VIDEO: Trumpovi se ztratila letadlová loď, která měla mířit ke KLDR. Rusko...

VIDEO: Trumpovi se ztratila letadlová loď, která měla mířit ke KLDR. Rusko posílá k Aljašce bombardéry a na hranice s KLDR tanky a transportéry. Řinčení zbraní, tasené meče a štíty, válečné bubny, symboly a Peking s Moskvou v nejvyšším stupni pohotovosti. Co se proboha děje? [CZ Titulky]

VIDEO: Trumpovi se ztratila letadlová loď, která měla mířit ke KLDR. Rusko posílá k Aljašce bombardéry a na hranice s KLDR tanky a transportéry. Řinčení zbraní, tasené meče a štíty, válečné bubny, symboly a Peking s Moskvou v nejvyšším stupni pohotovosti. Co se proboha děje? [CZ Titulky]

Na Donalda Trumpa se v poslední době provaluje čím dál tím více informací, které ukazují, že z původních plánů, které měly radikálně změnit americkou zahraniční politiku, nezůstalo zhola nic. Poslední informace ze včerejšího dne odhalila, že celá kauza s vyslanou americkou letadlovou lodí Carl Vinson ke břehům KLDR je vlastně jenom mediální fraška, která neměla za úkol vyděsit Kima, ale zesměšnit Donalda. A vyděsit generály ve světě [1]. Celé divadlo totiž prasklo ve chvíli, kdy australské rybářské lodě potvrdily, že celá bojová skupina letadlové lodě a doprovodných plavidel ve skutečnosti pluje opačným směrem do Indického oceánu. Námořní velení v USA sice vydalo prohlášení, že letadlová loď nejprve chtěla dokončit plánované cvičení s australskými válečnými loděmi, ale podle posledních informací se skupina lodí Carl Vinson nyní vrací do západního Pacifiku, nikoliv do blízkosti KLDR.

Donald Trump nemá americké válečné lodě pod kontrolou, ani ty, o kterých mluví v televizi, že je na svůj rozkaz někam poslal.

K čemu došlo? Tak jednoznačně se ukazuje, že schůzka minulý týden mezi Sergejem Lavrovem a Rexem Tillersonem měla svoji váhu a Pentagon raději zařadil zpátečku ve vztahu ke KLDR. Zdálo by se na první pohled. Ale pozor, to není všechno a nemusí to být tento důvod. Včera se totiž objevily fotografie z ruského dálného východu, kde jsou zachyceny vlaky naložené ruskou vojenskou technikou, která míří na hranici Ruska se Severní Koreou [2]. Už minulý týden rozmístila Čína na hranici s KLDR podle informací 150,000 vojáků a Rusko tak opakuje stejný postup. Stejně tak včera přišla zpráva, že v těsné blízkosti Aljašky musela vzlétnout americká bojová letadla F-22, a to dvakrát po sobě, aby vyprovodila ruské strategické bombardéry [3], které se u hranic Aljašky naposledy objevily koncem 80. let minulého století. Pouhý týden po vrcholné schůzce Lavrova s Tillersonem v Moskvě tak mezinárodní situace eskaluje, Rusko hrozí zbraněmi, nasunuje techniku k hranicím KLDR a Trump neví, kde se mu potuluje útočná skupina lodí v Pacifiku. Jde se do války, zaznívá na americké alternativě. Otázkou je kdy a kde.

Vzkaz do světa, že Trump neovládá americkou armádu

Trump přišel úplně o všechno. Zejména ale o důstojnost. Generálové v Pentagonu a americký vojensko-průmyslový komplex se rozhodli, že si znovu zaválčí, ale Trumpa k tomu nepotřebují. Na celou věc se dá dívat tímto jednoduchým pohledem. Trump oznámí celému světu, že na svůj rozkaz vysílá skupinu lodí ke KLDR, ale o týden a něco později se ukáže, že celá skupina lodí nikdy ke KLDR neplula. Co se stane? Dojde ke dvěma věcem. Na mainstreamu z toho budou mít odpůrci Donalda Trumpa legraci, že prezident neví, kde má lodě a kam mu plují. Ale druhá věc je horší. Generální štáby v Moskvě a v Pekingu dostanou do ruky jednoznačný důkaz, že Donald Trump je loutka a že neovládá americkou armádu! Je to symbol, vzkaz. A co následuje? Zděšení, obavy a protiopatření.

Je velmi pravděpodobné, že čínské a ruské vojenské kruhy věděly už minulý týden, že americká letadlovka nepluje tam, kam by měla a že Donald Trump nekontroluje americké ozbrojené svazy. Najednou to do sebe celé zapadá jako skládačka. Proto Čína nasunula na hranici KLDR přes 150 tisíc vojáků, proto teď Rusko nasunuje zbraně na tu samou hranici, proto dal Kreml příkaz k hlídkovým letům k Aljašce, protože generálové v Rusku a Číně už ví, že Pentagon se Trumpovi utrhl ze řetězu. Naprosto neuvěřitelné a tajné jednání minulý týden mezi Tillersonem a Putinem v Moskvě bylo podle všeho jenom o oťukávání a zjišťování odhodlání jedné a druhé strany. Ovšem odhalení faktu, že útočná skupina lodí Carl Vinson operuje podle zcela jiných příkazů a hlavně rozkazů, než o kterých mluví americký prezident na veřejnosti jako vrchní velitel amerických ozbrojených sil v televizi, vzbuzuje v nejvyšší generalitě ruské a čínské armády doslova zděšení. Armáda USA prostě neposlouchá rozkazy vrchního velitele Trumpa.

Kdo vlastně řídí americkou armádu?

Jde totiž o klasická herní pravidla. Pokud ruská generalita neví, jestli Trump kontroluje americké ozbrojené síly, tak logicky přijde druhá otázka, kdo je kontroluje místo Trumpa? A v nejasné struktuře neconů a jestřábů ve Washingtonu to není jasné ani čínským generálům. My na alternativě víme, že v Trumpově administrativě je hlavním zástupcem jestřábů z Pentagonu Trumpův bezpečnostní poradce Herbert R. McMaster. Ovšem on nebude a rozhodně není jediný, kdo by řídil americké ozbrojené síly.  Jak velká je skupina generálů v Pentagonu, kteří už od dob Baracka Obamy nepodléhají příkazům prezidenta,  to je otázka, která děsí nejenom ruské a čínské generály. Ty největší obavy mají totiž alianční partneři v NATO. Tady se musíme podívat na souvislosti a symboly, o kterých pojednává i video na začátku tohoto článku.

Mike Pence vykreslil Trumpa jako rytíře na bílém koni s mečem.

Americký viceprezident Mike Pence totiž použil příměr, že pod vedením Donalda Trumpa mají USA štíty ve střehu a vytasené meče spravedlnosti a Trumpa přirovnal k rytíři na bílém koni, který přináší rozhodující boj se silami temnot. Je to právě Pence, který představuje v Trumpově vládě zástupce amerického zbrojního komplexu, ale úloha Herberta R. McMastera se zdá duplicitní k Pencovi, ale není tomu tak. Úloha Mikea Pence je zajišťovat v Trumpově vládě protiruskou politiku, kterou prosazují neocons ve Washingtonu a s čímž souvisí i podpora americké armádě. Logicky. Jenže Herbert R. McMaster zastupuje přímo generály Pentagonu a to je vyšší level, vyšší liga. Pence je jako staniční sestra, zatímco McMaster je primář oddělení, obrazně řečeno. Je to on, kdo dává rozkazy a může je kdykoliv změnit, aniž by Trumpa informoval.

Všechny armády jsou v pohotovosti, svět je na pokraji III. sv. války?

Mám důvod se obávat, že provalení informace o tom, že Trump neví, kde má lodě, bylo přímo účelově zinscenované Pentagonem, protože to pomůže vyvolat pohyby vojenských těles nepřítele, Ruska a Číny. Generálové vědí, co se stane, když do médií unikne zpráva, že americký prezident neovládá armádu, když mluvil o směru plavby letadlové lodi ke KLDR, které dal podle svých slov rozkaz, ale ta loď nikdy svůj směr přitom nezměnila. Chaos a zděšení, jaké to vyvolá v generálních štábech armád NATO, tedy nejen v ruském nebo čínském, je naprosto předvídatelné. Kalkulus tohoto kroku vede k nervozitě a Pentagon ví, že Rusko začne mobilizovat zdroje, začne posílat vojska na hranice KLDR, začne vysílat strategické bombardéry k hlídkování ke břehům USA a to přesně generálové v Pentagonu potřebují, protože v kongresu potom řeknou, že USA jsou v ohrožení a je potřeba zbrojit, zbrojit, zbrojit a zbrojit, protože Rusové už jdou! A Číňané za nimi.

F-22 Raptor eskortuje ruský bombardér TU-95 z prostoru v blízkosti Aljašky.

Jestli něco v USA spolehlivě děsí běžné Američany podobně, jako je ruská invaze do USA, tak jsou to Číňané a vize jejich invaze do země, především přes Aljašku. Obrovským zděšením je potom i taková drobnost, kdy Trump několik hodin po vystřelení 59 raket na Sýrii řekne v živém vystoupení na americké televizi, že právě nařídil vystřelit 59 raket na… Irák. Moderátorka ho opraví a Trump se následně také opraví a řekne, že rakety míří do Sýrie. Někomu to může připadat jako přeřeknutí, ale pokud jste prezident USA a nepamatujete si informaci starou pár hodin, kam jste dal rozkazem poslat rakety, potom to vyšle do světa takový děsivý vzkaz a signál, že to doslova nemá obdoby. Mnoha lidem vyvstane vzpomínka na G. W. Bushe, který zeměpisnými chybami byl doslova proslulý, ale v případě Trumpa, který je velmi světově zcestovalý, je to něco úděsného.

Trumpa už nikdo z jeho voličů v podstatě nepoznává

Host televize RT ve videu dobře poznamenává, že to úplně vypadá, jako kdyby Donald Trump byl herec a četl špatně scénář, který navíc ještě vůbec není jeho. Americký vojensko-průmyslový komplex tak má v Donaldu Trumpovi doslova loutku, která sama ale neovládá vůbec nic. A americké ozbrojené síly už vůbec ne. Tahle signalizace z Bílého domu sama o sobě je velmi nebezpečná. Ale reakce Moskvy je o to děsivější. Rusko neví, kdo teď Pentagon ovládá. Barack Obama to nebyl v době své vlády. Donald Trump to také teď není. Rusko nemá na výběr, musí počítat se vším, i s invazí amerických vojsk do KLDR z jihu, kam se přesouvají američtí vojáci ze základen z USA. Prý jenom posilují připravenost Jižní Koreje a amerických vojsk v zemi před případnou agresí ze severu.

Rex Tillerson naproti Sergeji Lavrovovi v Moskvě. Nic dobrého z výrazu amerického ministra zahraničí vyčíst nelze.

Rusko tak reaguje posíláním tanků a vojáků na hranice s KLDR, vyslání strategických bombardérů do těsné blízkosti amerického vzdušného prostoru Aljašky, to všechno ukazuje na mohutné napínání svalů ruské armády, která tímto vysílá vzkaz, ale ne Trumpovi, nýbrž americkým generálům. Bohužel, bohužel a znovu bohužel, potvrzuje se, před čím jsem varoval vloni na podzim. Pokud nedojde k normalizaci vztahů mezi USA a Ruskem skrze spolupráci Donalda Trumpa a Vladimira Putina, povede to k válce. Trump není tím, kým měl být. Dohoda a přátelství s Ruskem, normalizace vztahů, spolupráce, to všechno vydrželo Trumpovi jen cca. 80 dnů po inauguraci. S příchodem Jareda Kushnera a své dcery Ivanky do Bílého domu došlo ke zlomu. Trump se změnil, znemožnil, zpronevěřil a v případě zmizelé a jinam plující letadlové lodě se i znemožnil.

O riziku vypuknutí III. sv. války, o mohutných manévrech dvou největších světových armád v reakci na ztrátu vojenské kontroly ze strany amerického prezidenta, o pohybech vojenských těles na Dálném východě, o souvislostech symbolů a vzkazů, o naprostém zvratu v chování Donalda Trumpa, o loutkovém postavení Obamovy a současné Trumpovy vlády a o dalších aktuálních tématech budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

*Titulky v úvodním videu na začátku článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Drak
Návštěvník

On někdy nějaký americký prezident řídil USA?

Jaris
Návštěvník

Samozrejme, ze neridil, Draku. Ameriku maji na voditku zidaci uz hodne dlouho a kdysi to potvrdil i A. Sharon. Jsou to prave zidaci, kteri rozdmychavaji a organizuji valky a nepokoje po celem svete. Jednou mi to potvrdil samotny zid, ktery doslova rekl: ” Kdyz budem potrebovat, vyvolame valku”. Rekl to s takovym nadrazenym klidem, jako by oznamil, ze si jde skocit na pivo. Jsem presvedcena, ze zivot na zemi bez zidu by byl daleko klidnejsi, pratelstejsi a svobodnejsi.

PAW
Návštěvník

To zase bude valka kdyz si ten vul ZATRUMPOVAL vsechny lode nekam do hajzlu.
Cim bude bojovat kdyz si Tomahawky uz vystrilel a nezbyly zadny…
A DEBIL V RODINE NEBYL ???
Ale byl ale to se nikde nerika…

weissbach
Návštěvník

Nebo by se dost rychle objevil někdo jiný.

NoName312
Návštěvník

Zde bych si dovolil pridat i svuj kratky komentar. Oporavdu myslite, ze Zide tahaji za nitky? Zide maji predem pripraveny scenar, ktery plni uz cca 2000 let, ten jim byl vytvoren a podle toho jednaji. Ten je pak operativne poupravovan ke kontretni situaci ve svete. Jak zde bylo nekolikrat spravne napsano, Zidovsky narod pro to byl pripravovan a to uz i pred prichodem do Egypta. Ale nejsou to oni, kdo opravdu ridi, kdo opravdu rozhoduje. Nakonec budou oni sami objetovani a cast z nich to jiz vi.

Jeste bych mohl dodat, ze Zide nejsou monolitni skupina, bylo to zde take rozebirano.

S pozdravem

jara
Návštěvník

Jaris má samozřejmě pravdu. To není o tom jestli si to myslí, to je prostě holý fakt, který se potvrzuje každý den. Na to není třeba žádné diskuze.

Jaris
Návštěvník

NoName312, nevim odkud se berou famy, ze zidaci byli pripravovani na urcity scenar cca 2000 let. Pro mne jsou smerodatne predevsim fakta a nikoliv mlhave hypotezy nemajici podklad. Zidi usiluji o svetovladu uz od biblickych casu a dovolim si rici, ze uspesne.
Dnes je presne videt, kdo za ty nitky taha, jelikoz vsechny dulezite posty – mezinarodni politiku, obchodni, financni, kulturni, atd., ovlada mezinarodni zid, ktery si mezi sebe pusti akorat takove lidi, kteri jim budou slouzit a sjejich programem souhlasit. Kdo je onen “tajemny” globalni prediktor? Skupina vlivnych a bohatych zidu. Samozrejme, ze zidi nejsou monolitni skupina lidi, ale jedno velmi dulezite maji spolecne, a to je Talmud. To je jejich alfa -omega, ktere je spojuje po celem svete.
A ze budou “obetovani”? Kdepak! To je totiz takova chaska, ktera parazituje na hostitelskych narodech tak dlouho az cise a trpelivost hospodare pretece a zenou zidy svinskym krokem. To se stalo behem jejich existence vice nez 100x! Jenze vyhod zida dverma, vrati se ti oknem zpet. Pravdepodobne se to bude opakovat, ale ze by slo o nejake obetovani, to zcela urcite ne. Jenom jim zase nekdo poradne vyprasi kozich za ty vsechny svinstva, co stacili zase natropit.

NoName312
Návštěvník

Zdravim Jaris,

ja zase nevim od kud se vedou famy ze za vsim je Zid 🙂
“Pro mne jsou smerodatne predevsim fakta a nikoliv mlhave hypotezy nemajici podklad.”
– Muzete tedy dokazat ze Zide stoji za vsim a ze kazdy kdo rozhoduje je bud Zid nebo clovek ovladany Zidy?

Ja nepopiram, ze tu mame agendu Tamlmudu a ze cast z naroda Zidu se ho snazi neustale plnit, ale odkud tato strategie a plan vznikl? Proto ten odkaz na 2000 letou agendu a “vychovu” – prectete si knihu s nazvem Bible a sam uvidite. Je tu – na aeronetu, take vyborny clanek od p.Pozorovalky ktery osvetluje tuto problematiku dosti detailne.

“Dnes je presne videt, kdo za ty nitky taha, jelikoz vsechny dulezite posty – mezinarodni politiku, obchodni, financni, kulturni, atd., ovlada mezinarodni zid, ktery si mezi sebe pusti akorat takove lidi, kteri jim budou slouzit a sjejich programem souhlasit. Kdo je onen „tajemny“ globalni prediktor? Skupina vlivnych a bohatych zidu.”
– Pokud tak mate rad fakta a dukazy misto mlhavych hypotez, muzete Vy dokazat ze GP je sdruzenych bohatych zidu snazicich se plnit jiz popisovanou strategii?

Pro me osobne tzv. GP nebo jakkoliv nazveme rizeni, nejsou Zide, ti jsou jen dalsi z nizsich vrstev a to jen cast z nich. A mate pravdu ze ruzne tajne spolky typu Zednaru atd., jsou dalsi radek pyramidy, ktera ale obvykle lezi pod tou Zidovskou a jsou jimi rizeny. Ale to je jen muj soukromy momentalni pohled, ktery jsem si zatim vytvoril ctenim, pozorovanim a uvazovanim, nic nemuzu potvrdit protoze nikoho osobne z techto lidi opravdu neznam a hmatatelny dukaz take nemam. Jsou to jen prenesene informace a uvahy.

S pozdravem
NoName312

zvědavá matka
Návštěvník

GP je ten, kdo ovládá védy/vědy/znalosti. Zkuste si položit otázku, kde je uloženo veškeré dosavadní poznání?

Jaris
Návštěvník

NoName, tady je pouze jedna drobnost,

http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Dobyti_sveta_Zidy.pdf

Samotny Trump je jejich vybrany predak, ktereho vyuziji jako stit pro sve zajmy. V Cechach je situace stejna. Hlavni pozice maji opet zidi. Babis, Rusnok, Stropnicky – nekale ksefty, nekale finance, zadna obrana. Stitem je zde Zeman, milovnik chazaru zrovnatak jako Trump. A tak bych mohla pokracovat, protoze je naprosto jasne, ze vse je infikovano zidovskymi zajmy.

Jaris
Návštěvník

Jeste bych chtela dodat, ze pokud mas na mysli duchovni svet, tak vladcem, ktery ovlada nasi planetu je podle Bible samotny Satan s padlymi andely a chazari jsou jeho hlavni spolupracovnici – vykonavatele nicitelskych planu.(Efesanum 6 : 11,12 a 1Jan 5:19)

tana
Návštěvník

Kdo řekl A, měl by dokončit abecedu. Svobodní zednáři řídí Ameriku, Svobodní zednáři zničili Rakousko Uhersko a tím ze stabilní střední Evropy udělali cupaninu a umožnili Hitlerovi spolknout jednu banánovou republiku za druhou.
Na konci 19.st. měli naši předci jedinou starost – postavit si Národní divadlo, “Národ sobě”.
Jak daleko jsme od těchto starostí my? Jakou stavby bychom sami sobě a svým dětem rádi postavili, a jaká je skutečnost? A co jsme vůbec schopni postavit sami, bez dotací z EU, aniž se na tom někdo přiživí? Rakousko Uhersko přidalo na stavbu ND 2/3 nákladů, po požáru vše financovala pojišťovna.

Jaris
Návštěvník

Omyl Tano! Za svobodnymi zednari hledej obycejneho zida. Ameriku ridi zidi. Hitlera financovali zidi. Rusko po VRSR padlo do rukou zidum. Trochu jim v plundrovani zabranil Stalin, coz mu nikdy neodpustili. Proto ihned po jeho smrti, doslova ze dne na den, se z nej stal nejhorsi zlorad, ktery trumfnul i samotneho Hitlera. Gorbacov(udajne zid), dokonal dilo zkazy. Sotva se Rusko postavilo jakztakz na nohy, uz tu byl dalsi zidovsky zmetek Chodorovsky( plus mnoho jinych) a myslim si, ze Putin udelal chybu, ze ho z vezeni propustil, protoze o nem jeste uslysime. A tak je to porad dokola. Naivnimu gojimovi se zzeli zubozeneho zida, poda mu pomocnou ruku a ten, jakmile ma pevnou pudu pod nohama, uz kuje dalsi pikle na nenavidene gojimstvo.

Zajimave je, ze Rakousko Uhersko pridalo 2/3 financi na ND v Praze. To jsem nevedela. A co postavime pristi generaci? To je ve hvezdach, Tano. Dulezite je, detem vstepovat starou ceskou kulturu jako dedictvi a ukazovat jim, ze multikulti nikdy pracovat pro spolecnost nebude a ze je to opet propagace zidu.

tana
Návštěvník

Svobodní zednáři vznikli na půdorysu předchozích tajných společností v 18. st. za účelem ovlivňování intelektuálů v Evropě a USA ve prospěch VB. Již na přelomu 19/20 st. to pochopili Svobodní zednáři v Německu a odřízli se od vedení VB a zřídili vlastní vedení, Geheime Deutchland. Od té doby je jim Angličané mstí vmanévrováváním do válek s Ruskem, vyčkáváním, až obě strany vykrvácí a potom “podrží” Rusko.
Židovské kruhy z toho mají prospěch, protože poskytují úvěry všem bojujícím stranám. Zároveň, díky své diaspoře, dělají vše proti spojenectví Ruska a Německa.

M.C.
Návštěvník

Já bych věděl co postavit – znovu zadrátovat a opevnit hranice, zřídit PS a (znovu)vybudovat celoplošnou protivzdušnou obranu státu.
Dále přistavět ještě dva těžké kriminály.
Z ruského internetu: Rozdíl mezi současnou vládou a vládou J.V.Stalina spočívá mj. v tom, že dnešní vláda vyčlenila na boj s korupcí 64 milionů rublů. Stalin by vyčlenil čtyři hřbitovy.

zvědavá matka
Návštěvník

Zrovna dnes jsem si vzpomněla na jednu píseň židovského umělce, která říká:
“…..first we take Manhattan, than we take Berlin…” 😉

M.C.
Návštěvník

Řídit, řídil, ale kudy má jet mu předříkával spolujezdec, jako v rallye.
Že je Trump bílým koněm americké armády bylo jasné už před volbami.
Armáda ho potřebuje, aby nebylo patrné, že de facto udělali vojenský převrat.

Armáda si dělá, co uzná za vhodné už pár let, viz. podzim 2013, kdy po šarádě s chemickými zbraněmi vykřikoval Obama, že se půjde do Sýrie a tehdejší náčelník genštábu generál Dempsey prohlásil, že se nikam nepůjde a nikam se nešlo. Později to pro Kongres a pro média vysvětlil, že by to bylo moc drahé – od kdy se americká armáda stará o to, kolik hajzpapíru operace stojí?

Přikláním se k názoru, že současné šachy mají za účel před národem a hloupější částí neokonzerv představit Trumpa jako válečníka.
Trochu to ve mě vzbuzuje naději – Obamu představili jako mírotvůrce a on celou dobu válčil a rozdrbal co se dalo, Trumpa představují jako válečníka, tak by to mohlo vést k urovnání.
Cca před měsícem si dali v Turecku sraz americký a ruský náčelník genštábu – Dunford a Gerasimov, tak se snad na něčem domluvili.
USA mohou hodit přes palubu Ukrajinu, tam nemají žádný životní zájem, ale nechat Rusy ovládnout rozhodující části Blízkého východu, to jim pod nos nepůjde.

.B.
Návštěvník

Psal jsem pod minulý článek, sem se to ale hodí víc – ba dokonce s článkem souvisí a díky němu získává zřejmě hrozivější rozměr:

Zajímavá zpráva
Podle Pentagonu schoval Assad všechny stíhačky na ruské základny. A hned v další větě „Izrael si myslí, že Assad má 3 tuny chemických zbraní“.
http://zpravy.idnes.cz/rusko-syrie-hmimim-latakija-basar-asad-dh3-/zahranicni.aspx?c=A170420_192327_zahranicni_aha

Čili, co nám to napovídá? Že se vrah (a možná i s chemickými zbraněmi( schovává za Rusy. Ti ho chrání a zcela určitě tak páchají válečný zločin.

Je tedy logické, že „svobodný“ svět musí halt zaútočit na ruské základny. Když vidím ty psychopaty jako McMaster, Trump a Tillerson, jsem si jist, že to je velmi žhavá možnost.
Snad jim v tom někdo zabrání – ale eliminace těch šílenců by byla mnohem přínosnější.

weissbach
Návštěvník

Legenda s chemickými zbraněmi a útokem na civilisty je neudržitelná.

.B.
Návštěvník

Ta byla neudržitelná od první vteřiny, ale Západ se jí dodnes drží jako hovno podrážky.

zvědavá matka
Návštěvník

Nemám nic proti židům, jako ani proti nikomu jinému, pokud neohrožuje a neutiskuje ostatní.
Ale fakta jsou fakta:
1. Bibi Netanjahu ve svém vystoupení v OSN v jednom projevu NĚKOLIKRÁT opakoval:
“…a nezapomeňte! MY MÁME AMERIKU!…”

2. Článek v Novinkách hrdě a nahlas hlásá:
“Izrael chce být morálním vzorem, zvažuje léčbu syrských dětí po chemickém útoku”
Při útoku bylo v úterý zasaženo město Chán Šajchún, kde zemřelo přes 80 lidí a kolem čtyř set bylo zraněno. Mezi oběťmi je podle posledních zpráv 27 dětí. Z provedených pitev vyplývá, že lidé byli vystaveni sarinu. Útok se připisuje syrské armádě. Ta to ale popírá.”, a také:
“Netanjahu chemický útok odsoudil a řekl, že podporuje odvetný krok USA. Americká armáda v pátek zaútočila střelami Tomahawk na syrskou základnu Šajrát, kde poničila letadla a infrastrukturu. Netanjahu prohlásil, že USA zaútočily z morálních důvodů.”
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/434666-izrael-chce-byt-moralnim-vzorem-zvazuje-lecbu-syrskych-deti-po-chemickem-utoku.html
A z “morálních důvodů nechybí obligátní mrtvé děti…
Podtrženo a sečteno :
Izrael/Sionisté řídí jak Trumpa, tak i celou Ameriku…

A kdyby ” morální vzor ” a “morální důvody” IZRAELE/ USA nestačily, pořád je ještě možnost “humanitárního bombardování” : Izrael už se ani moc neskrývá za US, a jedná samostatně – bombarduje Syrii:
https://cz.sputniknews.com/svet/201704215166793-izrael-letecke-udery-syrska-armada/
https://cz.sputniknews.com/svet/201704215166718-izrael-prihranicni-uzemi-syrie/

Odpověď Asada Izraeli po izraelských náletech na Syrii ( patrná šachistova škola..;-)):
„Sýrie žádá Radu bezpečnosti, aby přijala veškerá nutná opatření, aby potrestala Izrael a donutila ho zastavit agresi a podporování teroristů”, cituje žádost MZV syrská národní agentura SANA.
Izrael:
“Ministr obrany Izraele Avigdor Lieberman pohrozil Syrii zničením baterií PVO Sýrie, jestli budou znovu pálit po izraelských letadlech”. Jeho slova uvádí rozhlasová stanice Kol Israel.
( asi by podle Izraele se měla nechat Sýrie napadat izr. raketami, a ještě držet ústa…)
Odpověď Sýrie:
“Rusko je připraveno dodat Sýrii systémy PVO prioritně!”
A Asad upřesňuje, aby nebylo pochyb:
“Po vítězství Damašku nad teroristy američtí a turečtí vojáci „musí odejít ze Sýrie sami nebo budou vyhoštěni násilím“, řekl v interview pro Sputnik syrský prezident Bašár Asad.
“V této souvislosti Američané, stejně jako Turci a libovolní jiní okupanti musí odejít sami nebo budou vyhoštěni násilím”, řekl Asad.

Nakonec perlička: Turecko kupuje od Ruska systém S-400.
“S-400, který Ankara koupí od Ruska, nebude integrován do protiraketové obrany NATO”… 😉

raspberry
Návštěvník

Útokem v Sýrii Trump dokázal, že je NEZÁVISLÝ NA RUSKU.
Trumpa dokonce pochválila i Krvavá Madla Albrightová: „To, co udělal v Sýrii, bylo moc důležité. Ale také v Afghánistánu.” Dále řekla vystrašeně: “Nevíme, kam to jde. A já jsem z toho nervózní.“
Což je taky dobře, teď se začnou bát i neocons. 😀

M.C.
Návštěvník

Kvůli tomu se to možná celé dělalo – aby neocons dostali strach a přestali dělat vlny.
Jako když zlobivé děti, které dělají virvál něčím postrašíte, aby se zklidnily.

raspberry
Návštěvník

Ještě si doplňte, že tento týden dělá Mattis inspekční cestu po Středním Východě.
Ministr obrany Mattis ve středu v Saúdské Arábii obvinil Írán, že usiluje o destabilizaci regionu. „Budeme muset zabránit Íránu v destabilizaci další země a vytvořit tam milice po vzoru libanonského Hizballáhu,“ dodal Mattis k působení Íránu v Jemenu. Dnes v pátek je Mattis na státní návštěvě Izraele, aby diskutoval “Írán, Írán, Írán”, a v sobotu v Kataru, kde navštíví leteckou základnu Al-Udeid, ze které operuje šest amerických strategických bombardérů B-52H proti cílům ISIS v Iráku a Sýrii. V neděli dorazí na největší americkou vojenskou základnu v Africe, Camp Lemonnier v Džibuti, odkud se navádějí drony do Jemenu.
Sunnité ani šííté sice nesdílejí americké hodnoty, ale jejich spory slouží našim zájmům. Vlákáme je do sítí a budem dále pikliti.

albatros
Návštěvník

Zajímavý vědecký anti multi kulti článeček z mainstreamu
“Za partnery si vybíráme spíš vzdálené příbuzné než úplné cizince ”

Způsob, jakým si vybíráme partnera, ovlivňuje strukturu populace. Pokud by se v populaci páry formovaly naprosto náhodně, pak by se žádná genetická struktura nevytvořila. Populace ale většinou nějakou strukturu mají. Způsob, jakým si vybíráme partnery tedy není náhodný.

Jako nejdůležitější se ukázalo, že lidé původem z Jižní Evropy a Středomoří se brali přednostně mezi sebou, stejně jako lidé pocházející ze západní a severní Evropy. Třetí skupinou, která se s ostatními nemísila, byli Židé.

Skupina vědců z USA měla k dispozici výsledky dlouhodobé lékařské studie sledující zdravotní stav lidí žijících ve městě Framingham v Massechuttes. Studie byla zahájena krátce po konci druhé světové války a zahrnuje tři generace účastníků.
https://nedd.tiscali.cz/za-partnery-si-vybirame-spis-vzdalene-pribuzne-nez-uplne-cizince-296249?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

4321
Návštěvník

Velký neokůň, řechtající neokoni s novými ocelovými podkovami a měkké hřbety globálních červíků

janca
Návštěvník

Chudinka Doníček, má kolem sebe samé zlé lidi… A co teprve ti agresoři v Rusku, Koreji a Číně ti nám tu nebohou filmovou hvězdičku která zbraním jen propůjčuje svá jména chtějí spapat ? Měli bychom všichni povinně plakat !

konzerva
Návštěvník
janca
Návštěvník
M.C.
Návštěvník

No to je gól – jen ať ty víza zavedou co nejdříve, třeba si někdo něco uvědomí.
A začne se o tom mluvit. A možná, doufejme, se s tím začne i něco dělat.

jan grohman
Návštěvník

Nemají to pindosící na prezidenty moc velké štěstí. DžórDžo Bush junior vynikal hlavně schopností číst knížky vzhůru nohama, Barrik Soetero byl několikrát viděn jak nedočkavě utíkal stylem mopslíka (páníček je doma …) za nedochvilným Putinem… A Donník se teprve vybarvuje, zatim jenom jaksi pelichá a nikdo neví co mu vlastně doroste za peříčka!
K těm “zatoulaným letadlovkám”- nezapomínejte ale, že pindosi mají 4 ponorky třídy OHIO přestavěné na gigantické vystřelovače tomahawků-dohromady jich vezou přesně 700!!! A dle některých ruských zdrojů jsou už na pozicích a čekají na rozkaz vysypat je Kimovi na kebuli!

M.C.
Návštěvník

A neříkají ty zdroje i to, že asymetrická odpověď je připravena, v oblasti hlídkují protiponorkové letouny a v okamžiku, kdy ponorka demaskuje svoji polohu odpálením prvního Tomahawku bude asymetrická odpověď uvedena v činnost?

jan grohman
Návštěvník

To jste optimista! Mám za to, že i kdyby ty tomahawky letěly na Rusko, tak by se čekalo, jestli letí opravdu, ale opravdu na Rusko a ty ponorky by zatím uplavaly! Ta ruská váhavost a úzkostlivost v dodržování i neexistujících zákonů, je až neuvěřitelná! Pindosi o této ruské slabosti ví a velice úspěšně ji zneužívají!
Teď se židokandidát na žabožroutského prezidenta Makrón, nechal slyšet, že klidně veme na sebe odpovědnost za “bodové” útoky k vytrestání Assáda a donutí Putina aby ho respektoval! Jsem si naprosto jist, že rusové by zase, jako vždy, pouze PROTESTOVALI, kde kade. Někdy je to naprosto zoufalé!

M.C.
Návštěvník

Já samozřejmě optimista jsem – po 30 letech sledování dění v mezinárodní politice a ve vojenství mám k tomu důvod.
Opravdu blbě to vypadalo v letech 2006-7, proti tomu je současný stav docela nadějný.
Tehdy se to jevilo, že neocons by mohli vyhrát, teď je vidět, že už vyhrát nemohou a hraje se o to, aby na rozloučenou nezpůsobili nějaký nenapravitelný průser.

V roce 2007 u nás vyšel článek, který útok Tomahavků na Rusko podrobně analyzoval a byla tam popsána i předpokládaná reakce Rusů a metody k odvrácení útoku. Na původním místě jsem ho už nenašel, ale někde ho mám stažený.
Já si ty optimisticky znějící prognózy nevymýšlím, jenom skládám k sobě informace, které odněkud mám a které do sebe zapadají.

jan grohman
Návštěvník

Pindosi mají těch sekyrek 5000! Na Rusko by letěly celé vlny ,stovky najednou ze všech směrů. K tomu jistě i spousta klamných. To žádná obrana nemůže přežít. Tomahawky mají i nezávislé, inerciální nevedení, které nejde nijak rušit. Když rusi nezaútočí první, a budou jako pokaždé jenom váhat, tak je po nich. Bohužel, realita nebývá vždy hezká.

zvědavá matka
Návštěvník

Já věřím, že Putin zná dobře zákon Kinetiky: kdo rozhoupe kyvadlo, udává rytmus!
Sám mnohokrát prohlásil, že pokud je bitva nevyhnutelná, je třeba udeřit jako první.

M.C.
Návštěvník

Tady nejde o to, kolik jich mají, ale kolik jich dokážou odpálit současně. Protože když to budou odpalovat po jednom jako posledně, tak se to bude Rusům lépe sundávat a mohlo by se stát, že ty poslední ani odpálit nestihnou.
Žasnul jsem, že to neodpalovaly ani obě lodi paralelně, ale nejprve jedna potom druhá, ačkoliv byly od sebe vzdáleny x kilometrů.
Zřejmě ta přesnost dodržování letové trasy a navedení na cíl není zas taková, když měli strach aby se jim ve vzduchu neposrážely.
Inerciální navigace je dobrá věc, Rusové to mají i na ICBM, právě proto, že to nelze rušit, nepotřebuje to aktivní ani pomocné prvky a umožňuje to hlavicím letět po tzv. pseudobalistických drahách, které jsou předem nevypočitatelné a odsuzují EKV k volnému odletu do vesmíru.
Ten článek upozorňoval na jednu věc: Jediným logickým cílem první salvy Tomahawků jsou místa dislokace RVSN, systémy velení a řízení.
Jenže z míst, odkud mohou být střely vypáleny je k těmto objektům dosti daleko a doba letu je pro klasický Tomahawk, tedy BGM-109, letící rychlostí okolo 860 km/h více než dvě hodiny, pro vylepšenou verzi CMXR je asi poloviční. Kličkování dobu letu prodlužuje.
Prostory možného odpalu jsou nepřetržitě monitorovány průzkumnými letouny, zpravidla starým známým Tu-95MS.
Při zjištění nehlášeného odpalu Tomahawku z nějaké lodi to bude oznámeno velení (sestřelení letounu vyvolává stejnou reakci jako oznámení odpalu) a následně bude proveden útok proti všem detekovaným americkým válečným lodím okolo Ruska s využitím operačně-taktických raket a vyhlášení bojového poplachu celým ozbrojeným silám, RVSN a PVOS především.
Následovat bude oznámení americké straně (zřejmě červeným telefonem nebo podobným kanálem) o zjištění útoku a zahájení odvety s výzvou k okamžité autodestrukci již odpálených střel. Buď Američané vyměknou, nebo dostane RVSN rozkaz k odpalu. Doba letu ICBM do USA je okolo 35 minut, to znamená, že budou u cíle dříve, než ruská PVOS začne sestřelovat přilétající Tomahawky. Poslední dvě generace ruských střel, Topoly-M(SS-27) a Jarsy(SS-29) nedokáže NMD sestřelit, Topoly(SS-25) jen s obtížemi.
Poletí-li nejmodernější střely v první vlně a jejich cílem bude mj. i všech 10 stanovišť NMD, lze předpokládat jejich zničení nebo vyřazení z provozu a starší vícehlavicové Stilleta a Satany už nebude čím sestřelit – ledaže by předem stáhli k pobřeží USA všechny lodě nesoucí systém AEGIS, což by byl demaskující příznak sám o sobě.
Napadnout předem velitelská stanoviště nemá smysl, protože systém Perimetr.
Účinnost odvetného protiúderu americkými ICBM je sporná, protože Američané svoje střely pod dojmem rozpadajícího se Ruska přestali zásadním způsobem modernizovat, pseudobalistické manévrování neumí a současné ruské systémy PVOS by si s nimi zřejmě z větší části poradily.

Proto může být Putin v klidu, pokud on sám neudělá chybu, nemůže prohrát a může si dovolit snažit se protivníka domanévrovat do pozice neohrožující Rusko bez války. Největší hloupost by byla právě kdyby se nechal vyprovokovat k nějaké zbrklé akci.
Pokud se mu to podaří vykličkovat zaslouží si pomníky v nadživotní velikosti po celém světě.

zvědavá matka
Návštěvník

Pane ,M.C., verim, ze vite o cem mluvite, a dekuji Vam za pro mne logicke vysvetlani a uklidneni.
Verim take Putinovi v jeho mirotvornem jednani, a verim take, ze rysujici se velka pratelska spoluprace Ruska se Syrii, Iranem, Cinou, S.Koreou a nalomenym Tureckem, nahani jestrabum i GP (- at je to kdo chce) velkou hruzu . 😉
A verim, ze to Putin dotahne do zdarneho konce :-).

weissbach
Návštěvník

Co můžeme čekat? Pnutí v původním směru: Sýrie, Írán, Ukrajina plus zaplavování Evropy migranty.

Akrij
Návštěvník

K žádné velké válce se neschyluje. To chce klid a nohy v teple…
Ale občana je třeba držet trvale ve strachu a obavách z budoucnosti. A vy tomu ještě přispíváte. Jenže tyhle zprávy znějí tak senzačně – že ano?
Na druhou stranu, znovu rozdmýchat konflikt mezi Severní a Jižní Koreou by se amíkům hodilo. Tady by ale šlo o regionální záležitost, i když by se do podpory jedné a druhé strany zapojily všechny tři mocnosti. Jsem si jist, že nepřekročí určitou mez, jenž by hrozila celosvětovým konfliktem, protože to není v zájmu nikoho.
Pro USA to přinese
– důvod navýšit rozpočet na zbrojení
– důvod k dalším sankcím proti Rusku
– důvod k sankcím proti Číně, jak víme, tak Trump chce vrátit americké podniky zpět do států, znepřátelení s Číny se mu hodí
– zatížení rozpočtů Ruska a Číny – zatímco USA si dolary prostě vytiskne a zaplatí to celý svět, vč. rusů a číňanů.
A neshody mezi Trumpem a jeho generály – to bych viděl jen jako komedii. Ony ty americké elity jsou mistry falše a podvodu, velký huby co žijou hlavně z vypouštění strachu. Kdo ví, co mají v plánu. Možná si nechávají otevřená zadní vrátka, aby mohli, podle situace, hodit vinu na pány generály, nebo naopak na Trumpa.

hestie
Návštěvník

souhlasím s vašim názorem
strach a hry
hry pro pány a strach pro všechny

Jaris
Návštěvník

Jirko, jak muzes tvrdit, ze se k zadne valce neschyluje? Vzdyt se doopravdy valci uz od 90’let. Mam Ti snad pripomenout americkou/NATO agresi? Jugoslavie, Afghanistan, Irak, Libyje, Ukrajina, Jemen, Syrie atd… A Usrael neustale prudi dal a sve loupezive – vrazedne manevry kryje falesnou bajkou o demokracii. Rozhodne bych tu kazisvetovou armadu nepodcenovala. Jsou to zradne bestie.

wpDiscuz