedná se tudíž o dlouhodobé procesy řízení na 1. prioritě, světonázorové řízení. Chceš-li pokořit nepřítele, vychovej jeho děti! A přesně toto probíhá desítky let nejen v USA. Univerzity jsou úzce propojené s neziskovým sektorem a židovským kapitálem. George Soros, Rupert Murdoch, Warren Buffett, Bill Gates, Steve Jobs, Google, Amazon, Elon Musk a další. Tihle všichni sypou miliardy a miliardy dolarů do univerzit a univerzitních kampusů nejen v USA a na výchovu budoucích elit, protože univerzity jsou továrnami na jejich výrobu. A jestliže univerzity vyrábí liberály a jejich levicové myšlení, neomarxisty a globálně myslící studenty, potom z nich logicky nemohou vyrůst pro-národní, pro-vlastenecké struktury. To je nesmysl. Proto už tušíte, proč liberálové a neomarxisté jsou prakticky všude v řídících rolích, v politice a médiích.

Detail stržené sochy konfederačního vojáka.

Jestliže na univerzitách se prosazují LGBT teze, podpory homoagendy, podpora migrace, podpora multikulti, potom z absolventů nemohou vyrůst osobnosti, které budou podporovat a bránit tradiční rodinu. Potom z nich nemůžou vyrůst jedinci, kteří budou v budoucích řídících rolích prosazovat ochranu hranic, ochranu kultury, ochranu národních zájmů před zájmy ciziny, před zájmy globálními. Nemusíme vzory hledat jenom v USA. Podívejte se do Česka na české univerzity. Co prosazují a co učí své studenty? Multikulturní teze, genderová studia, žurnalistiku o ruském vlivu a ruské propagandě, studia o sociální diverzitě. A absolventi těchto univerzit končí kde? V neziskovém sektoru, v think-tancích, v rolích asistentů poslanců, ve státní správě, v České televizi a rozhlasu, v justici. Tam všude potom prosazují liberální teze, homoagendu, multikulti, globalizaci, EU atd.

Chceš-li pokořit nepřítele, vychovej jeho děti!

Řízení na 1. prioritě se ovšem už dávno netýká jen univerzit. V rámci inkluze se působí na myšlení dětí už v mateřských školkách, kde malým dětem pouští z televize pohádky o Multikulti sněhurkách (video zde) a o tom, jak je bílá pleť v podstatě na hovno, ale také o tom, jak jsou nikáby sexy (video zde). Světonázorové řízení původně měla v dikci rodina. Tradiční rodina. Máma a táta ustanovili řízení pro dítě a jeho světonázor. Muž, žena, potomci. To je rodina. Jenže to, co probíhá v poslední době, to je snaha tento vzorec přeprogramovat na model, kdy na jedné straně výchovu neurčuje rodina, ale vzdělávací systém státu a na druhé straně dítě je stavěno do role rovného člověka, kterého rodiče nesmí k ničemu nutit. Nejdále je tento systém v Norsku, kde je odebírání dětí součástí indoktrinačního sociálního systému dotaženo do extrému. Stačí pár nevhodných slov před dítětem a sociální služba Barnevernet okamžitě dítě odebírá rodině.

Takto dopadnou nejen sochy, ale celé USA. Sami Američané si přivodí zánik vlastní identity a kultury.

Když potom dítě vyroste do věku studenta, má už zcela vyhraněný a systémem pokřivený světonázor. Bílý muž se objímá s černochem a plive na vlastní bílou historii, která civilizaci pozvedla k budoucnosti, rozvoji a pokroku. Nebo snad někdo chce tvrdit, že černoši přinesli civilizaci vědecko-technický pokrok? Nebo cikáni? Nebo muslimové a jejich imámové? Všechno, co okolo sebe vidíte, jsou řízené procesy degenerace bílé rasy. Doslova jde o auto-degeneraci, protože samotná bílá rasa si tuto degeneraci sama sobě navozuje. Ale když půjdeme do hloubky, tak zjistíme, že to není tak úplně pravda. V pozadí, za univerzitami, za neziskovkami, za politiky, za korporacemi, stojí obrovský a neviditelný loutkovodič. Židovský kapitál. Kdykoliv bílý člověk přichází o hodnoty, které svojí prací vybudoval, tak tyto majetky mu nebere cikán, muslim, černoch nebo asiat, ale bere mu je žid!

Revoluce, převraty a násilnosti škodí národům, ale vyhovují židům!

Podívejme se na současnou migrační krizi. Komu škodí? Tak především bílému muži v Evropě. To je nabíledni. Bílý muž chudne, jeho rodina spolu s ním. Ale kdo roste? Zeptám se opět řečnickou otázkou, ale je potřeba, abyste to opravdu pochopili. Zapněte si televizi. Počkejte si na první reklamní blok. A sledujte. A počítejte. Kolik reklamy tam uvidíte na bankovní půjčky, úvěry, hypotéky a rychlopůjčky od nebankovních firem? Chápete už, komu vyhovuje chudnutí Bílého muže v Evropě? Ještě pořád jste nepochopili? Tak znovu. Pokud byste vydělávali ve svém zaměstnání pětkrát tolik, co vyděláváte dnes, šli byste si půjčovat peníze do banky na nákup pračky, nové sedačky do obýváku, nebo půjčovali byste si rychlopůjčku, abyste vyšli posledních 10 dnů před výplatou? Ne, nešli byste se zadlužovat. Nebyl by důvod si půjčovat od žida! Protože banky a finanční instituce jsou v jejich vlastnictví, židé kontrolují peníze a jejich oběh a emise.

Policie dorazila na místo až poté, co se demonstranti rozešli.

Takže cílem židů je udržet bílého muže v práci, aby tvořil hodnoty, ale aby nebohatl. Protože bohatnutí je vyhrazeno jen židům. Nejhorší, co se může stát lékaři je, když vyléčí všechny své pacienty. Zkrachuje a přijde na buben. A nejhorší, co se může stát židům je, že lidé budou mít dostatek peněz a přestanou si půjčovat. Nasunování islámu do Evropy je komplexním procesem indukce globálního chudnutí, aby se lidé, státy a národy západu více zadlužovaly. Majetky se postupně přesunují od bílého muže do rukou židů. Možná vás ale teď napadne myšlenka, proč potřebují židé někomu půjčovat, když kontrolují emise peněz? Proč si peníze nenatisknou? Protože vůbec nejde o peníze, ale o moc nad lidmi. Moc je to hlavní, co židy zajímá. Moc nad vašimi životy. A jak tuto moc vyrobit? Tím nejsprostším a nejstarším způsobem. Udělají z vás svého dlužníka. A kdy bude plán sionistů na světovou vládu kompletní? Až židům bude dlužit celý svět. Potom budou ovládat celý svět, všechny své dlužníky. A kdo není zadlužen?

Žid použije vaši vlastní ruku, aby vzala nůž a s ní jste si sami a s nadšením podřízli krk. Přičemž vám nejprve ten nůž draze prodá!

No, zkuste hádat. Ty země spočítáte snadno. Írán nedluží židům. Severní Korea nedluží židům. Venezuela nedluží židům. A také Rusko nedluží židům. A podívejte se, co se s těmito zeměmi děje, jaké sankce jsou na ně židy uvaleny, co se v těch zemích děje uvnitř. I když židé okolo Vladimira Putina jako Michail Fridman, Levi Leviev a Moše Kantor dělají všechno proto, aby Rusko a ruský stát zadlužili, Putin se snaží tomu bránit. Pokusil se dohodnout s Trumpem, aby došlo na zrušení sankcí a Rusko si nemuselo už půjčovat u židů jako Fridman a spol. Židé v kongresu v USA to ale překazili. Právě jim slouží protiruské sankce. Aby Rusko nemohlo vydělávat peníze, aby si na svůj provoz muselo začít více půjčovat a zadlužilo se. U koho? No přece zase u židů. Dokud budou na Rusko uvalené sankce, bude si muset Moskva půjčovat peníze u židů a zadlužovat se. A i když Vladimir Putin dělá všechno proto, aby státní dluh byl co nejmenší, půjčování na provoz státního rozpočtu zastavit nepůjde, dokud budou sankce proti Rusku v platnosti. A protože americký kongres ovládaný židy sebral americkému prezidentovi právo na rušení sankcí proti Rusku, tak si sami dejte dohromady tuto židovskou mozaiku, jak do sebe hezky zapadá.

Běloši si sami strhli sochu konfederačního vojáka a černoch si na ní stoupne jako vítěz? Chápete už, co znamená pojem “autogenocida bílého muže?”

Země světa, které nedluží židům, jsou všechny na černém seznamu s nálepkou zemí, které podporují terorismus. Rusku také chtěli tuto nálepku nalepit, aby to bylo komplet, ale trik a inscenace se sestřelením letu MH17 nad Ukrajinou nevyšel, nálepku se Rusku nepodařilo nalepit. A tak alespoň židy ovládaná WADA, antidopingová asociace, zakázala ruským atletům sportovat na globalistických sportovních akcích, které ovládají sionistické globalizační struktury. Je to odplata za to, že nevyšel plán s letem MH17. Rusko nejde vykreslit jako teroristický stát, a tak z něho udělali alespoň stát, kde se sportovcům dává doping. Pokud jde o Severní Koreu, minulý týden se objevila zpráva v ruských médiích, že HDP KLDR raketově roste. Jak je to možné? Vždyť západní média tvrdí, že tam lidé na ulicích umírají hlady? Chápete už tedy, podle čeho se dnes uděluje nálepka teroristy? Chápete, proč neoconi v USA chtějí najednou tak moc a rychle zaútočit na KLDR? Když nedlužíš židům, půjdou ti po krku! Půjdou po krku státu, tvojí zemi, firmě, rodinám, jednotlivcům. Když nedlužíte, nikdo vás neovládá, představujete hrozbu pro židy na všech úrovních společnosti, státu, civilizace.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
gabreta
Návštěvník

A Pavlík Morozov Nowotny jim dělal poraděnkacomment image

Shango
Návštěvník

To byly revolucionarky,ze? Tluste zrzave odporne sasanky paktujici se s negrama.Klasika.Hnus k zbliti.

Shango
Návštěvník

Ted jeste vyrabovat i vojenske hrbitovy tech nespravnych stran kolem Zemekoule a ta luza bude spokojena.Nikdy bych nerekl,ze lidstvo opet propadne takove dekadenci a tmarstvi.

Micanut
Návštěvník

A to pod zasterkou sofistikace! Chytre vymyslene…

gonoss
Návštěvník

Na konci každého problému najdeš zakukleného žida! Víte kdo to řekl a už víte i proč z něho židák dělá blázna? Už to snad došlo všem!
A proč? Zdroje se tenčí. Bílá rasa je činorodá, umí řešit problémy, stojí za sebemenším pokrokem lidstva…a i za spotřebováváním zdrojů, které židák hodlá uzmout pouze pro sebe! Negerská, šikmooká a muslimská zvěř nepředstavuje problém. To nejsou lidé, pouze tak vypadají.
Největším problémem židáků je bílý muž, nežid. Proto se děje co se děje.

Kari
Návštěvník
Zighartice
Návštěvník

USA nemůže napadnout Sýrii, protože jsou tam Rusáci a byla by z toho jaderná válka. Ukrajina dtto. Čína dtto. Pobaltí dtto. Vlastně je ten Šílený pes docela bezmocný. Nemůže ani poslat do KLDR 50 000 vojáků, protože tolik volných vojáků Amerika nemá – museli by násilně povolávat brance. Mají sice obří armádu, ale také mnoho set základen po celém světě, mimoto na každého vojáka v boji potřebují dalších 10 v logistice, na základnách a v zázemí. Což je finančně neudržitelné. A 70% lidí v ozbrojených silách je tam kvůli tomu, že dostanou možnost zadarmo vystudovat a mají s celou rodinou zdravotní pojištění, což jsou věci, na které by jinak sociálně, nadáním a pílí nedosáhli – nejsou tam, aby padli za USA 1% bohatší. To samé se týká Národní gardy. V případě války dají výpověď a když to nepůjde, jejich ochota k boji bude nulová.

Ono bojovat proti negramotným kozomrdům s kalachy je něco jiného, než s Rusáky – ti mají velmi špatnou pověst a jsou ozbrojní i jinak než jen obyčejnými puškami. Navíc v protipovstaleckých válkách umírají nebo utrpí doživotní zranění z valné většiny jen obyčejní vojáci, obvykle černoši a latinos, kteří by stejně zemřeli někde na ulici ve válce gangů nebo na heroin, takže to nikomu nevadí. Pro vyšší poddůstojníky a důstojníky od poručíka výše je šance na smrt v boji minimální, mnohem více ztrát mají Amíci díky nakaženým děvkám, drogám, chlastu a dopravním nehodám, případně sebevraždám. Ale ve skutečné válce je plno padlých důstojníků a specialistů, původem ze střední třídy, což je úplně jiná záležitost. Plus je plno dalších faktorů, kvůli kterým USA do války s Ruskem ani Čínou jít nemohou, i kdyby výrazně chtěly. Třeba stav jejich pozemní výzbroje a výcviku. Nebo situace v letectvu, námořnictvu a maríně v souvislosti s krachem zbrojních projektů, především F-35. Příliš si zvykli snadno „vyhrávat“ (i když žádnou válku za posledních 70 let nevyhráli), nejsou připraveni na ztráty v boji s rovnoceným protivníkem.

Když se zhodnotí Trumpovy dosavadní kroky, neudělal nic výjimečného, co by nedělal každý jiný prezident, srovnání s Hitlery raději pominu. Trump sice pod falešnou záminkou vystřelil pár desítek raketek, ale předem to ohlásil a škody byly tak nízké, že to byla docela blamáž, což žumpě naštěstí ani moc nedošlo. Jistě spáchá ještě mnohé další věci, jistě ještě mnohem horší. Přesto je dále pro USA a vlastně pro celý svět jeho výhra ve volbách nadějí, že nutná transformace USA a krachujícího západního systému proběhne co nejméně krvavě.

Najednou se k němu všichni dosavadní nekritičtí podporovatelé zcela otáčejí zády, asi si popletli prezidenta USA s Matkou Terezou. Přitom USA jsou zločinecká válečná nacistická amorální nenasytná všežravá supervelmoc, používající pro své cíle státní terorismus, vraždy, válečné zločiny, naprostou ignoranci práva, hrozby, vydírání, převraty, invaze, vykrádání světa, … prostě všechna svinstva, která člověka mohou napadnout. Takže jejich prezident vskutku není a nemůže být Matka Tereza (pomíjím, kdo skutečně byla a jak se chovala Matka Tereza, beru jen její světlý mediální obraz). Komu tohle není předem jasné, neměl by se pokoušet psát žádné „analýzy“, možná tak „anal lízy“. Typicky je příkladem tohoto jevu třeba bloger „The Saker“, co z toho poslední dobou leze, je směšné až smutné. Nebo Paul Craig Roberts, ale ten byl vždy poněkud přepjatý.

Carlos IV
Návštěvník

Dochazi na ma slova. A diky panu VK ze jmenuje veci tak jak jsou. Vcetne toho maleho z (sorry – s hackem) u “zidu”. Dokud lide nepochopi, ze “zide”, kteri zaplatili Hitlerovu valecnou masinerii nejsou geneticky stejni se Zidy, kteri povetsinou skoncili – spolu se Slovany – v koncentracich, tak se bude historie opakovat porad dokola. Nejdriv se to ovsem museji dozvedet – a tohle je jedna z cest.

Michael
Návštěvník

Sorosová 5. kolona v ČR:
http://osf.cz/cs/kdo-jsme/lide-v-osf/

Kari
Návštěvník

http://forum24.cz/lidi-nenechte-se-oblbnout-babisem-martin-jaros-napsal-drsne-vysvetleni-situace/
jeste mimo tema. To stoji za to si to precist ☺
JInak. Ta Amerika je ale trapna, ze? Ehm.😀

Micanut
Návštěvník

Opet, a musime to opakovat do zblbnuti, je lidi potreba odnaucit materialismu, zavist jednoho k druhemu. “Hamty hamty, at se mam lip nez tamty” vede k zadluzeni a znova k otroctvi, v tomto pripade sice take nedobrovolne, ale dobrovolne provedenemu s myslenkou “vzdyt Marena vodvedle si taky pucila, a Beda pod nama taky, tak proc bych ja nemohl, ne?”

Jeden z obrovskych problemu je fiat mena. V podstate je pro kazdeho z nas nehospodarne setrit, protoze fiat meny rapidne klesaji na hodnote, ktera stejne neni podlozena nicim jinym nez v duveru, kdy nekdo jiny bude akceptovat ten car bavlny za hodnoty, kterou si myslime, ze ma.

V dobe, kdy penize byly podlozena intristickou hodnotou zlata, meli smysl setrit. Bankovka s urcitou vytisknutou hodnotou mela tu samou hodnoty i za deset, dvacet let, a tudiz melo vyznam setrit, protoze ceny zbozi byly Tim padem take stale.
Vemte si, ze dolar mel temer 150 let stejnou hodnoty. Za jednu unci zlata jste zaplatili kolem 22.5 dolaru jak v roce 1760, tak i v roce 1890. Takze setreni SE naprosto vyplatilo, a kapitalismus v teto forme pracovali velmi dobre.

OD roku 1913 do dneska vsak dolar ztratil pres 96% sve hodnoty. Nejvetsi pripad “hodnoty” dolaru nastal od exekutivniho prikazu Nixona o odpoutani dolaru od zlata.
Dnesni hodnota zlata by mela byt ve srovnani s dolarem vyssi, nez relativne je, ale protoze hodnota zlata je nemenna, vsechny produkty SE stale ocenuji zhruba podle hodnoty zlata a pak jsou precedent na “hodnotu” te ci one meny.
Olej dnes stoji uplne stejne, jako pred sto lety, auta take, jidlo take – kdyz se budeme ridit syriktne zlatem a jeho hodnotou, coz spolecnosti urcujici cenu svych produkty stejne delaji.
To jen my toho zlata vydelame mene a mene kvuli stale se zmensujici hodnote meny, a nas realny plat se raketove smrstuje. A s nim samozrejme I nase kupni sila.
Pomoci inflace dochazi k transferu bohatstvi z jednech rukou do druhych.

Jak tohle zmenit, je umysl RUSKA a Ciny odpoutat SE OD dolaru jako rezervni meny. Pred nimi to zkusili Kadafi, Hussein, Mubarak, a nedopadli prave zavidenihodne. Doufejme, ze se tak nestane v pripade techto dvou zemi

Marci
Návštěvník

Bože, to bych nečekala, že po 100 letech, bude revoluce v Americe. A zase jako stádo, všechno ničit a bořit…….hlavně že toho ti mladí už tolik vybudovali…..je to děsivé…..

charon
Návštěvník

Vybrané Ovečky uverili že sú nadradený ostatným, ale v skutočnosti sa len prebere plevel kto kde s kým a podla toho bubú aj likvidovaný.

wpDiscuz