VIDEO: To musíte vidět! Neziskovky ve spolupráci s Frontexem pašují v přímém...

VIDEO: To musíte vidět! Neziskovky ve spolupráci s Frontexem pašují v přímém přenosu loděmi do Evropy tisíce migrantů z Afriky, aby mohly čerpat od EU granty na jejich integraci!

VIDEO: To musíte vidět! Neziskovky ve spolupráci s Frontexem pašují v přímém přenosu loděmi do Evropy tisíce migrantů z Afriky, aby mohly čerpat od EU granty na jejich integraci!

Naprostý skandál, který nemá obdoby, unikl již před několika týdny na internet, ale na mainstreamu je ticho po pěšině a alternativa v poslední době byla zahlcena americkými volbami prezidenta a posledními událostmi v Evropě, takže tato kauza zanikla a nedostalo se jí tak velké mediální pozornosti. Ovšem po pondělním útoku zatím neurčitého migranta v Berlíně, který kamionem najel do lidí na vánočním trhu, se znovu ukazuje, že natažená ruka občanů, která ukazuje prstem na problém v Berlíně v podobě “říšské” kancléřky, ukazuje naprosto špatným směrem. Problém migrace do Evropy je poháněn a prohlubován někým úplně jiným. Je to neziskový nevládní sektor v EU (NGO), který naprosto neuvěřitelným a skandálním způsobem tuneluje evropské fondy a dotace a tento článek toto chování pouze odhaluje.

Frontex-saves-migrants-at-sea.jpg
Hlídková loď Fronetxu nabírá nedaleko libyjského pobřeží další účastníky jednosměrného zájezdu do EU.

Holandská analytická organizace Gefira [1] uveřejnila počátkem prosince děsivé video (viz. nahoře), které doslova surovým způsobem zachycuje způsob, jakým evropské neziskovky pašují do Evropy běžence z Afriky. Analytici Gefiry použili nástroj pro GPS sledování civilních lodí na serveru marinetraffic.com a několik týdnů sledovali pohyb lodí ve Středozemním moři mezi Libyí, Tuniskem a Maltou a Itálií. Všimli si přitom podivného chování některých lodí, které v pravidelných intervalech pendlují mezi Afrikou a Itálií, ale nikdy v Africe nezakotví. Systém GPS ukazuje, že lodě mají základny na Maltě a na Sicílii a pravidelně jezdí do pobřežních vod Libye, ale do přístavů obvykle nedoplují. Zastavují se zhruba 100 námořních mil od pobřeží v pásmu na rozmezí mezinárodních vod, kde chvíli setrvají a poté se obrátí a plují zpátky. To celé se pořád opakuje. Analytici z Gefiry proto začali pátrat po původu lodí a zjistili, že se jedná o plavidla, která provozují jedny z největších neziskovek v Evropě. Zde je jejich seznam:

MOAS (Migrant Offshore Aid Station)

Tato obrovská neziskovka se sídlem na Maltě [2] byla založena už v roce 2013 a na jejím webu se dočteme, že za dobu její práce zachránila už 12,000 lidí migrantů na moři. Všechny naložila a převezla do Schengenského prostoru s povolením evropské hraniční služby Frontex, který MOAS při těchto operacích asistuje. MOAS disponuje i bezpilotními drony. Podle evropského práva a také podle mezinárodního práva platného pro námořní dopravu platí předpis, že záchrana lidí na moři probíhá tak, že dojde-li k záchraně lidí v teritoriálních vodách státu, zachránění jsou odvezeni na pobřeží tohoto státu. Je-li trosečník nalezen v mezinárodních vodách, je dopraven do nejbližšího přístavu podle rozhodnutí kapitána zachraňující lodi. A jsme doma. Právě z tohoto důvodu lodě neziskovek nemohou vplout do přístavů v Libyi, ale musí čekat na hranicích výsostných vod Libye. Tam migranty už mohou naložit a odvézt do Evropy, protože kapitán lodě pracuje pro MOAS.

f-migrants-a-20161119.jpg
Loď neziskovky MOAS je už přeplněná. Takže pomůže alespoň motorovým nafukovacím člunem a záchrannými vestami.

MOAS ovšem operuje i přímo na pobřeží Libye, už několikrát vyzvedával lidi z lodiček jen pár stovek metrů od libyjských pláží. Některé fotografie jsou potom v médiích úmyslně deklarovány jako nafocené u pobřeží Sicílie nebo Malty, ale ve skutečnosti jde o záběry z oblasti nedaleko pobřeží Sýrie. Nejde tedy o záchrany trosečníků, ale o pašování lidí do EU. Neziskovky totiž uvádí, že lidi našly na otevřeném moři, ale ve skutečnosti je vyzvedávají na smluvených místech nedaleko pobřeží Libye.

Medicins Sans Frontieres

Další lodě jsou registrovány pro neziskovku Lékaři bez hranic byli založeni v Paříži, ale dnes tato neziskovka operuje ze švýcarské Ženevy [3]. Při pohledu na jejich web je zcela jasné, proč se účastní pašování lidí z Afriky do Evropy, protože v Evropě prý dostanou africké děti lepší zdravotní péči. Sluníčková autogenocida Evropy v tom nejhrubším pojetí. Dovoz migrantů do EU umožňuje neziskovce čerpat peníze z evropského strukturálního fondu na pomoc obětem, neboť migranti vylovení z moře mají status “trosečníků”, takže se na ně vztahují jiná dotační pravidla, mnohem štědřejší. Zároveň se na trosečníky nevztahují migrační kvóty, ovšem trosečník může požádat o azyl v EU úplně stejně jako migrant, který přišel do Schengenu pěšky.

f-trafficker-b-20150516.jpg
Migranti v podpalubí rybářské lodi neziskovky.
Jugend Rettet

Berlínská sluníčková organizace [4], která je pobočkou a odnoží největší německé neziskovky Mensch, Mensch, Mensch. Vybírá od dárců peníze na nákupy lodí, kterými poté ve Středozemním moři zachraňuje z lodiček migranty a vozí je do Evropy, nejčastěji na Sicílii. V této chvíli jim na webu běží kampaň na nákup větší lodi. Zatím provozují původem rybářskou loď z Holandska, kterou vozí uprchlíky z Libye, ale také z Tuniska. Tam ovšem loď kotví přímo v přístavu a podle všeho nabírá “trosečníky” přímo z nástupního mola. Na tohle prostě musí být žaludek, ale proč by ne? Když za to dostanou od Evropské komise dotace a granty?

Save the Children

Tato britská neziskovka z Londýna [5], která se mimochodem aktivně angažovala v kampani proti Brexitu s poukazem na to, že Británie odchodem z EU se vzdává zodpovědnosti za osud dětí v rozvojových zemí, provozuje ve Středozemním moři jednu loď. Přestože jde původem o britskou nevládku, dnes má centrálu v Kalifornii a čerpá příspěvky přímo od amerického kongresu. Zaměřuje se na pomoc dětem migrantů, v USA prosazuje spolu s ACLU občanství pro rodiče dětí narozených v USA. Pokud se nelegálnímu migrantovi narodí v USA dítě, měli by jeho rodiče dostat automaticky povolení k pobytu. Ačkoliv se jedná o NGO s cílem pomoci dětem, její agenda reprezentuje nejtvrdší model globalizace, multikulturní invazi.

%C2%A9JasonFlorio-MOAS.eu_1602.jpeg
Neziskovka MOAS disponuje i dronem pro vyhledáváni lodiček migrantů na moři.
Proactiva Open Arms

Španělská neziskovka se sídlem v Barceloně. Jejich web vypovídá za vše [6]. Tato NGO provozuje celkem 6 lodí ve Středozemním moři a má po MOAS druhý největší podíl v importu “lodičkářů” do EU. Proactiva Open Arms byla první v minulém roce, která skrze lobbisty v EU prosazovala pravidelné migrační linky loděmi z Libye do EU. Tento návrh rada ministrů EU zamítla, protože v EU se zvedl proti migraci obrovský odpor. Ovšem neziskovka získala minulý rok peníze z jiných zdrojů (od vysokého komisaře OSN pro uprchlíky) a migranty vozí do EU vlastními loděmi. EU neziskovce poskytuje granty na jejich “záchranu na moři” a poté na integraci v EU. Vyjde to nastejno, pouze politici v Bruselu si umyli ruce, aby je voliči neobvinili, že to jsou oni, kdo vozí migranty do EU.

Sea-Watch.org

Berlínská neziskovka koupila starou rybářskou loď na tresky a s ní jezdí do pobřežních vod Libye a nabírá z lodiček běžence. Na webu uvádí, že za rok 2015 zachránili 5000 migrantů [7]. Vozí je na Maltu, protože loď dále nedopluje, má menší dojezd. Berlín je prolezlý neziskovými barony podobně jako Praha a zatímco politici se vám šklebí do tváře, že oni nic, oni muzikanti, migraci nechtějí, tak ti samí politici štědře sypou do těchto neziskovek státní příspěvky skrze různá ministerstva.

moas3.jpg
Neziskovka zachraňuje… své granty a dotace.
Sea-Eye

Neziskovka z německého Řezna [8]. Na webu se chlubí, že zachránili (rozuměj dovezli do EU) 5568 lidí. Zachraňování musí sypat velké peníze, když to uživí tolik lidí, kolik jich tato neziskovka zaměstnává. Mají dokonce i mutaci webu v českém jazyce.

Pod dohledem Frontexu a ozbrojené ostrahy Schengenu tak probíhá každý den import běženců do EU skrze lodě neziskovek ve Středozemním moři. Jak je možné, že proti těmto neziskovkám není zakročeno a nejsou obviněny z pašování lidí? Jak je možné, že Evropská komise nadále uděluje dotační programy a finance těmto neziskovkám? Neziskovky si zcela zjevně a dobrovolně vozí do EU migranty, které účelově nabírají u pobřežních vod Libye a v některých případech v Tunisku přímo v přístavech? Tohle není možné tolerovat.

Kontaktujte své europoslance, aby v Bruselu otevřeli a iniciovali zahájení vyšetřování tohoto skandálu, protože důkazy jasně odhalují, že neziskový sektor si udělal z migrantů natolik výhodný business, že se jim už dokonce i vyplatí nakupovat námořní lodě a teď jezdí “lovit” své “klienty v nouzi” přímo k pobřeží Afriky. A tito migranti nás potom “obohacují”, např. na Silvestra osaháváním žen, znásilňováním dětí na bazénech, anebo nás před Vánoci převálcují na tržnici kamionem, a to tak šikovně a důsledně, že po sobě zanechají i cestovní pas v kabině vozu, aby policisté věděli, koho mají hledat. Teroristé po sobě zanechávají pasy? A není to podezřelé? Není to spíš cesta k odvedení pozornosti k někomu jinému nebo od něčeho jiného? False flag stejného typu, jako řízené záchrany “trosečníků” na cestě do EU? Vozíme si do EU naše vlastní katy a popravčí. Podívejte se na video nahoře, jak k nám vesele neziskovky vozí tyto dárečky. Tam a zpátky. Tam a zpátky. Pravidelný import dalších tisíců a tisíců migrantů probíhá právě teď.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Fuck HateFree
Návštěvník

Člověk může jen bezbranně skřípat zubama, zatínat pěsti, nadávat, ale neuděláme s tím vůbec nic! Karty jsou rozdány. Evropa jde definitivně do hajzlu!

random
Návštěvník

To same jsem si rikal. Prectu si to, zaskripu zubama a zitra zas a zas a zas a zas a zas. Kdyby nahodou demokracie neco resila, tak ji davno zrusi- argument s volbama u mne neobstoji. Zacne to Robejskem na prebrani hlasu alternativy a dal nemuseji vymyslet, protoze to bude na sprosty lid bohate stacit. Ano jsme v hajzlu kemo, ale meli bychom zacit tim, ze si prizname, ze my plebejci proste nemame na to, aby jsme v demokracii efektivne zvolili a hlidali- nahnali dacanum strach, kdyz jen myslenkou zhresi proti narodu. Dle meho je to proto, ze i plebejec by bral vsema deseti, kdyz uslysi zacinkat mesec- jen a jen proto. Minorita premyslyvych strci do trezoru misto efektivni zbrane na sebeobranu spagat, aby si to clovek mohl hodit, az to tu bude s majoritou k nepreziti. Ja v zadnym Bronxu, Harlemu zit nebudu, ani v zadnym skleniku odtrzenym od prave reality.
Nejhorsi je, ze hadam to bude kulminovat, tak jak to vidime treba Parizi az budu v duchodu- bezmocnej, zdvorilej, bilej, slusne vychovanej dedek, kterej kdyz muze tak pomuze, namisto premysleni, kteryho jinoverce, bezverce zakopu pod zem- protoze az budou nastehovani a budou mit svoje lidi v exekutive atd, tak jejich chovani bude blizko tomu, co by radi delali, kdyby nepocitovali nejakej dusledek. A to ja volim v duchodu tu masli.
P.S. Lidi nebudte lhostejni, kdyz KDOKOLI- zelenej bilej, cernej, jakkoli utoci- treba “jen” verbalne na slabsiho a hlavne stareho spoluobcana. V takovem pripade musite jit do konfliktu. Svira se mi zaludek, kdyz nekdo vyuziva toho, ze je nekdo stary a slabsi a jakkoli mu ublizuje. A to, ze se to deje i verejne a lidi mlci, mne sere snad jeste vic

kapusta
Návštěvník

Neházejme “zbraně do žita” !! Budeme bojovat do posledního muže, pokud budeme nuceni….

minoltista.ca
Návštěvník

Vypada to, ze v CR se uz nehazi zbrane do zita, ale do repky olejné.

GrandTour
Návštěvník

Pekné fotečky,ešte ktajšie video,ale takýchto vecí lahko falšovatelných je internet plný. Toto už predsa nieje novinka. Aj keby sme sa na hlavu postavili a ušami održali,naši europoslanci a Brusel nás radšej všetkých exemplárne nechá popravit,ako by niečo podnikli. Čo to nieje dostatočne jasné??? Ich nezaujíma čo chcú obyvatelia EU,sú v tom už tak hlboko namočený,že sú ochotný riskovať život nás všetkých,len aby oni prežili.Inak by všetok ten mamon pre ktorý to robia neúcta voči tolkým životom,ktoré sú ochotný obetovať za zvrátený experiment višiel na svetlo a oni by boli donútený to ptriznat.Obyčajný ludia by možno z toho aj zošaleli,keby konečne pochopili aký obrovsý a zverský hllokaust sa tu plánuje odohrať. Netreba ich už o nič prosit,žiadať,argumentovať…..nemá to zmysel,to s nimi nepohne.TRBA UŽ KONEČNE KONAT!!!

.B.
Návštěvník

Není to s křížkem po funuse? Toto video jsme v diskusi řešili před cca měsícem.

.B.
Návštěvník

Povím vám jiný znepokojující příběh.

Zavolal mi bývalý spolužák, který už dlouho žije v Německu, má za ženu Němku. Vzdělaný, inteligentní, nikdy předtím nepodlhající mainstreamu.
Zmínil jsem poslední události a dále jen lapal po dechu.
Stručně: masová migrace je nevyhnutelná, prchají chudáci, o které se musíme postarat. Politici (němečtí!!!) se jen nechtějí starat o dobro uprchlíků, je přece k dispozici mnoho milard eur, který jim nedají a který by pomohly.
Je třeba jim dát práci, ono se to uklidní.
Ano, útoky jsou, ale nedá se jim zabránit, prostě se to děje a bude dít, musíme si zvyknout. Řešením není zastavit migraci, ty útoky by tady byly i v sotuaci, kdy by tady nebyl ani jeden uprchlík a ani jeden muslim.
Dokazovat to má Breivik, pak by prý vraždli bílí.
Že páchají kriminalitu – to je prý pochopitelné, kdyby nacpali do “lágrů” třeba Švédy, tak by prý jednali stejně.
Atakdále, atakdále.

Pochopil jsem, proč je Německo v prdeli, proč Merkel bude znova kancléřkou a proč cenzura funguje na 100%.

Smutné.

Jarek*
Návštěvník

Ano kolego, tak to v německu je. Jsou totálně v prdeli a tu prdel dovlečou do zbytku evrpy. Tak to bude i u nás a všude okolo, ať se nám to líbí nebo ne.

vedomi
Návštěvník

Tací zodpovídají za strašnou budoucnost našich dětí, pokud vůbec nějakou mají…?
Je to stejně zfanatizované stádo jako za Ády, bez vůdce nemají šanci existovat.
Geny nevymočíš !

Paroubek
Návštěvník

Popřej tomu zmrdovi, ať má rukou chudáků negroarabů se ženou rychlou a bezbolestnou smrt bez znásilnění, sodomizace a mučení.

Ereinon
Návštěvník

Indoktrinace je tam holt na vysokém levelu…v tomto máme podle mě výhodu, přeci jenom máme zkušenosti z doby komunistů, i když tehdy to bylo o dost primitivnější. Ve Východním Německu má taky AfD daleko víc procent naž v Západním. Navíc si i myslím, že naše “národní povaha” je přeci jenom jiná, než v Německu, kde je větší stádovitost a loajalita k řádu, ať už je jakýkoliv.
I tak nám to nemusí být nic moc platné, pokud se po příštích volbách nějak zásadně nezmění situace (třeba velký nárůst Okamury).

minoltista.ca
Návštěvník

Vzdelany byt muze, ale inteligentni rozhodne neni. Jeho priklad s Breivikem jenom potvrzuje, ze vubec nic nechape. Ve skutecnosti, Breivik je nocni mura vsech slunickaru!
Kdyz urcitou skupinu lidi neco desi a nejsou schopni s tim nic udelat, tak si vymysli pomyslnou caru, za kterou jejich starost prestane existovat. Zkratka, slunickari si nechteji pripustit prichod soudného dne. Ten den vsak prijde, a az prijde, tak se budou dit takové veci, o kterych se ani Breivikovi nesnilo.

Návštěvník
Návštěvník

Berlínská inscenace: Kamión neprojel trhem, ale nacouval na jeho okraj z hlavní silnice. http://orgo-net.blogspot.cz/2016/12/berlinska-inscenace-kamion-neprojel.html#more

anazuz
Návštěvník

Všechno to do sebe zapadá.Jestli je to všechno pravda,tak je nejvyšší čas se těch zrůd zbavit.Jakkoliv.Včera bylo pozdě.
Generální tajemník OSN António Guterrs vyzval EU, aby zavedla brutální totalitu, nerespektovala volby a zlikvidovala bílou rasu .Sociální demokrat,jak jinak.
http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=87202

A Babišův poskok Jourová prohlásila,že se musí občané připravit na omezení práv a svobod,v závislosti na tom,co se stalo v Berlíně.Mám chuť vraždit.

piskoř
Návštěvník

Okamura říkal o frontexu to samé minulý rok

zleoš
Návštěvník

LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD
Článek 23
Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

Kazatel
Návštěvník

Listina základních práv a svobod národa se měnit nesmi ani nijak prepisovat vše je trestné zasahováni do lidskych práv a svobod je protidemokratické a občané mužou jakou koliv silou demokracii dastolit a system nemuže nic konat pokud však bude konat proti národu tak se dopousti trestného činu a jde před mezinárodni soud

morison
Návštěvník

no co k tomu dodat ? je to hroznej průšvih. 🙁

Kazatel
Návštěvník

to plati aj pro Sluničkáře

random
Návštěvník

žel ne pro ně, ale pro nás. Ti dostanou metály, plakety, diplomy a hlavne trafiky za zásluhy pro stát

svet bez neziskovek a valek
Návštěvník
svet bez neziskovek a valek

prusvih mas pravdu…..a neziskovky dekujeme….dekujeme vam za kulturni obohaceni a zniceni evropy jako celku….evropa uz nikdy nebude bezpecna a nikdy nebude vypadat tak jako drive….je to plan na zniceni bile rasy…zeny i z evropy budou rodit deti temto spinavcum a negramotuma za 2- 3 generaceje vymalovano….mame posledni sanci zavrit a oplotit hranice, strilet cerny a neziskovky….nejsem zadnej rasista ale lidi proberte se jestli vase deti maji zit a nebo vam to je vsem jedno, ze budou obcovat s cernejma???????

Paroubek
Návštěvník

S černými obcují jen buzeranti a rodí děti jen kurvy.

bezmocná
Návštěvník

Naprostý souhlas… podepisuji se pod každé Vaše slovo. Ovšem, KOHO myslíte tím, že mámE poslední šanci zavřít a oplotit hranice, atd.?
KDO má zavřít a oplotit hranice? JAK to oplocení hranic, zavření hranic zorganizovat? KOHO tím pověřit?

JAKÉ navrhujete KONKRÉTNÍ řešení?

Kazatel
Návštěvník

Nevolte ANO a dalši vlády jen SPD a Realisté je podvod na voliče nabyraji hlase pro Čssd
ANO se chystá v ČR omezit svobodu nejaká Jourová to odsouhlasila s ANO a Babiš také máme se na to připravit že bude všech ČR občanu omezována svoboda

Návštěvník
Návštěvník

Pokud se volby vůbec budou konat!

wpDiscuz