VIDEO: V USA se schyluje k revoluci, v Oregonu vypuklo ozbrojené povstání!...

VIDEO: V USA se schyluje k revoluci, v Oregonu vypuklo ozbrojené povstání! Operace Jade Helm byla jasnou přípravou na tuto situaci. Bude se opakovat Waco masakr? [CZ Titulky]

VIDEO: V USA se schyluje k revoluci, v Oregonu vypuklo ozbrojené povstání! Operace Jade Helm byla jasnou přípravou na tuto situaci. Bude se opakovat Waco masakr? [CZ Titulky]

Nový rok nezačal v USA vesele. V Oregonu vypuklo ozbrojené povstání proti federální vládě. Přibližně 150 ozbrojenců okupuje federální budovu ve Federal Land at National Wildlife Refuge ve městě Burns v Oregonu. Celá krize vypukla kvůli soudnímu bezpráví a letitým sporům o pozemky, které si federální vláda v Oregonu přivlastňuje na základě půdního zákona na ochranu přírody i v takových situacích, kdy nejde o ochranu přírody, ale o zájmy businessmenů a lobbistů z Washingtonu. Ozbrojené povstání vypuklo ale z jiného důvodu. Dva farmáři likvidovali ohněm náletové plochy z neudržovaných federálních pozemků, ze kterých jim na jejich pole vítr zanášel plevel a bodláčí.

militia.jpg
Víte, co odděluje svobodu země od tyranie? Zbraně v rukách občanů!

Farmáři provedli kontrolovaný výpal federálních pozemků, ovšem federální vláda je obvinila ze žhářství. Místní soudce státu Oregon je nejprve odsoudil k několikaměsíčnímu trestu odnětí svobody. Když si ale svůj trest odseděli, zasáhl federální soudce, kterému se trest nezdál dostatečný a vynesl další rozsudek s tím, že další trest si oba odsedí ve federální věznici v Kalifornii ve věznici Terminal Island. To vyvolalo v Oregonu pozdvižení a ozbrojené povstání, protože za jeden již odseděný trest nesmí být udělen další. Jde o odepření práva na spravedlivý proces.

Jenže federální soudce námitku zamítl, protože oba dva farmáře odsoudil podle protiteroristického zákona, který nemá pojistku práva na spravedlivý proces, podle něho může být totiž člověk odsuzován znovu a znovu, pořád dokola, za pořád jeden a tentýž trestný čin. Stejný zákon funguje i v Norsku a podle něho byl odsouzen Anders Breivik k 20 letům. Poté, co si trest odsedí, ho může norský soud znovu odsoudit, na dalších 20 let. A tak pořád dokola. Není bez zajímavosti, že stejně mohou prodlužovat tresty a opakovat staronové rozsudky i britské soudy, ovšem pouze s požehnáním královny, ale přistupuje se k tomu jen výjimečně. Takže, jakápak vyspělá demokracie, když jde jen o její „demo“ verzi, to znamená ořezanou verzi demokracie. Taková ta demokracie „vocuď pocuď…“

160103133315-oregon-ranchers-take-over-wildlife-building-00034027-exlarge-169.jpg
Režimní CNN informuje o události v Oregonu jako o „útoku“…

Trpělivost v USA se zločinnou Obamovo loutkovou vládou přetekla a tátové od rodin vzali do ruky zbraně, vyšli v Oregonu do ulic a obsadili federální budovu správní budovy federálních pozemků v Oregonu. Vyzývají všechny patrioty z Ameriky, aby si přivezli zbraně, munici a připojili se k nim k ozbrojenému odporu. Chtějí osvobodit území a pozemky, které nyní vlastní v Oregonu federální vláda, vláda vyslala do Oregonu FBI, její zástupci mají s milicemi teď vyjednávat.

Situace může skončit i ozbrojeným útokem armády proti milici a může dojít k masakru podobně jako ve Waco v Texasu v roce 1993. Nedávné celostátní cvičení Jade Helm v USA bylo právě přípravou ozbrojených sil USA na vypuknutí revoluce a občanské války v USA. Odpor vůči federální vládě by se ve všech 50 státech USA dal doslova krájet. Z USA za poslední rok emigrovalo do Ruské federace už 2,419 Američanů, většina z nich jsou obchodníci a podnikatelé, kteří již měli vybudované kontakty v Rusku, včetně obchodních vztahů. To je ovšem nic ve srovnání se 72,000 Američany, kteří požádali o trvalý pobyt v EU jen za rok 2015. Jde o lékaře, právníky, doktory, učitele, inženýry. Nejvíce Američanů emigruje do Francie a Německa. Refugees from USA, welcome?

Není divu, v USA je už 106 miliónů Američanů na potravinových dávkách, ale nikoliv ve stavu nezaměstnaných. To je tragédie. Znamená to, že Američané, i když pracují, nestačí jim výdělek na to, aby dosáhli na nezbytné minimum, a proto žádají navíc o welfare dávky. Samozřejmě, že potravinová podpora se netýká jen dospělých, ale i dětí. Každopádně, Obamova vláda zcela logicky usiluje v USA o omezení držení zbraní, protože tento případ z Oregonu jasně ukazuje, že když tyranie v podobě zvlčilé federální soudní moci začne odpírat občanům právo na spravedlivý proces, je zbraň v rukách muže (a klidně i ženy) jedinou obranou.

-VK-

Šéfredaktor AE News

image_pdfimage_print

Komentáře čtenářů

28 Komentářů o "VIDEO: V USA se schyluje k revoluci, v Oregonu vypuklo ozbrojené povstání! Operace Jade Helm byla jasnou přípravou na tuto situaci. Bude se opakovat Waco masakr? [CZ Titulky]"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře se znaky sadismu nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti nebo výhrůžky nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. Příspěvky nesplňující tuto základní podmínku slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Všechny komentáře se zobrazují se zpožděním z důvodů načítání našich webových stránek z proxy-cache Cloudflare, která se synchronizuje s našim serverem pouze 1x za 30 až 120 minut (podle typu browseru a nastavení pragma cache, resp. cache-control). Odeslaný komentář se tudíž zobrazí pouze vám v prohlížeči a pouze jednou. Po znovunačtení stránky komentář dočasně zmizí a objeví se znovu natrvalo až po synchronizaci proxy-cache. Děkujeme za pochopení.

Upozornit na
avatar
5000
Veronika
Návštěvník

To je to, na co upozorňuje i David Icke, že federální vláda USA postupně zabírá věškerou zemědělskou půdu pod různými záminkami, včetně vypalování a zaplavování půdy zemědělcům. Důvodem je znemožnit jednotlivcům jakékoliv pěstování a chov, neboli soběstačnost v produkci potravin. Cílem NWO je kontrola vlády nad konzumací veškerých potravin, samozřejmě GMO a jinak upravených nezdravých potravin, které vyvolají ještě větší epidemii civilizačních chorob, nemluvě o závislost občanů na korporacích, které potraviny dodávají. A kdo bude neposlušný, nedostane najíst.:(

Murkoslav
Návštěvník

Som dnes nahodou pozeral mainstreamove televizne noviny. A bol tam sudruh Obama ako mal prejav ohladom sprisnenia kontroly zbrani. Normalne spravil dramaticku pomlku a tvaril sa ze vyronil slzu. Aj ebenovou rucickou si oko posmatral. Melodramatik jeden… No des. Iste som naplasil mojich susedov, ked som sa pri tom brutalne nahlas rehotal.

Pavel
Návštěvník

Vzpoura v USA je už naplánována. Jen to někdo popostrčil aby ty zemědělce skutečně naštval. GP chce zlikvidovat ameriku tak jako tak a jde mu jen o to, aby vzniklo co nejvíce podobných konfliktů.

Je to smutné, že ti zemědělci ani netuší jak špinavou hru s nimi politici hrají a jak je rádi obětují.

žitník
Návštěvník

a tady se mluvilo o nějakých patriotech z čech! 😀 Tady není ani jeden.Respektive Pravý-Nefalšovaní Patrioti tu jsou,ale nikdo je fakticky nezná.Ti patrioti nemají čas na vysedávání u PC a neustálýmu žvanění!Patriotismus je to, co předvedly v Oregonu. Patriotismus je to, co musely udělat Syrští občané – Ti jsou skutečnými hrdiny.. A teď moje hypotéza k našim Patriotům. : Tady se totiž člověk, jenž zaregistroval na československý patrioty-byl automaticky dán na seznam lidí, kteří mohou být eventuálně škodní režimu,kterej tu panuje a tím vystavily obrovskému nebezpečí jak sebe , tak i své rodiny. Bůhví, kolik z nich dělalo -dělá pro vládu těch, co ná sem sunou “běžence“. Protože pokud se o nich vědí na netu, tak si je už dávno zajisdtila rozvědka a kontrarozvědka. Taková organizace nikdy vneudělá vůbec nic pro náš lid. A dost možná vznikly jen za jediným účelem, aby se tak stát zajistil proti lidem “patriotického“ smýšlení. Tak třeba mě nelze přes net vyhledat. A jakýkoliv příspěvky pokaždý odesílám z jinýho serveru. Nikdy né z domu. Tady už to mělo být dávno. Ale lidi sou posraný až za ušima,Páč tady záleží každýmu jen na sobě samém.Není ani schopen přemýšlet tak sáhle, že si bude plně uvědomovovat, že někde támhle kousíček od našich domovů můžou dostat signál buňky těch hajzlů z afriky a středního východu-naše vláda dá pokyn šéfíkům buňek-šéfíci buněk zformují akce , tak, jak to DAEŠ ukázal na desítkách míst.Doufám že lidi chápete, že DAEŠ je vládní nástroj proti nám lidem!! Oni nás zde mají začistit. Tady situace tak špatná, že to může přijít kdykoliv.A přesto zde vlády trpíme ať tam dělají cokoli a ať to znamená cokoli.Jinej dojem mi situace bohužel nevytváří. A vzpomeňte si na Rusko.Putin jasně řekl, že hodlá pomoci státům, jenž se vzepřou.Ale musí to začít sami a ukázat tak vůli-ukázat tak zájem o změnu. Cože? Sem moc radikální?? No promiňte-vláda je agresivní od svýho vniku.Což nikomu nevadí jinde než na netu.Obama dal signál lidem.Aby vyšly do ulic a jednaly. Sice nepřímo-ale lidi nejsou dementi a pochopily to! Tady u nás se taky jedná o zákoně o omezení vlastnictví zbraní-což je signál k tomu, aby “patrioti“ činily.Že teď je ten čas. Né že by to patrioti nepochopily. Oni žádní zde nejsou.Když jo, tak jsou to ti neoficiální lidé-kteří chápou, že přece nepovedou něco rok veřejně a pak nepůjdou do akce. Můžu vám říct, že nevěřím už ani jednomu z webů.Počítejte sami-čr je o polovinu chudší než jakýkoliv jiný stát EU.Co na to patrioti? Nic.Vláda odstraňuje konkurenci, jež chápe situaci.Co na to patrioti? Nic.

veteranb
Návštěvník

S obsahem lze ve většině souhlasit. Ale, vy patriote, ta čeština, to je děs. Ve slovesech „jednaly, pochopily, vyšly“ atd. když už neumíte rozlišovat rody, tak pište měkké i. Budete mít minimálně o 80% hrubek méně.

minoltista.ca
Návštěvník

A je to tady! Obama se chysta obejit kongres. aby jeste stihl prosadit „svuj“ plan na kontrolu strelnych zbrani v USA. To vse smrdi zamernou provokaci k soucasné ozbrojené akci v Oregonu!

https://ca.news.yahoo.com/gun-measures-obama-kicks-off-final-white-house-204628710.html

Administrator
Admin

Obama dostal od páníčků (NWO Globalists) jasný rozkaz před koncem svého volebního období. V listopadu tento rok jsou v USA prezidentské volby a Bombama se bude snažit většinu svých cílů a slibů prosadit přes exekutivní prezidentské dekrety, které nemusí zůstat dlouho v platnosti, v závislosti na tom, jak bude vypadat složení Kongresu po doplňovacích volbách v listopadu, které proběhnou souběžně s prezidentskými, a také podle toho, kdo bude zvolen v listopadu novým prezidentem. Donald Trump chce např. zrušit většinu omezení týkajících se zbraní. Hillary Clinton by je naopak zase nejraději kompletně zakázala.

minoltista.ca
Návštěvník

Obama je v casové tisni …o tom neni pochyb. Prave proto si myslim, ze „nepochopitelné“ navrseni trestu dvoum farmarum federalnim soudcem prislo na objednavku z Bilého Domu. Ja v tom citim zamernou provokaci, ktera mela odstartovat ozbrojenou akci rozlobenych farmaru.

wpDiscuz